Žiemos sezono manikiūras 2023 metų tendencijos

 

Štai ir įžengiame į šaltąjį 2023 metų sezoną, o nagų pasaulyje atsiveria tokia galybė naujų įkvepiančių galimybių. Naujausių 2023 manikiūro mados privers ne tik pasigrožėti tvarkingais nagučiais bet pavers tai įvaizdžio pagrindiniu akcentu. Nuo jaukių bei šiltų spalvų palečių iki apšerkšnijusių nagų efekto. Šį sezoną kviečiame išbandyti naująsias nagų madas, kurios privers iš naujo įsimylėti žiemą.

Manikiūras 2023 žiemos/rudens sezonas

Šis sezonas mums žada daugybę gundančių variantų iš kurių net bus sudėtinga išsirinkti. Akcentas - leisti žiemos nuotaikoms bei elementams mus įkvėpti. Jaukios spalvų paletės, tarp kurių dominuos ryškūs raudoniai bei žemiški rudi atspalviai yra šio sezono pažiba. Madingi 2023 manikiūro top’ai - matiniai bei švelniai blizgūs paviršiai, kurie suteiks rafinuotumo bet kartu įpins ir tekstūrų žaismo.

Žiemos nuotaikos, atsispindinčios jūsų naguose

Jaukios spalvų paletės

2023 manikiūro pagrindinė tema - savo naguose perteikti žiemos išdaigas. Pasinerkite į ryškius raudonus atspalvius, kurie primins ugnį žaidžiančią židinyje. Taip pat žemiškas rudas spalvas, kurios perkels į jaukią medinę trobelę, kai už lango spengia šaltas vėjas bei balta pūga. Šios jaukios spalvų paletės yra https://makeup.lt/ pagrindiniai 2023 manikiūro akcentai.

Manikiūras 2023 - šerkšnas ne tik už lango

2023 manikiūrui šaltuoju sezonu iš stalčių traukite šerkšno imitacijos top’us, nes šie - šio sezono pažiba. Su matiniu sluoksniu nagai atrodys lyg apšerkšniję, o pridėjus nedidelį kiekį blizgučių sukursite šviesos žaismą sniege. Kombinacija, kurioje susijungia prabanga ir elegancija. Šios tekstūros nėra, tik dėl grožio, jos reprezentuoja šio sezono tekstūrinį žavesį bei žaismą, kuris ir yra 2023 manikiūro paslaptis.

Nagų formos, kurios perteikia žiemos eleganciją

Migdolo rafinuotumas

Žvelgiant į 2023 manikiūrą, nagų forma vaidina didelį vaidmenį, nes ne bet kas gali sukurti stilingą žiemos įvaizdį. Migdolo forma bei jo švelnios formos yra nemirštanti klasika, kuri yra siejama su rafinuotumu. Įsivaizduokite savo migdolo formos nagučius papuoštus prabangia raudona ar matine ruda spalva. Manikiūras 2023 madingas derinys tobulas žiemos elegancijos pavyzdys.

Minkšto kvadrato elegantiškumas

Ieškantiems harmonijos ir balanso, minkštas ovalas gali būti puikus pasirinkimas 2023 manikiūrui. Suapvalinus griežtus kvadratinius kampus švelnesnėmis linijomis, minkšti ovalai tinka visiems ir turbūt visada atrodys stilingai. Įsivaizduokite juos padengtus švelniai blizgiu sidabru ar lediniais mėlynais atspalviais, sukursite tobulą žiemos nuotaiką įkonponuodami modoernius elementus.

Ekstravagantiška nagų dailė 2023

Snaigių paliesti

Manikiūras 2023 tai ne tik spalvos ir paprastos formos, tai nagų dailės extravaganza, kuri nors ir remiasi įprastais žiemos elementais, iškeliama į dar nematytas aukštumas. Snaigių detalės ir maksimalizmas papuošia nagučius nuostabiai detaliais snaigių dizainais, kurie bando perteikti trapų bei nepakartojamą snaigių grožį. Šios naujosios nagų dailės tendencijos pripildo žiemos 2023 manikiūrą nauja magija, kurios paverčia nagus meno kūriniais.

Šiaurės įkvėpti raštai

Maksimalizmas - ne tau? Manikiūras 2023 ir jo tendencijos tai ne tik profesionalams, tai ritualas, kurį gali įvaldyti kiekviena. Nieko tokio, šiaurės bei skandinavijos įkvėpti rašta grįžta 2023 metų manikiūre. Geometrinės formos, jaukios megztų raštų imitacijos ir minimalistiniai dizainai, besisemiantys įkvėpimo iš žiemos gamtovaizdžio. Tavo nagai tampa lyg drobė ant kurios sekama istorija apie šio sezono gamtos grožį.

Žavingi blizgučiai ir tviskantys atspalviai

Prabangus žavesys yra 2023 manikiūro pažiba. Žavingi blizgučiai ir tviskantys atspalviai padės pakerėti aplinkinius. Sidabriniai apvadai privers jūsų nagus žaisti šviesoje, primindami žiemos menulio atspindį sniege. Lediniai mėliai bei šalti žali atspalviai primins šerkšno paliestą gamtą ir pagyvins jūsų manikiūrą 2023 metų šaltuoju sezono.

Šie blizgesiai ir atspalviai ne tik ypatingoms progoms. Manikiūras 2023 metais skatina į kasdienį gyvenimą įsileisti truputį blizgesio bei stebuklų ir privers kiekvieną dieną pasidaryti sau mažą šventę.

Nepakartojamas žiemos manikiūras namuose

Sudėtinga rasti laiko manikiūristei? Per daug išleista dovanoms? Nesijaudink, MAKEUP.

 • lt padės tau susikurti madingus nagus pagal manikiūro 2023 tendencijas ir namuose.
 • Pradėk nuo nagų priežiūros pagrindų - rūpinkis ir maitink savo nagus aukštos kokybės produktais, kad jie būtų sveiki ir stiprūs. Jei mylėsi savo nagučius - jie mylės tave.
 • Tuomet, sek manikiūro instrukcijas, kaip sukurti profesionalius rezultatus neišėjus iš namų.

Apibendrinant manikiūrą 2023 šaltuoju sezonu - tai metas išreikšti save ir savo stilių. Nesvarbu ar pasirinksi šiltas ir jaukias spalvų paletes, eksperimentuoti su nagų daile ar žaisi su šventiniais blizgučiais, tavo nagai yra laisva erdvė džiaugtis šiuo metų laiku. Manikiūras 2023 tai odė atradimams, kūrybai ir tavo unikaliam stiliui.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Alantas
2024-02-14 10:49
ALANTAS – baldų gamintojai, siekiantys, kad kiekviena vizija taptų realybe.

Nuo pat pradžių ALANTAS įsipareigoja gaminti aukščiausios kokybės baldus namams ir verslui. Mūsų pagrindinė veikla apima nestandartinių baldų projektavimą, gamybą ir montavimą. Mūsų klientai patiki ALANTAS specialistams virtuvės baldų komplektus, spintas, biuro, vonios kambario ir svetainės baldų užsakymus.

Nesvarbu ar tai vienetinis užsakymas privačiam klientui, ar dideli užsakymai įmonėms ar nekilnojamojo turto plėtotojams – kiekvienam projektui mes taikome aukščiausius kokybės standartus. Individualus dėmesys ir lankstūs sprendimai yra labai svarbūs mūsų veikloje, todėl naudojame daugiau nei 30 metų patirtį, kad net pačius išrankiausius klientus galėtume įgyvendinti jų svajonių namus. Inovatyvus požiūris mums taip pat padeda, leidžiantis pasiūlyti medžiagas ir sprendimus, atitinkančius naujausias rinkos tendencijas
<a href="https://alantas.lt/">www.alantas.lt</a>

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Mūsų draugai