Ginekologija: klausimai ir atsakymai

 Kada po lytinio akto pastebimi pirmieji nėštumo požymiai? Kad dingsta mėnesinės, žino visi, o kokie kiti požymiai dar galėtų būti? Kada galėčiau pasitikrinti, ar nesilaukiu?

Lina

Nėštumo požymiai neatsiranda po lytinio akto. Anksčiausiai nėštumą galima nustatyti susilaikius mėnesinėms 2–3 dienas. Tam skirtas nėštumo testas. Jei moteris nori sužinoti, ar tikrai laukiasi, ji šį testą turėtų nusipirkti vaistinėje ir, naudodama rytinį šlapimą, nustatyti, ar jis teigiamas. Kai mėnesinės susilaiko 10 ir daugiau dienų, nėštumą gali parodyti ultragarso tyrimas.

Nėštumo laikas skaičiuojamas nuo pirmosios paskutinių mėnesinių dienos. Pvz., jeigu paskutinės mėnesinės buvo rugpjūčio 5 d., o rugsėjo 5 d. dar neprasidėjo, nėštumo dydis galėtų būti apie 3–4 savaites. Tiksliai nėštumo pradžią galima nustatyti tik atliekant dirbtinį apvaisinimą. Pvz., kai sperma sušvirkščiama į gimdą (intrauterinė inseminacija), kiaušialąstės apvaisinamos mėgintuvėlyje ar pritaikius kitus dirbtinio apvaisinimo būdus.

Nėštumo požymiai gali būti įvairūs: pykinimas, vėmimas, vaisiaus judesių jutimas, išnykusios mėnesinės, pabrinkusios krūtys, nuovargis, skonio pokyčiai. Tačiau šie požymiai gali imituoti ir kitas ligas. Pvz., pykinimą ir vėmimą gali sukelti ir skrandžio vėžys ar opa. Be abejo, su nėštumu susijęs krūtų jautrumas ir jų padidėjimas, pykinimas, vėmimas ir apskritai vegetacinė nervų sistema šiuo periodu būna dirglesnė, moteris tampa jautresnė, gali pasikeisti jos bendra emocinė būklė. Tačiau mūsų laikais, kai visiems prieinami nėštumo testai, nesiūlyčiau laukti ir stebėti nėštumo požymių: jei moteriai neramu ir ji nėra tikra, ar nesilaukia, tai labai nesunkiai galima išsiaiškinti – tereikia atlikti nėštumo testą.

Kaip reikia skaičiuoti vaisingas ir nevaisingas dienas? Ar tai efektyvu?

Ernesta

Vaisingų ir nevaisingų dienų skaičiavimas – tai šeimos planavimo metodas, kurio esmė –atsižvelgiant į organizmo pokyčius nustatyti mėnesinių ciklo vaisingas dienas, ir, jei nėštumo vengiama, per jas nuo lytinių santykių susilaikyti (periodinė abstinencija), o jei norima pastoti, – juos planuoti.

Vaisingų ir nevaisingų dienų skaičiavimas efektyvus moterims, kurių mėnesinių ciklas reguliarus. Reguliariu laikomas 25–35 dienų ciklas. Vaisingiausias periodas yra ciklo viduryje, t.y. nuo 13-tos iki 15-tos ciklo dienos.

Vaisingų dienų požymiai – gleivingos, panašios į žalio kiaušinio baltymą išskyros. Kartais šiomis dienomis moterys gali jausti ovuliaciją – joms skauda pilvo apačią, jeigu ovuliacija vyksta dešinėje kiaušidėje, – skausmą dešinėje pilvo apačios pusėje, jeigu kairėje – kairėje.

Vaisingų dienų skaičiavimas pagal gimdos kaklelio gleivių išskyras vadinamas Bilingso metodu. Tačiau jo efektyvumas yra tik apie 70 proc., užtat kita kontracepcija (spirales ir tabletės) apsaugo 99 proc. atvejų.

Gydant nevaisingas šeimas vaisingos dienos nustatomos tiksliai: atliekamas ultragarso tyrimas ir įvertinama, kokio dydžio yra subrendęs folikulas. Siekiant pastoti, jis turi būti 16–20 mm.

Taigi vaisingų dienų skaičiavimas tinka planuojant šeimą, nes tada stengiamasi turėti santykius ciklo viduryje, o nenorint šeimos šis metodas nėra efektyvus ir dažnai naudojamas. Juk orgazmo metu gali įvykti ir pakartotinė ovuliacija, ir tokių atvejų pasitaiko nemažai. Taip jau būna, kad, kai pora dar neplanuoja vaikų, moteris pastoja net iš karto po mėnesinių ar dieną prieš mėnesines, t.y. kai dienos laikomos mažiausiai vaisingomis. O kitos, norinčios susilaukti vaikų, nepastoja ir per vaisingas dienas. Be abejo, tokiais atvejais ieškoma vyro ir moters nevaisingumo priežasčių.

Lytinių santykių metu jaučiu didžiulį skausmą. Dėl ko taip yra ir ką daryti?

Lina

Deja, nieko konkrečiai negaliu patarti, nes klausimas suteikia per mažai informacijos. Rekomenduočiau kreiptis į ginekologą, kad išsiaiškintų skausmo vietą (ką skauda – ar makštį, ar gimdą, ar pilvo apačią, ar kt.?), kitas aplinkybes, atliktų tyrimus. Tik tada būtų galima atrasti tikrąsias skausmo priežastis.

Iš savo praktikos galiu pasakyti, kad viena dažniausių skausmingų lytinių santykių priežasčių – sausa makštis. Makšties sausumas vargina menopauzės amžiaus moteris, ji trūkinėja, ir tada joms tikrai skauda. Tokiu atveju rekomenduojama vartoti lubrikantų. Taip pat lytiniai santykiai gali būti skausmingi ir dėl tam tikrų pozų. Skausmą gali kelti ir siaura makštis, įvairūs jos apsigimimai: makštyje gali būti pertvara arba ji būna neišsivysčiusi.

Nei navikai, nei uždegiminės ginekologinės ligos skausmo lytinių santykių metu nesukelia. Tik viena ginekologinė liga gali sukelti skausmingus lytinius santykius – tai endometriozė. Endometriozė – tai patologinė būklė, kai į gimdos gleivinę panašaus audinio nustatoma už gimdos ertmės ir raumens ribų (dažniausiai dubenyje).

O dažniausiai, apie 90 proc. atvejų, skausmingi lytiniai santykiai kankina negimdžiusias moteris. Po gimdymo ši problema susitvarko, nes išsiplečia makštis. Kaip žinoma, negimdžiusių moterų makštis yra 2 pirštų pločio, gimdžiusių – gali būti 4– 6.

Ar įmanoma paankstinti mėnesines? Jei taip – kiek ir kokiais būdais? Turiu išvažiuoti, tad nenoriu jaustis nepatogiai.

Alberta

Mėnesinių paankstinti tikrai neįmanoma, galima tik pavėlinti. Tokiu atveju moteriai skiriama kontraceptinių tablečių, kurių ji turi vartoti nuo pirmosios mėnesinių dienos be pertraukų vieną, du ar tris mėnesinių ciklus, t.y. tiek laiko, kiek pageidauja neturėti menstruacijų.

Tačiau šis būdas veiksmingas tik 80 proc. atvejų, o 20 proc. moterų mėnesinės vis tiek neišnyksta. Kita vertus, jos būna negausios, tepančio pobūdžio, tad, planuojant atostogas, tokį būdą galima pasirinkti.

Ar jis saugus? Jeigu moteris planuoja neturėti mėnesinių vieną ar du ciklus, tai sveikatai tikrai neatsilieps.

Tiesa, yra dar vienas būdas – tai hormoninė spiralė, kurią įkišus į gimdą po šešių ar dvylikos mėnesių mėnesinės visai nunyksta. Tačiau ši priemonė rekomenduojama vyresnėms jau gimdžiusios moterims ir ne tik kaip kontraceptinė, bet ir kaip gydomoji kai moteris serga endometrioze, yra gausios mėnesinės.

Man būna išskyrų iš makšties, tai erzina – ir kvapas nemalonus, ir rūbus tepa. Kodėl jų atsiranda ir ar yra priemonių išvengti?

Agnė

Fiziologiškai makštis yra tokia pati, kaip nosis, todėl ji turi ir apsivalyti. Baltųjų išskyrų turi būti kiekvienai moteriai. Jų gali padaugėti ciklo viduryje, kada yra vaisingos dienos, per ovuliaciją. Taigi visoms moterims būdingos išskyros iš makšties. Fiziologinės išskyros yra baltos, gelsvėjančios po kontakto su oru. Išskyrų kiekis gana įvairus ir priklauso nuo mėnesinių ciklo ypatumų, lytinio aktyvumo, kontraceptinių tablečių vartojimo arba nevartojimo, amžiaus, streso poveikio.

Tačiau jeigu išskyros geltonos, žalios, tirštos, pilkos, putotos ar su gabalėliais, tai jau rodo ligą. Tada būtina eiti pas gydytoją, kad paimtų tepnėlį ir nustatytų diagnozę. Dažniausiai moterys į ginekologus kreipiasi dėl kandidozės (pienligės) ir bakterinės vaginozės. Išskyros gali pranešti ir apie venerines ligas – gonorėją ir trichomonozę. Tada jau tikrai jos būna labai nemalonaus kvapo, pūlingos.

Makšties kandidozė – tai makšties gleivinės uždegimas, sukeltas Candida genties grybelių. Apie 80 proc. kandidozių sukelia Candida albicans, 20 proc. – kitos rūšys. Sergant kandidoze pacientes vargina vulvos niežulys, paviršinė dispareunija (skausmingi lytiniai santykiai), baltos varškės konsistencijos išskyros iš makšties, kartais perštėjimas ir deginimas pasišlapinus, makšties sausmė. Pastebėta, kad vienos moterys labiau linkusios sirgti pienlige negu kitos. Šia liga dažnai susergama nėštumo metu, susilpnėjus imuninei sistemai, sergant diabetu, neracionaliai vartojant antibiotikų.

Sergant bakterine vaginoze pasikeičia makšties ph. Tada normaliai makštyje esančių G. vaginalis ir daugelio anaerobinių bakterijų skaičius padidėja kelis šimtus ar tūkstančius kartų, o laktobacilų sumažėja. Tai irgi nėra lytiškai plintanti infekcinė liga.

Tiek pienligė, tiek bakterinė vaginozė gydoma žvakutėmis, jeigu labai dažnai kartojasi, galima skirti ir tablečių.

 

Jei turite klausimų bet kokios srities gydytojams, siųskite juos mūsų redakcijos adresais arba užduokite juos interneto svetainėje www.sveikaszmogus.lt arba „Facebook“.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Jonaityte
2021-01-14 22:14
Ar normalu, kad mėnesinių nėra metus laiko? Ir kas galėtu būti jei ir toliau jų nebus?
Sypsena
2020-01-21 22:40
Sveiki,man iskylo toks klausymas...ar imanoma po nesaugiu santykiu praejus 3 savaitrms pranesti apie teigiama nestumo rezultata???man cia kazkas nesutampa....tiek visko prisiskaiciau bet nieko panasaus neradau.busiu labai dekinga uz atsakyma kadangi labai susidomejau kai mano esamas suzadetinis papasakojo kaip jis suzinojo apie "savo"sunaus uzsimezgusia gyvybe...be to labai man itartina kad jis teturejo nesaugius santykius tik viena karta ...ir jau 11metu be jiokiu dnr tyrimu tvirtina kad tai jo sunus nes jam "taip pasake ta moteris su kuria praleido 1 nakti"tikrai labai mielas jo sunus ir tikrai labai mylimas tik pagal visus mokslinius isvedziojimus man kazkas cia nesutampa o nieko liudinti nenoreciau beto tikrai butu idomu isgirsti specialisto nuomone.dekui
Ingrida
2019-06-11 21:33
laba diena.
ar galima kokiu nors budu tycia pasidaryti nevaisingai ar tycia nutraukti menesines be jokiu vaistu ar lakimu pas gydytoja?
Jri ka klausiu tik is smalsumo ir labai lauksiu atsakymu :DD
Evelina
2018-09-22 12:16
Sveiki norėjau pasiteirauti dėl nėštumo testo jei vienas testas rodo dvi juostelės o kitas tik viena kaip galima taip suprasti?
Inga
2018-08-29 19:57
Labas man 34m bet nuo 24m dingusios menesines naudojau kontraceptikus tuos visus metus bet nuo ju tepliojo pakeiciau daug tada paskyre PHT vistiek tepliojo ir staiga per 2sav isplete visas koju venas pries tai kojytes buvo be priekaistu nutraukiu ju naudojima esu tiesiog depresijoj gal kam yra panadei buvo kaip gydotes?ar gera gyditoja galit rekomenduoti?(weird)
Lola
2018-07-30 12:50
Sveiki. Liepos 29 d. turėjau lytinius santykius ir saugojomės.Tai buvo pirmas kartas,bet labai skausmingas.Per jį ir po jo buvo kraujuojama.Jau antra diena,bet kraujas tepa kelnaites.Einant nusišlapinti pradeda bėgti kraujas.Ar tai normalu?
Viiii
2017-05-25 10:47
Lada diena, pradejau sirgti 2017.03.20 baigiau 2017.26 nuo dar iki siol nesergu, turejau nesaugu akta2017.04.16, ir 2017.04.24 ir iki siol dar nesergu, vakar dariausi nestumo testa rode neigiama, ar gali but kad esu nescia tik gal per ankstus nestumas ? (super)(think)(think)(think)(think)(think)(think)(think)
gene
2017-05-18 19:06
labadie as gene man 25 metai bandau pastoti bet nesiseka dabar jau virs menesio nesargu bet ir nepastojus ka man dariti gal as jau nebevaisinga
Audre
2017-03-23 00:45
Sveiki. Paskutini karta sirgau 2016-11-28 ir daugiau nebesergu. Man yra 24metai. Pasidariau 3 nestumo testus.Visi rorodė neigiama rezultata. Buvau pries kelis metus nesirgusi 6menesius. Pas gynekologe kažkaip nelabai drystu apsilnkyti. Ar čia kas blogo kad man taip jos veluoja ?
Austėja 12 m
2017-02-28 20:21
Sveiki :)
Netikiu ,kad man bus nėštumas :/
Taigi man yra 12 metų :)
Prasidėjo baltos išskyros(weird)
Ir pilvo pūtimas sudaugėjes (think)
Lyg pavalgau ir viskas .....Nors į tualetą bėgti(Vemti) nereikėjo....Tik triesti:/
Olga
2017-01-23 14:31
Sveiki.19diena turėjau litinius santikius dabar 23d.su visų itarem nėštumą nes antra diena ant pikinimo traukia ir galvoti nesinori kai pažiūriu į lėkštę.turiu epuli (patinima)ant dantenos ar galiu eiti pas stomatologą išpjauti patinima šitom dienom?
Viktorija
2017-01-18 02:11
Laba diena,

Turiu klausimely. Cia gyvendama anglijoje neturiu I ka kreiptis iskilus klausimui. Daktarai niekam tike gydo viska paracetamoliu.
Yra taip. Turiu behormonine spirale jau 5 metai. Isidejau anglijoje ir sake 10ciai metu ji. Sirgau pries pora savaiciu. Ar galejau pastoti? Nes labai idomiai maudzia papilve tokios rusvos svelniai isskyros pasimate siandien nors visa laika po menesiniu ju ryskiai yra padaugeje. Bambos sritis is vidaus atrodo jautri,krutine neskaudi bet padidejus. 5 testus spejau pasidaryt ir visi neigiami. Kas tai galetu buti?
Aciu uz info.
Agne
2017-01-02 00:14
Sveiki, jei po nesaugaus lytinio akto išgeri tabletę, ir po savaitės prasideda šalutinis poveikis, šiuo atveju kraujavimas ir pilvo apačios skausmai ar tai reiškia, kad buvau pastojus? Ar šalutinis poveikis nuo to nepriklauso?
Emilė
2016-12-21 19:59
Ar galėjau pastoti, mano paskutines menesines buvo lapkricio 20d. Santykiavom gruodzio 18d. Kaip ta diena turejau susirgti. (As geriau kontr iki 15d gruodzio)
Sukasi galva, silpna, pilva taip maudzia, panasiai i menesines, bet tuo paciu kitaip, lyg kazkas tuksena. Krutine pabrinkusi. Siandiena pradejo vimdyti.(weird) ar as galeciau lauktis? Testo dar nedariau.
Nesvarbu
2016-11-12 14:03
Sveiki noriu pasidometi jai turejau santykiu per vaisingas dienas nors iki ovulecijos dar buvo likusi savaite ar yra tikimybe kad as pastosiu?
gintare
2016-11-05 03:51
laba vkara norejau paklausti as sirgau rugsejo 24 o susirgau lapkricio 4 ar galejau pastoti vyras nori vaikelio bet nesuprantu kas ira kad nepastoju :-( padekite kiekviena menesi veluoja
Regina
2016-11-01 00:40
Laba diena,

Prieš mėnesį laiko vaisingų dienu metu su partneriu turejome nesaugių lytinių santykių todėl suvartojau greitosios kontracepsijos piliulę. Prasidėjus pirmosioms menesinėms po išgertos tabletės sutriko ciklas, kraujavau porą savaičių po menstruacijų ir nenustojus "tepliojimas" iškart vėl prasidėjo staigus kraujavimas, kurį galima buvo laikyti menstruacijomis. Kaip derėtų skaičiuoti vaisingas dienas po tokio ilgo " sirgimo" periodo ? Kokia tikimybe pastoti po nesaugių lytinių santykių po taip sutrikusio ciklo?
Dekoju už atsakymą
kotrina
2016-10-24 22:43
Sveiki,sirgau Rugsėjo 13 diena, Spali dar vis nesusergu,pasidariau kelis testus ir jie buvo neigiami,būna paskausta pilvo apačia,krutinę skauda,kaip galvojat aš laukiuos ar taip kas yra?
Edita
2016-10-24 16:58
Sveiki,esu neščia6-7 sav.pries tris dienas,man toke situacija buvo. Jauciau isigandusi ir pasimetusi nezinau kas yra man, toks jausmas kad , bet buvo gausios bego išskyros spalva buvo ruda. Kas galetu buti, ar cia rimta?
Lina
2016-10-15 20:41
Sveiki, noreciau Jūsų nuomones kas galetu būti? Kartais po lytiniu santykiu, ryte beprotiškai skauda pilvo apačia, vimdo, krečia šaltas prakaitas, viduriuoju, silpna kas tai galetu kur cia bėda?
Neringa
2016-10-10 18:47
Sweiki pasidariau nestumo testa vakar rode antra neryskia juostele o siandien negausiai kraujuoju kelias dienas skaudejo pilvo apacia kas tai galetu buti(weird)
Vida
2016-10-09 17:50
Laba diena,
Vartojau 5 metus kontraceptines tabletes, su vyru nusprendėme, kad laikas turėti vaikų man 32 metai. Vasario mėnesį nustojau gerti kontraceptines tabletes, pradžioje mėnesį saugojomės prezervatyvais, mėnesines prasidėjo po mėnesio, tuomet su vyru nusprendėme nėra reikalo daugiau saugotis, kadangi norime vaikelio taigi daugiau nesisaugojome. Mėnesiniu neturėjau balandį, geguže, birželį ir liepa vėliau rugpjūčio 19d atsirado mėnesines, sirgau mėnesinėmis 4dienas kaip visuomet. dabar vėl nėra mėnesiniu, o jau Spalis. Dariausi šiandien nėštumo testą bet jis neigiamas (weird) Nieko man neskauda, na žinoma tik apetitas padidėjęs ir atsirado daugiau spuogu. man neramu kad neturiu mėnesiniu. (weird) gal galite pasakyti ar tai normalu? (weird)
Lina
2016-09-12 16:54
Sveiki, esu po gimdymo. nuo 16 05 01 .4 menesiai matinu pati 16 09 12 pasirode kazkokios rusvos iskiros. kas tai rimta ka daryti?
Florida
2016-09-04 11:37
sveiki situacija tokia kad rugpjucio 31 patepliojo rusvom isskirom rugsejo 1pasirode kraujo taciau nebuvo gausios ir taipat buvo rusejo2 rugsejo 3 menesines dingo, dabar pamaudzia strenas ar tai gali buti nestumas? (think)(weird)
sandra
2016-01-19 09:46
Nesusergu jau 32d.pagal viska turejau susirkti sausio apie vyduri.paskausta strenas pilvo apacia ar as laukiuosi?
vika
2016-01-13 23:19
Sveikos merginos as sirgau Sausio 6d,pirmas dienas sirgau normalei likusias dienas 2 tik tepliojausi,ir man dabar pilvo apacia skauda ir kai uzvalgau atrodo lyg ir pykntu ir krutine tokia yra jautri ar galeciau buti nescia???:)
Sonata
2015-12-16 14:04
Sveiki 12d jau nesergu mm. 9d po nesusirgimo testas rodė neigiamą atsakymą. Jaučiu pilvo maudimą, pucia pilva, baltos isskyros.. Ar gali būti taip, kad testas gali dar neparodyti nestumo?
Laura
2015-12-01 17:53
labas vakaras aš turejau sirgti lapkričio 23 diena bet nesusirgau menesines vieloja jau 10 dienų kartais paskausta pilvo apačia kaip prieš menesines bet nedaug skauda krutine dažnai labai noriu miego esu nervota ar galečiau buti neščia? :)
ruta
2015-11-24 12:06
Laba diena,lytinius santikius turejau preita men.lapkricio 5d. sirgau mm.bet dabar labai keistai jauciuosi skauda pilva jau savaite strenas.Ar gali buti kad as laukiuosi.Aciu
moka
2015-11-23 13:13
Laba diena, ar galiu pastoti jeigu 6men nesirgau menesin4mis, nuvykus pas ginekologe paskutinius pradejau vartoti skatinancius menesines vaistukus,viena menesi sirgau normalei sekanti truputuka patepliojo....ar galiu buti pastojusi?planuojam bvaikuti, tai galvoju ar galiu buti pastojusi...jauciasi simtomai pilvo maudimas ir k.t tik galvoju ar cia rimti po=ymiai ar noras pastoti ir psihologine 5taiga saves...ne6tumo testa dariausi po savaites buvo neigiamas ar jis gali klysti? ar savaite per trumpas laiko tarpas savaite...
Deimante
2015-10-14 17:32
Sveiki,norejau paklausti ar ginekologe gali apziureti jei sergi menesinem?
Rami ta
2015-09-29 09:53
Sveiki dariau viena ivf kuris nepavyko , taipogi daug labai kainuoja si procedura norejau paklausti kabreiktu pavartoti kad kiausineliui butu lengviau isikabinti i gimtad girdejau kad daug skysciu gerti ar tiesa ka dar galima butu daryt kad tik pavyktu (weird)
anonime
2015-08-27 18:34
sveiki
man 13m. kiekviena diena randu baltu isskyru (menesiniu dar nera) bet siandien as pamaciau rudas (jos neturi jokio kvapo) ir manau kad taigali buti menesines (ar rudos isskyros yra normalu?)
paslaptis
2015-08-01 12:14
Laba diena prasau jusu pagalbos kad padetumet man susigaudyti. Turejau santykius lapkricio viduri ir taip gavos kad lapkricio gale issiskyrem.Gruodzio 10 sirgau menesinem ir nesupratau kas nutiko kad gruodzio gale apie 20d mazdaug man patepe krauju nesupratau galvojau kad normalu paskiau sausio 10diena vel sirgau o apie sausio viduri turejau santykius su kitu zmogumi vasario menesi nesusirgau nuejau pas ginekologe man paskaiciavo kad pastojau sausio 10d tai dabar ir nebesuprantu kieno vaikas prasau padekit man susigaudyt
laura
2015-07-31 01:00
labas vakaras as noreciau paklausti vieno klausimo ka reiskia jei man veluoja menesines ir kila rukstingumas ?
gintare
2015-07-30 13:31
laba diena noreciau paklaust turejau susirgt ir pries tai 2 dienas nesisaugojom ir man dingo menesiniu pozymiai budavo koja tampydavo pilvo apacia skaudedavo ir neliko o po nesisaugojimo kokiu 3 dienu krutine didesne ir jautri ar gali buti kad laukiuosi ar gal anksti darytis nestumo testa
Jūratė
2015-07-20 21:51
Laba diena, norėjau paklausti ar po sexo(be apsaugos tai darėme) ant rytojaus pasirodžiusių permatomų su baltais gumulėlias nedideliais išskyrų gali reikšti jog nėščia esu ? :)
Oksana
2015-06-25 11:07
Sveiki.Dariausi nestumo testus 3. Pirmame pasirode antra juostele. bet neryski, kiti 2 buvo neigiami. Jauciu dideli nuovargi, darosi silpna, dazna nuotaiku kaita.. Ar gali buti, kad laukiuosi? (iki menesiniu dar 10 dienu, bet savijauta kelia daug klausimu)
Karolis
2015-06-18 16:28
Laba diena, pries metus turejau nesaugius lytinius santykius ar galiu buti nesiotojas lygu ? Po kiek laiko isivalo organizmas nuo infekciju?
sigita
2015-06-12 21:19
laba diena,noreciau pasikonsultuoti,maitinu kudiki ir nesergu 3 menesius beveik po gimdymo kraujavau menesi laiko po to jau nesusirgau db mazajai jau 3 menesei ir as nesergu,daznai skauda pilva kai pries menesines bet nesusergu,keisciause tai kad daznai pykina mane kas tai galetu buti?
ingida
2015-05-27 16:53
sveiki norejau jusu pklausi veluoja menesines 6d ir pilvo apacioje jauciu vibracija gimdziau pries 4 men ar gali tai buti kad vel pastojau o gal dar traukiasi gimda?
Rosi
2015-05-26 12:16
ar tai galėtų būti nėštumas, man mėnesinės vėluoja 7 dienas, šiandien ir vakar pasirodė šiek tiek kraujo, jau 5 dienos temperatūra 37-37,2, dariausi testą rodo neigiamą. Plius jaučiu nuovargį labai
Joana
2015-05-13 13:34
Laba diena. Norėčiau paklausti ar vėluoti menstruacijoms 6 dienas yra gerai? Krūtinė pabrinkusi skaudama, šiek tiek lengvai ir pilvuką skaudena,bet mes su draugu planuojame leliuką ir mylėjomės per vaisingą dieną kurią nusistatėm ovuliacijos testukaistai buvo gegužės 7 dieną, o susisirgti turėjau 8 dieną, o jau 13 diena ir mėnesinės nepasirodė ar gali būt,kad laukiuosi? Šiandien dariausi testuką, bet jis neigimas...:(
Migle
2015-05-08 20:58
sveiki, man buvo atliktas(gimdos kaklelio tyrimas) atsakymas jog rasta pakitimu. daktare nusiunte darytis biopsija. ka reiskia ir kas gali buti tie pakitimai?
Silvija
2015-05-06 20:26
Laba diena, dažnai kai mylimės pradžioje man truputį skauda. Tačiau vėliau skausmas praeina, kai įkiša giliau. Ar tai galėtų būt koks uždegimas ar greičiau bus kitos priežastys?
Ingrida
2015-05-03 19:19
Laba diena. Geguzes 7d. bus metukai mano dukrytei.Menesinemis visada sirgau reguliariai. Dabar siuo klausimu turiu problemu.Gruodzio 25d. susirgau kaip ir visada,o kai nesulaukiau sausio menesi,pradejau daryti testus viena paskui kita kas kelias dienas.Vasario 15d. vel susirgau(testai neigiami),nuo vasario iki dabar (geguzis)nesergu.Buvau pas ginekologe,nestumo nera.Dare echoskopa,tepasake,kad ant abieju kiausineliu dedasi cistutes,bet nuo ju sustoti sirgti negaleciau. Israse kontraceptiku(Marvelon melynas lapelis) 3 menesiams,nes pagal ja as siuos 3 men. nesirgsiu. Esu sunerimus,nes nesuprantu kodel taip...? Man 29 metai.Aciu uz pagalba, lauksiu atsakymo.
kriste
2015-04-29 11:22
Sveiki, paskutines mėnesines buvo kovo 23d. Ciklas 25-27d. Balandžio20-22dariaus 5tetus visi teigiami tik neryškus. Balandžio 24d buvau pas ginekologe, ziurejo ekoschopu bet teistumo dar nemate tik maza cista kuri sake dings kai nustumtas pareis i gimda. Ar normalu kad gydytoja dar nemate mano nestumo? Kitas vizitas gegužės6d. Vakar ir snd testai jau ryškus.
Gita
2015-04-27 20:46
Sveiki, ilga laika turejau problemu su savo nereguliariomis menstruacijomis.
Nezinodavau kada jos bus ir ar isvis bus. Po vizito pas daktares man konstatavo policistiniu kiausidziu sindroma ir priskyre
gert Diane-35 kontraceptikus. Tada menstruacinis ciklas susireguliavo ir tapo reguliarus kiekviena menesi.
Kontraceptikus geriau apie 3-3,5 metu. Dabar ju nebegeriu daugiau negu metai laiko, nes maniau gal bus susireguliaves ciklas
ir galesiu pastoti. Bet mano menstruacinis ciklas nesusireguliavo ir vel dingo. Norejau paklausti ka man daryti ir kaip man pastoti?
Mes su vyru labai norim vaikelio, bet niekaip neiseina pastoti. Kraujo tyrimai normalus. Ar gali buti, kad man nepavyks pastoti?
Aciu uz atsakyma.
Ana
2015-04-15 09:47
Laba diena. Norėjau Jūsų paklausti ar įmanomas nėštumas nuo vyro skysčio, kuris pasirodo dar neįvykus orgazmui ? Su vaikinu 2 metai mylimes be prezervatymo, pries orgazmą jis jį užsideda. Šį kartą nesimateme du menesius ir myledavomes džznai dabar veluoja menesines, toks atvejis per du metus pirmas mums. Prašau atsakykite nuoširdžai ir aiškiai
Agne
2015-04-14 17:38
Sveiki. Menesines veluoja 5 dienas, siandien pasidariau testuka, antra juostele vos vos pastebima.ka apie tai manote? Jauciuosi keistai, pilvo putimas, mieguistumas, pilvo maudimas panasiai kaip pries menesines, bet kazkaip kitaip(think)
Simona
2015-04-14 17:24
Sveikos merginos:) Noriu paklausti praita menesi sirgau 11d o sirgdavau kaip visada menesio gale ir tarp menesio priekio o si menesi ir turejau susirgti 11d o dabar 14d. Gal kas zino?:/ O pilva maudzia. Testas kol kas nieko dar nerodo. Prasau atsakykit:(
nezinomoji
2015-04-07 18:18
Sveiki , nesuprantu kas man darosi sergu menesinems naturaliai kaip priklauso , bet labai verze pilva ir skauda apacia pilvo, pykina galvos skausmai
ir is maksties eina baltas skystis kas gaetu man buti?(weird)
Jurga
2015-04-04 15:50
Laba diena, Esu truputeli isigandusi ir susirupinusi, nzn ka daryti ir ar tai yra normalu, susirgau savaite pasirgau normaliai ir po to pradejo bekti rudos iskiros ir taip jau beveik savaite is viso gaunasi kad 2 savaites jau sergu, ar tai yra normalu ar reiketu susirupinti ir kuo skubiau kreiptis pas ginekologa? Lauksiu jusu atsakymo
Jurga
2015-04-04 15:45
Laba diena. Esu gtruputeli isigandusi nezinau ar tai niormalu, susirgau ir sirgau normalei savaite o po tol pradejo bekti tamsios iskiros ir nezinau kodel ir nuo ko tai jau kaip ir sergu 2 savaites ar tai normalu ar tureciau sunerimti?:(
simona
2015-04-01 23:27
Laba diena. Vėluoja menesines. Pasidariau keturis nėštumo testus ir visi buvo neigiami. Kas galėtų būti? P.s.gimiau prieš 5 mėn.
agne
2015-03-31 12:17
Sveiki.noriu paklaust.lytiniu santykiu turejau su vyru per menesiniu paskutines dvi dienas.po 4 dienu pradejo pykinti.svaigti galva.silpnumas uzejo.turiu suneli.ar galiu buti pastojusi ir taip greit jausti nestumo simtomus?prasau atsakykite.aciu
diva
2015-03-26 17:38
Sveiki noriu paklausti,visa laika mano ciklas nebuvo regulerus,paskutines menesines turejau pries 3savaites.Dabar kazkur priea dvi savaites pradejo mausti pilvo apacia,pradejo eiti rudos iskyros,kartais net tokios vandeningos su krauju ir jau tesesi apie dvi savaites.Viena diena ju nebuna paskui vel atsiranda.Ir patebejau kad daznai slapinuosi.daugiau kaip jokiu simtomu nejauciu.kas tai galetu buti.nes normalios menesines kaip ir dar neprasideda.
Aleena
2015-03-26 16:29
Sveiki , dariausi nestumo testa vienas rode viena juostele , kitas rode dvi tik viena neriski antras rode dvi juosteles tai pat tik pirma ryskesni dabar , kitas rode antra ryskiau o kita vos iziuret galima , nuo tos dienos kaip turejau ne saugu seksa praejo 8-9 dienos, menesines turi buti tik uz 2-3 savaiciu , nebegaliu laukti , bandziau darytis kraujo tyrumis, cia kur as gyvenu sako mes del nestumo kraujo tyrimo nedarom, po nesaugaus sekso truputi pakraujavau , kita diena skaudejo abu sonus tmpe pilva, jauciuosi pavargus nesvarbu ka be daryciau , klausiu nes nebezinau ka daryti ir kaip elktis , kiek skaiciau raso kad nesvarbu juosteles abi ryskios ar ne jei abi yra reiskia esi necia, prasau atsakykit ar tai gali buti ar tik as prisigalvoju. Aciu uz atsakyma.
leja
2015-03-25 19:19
Sveiki, turiu problemele. Menesines paskutini karta velavo 14 dienu, dabar veluoja jau 23dienos. Pilvas apacioje maudzia lyg tureciau susirgti, ir daznai slapintis vaikstau. Kai menesines velavo 14dienu padariau nestumo testa buvo neigiamas. Milimes su vyru nutraukiamu lytiniu aktu. Siaip menesines nereguliarios veluoja iki 7dienu. Ar galejau taip pastoti? :) Ar kas man Yra? :)
eglute
2015-03-23 20:10
Laba diena padekite man .Paskutine menesiniu diena buvo 20d vasario .o kada man butu laikas gimdyti .
Greta
2015-03-16 15:51
Laba diena, nesiprantu man menesines buvo vasari 13-16 d. Ciklas reguliarus 25d. Nesaugius lytinius santykiu turejau kovo 6 diena. O kovo 11d prasidejo menesines. Nors jos turejo gerokai veliau prasideti. Kai turejau lytinius santykius pagal apskaiciavimus turejo buti ovuliacija ta diena kai turejau lytinius santykius. Gal galetumet paaiskinti. Ar tai galejo buti persileidimas?
Gina
2015-03-01 21:07
Sveiki, keli menesiai vis jauciu pilvo apacios maudima, tarp menesiniu pasirodo kraujingu isskyru, isskyros lyg ir su kvapu, kartais paskausta nugara, pries kelis menesius padare echoskopija, pasake kad padidejusi viena kiauside, po menesio padare kita, kaip ir viskas buvo tvarkoje, kiausides normalios, nieko blogo nemate. Bet sis pilvo maudimas vargina, kai yoac stipriai maudzia, pasirodo ir tos kraujingos isskyros, ar gali buti koks uzdegimas ar siaip kas? Be to esu anemike. Aciu
rimante
2015-02-27 16:11
laba diena, esu nescia, pagal ginekologes pasakyta laika tai 2men 3sav 6d,bet vaisiaus didis atsilieka 2 savaitemis ar tai labai blogai yra? beto kiek supratau ginekologe laika nustatinejo nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos tai gal gali buti jog as pastojau veliau del to ir vaisius yra mazesnis?
Agne
2015-02-26 17:33
Sveika. Susiduriau su tokia problema. Man vasario 18d. buvo paskutine diena menesiniu. Jos buvo normalios, kaip ir visada. Vasario 24d pasimylejau su vaikinu (tai buvo ne pirmas kartas) viskas buvo saugu, jis nebaige. Po 15min pradejau kraujuoti bet nedaug ir viskas greitai liovesi. Vasario 25d staiga pradejo labai galva skaudeti ir mirgeti akyse. Vasario 26d vel pradejau kraujuoti bet labai nezymiai, vis dar skauda galva, skauda nugara siek tiek pilvo apacia. Kas man galetu buti? Niekada dar taip man nebuvo. (weird)
G
2015-02-23 19:10
Sveiki, norėjau paklausti, ką reiškia žalsvos (kaip varškės grūdeliai) išskyros? Ir toje vietoje niežti. Kaip turėčiau gydytis? Ačiū už atsakymą.
Viktorija
2015-02-23 18:57
Sveiki man 30metu šiandiena ginekologė pasakė kad man yra trichomonozė lytiškai plintanti liga rado ir cistų turiu įsidėjusi ir mirenos spiralę. Turiu tik viena savo vyrą kitų jokiu per 12 metų tad ėmiau ji kaltinti o jis prisiekinėja jog tikrai nėra turėjęs santykių su kitomis skaičiau internete jog tai buityje užsikrėsti neįmanomo kaip rasti teisybe ar įmanoma kad trichomonozę galėjo įtakoti cistos ar mirena? Nesinori vyro abejoti. Ačiū
laura
2015-02-21 00:58
Sveiki. Jauciu skausma apatineje pilvo daly gal net labiau makstyje. esu turejusi gimdos uzdegima pries 7 metus, buvau pas gydytoja, israse antibijotiku bet nepasake tiksliai kas man yra, baigiau vartoti visus jos israsytus vaistus( juos turejo gerti ir mano vaikinas) bet skausmas, daznas slapinimasis niekur nedingo, jei kiek aprimsta po sexo vel viskas atsinaujina.
Svetlana
2015-02-20 17:29
Laba diena. Norėčiau paklausti kodel po lytiniu santykiu pasirode baltos isskyros? Nes man taip pirma karta.
EMA
2015-02-13 16:26
sveiki gal galite pasakyti man galva skauda pastoruojiu laiku maudzia pilvo apacia papykina .bet prasirgau negausei .nuotaika keiciasi kas desim minuciu krutine paskausta atrodo kad jinai dega man .gal as laukiuosi .siandien dariausi nestumo testa rode neigema :(
dovile
2015-02-07 11:27
sveiki noreciau paklausti planuojam vaikeli su draugu buvo santikei be apsaugos ir jau savaite laiko nesergu tik pasirode tokios rausvos yskiros kas tai galetu buti?
Karina
2015-02-05 15:07
Sveiki,man veluoja menesines savaite,bet skausmai gan stiprus,jauciu silpnuma,dinges apetito jausmas. kas man galetu buti,ar galiu buti nescia? Lytinio akto buvo be apsaugos. Man 18m.
kristina
2015-02-01 22:49
As susirgau lapkricio penkta diena o baigeu sesta ar septinta diena sirkti kas man gali buti pasakikite man ar tai nestumas turejeu persileidima bet su gymda viskas man tvarkoj ira dare nestum o testa bet jis nieko neparodo dare lapkricio astunta diena
EgleG
2015-01-28 19:50
laba diena, norejau pasiteirauti ar Mirena dadema jeigu moteris serga migrena, ar kategoriskai draudziama?aciu uz atsakyma:)
Dovile
2015-01-27 22:52
Laba diena,
Ar skubios kontacepsijos tabletė (escapelle) gali pakenkti vaisingumui?
Ar reguliarios, skausmingos menstruacijos ir krūtinės skausmas prieš menstruacijas raiškia jog esu vaisinga?
Dėkoju už atsakymą.
juste
2015-01-25 11:46
Laba diena norejau paklausti .Pries savaite sirgau menesinemis tik 2 dienas ir tai buvo tik tepliojimas, o dabar menesines veluoja 3 dienas, ir pilva apacia skauda bet nesu sergu ar galiu buti nescia
liveta
2015-01-12 21:14
Sveiki, prieš kelias dienas turėjau lytinių santykių su vaikinu ir iškarto kitą dieną atsirado rudos/šokoladinės išskyros, daugiau kaip ir nieko jokių požymių nėra. Mylėjomės su prezervatyvu, be to labai skaudėjo nors tai nebuvo pirmas kartas. Ar gali būti kažkas rimto?
naste
2015-01-10 16:55
Laba diena . Norėčiau sužinoti ar rimta mano problema,pries kelias dienas pastebejau ,jog isskyros tapo ,,varškės,, pavidalo . Taciau dabar jos tapo siek tiek kraujingos , po lytiniu santykiu ima persteti . Daznai slapinuosi ir jauciu nedideli skausma . Ar tai gali buti rimta?
erika
2015-01-08 10:41
sveiki, laukiuosi jau 25 sav. kai paskutini karta buvau pas savo ginekologa man pasake kad mano vaikutis yra labai zemai. Dazniausiai judesius jauciu kazkur ties slapimo pusle. Del kokiu priezasciu taip yra? Ar as pati galejau itakoti tokia kudikio padeti? Aciu uz atsakyma
Dominyka
2015-01-06 13:30
Sveiki , sausio 4 diena turejau nesaugu lytini akta , kaip tik tai buvo po menesyniu , 4 diena is ryto dar buvo kraujo bet jau vakare nieko nebebuvo , ir kaip vaikynas pasake jis i mane nuleido , pagal kalendoriu pazhiurejus pas mane buvo tada arba ,,ipac vaisingos dienos,, arba ,, vaisingos dienos,, . jau sendien 3 diena , o man pilvuka maudzia apacioje ir is ryto ir vakare pykina , bet ar tai galetu but tokie ankstyvus nestumo pozymiai ? ar tiesiog save prisukau kad galiu but nescia?(think)
Monika
2015-01-02 18:13
Laba diena. Po cezario pjuvio man atsirado ant kiausidziu Saaugu kaip jas gyditis? Ir siandien man is maksties iskrito labai didelis gamalas isskyru tokios tampios kaip zele , o spalva sviesiai ruda liktais kas tai gali buti? Labai aciu.:((think)
Monika
2014-12-19 13:48
Sveiki. Su vaikinu turejau nesaugiu lytiniu santykiu taciau jis manyje nenuleido. Tai buvo mazdaug 10 dienu po menesiniu. Pastarasias 5 dienas pamatavau bazine kuno temperatura ji buvo 36,9 taciau siandien ji nukrito iki 36,5 laipsniu. Bet as vis dar nesusirgau menesinemis. Kodel taip gali buti?
Indre
2014-12-11 22:46
Labas vakaras, menesines veluoja dar tik 5 dienas, bet visas 5 dienas jauciu pilvo tempima, skausma kaireje pilvo apatineje dalyje.Mylintis skauda tapacia kaire pilvo puse. Turiu maza mioma 10mm galineje gimdos sieneleje, bet kaip suprantu nuo jos skausmo buti negali.... menesines visada yra begalo skausmingos, bet paskutiniai kartai buvo ipac skausmingi.... ketvirta diena vakarais pakyla nedidele temperatura, nzn gal but tai irgi susije...pas ginekologa buvau pries metus, problema kad gyvenu ne Lietuvoje ir nzn ar tikrai reikia susirupinti del to kas man yra ir gryzti i Lietuva vizitui pas ginekologa. Labai lauksiu Jusu atsakymo
Gintare
2014-12-07 22:15
Sveiki, turiu varine spirale, praeita men negausiai sirgau, dabar gruodžio 7 o maudžia pilvo apačią kaip prieš periodą (jis turėtų būt gruodžio 15-20) nežinau nemalonus jausmas, tustinuos, šlapinnuos gerai negana to turiu refleksa gal dėl to? Kartais jaučiu šleikštulį burnoje, skauda strenas
Kristina
2014-12-02 14:49
Laba diena, norejau paklausti , nezinau kas man yra. Savaitgali praleidau Spa centre ir manau gal persalau, labai sauda pusiauja, net prisiliesti negaliu, pilvo apacia isiputusi skausminga, siknikauli, kartais skausmas nueina iki klubu ar po sonkaulias. Jai nejudu maziau skauda, bet judesi begalo skauda. Savaitgali turejau menesines, bet jos jau baiginejosi, taip pat turejau santykiu su draugu, ir dar maudziausi pirtyse, dziakuzi,buvau perbegus lauka kai -7. Siuo metu dar tepliojimas, kurio niekad nebudavo po 6 dienu.Pykina, krecia drebulys,delnai prakaituoja, galvos skausmas ir neauksta temperatura, baltas liezuvis. Nezinau gal cia dubens koks uzdegimas ar kiausidziu, o gal inkstu uzdegimas?
Aura
2014-11-27 09:18
Sveiki,
Norėjau pasiteirauti kas galėtu būti tad pasakoju.
Užvakar ryte šlapinantis o tiksliau baigiant tai daryti pajutau diegimą ir iškarto norą kad dar noriu lyg šlapintis bet kaip ir nėra iš ko ir ką.Ir taip visa rytą aišku nelaksčiau į tualetą bet tikrai noras išėjus vėl eiti buvo, tada nusipirkau "Urinal akut" ir meškauogių arbatos, po dienos lyg ir geriau aišku diegimas nedingo bet tikrai sumažėjo, tačiau atsirado toks jausmas kad pilvas išpūstas ir maudimas pilvo apačioje tada išgėrus "ospamokso" jaučiausi lyg ir gerai buvau sporto salėje ir grįžus namo nuėjus į dušą pamačiau jog pakraujavusi truputėli taip ir likau nesupratusi kodėl taip įvyko nes daugiau nekraujavau.O šiandien jaučiu užeinanti maudima pilvo apačioja kartais. Kas galėtu būti?
ausra
2014-11-24 14:13
Laba diena,
Po nesaugaus lytinio akto po paros laiko isgeriau escape tablete kurios veikimas yra iki 3 paru. Po penkiu dienu pradejau kraujuoti ( tiksliau teplioti), pagalvojau prasidejo menesines anksciau del tabletes isgerimo, nors buvau menesinem prasigus pries 2 savites, todel isgeriau pirma Mercilon kontraceptine tablete. Po keliu dienu tepliojimas baigesi. Ka daryti, kaip gerti kontraceptines? Ar jos veiksmingos? Gal nelaiku isgerus, geriau jas is vis nustoti gerti, dbr esu isgerus 3 tabletes. Labai lauksiu atsakymo. Dekoju.
rima
2014-11-23 12:21
sveiki norejau suzinoti as antra menesi sergu ir tos menesines yra sumazejusios nei wisada as dariausi nestumo testa ne viena karta bet jis rodo neigiama o wisi pojuciai sako kad laukiuosi ar galima kaip kitaip suzinot ar as laukiuosi?
Akvile
2014-11-20 21:05
Sveiki,nuo praeitu metu rugsejo menesio man prasidejo menesiniu sutrikimai,sirgdavau kas 3 menesius,po rugsejo sirgau gruodi,tada kova ir nutariau nueiti pas ginekologe ji man israse vaistu ir tada susirgau birzeli,tada vel nesirgau 3 men ir susirgau siu metu rugsejo 29 diena,dabar vel nebesergu,bet sio menesio pradziioje man buvo tepliones prasidejusios,3 dienas truko bel tik labai mazai,nakti nieko,tik diena siektiek,buvo rausvos tepliones,nezinau kas man yra,gal turite patarimu,jau uzsiregistravau pas gydytoju,bet vistiek noriu pasiklausti ,man 18 metu lytiniu santykiu turejau pries 3 savaites
Edita
2014-11-11 14:40
Laba diena. Du mėnesiai sergu tik po dvi dienas. Jaučiu pastovų skausmą pilvo apačioje, taip pat ėmė kamuoti nugaros skausmai, pykinimas. Pagausėjo išskyrų kiekis.Nuėjau pas ginekologą, nes pasidarė neramu padarė Citologinį tyrimą.(plokščio epitelio ląstelės-vidutinis kiekis, metaplazija-rasta,endocervikinės ląstelės -rasta,leukocitai-mažai,bakterijos-lazdelinė mikroflora, reaktyvūs pakitimai-rasti.(štai kokį atsakymą gavau), nieko nepaaiškino tik pasakė uždegimas ir išrašė žvakučių. Koks tai uždegimas, pavojingas, ar ne? Ar galiu bandyti pastoti, ar pirma turiu pasveikti?
Agne
2014-11-06 11:31
Laba diena man 22 savaites. Ir skauda pilva lyg prieš ar per menesines. Kodėl taip yra?
gineta
2014-11-06 08:42
Sveiki man 14 metu. Man kartais uzeina makstyje toks nemalonus perstejimas. Siaip makstis neparaudusi nieko. Bet tai jau kartojasi 3kart o prasidejo tik per siuos tris menesius. Po pirmo tokio perstejimo jau sirgau menesinemis tada viskas buvo gerai o dabar vel prasidejo perstejimas nors toks dalykas trunka tik kelias dienas vistiek norejau paklausti gal paauglysteje taip buna ir praeis ar tai kokia liga ? Nes labai jaudinuosi ir noriu suzinoti
Lytiniu santykiu dar neturejau. Aciu.
Rūta
2014-10-26 19:14
Sveiki, norėjau pasiklausti. Praėjus vienai dienai po mėn. su vaikinu pasimylėjome, nesisaugojome. Ar gali būt, kad galėčiau pastoti?
zivile
2014-10-21 22:01
(think)laba diena esu nusiminus nezinau kas man yra pries dvi su puse savaites turejau santykius turiu sirkti ruksejo 17 o dabar spalio 20 is pradziu bisky papykino po to prasidejo nuovargis negaliu ait y darba neturiu jegu greit pavarkstu pradejau dauk valgyti krutine kaip sutinus nesiojau liemenele 3 dydzio dabar man reike 4 noriu laisvu rubu kad nevarzytu bet beda ta kad testai kutiuos dariau visi rodo neigemai tai pasidariau kraujo tyrima ir ten neigema negaliu patiketi ar gali taip buti be galo laukem vaikelio bet negalim suzinoti ar laukiuosi (weird) pradejau pergyventi netiketi tyrimu rezultatais nes as jauciu pozymius nuotaiku kaita didele ir miegiustumas diena as pamiegu ko anksciau nedarydavau greiciau pavarkstu laiptais lipant ar greit einant sunkei kvepuoju parasykit kas man yra tai man pirma karta atsitiko nesusigaudau(weird)
Agnė
2014-10-21 14:27
Sveiki, jau 5 dieną yra nežymus tepimas. Prasedėjo ovuliacijos metu. Su vaikinu mylėjausi seniai, saugojomės ir jau esu sirgusi mėnėsinėmis. Kodėl man tepa krauju?
Kaja
2014-10-21 11:00
Rita-pas gydytoją nebuvai? Jei ne nestumas, tai amenorėja...
Rita
2014-10-09 00:11
laba vakara, norejau paklausti man kaip 3 menesis veluoja menesines, o kai dariausi tris testus skirtingom savaitemis rode neigiama, noreciau zinoti kas man gali buti. Aciu:)
Ramune
2014-10-06 20:49
labas vakaras labai noreciau gauti atsakyma,situacija tokia gyvenu uk paskutines menesines man buvo rugpjucio 4diena ,siandien nuvaziavau ir ligonine pasidaryti echoskopijos ir jie nustebo kad man ne 10 savaite ,o tik 5sav,skauda nugara siandien labai ir siek tiek buvo pora lasu rudu isskyru ,isvadoje jie pasake viskas gerai bet apie sirdies plakina nei zodzio,lapo ivadoje matau parasyta nestumas nematomas ir embriono matmenys 12,7 ml ,1.0mm.2,8mm ar gali but nesivystantis nestumas nes liepo po 2 sav vel sugristi pasidaryt echo,buciau dekinga uz bet kokia info,nes kur dingo 5 sav pagal juos as nesuprantu ,pries tai turejau prsileidimus ,aciu is anksto
neringa
2014-10-06 12:30
Laba diena, norejau paklauti paskutiniu menesiniu pradzia buvo rugsejo 9 ar yra galimybe kad as esu pastojusi nes labai krutine skauda ir daznai einu slapintis
Judita
2014-09-30 19:19
Labas vakaras, norejau pasiteirauti man veluoja menesines nors lytiniu santykiu neturejau jau seniai, paskutines menesines buvo 8men 30diena . o pries tai buvo 7men 1d ir 26d. dabar jau rugsejis ir ju nera veluoja del ko taip galejo atsitikti?
kodelciuke
2014-09-11 19:10
Labas vakaras, esu 17 metu mergina. turiu vien didele beda. mano makštis nėra tokios formos kokios turėtu buti. prieš kokius 3-4 metus atsirado dvi "skureles" net nežinau kaip jas pavadinti. labai gedijuos tai pasakyti net mamai. noreciau paklausti kur tureciau kreiptis ir kas man galetu tai sutvarkyti?:(
Lina
2014-09-07 18:41
aba diena,
Su vyru planavome pagranduka,Po keliu menesiu pastojau.Pasak ginekologo esu nescia jau 9sav,skaiciuojant nuo 1os menesiniu dienos,padarius vaginaline ehoskopija gydytojas pranese kad nesivystantis nestumas jau nuo 6sav ir 4 dienu.Bet pagal mano tikslu skaiciavima nuo pastojimo dienos,mano nestumas ir yra tik dabar 6sav ir 4 dienos.Ar tikrai galiu tiketi gydytoju ar visgi laukti dar 3 savaites ir tik tada daryti pakartotini ehoskopa,jauciuosi puikiai,neskauda nei pilva,nei kraujingu isskyru.
Jei is tikro yra nesivystantis nestumas,ar nera pavojinga mano gyvybei laukti dar 2-3 savaites?
Aciu labai uz greita atsakyma
roma
2014-09-01 22:07
sweiki norejau paklausti maitinu kudiki jam jau 8men.susirgau menesinem pries 2men dabar vel nebesusirgau buvo pasirodziusios rudor isskyror kas tai gali buti?
braskyte
2014-08-30 16:42
Laba diena norejau paklausti as jau metus geriu kontraceptines ir menesines budavo laiku o siandiena kai nusislapinau pamaciau kad teplioja truputy nors dar liko 5 tabletes dar nelaikas menesinem ir skauda pilva kaip per menesines ar tai rimta ? Ka galite patarti? Esu ne lietuvoje cia nuejai pas gydytoju sako kad slapimo uzdegimas bet as netikiu man pusle neskauda :(
Rita
2014-08-21 21:49
Sveiki.mes su vyro norime vaikelio mano meniesines nera reguliarios ,pvz,susirgau liepos 24 d,ir tada pasymilejom rugpjiucio 16 d,ir susirgau po4 d ,ar as galiu pastoti dar??? labai laukiu atsakymo.Aciu Labai.
birute
2014-08-21 12:39
laba diena, liepos 3 susirgau menesinemis,o liepos 27 vel susirgau. dariaus testa rode labai blanke juostele antraja,po kaskiek laiko vel pasidariau vel rode neryske vos imatoma,nesenai vel pakatojiau velparode riskesne juostele bet ne ten kur turi buti o paciam kraste antra juostele.speneliai jautrus ,skaudus,jauciu pilvo putima,kartais atrodo kad kaskas juda,kai guliu ant pilvo nepatogu atrodo kad spaudze viska.pati blogai jauciuiosi kartais svaiksta galvaar tai gali buti nestumas? esu jau mama bet kaskaip nepamenu pirmo vaikelio pradze.(think)
Rita
2014-08-21 08:00
Sveiki.mes su vyro norime vaikelio mano meniesines nera reguliarios ,pvz,susirgau liepos 24 d,ir tada pasymilejom rugpjiucio 16 d,ir susirgau po4 d ,ar as galiu pastoti dar??? labai laukiu atsakymo.Aciu Labai.
Edita
2014-08-20 15:52
Laba diena,

Norejau pasiteirauti del skubios kontracepcijos. Escapelle tablete isgeriau mazdaug po 1-1,5 val po nesaugaus lytinio akto. Praejus 5-6 dienom pradejau kraujuoti, nors tikros menesines turetu būti tik rugsejo pradzioje. Norejau pasiteirauti, kokia galimybe, kad galejau apstoti?

Dekui uz atsakyma
kristina
2014-08-20 00:07
sveiki susirgau liepos 29 pasibaige menesines 6 galutinai, su vyru planuojam vaikeli todel laukem tam tikru dienu kad pradeti ji ir paskaiciavau 12 dienu nuo ciklo pradzios taipogi pasirode kiausinio baltymo isskiros ta diena pasimylejiom ir dar 2dienas is eiles . po kol kas nieko nejauciu bet labai tikiuosi kad pastojau. ar yra kokiu nor galimybiu pasto nes sekancios menesines turetu prasidet 28-29 rugpjiucio ???(weird)(ok)
boom
2014-08-18 23:45
Sveiki norejau paklausti as susilaukiau vaikelio ir man biski plyso tarpviete palaukiau men laiko su biski kol praejo visi issivalymai ir as su vaikinu pasimylejau ir man ant apatiniu biski teplioja is po sexo ar cia normalu ?(think)
daiva
2014-08-17 11:49
sveiki esu nescia gal menesi is turiu skrandzio problemu. jis atrodo sustojas, jauciasi silpnumas, sleikstulys. Ar gali skrandzio sustojimas pakenkti vaisiui?
gintare
2014-08-03 20:31
laba diena norejau suzinoti ar normalu jog 27 nestumo savaite as vemiu?nieko negaliu valgyt viska isvemiu ?
raminta
2014-08-02 10:41
sveiki. Man buvo cista,kai ji truko susirgau po keliu dienu,o tai buvo geguzes 26d. nuo to laiko vel nesergu iki siol,darausi nuolat nestumo testus bet jie vis neigiami,buna pykina rytais,spenelius pradejo skaudeti i tuoleta varineja pilvo apacia desinej buna siek tiek pamaudzia,ir i koja lyg tempimas lengvas buna,apetitas padidejas valgau viska is eiles. Kas man gali buti? ar testas gali neparodyti nestumo jei jis yra?(weird)
Sandra
2014-07-11 16:54
Laba diena, norėčiau paklausti, kokią kontracepciją pasiūlytumėt naudoti. Situacija tokia - šiuo metu nevartoju jokios kontracepcijos, bet planuoju vykti pas vyrą 10 dienų, kaip tik tuo metu man turi prasidėti mėnesinės kurių aš norėčiau išvengti, nes vyksiu atostogų i šiltus kraštus. Pirma ciklo diena jau praėjo, nežinau ar galiu aš dabar pradėti vartoti kokius kontraceptikus, kad atitolinčiau mėnesines ir išvengčiau neštumo, iki atostogų dar liko nepilnai 3 savaitės. O gal yra kokia vienkartinė kontracepcija, nes po atostogų nieko nenorėčiau vartoti. Labai ačiū už atsakymą.
Sonata
2014-07-08 09:39
Sveiki, mes su vyru norime susilaukti vaikelio, taciau as po lytinio akto visada einu nusislapinti, ar gali buti taip, kad as slapindamasis viskas isbega? ar man deretu kuri laika neiti i tuoleta? aciu.
ile
2014-06-29 22:45
Sveiki,laukiuos mazylio jau 26savaite,pastebejau,kad mazdaug nuo 23savaites iskiles gumbas salia bambos neisnyksta,suprantu,kad tai isiremes leliukas,bet ar normalu tiek laiko nepakeist pozicijos?vaikelis juda energingai.Dydysis skanas buvo darytas 20 savaite ir gydytoja sake,kad vaikelis sveikas.Sekantis bus tik liepos gale.Labai nerimauju(weird)
Gintarei
2014-06-29 20:10
Jei su vyru viskas tvarkoje(na nera jokiu barniu,jokiu ,,uzsleptu’’ nuoskaudu,jokiu nutylejimu)patarciau tiesiog - atsipalaiduoti,ir neimti i galva del to,kad neiseina pastoti...ir dziaugtis kiekviena diena,eiti,gyventi,veikti,dirbti - LINKSMAI...viskas turetu su laiku susitvarkyti,turetu ateiti vaikelis...na,nezinau ar tai pasiteisintu 100 proc,tik zinau,kad viena jauna seima,susituoke 4 ar 5 metus(ir noreje vaiku),dukryte supuot pradejo tik pries pora savaiciu:-)
gintare
2014-06-26 13:55
Sveiki, norėčiau paklausti, kodėl man niekaip neišeina pastoti, m,ano menesines siek tiek yra sutrike, labai noriu vaikelio bet niekaip negaliu pastoti daug kartu bandem bet niekaip negaliu pastoti, vyrui viskas gerai bet su manim ne daug kartu buvau pas daktarus sako kad viskas turi susitvarkyti bet niekaip neina pastoti (weird) nezinau jau ka ir daryti.......(weird)
Alinute
2014-06-06 00:19
Sveiki norieciau paklausti tokio klausimo bsk geda. Na pries 3 menesius turiejiau lytiniu santykiu po skso viskas buvo gerai menesines nevelavo bet po 3 menesiu pradiejio skaudieti spenelius ir lb skauda pucia pilva ar tai galetu buti nestumas.
Ilona
2014-05-29 11:17
laba diena, su draugu mylimes, bet po visko aš nueinu atsiprausti ir man griaužia visą mankštį, ką ti galėtu reikšti?
zuikis
2014-05-26 17:24
Man veluoja menesines keturias dienas ir kartu labai skauda pilvo apacia atrodo kad menesines prasidejo bet kraujo nera, labai mieguista, ir gal po lytinio akto kuriuo metu mes nesisaugojom mane pykino, kas man gali but ar tai nestumas ar taip gali buti kokios priezastys?
Greta
2014-04-24 13:05
Sveiki,

Geriau kontraceptines tabletes YAZ apie puse metu, pakelyje yra 24 veiklios tabletes ir 4 neveiklios, nusprendziau baigti vartoti jas, bet turejau lytinius santykius isgerus 2aja neveiklia tablete ir daugiau naujo pakelio nepradejau. Ar yra galimybe pastoti?

Aciu is anksto uz atsakyma.
odeta
2014-04-16 19:35
sveiki. norecisu paklausti ar galejau pastoti likus 10 dienu iki menesiniu. O dabar tureciau sirgti bet dar nesergu o jau praejo 2 dienos. O visada jos budavo reguliarios. nezinau net ka daryt. Prasau kuo greiciau man atsakyti laukiu.
Moni
2014-04-15 15:48
Laba diena. Esu nescia jau 15 savaite, man yra grybelis, o siandien pasirode man kaip zalios spalvos tirstos isskyros , kas gali buti? Labai neramu man. Lauksiu jusu atsakymo. Beje daktare man nuo grybelio jokiu vaistu neisrase.
greta
2014-04-10 18:20
Laba diena noriu paklausti vaikinas suleido ir tik po dvieju dienu prasidejo vaisingos dienos. Galiu buti nescia?(think)
Aurelija
2014-04-05 12:17
Laba diena Gerb. Gydytojau,
Norėčiau Jūsų pasiteirauti dėl nėštumo.
Mano mėnesinių ciklas reguliarus - 21 diena. Paskutinį kartą baigiau sirgti kovo 24 dieną. Mylėjomės su vaikinu balandžio 2 dieną ir jis pilnai baigė manyje. Po maždaug keturių valandų išgėriau postinor 2 abi kontraceptines tabletes iškart. Tačiau internete pagal vaisingų dienų skaičiuoklę radau, kad balandžio 1 dieną man turėjo būti ovuliacija, o postinor 2 kontraceptiniame lapelyje parašyta jog tabletės neveikia, jeigu jau yra pastojama. Taip pat balandžio 3 dieną labai niežtėjo lytines lūpas, o balandžio 4 rytą labai svaigo ir svaigsta galva. Ar tai gali būti nuo išgertų kontraceptinių tablečių?
Taigi ar kontraceptinės tabletės suveiks? Kada susirūpinti dėl nėštumo testo?
Labai ačiū už sugaištą laiką.
Laukiu atsakymo.
Pagarbiai.
jolita
2014-03-21 09:33
Sveiki, turiu problemu del pilvo apacios, kurios prasidejo maždaug pries metus nuo kartais uzeinančio skausmo pilvo apacioje ir labai skausmingu ovuliaciju... Dabar skauda kiekviena diena stipriai, bukas, grauziantis, deginantis skausmas viso pilvo apacioje einantis i nugaros apatine dali ir desine koja, kuri nuolat tirpsta. Negalagiu atsisest, tupt, kelt, myletis (jauciamas gilus skausmas, lyg kas atsimustu i siena) skauda nuo kiekvieno judesio. Taip pat pasireiske stiprus spalimo pusles ir taku uzdegimas, isoko kazkoks guzelis prie slaples, kuris jau dingo bet buvo ilgai..slapintis negaliu, slapimas sunkiai bega, reikia vos ne stumti, degina labai...ginekologe apziuros metu ir per echoskopija nieko nerado, pasak gyditoju slapimo tyrimai irgi jau geri, bet skausma kenciu toliau, jau nebe zinau ka daryti...dariausi tyrimus del bakteriju, rado Ureaplasma parvum ir Atopobium vaginae. ar jos pavojingos? patarkit ka daryti. ACIU.
Lolita
2014-03-13 22:19
sveiki noriu konkretesnio atsakymo kas gali mam buti. po nestumo isvalymo praejus 8 dienoms maudziausi kubile sirgti jau buvau baigusi taciau dabar praejus kazkur 3 savaitem prasidejo daznas karstas slapinimasis. siandien pradeko dar pilva mausti. lytiniu santykiu turejau taciau nezinau negi galiu but nescia ar tai kokia slapimo infekcija? (weird)
Milda
2014-03-12 19:54
Sveiki. Norėčiau paklausti dėl savo menėsinių ciklo. Jis visalaika buvo tikslus 5-6dienos sirgimo. O ši mėnesį airgau tik 3dienas. Po 6dienų prasidejo negausus tepliojimas kuria truko 2dienas tai normalu? siaip as pakeičiau konstraceptikus seniau naudojau pharmatex piliules , o dabar pharmatex žvakutes.
Asnika
2014-03-05 17:01
sveiki. man aliko valyma..turbut nuo streso ne taip supratau, ir pirmas 5d egeriau aspirino. ar galiu preti gerti dabar_, praejus 5ioms dienoms._dekoju uz atsakyma
Kriste
2014-02-19 14:42
Sveiki. Labai norim vaikelio. Manau čia sudėtingas klausimas, nes ne daugeliui moterų taip buvo. Mylėjomės panašiai 6 dienos prieš mėnesines. Ir praėjus šiom dienom jos neįvyko. Ar tai gali būti, kad aš pastojau? (think)
kristina
2014-01-28 23:18
sveiki. norejau paklausti kas galetu buti pilvo apacioje desineje puseje jauciamas skausmingas tempimas?(think)
Erika
2014-01-26 20:35
Labas vakaras, gydytoja. Noreciau, kad pakomentuotumet mano situacija. 2013 m.Gruodzio 23 d. prasidejo menesines, taigi pradejau vartoti kontraceptines tabletes. Taciau po 6 dienu teko jas nutraukti del maksties kandidozes. Gruodzio 31 d. pradejau vel kraujuoti, kadangi nustojau jas gerti. Dabar kyla man klausimas.. Kada turetu prasideti kitos menesines?
eskada369*
2014-01-25 22:06
Laba diena,labai susirupinau,nes kai pasimyliu varpute labai patinsta,o kartais lytiniai santykiai skausmingi tai prasidejo neseniai,kaip manote ar reiketu susirupinti? siuo metu esu uzsienyje pas ginekologe apsilankyti nelabai yra galimybiu.
Greta
2014-01-21 23:26
Sveiki, norejau paklausti, nutraukus kontraceptiniu tableciu vartojima, atsirado kraujingos isskyros, ar tai normalu? o gal cia kazkokia liga gali buti?Aciu.:)
Renata
2014-01-21 18:23
Sveiki,
Esu sunerimusi. Ar galėjau pastoti, jei mes visada saugomės, naudojam prezervatyvus? Plyšęs nebuvo. Man jau kelios dienos vėluoja mėnesinės, skauda kairį šoną, pilve keistas jausmas, burnoje jaučiu šleikštulį, kartais maudžia pilvo apačią tarsi jau prasidės mėnesinės, jokių išskyrų nėra. Nesuprantu, kaip galima buvo pastoti, jei visada atsakingai saugojomės. Tablečių jokių negeriu ir negėriau. Ar galėjau pastoti, ar tai tik mano perdėtas stresas? Busiu dėkinga, jei padėtumėte. Pastarąjį mėnesį su mėnesinėmis viskas buvo gerai. Nėštumo testo dar nedariau, kaip manot, ar jau reikėtų, nes skaičiau jį geriausia atlikti, kai vėluoja 5 dienas. Taigi, ką man daryti? Galbūt viskas tik dėl perdėto nerimo, ir tai streso padariniai. Ačiū.
zydrune
2013-12-09 13:11
Sveiki (hi) esu naujoke sioje svetaineje ir nezinau kur klausti apie ginikologines problemas. Man 20 metu nei karto neturejau lytynio akto, pries kelis menesius suzinojau kad man kairiajam ir desiniajam kausidese yra cistu. Kad man cistos jau patvirtino tai trecias gydytojas. Trumpai tarian man daktare israse gerti kontraceptikus jom gydyti bet menesi ir kaip antra savaite ju nera ir negaliu ju gydyti. Ka man daryti? Jauciu labai didelius skausmus kairiajam kausides pusei labai sunkiai vaikstau nes labai skauda kaip ir gulint, pradejo temti ir traukti kairia krutine. Esu labai pasimetus nezinau ka daryti ginikologe pilnai negali mane apziureti kol nesu praradus nekaltybe (bet greitu laiku tai planuoju)(red). Ar tai skaudes kai uzsiimsiu seksu kol neissigydziau cistu? Labai prasau pagalbos, nes ginikologas sake kad man gali prireikt ir operacijos, nenoriu kad mane operuotu. Labai prasau jusu skubios patarimo. Nuosirdziai laukiu jusu atsakymo (weird)
Olesia
2013-12-04 20:34
Sveiki. Kas yra Dysplasia cervicis uteri ?
gelyte
2013-12-04 18:32
ar sergant pienlige galima myletis? ir ar tai neuzkres partnerio?
Anatolijus
2013-11-25 13:27
Laba diena norejau paklausti ar turi ytakos kraujo grupiu maisymas nestumui ,jeigu mano yra 2- o drauges 2+ ?
Aleksandra
2013-11-14 11:53
Sveiki, man 22m. Pirmą mėnesinių dieną visada atsiranda labai stiprūs spazmai, kartais labai skauda ir strėnas, tada net pajudėt negaliu. Vakar susirgus skausmas buvo toks stiprus, kad net nualpau ir šiek tiek pykino, bet nevėmiau. Ar tai kokios ligos požymis?
Tadas
2013-10-24 17:34
Sveiki, mano merginai, vyksta taip vadinamas tepimas, rudos spalvos. Iki menesiniu pagal jos cikla kazkur 15d.
diana
2013-09-25 15:09
laba diena pas mane rankoje yra implantas as nesergu jau tris menesius ir dar esu davusi klinikose kraujo ar imanoma kad man pastrygo???ar ne jau as galejau pastoti nestumo pozimiu jokiu nejauciu:)
marija
2013-09-17 16:15
labadiena noreciau jusu paklausti. menesines veluoja 10 dienu.dariau 2
testus,neigiamas. skauda pilvo apacia.nezinau ka daryt. ar dar palaukt ar ait ar ne
Neringa
2013-09-16 14:43
Laba diena norejau paklausti mano ciklas nera reguliarus sy menesy menesiniu nesulaukiau tik 4 dienas tepliojau maudzia pilvo apacia lyg pries menesines bet skausmas ne toks didelis kai baigiau teplioti dariausi niestumo testa rode neigiama ar galiu buti niescia?
meile
2013-09-06 11:52
Sveiki.Ginekologas po paimto tepinelio rado uzdegima,israse Macmiror zvakuciu,vaistinej pasiule vietoj ju pigesniu Polygynax.Ar sios zvakutes panasios?Ar gerai kad pakeiciau kitom.Pakuotej 6 zvakutes,ar uztenka kursuj vienos pakuotes?Beje pamirsau paklaust,tai kur tas uzdegimas kaiusidese ar gimdos?(red)
jovita
2013-07-17 21:26
Iki mėn liko savaite, skauda pilvo apačią ir galva kart nuo karto, pučia vidurius, ar gali būti kad nėščia ? Lytinius santykiai tik su tuo pačiu partneriu
neringa
2013-06-22 15:07
laba diena norejau paklausti menesines turejo prasideti 16d. jau 6 dienos kaip nesergu dariausi testa rodo neigiama ka daryti dar palaukti ar vel pirktis testa. aciu uz atsakymus
Joana
2013-06-09 18:05
Sveiki, ant lytinių lūpų iškilo mažas gumbelis-spuogelis. Ir anksčiau taip yra buvę, bet praeidavo, dabar nepraeina. Iškyla dažniausiai po mėnesinių, kai naudoju įklotus. Kokia gali būti šito priežastis ir kaip tai gydyti? Ačiū
A...
2013-04-27 15:39
Laba diena. Geriu kontraceptines tabletes. Pabaigus 21 tablete. (visa pakuote) po 2 dienu tustinausi koses pavidalu. Ar tai jau viduriavimas? Ar tablete jau buvo isisavinusi? Ir kai pradesiu gerti kita pakuote po 7 dienu pertraukos reikes saugotis papildomomis priemonemis?
ege
2013-04-27 11:28
laba diena pries 12 dienu dariau atsiurbi ir dar nesusirgau ir testas rodo teigema.ar galiu buti dar nescia,ar cia normalu.prasau atsakykit kitaip isprotesiu.
Jurate
2013-04-11 08:18
Sveiki, as praeita men turejau persileidima,menesines velavo savaite ir pasidarius testa buvo matomas vaiduokliukas ant rytojaus susirgau..ir ilgiau nei yprastai .ir speneliai jautrus buvo labai..
Bet dabar sy menesy manosioms eina antra savaite kaip veluoja , testo nedariau dar kure diena darysiuosi , ir labai noreciau kad butu teigiamas ..
bet menesiniu zenklu nejauciu tik pilvo pamaudenima ir speneliai jautresni o ne pati krutine nei yprastai, .
ar man cia jau galva susisuko ar veluoja kad kazkas vyksta?
mes su vyru planuojantys ir norim maziuko, beto nezinau kaip elgtissioje situacijoje savaitgaly y pirty su seimom vyksime ir ar galima man , butu .
jana
2013-04-07 17:03
laba diena. man menesines truko taip pat dvi dienas. kovo 25 susirgau ir 27 jau baigesi pilnai su vyru pasimylejome balandzio 1 diena. po to jau antra savaite mane pikina esu jautri kvapams ir pradjau noreti valgyti net nektimis. ar as galejau pastoti ir kada man reiketu pasidaryti nestumo testa? nes nestumo testa dariausi po 5 dienu ir jis man rode neigiamai. gal per anksti pasidariau ir vis del to esu nescia? aciu uz atsakyma
Lili
2013-04-06 15:22
Sveiki. Man po lytinių santykių yra įplyšusi makštis(mažosios lyt lūpos) skauda kai vaikštau (ne visada) ir kai einu šlapintis kai šlapimas patenka ton vieton tada būna skausmas. Ar galima išsigydyti be ginekologės pagalbos? Ar čia reikia siųti? Įplyšimas nėra didelis bet ir nemažiukas. ? (fool)
Rasita
2013-03-22 22:51
Sveiki,naudoju KT ir pries savaite buvau uzmirsus isgerti tablete ir tik kita diena ja isgeriau,o pries tai turejau lytiniu santykiu.Pries keles dienas pradejo teplioti rudomis isskyromis,ar gali buti kad esu nescia?
Inesa
2013-02-20 19:05
Galite, bėkite pas gydytoją arba pirkti testų!(hi)
jusstina
2013-02-17 23:23
labas diena ,norejau paklausti, darem seksa gruodzio 26 diena, nuo tos dienos, nebedarem sekso, bet yra menesines ,bet netokios kokios turi buti, tik grynas kraujas, buna dvi dienas ir viskas baigta menesines, pykina mane, vemiu daznai,beto pilvas pradejo kazkodel dideti ,o nestumo testo nenoriu pirkti, vistiek neesu lietuvoj, ka man daryti?(think)(think)(think)
pupa
2013-02-16 20:09
Sweiki.Norėjau pasiteirauti.Praėjo jau dwi sawaitės,kai buwom pasimyleję su waikinu(nesisaugojome),o turiu dabar susirgti,bet menesiniu nėra...o mano mėnesines wisada regualios.Pwz.:mylėjomes wasario 5d.o mėnesinės turi pasirodyti wasario 15d.-16d.tai gali būti,kad esu nėščia kaip 2sawaites?
dija
2013-02-14 11:04
laba diena.norejau paklausti jusu kas galetu buti.sausio menesi 13d.buvo pasirodziusios rudos isskyros tesesi keles dienas ir praejo.menesines pas mane neregulerios.turejau kazkur susirkti gale menesio.bet nesusirgau.turiu gimdos kaklelyje zaizda daktare sake kad turi praeiti bet jau 5metai kaip nepraeina.pasidariau testa jis neigiamas.ir dabar iki siol nesusergu8|.kas tai galetu buti?(think)laukiu atsakymo jusu.
Karolina
2012-10-22 16:57
Ar as galiu buti nescia jeigu menesines velavo 18 dienu nors dariausi nestumo testa ir rode neigiama? Po keliu dienu susirgau, bet menesines truko 2d., nors sirgdavau po 4 -5 d.
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai