Ne mažiau nei 10 proc. visiškai sveikų moterų retkarčiais skauda apatinę pilvo dalį, bet jos neteikia tam ypatingos reikšmės. Taip yra dėl to, kad skausmo pojūtis dažnai būna susijęs su daugybe kitų sąlygų, nebūtinai ligų. Pavyzdžiui, lėtinis vidurių užkietėjimas ar maudimas ir diskomfortas, susiję su netinkamų maisto produktų vartojimu.
Ginekologinis skausmas kyla pilvo apačioje, virš gaktinės sąvaržos, kirkšnyse, pilvo apatinės dalies šonuose, kartais - aplink bambą, dažnai skauda ir juosmenį. Skausmo pobūdis - bukas, tempiantis, maudžiantis, spazminis, išplitęs į kojas, kirkšnis, nugarą. Svarbu, ar skausmas yra susijęs su fiziniu darbu, kitokiu fiziniu krūviu (sportu), ilgalaikiu sėdėjimu (ar stovėjimu), menstruacijomis, ovuliacija, lytiniais santykiais ir pan.
Nustatyta, kad per 50 proc. moterų kenčia nuo skausmingų menstruacijų (dismenorėjos). Taip pat pilvo apačios skausmą gali justi sergančiosios endometrioze, gimdos fibromiomomis, mažojo dubens uždegimine liga, kiaušidžių augliais, turinčioms lytinių organų anomalijų, patyrusioms mažojo dubens operacijas, traumas, taip pat moterys, kurių mažojo dubens organų kraujagyslės yra išsiplėtusios ir kurios naudoja gimdinę kontracepciją (spirales). Žmogaus organizmas - vientisa sistema, todėl nederėtų pamiršti kitų, su vidiniais lyties organais susijusių ar šalia jų esančių organų - šlapimo pūslės, žarnų - ligų. Tai šlapimo takų infekcija, žarnų uždegimai ir peristaltikos sutrikimo ligos, traumos, lėtinis vidurių užkietėjimas, apendicitas, išvarža ir daug kitų.
Endometriozė
Tai būklė, kuriai esant, į gimdos gleivinę panašūs audiniai
veša moters lytiniuose ir kituose organuose - kiaušidėse, kiaušintakiuose, gimdos raiščiuose, pilvaplėvėje, žarnose, šlapimo pūslėje, gimdos kaklelyje, netgi pooperaciniuose randuose. Jeigu endometriozės židinių yra kiaušidėje ar kiaušintakiuose, vargina bukas, tempiantis pilvo apatinės dalies, strėnų skausmas, atsirandantis 1-2 savaites prieš mėnesines ir išliekantis iki jų pabaigos. Jeigu endometriozės židinių yra raiščiuose, užgimdinėje ertmėje - nepakenčiamai skausmingi ir varginantys tampa lytiniai santykiai. Moteris kamuojasi ir galiausiai visai jų vengia. Susidarius sąaugoms, įkyrus, bukas skausmas vargina beveik nuolat. Endometriozės židiniams susidarius kituose organuose, sutrinka ir jų funkcija. Be nuolatinio maudimo, moteriai pučia pilvą, gali skaudėti šlpinantis.
Kaip išvengti endometriozės ir skausmų? Tikslių profilaktinių rekomendacijų nėra, nes nėra aiškiai žinomi endometriozę sukeliantys faktoriai. Tačiau per mėnesines nerekomenduojami lytiniai santykiai, didelis fizinis krūvis (moksleivėms - fizinės kultūros pamokos). Patariama tamponus keisti taip pat dažnai, kaip ir higieninius įklotus, vengti aborto, stiprinti viso organizmo imunitetą.
• Endometrioze 6 kartus dažniau suserga tos moterys, kurių motina arba sesuo serga šia liga.
• Orgazmas menstruacijų metu - potencialus endometriozės rizikos faktorius.
• Skausmingi lytiniai santykiai gali būti dėl sąaugų užgimdinėje ertmėje, makšties struktūrų po gimdymo, sergant endometrioze, nepakankamai sudrėkus makšties gleivinei ir kt.priežasčių. Naudokite lubrikantą, pakeiskite sueities pozą. Nesivaržydamos kreipkitės į ginekologą ar seksologą.
• Kai kurie ekspertai teigia, jog lėtinio skausmo priežastis gali būti nuolat patiriama seksualinė prievarta ar buitinis smurtas. Drąsiai ieškokite išeities.
Mažojo dubens uždegimas
90-95 proc. atvejų mažojo dubens uždegimą sukelia lytiniu keliu perduodami mikroorganizmai - chlamidijos, gonokokai, stafilokokai, streptokokai, mikoplazmos ir kt. Sergant lėtiniu uždegimu susidaro standžių sąaugų, kurios pakeičia mažojo dubens organų, gimdos padėtį, todėl juosmenį, pilvo apačią, kryžmens sritį skauda beveik nuolat.
Lietuvoje į ginekologus dėl lytinių organų uždegimo kreipiasi kas antra moteris. Lėtinis uždegimas tęsiasi ilgai, neretai visą gyvenimą. Jam būdingas beveik nuolatinis pilvo apačios skausmas, galintis plisti į kojas, juosmenį. Uždegimo paūmėjimui įtaką turi dirbtiniai abortai, persileidimai, gimdos spiralės, gimdymai, operacijos. Lėtinis uždegimas susidarius nepalankioms sąlygoms (persišaldžius, susirgus virusine infekcija, po sunkių psichinių stresų, sumažėjus organizmo atsparumui) gali paūmėti. Tuomet lėtinis bukas skausmas virsta rėžiančiu, spazminiu, atsiranda išskyrų, šaltkrėtis, karščiavimas.
Ką daryti? Jeigu susirgote, būtina laiku ir visiškai išsigydyti, paisyti visų gydytojo rekomendacijų. Jeigu teko atlikti ginekologinę operaciją ar kitokią intervenciją - lytinių santykių vengti tol, kol praeis pavojingas laikotarpis (nepamirškite paklausti, kada tai įvyks). Jeigu dar nesusirgote ir turite vieną seksualinį partnerį, naudojate barjerinius kontraceptikus (prezervatyvą, spermidines priemones), vengiate peršalimų ir stresų - realu tikėtis, kad uždegimas jus aplenks.
Pilvo apačią gali skaudėti dėl nenormalios lytinių organų padėties - gimdos užlinkimo atgal, pakrypimo į šoną, nusileidimo. Dėl įvairių priežasčių (uždegimo ir randėjimo procesų, operacijų, sunkaus fizinio darbo, užtrukusio sunkaus gimdymo) susilpnėja gimdą palaikantys raiščiai. Pilvo skausmą šiuo atveju gali sukeli net ir nedaug prisipildžiusi šlapimo pūslė ar tiesioji žarna. Paprastai skausmas būna bukas, maudžiantis, jį lydi sunkumo jausmas pilvo apačioje.
Kaip išvengti nenormalios gimdos padėties? Reikia vengti nešioti sunkius krūvius, sunkiai dirbti brendimo bei pogimdyminiu laikotarpiu, specialiais pratimais tvirtinti mažojo dubens tarpvietės raumenis. Tinka sukti lanką, “įtraukti” pilvą, sukti liemenį, dubenį, naudinga atlikti Kėgelio pratimus (periodiškai sutraukti raumenį, kuris sulaiko šlapimo srovę).
Rečiau lėtinį skausmą sukelia mioma. Vargina pilvo apačios maudimas ir “pilnumo” jausmas. Dažniau auganti mioma sutrikdo šalia esančių organų funkciją - padažnėja arba pasunkėja šlapinimasis, tuštinimasis, atsiranda vidurių pūtimas arba užkietėjimas.
Vis dėlto nemažai moterų patiria nuolatinį arba periodišką laikiną pilvo skausmą, kurio priežastis lieka neišaiškinta. Tokių pacienčių susijaudinimas ir susirūpinimas savimi verčia tirtis ir gydyti viską iš eilės. Jeigu gydytojas nuodugniai jus ištyrė ir nenustatė jokios rimtos ligos, teks nustoti dejuoti ir rimtai užsiimti savimi. Reguliariai ir tinkamai maitinkitės, vartokite daug ląstelienos turinčių produktų, venkite vidurių užkietėjimo, gerkite daug vandens, išmokite atsipalaidavimo pratimų, venkite ilgai sėdėti, mankštinkitės. Būkite optimistiškai nusiteikusi. Galų gale kartais galima ir nekreipti dėmesio į mažulytį diegliuką.
Skausmas - subjektyvus pojūtis. Jo intensyvumas priklauso nuo organų pažeidimo, skausmo slenksčio, centrinės nervų sistemos būklės. Daugybė moterų nuolat patiria nuolatinį ar epizodinį skausmą, kuris trukdo gyventi, pailsėti, užmigti. Jis yra pagrindinis daugelio ginekologinių ligų simptomas. Nukenčia asmeninis, socialinis ir seksualinis gyvenimas, moteris atrodo liguistai ir nuolat pavargusi....
Skaityti daugiauKiek turėtų trukti lytinis aktas, geriausiai žino moteris, todėl jos ir reikia pasiklausti. Bet ar verta patikėti, kai ji meilikaujančiai sako, jog jai užtenka ir tų 30 sekundžių? Greičiausiai protinga ir mylinti moteris labai nenusimins dėl kelių per greitai išsiveržusios sėklos kartų, bet jeigu taip atsitinka visada? Paguodžiant galima pasakyti, kad priešlaikinė ejakuliacija - lengviausiai išsprendžiama seksualinė problema....
Skaityti daugiauKasdien pas ginekologus apsilanko daugybė įvairaus amžiaus moterų, kurias vargina mėnesinių ciklo sutrikimai. Kartais gali užtekti tik menko streso, didelio nuovargio, ir menstruacijos sutrinka. Kiekviena moteris bent kartą patiria nedidelių ciklo nukrypimų, kurie nekelia didelio pavojaus, tačiau kartais tai gali būti prasidedančios ligos signalas. Kaip išgirsti tokį signalą ir juo pasirūpinti? Kalbamės su akušere-ginekologe Vita JAUNIŠKIENE....
Skaityti daugiauPrižiūrėti ausis ne mažiau svarbu nei reguliariai valyti dantis, plauti plaukus ar karpyti nagus. Daugiausia ausų priežiūros sunkumų sukelia joje besikaupiančios tąsios, geltonos išskyros - ausies siera. Šių išskyrų kiekis yra individualus: vieniems jos gaminasi tiek mažai, kad ji niekada nesikaupia, tuo tarpu kitų ausyse kamščiai susidaro kas du trys mėnesiai. Nepamanykite, jog ausies siera tik teikia rūpesčių - ji yra labai svarbi bei naudinga, nes apsaugo ausų landas (nuo būgnelio iki išorinės ausies) nuo dulkių, bakterijų ir kitų nešvarumų. Taigi jos ausyje turi būti, tik, žinoma, ne per daug....
Skaityti daugiauBeveik kiekvienam bent kartą gyvenime ūžė, spengė ar zvimbė ausyse. Tačiau ar visada į tokius dalykus reikia kreipti dėmesį? Viena mūsų žurnalo skaitytoja pasakoja apie savo problemą ir klausia: „Jau keleri metai man tiek dieną, tiek naktį ūžia ausyse. Ar yra kokių gydymo būdų nuo to ūžesio išsigydyti, ar teks kentėti visą gyvenimą?“ Manau, šis klausimas labai aktualus daugeliui, taigi pasistengsiu papasakoti apie šį simptomą išsamiau...
Skaityti daugiauTikrai nedaugelis vos sunegalavę skuba pas gydytoją. Visų pirma, kol užsiregistruosi ir pateksi, nesunki liga praeis savaime, o jei reikia tik konsultacijos... Gyvename XXI amžiuje, todėl daugeliui visagalis internetas yra geriausias patarėjas. Veikiausiai todėl žurnalo „Sveikas žmogus“ interneto tinklalapyje, taip pat vis populiarėjančiame „Facebook“ puslapyje ir sulaukiame daugiausia mūsų skaitytojų klausimų. Kiti savo problemas išdėsto laiške redakcijai. Apžvelgsime dalį jų. Šįkart pasirinkome ginekologiją, o į klausimus atsako Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos Moterų konsultacijos vadovė docentė Rosita Aniulienė....
Skaityti daugiauKiekvienai porai moters nėštumo metu lytiniai santykiai sukelia tam tikrų dvejonių. Vienoms poroms nėštumas seksualiniam gyvenimui teikia tik privalumų, kitoms – tai susirūpinimas ir problemos. Iškyla begalės klausimų, į kuriuos atsakymus gali pateikti tik moterį nėštumo metu prižiūrintis gydytojas. Kas atsitiks, jeigu moteris patirs orgazmą? Ar galima mylintis sužaloti kūdikį? Ar gali seksas sukelti persileidimą? Kokia yra infekcijos patekimo rizika? Į šiuos klausimus atsako Vilniaus gimdymo namų akušerė-ginekologė ALINA KITOVIENĖ....
Skaityti daugiauMoksliniai tyrimai nustatė, kad natūrali kontracepcija ne tik įmanoma, bet ir gali būti efektyvi (toms, kurių ciklas reguliarus, patikimumas – daugiau nei 90 proc.). Kiekviena moteris turi tam tikrą ciklo ritmą, todėl reikia tik išmokti stebėti savo pojūčius. Dažniausiai rekomenduojama naudotis keliomis vaisingų ir nevaisingų dienų nustatymo metodikomis. Apie kalendorinį, temperatūros ir gleivių stebėjimo metodus konsultuoja gydytojas ginekologas med.dr. Genadijus KRAVČENKA....
Skaityti daugiauGinekologė Violeta Jonaitienė jau septynerius metus nepaliauja žavėtis Suomijos mokslininkų išradimu – hormonine gimdos spirale. Šiai kontracepcijos priemonei prieš dešimtmetį pasirodžius Lietuvoje, gydytoja viena pirmųjų šalyje ėmė ją siūlyti savo pacientėms. Pasak ginekologės, per tiek metų neteko girdėti blogų atsiliepimų, o dažna moteris po kurio laiko grįžta „antram kartui“. Jonaitienė yra tokia tikra šios priemonės veiksmingumu, nes pati yra ją išbandžiusi. Gydytoja ją dažniausiai skiria nemaloniam sutrikimui, kuris kamuoja daugelį moterų, – gausioms mėnesinėms mažinti....
Skaityti daugiauVitaminai ir mikroelementai – kiekvieno žmogaus organizmui būtinos medžiagos. Norėdami išvengti organizmo išsekimo, imuninės sistemos susilpnėjimo, turėtume kasdien papildyti savo maisto racioną vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis. Šįkart apie tai, kodėl mūsų organizmui taip reikalingas magnis....
Skaityti daugiauŽmogaus kūne nuolatos vyksta įvairios cheminės reakcijos. Vykstant medžiagų apykaitai, kūno temperatūra svyruoja apie + 37°C. Tačiau žmonės ar net žmonių bendruomenės turi individualias „normalios“ kūno temperatūros variacijas. Išsamiau apie visa tai kalbamės su Kauno medicinos universiteto klinikų Infekcinių ligų klinikos prof. Alvydu Laiškoniu....
Skaityti daugiauNuo senų laikų geriamoji soda buvo patikima pagalbininkė ir pyragą kepant, ir virtuvę valant, ir ligas visokias išvaikant. Prisiminkime jos galias ir paklausykime įvairių specialistų nuomonės, kuo soda gali padėti dabar....
Skaityti daugiauMedicinos specialistai, remdamiesi pasaulio statistikos duomenimis, teigia, kad dauguma ligų prasideda nuo žarnyno veiklos sutrikimų. Norint išgydyti organizmą ar išvengti ligų, visų pirma būtina išvalyti organizmą – pašalinti jame susikaupusius šlakus bei toksinus....
Skaityti daugiauPakilusi temperatūra nėra liga, o tik ligos požymis. Net keliais laipsniais pakilusi temperatūra rodo organizmo reakciją į ligą – vadinasi, organizmas pradeda kovoti su liga. Žmogaus kūno temperatūra svyruoja – mažiausia ji yra naktį (tuomet lėčiausia medžiagų apykaita) ir ryte, o, organizmui tampant aktyvesniam (dieną), ji vertinama kaip normali, kai yra 36,4–36,7°C. Nuo neaukštos temperatūros vaistų nereikia. Tačiau ką daryti jei temperatūra nedaug pakilusi laikosi ilgesnį laiką? Ką rodo ilgalaikė pakilusi temperatūra, kokios galimos priežastys ir ką tokiu atveju daryti, konsultuoja Vilniaus sveikatos namų vaikų ligų gydytoja Lorita BUDRIENĖ....
Skaityti daugiauNe vieną šimtmetį stengiamasi padėti tiems, kuriems išsivysto priklausomybė nuo alkoholio. Kuriami vaistai, atrandamos vis naujos psichoterapinės metodikos, praktikuojama ir „bobučių medicina“. Kelyje į pergalę prieš priklausomybę visi metodai tinkami? Bent jau tokios nuomonės yra net kompetentingiausi medikai, dirbantys su priklausomais žmonėmis. Anot jų, alkoholizmo gydymas turi būti kompleksinis, tačiau kas įeina į tą kompleksą – artimųjų ir pačio žmogaus reikalas. TV laidos kūrybinė grupė pasikalbėjo su keliais specialistais, turinčiais ne vienerių metų darbo patirtį. Teiravomės apie vieną dažnai taikomą metodą, kuris kartais suteikia žmogui antrą galimybę, o kartais ir ne. Apie kodavimą. ...
Skaityti daugiauŠiame straipsnyje sužinosite, kokie yra pagrindiniai priklausomumo nuo alkoholio simptomai, kokios gali būti jo priežastys ir kokios šiandien yra alkoholizmo gydymo galimybės....
Skaityti daugiau
[URL=https://ripperz-casino.com/]ripperz-casino.com[/URL]
[chicken road](https://chickenroad-ca.com/)
Ilgai ieskojau informacijos, ka nors panasaus i mano siandienine busena. Gaktikaulio virsuje, desineje puseje, viename taske yra pastovus maudimas. Atsimusa nezymiai i strenas toje pacioje puseje. Kiek labai tureciau sunerimti? Dekui uz atsakyma
Labai neramu, nes skausmas tai tikrai nežmoniškas. Pirmadienį eisiu pas gydytoją.
DĖMESIO MOTERYS IR MERGINOS!!!
ANION PRODUKCIJA ŽEMIAUSIOMIS KAINOMIS LIETUVOJE tik8LT
Lygiai tokios pat kokybės, kaip "love moon" Galite įsitikinti nusipirkę
vos
1 ar 2 pakuotes, ir tikrai pamatysite, kad jums nereikia mokėti nei už
reklamą, nei už distributorių darbą.Dauguma kliančių, sako kad jie
identiški. Kaune ir Kėdainiuose galite pasiimti. Į kitus miestus siunciu
pastu.
DĖMESIO!!! TIK LIEPOS MĖNESĮ TAIKOMA AKCIJA PERKANT KOMPLEKTĄ!!!
KOMPLEKTO KAINA TIK 140LT,JĮ SUDARO 20 JŪSŲ PASIRINKTŲ PAKUOČIŲ!!!
TAI PAT PERKANT KOMPLEKTĄ SIUNTIMAS NEMOKAMAS VISOJE LIETUVOJE, TIK LIEPOS
MĖNESĮ !!!
Septyni Anion įklotų sluoksniai leidžiantys patogiai ir saugiai jaustis:
1.Minkštas, medvilninis, greitai sugeriantis paviršius, suteikia komforto
jausmą
2. anijonų juostelė, šalina blogą kvapą, normalizuoja makšties Ph,
stabdo mikrobinių infekcijų plitimą
3. Sterilus popierius greitai sugeriantis skystį
4. Ypatingai gerai sugerianti medžiaga, paverčia skystį žėle
5. Sterilus popierius geresniam oro pralaidumui
6. Unikalus, orui pralaidus pagrindas neleidžiantis odai šusti ir kaisti
7. Nekenksmingi klijai, sukurti gerai prilipti ir praleisti orui
Anijonų higieninių paketų penkių funkcijų unikali sistema
Artima odai sistema: minkšta medvilninė medžiaga, kaip švelnios motinos
rankos pasirūpins jumis.
Sistema, apsauganti nuo pratekėjimo: unikalus nuo pratekėjimo apsaugotas
gizainas, sukurtas, kad trimis būdais apsaugotų nuo pratekėjimo bet
kurioje vietoje.
Kvėpuojantis sistema: įmonė naudoja unikalią kvėpuojančią drėgmės
nepraleidžiančia plėvelę ir jūs galėsite jaustis atsipalaidavusi ir
sausa.
Drėgmę sulaikanti sistema: produkto gamybai naudojama sugerianti
medžiaga, importuojama iš Japonijos, kuri leis jums būti
atsipalaidavusiai..
Anijonų sistema: grynai fizinis poveikis, be jokio šalutinio poveikio,
veikia prieš uždegimus, yra antiseptinė, panaikina kvapą. gali
pagerinti žmogaus medžiagų apykaitą ir mikrocirkuliaciją, aktyvina
ląsteles ir stiprina imuninę sistemą.
Įmonė pasiryžusi gaminti sveikatos apsaugai skirtus produktus pagal
griežtus kokybės kontrolės standartus ir didžiuojasi gavusi
Tarptautinės standartų organizacijos ISO9001: 2008 akreditaciją.
PRIPAZINTI IR PATIKRINTI, GAVE SVEIKATINGUMO SERTIFIKATA.
Išsamesnę informaciją, produkcijos aprašymus, pristatymo sąlygas ir
visą kitą dominančią informaciją mielai suteiksiu el. paštu.
anioniklotai@gmail.com, tel 864805105
Įklotų ir paketų kaina - žymiai mažesnė nei rinkoje.Taikomos ivairios
nuolaidos!!!!!!!!!
Kiekvienoje pakuoteje PH testukas!!!
Siunčiame į visus Lietuvos miestus
Ar nesate susidūrusios su tuo.
P.S. Menesinem dar nesirgau.Bet jau pastebiu isskyru ant kelnaiciu.Pazastyse ir gaktos srityje plaukai auga.Ar tai reiskia kad artinasi mano pirmosios menesines?
Yra ir kazkoks nemalonus jausmas lyg grauzimas, lyg, kad kazkas uzkibe lytyje. Kas tai? kaip gydytis? Straipsnyje atsakymo neradau.
Biomagnetines anionines higienines serveteles su aniono juotele yra pagamintos iš biomagnetinio pluošto ir aniono baktereostatines medžiagos.Jos netik naikina įvairiausias bakterijas,ber ir,savo magnetinio lauko dėka,puikiai palaiko organizmo mikro cirkuliacija.Susiformaves mikromagnetinis laukas žymiai padidina sterilizacija,malšina skausma,naikina kvapa bei daugelį ginekologinių ligų židinius.Menstuaciniu periodu susilpnėja,tampa labiau pažeidžiama organizmo apsauginės sistemos,tampa jautresnė oda.Šie įklotai palengvins daugelį Jūsų negalavimųir suteiks Jums fizinį pasitikėjimą.Kinijos kokybės priežiūros centro bandymo ataiskaita rodo,kad anionu koncentracija 1cm2 yra nuo 5900 iki 6520.Sterilizacijos norma biomagnetinės Nano anioninės higieninės servetėlės siekia iki 99,99%.Jos t.p reguliuoja kraujo spaudimą ir mažina kraujo klampumą.Subalansuota pH vertė atitinka organizmo reprodukcinius sveikatos poreikius.Atitinka aukščiausią kokybės standartą pagal ISO 9000 kokybės kontrolės sistemą.
Kiekvieno unikalaus sluoksnio funkcionalumo apibūdinimas:
1.Geriausios kokybės minkštas medvilnės sluoksnis. 2 .Biomagnetinis sluoksnis su aniono juostele. 3.Labai minkštas medvilninis sluoksnis.Suteikia švelnumo,patogumo jausmą
4.Geriausios kokybės sugeriamasis sluoksnis.Sulaiko savyje drėgmę,todėl paviršiu sausas 5.Minkštas medvilninis sluoksnis. 6.Orui pralaidus sluoksnis.Greitai praleidžia drėgmę ir šilumą.Todėl visada jaučiatės gaiviai.
7.Unikali lipni juosta, atitinkanti žmogaus ergonomikai.
Biomagnetinių anioninių higieninių iklotu apibudinimas:
1.Antibakterinės ir priešuždegiminės .
2.Pašalina kvapą ir nuovargį
3.Skatina mikrocirkuliacija.
4.Gerina medžiagų apykaitą ir sekreciją
5.Didina įmuniteta
6.Mažina psihologinę įtampą
7.Pralaidžios orui
8.Labai gerai sulaiko skystį savyje
Kiekviename pakelyje yra testas pH lygiui nustatyti.
Iklotu ir paketu kaina- žymiai mažesnė nei rinkoje. Taikomos įvairios nuolaidos.raimajau@gmail.com http://public.fotki.com/kajraj/
Siunčiame į kitus miestus.
kiekviena diena .jau pavargau nuo visko.kas galetu buti ar kazkas su dubeniu ar endometrioze.man ja itaria .bet niekas nieko nedaro.kaip dar galima ja atspeti.parasykit kas
Niosirdziai dekoju