Kai lytinis aktas baigiasi per greitai

Kiek turėtų trukti lytinis aktas, geriausiai žino moteris, todėl jos ir reikia pasiklausti. Bet ar verta patikėti, kai ji meilikaujančiai sako, jog jai užtenka ir tų 30 sekundžių? Greičiausiai protinga ir mylinti moteris labai nenusimins dėl kelių per greitai išsiveržusios sėklos kartų, bet jeigu taip atsitinka visada? Paguodžiant galima pasakyti, kad priešlaikinė ejakuliacija - lengviausiai išsprendžiama seksualinė problema.
 

Tarp žinduolių, kuriems priklauso ir žmonės, paplitęs trumpas lytinis aktas. Pavyzdžiui, katinui ejakuliacija įvyksta po 5 sekundžių, drambliui - po 30 sekundžių nuo lytinio akto pradžios. Tai visiškai normalu. Reprodukcijos tikslams ir žmogui užtektų tokios trukmės. Tačiau žmonės toli gražu ne visada mylisi tik todėl, kad nori susilaukti vaikų: lytinis aktas yra ne vien giminės pratęsimo, bet ir intymaus bendravimo būdas.

 

Kada per greitas sėklos išsiveržimas tampa liga?


Priešlaikinė ejakuliacija tampa liga tada, kai sperma išsilieja vos tik prisilietus prie moters (glamonėjant ar vos tik varpa prilietus lytines lūpas) - varpa suglemba, jos neįmanoma įstumti į makštį, ir moteris lieka nepatenkinta. Ejakuliaciją gali sukelti vien tik mintis apie lytinius santykius.Tiesa, jeigu moteris reaguoja klitoriu, ji gali pajusti orgazmą stimuliuojant ranka ar burna, tačiau tai tik laikina išeitis. Kitas priešlaikinės ejakuliacijos požymis - negalėjimas susigaudyti, kada prasidės ejakuliacija ir kaip ją valdyti.
 

Kada dar galima nesijaudinti?


Priešlaikinė ejakuliacija dažniausiai yra jaunų ir aistringų vyrų problema (iki 30 metų amžiaus ji vargina net apie 65 proc. vyrų, o vyresnius nei 50 metų - tik apie 35 proc.). Tačiau jaunystėje per ankstyvas sėklos išsiveržimas dažniausiai pasitaiko dėl daugybės naujų, nepatirtų įspūdžių ar jaudinimosi, pasikeitus partnerei. Bet sveikiems vaikinams, kurie nekeičia partnerių dažnai, problema išsisprendžia savaime, kai jie pripranta prie savo išrinktosios. O jeigu po ilgo susilaikymo nuo lytinių santykių sėkla išsiveržia pernelyg anksti, tai irgi nieko nuostabaus. Bet tokiu atveju pirmiausiai reikėtų pabandyti dažniau santykiauti - problema turėtų išnykti savaime.
 

Beje, ką tai reiškia per anksti?


Paprastai ejakuliacija įvyksta po 1-3 minutes trukusių frikcijų (t.y. varpos judesių makštyje). Tačiau partnerei gali prireikti daugiau laiko, kad ji pasiektų orgazmą. Laimei, truputėlį pasipraktikavęs, vyras gali prailginti lytinį aktą, suteikdamas savo partnerei didelį malonumą.
 

EJAKULIACIJOS STADIJOS


Pirma stadija. Jūs susijaudinęs, gali pasirodyti nedidelis išskyrų kiekis, kuriose gali būti ir šiek tiek spermatozoidų (deja, kaltų dėl nepageidaujamo nėštumo).
Antra stadija. Spermatozoidai ir lytinių liaukų sekretai susikaupia šlaplės prostatinėje dalyje.
Trečia stadija. Būtent dabar prasideda visas malonumas, kai po trijų sekundžių susilaikymo susitraukinėjant tarpvietės, šlaplės ir varpos raumenims, prasiveržia sėkla. Ejakuliacijos procesas tampa nevaldomas, ir niekas negali jo sustabdyti. Susitraukimai įvyksta maždaug 0,8 sekundžių intervalu, o sėkla šauna į priekį.


Vyrai, kenčiantys nuo priešlaikinės ejakuliacijos, nejaučia skirtumo tarp pojūčio prieš orgazmą (kai ejakuliacijos dar įmanoma valingai išvengti) ir tikrojo orgazmo pradžios, kai kelio atgal nebėra. Lemiamas momentas - tai pūslės sfinkterio atsidarymas. Mes visi vaikystėje išmokome kontroliuoti šį sfinkterį, kai atpratome šlapintis į kelnes. O dabar galima dar patobulinti šį refleksą, kad prailgėtų laikas iki ejakuliacijos. Labai svarbu aiškiai pačiam suprasti, kaip susijaudinate ir pasiekiate orgazmą, kad galėtumėte jį valdyti. Juk galima treniruoti raumenis, kurie aktyvūs orgazmo metu. Šiuos svarbius raumenis surasti visai paprasta: atsisėskite ant kėdės ir pasistenkite pajudinti varpą, neliesdamas jos rankomis. Ją judinantis raumuo yra kaip tik tas, kurį jums reikia treniruoti. Šio raumens treniruotę galite daryti bet kur ir bet kada - niekas nepastebės (žinoma, tik tuo atveju, jeigu neįprasite pasitikrinti ranka, ar teisingai darote pratimą).


KAIP GYDYTI?

Dapoksetinas yra pirmasis vaistas, specifiškai sukur­tas priešlaikinei ejakuliacijai gydyti. Jis veiksmingai pailgina intravaginali­nės ejakuliacijos latencijos trukmę, gerai toleruoja­mas ir gali būti vartojamas pagal poreikį PE gydyti. Jis pasižymi greitu pasisavinimu (laikas iki mak­simalios koncentracijos kraujyje susidarymo (Tmax) 1,4–2,0 val.) ir greitu pasišalinimu bei minimaliu kaupimusi organizme (pusinės eliminacijos laikas 1,3–1,5 val.), todėl tinkamas vartoti pagal reikalą kelias valandas prieš numatomą lytinį aktą (1 pav.). Per parą dapoksetino koncentracija kraujyje suma­žėja iki 5 proc. pasiektos maksimalios koncentraci­jos. Maistas dapoksetino pasisavinimui reikšmin­gos įtakos neturi.Rekomenduojama pradinė dapoksetino dozė yra 30 mg. Vaistą reikia išgerti likus maždaug 1–3 val. iki lytinio akto. Vaisto negalima vartoti dažniau nei kas 24 val. Jei 30 mg dozės efektas nepakankamas, o vidutinio sunkumo ar sunkių nepageidaujamų re­akcijų arba galimą apalpimą rodančių simptomų nėra, dozę galima padidinti iki 60 mg.

 

SPRENDIMAS - "TECHNIKOS"


Yra gana daug technikų, tačiau, jeigu moteris vyro nemyli ar yra labai drovi, gali kilti nenumatytų sunkumų. Be to, šių technikų tikrai nepatartina išbandyti pirmojo pasimatymo metu - partnerė gali tikrai smarkiai nusivilti. Bet jeigu mylite vienas kitą, tai šios technikos jus tik dar labiau suartins, padės geriau pažinti savo ir partnerės kūną.
 

“PASIRUOŠIMAS”


Jeigu esate labai jaunas ir turite žavią, aistringą mylimąją, tai visai nenuostabu, kad negalite susilaikyti, vos tik pradėjęs su ja mylėtis. Todėl prieš eidamas į pasimatymą galite pabandyti masturbuotis, nes jauniems vyrams dažniausiai visai nesunku antrą kartą pasiekti erekciją. Visi žino, kad antrą kartą erekcija trunka daug ilgiau - taip būsite abu patenkinti.
Bet jeigu po ejakuliacijos vyrui sunku vėl greitai susijaudinti, galima praktikuoti kitą metodą (tačiau jis tinka tik tiems, kurie gali įkišti varpą į makštį). Lytinio akto metu laikinai nutraukiant frikcijas galima kuriam laikui nutolinti orgazmą. Juo labiau kad daugumai moterų patinka toks būdas - jos geriau pajaučia “susijungimą” su vyru.
 

“STOP-START” TECHNIKA


Ši technika yra labai veiksminga (apie 90 proc.), nors reikia ilgokai treniruotis. Gulėdamas lovoje šalia partnerės pabandykite masturbuotis, o pajutęs ejakuliaciją - nustokite. Kai nurimsite, vėl bandykite. Po trijų kartų leiskite sau pajausti orgazmą. Po keleto sėkmingų pratybų jau leiskite iniciatyvą perimti savo partnerei, varpos neįkišdamas į makštį. Jeigu keletas vakarų praėjo sėkmingai, įkiškite varpą į makštį (moteris - viršuje), ir stenkitės nieko nedaryti. Jeigu norite, tuo metu galite apie ką nors pasikalbėti, pavyzdžiui, apie šeimos reikalus. Jei praėjus keletui vakarų priprasite prie tokios padėties, leiskite savo partnerei švelniai judėti, tačiau pajautęs, kad artėja lemiamas momentas, duokite jai ženklą liautis, kad ji sustabdytų ejakuliaciją (čia tinka ir užspaudimo technika). Šios pratybos daugeliui vyrų padeda išmokti atsipalaiduoti lytinio akto metu ir kontroliuoti ejakuliacijos laiką.
 

UŽSPAUDIMO TECHNIKA


Užspaudimo technika yra viena iš veiksmingiausių (98 proc.) technikų, leidžiančių vyrui prailginti lytinį aktą. Kai tik jaučiate, kad ateina kritinis momentas, nutraukite lytinį aktą, o jūsų partnerė tegul ranka stipriai suspaudžia varpos galvutę toje vietoje, kur ji ribojasi su apyvarpe. Jums tikrai neskaudės, tačiau kartais net gali išnykti ar susilpnėti erekcija. Kai būsite vėl pasiruošęs, įkiškite varpą į makštį, o jeigu reikės, partnerė vėl galės suspausti. Taip praktikuokitės kelias savaites - po to jau neturėtų būti jokių problemų reguliuojant orgazmo laiką be jokių papildomų priemonių.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Loana Alin
2022-11-30 08:30
Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis, ir tai buvo mūsų abiejų gydymo procesas. Beveik 2 metus trukęs košmaras pagaliau baigėsi. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį ir bandome judėti į priekį – ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu žodžiais apsakyti, koks dėkingas esu daktarui Ilekhojie! Atrodo, kad pagaliau iš naujo atradome tuos vienas kito dalykus, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Visas nerimas ir stresas tiesiog išnyko. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką. Mes su vyru vėl gyvename laimingai. Viskas dėka Ilekhojie. Susisiekite su juo, kad atkurtumėte santuoką El. paštas: gethelp05@gmail.com Skambinkite arba Whatsapp +2348147400259
Saida Vilma
2022-11-27 07:48
Mano mielas vyras paliko mane dėl kitos moters ir aš likau nežinioje. Tai įvyko taip greitai ir per kelias dienas mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Jis tiesiog išmetė mane po 3 metų be žodžių. Susisiekiau su daktaru Ilekhojie jo el. paštu ir jis pažadėjo atlikti susitaikymo ritualą, kad padėtų mums vėl susiburti. Praėjus mažiau nei 48 valandoms po ritualo, mano vyras vėl pradėjo mane išbandyti ir pasijuto siaubingai dėl to, ką ką tik išgyveno. Jis pasakė, kad aš buvau svarbiausias žmogus jo gyvenime ir dabar tai žino. Mūsų santuoka dabar tvirta ir stabili. Ačiū, daktare, už susitaikymo ritualą, kurį atlikote dėl manęs. Tu esi Dievas, siųstas atkurti iširusią santuoką. Nuoširdžiai rekomenduoju daktarą Ilekhojie visiems, turintiems iširusios santuokos ar santykių problemų. Jo el. paštas: gethelp05@gmail.com
Galeti Tomas
2022-11-22 15:01
Aš amžinai būsiu dėkingas daktarui Ilekhojie už tai, kad jis sutvarkė mano iširusią santuoką, kai vyras paliko mane dėl savo meilužės. Niekada netikėjau burtais, kol draugas manęs su juo nesupažindino. Iš pradžių į jį žiūrėjau skeptiškai, nes daug girdėjau apie netikrus žmones, kurie apsimetinėja, bet abejones palikau už nugaros, nes labai norėjau susigrąžinti savo vyrą. Jis man gerai paaiškino ir pažadėjo, kad po jo susitaikymo ritualo mano vyras pats grįš namo. Prireikė vos trijų dienų, kol grįžo mano vyras. Po daugybės muštynių ir grasinimų skyrybomis vėl laimingai gyvenu su savo vyru. Ačiū, daktare Ilekhojie. Jo tiesioginis telefonas arba Whatsapp: +2348147400259 arba el. paštas:{gethelp05@gmail.com}
Liza Casimero
2022-11-21 09:47
Aš tiesiog turiu duoti šį liudijimą čia, meilė niekada nepasiduoda, nepraranda tikėjimo, visada yra viltinga ir ištveria visomis aplinkybėmis. Suteikiu Dievui visą šlovę, kad į mano gyvenimą atvedė daktarą Igę Ajayi. Jis gali padėti jums teisminėje byloje, vedybų, sveikatos, turto ir pan., daugiau nesijaudinkite, susisiekite su daktaru Ige Ajayi. Jis yra geriausias žinok, jis padėjo man susigrąžinti vyrą ir dabar esame labai laimingi kartu. Susisiekite El. paštu drigeajayi@gmail.com. Telefonas/Whatsapp +2348130035939
Galeti Tomas
2022-11-17 16:47
Aš amžinai būsiu dėkingas daktarui Ilekhojie už tai, kad jis sutvarkė mano iširusią santuoką, kai vyras paliko mane dėl savo meilužės. Niekada netikėjau burtais, kol draugas manęs su juo nesupažindino. Iš pradžių į jį žiūrėjau skeptiškai, nes daug girdėjau apie netikrus žmones, kurie apsimetinėja, bet abejones palikau už nugaros, nes labai norėjau susigrąžinti savo vyrą. Jis man gerai paaiškino ir pažadėjo, kad po jo susitaikymo ritualo mano vyras pats grįš namo. Prireikė vos trijų dienų, kol grįžo mano vyras. Po daugybės muštynių ir grasinimų skyrybomis vėl laimingai gyvenu su savo vyru. Ačiū, daktare Ilekhojie. Jo tiesioginis telefonas arba Whatsapp: +2348147400259
Sigita Ivana
2022-11-16 14:09
Buvo ir pakilimų, ir nuosmukių, bet mane labiau sukrėtė, kai mano sužadėtinis, su kuriuo draugavome 7 metus, pasakė, kad turėtume nutraukti savo santykius. Paklausiau, ką aš padariau ne taip, bet jis pasakė, kad yra pavargęs, po kelių mėnesių išsiskyrimo sužinojau liudijimą apie moterį, kuri kalbėjo gerus dalykus apie daktarą Ilekhojie, padėjusį daugeliui žmonių atkurti ramybę ir meilę savo namuose. Aš tikrai myliu savo vyrą ir noriu, kad jis grįžtų į savo gyvenimą, todėl susisiekiau su juo ir pasiaiškinau, po tam tikro pasitarimo man buvo pasakyta, kokia yra problema ir ką daryti, kad susitaikytų su savo vyru. Padariau viską, ko jis iš manęs prašė, o po susitaikymo ritualo sužadėtinis susisiekė su manimi ir viskas tarp mūsų pagerėjo. Jei jums reikia pagalbos, kreipkitės į Dr Ilekhojie ir būsite patenkinti rezultatais. El. paštas:{gethelp05@gmail.com}
Metje Dehaan
2022-11-11 11:59
Tiesiog būk laimingas! Mylėk ir būk mylimas! Būk pati geriausia savo versija tau!!! . Tiesiog norėjau pasidalinti sėkmės istorija! Ką tik susigrąžinau savo buvusį vyrą padedama DR Ilekhojie .. Nuo susitaikymo burtažodžio mano vyras grįžo ir yra man ištikimas bei artimesnis nei anksčiau. Taip pat galite susisiekti su juo ir atkurti savo santykius WhatsApp: +2348147400259 El. paštas: (gethelp05@gmail.com)
Cristina Paulo
2022-11-09 16:15
Mane atstūmė 4 metų vyras, labai skaudu, kad visą laiką buvau apleista, susiduriau su vyru ir jis pasakė, kad tai neveikia ir reikia skyrybų.. Jaučiausi prislėgta ir man reikia sprendimo, nes labai jį myliu. Internete ieškojau sprendimo ar konsultacijos, kai užtikau atsiliepimų puslapį. Žmonės su panašiomis problemomis kaip ir aš. Man pasisekė, kad moteris paliko el. laišką, kad galėčiau susisiekti, žengiau drąsų žingsnį, nes buvau tokia prislėgta ir jaučiuosi kaip mirti. Susisiekiau su daktaru Ilekhojie, kuris man atliko susitaikymo kerus, o mano vyras grįžo namo prašydamas atleidimo. Šiandien praėjo 3 mėnesiai kartu po susitaikymo burtažodžio ir mano vyras niekada nesikeitė mylėti mane. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie šiandien el. paštu: gethelp05@gmail.com arba WhatsApp/skambinkite šiuo numeriu +2348147400259, jei norite sužinoti daugiau padėti
Henna Oglosic
2022-11-07 10:39
Man buvo sudaužyta širdis pastaruosius 8 mėnesius po to, kai Shawn išsiskyrė su manimi, bet kai pamačiau žmonių liudijimus apie daktarą Ilekhojie, man buvo labai malonu paprašyti jo pagalbos. Jis paaiškino viską, ko reikia norint atlikti susitaikymo burtą, ir aš juo pasitikėjau visa širdimi. Lygiai per 3 dienas mano vaikinas, kuris vaikino mane kelis mėnesius, skambino man 15 kartų vietoje. Buvau šokas, nes jis buvo tas, kuris mane užblokavo ir persikėlė į kitą vietą. Dabar esame laimingi kartu ir laukiame pirmagimio kartu. Noriu įvertinti daktarą Ilekhojie už jo didelę pagalbą ir taip pat įspėti visuomenę apie šį puikų žmogų. Kreipkitės į jį asmeniškai, jei jums reikia jo pagalbos. Skambinkite / Whatsapp +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Hilda Rosales
2022-11-03 17:44
Mano vaikinas pradėjo vaikščioti su kitomis merginomis ir rodė man šaltą meilę, kelis kartus grasina, kad išsiskirs, jei išdrįsiu jo paklausti apie jo romaną su kitomis merginomis, buvau visiškai sugniuždyta ir sutrikusi, kol vienas senas mano draugas nepasakė. Aš apie burtininką internete Dr. Ilekhojie, kuris padeda žmonėms susidoroti su santykių ir santuokos problemomis meilės ir susitaikymo burtais, iš pradžių abejojau, ar toks dalykas kada nors egzistuoja, bet nusprendžiau pabandyti, kai susisieksiu su juo, jis man pasakė viską, ką turėjau padaryti, ir aš padariau, jis padėjo man išlieti susitaikymo burtą ir per 28 valandas mano vaikinas grįžo pas mane ir pradėjo atsiprašinėti. Dabar jis nustojo bendrauti su merginomis ir yra su manimi visam laikui. Štai jo kontaktai Whatsapp arba skambinkite +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Linda More
2022-11-03 15:27
KAIP SUGRĄŽINAU BUVO VYRĄ, PADĖDAMAS TIKRŲ IR VEIKSMINGŲ DR. Zakos burtų, mano vardas Linda More, niekada nemaniau, kad vėl nusišypsosiu, Mano vyras paliko mane su dviem vaikais vieneriems metams, Visos pastangos jį sugrąžinti nepavyko, maniau, kad daugiau jo nebematysiu, kol nesutikau panele Rita, kuri papasakojo apie burtininkus, vardu Dr.Zaka. Ji davė man jo el. pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį, aš susisiekiau su juo ir jis patikino, kad per 48 valandas mano vyras grįš pas mane, Mažiau nei po 48 valandų grįžo mano vyras pradėjo maldauti atleidimo sakydamas, kad tai velniai dirba, todėl iki šiol stebiuosi dėl šio stebuklo, negalėjau pastoti, bet kai tik burtai buvo mesti, pastojau ir pagimdžiau antrą vaiką, jei jums reikia jo pagalbos, galite susisiekti su juo el. paštu: drzakaprisedsolution@gmail.com arba WhatsApp arba paskambinkite jam dabar: +2348082943805.
Dr.Sunny taip pat gydo:
1. ŽIV / AIDS
2. HERPES 1/2
3. VĖŽYS
4. ALS (Lou Gehrig liga)
5. Hepatitas B?
6. Laimėk lote
Camila Acuna
2022-11-02 17:37
Prieš kelias savaites pradėjau pastebėti keistą savo vyro elgesį ir sužinojau, kad mano vyras su kuo nors susitikinėja. Pradėjo vėlai grįžti iš darbo, beveik nebesirūpina nei manimi, nei vaikais, Kartais išeina ir net negrįžta namo apie 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad išspręsčiau šią problemą, bet nesėkmingai. Labai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete aptikau svetainę, kurioje teigiama, kad daktaras Ilekhojie gali padėti išspręsti santuokines problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Susisiekiau su juo ir jis pažadėjo man padėti susitaikymo burtu. Aš padariau viską, ko jis manęs prašė, ir kaip tik Rodiko atveju, mano vyras po dviejų dienų grįžo kitu vyru. Jis pradėjo prisipažinti apie viską, ką padarė, ir paprašė manęs duoti jam antrą galimybę pasitaisyti. Dr. Ilekhojie dėka mano vyras dabar yra labiau mylintis ir atsakingesnis. Susisiekite su dr Ilekhojie šiais kontaktais Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Anna Collin
2022-11-01 13:58
Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau sugniuždyta. Atrodė, tarsi ji būtų jį užkeikusi pikto užkeikimo, Kolinas per naktį atsisuko prieš mane be jokio įspėjimo. Tai atsitiko anksti šiais metais, aš labai norėjau, kad jis sugrįžtų, nes daug ką sukūrėme kartu ir tai sudaužys vaikų širdis. Naudojau kiekvieną burtų liejimo svetainę, kurią galėjau rasti be rezultatų. Tada pamačiau konkretų liudijimą apie daktarą Ilekhojie ir tai tikrai suteikė man vilties, nes tai buvo panašu į mano atvejį. Susisiekiau su juo ir jis man viską paaiškino, ką turėčiau daryti. Jis pradėjo dirbti su manimi balandžio mėnesį ir dėl viso jo nuostabaus darbo Collinas yra čia, šalia manęs, o tai yra svajonės išsipildymas. Esu tokia laiminga ir privilegijuota, kad sutikau daktarą Ilekhojie. Paprašykite jo pagalbos. Whatsapp: +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Janet Roger
2022-10-31 13:23
Mano vyras ką tik pabudo ir nusprendė, kad mūsų santuoka baigėsi. Jau keletą mėnesių mums su Rogeriu nesiseka, nes jis užmezgė romaną su savo padėjėja darbe. Aš labai mylėjau savo vyrą ir nusprendžiau likti ir dirbti su mūsų santuoka. Per trumpą laiką Roger nustojo grįžti namo, o jo artimas draugas man pasakė, kad turi kitą butą, kuriame gyvena su ja. Buvau įskaudintas ir toliau ieškojau pagalbos, nes Rogeris buvo kitoks nei vyras, kurį vedžiau prieš 10 metų. Laimei, radau daktarą Ilekhojie, kuris pažadėjo išspręsti mano ir vyro problemas. Jis atliko susitaikymo burtą, kuris vėl suvienijo mus ir dabar mes abu vėl džiaugiamės savo berniukais. Jei turite problemų, panašių į mano, atsiųskite Dr Ilekhojie el. paštu: gethelp05@gmail.com) arba susisiekite su juo Whatsapp +2348147400259
Dalia
2022-10-29 19:52
Sveiki Vaikinai. Tiesiog noriu pasakyti didelį ačiū (DR ISIKOLO) už tai, ką jis padarė dėl manęs ir mano šeimos, padėdamas man laimėti loterijoje. Laimėjau keturis šimtus dvidešimt tūkstančių eurų. (420 000,00). Jo loterijos burtai yra patys geriausi ir nuostabūs. Mano gyvenimas dabar yra subalansuotas ir dabar esu labai finansiškai patikimas, kaip visada norėjau, ir aš neabejoju. Ar ieškote tikro ir tikro burtininko, kuris padėtų jums laimėti bet kokioje loterijoje, kurią žaidžiate? Galite susisiekti su DR ISIKOLO, šiandien visi jūsų planai laimėti loterijoje išsipildys ir jums pasiteisins. Jo burtai labai tikri ir tikri. Vis dar negaliu patikėti. Jo burtai taip pat veikia labai greitai. Labai ačiū dr. ISIKOLO, kad skyrėte savo laiką loterijos burtams už mane. susisiekite su juo dėl greitos ir skubios pagalbos el. paštu: isikolosolutionhome@gmail.com arba WhatsApp/Viber jam +2348133261196
Claire Emerick
2022-10-28 16:46
Prasidėjo nuo mažų nesusipratimų, po kurių jis man pasakė, kad būtų gerai padaryti pertrauką, kuri, manau, peraugo į išsiskyrimą. Jis manęs nebeieško. Tai mane nuliūdino, nes mes buvome kartu nuo vidurinės mokyklos laikų ir jis buvo mano pirmoji ir vienintelė meilė. Visur ieškojau pagalbos internete, tada pamačiau tiek daug žmonių, komentuojančių liudijimus apie daktarą Ilekhojie, per vieną iš komentarų susisiekiau su juo ir pakalbėjau su juo apie savo situaciją, o jis paaiškino susitaikymo procesą ir kaip tai padarys. padėk man per tris dienas su juo susitaikyti. Praėjo lygiai mėnuo, kai susisiekiau su juo ir viskas buvo tobula, ir aš turėjau paskelbti šią žinutę, nes jis nusipelno visų gerų žodžių už man pagalbą. Sąžiningai palieku čia jo kontaktą El. paštu: gethelp05@gmail.com arba susisiekite su juo per Whatsapp +2348147400259
Kylie Thiago
2022-10-27 11:30
Kai radau Dr Ilekhojies kontaktą internete. Man prireikė visiško palūžimo, kad suprasčiau, jog turiu jam pasakyti, su kuo susidūriau savo santuokoje. Padariau karo kambarį savo miegamojo spintoje ir nuėjau tiesiai į Šaltinį! Daug kartų buvo sunku; mano vyras vis dar buvo namuose, nepalaikė ir vis dar norėjo skyrybų, bet aš žinojau, kad tai, ką turiu, išlaikys mane ir mano dukrą. Tada netikėtai praėjusį šeštadienį dr. Ilekhojies susitaikymo burtai padėjo jam nuspręsti, ar jis apleistų mus arba dirbtų prie mūsų santuokos. Tik per susitaikymo burtažodį jis iš tikrųjų pasakė, kad vis dar nori būti vedęs, ir atšaukė sutartį dėl būsto, kurį ruošėsi įsigyti Kalifornijos Hemet mieste! Iš tiesų, su Dr Ilekhojies susitaikymo burtais nėra nieko neįmanomo. Niekada nepasiduok!" susisiekite su gydytoju Ilekhojie, jei turite problemų santuokoje. El. paštu gethelp05@gmail.com arba susisiekite jo telefono numeriu +2348147400259)
Aurelia Daiva
2022-10-25 16:20
Radau dieviškąjį pagalbininką, kuris yra labai tikras, sąžiningas ir daro tai, ką sako darys, prireikė kelių dienų, kol mano burtai išaiškėjo, o rezultatai nuostabūs... telaimina jus ir, kad Dievas jus saugo ir gerai . Su daktaro Ilekhojie pagalba susigrąžinau savo buvusįjį. Visą gyvenimą nesu matęs kažko panašaus, jaučiuosi labai laimingas ir patenkintas, priėmiau teisingą sprendimą. Tai taip tikra ir galinga!! Whatsapp jam tiesiogiai +2348147400259). Jei nori besąlyginės meilės, turi visiškai save atiduoti. Meilė yra įsipareigojimas, o ne jausmas. Žinokite skirtumą. Santykiams reikia rimto įsipareigojimo, kurio dauguma neturi. Santuoka yra dar sunkesnė ir dauguma jų nesugeba susidoroti su įsipareigojimais būti ištikimam, ištikimam, atsidavusiam savo sutuoktiniui ir gyvenimui kartu, nes tai yra jūsų prioritetas ir niekas kitas nesvarbu. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir jis išspręs visas jūsų santuokos ar santykių problemas El. paštas: gethelp05@gmail.com)
Rita Umar
2022-10-25 02:37
Kaip aš patikėjau, kad daktaras Zaka po beveik metų išsiskyrimo sugrąžins mano buvusį vyrą. Prieš susitikdamas su gydytoju Zaka, ieškojau daugybės svetainių, ieškodamas būdų, kaip susigrąžinti savo buvusį vyrą po to, kai jis be jokios priežasties paprašė skyrybų. Buvau sugniuždyta, bet daktaras Zaka suteikė man vilties ir patikinimo, kad jis bus sugrąžintas pas mane. Po susitaikymo burtažodžio mano vyras paskambino po dviejų dienų ir paprašė grįžti namo pas mane ir mūsų keturis vaikus. Kitą dieną jis grįžo namo ir aš labai džiaugiuosi vėl jį matydamas. Naudoju šias priemones, kad įvertinčiau daktarą Zaką už tai, ką jis padarė dėl manęs ir padėjo daugeliui kitų žmonių. Palieku jo kontaktą, kad galėtumėte susisiekti, jei turite panašių problemų. Whatsapp +2348082943805 arba el. paštu: drzakapricesolution@gmail.com
Motina Nojus
2022-10-23 12:20
Mano gyvenimas grįžo!!! Po 2 iširusios santuokos metų mano vyras paliko mane su dviem vaikais ir mano gyvenimas sugriuvo. Jaučiau, kad noriu visa tai baigti, vos nenusižudžiau, nes jis mus paliko be nieko. Visą tą laiką buvau emociškai nusilpęs ir gyvenimas atrodė beprasmis. Vieną ištikimą dieną, kai naršiau internete, aptikau keletą liudijimų apie daktarą Ilekhojie. Kai kurie žmonės tikino, kad jis parsivedė savo buvusiąją sugrįžusią, kai kurie tikino, kad atkuria gimdą ir gydo ligas žolelėmis. Mane labiau domino susitaikymas su savo vyru, kurį daktarė Ilekhojie leido per 3 dienas. Dabar mano vyras grįžo ir nuo to laiko gyvename laimingai. Ačiū. Čia visiems palieku jo kontaktą. El. paštas: gethelp05@gmail.com Whatsapp/Viber: +2348147400259)
Dara Dara
2022-10-22 22:43
Sveiki visi, noriu parašyti šį liudijimą, kad papasakočiau kitiems ir padėkočiau DR WALE už tai, ką jis padarė dėl manęs. Pirmuosius 12 santuokos metų patyriau penkis persileidimus, uošvė mane vadino įvairiausiais vardais, todėl mano santuokinis gyvenimas tapo labai įtemptas ir liūdesio našta. Kreipiausi pagalbos į DR WALE ir pasakysiu, kad jis yra labai stiprus ir sąžiningas žmogus, ir jis tikrai padėjo man išspręsti mano problemą. Mačiau daug gerų liudijimų apie jį, mažai žinojau, kad tai baigsis visos mano problemos. Po dviejų dienų kontakto gavau vaisingumo vaistažolę, ir jis liepė man ją naudoti. Žolė pasiteisino, o vyras net labiau mane mylėjo ir nupirko brangių daiktų. Vieną popietę nuėjau į netoliese esančią ligoninę ir grįžau namo su teigiamu nėštumo rezultatu, o po 9 mėnesių pagimdžiau berniuką. Nuo tada, kai susisiekiau su DR WALE, mano istorija buvo kitokia. Šiuo metu turiu 3 vaikus ir esu labai laiminga savo santuoka. Susisiekite su juo WhatsApp / Viber: +2347054019402
Motina Nojus
2022-10-20 18:50
Mano gyvenimas grįžo!!! Po 2 iširusios santuokos metų mano vyras paliko mane su dviem vaikais ir mano gyvenimas sugriuvo. Jaučiau, kad noriu visa tai baigti, vos nenusižudžiau, nes jis mus paliko be nieko. Visą tą laiką buvau emociškai nusilpęs ir gyvenimas atrodė beprasmis. Vieną ištikimą dieną, kai naršiau internete, aptikau keletą liudijimų apie daktarą Ilekhojie. Kai kurie žmonės tikino, kad jis parsivedė savo buvusiąją sugrįžusią, kai kurie tikino, kad atkuria gimdą ir gydo ligas žolelėmis. Mane labiau domino susitaikymas su savo vyru, kurį daktarė Ilekhojie leido per 3 dienas. Dabar mano vyras grįžo ir nuo to laiko gyvename laimingai. Ačiū. Čia visiems palieku jo kontaktą. El. paštas: gethelp05@gmail.com Whatsapp/Viber: +2348147400259
Pamela Hugo
2022-10-19 18:22
Noriu pasidalinti savo nuostabia patirtimi su daktaru Ilekhojie. Mano vyras 5 metus mane apgaudinėjo ir aš susidūriau su juo, dėl ko kilo muštynės, dėl kurių jis paprašė skyrybų. Aš verkiau ir iškart susirgau. Kai internete ieškojau atsitiktinių istorijų apie žmones, kurių situacija panaši į mano, pamačiau kažkieno liudijimą ir kaip daktaras Ilekhojie sudarė taiką tarp porų. Susisiekiau su juo ir jis man paaiškino, kaip įmanoma susitaikyti su vyru ir po kelių dienų jis atšauks skyrybas, kurių aš norėjau. Padariau viską, ko jis prašė, ir lygiai po trijų naktų po darbo mano vyras paskambino atsiprašyti už sukčiavimą ir paprašė grįžti namo su tiek daug pažadų. Dėkoju už jūsų pagalbą, daktare, jūs tikrai esate palaima. Jei esate tokioje pačioje situacijoje, kaip ir aš, susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir paprašykite pagalbos. El. paštas: gethelp05@gmail.com arba Telegram / Whatsapp +2348147400259
Inga Eugenus
2022-10-18 19:08
Buvau tokia sutrikusi ir sugniuždyta, kai vyras paliko mane be žodžio, man jo labai reikėjo, nes aš jį labai mylėjau. Taigi mano draugas supažindino mane su daktare Ilekhojie, kuri kažkada sutaikė ją ir jos vaikiną. Aš tiesiogiai kalbėjausi su gydytoju, kuris patikino, kad susitaikysiu su vyru po to, kai buvo atliktas ritualas, skirtas atkurti mūsų prarastą ryšį. Lygiai po 3 naktų mano vyras staiga grįžo namo ir pradėjo verkti, prašyti atleidimo ir pasakoti, kaip labai pasiilgo manęs ir mūsų vaikų. Priėmiau jį atgal ir nuo to laiko esame laiminga šeima. Jei turite kokių nors santykių problemų, patarsiu su juo susisiekti. WhatsApp: +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Imelda Diamante
2022-10-17 12:58
Džiaugiuosi tuo, kaip patikėjau gydytoju Ilekhojie, kad po beveik metų išsiskyrimo sugrąžins mano buvusį vyrą. Prieš susitikdamas su gydytoju Ilekhojie, ieškojau daugybės svetainių, ieškodamas būdų, kaip susigrąžinti savo buvusį vyrą po to, kai jis be jokios priežasties paprašė skirtis. Buvau sugniuždyta, bet daktaras Ilekhojie suteikė man vilties ir patikinimo, kad jis bus sugrąžintas pas mane. Po susitaikymo burtažodžio mano vyras paskambino po dviejų dienų ir paprašė grįžti namo pas mane ir mūsų keturis vaikus. Kitą dieną jis grįžo namo ir aš labai džiaugiuosi vėl su juo susitikęs. Naudoju šias priemones, kad įvertinčiau daktarą Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs, taip pat padėjo daugeliui kitų žmonių. Palieku jo kontaktą, kad galėtumėte su juo susisiekti, jei turite panašių problemų. Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Ivan Clark
2022-10-13 21:28
Dėkoju už tai, ką dėl manęs padarėte, daktare Ige Ajayi. Mano žmona nustojo pildyti skyrybų dokumentus po to, kai susisiekiau su jumis, kad padėčiau nutraukti skyrybas su žmona, ir dabar viskas vyksta daug geriau. Kaip sakei, visas procesas, susijęs su skyrybomis, buvo atšauktas, o piktąjį, sukėlusį mano santuokos problemą, žmona išsiuntė, ir mes dabar laimingi kartu, jei turite santykių ar santuokos problemų ar kitų problemų. , galite jam parašyti „WhatsApp“ (+2348130035939) arba el. paštu (drigeajayi@gmail.com)
marie lauriane
2022-10-11 15:09
Mano vardas Marie. Esu čia tam, kad paliudyčiau apie puikų ir galingą burtininką, vardu Dr.Ozalogbo. Buvau tokia sutrikusi ir sugniuždyta, kai mano vyras paliko mane dėl kitos merginos. Man jo labai reikėjo, nes aš jį labai mylėjau. Taigi aš susisiekiau su šiuo puikiu burtininku, kad padėtų internete. Jis padėjo man užkalbėti jį meilės kerais ir vos per 48 valandas mano vyras grįžo namo, verkdamas ir maldaudamas atleidimo, kad niekada nematytų jokios kitos moters, išskyrus mane, Dr. . Ir Jis taip pat atvėrė akis, kad įsivaizduotų, kiek daug meilės mes dalijamės kartu. Rašydamas šį liudijimą dabar esu pats laimingiausias žmogus. Noriu rekomenduoti šį puikų burtų ratuką visiems, kuriems tikrai reikia skubaus meilės išsiskyrimo ar šeimos problemų sprendimo. Galite susisiekti su juo asmeniniu el. pašto adresu; ozalogboshrine@gmail.com arba whatsapp jam adresu +2348162562991 jo Facebook puslapyje; https://www.facebook.com/Drozalogbo/
Zima Patrikas
2022-10-07 13:06
Labai vertinu DR WALE’ą, galingą burtininką, kuris padėjo man užkeikti galingą meilės burtą, kuris atnešė mano buvusį vyrą per kelias savaites po to, kai suteikė jam visą informaciją, kurios jis iš manęs reikalavo, o po burtų išliejimo mano buvęs vyras grįžo atsiprašyti. kad turėčiau jį priimti ir tai niekada nepasikartos, jau seniai, bet nuo tada, kai sutikau šį burtininką internete, mano istorija pasikeitė ir susisiekite su juo per WhatsApp/Viber: +2347054019402 ARBA el. paštu drwalespellhome@gmail.com Viskas ačiū DR WALE už gerą darbą...
martinmarisa
2022-10-07 12:31
Noriu greitai pasakyti pasauliui, kad yra tikras internetinis burtų ratas, kuris yra galingas ir tikras. Jo vardas yra Dr ozalogbo. Jis neseniai padėjo man atkurti santykius su vyru, kuris mane paliko. Kai susisiekiau su daktaru ozalogbo, jis pareiškė meilės burtažodis man, o vyras, kuris pasakė, kad neturi nieko bendra su manimi, vėl man paskambino ir pradėjo maldauti, kad grįžčiau. dabar jis sugrįžo su tokia meile ir rūpesčiu. Šiandien džiaugiuosi galėdamas jums visiems žinoti, kad šis burtininkas turi galių atkurti nutrūkusius santykius. nes dabar esu laiminga su savo vyru. Visiems, kurie skaito šį straipsnį ir kuriems reikia pagalbos, Dr ozalogbo taip pat gali pasiūlyti bet kokią pagalbą, pavyzdžiui, visų rūšių ligų gydymą, teismo bylas, nėštumo burtus, dvasinę apsaugą ir daug daugiau. Galite susisiekti su juo el. paštu ozalogboshrine@gmail.com arba pridėti jį prie whatsapp jo telefono numeriu +2348162562991, Facebook puslapyje; https://www.facebook.com/Drozalogbo/
Sonia taylor
2022-10-07 12:30
Esu girdėjęs liudijantis apie tai, kaip burtininkas, vardu dr ozalogbo, sugrąžino mano buvusį vyrą po trejų metų skyrybų su dviem vaikais. Aš jį labai myliu, todėl mano draugas šiais metais man pristatė burtininką, kuris padarė viską dvasiškai ir sugrąžino jį pas mane, dabar mes esame kartu ir mylime vienas kitą kaip niekada anksčiau, aš niekada netikėjau tuo meilės burtu aktorius yra tikras iki šiol. Esu tokia laiminga ir nežinau, kaip padėkoti Dr.ozalogbo už šį gerą darbą, kurį jis padarė dėl manęs. Noriu pasinaudoti šia galimybe ir patarti visiems, ieškantiems pagalbos, kad ir kaip būtų, jums nebereikia ieškoti, nes jūsų problemos bus išspręstos, kai tik susisieksite su šiuo puikiu vyru Dr.ozalogbo jo el. paštu: ozalogboshrine@mail .com, jis tikrai puikus žmogus, jo dievai tikrai su juo. Ačiū Dr.ozalogbo, kad padėjo man susigrąžinti vyrą, galite su juo susisiekti. ozalogboshrine@gmail.com arba whatsapp +2348162562991 Facebook puslapyje; https://www.facebook.com/Drozalogbo/
Imelda Diamante
2022-10-04 21:51
Džiaugiuosi tuo, kaip patikėjau gydytoju Ilekhojie, kad po beveik metų išsiskyrimo sugrąžins mano buvusį vyrą. Prieš susitikdamas su gydytoju Ilekhojie, ieškojau daugybės svetainių, ieškodamas būdų, kaip susigrąžinti savo buvusį vyrą po to, kai jis be jokios priežasties paprašė skirtis. Buvau sugniuždyta, bet daktaras Ilekhojie suteikė man vilties ir patikinimo, kad jis bus sugrąžintas pas mane. Po susitaikymo burtažodžio mano vyras paskambino po dviejų dienų ir paprašė grįžti namo pas mane ir mūsų keturis vaikus. Kitą dieną jis grįžo namo ir aš labai džiaugiuosi vėl su juo susitikęs. Naudoju šias priemones, kad įvertinčiau daktarą Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs, taip pat padėjo daugeliui kitų žmonių. Palieku jo kontaktą, kad galėtumėte su juo susisiekti, jei turite panašių problemų. Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com)
Angelina Brooks
2022-10-03 00:28
Susitaikymo puslapyje pamačiau nuostabų Helmos liudijimą apie gerus daktaro Ilechodžio darbus. Niekada netikėjau, nes dar nebuvau nieko girdėjęs apie tokį stebuklą. Niekas nebūtų galėjęs manęs tuo įtikinti tol, kol daktaras Ilechojie nepadarė nuostabaus darbo už mane, atkūrusį mano iširusią santuoką po šešių mėnesių išsiskyrimo. Buvau tikrai šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė prašydamas atleidimo, kad priimtu jį atgal. Man tikrai trūksta žodžių, kad parodyčiau savo dėkingumą daktarui Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs ir visos mano šeimos. Esame laimingi kartu ir mano namuose tvyro ramybė. Visa tai įmanoma dėl jo susitaikymo burtažodžio. Susisiekite su juo dabar dėl bet kokios jums reikalingos pagalbos per Whatsapp / viber: +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Inga Eugenus
2022-10-01 16:05
Buvau tokia sutrikusi ir sugniuždyta, kai vyras paliko mane be žodžio, man jo labai reikėjo, nes aš jį labai mylėjau. Taigi mano draugas supažindino mane su daktare Ilekhojie, kuri kažkada sutaikė ją ir jos vaikiną. Aš tiesiogiai kalbėjausi su gydytoju, kuris patikino, kad susitaikysiu su vyru po to, kai buvo atliktas ritualas, skirtas atkurti mūsų prarastą ryšį. Lygiai po 3 naktų mano vyras staiga grįžo namo ir pradėjo verkti, prašyti atleidimo ir pasakoti, kaip labai pasiilgo manęs ir mūsų vaikų. Priėmiau jį atgal ir nuo to laiko esame laiminga šeima. Jei turite kokių nors santykių problemų, patarsiu su juo susisiekti.
WhatsApp: +2348147400259
Paštas: gethelp05@gmail.com
Iveta Meja
2022-09-28 23:17
Man buvo sudaužyta širdis pastaruosius 8 mėnesius po to, kai Shawn išsiskyrė su manimi, bet kai pamačiau žmonių liudijimus apie daktarą Ilekhojie, man buvo labai malonu paprašyti jo pagalbos. Jis paaiškino viską, ko reikia norint atlikti susitaikymo burtą, ir aš juo pasitikėjau visa širdimi. Lygiai per 3 dienas mano vaikinas, kuris vaikino mane kelis mėnesius, skambino man 15 kartų vietoje. Buvau šokas, nes jis buvo tas, kuris mane užblokavo ir persikėlė į kitą vietą. Dabar esame laimingi kartu ir laukiame pirmagimio kartu. Noriu įvertinti daktarą Ilekhojie už jo didelę pagalbą ir taip pat įspėti visuomenę apie šį puikų žmogų. Kreipkitės į jį asmeniškai, jei jums reikia jo pagalbos. Skambinkite / Whatsapp +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Loana Alin
2022-09-27 17:01
Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis, ir tai buvo mūsų abiejų gydymo procesas. Beveik 2 metus trukęs košmaras pagaliau baigėsi. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį ir bandome judėti į priekį – ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu žodžiais apsakyti, koks dėkingas esu daktarui Ilekhojie! Atrodo, kad pagaliau iš naujo atradome tuos vienas kito dalykus, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Visas nerimas ir stresas tiesiog išnyko. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką. Mes su vyru vėl gyvename laimingai. Viskas dėka Ilekhojie. Susisiekite su juo, kad atkurtumėte santuoką El. paštas: (gethelp05@gmail.com Skambinkite arba Whatsapp +2348147400259)
Beatrice Aaron
2022-09-26 12:47
Sveiki, dabar pažįstu burtų gydytoją, galite apčiuopiamai pabendrauti ir atkurti meilės gyvenimą. Tas žmogus yra visada patikimas daktaras Ige Ajayi, burtininkas, kuris pakeitė mano gyvenimą ir daugelį kitų gyvenimų, kuriuos šiandien pažįstame savo burtais. Jūs tiesiog vadinate tai meilės burtais, karjeros siekimu, sveikatos problemomis, kad ir kokia tai būtų trauma, atėjo laikas jumis nedvejodami pasirūpinti. Mano atvejis buvo gana bjaurus, kol sutikau jį, o visa kita yra istorija. Su juo galite susisiekti naudodami bet kurią iš šių WhatsApp priemonių: +2348130035939
paštas: drigeajayi@gmail.com.

Susitikite su juo privačiai ir vėl būkite laimingi.
Inger Haaland
2022-09-24 11:08
Tiesiog noriu, kad visas pasaulis sužinotų apie šį prieš kurį laiką sutiktą burtininką, negaliu pasakyti visko, ką jis dėl manęs padarė. Mano vyras paliko mane prieš trejus metus su vaikais. Naršiau internete, kai internete sutikau šio nuostabaus vyro liudijimą, nusprendžiau tai išbandyti, o mano vyras dabar grįžo ir mes vėl esame laimingi, aš negaliu pateikti visko, kuo jis man padėjo Raštu galiu pasakyti tik labai ačiū. Esu labai laimingas ir jis patikino, kad daro daug magijos, įskaitant meilės burtus, galios kerus, sėkmės burtus, nėštumo likimą, santuokos burtus, šulinio burtus. apmokamas darbas, apsaugos burtai, burtai laimėti teismą, sėkmės burtai ir t. t. Jei jums reikia burtininko DR WALE pagalbos, susisiekite su juo WhatsApp/Viber +2347054019402 arba el. paštu: drwalespellhome@gmail.com
Dalia Skirmante
2022-09-21 12:39
Mano vyras paliko mane su dviem vaikais, aš jaučiausi siaubingai ir vos nenusižudžiau, nes jis mus paliko be nieko. Visą tą laiką buvau emocinga, nes vaikai manęs nuolat klausinėjo, kur yra tėtis. Ačiū daktarui Ilekhojie, kurį sutikau feisbuke, kuris grąžino mano vyrą namo ir atkūrė taiką tarp mūsų. Vieną tą ištikimą dieną naršydamas internete aptikau keletą liudijimų apie daktarą Ilekhojie ir akimirksniu pajutau poreikį kreiptis į jį pagalbos, ir dabar džiaugiuosi, kad man viskas baigėsi gerai. Mano vyras dabar yra namuose su mano vaikais ir iki šiol mano namuose niekada nebuvo tiek meilės ir džiaugsmo. Turite panašių problemų, pasakykite man, kaip jis galės jums padėti. Susisiekite su daktaru Ilekhojie El. paštu: gethelp05@gmail.com arba skambinkite +2348147400259
Motina Nojus
2022-09-19 22:26
Mano vardas Motina Nojus, gyvenu ir dirbu čia, UK. Mano gyvenimas grįžo!!! Po 2 iširusios santuokos metų mano vyras paliko mane su dviem vaikais ir mano gyvenimas sugriuvo. Jaučiau, kad noriu visa tai baigti, vos nenusižudžiau, nes jis mus paliko be nieko. Visą tą laiką buvau emociškai nusilpęs ir gyvenimas atrodė beprasmis. Vieną ištikimą dieną, kai naršiau internete, aptikau keletą liudijimų apie daktarą Ilekhojie. Kai kurie žmonės tikino, kad jis parsivedė savo buvusiąją sugrįžusią, kai kurie tikino, kad atkuria gimdą ir gydo ligas žolelėmis. Mane labiau domino susitaikymas su savo vyru, kurį daktarė Ilekhojie leido per 3 dienas. Dabar mano vyras grįžo ir nuo to laiko gyvename laimingai. Ačiū. Čia palieku jo kontaktą visiems, kuriems reikia pagalbos El. paštas: gethelp05@gmail.com Whatsapp/Viber: +2348147400259
Janet Rogers
2022-09-18 02:09
Mano vyras ką tik pabudo ir nusprendė, kad mūsų santuoka baigėsi. Jau keletą mėnesių mums su Rogeriu nesiseka, nes jis užmezgė romaną su savo padėjėja darbe. Aš labai mylėjau savo vyrą ir nusprendžiau likti ir dirbti su mūsų santuoka. Per trumpą laiką Roger nustojo grįžti namo, o jo artimas draugas man pasakė, kad turi kitą butą, kuriame gyvena su ja. Buvau įskaudintas ir toliau ieškojau pagalbos, nes Rogeris skyrėsi nuo vyro, už kurį vedžiau prieš 10 metų. Laimei, radau daktarą Ilekhojie, kuris pažadėjo grąžinti mano vyrą man. Jis atliko susitaikymo burtą, kuris sugrąžino Rogersą ir dabar mes abu vėl džiaugiamės savo berniukais. Jei turite problemų, panašių į mano, atsiųskite Dr Ilekhojie el. paštu: gethelp05@gmail.com) arba susisiekite su juo Whatsapp +2348147400259
Aurelia Daiva
2022-09-16 10:34
Radau dievišką padėjėją, kuris yra labai tikras, sąžiningas ir daro tai, ką sako. Net jei praėjo kelios dienos, kol mano burtai išaiškės, o rezultatai nuostabūs… laimina jus ir, kad Dievas jus saugotų ir sveiktų. Su daktaro Ilekhojie pagalba susigrąžinau savo buvusįjį. Visą gyvenimą nesu matęs nieko panašaus, jaučiuosi labai laimingas ir patenkintas, priėmiau teisingą sprendimą. Tai taip tikra ir galinga!! Whatsapp jam tiesiogiai +2348147400259. Jei nori besąlyginės meilės, turi visiškai save atiduoti. Meilė yra įsipareigojimas, o ne jausmas. Žinokite skirtumą. Santykiams reikia rimto įsipareigojimo, kurio dauguma neturi. Santuoka yra dar sunkesnė ir dauguma jų nesugeba susidoroti su įsipareigojimais būti ištikimam, ištikimam, atsidavusiam savo sutuoktiniui ir gyvenimui kartu, nes tai yra jūsų prioritetas ir niekas kitas nesvarbu. Susisiekite su daktaru Ilekhojie ir jis išspręs visas jūsų santuokos problemas El. paštas: gethelp05@gmail.com
Pamela Hugo
2022-09-12 15:37
Noriu pasidalinti savo nuostabia patirtimi su daktaru Ilekhojie. Mano vyras mane apgaudinėjo ir, kai sužinojau, kas sukėlė muštynes, jis paprašė skyrybų. Aš verkiau ir iškart susirgau. Ieškojau atsitiktinių istorijų internete, kai pamačiau liudijimą žmogaus, kuris turėjo panašią atvejį kaip ir mano, ir kaip daktaras Ilekhojie sudarė taiką tarp porų. Susisiekiau su juo ir jis man paaiškino, kaip įmanoma susitaikyti su vyru ir po kelių dienų jis atšauks skyrybas, kurių aš norėjau. Padariau viską, ko jis prašė, ir lygiai po trijų naktų po darbo mano vyras paskambino atsiprašyti už sukčiavimą ir paprašė grįžti namo su tiek daug pažadų. Dėkoju už jūsų pagalbą, daktare, jūs tikrai esate palaima. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir paprašykite pagalbos. Skambinkite / Whatsapp +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Betty Leonard
2022-09-12 14:04
Jaučiuosi tokia palaiminta savo santuokoje, kai daktaras Ige Ajayi sugrąžino mano vyrą, kuris su manimi buvo išsiskyręs gerus metus. Atvykęs iš Islandijos. Niekada negaliu jam pakankamai padėkoti už tai, ką daktaras Ige Ajayi padarė dėl manęs, padėjo mano gyvenime. Mano vyras išsiskyrė su manimi metams ir kentėjo be jo. Taigi visur ieškojau pagalbos, bet niekas nepadėjo, kol nepaskambinau daktarui Ige Ajayi. Paaiškinau jam savo situaciją ir jis pažadėjo, kad mano vyras sugrįš per 24 valandas, kol mano širdis vis dar plaka už jį. Tikėjau juo ir jis paruošė man burtą, o mano vyras man paskambino, kai pasakė daktaras Ige Ajayi. Jis maldavo ir pasakė, kad jam manęs reikia atgal, ir dabar mes vėl gyvename laimingai pastaruosius 9 mėnesius. Kiekvienas, skaitantis mano liudijimą, kuriam reikia pagalbos, turėtų susisiekti su juo. El. paštas: drigeajayi@gmail.com Taip pat galite jį Whatsapp telefonu +2348130035939
Beatrice Ulloa
2022-09-11 00:06
Pastaruosius 3 metus ir 8 mėnesius sergu mioma ir nuo to laiko gydžiausi serijomis, tačiau nepagerėjo, kol nesutikau daktaro Ilekhojie liudijimų apie tai, kaip jis gydė skirtingus žmones iš skirtingų ligų visame pasaulyje, tada susisiekiau ir su juo. Po mūsų pokalbio jis atsiuntė man žolelių, kurios sumažins mano miomas ir padidins mano tikimybę pastoti. Jo nurodymu aš vartojau žoleles 8 dienas ir manęs paprašė vykti į ligoninę, kur mano gydytojas patvirtino, kad sumažėjo dydis. Per 14 dienų firboidas išnyko. Dabar man jau 8 mėnesiai ir aš nekantrauju būti mama. Mano širdis pilna džiaugsmo. Tai įmanoma tik todėl, kad turėjau drąsos pasitikėti daktaru Ilekhojie, nesvarbu, kiek žmonių mane apgavo. Pasikalbėkite su juo, jei sergate mioma ar bet kokia kita liga, ir jis padės su savo stipriomis žolelėmis. Paštu: gethelp05@gmail.com arba Whatsapp jam telefonu +2348147400259
Loana Alin
2022-09-07 17:06
Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis, ir tai buvo mūsų abiejų gydymo procesas. Beveik 2 metus trukęs košmaras pagaliau baigėsi. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį ir bandome judėti į priekį ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu žodžiais apsakyti, koks dėkingas esu daktarui Ilekhojie! Atrodo, kad pagaliau iš naujo atradome tuos vienas kito dalykus, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Visas nerimas ir stresas tiesiog išnyko. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką. Aš ir mano vyras vėl gyvename laimingai.. Viskas dėka Ilekhojie. Susisiekite su juo, kad atkurtumėte santuoką El. paštas: (gethelp05@gmail.com) Skambinkite arba Whatsapp +2348147400259
Imelda Diamante
2022-09-06 16:22
Džiaugiuosi tuo, kaip patikėjau gydytoju Ilekhojie, kad po beveik metų išsiskyrimo sugrąžins mano buvusį vyrą. Prieš susitikdamas su gydytoju Ilekhojie, ieškojau daugybės svetainių, ieškodamas būdų, kaip susigrąžinti savo buvusį vyrą po to, kai jis be jokios priežasties paprašė skirtis. Buvau sugniuždyta, bet daktaras Ilekhojie suteikė man vilties ir patikinimo, kad jis bus sugrąžintas pas mane. Po susitaikymo burtažodžio mano vyras paskambino po dviejų dienų ir paprašė grįžti namo pas mane ir mūsų keturis vaikus. Kitą dieną jis grįžo namo ir aš labai džiaugiuosi vėl su juo susitikęs. Naudoju šias priemones, kad įvertinčiau daktarą Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs, taip pat padėjo daugeliui kitų žmonių. Palieku jo kontaktą, kad galėtumėte su juo susisiekti, jei turite panašių problemų. Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Henna
2022-09-03 14:31
Puikus daktaras Ilekhojie, apie kurį visi kalbėjo internete, taip pat padėjo man susitaikyti. Jis atkūrė mano nutrūkusius santykius ir sugrąžino mano buvusį vaikiną. Man buvo sudaužyta širdis pastaruosius 6 mėnesius po to, kai mano vaikinas išsiskyrė su manimi, bet po to, kai internete pamačiau komentarus apie daktarą Ilekhojie, buvau labai skeptiškas, kad su juo susisiekčiau, kaip ir tuo metu. Jis papasakojo, ką man reikia surinkti, jis atliko susitaikymo burtą, o prieš pat jam baigiant, mano vaikinas man paskambino prašydamas atleidimo ir dabar mes laimingi kartu ir laukiamės pirmagimio. Noriu įvertinti daktarą Ilekhojie už jo didelę pagalbą. Jei jums reikia jo pagalbos, taip pat galite susisiekti su juo jo el. paštu: gethelp05@gmail.com arba paskambinkite jam +2348147400259)
Veronika
2022-09-01 22:51
Aš tiesiog turiu duoti šį liudijimą čia, meilė niekada nepasiduoda, niekada nepraranda tikėjimo, visada yra viltinga ir ištveria visas aplinkybes. Suteikiu Dievui visą šlovę, kad į mano gyvenimą atvedė daktarą Igę Ajayi. Jis padėjo man atkurti santuoką, kai vėl nebuvo vilties, jis padėjo susigrąžinti savo vyrą ir dabar mes mylime ir gerbiame vienas kitą. galite susisiekti su juo el. paštu: drigeajayi@gmail.com/ Whatsapp +2348130035939.
Veronika
2022-09-01 22:51
Noriu be galo padėkoti šiam puikiam žmogui, vardu daktaras Ige Ajayi, šiandien esu laiminga, nes mano vyras dabar vėl kupinas meilės, vyras paliko mane dėl kitos moters tik todėl, kad turėjome mažą nesusipratimą. jis paliko mane ir pažadėjo niekada negrįžti. Visą dieną verkiau ieškodama sprendimo, kuris padėtų jį susigrąžinti. Tada pamačiau, kaip internete dalijamasi KIMBERLY LUKCAS parodymais. Nusiunčiau jam laišką ir papasakojau savo problemas, kurias turiu su vyru ir jis žada parsivežti namo po 2 dienų. iš tikrųjų jis nuostabus, jis padeda man susigrąžinti vyrą per 2 dienas, ką jis pažadėjo, o mano vyras sugrįš pas mane ir pažadės mylėti mane amžinai ir maldauti už skausmą, kurį man sukėlė. Aš amžinai būsiu dėkingas daktarui Ige Ajayi ir nenustosiu skelbti jūsų vardo internete, kad žmonės pamatytų, koks esate teisus. Ir noriu pasakyti visiems šioje svetainėje, kad visada būsiu dėkingas šiam vyrui DR. Ige Ajayi. už viską, ką jis dėl manęs padarė. Mano vyras grįžta su meile, rūpesting
Adora Faaruk
2022-08-31 19:03
Laba diena, kai ruošiatės skaityti, žinokite, kad jūsų problemos pusiaukelėje išspręstos, jei tik galite imtis veiksmų dėl jų, nes jie yra galingas dvasingas žmogus, vardu daktaras Ajayi, su kuriuo susipažinau skaitydamas kokį nors straipsnį internete, ar turite problemų santykiuose ir norite ilgalaikio sprendimo arba turite kokių nors su sveikata susijusių problemų. Daktaras Ajayi nustebins jus savo puikiu ir galingu susisiekimu su juo WhatsApp: +2347084887094 arba el. paštu:drajayi1990@gmail.com Jis padėjo man su burtu, dėl kurio mano vyras sugrįžo namo po 9 mėnesių. Jis taip pat gali paruošti žoleles nuo bet kokios ligos.
Henna
2022-08-30 14:38
Puikus daktaras Ilekhojie, apie kurį visi kalbėjo internete, taip pat padėjo man susitaikyti. Jis atkūrė mano nutrūkusius santykius ir sugrąžino mano buvusį vaikiną. Man buvo sudaužyta širdis pastaruosius 6 mėnesius po to, kai mano vaikinas išsiskyrė su manimi, bet po to, kai internete pamačiau komentarus apie daktarą Ilekhojie, buvau labai skeptiškas, kad su juo susisiekčiau, kaip ir tuo metu. Jis papasakojo, ką man reikia surinkti, jis atliko susitaikymo burtą, o prieš pat jam baigiant, mano vaikinas man paskambino prašydamas atleidimo ir dabar mes laimingi kartu ir laukiamės pirmagimio. Noriu įvertinti daktarą Ilekhojie už jo didelę pagalbą. Jei jums reikia jo pagalbos, taip pat galite susisiekti su juo el. paštu: gethelp05@gmail.com arba paskambinkite jam +2348147400259
Gabriella Walter
2022-08-29 16:22
Aš tiesiog turiu duoti šį liudijimą čia: Meilė niekada nepasiduoda, nepraranda tikėjimo, visada yra viltinga ir ištveria visas aplinkybes. Suteikiu Dievui visą šlovę, kad į mano gyvenimą atvedė daktarą Igę Ajayi. Jis padėjo man atkurti santuoką, kai vėl nebuvo vilties, jis padėjo susigrąžinti savo vyrą ir dabar mes mylime ir gerbiame vienas kitą. galite susisiekti su juo el. paštu: drigeajayi@gmail.com/ Whatsapp +2348130035939.
Kate Kerry
2022-08-29 13:37
Noriu paliudyti apie puikų burtininką, vadinamą DR WALE Vaistų išrašymas mane taip sujaudino, o mano vyras nebuvo patenkintas, todėl nusprendė susituokti su kita mergina ir išsiskirti su manimi. Man buvo labai liūdna, kad papasakojau apie tai savo draugei, ji man papasakojo apie DR WALE ir davė man savo WhatsApp kontaktą. Aš susisiekiau su juo ir papasakojau jam, su kuo susiduriu. DR WALE man pasakė, kad mano vyras grįš ir aš pastojau. štai mano vyras daugiau niekada nesiskirs. Praėjus metams po to, kai gydytojas patvirtino, kad esu nėščia. Jei jums reikia DR WALE pagalbos, galite susisiekti su juo WhatsApp arba Viber: +2347054019402 ARBA El. paštu: drwalespellhome@gmail.com
Claire Emerick
2022-08-29 12:34
Tai prasidėjo nuo mažų nesusipratimų, po kurių, manau, peraugo į išsiskyrimą. Jis nebegrįžta namo. Tai man atnešė tiek skausmo, nes mes buvome kartu nuo vidurinės mokyklos laikų, o jis buvo mano pirmoji ir vienintelė meilė. Visur ieškojau pagalbos internete ir tada pamačiau tiek daug žmonių komentuojančių daktarą Ilekhojie, iš vieno komentaro gavau jo kontaktą ir pakalbėjau su juo apie savo situaciją, jis paaiškino susitaikymo procesą ir kaip jis padės. susitaikysiu su juo per tris dienas. Praėjo lygiai mėnuo, kai su juo susisiekiau, o su Mohu viskas buvo puiku, ir aš turėjau paskelbti šiuos komentarus, nes jis nusipelno visų pagyrimų, kad man padėjo. Palieku čia jo kontaktą su visais sąžiningai El. paštu: gethelp05@gmail.com arba susisiekite su juo jo tiesioginiu telefono numeriu arba Whatsapp +2348147400259
Hilary Franco
2022-08-25 10:49
Mane paliko aštuonerių metų vyras. Nevalgiau ir su niekuo nekalbėjau, daug verkiau, buvau tokia prislėgta, kad dėl viso streso atsidūriau ligoninėje. Vieną dieną internete ieškojau pagalbos, nes aš jį labai myliu ir juo rūpinuosi ir aš tiesiog noriu, kad jis grįžtų namo. Radau tiek daug liudijimų apie daktarą Ilekhojie, kad jis išsprendė tiek daug santykių problemų... Buvau priverstas jam paskambinti ir viską jam paaiškinti, nes mačiau daug gerų istorijų apie jį. Jis man pasakė, kad mano vyras grįš po kelių dienų, kai padės man susitaikymo burtą. Padariau kaip liepė ir pateikiau viską, ko prašė ir lygiai po 3 dienų vyras grįžo namo savo noru ir paprašė susitaikyti. Labai džiaugiuosi, kad daktaras Ilekhojie padarė, kaip pažadėjo. Jei norite pagalbos santuokoje, pasikalbėkite su daktaru Ilekhojie. El. paštas gethelp05@gmail.com WhatsApp/Viber +2348147400259
Anna Collin
2022-08-23 15:17
Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau sugniuždyta. Atrodė, tarsi ji būtų jį užkeikusi pikto užkeikimo, Kolinas per naktį atsisuko prieš mane be jokio įspėjimo. Tai atsitiko šiais metais, aš labai norėjau, kad jis sugrįžtų, nes kartu sukūrėme gyvenimą ir tai sudaužys vaikų širdis. Naudojau kiekvieną burtų liejimo svetainę, kurią galėjau rasti be rezultatų. Tada pamačiau konkretų liudijimą apie daktarą Ilekhojie ir tai tikrai suteikė man vilties, nes tai buvo panašu į mano atvejį. Susisiekiau su juo ir jis man viską paaiškino, ką turėčiau daryti. Jis pradėjo dirbti su manimi liepos mėnesį ir dėl viso jo nuostabaus darbo Collinas grįžo namo, o tai yra svajonės išsipildymas. Esu tokia laiminga ir privilegijuota, kad sutikau daktarą Ilekhojie. Ačiū! susisiekite su gydytoju Ilekhojie, jei turite santuokos problemų ir būkite tikri, kad gausite pagalbos WhatsApp telefonu +2348147400259 arba atsiųskite jam žinutę el. paštu: gethelp05@gmail.com
Ava
2022-08-20 07:31
Niekada nemaniau, kad galiu būti tokia turtinga po to, kai bandžiau susitvarkyti ir pasirūpinti savo šeima, žaidžiau loterijoje, bet niekada nepasisekė laimėti, kol nepamačiau komentarų internete, kaip jis padėjo Laimi daug žmonių, po to aš juo netikėjau, bet vis tiek pabandžiau, parašiau jam žinutę el. paštu po kelių valandų jis atsakė, todėl pasakiau, ko noriu, jis man patikino sėkmę. jis taip pat pasakė man, ką turėčiau daryti, ir aš padariau viską, ko jis iš manęs prašė, po kelių valandų jis davė man laimingus skaičius ir parodė, kur žaisti, todėl aš padariau taip, kaip buvo nurodyta, mano didžiausiai nuostabai laimėjau, €15 000 000 mln. Esu turtingas ir laimingas, ačiū kunigui salamiui už pagalbą, be tavęs esu niekas. Jei jums reikia jo pagalbos, kad laimėtumėte, galite susisiekti su juo el. paštu purenaturalhealer@gmail.com ir WhatsApp +2348143757229
Janet Rogers
2022-08-19 10:53
Mano vyras ką tik pabudo ir nusprendė, kad mūsų santuoka baigėsi. Jau keletą mėnesių mums su Rogeriu nesiseka, nes jis turėjo romaną su savo padėjėja darbe. Aš labai mylėjau savo vyrą ir nusprendžiau likti ir dirbti su mūsų santuoka. Per trumpą laiką Roger nustojo grįžti namo, o jo artimas draugas man pasakė, kad turi kitą butą, kuriame gyvena su ja. Buvau įskaudintas ir toliau ieškojau pagalbos, nes Rogeris skyrėsi nuo vyro, už kurį vedžiau prieš 10 metų. Laimei, radau daktarą Ilekhojie, kuris pažadėjo grąžinti mano vyrą man. Jis atliko susitaikymo burtą, kuris sugrąžino Rogersą ir dabar mes abu vėl džiaugiamės savo berniukais. Jei turite problemų, panašių į mano, atsiųskite Dr Ilekhojie el. laišką: (gethelp05@gmail.com arba susisiekite su juo Whatsapp +2348147400259
Aray Turay
2022-08-18 17:21
MANO vyras ir aš neseniai išsiskyrėme. Mes susituokę jau šešerius metus ir tai buvo visokeriopai įžeidžiantys santykiai. Noriu išsiaiškinti save ir išspręsti savo problemas, kad galėčiau būti puiki mama ir žmona, bet manau, kad tai yra laiko švaistymas bandant sutvarkyti savo santuoką, nes ji iširo, esu emociškai išsekusi ir tiesiog noriu sutelkti dėmesį į mano vaikus. Ir jaučiu, kad nesąžininga bandyti taisyti tai, dėl ko aš vienintelis dedu pastangų. Aš pasimetęs. Tai buvo mano sprendimai, kol aptikau straipsnį tinklaraštyje apie tai, kaip Ultimate Spell of DR WALE, kuris padėjo daugeliui žmonių atkurti iširusias santuokas / santykius. Greitai susisiekiau su juo, ir jis man pasakė, ką turėčiau daryti, ir aš tuoj pat tai padariau. Po kelių savaičių grįžo mano vyras, o didžiausias dalykas yra tai, kad mano vyras visiškai pasikeitė, nebeprievartauja ir neįžeidžia. Šiandien jis tapo mylinčiu ir rūpestingu vyru. galite susisiekti su DR WALE per WhatsApp / Viber: +2347054019402
Sheryl Weiss
2022-08-18 16:13
Sheryl Weiss, tikroji gyvenimo istorija:
Dalinuosi šiuo liudijimu su partneriais, kurie kenčia nuo santykių problemų. Mano vyras mane paliko prieš 3 metus. Buvau sužeistas ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau internete ir aptikau puslapį, kuriame pamačiau, kaip daktaras Ola padeda kitiems žmonėms, turintiems panašių problemų. Susisiekiau su juo ir jis man padarė specialų burtą. Mano nuostabai, vyras grįžo namo po 24 valandų. Taip mes vėl susitikome ir mano šeimoje daug meilės, džiaugsmo ir ramybės.
Taip pat galite susisiekti su daktaru Ola per WhatsApp: +27 63 597 0874 arba el. paštu: drola.banjo@gmail.com dėl visko, ką išgyvenate, nesvarbu, ar tai jūsų santuokos verslas, ar darbas. Aš esu gyvas jo darbo liudijimas, šis žmogus yra puikus.
Gordon
2022-08-18 16:01
Sveiki, esu tokia laiminga ir kupina DŽIAUGSMO. Aš esu Gordonas Reesas ir dirbu taksi vairuotoju. Man patinka žaisti loterijoje, bet nelaimėjau jokios didžiulės sumos, išskyrus kelis svarus. Nusprendžiau ieškoti internete pagalbos, kaip galiu laimėti labai daug, nes pastaruosius 10 metų žaidžiau loterijoje. Tada pamačiau įrašą apie daktarę Ibinobą, kuri specializuojasi loterijų burtuose. Susisiekiau su juo ir jis man papasakojo viską apie tai, kaip man padaryti burtą, ir aš sutikau. Jis paruošė man loterijos burtą ir per 3 dienas davė man numerius, kad galėčiau žaisti loterijoje, kurią aš ir padariau, o po 2 dienų man pasakė, kad lošimo loterijoje laimėjau 178 000 svarų. Buvau dėl to nustebęs ir turėjau įsitikinti, kad viską patikrinau, prieš manydamas, kad esu 178 000 svarų sterlingų laimėtojas, ir nuo to laiko mano gyvenimas pasikeitė ir esu tokia laiminga, kad gyvenu savo svajonių gyvenimą. Jei jums reikia pagalbos laimėti loterijoje, WhatsApp Dr Ibinoba: +2348085240869, El. paštas:
Gordon
2022-08-18 16:01
Sveiki, esu tokia laiminga ir kupina DŽIAUGSMO. Aš esu Gordonas Reesas ir dirbu taksi vairuotoju. Man patinka žaisti loterijoje, bet nelaimėjau jokios didžiulės sumos, išskyrus kelis svarus. Nusprendžiau ieškoti internete pagalbos, kaip galiu laimėti labai daug, nes pastaruosius 10 metų žaidžiau loterijoje. Tada pamačiau įrašą apie daktarę Ibinobą, kuri specializuojasi loterijų burtuose. Susisiekiau su juo ir jis man papasakojo viską apie tai, kaip man padaryti burtą, ir aš sutikau. Jis paruošė man loterijos burtą ir per 3 dienas davė man numerius, kad galėčiau žaisti loterijoje, kurią aš ir padariau, o po 2 dienų man pasakė, kad lošimo loterijoje laimėjau 178 000 svarų. Buvau dėl to nustebęs ir turėjau įsitikinti, kad viską patikrinau, prieš manydamas, kad esu 178 000 svarų sterlingų laimėtojas, ir nuo to laiko mano gyvenimas pasikeitė ir esu tokia laiminga, kad gyvenu savo svajonių gyvenimą. Jei jums reikia pagalbos laimėti loterijoje, WhatsApp Dr Ibinoba: +2348085240869, El. paštas:
Gordon
2022-08-18 15:38
Sveiki, esu tokia laiminga ir kupina DŽIAUGSMO. Aš esu Gordonas Reesas ir dirbu taksi vairuotoju. Man patinka žaisti loterijoje, bet nelaimėjau jokios didžiulės sumos, išskyrus kelis svarus. Nusprendžiau ieškoti internete pagalbos, kaip galiu laimėti labai daug, nes pastaruosius 10 metų žaidžiau loterijoje. Tada pamačiau įrašą apie daktarę Ibinobą, kuri specializuojasi loterijų burtuose. Susisiekiau su juo ir jis man papasakojo viską apie tai, kaip man padaryti burtą, ir aš sutikau. Jis paruošė man loterijos burtą ir per 3 dienas davė man numerius, kad galėčiau žaisti loterijoje, kurią aš ir padariau, o po 2 dienų man pasakė, kad lošimo loterijoje laimėjau 178 000 svarų. Buvau dėl to nustebęs ir turėjau įsitikinti, kad viską patikrinau, prieš manydamas, kad esu 178 000 svarų sterlingų laimėtojas, ir nuo to laiko mano gyvenimas pasikeitė ir esu tokia laiminga, kad gyvenu savo svajonių gyvenimą. Jei jums reikia pagalbos laimėti loterijoje, WhatsApp Dr Ibinoba: +2348085240869, El. paštas:
Gordon
2022-08-18 15:36
Sveiki, esu tokia laiminga ir kupina DŽIAUGSMO. Aš esu Gordonas Reesas ir dirbu taksi vairuotoju. Man patinka žaisti loterijoje, bet nelaimėjau jokios didžiulės sumos, išskyrus kelis svarus. Nusprendžiau ieškoti internete pagalbos, kaip galiu laimėti labai daug, nes pastaruosius 10 metų žaidžiau loterijoje. Tada pamačiau įrašą apie daktarę Ibinobą, kuri specializuojasi loterijų burtuose. Susisiekiau su juo ir jis man papasakojo viską apie tai, kaip man padaryti burtą, ir aš sutikau. Jis paruošė man loterijos burtą ir per 3 dienas davė man numerius, kad galėčiau žaisti loterijoje, kurią aš ir padariau, o po 2 dienų man pasakė, kad lošimo loterijoje laimėjau 178 000 svarų. Buvau dėl to nustebęs ir turėjau įsitikinti, kad viską patikrinau, prieš manydamas, kad esu 178 000 svarų sterlingų laimėtojas, ir nuo to laiko mano gyvenimas pasikeitė ir esu tokia laiminga, kad gyvenu savo svajonių gyvenimą. Jei jums reikia pagalbos laimėti loterijoje, WhatsApp Dr Ibinoba: +2348085240869, El. paštas:
Angelina Brooks
2022-08-17 20:53
Mačiau nuostabų Helmos liudijimą susitaikymo puslapyje apie gerus daktaro Ilechodžie darbus. Niekada netikėjau, nes dar nebuvau nieko girdėjęs apie tokį stebuklą. Niekas nebūtų galėjęs manęs tuo įtikinti tol, kol daktaras Ilechojie nepadarė nuostabaus darbo už mane, atkūrusį mano iširusią santuoką po šešių mėnesių išsiskyrimo. Buvau tikrai šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė prašydamas atleidimo, kad priimčiau jį atgal. Man tikrai trūksta žodžių, kad parodyčiau savo dėkingumą daktarui Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs ir visos mano šeimos. Esame laimingi kartu ir mano namuose tvyro ramybė. Visa tai įmanoma dėl jo susitaikymo burto. Susisiekite su juo dabar dėl bet kokios pagalbos per Whatsapp / Viber: +2348147400259) arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Hilda Rosales
2022-08-13 21:40
Mano vaikinas pradėjo vaikščioti su kitomis merginomis ir rodė man šaltą meilę, kelis kartus grasina, kad su manimi išsiskirs, jei išdrįsiu jo paklausti apie jo romaną su kitomis merginomis, buvau visiškai sugniuždyta ir sutrikusi, kol vienas senas mano draugas nepasakė. Aš apie burtininką internete Dr. Ilekhojie, kuris padeda žmonėms susidoroti su jų santykių ir santuokos problemomis, pasitelkdamas meilės ir susitaikymo burtus, iš pradžių abejojau, ar toks dalykas kada nors egzistuoja, bet nusprendžiau pabandyti, kai susisieksiu su juo, jis man pasakė viską, ką turėjau padaryti, ir aš padariau, jis padėjo man išlieti susitaikymo burtą ir per 28 valandas mano vaikinas grįžo pas mane ir pradėjo atsiprašinėti. Dabar jis nustojo bendrauti su merginomis ir yra su manimi visam laikui. Štai jo kontaktai Whatsapp arba Viber +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Bob Scott
2022-08-13 07:03
Sveiki visi mano žiūrovai. Mano vardas Bobas Scottas iš JK, labai džiaugiuosi, kad pasidalinau šiais puikiais liudijimais apie puikų vyrą, vardu Dr Ibinoba. Geriausias dalykas, kuris kada nors nutiko mano gyvenime, yra tai, kaip laimėjau milijonų eurų loterijos didžiulį prizą. Esu žmogus, kuris tiki, kad vieną dieną laimėsiu loterijoje. pagaliau mano svajonės išsipildė, kai parašiau žinutę daktarui Ibinobai per WhatsApp. Pasakiau jam, kad man reikia loterijos numerių. Išleidau tiek daug pinigų bilietui, kad įsitikinčiau, jog laimėsiu, bet niekada nežinojau, kad laimėti buvo taip lengva iki tos dienos, kai turėjau omenyje burtų ratuką internete, apie kurį tiek daug žmonių kalbėjo, kad jis puikiai moka burti loterijoje. , todėl nusprendžiu pabandyti. Susisiekiau su šiuo puikiu žmogumi, vardu daktaras Ibinoba, jis padarė burtą ir davė man loterijos laimėjimo numerius. Patikėkite manimi, kai baigėsi burtai, aš buvau tarp laimingųjų. Aš laimėjau 2 milijonus svarų. Dr Ibinoba tikrai esate ge
Pamela Hugo
2022-08-01 09:03
Noriu pasidalinti savo nuostabia patirtimi su daktaru Ilekhojie. Mano vyras mane apgaudinėjo ir, kai sužinojau, kas sukėlė muštynes, jis paprašė skyrybų. Aš verkiau ir akimirksniu susirgau, kai ieškojau atsitiktinių istorijų internete, pamačiau liudijimą žmogaus, kuris turėjo panašią atvejį kaip ir mano, ir kaip daktaras Ilekhojie sudarė taiką tarp porų. Susisiekiau su juo ir jis man paaiškino, kaip įmanoma susitaikyti su vyru ir po kelių dienų jis atšauks skyrybas, kurių aš norėjau. Padariau viską, ko jis prašė, ir lygiai po trijų naktų po darbo mano vyras paskambino atsiprašyti už sukčiavimą ir paprašė grįžti namo su tiek daug pažadų. Dėkoju už jūsų pagalbą, daktare, jūs tikrai esate palaima. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir paprašykite pagalbos. El. paštas: gethelp05@gmail.com arba Whatsapp +2348147400259
Fina
2022-07-31 12:17
Mano vyras po 12 santuokos metų paliko mane su kita moterimi, išvyko į komandiruotę ir nenorėjo daugiau grįžti namo, kad pabūtų su šeima. Aš ieškojau pagalbos, kai sutikau daktarą Ajayi, galingą burtą. ratukas. Paaiškinau jam savo situaciją ir paaiškėjo, kad mano vyrą užkerėjo kita moteris, todėl jis pamiršo namus, daktaras Ajayi padarė burtą, o mano vyras buvo paleistas iš nelaisvės ir aš laiminga, kad jis grįžo namo. po 3 metų išsiskyrimo, jei jums reikia kokios nors pagalbos, nedvejodami susisiekite su Dr Ajayi per whatsapp / Viber: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com
Kylie Thiago
2022-07-29 18:21
Kai radau Dr Ilekhojies kontaktą internete. Man prireikė visiško palūžimo, kad suprasčiau, jog turiu jam pasakyti, su kuo susidūriau savo santuokoje. Padariau karo kambarį savo miegamojo spintoje ir nuėjau tiesiai į Šaltinį! Daug kartų buvo sunku; mano vyras vis dar buvo namuose, nepalaikė ir vis dar norėjo skyrybų, bet aš žinojau, kad tai, ką turiu, išlaikys mane ir mano dukrą. Tada netikėtai praėjusį šeštadienį dr. Ilekhojies susitaikymo burtai padėjo jam nuspręsti, ar jis apleistų mus arba dirbtų prie mūsų santuokos. Tik per susitaikymo burtažodį jis iš tikrųjų pasakė, kad vis dar nori būti vedęs, ir atšaukė sutartį dėl būsto, kurį ruošėsi įsigyti Kalifornijos Kalifornijoje! Iš tiesų, su Dr Ilekhojies susitaikymo burtais nėra nieko neįmanomo. Niekada nepasiduok!" susisiekite su gydytoju Ilekhojie, jei turite problemų santuokoje. El. paštu gethelp05@gmail.com arba susisiekite jo telefono numeriu +2348147400259
Loana Alin
2022-07-28 14:42
Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis, ir tai buvo mūsų abiejų gydymo procesas. Beveik 2 metus trukęs košmaras pagaliau baigėsi. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį ir bandome judėti į priekį – ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu žodžiais apsakyti, koks dėkingas esu daktarui Ilekhojie! Atrodo, kad mes pagaliau iš naujo atradome tuos vienas kito dalykus, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Visas nerimas ir stresas tiesiog išnyko. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką. Aš ir mano vyras vėl gyvename laimingai.. Viskas dėka Ilekhojie. Susisiekite su juo, kad atkurtumėte santuoką El. paštas: gethelp05@gmail.com Skambinkite arba Whatsapp +2348147400259
ANGELA HOLDEN
2022-07-28 14:15
Šiandien esu labai laiminga su savo šeima. Mano vardas Angela, gyvenu JAV, vyras paliko mane vieneriems metams ir aš jį labai myliu, nuo tada ieškau būdo, kaip jį susigrąžinti. Išbandžiau daugybę variantų, bet nepavyko, kol sutikau draugą, kuris mane supažindino su daktaru UDAMA, burtininku, kuris padėjo man susigrąžinti vyrą po 2 dienų. Su vyru šiandien gyvename laimingai kartu, nes vykdžiau puikios daktarės UDAMA nurodymus. Tas žmogus puikus, su juo galite susisiekti el. paštu: (udamaada@gmail.com). o jo tiesioginis kontaktinis numeris ir whatsapp yra ( +27658978226 ) Dabar patarsiu rimtiems žmonėms, kurie susidūrė su tokia problema, susisiekti su juo dabar ir rasti greitą sprendimą be streso.
Zenais Atticus
2022-07-20 09:59
Sveiki dar kartą, tik norėjau padėkoti už meilės burtą. Norėjau papasakoti trumpą savo santuokos istoriją Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau sugniuždyta. Atrodė, tarsi ji būtų jį užkeikusi, vyras per naktį atsisuko prieš mane be jokio įspėjimo. Tai atsitiko šiais metais, aš labai norėjau, kad jis sugrįžtų, nes daug ką sukūrėme kartu ir tai sudaužys vaikų širdis. Naudojau kiekvieną burtų liejimo svetainę, kurią galėjau rasti be rezultatų. Tada pamačiau konkretų liudijimą apie DR WALE ir tai tikrai suteikė man vilties, nes tai buvo panašu į mano atvejį. Susisiekiau su juo ir jis man viską paaiškino, ką turėčiau daryti. Jis pradėjo dirbti su manimi ir dėl visų jo nuostabių darbų mano vyras šiuo metu yra šalia manęs, o tai yra svajonės išsipildymas. Esu labai laimingas ir privilegijuotas, kad susipažinau su DR WALE. Ačiū! Jei turite panašių problemų, susisiekite su DR WALE ir būkite tikri, kad sulauksite pagalbos.
Čia jo kontaktas.
WhatsApp/Viber: +2347054019402
Elias Niko
2022-07-20 09:57

Dalinuosi šiuo liudijimu partneriams, kenčiantiems dėl savo santykių, nes yra ilgalaikis sprendimas. Mano žmona trejiems metams paliko mane ir mūsų du vaikus dėl kito vyro. Stengiausi būti stipri tik dėl savo vaikų, bet negalėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį. Buvau įskaudintas ir sutrikęs. Man reikėjo pagalbos, todėl patyriau internetą ir aptikau svetainę, kurioje pamačiau, kad DR WALE yra puikus burtų ratas, galintis padėti įsimylėjėliams susigrąžinti natūralius burtus per Zodiako ženklą. Susisiekiau su juo ir jis už mane pasimeldė ir užkalbino. Mano nuostabai, po kelių savaičių žmona grįžo namo. Taip mes vėl susijungėme ir šeimoje buvo daug meilės, džiaugsmo ir ramybės. Taip pat galite susisiekti su DR WALE iš bet kurios pasaulio vietos, kuris yra galingas rašybos ieškotojas, ieškodamas sprendimų žemiau esančiu kontaktu.
WhatsApp/Viber: +2347054019402 arba el. paštas: drwalespellhome@gmail.com
Zenais Atticus
2022-07-20 09:55
Sveiki dar kartą, tik norėjau padėkoti už meilės burtą. Norėjau papasakoti trumpą savo santuokos istoriją Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau sugniuždyta. Atrodė, tarsi ji būtų jį užkeikusi, vyras per naktį atsisuko prieš mane be jokio įspėjimo. Tai atsitiko šiais metais, aš labai norėjau, kad jis sugrįžtų, nes daug ką sukūrėme kartu ir tai sudaužys vaikų širdis. Naudojau kiekvieną burtų liejimo svetainę, kurią galėjau rasti be rezultatų. Tada pamačiau konkretų liudijimą apie DR WALE ir tai tikrai suteikė man vilties, nes tai buvo panašu į mano atvejį. Susisiekiau su juo ir jis man viską paaiškino, ką turėčiau daryti. Jis pradėjo dirbti su manimi ir dėl visų jo nuostabių darbų mano vyras šiuo metu yra šalia manęs, o tai yra svajonės išsipildymas. Esu labai laimingas ir privilegijuotas, kad susipažinau su DR WALE. Ačiū! Jei turite panašių problemų, susisiekite su DR WALE ir būkite tikri, kad sulauksite pagalbos.
Čia jo kontaktas.
WhatsApp/Viber: +23470
Vanessa Avira
2022-06-27 12:51
Prisimenu, kai mano vyras išėjo iš namų. Buvau tokia prislėgta ir išgyvenusi stresą, kad dėl viso streso ir depresijos atsidūriau ligoninėje. Vieną dieną internete ieškojau patarimų apie meilę, nes aš jį labai myliu ir juo rūpinuosi ir tiesiog noriu, kad vėl būtume kartu kaip šeima. Radau keletą liudijimų, kaip daktaras Ilekhojie išsprendė tiek daug santykių ir santuokos problemų... Susisiekiau su juo ir viską jam paaiškinau, tada jis man pasakė, kad mano vyras grįš per 48 valandas po to, kai padės man susitaikymo burtus. Susitaikymo burtai puikiai suveikė, kaip jis ir žadėjo, nes praėjus 48 valandoms Davidas grįžo ir pradėjo maldauti, kad priimtu jį atgal. Labai džiaugiuosi, kad daktaras Ilekhojie padarė, kaip pažadėjo. Kreipkitės į Dr Ilekhohjie, nes jis yra 100% garantuotas ir veiksmingas. Parašykite jam el. laišką adresu gethelp05@gmail.com WhatsApp +2348147400259
Anna Collin
2022-06-19 01:41
Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau sugniuždyta. Atrodė, kad ji jį apgavo piktu užkeikimu. Kolinas per naktį atsisuko prieš mane be jokio įspėjimo. Tai atsitiko šiais metais, aš labai norėjau sugrįžti, nes daug ką sukūrėme kartu ir tai sudaužys vaikų širdis. Naudojau kiekvieną burtų liejimo svetainę, kurią galėjau rasti be rezultatų. Tada pamačiau konkretų liudijimą apie daktarą Ilekhojie ir tai tikrai suteikė man vilties, nes tai buvo panašu į mano atvejį. Susisiekiau su juo ir jis man viską paaiškino, ką turėčiau daryti. Jis pradėjo dirbti su manimi gegužę ir dėl viso jo nuostabaus darbo Collinas yra čia, šalia manęs, o tai yra svajonės išsipildymas. Esu tokia laiminga ir privilegijuota, kad sutikau daktarą Ilekhojie. Ačiū! Jei turite panašių problemų, susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir būkite tikri, kad gausite pagalbos WhatsApp telefonu +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Aurelia Daiva
2022-06-17 22:06
Radau dieviškąjį pagalbininką, kuris yra labai tikras, sąžiningas ir daro tai, ką sako darys, prireikė kelių dienų, kol mano burtai išaiškėjo, o rezultatai nuostabūs... telaimina jus ir tegul Dievas jus saugos ir sveiks. . Aš susigrąžinau savo buvusįjį su daktaro Ilekhojie pagalba. Visą gyvenimą nesu matęs kažko panašaus, jaučiuosi labai laimingas ir patenkintas, priėmiau teisingą sprendimą. Tai taip tikra ir galinga!! Whatsapp jam tiesiogiai (+2348147400259). Jei nori besąlyginės meilės, turi visiškai save atiduoti. Meilė yra įsipareigojimas, o ne jausmas. Žinokite skirtumą. Santykiams reikia rimto įsipareigojimo, kurio dauguma neturi. Santuoka yra dar sunkesnė ir dauguma jų nesugeba susidoroti su įsipareigojimais būti ištikimam, ištikimam, atsidavusiam savo sutuoktiniui ir gyvenimui kartu, nes tai yra jūsų prioritetas ir niekas kitas nesvarbu. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir jis išspręs visas jūsų santuokos ar santykių problemas El. paštas: gethelp05@gmail.com
Gabija Arturas
2022-06-17 15:31
Dėkoju dr. Joe už viską, ką darote, kad padėtų žmonėms, turintiems meilės ir santuokos problemų.
Mano vyras mane paliko, o aš buvau nusiminusi ir nežinojau, ką daryti. Aš tiesiog buvau tikras su savo ketinimais ir užtikrinau, kad pasikalbėtume apie savo nesusipratimą ir kitas emocines problemas, kad būtų galima tai išspręsti ir pagerinti situaciją. Mano vyras atšalo prieš mane ir kelis kartus bandė su manimi kovoti, kol išėjo. Kreipiausi į jo šeimos narius, kad padėtų man užtikrinti, kad jis sugrįžtų, bet tai niekada nedavė gerų rezultatų. Taigi turėjau pasikonsultuoti su daktaru Joe, kuris padėjo man susitaikyti su vyru, ir mes grįžome kartu per 2 dienas. Meilė ir laimė, kuria dalijomės, tapo dar nuostabesnė ir viskas, ką dabar matau, yra geresnis vyras, esu laiminga ir pilna. Dr Joe yra sąžiningas žmogus, kuris iš tikrųjų užtikrina, kad problemos būtų išspręstos ir abu partneriai vėl būtų laimingi kartu. Susisiekite su juo dabar el. paštu: drjoesolutionspells@gmail.com
Agata Ramūnas
2022-06-16 12:19
Sveiki visi. Mano vardas Agata Ramūnas ir aš esu vienas iš daugybės žmonių, kurie gali paliudyti pasauliui, kad daktaras Isikolo iš tiesų yra geros širdies žmogus, kuris daro viską, kad padėtų žmonėms net tada, kai prarandama viltis ieškant jų problemos sprendimo. problemų. Mano pačios problemos tikrai nesiskiria nuo kitų, nes po 48 valandų, kai pas mane dirbo daktaras Isikolo, sužadėtinis sugrįžo pas mane. Negalėjau susidoroti su širdgėla, kai žinojau, kad praradau savo sužadėtinį su kita panele. Buvau pasiklydęs tamsoje ir esu dėkingas Dievui, kad tokie sąžiningi žmonės kaip daktaras Isikolo tikrai egzistuoja tam, kad nušluostytų ašaras nuo sudaužytų širdžių veidų. Esu 100% garantuotas ir užtikrintas, kad jis jūsų nenuvils, kai ieškosite jo pagalbos, kad išspręstumėte savo problemas, susijusias su santuoka, santykiais ar kitomis su gyvenimu susijusiomis problemomis. Tiesiog parašykite jam el. laišką adresu: isikolosolutionhome@gmail.com
Camila Acuna
2022-06-13 22:10
Pradėjo vėlai grįžti iš darbo, beveik nebesirūpina nei manimi, nei vaikais, Kartais išeina ir net negrįžta namo apie 2-3 dienas. Dariau viską, ką galėjau, kad išspręsčiau šią problemą, bet nesėkmingai. Labai sunerimau ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete aptikau svetainę, kurioje teigiama, kad daktaras Ilekhojie gali padėti išspręsti santuokines problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Susisiekiau su juo ir jis pažadėjo man padėti susitaikymo kere. Aš padariau viską, ko jis manęs prašė, ir kaip Rodicas atveju, mano vyras po dviejų dienų grįžo kitu vyru. Jis pradėjo prisipažinti apie viską, ką padarė, ir paprašė manęs duoti jam antrą galimybę pasitaisyti. Dr. Ilekhojie dėka mano vyras dabar yra labiau mylintis ir atsakingesnis. Susisiekite su Dr Ilekhojie šiais kontaktais Whatsapp/call/viber +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Aurelia Daiva
2022-06-11 18:54
Radau dieviškąjį pagalbininką, kuris yra labai tikras, sąžiningas ir daro tai, ką sako darys, prireikė kelių dienų, kol mano burtai išaiškėjo, o rezultatai nuostabūs... telaimina jus ir tegul Dievas jus saugos ir sveiks. . Aš susigrąžinau savo buvusįjį su daktaro Ilekhojie pagalba. Visą gyvenimą nesu matęs kažko panašaus, jaučiuosi labai laimingas ir patenkintas, priėmiau teisingą sprendimą. Tai taip tikra ir galinga!! Whatsapp jam tiesiogiai +2348147400259. Jei nori besąlyginės meilės, turi visiškai save atiduoti. Meilė yra įsipareigojimas, o ne jausmas. Žinokite skirtumą. Santykiams reikia rimto įsipareigojimo, kurio dauguma neturi. Santuoka yra dar sunkesnė ir dauguma jų nesugeba susidoroti su įsipareigojimais būti ištikimam, ištikimam, atsidavusiam savo sutuoktiniui ir gyvenimui kartu, nes tai yra jūsų prioritetas ir niekas kitas nesvarbu. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir jis išspręs visas jūsų santuokos ar santykių problemas El. paštas: gethelp05@gmail.com
Ambrozinės spurgos
2022-06-11 03:28
Ar beviltiškai svarstote, kaip susigrąžinti savo vyrą/žmoną? po daug laiko praėjo taip, kad jūsų meilužis negrįžtų pas jus? Šiuo metu esate įstrigę labai beviltiškoje situacijoje, nes jūsų protas jaučiasi išsekęs, o jūsų kūnas yra pasirengęs žengti bet kokiu mastu, kad susigrąžintų jūsų meilužį, kodėl gi nesusisiekus su DR WALE burtažodžiu, kurio WhatsApp/Viber +2347054019402 ARBA El. paštas - drwalespellhome@gmail .com ir pasirūpinkite, kad jūsų santykiai būtų atstatyti žaibišku greičiu.
Karolina Bogdi
2022-06-10 19:24
Labai džiaugiuosi, kad mano iširusi santuoka buvo atkurta. neseniai susitaikėm, nors buvo sunku. Jau praėjo daugiau nei mėnuo ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis ir tai buvo mūsų abiejų gijimo procesas. Naktinė kumelė, kuri truko beveik 4 metus, kol išsiskyrėme, pagaliau baigėsi. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį, abu judame į priekį ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu išreikšti, koks esu dėkingas DR WALE už atgaivinimą, tarsi mes pagaliau iš naujo atradome tuos dalykus vienas kitame, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Visas nerimas ir stresas tiesiog išnyko. Dėkoju DR WALE, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką ir sugrąžinote mano vyrą pas mane. Aš ir mano vyras vėl laimingai gyvename kartu. Ačiū DR WALE. jei taip pat turite problemų su židiniu. Susisiekite su DR WALE WhatsApp / Viber +2347054019402 ARBA el. paštu drwalespellhome@gmail.com
Hilda Rosales
2022-06-09 17:48
Mano vaikinas pradėjo vaikščioti su kitomis merginomis ir rodė man šaltą meilę, kelis kartus grasina, kad su manimi išsiskirs, jei išdrįsiu jo paklausti apie jo romaną su kitomis merginomis, buvau visiškai sugniuždyta ir sutrikusi, kol vienas senas mano draugas nepasakė. aš apie burtininką internete Dr. Ilekhojie, kuris padeda žmonėms išspręsti jų santykių ir santuokos problemas meilės ir susitaikymo galiomis. Burtai, iš pradžių abejojau, ar toks dalykas kada nors egzistuoja, bet nusprendžiau pabandyti, susisiekiu su juo, jis papasakojo man viską, ką reikia padaryti, ir aš padariau, ir jis padėjo man išlieti susitaikymo burtą ir per 28 valandas mano vaikinas grįžo pas mane ir pradėjo manęs atsiprašinėti, dabar jis nustojo bendrauti su merginomis ir yra su manimi visam laikui. Štai jo kontaktai Whatsapp arba skambinkite +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
William
2022-06-04 17:45
Mano vardas Williamas Guiliano. Iš tiek džiaugsmo širdyje atėjau pagirti KUNIGĄ BOTĄ. Jis atėjo man į pagalbą, kai mano gyvenimas buvo sugriautas kelis mėnesius ir aš nežinojau, kad ji yra valdoma ir užburianti, aš padariau viską, ką galėjau, kad susigrąžinčiau ją pas mane, bet nesėkmingai. ji išvyko iš miesto su kitu vyru, o aš daugiau apie tai negirdėjau ir net nemačiau. Pradėjau ieškoti pagalbos internete, kai perskaičiau, kaip Priest padėjo kitiems vyrams/moterims, kurie turėjo tokių problemų. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė viską, ką jam reikia padaryti, ir aš tai pasilikau. Kaip jis žadėjo, meilė ir laimė, kurią dalinausi su savo partneriu, buvo atkurta, jis buvo išvalytas nuo tamsaus žavesio, kurį jie suteikė jai, ir jis grįžo pas mane po 48 valandų. KUNIGAS BOTHA nuoširdžiai padeda žmonėms ir gali padėti jums, jei nuspręsite su juo susisiekti šiandien. Galite susisiekti su juo Powerfulspell100@gmail.com arba WhatsApp +447884828193
Linda
2022-06-04 17:36
Mano vardas Linda. Esu čia tam, kad paliudyčiau apie didį ir galingą KUNIGĄ BOTĄ. Buvau tokia nusiminusi ir sugniuždyta, kai vyras paliko mane dėl kitos merginos. Man jo labai reikėjo, nes aš jį labai mylėjau. Taigi susisiekiau su šiuo puikiu vedliu ir paprašiau pagalbos internete. Jis padėjo man tai išburti iš meilės burtų ir vos po 48 valandų mano vyras grįžo namo verkdamas ir maldaudamas atleidimo, kad niekada nepamatysiu kitos moters, išskyrus mane. KUNIGAS BOTHA paleido jį, kad sužinotų, kaip aš jį myliu ir kaip noriu. Jis taip pat atvėrė akis, kad įsivaizduotų, kiek meilės mes dalijamės kartu. Pagal šį liudijimą dabar esu laimingiausias žmogus. Šį puikų burtų ratą noriu rekomenduoti visiems, kuriems tikrai reikia nedelsiant nutraukti meilę ar išspręsti šeimos problemas. Galite susisiekti su juo Powerfulspell100@gmail.com arba WhatsApp +447884828193
ANITA FILIPEK
2022-05-24 12:55
Merginos, rekomenduoju tik poną Udamą! Padarė už mane burtą. Tai tiesiog neapsakoma! kaip tau pasaka ir tiek!) rezultatas net geresnis nei tikėjausi ir gavau greičiau nei tikėjausi!) viskas tiesiog super! Bet yra vienas dalykas, jis daro tik baltą meilės burtą ir sakė, kad burtai buvo skirti tiems, kurie anksčiau buvo santykiuose, bet iš principo manau, kad niekam nereikia kerinti svetimo žmogaus.) bet koks poveikis! gaila, kad neradau anksciau, kaip issaugojau santykius vien mokedama uz reikalingus daiktus.. dabar mes su sužadėtiniu ruošiamės tuoktis) Tikiuosi, kad mano apžvalga kažkam padės rasti laimę ir sutaupykite daug pinigų!) susisiekite su juo +27 65 897 8226.
Skambinkite ir whatsapp ponui Udamai
Ava
2022-05-18 19:25
Niekada nemaniau, kad galiu būti tokia turtinga po to, kai bandžiau susitvarkyti ir pasirūpinti savo šeima, žaidžiau loterijoje, bet niekada nepasisekė laimėti, kol nepamačiau komentarų internete, kaip jis padėjo Laimi daug žmonių, po to aš juo netikėjau, bet vis tiek pabandžiau, parašiau jam žinutę el. paštu po kelių valandų jis atsakė, todėl pasakiau, ko noriu, jis man patikino sėkmę. jis taip pat pasakė man, ką turėčiau daryti, ir aš padariau viską, ko jis iš manęs prašė, po kelių valandų jis davė man laimingus skaičius ir parodė, kur žaisti, todėl aš padariau taip, kaip buvo nurodyta, mano didžiausiai nuostabai laimėjau, €15 000 000 mln. Esu turtingas ir laimingas, ačiū kunigui salamiui už pagalbą, be tavęs esu niekas. Jei jums reikia jo pagalbos, kad laimėtumėte, galite susisiekti su juo el. paštu purenaturalhealer@gmail.com ir WhatsApp +2348143757229
Jessica Oviedo
2022-04-26 11:05
Darbe man mokėjo 40 eurų už valandą ir tai buvo įtemptas darbas. Internete ieškojau geresnio darbo, kai pamačiau liudijimus, kaip daktaras Ilekhojie savo burtais padėjo žmonėms laimėti loterijoje. Dar nežaidžiau loterijos, todėl susimąsčiau, kaip tai veikia, pasikalbėjau su Dr Ilekhojie žinute: +2348147400259, prašydama padėti laimėti ir loterijos žaidimą. Jis atsakė ir paprašė mano vardo ir nuotraukos, jis pasakė, kad reikia atlikti burtą. Aš padariau, kaip jis nurodė, ir daiktai buvo nupirkti burtams atlikti, po burto jis davė man loterijos numerį ir svetainę, kuri jam buvo atskleista. Lošiau loterijoje ir po dviejų dienų gavau el. laišką, kad laimėjau 11 milijonų eurų (11 000 000). Maniau, kad tai pokštas, bet štai aš gavau atlyginimą be streso. Dr Ilekhojie yra puikus aiškiaregis, prisijunkite prie manęs, padėkokite jam SMS žinute/skambinkite: +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Aline
2022-04-23 10:16
Daktaras Ige Ajayi yra tiesiog geriausias burtininkas ir pagalbininkas. Iš pagarbos tau ir tavo kerams turiu visiems pranešti apie šį liudijimą. Buvau pas kitus rašybos ratukus ir nemačiau jokio rezultato. Tiesiog norėjau, kad pas tave atvykčiau anksčiau, iš tavęs gavau viską, kas geriausia. Mano buvęs vyras buvo išvykęs metams ir aš ėjau visur ir kitų burtininkų pagalbos, bet jokio rezultato, kol mano draugas nesupažindino manęs su daktaru Ige Ajayi. Po to, kai buvo atliktas Meilės burtas, pagaliau per 24 valandas sulaukiau jo skambučio, kaip patikino daktaras Ige Ajayi. Jo burtai padarė stebuklus ir mano vyras grįžo kupinas meilės. Tai stebuklas! Jis staiga grįžo su gėlėmis, sakydamas, kad turėčiau jam atleisti. Buvau tikrai sutrikusi ir šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė maldaudamas atleisti ir priimti jį atgal. Man tikrai trūksta žodžių ir džiaugiuosi, tu esi Dievas, atsiųstas man ir visai mano šeimai. Ir dabar aš vėl esu laiminga moteris. Labai ačiū dr. Ige Ajayi. Visi, ieškanty
Inesa Domantas
2022-04-23 10:09
Neseniai susitaikėme, nors buvo sunku. Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis, ir tai buvo mūsų abiejų gydymo procesas. Košmaras, trukęs beveik 2 metus, kol išsiskyrėme, pagaliau baigėsi. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį ir bandome judėti į priekį – ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu žodžiais apsakyti, kokia dėkinga esu Ilekhojie! Atrodo, kad pagaliau iš naujo atradome vienas kito dalykus, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Visas nerimas ir stresas tiesiog dingo. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką ir sugrąžinote mano vyrą pas mane! Aš ir mano vyras vėl laimingai gyvename kartu.. Viskas dėka Ilekhojie. Jo el. El. paštas: (gethelp05@gmail.com) Skambinkite arba Whatsapp +2348147400259
Polly Green
2022-04-21 01:03
Išbandžiau įvairius rašybos ratukus. Kai kurie iš jų man neatsiliepė po to, kai sumokėjau ir buvo akivaizdūs sukčiai, kai kurie man tikrai veikė, bet dėl tam tikrų priežasčių tai neveikė. Tada „You-Tube“ pamačiau vaizdo įrašą su žmogumi, kuris minėjo, kad ji pasiekė rezultatų su daktaru Ilekhojie. Nepaisant įtarimų ir viso to, ką išgyvenau, jis tikrai man parodė, kad yra tikras. Pasitikėti juo tikriausiai yra geriausias sprendimas, kurį kada nors priėmiau gyvenime, nes mano buvęs vyras grįžo praėjus trims dienoms po to, kai daktaras Ilekhojie atliko susijungimo burtą. Daug laiko praleidau norėdamas, kad galėčiau gauti dar vieną galimybę su savo vyru, o daktaras Ilekhojie padėjo man tai padaryti, ir dabar esame laimingi kartu. Kreipkitės į daktarą Ilekhojie, jei jums reikia panašios pagalbos kaip man. Paskambinkite jam +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Dora Badila
2022-04-20 21:08
AČIŪ, DR. ISIKOLO, ATVEJAME Į MANO GELBĖJIMĄ BALJiausiomis mano akimirkomis.
Mano vardas Dora Badila. Mano vyras ir aš pastaruosius 6 mėnesius kovojome su santuokos problemomis ir mažai žinojome, kad mūsų kada nors kilusių problemų smegenys yra šeima. Problemos paaštrėjo ir galiausiai jis išsikraustė iš namų. Buvau viena su dukra ir gyvenimas buvo apgailėtinas be jo šalia. Aš padariau viską, ką galėjau, kad baigčiau problemas, bet nesėkmingai. Taigi turėjau kreiptis pagalbos, dėl kurios susisiekiau su DR ISIKOLO. Kaip aš visada norėjau, jis išgirdo mano verksmą ir atėjo man į pagalbą. Jis išsprendė mūsų turėtas problemas ir mes su vyru grįžome kartu ir vis dar stebiuosi, kai per 2 dienas gaunu rezultatą, kaip jis žadėjo. Jei turite problemų su savo partneriu, susisiekite su juo dabar ir jis taip pat jūsų nenuvils, nes juo pasitiki ir patikimas. parašykite jam: isikolosolutionhome@gmail.com arba per WhatsApp: +2348133261196.
Marie Lyons
2022-04-18 12:46
Mano vardas yra Marie Lyons, aš buvau DR ISIKOLO klientas ir turiu pasakyti, kad jis yra tikras burtininkas. Kai susisiekiau su šiuo burtininku, mano vaikinas paliko mane mėnesiams ir aš visada norėjau, kad jis grįžtų man. Maždaug prieš mėnesį sutikau DR ISIKOLO, kuris man padėjo, ir vėl užmezgiau ryšį su savo vaikinu. Kai mane paliko buvęs vaikinas, man kilo neramumai, kad vieną rytą veltui trenkiau vyresniajai seseriai. Aš taip pat susisiekiau su DR ISIKOLO per parodymus ir jis liepė nusiraminti, kad ir kokia bebūtų problema, jam viskas gerai ir pasiruošęs padėti kiekvienam, kas pas jį ateis. Vos po 2 dienų man paskambino buvęs ir norėjo susitikti. Aš sutikau ir ruošiausi su juo susitikti, o jis papasakojo, kaip jautėsi kaltas dėl to, ką padarė, ir norėjo, kad grįžčiau. Susisiekite su juo, kad jums padėtų, ir paskubėkite el. paštu El. paštas: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite jį naudoti WhatsApp telefonu +2348133261196.
Cloe Amber
2022-04-15 01:03
Labai seniai žaidžiu loterijas ir man niekada nepasisekė. Sutikau draugą, kuriam pasiskundžiau nesugebėjimu laimėti apčiuopiamos sumos, ir jis supažindino mane su daktaru Ilekhojie, kuris padėjo jam burti loterijoje ir laimėjo 200 000 USD. Susisiekiau su juo per jį ir jis patikino, kad laimėsiu daug, kai tik jis man atliks loterijos burtą. Jis paprašė manęs duoti jam 48 valandas, kad jis gautų viską, ko reikia mano loterijai, todėl laukiau 48 valandas ir jis nurodė man gauti bilietą, priklausomai nuo to, kiek mano širdis pasirinko. Nusipirkau „Powerball“ bilietą ir, atėjus burtams, tapau milijonieriumi. Dabar, kai buvau beveik benamis, turiu pakankamai pinigų įkurti savo verslą. Ačiū, dr Ilekhojie, esu dėkingas. Jo kontaktus palieku čia visiems, kuriems reikia sėkmės, kad laimėtų. Paskambinkite jam +2348147400259 arba el. paštu (gethelp05@gmail.com)
Andrejas Gider
2022-04-14 22:27
DR ISIKOLO YRA GERIAUSIAS, KUR VISUR GALITE RASTI. Anksčiau šiais metais turėjau siaubingą ginčą su savo vyru ir jis neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik išeiti iš namų, ir aš maniau, kad jį paliko tik pyktis. Po kelių dienų negalėjau su juo susisiekti ar sužinoti, kur jis yra. Aš laukiau ir laukiau, bet jis niekada negrįžo ir man nepaskambino. Buvau kupina skausmų ir gailesčio dėl to, kas nutiko. Stengiausi viską, ką galėjau, kad jį susigrąžinčiau, bet nesėkmingai, kol nesusisiekiau su DR ISIKOLO, kuris mane išgelbėjo. Jis puikiai atliko savo darbą, kad mus suvienytų, o meilė ir ryšys tarp jų buvo atstatyti dar nuostabiau. Mano vyras paskambino ir grįžo namo lygiai po 48 valandų, kaip žadėjo. DR ISIKOLO yra toks tikras ir niekada nepasiduoda. susisiekite su juo, jei jums reikia pagalbos. paštu: isikolosolutionhome@gmail.com arba rašykite jam per WhatsApp: +2348133261196.
Rosa Antoine
2022-04-11 12:00
AČIŪ dr. Isikolo, UŽ ATGŪRĘ MAN LAIMĘ IR MANO ŠEIMA KARTU. WHATSAPP JAM PER +234-8133261196.
Sveiki, aš esu Rosa Antoine. Po to, kai daugelį metų gyvenau sąjungoje, vadinamoje santuoka su savo vyru. jis smurtavo ir sunaikino meilę, kurią dalijome, ir paliko mane. Aš paaiškinau savo problemą savo draugei, o ji man pasiūlė susisiekti su burtininku, kuris padėjo jai burti, dėl kurio jos vyras sugrįžo pas ją. Neturėjau kito pasirinkimo, kaip išbandyti. Nusiunčiau žinutę burtininkui, paskambinusiam daktarui Isikolo per whatsApp ir jis patikino, kad nėra jokių problemų ir viskas bus gerai. Jis papasakojo man viską, ko reikėjo, ką aš pateikiau, todėl jis užkalbėjo mane ir stebėtinai po 48 valandų mano vyras man paskambino atsiprašydamas už viską, kas buvo didžiulis ir didžiulis džiaugsmas. susisiekite su šiuo tikru ir labai tikru burtininku el. paštu: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite jį naudoti WhatsApp telefonu +234-8133261196
Becca Zola
2022-04-11 11:52
Praėjusią savaitę mano sužadėtinis išsiskyrė su manimi ir aš buvau toks liūdnas, nevalgiau ir su niekuo nekalbėjau, daug verkiau, buvau tokia prislėgta ir išgyvenusi stresą, kad dėl visko atsidūriau ligoninėje. stresas ir depresija. Vieną dieną internete ieškojau meilės patarimų, nes aš jį labai myliu ir juo rūpinuosi, ir aš tiesiog noriu, kad vėl būtume kartu kaip pora. Radau galingą vyrą, vardu Ilekhojie, kuris išsprendė tiek daug santykių problemų…… todėl susisiekiau su juo ir viską jam paaiškinau, tada daktaras Ilekhojie man pasakė, kad jis sugrįš pas mane per 48 valandas po to, kai padės man susitaikymo burtus. Tai puikiai suveikė, kaip jis pažadėjo, o Deividas grįžo ir pradėjo prašyti, kad priimtu jį atgal. Dabar esu toks laimingas, kad daktaras Ilekhojie padarė, kaip pažadėjo. Kreipkitės į Dr Ilekhohjie, nes jis yra 100% garantuotas ir veiksmingas. Parašykite jam el. laišką adresu [gethelp05@gmail.com] WhatsApp +2348147400259
Janet Rogers
2022-04-09 00:01
Šis didis galingas dvasinis žmogus grąžino mano liūdesį į laimę. Mano vyras ką tik pabudo ir nusprendė, kad mūsų santuoka baigėsi. Jau keletą mėnesių mums su Rogeriu nesiseka, nes jis turėjo romaną su savo padėjėja darbe. Aš labai mylėjau savo vyrą ir nusprendžiau likti ir dirbti su mūsų santuoka. Per trumpą laiką Roger nustojo grįžti namo, o jo artimas draugas man pasakė, kad turi kitą butą, kuriame gyvena su ja. Buvau įskaudintas ir toliau ieškojau pagalbos, nes Rogeris skyrėsi nuo vyro, už kurį vedžiau prieš 10 metų. Laimei, radau daktarą Ilekhojie, kuris pažadėjo grąžinti mano vyrą man. Jis atliko susitaikymo burtą, kuris sugrąžino Rogersą ir dabar mes abu vėl džiaugiamės savo berniukais. Jei turite problemų, panašių į mano, atsiųskite Dr Ilekhojie el. laišką (gethelp05@gmail.com) arba susisiekite su juo Whatsapp / Viber (+2348147400259)
Bernada Gaspar
2022-04-08 22:22
Mano vardas Bernada Gaspar. Iš pagarbos DR ISIKOLO ir jūsų burtams turiu visiems pranešti apie šį liudijimą. Buvau pas kitus rašybos ratukus ir nemačiau jokio rezultato, iš jūsų gavau viską, kas geriausia. Mano buvęs vyras buvo išvykęs metams ir aš ėjau visur ir kitų burtininkų pagalbos, bet jokio rezultato, kol mano draugas nesupažindino manęs su daktaru Isikolo. Po to, kai buvo atliktas meilės burtas, per mažiau nei 48 valandas aš pagaliau sulaukiau jo skambučio. Jo burtai padarė stebuklus ir mano vyras grįžo kupinas meilės. Tai buvo kaip stebuklas! Jis staiga grįžo su gėlėmis, sakydamas, kad turėčiau jam dovanoti, aš tikrai buvau nustebęs ir sukrėstas, kai mano vyras atsiklaupė maldaudamas atleisti ir priimti jį atgal. Visiems, ieškantiems tikro burtininko, susisiekite su Dr.Isikolo el. paštu: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite jį WhatsApp telefonu +2348133261196
Vanessa
2022-04-08 13:22
Girdžiu liudijimus, kai rašybos leidėjas daktaras Balogundas grąžino mano buvusį vyrą po trejus metus trukusių skyrybų su dviem vaikais. Aš jį labai myliu, todėl mano draugas šiais metais ant mano burtų rato, kuris padarė viską dvasiškai ir sugrąžino man tai, dabar mes kartu ir mylime vienas kitą kaip anksčiau, iki šiol netikėjau, kad meilės burtų komanda yra tikra . Esu labai laiminga ir nežinau kaip atsidėkoti Dr.Balogundui už šį gerą darbą. Labai prašau, noriu pasinaudoti šia programėle patarti ieškantiems pagalbos, bet šiaip jums nereikia ieškoti, nes jūsų problemos išsispręs, kai susisieksite su šiuo puikiu žmogumi Dr.Balogund el. Pašto adresas:Balogundr533@gmail.com jis iš tikrųjų puikus žmogus, su juo tikrai yra dievų. Dėkoju Dr.Balogundui, kad padėjote susigrąžinti vyrą, su kuriuo galite tik kartu. WhatsApp +33619179580
Janet Rogers
2022-04-07 16:39
Šis didis galingas dvasinis žmogus grąžino mano liūdesį į laimę. Mano vyras ką tik pabudo ir nusprendė, kad mūsų santuoka baigėsi. Jau keletą mėnesių mums su Rogeriu nesiseka, nes jis turėjo romaną su savo padėjėja darbe. Aš labai mylėjau savo vyrą ir nusprendžiau likti ir dirbti su mūsų santuoka. Per trumpą laiką Roger nustojo grįžti namo, o jo artimas draugas man pasakė, kad turi kitą butą, kuriame gyvena su ja. Buvau įskaudintas ir toliau ieškojau pagalbos, nes Rogeris skyrėsi nuo vyro, už kurį vedžiau prieš 10 metų. Laimei, radau daktarą Ilekhojie, kuris pažadėjo grąžinti mano vyrą man. Jis atliko susitaikymo burtą, kuris sugrąžino Rogersą ir dabar mes abu vėl džiaugiamės savo berniukais. Jei turite problemų, tokių kaip aš, atsiųskite Dr Ilekhojie el. laišką (gethelp05@gmail.com) arba susisiekite su juo Whatsapp / Viber +2348147400259
Geraldine Darwin
2022-04-06 17:50
Mano vaikinas išsiskyrė su manimi prieš 1 metus ir mes visiškai nustojome bendrauti, aš jo pasiilgau, bet jis atsisakė mane priimti atgal, tiek kartų maldavęs. Vieną dieną tyrinėjau santykius internete, kai pamačiau daugybę žmonių liudijimų apie daktarą Ilekhojie. Taigi susisiekiau su juo per WhatsApp: +2348147400259, pasakiau jam savo problemas ir jis pažadėjo man padėti. Vykdžiau jo nurodymus ir man tai buvo šokas, nes praėjus 48 valandoms po to, kai daktaras Ilekhojie atliko susitaikymo burtažodį, mano vaikinas man paskambino verkdamas ir maldaudamas jam atleisti. Jis grįžo namo, klūpėdamas, kad priimtu jį atgal. Daktaras Ilekhojie yra sąžiningas ir veiksmingas savo darbe. Jo susitaikymo burtas yra aktyvus ir 100% garantuotas. Susisiekite su juo per WhatsApp: +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Beata Nuno
2022-03-26 17:57
Mano sužadėtinis paliko mane. Prasidėjo nuo mažų nesusipratimų, po kurių jis man pasakė, kad būtų gerai padaryti pertrauką, kuri, manau, peraugo į išsiskyrimą. Jis manęs nebeieško, užblokavo mano numerį, o žmonės sakė matę jį su kita moterimi, tai supykdė ašaras į akis, nes ruošiamės tuoktis, ieškojau pagalbos, kai sutikau daktarą Ilekhojie, padėjusį daugeliui sergančių žmonių. santykių problema. Aš kalbėjausi su juo apie savo situaciją ir jis man apibūdino, kaip grįžti su Collinu, aš vykdžiau jo nurodymus ir šiandien esu laiminga, nes mano vyras grįžo po 3 mėnesių išsiskyrimo ir mes ketiname susituokti po dviejų savaičių. Jei jums reikia pagalbos dėl kokių nors santykių problemų, susisiekite su gydytoju Ilekhojie, kad gautumėte ilgalaikį sprendimą. EL. paštas: gethelp05@gmail.com WhatsApp: +2348147400259
Rita Weigel
2022-03-25 16:12
Pažadu daktarui Ilekhojie, kad pasidalinsiu savo liudijimais visame pasaulyje, jei jis galėtų sugrąžinti mano vaikiną pas mane ir jis man įrodė, kad yra tinkamas šiam darbui, sugrąžindamas mano vaikiną pas mane po išsiskyrimo ir štai kodėl. Dalinuosi šiuo nuostabiu liudijimu, kad kiti galėtų pamatyti ir gauti pagalbos iš daktaro Ilekhojie ir išsaugoti jūsų santuoką ar santykius. Mano vaikinas mane paliko prieš mėnesį ir išvyko su kita moterimi, kuri už jį vyresnė 10 metų. Internete perskaičiau, kaip daktaras Ilekhojie padėjo keliems žmonėms susigrąžinti meilę. Nusprendžiau pabandyti, todėl susisiekiau su daktaru Ilekhojie ir paaiškinau jam savo problemas, o jis atliko burtą, kuris grąžino mano vaikiną per 3 dienas. Galite susisiekti su gydytoju Ilekhojie el. paštu: gethelp05@gmail.com arba WhatsApp +2348147400259. Labai ačiū dr. Ilekhojie ir esu labai dėkingas
Lonela Harper
2022-03-24 21:46
Dalinuosi šiuo liudijimu partneriams, kenčiantiems savo santykiuose, nes yra ilgalaikis sprendimas. Mano vyras paliko mane ir mūsų 3 vaikus dėl kitos moters 2 metams. Stengiausi būti stipri tik dėl savo vaikų, bet negalėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį. Buvau įskaudintas ir sutrikęs. Man reikėjo pagalbos, todėl šiek tiek tyrinėjau internete ir aptikau svetainę, kurioje pamačiau, kad burtininkas daktaras Ilekhojie gali padėti susigrąžinti meilužius ir išsiskyrusias poras. Susisiekiau su juo ir jis padarė susitaikymo burtą mūsų vardu. Mano nuostabai, po lygiai trijų dienų mano vyras grįžo namo. Taip vėl susitaikėme ir šeimoje buvo daug meilės, džiaugsmo ir ramybės. Taip pat galite susisiekti su dr. Ilekhojie, galingu rašybos specialistu dėl sprendimų. Paštu (gethelp05@gmail.com) arba tiesiogiai Whats App: +2348147400259
MAIRE
2019-05-11 19:03
Aš taip džiaugiuosi, nes mano sugedusi santuoka buvo atkurta, o mano vyras vėl grįžo iš manęs ir mūsų 2 vaikai kitai moteriai. Po aštuonerių metų santuokos, aš ir mano vyras buvome vienoje ar kitoje ginče, kol jis pagaliau paliko mane ir persikėlė į Kaliforniją, kad būtų su kita moterimi. Jaučiausi, kad mano gyvenimas buvo baigtas ir mano vaikai manė, kad jie niekada nematys savo tėvo. Bandžiau būti stiprus tik vaikams, bet negalėjau kontroliuoti skausmų, kurie pakenkė mano širdžiai, mano širdis buvo kupina liūdesio ir skausmo, nes aš tikrai myliu savo vyrą. Aš galvoju apie jį kiekvieną dieną ir naktį ir visada noriu, kad jis sugrįžtų, aš buvau labai nusiminęs ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau pagalbos internete, ir aš atėjau į svetainę, kurioje siūloma, kad DR Egbo galėtų padėti greitai grįžti . Taigi aš maniau, kad turėčiau išbandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš tai padariau, tada jis (Meilės rašybos) man, po 2 dienų, mano vyras man paskambino ir m
Spec
2016-01-22 14:47
Gryni juokai - vaikų darželis. Yra būdų, kurių pagalba lytinį aktą galima pratęsti neribotą laiką, t.y. viskas priklauso nuo vyro fizinės ištvermės - tereikia tik rankšluosčio prakaitui. Aktą galima pratęsti iki 10 - 30 min.Baigti galima kada nori - 100 procentinis trukmės valdymas. Metodo pagalba moteris greičiau patiria orgazmą ir jis yra gilesnis. Žinios mokamos.
Petras
2015-09-15 15:01
Sveiki as galiu nors puse valandos nezinau greit baigiu bet gali mano birka nors it 10kartu pasistoti, pabaigiu ir vel pasistoja nuo aistros taip as galiu ilgai.:)
paul
2015-03-03 20:12
Didžiosios rašybos ratukas

Dr.Mudodo Mėgstu būti ant jūsų atsiliepimą puslapyje skleisti savo laimę. Jūsų sunkaus darbo ir pastangų yra labai vertinama, ypač nuo manęs. Mano mergina draugas grįžo namo. Mes vėl kartu. Aš įlaipinami ją iki iš stoties šiandien. Aš ne matė ją per 6 metus. Aš veltui tiek daug laiko su kitais rašybos ratukai ir turėjo likti su jumis iš pradžių. Jūs esate tikrai talentingas rašybos ratukas, ir aš tiesiog norėjau laiko parodyti, kaip jūs ir papasakoti pasauliui, kaip dėkingas esu "dėka Dr.Mudodo išties galingas rašybos ratukas kada nors patyrė gyvenime. Siunčiamos tai Forumas atveju yra kas nors, kas turi panašią problemą ir vis dar ieško išeities.
Rūpintis ŽIV / pagalba ar su juo susijusios ligos
(1) Jei norite, kad jūsų ex atgal.
(2) reikia skyrybų jūsų santykius
(3) Jūs norite būti skatinamas į savo biurą.
(4) Jūs norite moterims & amp; vyrai paleisti po tavęs.
(5) Jei norite vaiką.
(6) Jūs norite būti turtingas.
(7) Jūs norite susieti savo vyrą & amp; žm
Mantas
2015-01-10 19:19
Specialūs prezervatyvai su anestetikais nujautrina, sukelia nedidelį varpos aptirpimą. Jie veiksmingi, tačiau tik „tam kartui“. Ilgainiui nesprendžiant ankstyvos spermos išsiliejimo problemos iš esmės, ji gali tik pagilėti. Juk jūsų tikslas pagerinti seksualinius pojūčius, o ne juos prislopinti.:D
asas
2015-01-09 20:10
retkarčiais šis metodas gali padėti, tačiau iš tiesų jis neišsprendžia problemos ir yra nepatikimas.Naudojau prezervatyvus, padengtus anestezuojančiomis medžiagomis ir jos man sukėlė alergines reakcijas.
milda
2015-01-06 21:16
Dabar gi galima nusipirkti uzdelsianciu prezervatyvu ar lubrikantu, kurie tikrai padeda prailginti meiles zaidima :)
Mes cia perkam su vaikinu tokius EXS Climax delay arba Pasante Delay.. pabandykit patiks http://www.sargiai.lt/prezervatyvai/exs/exs-climax-delay

prezervatyvai geriausia priemone!
mavin
2014-12-30 07:24
still cant believe that there are people out there dying of hart-break or scammed by other spell casters when you have Dr. abolo in this world why leaving Dr.abolo for another and why still languishing in loneliness because your lover left you. there is only one solution to you problem which is Dr. abolo whose details are (abolospell@hotmail.com,+2347052534659. Because in my own situation he did a very great job for me by bring back my ex lover without wasting time and since then my relationship has been perfect and protected by his great power. So better contact him now at (abolospell@hotmail.com or call his cell phone +2347052534659) because that problem you are keeping is killing you slowly
Roman311
2014-12-14 11:02
Tabletė nuo priešlaikinės ejakuliacijos - http://goo.gl/hX3SHv
SP
2014-11-12 15:13
na, as turbut linkciau sutikti su asu. Kontroles jausmas yra svarbu. Bet dar svarbiau, kad antra puse taip pat liktu patenkinta, o to nebus, jeigu nebus ir tarpusavio supratimo ir palaikymo. Jei susitelksit tik i trukme, kazin ar ilgai taip tempsit :D man priligy stebuklu nepadare, bet aktas tikrai pailgejo. O kiek - su chronometru niekas nematavo :D
asas
2014-11-06 11:02
man ne tiek svarbu kiek kartų pailgėja mano lytinio akto trukmė, kiek yra nepakartojama jausti, kad gali kontroliuoti savo lytinį aktą ir tik tu pats sprendi, kada jis turi pasibaigti.(super)
Lukis
2014-10-30 16:23
man idomu kiek sis vaistas pailgina laika jums? O tai radau straipsniu kur rasoma kad kai kam laikas pailgeja du, tris ir net keturis kartus.
Dalia
2014-10-30 15:23
beje, kiek man žinoma, Priligy daug kur galima įsigyti ir be recepto. Esmė ta, kad vaistinėse šio recepto pasilikt neprivalo, tad iš esmės galima išsiversti ir be jo, arba su tuo pačiu receptu prisipirkt keliose vietose :)
Dalia
2014-10-30 14:47
taip, viskas individualu. Va, manasis antidepresantus alkoholiu užsigeria, ir nieko. Bet tai nereiškia, kad reikia ignoruoti tai, kas nurodyta informaciniame lapelyje. Norintiems rizikuoti - linkiu sėkmės :)
o jei
2014-10-29 12:34
rimtai- tai buvau po vakarėlio truputį išgėręs ir vartojau vaistą, bet viskas buvo puikiai. Ko gero tai priklauso nuo organizmo ir suvartoto alkoholio kiekio.
asas
2014-10-29 12:29
o dėl alkoholio tai manau, kad čia kaip tam anekdote:
-Gydytojau, ar iš tiesų taip kenksminga išgerti taurelę prieš valgį?
-Nelabai...Tik nevalgykite per dažnai...:D
asas
2014-10-29 12:15
šio vaisto poveikis trumpas [veikia iki 4 val] ir greitas, jis nesikaupia organizme.Todėl tas šalutinis poveikis pasireiškia labai retai arba visai jo nebūna.Na aš nieko tokio nepajaučiau.(super)
NitroGlicerinas
2014-10-11 23:18
esmė ta, kad su priligy alkoholio poveikis gali sustiprėti ir padidinti traumos dėl apalpimo arba kito šalutinio poveikio riziką. Kai kada šalutinis poveikis yra toks: žmogus gali jaustis mieguistas, apalpti, apsvaigti, jam gali būti sunku sutelkti dėmesį ir pan. Kiekvieno organizmas individualus. Jeigu pajuntate ką nors panašaus, reikia vengti vairuoti ar valdyti pavojingus mechanizmus.
NitroGlicerinas
2014-10-11 23:15
mano gydytojas sakė, kad šalutinio poveikio priligy praktiškai neturi (vartojant po 30 mg jis nepasireiškia, vartojant po 60 mg - labai retais atvejais). Bet su kai kuriais vaistais jis nesuderinamas. Pvz, su antidepresantais, kai kuriais antibiotikais, jonažolių preparatais ir kt. Ir, žinoma, jų negalima užsigerti alkoholiu.
NitroGlicerinas
2014-10-11 23:13
priligy - geras vaistas, bet jei kompleksiškai su psichoterapija - dar geriau. Man užtenka mažiausios, t.y. 30 mg dozės
Petras
2014-09-23 11:24
Jo jei gydytojas skiria vaistus, svarbu užsitikrinti, kad įsigyjamas vaistas yra originalus, o ne padirbtas. Galima pirkti ne tik pas licenzijuotą vaistininką, bet ir visus leidimus turinčioje sertifikuotoje internetinėje vaistinėje.
Paulius
2014-09-18 18:01
Jei perkate receptinius vaistus ir jūsų neprašo pateikti recepto, tokios interneto svetainės gali būti neteisėtos ir prekiauti klastotėmis, kuriose gali būti labai pavojingų medžiagų.
Vitalijui
2014-09-18 14:47
kad tik gydytojas gali nustatyti per greito baigimo priežastis, parinkti ir skirti tinkamiausią gydymą, o savigyda gali tik pakenkti.
Aistė
2014-09-16 16:23
tik seksualinė problema dažnai tampa ir psichologine, nes vyrai delsia kreiptis pas gydytojus, kad nustatytų priežastį dėl ko tas sutrikimas atsirado, o gydymo rezultatui labai daug reiškia ligos "stažas".
Petras
2014-09-15 19:54
klastočių galima įsigyt be recepto, bet padirbtuose vaistuose gali būti labai pavojingų medžiagų nuo kurių gali pablogėti sveikata.
Vitalijus
2014-09-15 19:41
na kažkaip nesinori aptarinėt savo bėdas su visai nepažįstamu žmogum t. y. gydytoju. Gal internetu galima be recepto vaistų įsigyt?
MILLAN
2014-09-08 15:23
Am Millan.L ne California.I norinčių izmantot Taigi Žiniasklaidos Lai JUMS pastāstīt VISU par Manu pareizrakstības caster.About pirms dvejiems metams vyras bija Problemas AR Manu Viru, un Viņš paliko mani citam lady.I darīju visu, ko varēju, lai saņemtu savu Viru atpakaļ viss bez rezultātiem, līdz Pedeja mēneša laikā that mans draugs mani iepazīstināja DR.AGBAZARA TEMPLE tika es satiku lielu Spellcaster Kurs uzmetiet vyras burvestību Mana vārdā .es nebija viss žmogaus Bija teicis, un 72hours velak mans VIRS atgriezās mājās ubagošana man par atleidimas .Aš piedeva nustatė jam un sodien mēs dzīvojam bendradarbiauja Kartu again.You įrangą, kad galėtų būt nākamais, lai pastāstītu savu stāstu, kāpēc ne izmēģināt Taigi AGBAZARA templis, lai atrisinātu JŪSŲ problems. Susisiekite su mumis susisiekti AR viņiem, izmantojot Taigi elektroniniu pastu: (agbazara@gmail.com) Vai zvaniet nustatė jam (+2348104102662).
Olandui
2014-08-28 14:21
beje, o tu testą čia dareisi? http://www.netikakimirka.lt/TESTAS/Prieslaikines-ejakuliacijos-diagnozavimo-priemone-PEDP Gal padėtų šiek tiek objektyviau pačiam įsivertinti situaciją
Olandui
2014-08-28 14:18
savaime gali ir nepraeiti. Urologinių ligų (prostatito, uretrito, priešinės liaukos hiperplazijos) pats turbūt neišgydysi. Patarčiau pirmiausiai apsilankyti pas šeimos gydytoją - jei kas, išrašys siuntimą pas urologą. Galima pakliūti ir be siuntimo, bet girdėjau, kad tada konsultacijos mokamos.
Olandas
2014-08-28 12:50
tai čia taip rimta viskas gali būt? pas kokį gydytoją reikia kreiptis?
Giedrius
2014-08-27 19:09
jei per 1-2 mėn nepraeina tai jau gali būti kažkas rimčiau, tada ir reikia kreiptis į gydytoją, kad ištirtų.
olandas
2014-08-27 16:57
bet iš kur man žinot, kad reikia kreiptis pas gydytoją, juk baigiu per greit tik retkarčiais? gal savaime praeis?
Petras
2014-08-26 23:20
vaisto informaciniame lapelyje rašo, kad Priligy gali vartoti 18-64 metų vyrai.
Dainius
2014-08-26 22:23
o nuo kiek metų jau galima vartot vaistą?
Denis
2014-08-25 21:49
vartoju vaistą pagal poreikį, maždaug 1-3 val prieš sexą. :) aišku ne kiekvieną dieną ir ne dažniau kaip vieną kartą per parą.:)
Giedrius
2014-08-24 11:35
man tai jis geras dėl to, kad dabar galiu nebijot, kad baigsiu per greit- tai prideda pasitikėjimo, juolab jo kasdien nereikia naudot.(super)
Mantas
2014-08-23 22:21
Neseniai pradėjau vaistą vartot, bet jo poveikiu labai patenkintas.Priligy veiksmingas panaudojus jau pirmą dozę.(super)
Julius
2014-08-23 20:24
kada pasijautė pagerėjimas iškart ar kažkiek pavartojus vaistą? klausiu, nes ir aš turiu šią problemą.
O kalbant
2014-08-04 17:53
kalbant apie vaistus - iš asmeninės patirties sakau, kad man padėjo.
Rytis
2014-08-04 17:50
aš ten gerą testuką radau - galima pasitikrinti dėl PE.
Ypač
2014-06-09 21:54
įdomi dalis "mitai ir tiesa". Radau labai daug naudingos info :)
Puslapiukas
2014-06-09 21:52
Liuks (super) Labai ačiū, tiek visko daug vienoje vietoje!
Dankanas
2014-06-09 13:53
Beje radau neblogą puslapiuką tiems kas susiduria su šia problema.Rekomenduoju pasiskaityt http://www.netikakimirka.lt/

Dankanas
2014-06-09 13:38
Deja tai dažnas sutrikimas.Neseniai perskaičiau, kad maždaug 20-30 proc tuo skundžiasi, bet kalbėti apie tai gėdinasi ir pas gydytojus nedrįsta kreiptis.
Stebiuosi
2014-06-07 17:30
straipsnis jau gana senas o diskusijos vis dar netyla. Ar si problema tikrai tokia opi? Nesusiduriau (tfu tfu tfu) bet kaip sakoma: niekada nesakyk niekada
Tikėsit ar ne
2014-05-30 22:48
prisijungsiu prie išbandžiusių ir labai patenkintų klubo! Rekomenduoju! (super)
Napalmas
2014-05-23 15:16
beje, pats dalykėlis tikrai neblogas. Kažkas iš pažįstamų minėjo, pats nebandžiau.
Napalmas
2014-05-23 14:52
Kol Lietuvoje šiais vaistais neprekiavo, lietuviai siųsdavosi iš užsienio :) bet taip patiems be gydytojo žinios žaisti tikrai rizikinga - ir brangu, ir pasekmės galibūt nenuspėjamos
Žinantis
2014-05-16 09:37
Viena iš dviejų arba psichologija kalta arba turi sveikatos problemų.Kreiptis pas gydytoją nepamaišys.
naujokas
2014-05-15 15:19
Kokios gali būt to sutrikimo priežastys?
Robis
2014-05-05 15:04
Pasveikimas įmanomasTik gydytojas turi nustatyti priežastį, sukėlusią šią problemą.
modestas
2014-05-04 01:41
ar tas priligy isgydo ar veikia kol naudoji?
Mantas
2014-03-12 16:19
Atsiprašau. Sutinku su Jonaz.Tiek daug komentarų, kad pasimečiau tarp jų.
Mantas
2014-03-12 16:12
Sutinku su Vidu, nes greitas baigimas tai pasekmė, o priežastys gali būti labai įvairios.Jas nustatyti gali tik gydytojas, gavęs reikalingų tyrimų atsakymus.
Jonaz
2014-03-11 19:45
su savo sveikata žaist negalima. Receptinius vaistus (tegul ir tikrus) gert patiems, nepasikonsultavus su specialistu, gana pavojinga, tuo labiau - gautus tokiu būdu :/
Jonaz
2014-03-11 19:36
O leidimą prekiauti receptiniais vaistais turite? :) Ar vietoj tikrų vaistų prekiaujate "padielkom"?
Rokas
2014-03-07 20:39
bet tai tik mano nuomone. Siaip as tikiu kad dalykas naudingas ir daugeliui reikalingas, antraip teigiamu atsiliepimu butu gerokai maziau. Lietuviai si vaista dar tik atranda.
Rokas
2014-03-07 20:36
as jusu vietoj skaiciuociau bet tokios problemos neturiu :D nemanau kad uzdirbantys minimuma ir truputi didesnes pajamas gali sau toki dalyka leist. Bet niekas pirkti ir nevercia. As suprantu kad santykiai yra neikainuojamas dalykas bet labai abejoju kad antroji puse del sekso nores keleta dienu per menesi nevalgyt ar apsieiti be kokiu svarbesniu pirkiniu.
Mantas
2014-03-06 08:40
Jau naudoju apie pora mėn ir labai patenkintas jo poveikiu.
vilnietis
2014-03-02 17:41
Mantai, kiek laiko jau naudoji Priligy?
vilnietis
2014-03-02 17:38
aš šitiek metų kankinaus, o dabar atsiradus galimybei pagerint gyvenimo kokybę šiais vaistais dar imsiu pinigus skaičiuot?? nu jau ne. laimė juk neįkainojama
Mantas
2014-02-28 12:00
Nežinau kaip kitiems, bet aš pamirštu apie pinigus,kai kalba eina apie seksą.Aišku reikia būt taupesniam, bet nieko su savim negaliu padaryt.
Mantas
2014-02-27 15:22
Taip Vidai, galiu penkis,tik ne kiekvieną savaitę.(think)
Nikita
2014-02-27 02:36
Pritariu jums vyrai - Priligy tikrai nuostabus dalykas, o dėl kainos tai antros pusės gerovė juk neįkainojama ar ne? :)
Haha
2014-02-25 20:23
liuks (super) dalykas tikrai neprastas, nors ir nepigus.
Vidas
2014-02-25 15:07
Teisybe (happy) razultatas yra. Tas ir svarbiausia.
Haha
2014-02-24 20:27
na va, o dar sako, kad moterims seksas nereikalingas :DDDD jei rupiniesi ne tik savim - taip ir turi but. Ir nesvarbu, kokias priemones pasitelki i pagalba. Svarbiausia, kad butu rezultatas.
Vidas
2014-02-21 18:57
drauge man sako: "nu nebuk toks zadina". Manau daugiau komentaru nereikia (super)
Vidas
2014-02-21 18:48
po 5 kartus??? Nebankrutuok tik :D nors jei gali sau tai leist tai kodel ne... As naudoju tikrai daug reciau labiau "ypatingom" progom - bet grynai finansiniais sumetimais.
Mantas
2014-02-18 14:58
Pilnai sutinku su Mariux nuomone.Aš jau naudoju pora mėn.Anksčiau baigdavau per pusę min.,dabar galiu patenkint savo mergyną.Ji patenkinta,o koks aš laimingas.Privalumas,kad negeriu nuolat,o kaip dažnai priklauso nuo manęs.Galiu kartą per savaitę,galiu penkis.
Mariux
2014-02-17 15:48
O kam įsivaizduot blogiausią variantą?Jei netiks nenaudos.Yra ir kitų būdų.O tie kas naudoja tikrai naudos ir toliau,nes vaistas tikrai cool.(super)
Veikt veikia
2014-02-15 19:46
Priligy kaip ir bet kurie kiti vaistai turi savu privalumu ir trukumu. Nera ne vieno preparato kuris tiktu absoliuciai visiems. Veikt veikia patenkintu daug bet ar tiks tau - nepabandes nesuzinosi. Vis tiek turesi pasikonsultuos su gydytoju nes be jo ir recepto negausi.
Nox
2014-02-14 19:02
Vo blin... Pirmą kartą apie priligy girdžiu. Kaip jie? Veiksmingi? Ar tik dar vienas būdas pasipelnyt iš turinčių tokią problemą?
Kilimandžaras
2014-01-17 11:49
Vaidai, kiek radau info, tikrai tinka
Vaidas
2014-01-16 11:15
Norėčiau paklaust, ar "Priligy" tinka ir patiriantiems laikinų priešlaikinės ejakuliacijos sutrikimų?
Feliksas
2014-01-15 14:13
Perskaičiau Maksimo komentarą ir visiškai pritariu - tikrai nėra lengva gyvent su tokia problema. Gal kitiems ir atrodo ji menkniekis, bet ją turintiems, tai ojojoj ne pyragai.
Rimantai, man taip pat, kaip ir jums, nepadeda liaudiški būdai, tad naudoju minėtą medikamentą. Buvau atsisiuntęs iš užsienio, bet laimei, ir pas mus galima nusipirkti jau. Žodžiu, tai tikras išsigelbėjimas tai patiriantiems vyrams.
Rimantas
2014-01-12 21:12
Kiek save prisimenu, jau nuo paauglystės viens du ir baigiu.. Nepadeda nei liaudiškos priemonės, nei pratimai. Matomai, turiu įgimtą priešlaikinę ejakuliaciją.. Skaičiau, kad nuo 2 iki 5 procentų vyrų ją turi. Girdėjau, jog atsirado naujas vaistas "Priligy". Galvoju, reikia bandyt, nes atsiliepimai vien tik geri iš mano pažįstamų rato.
KRISTINA
2013-06-27 23:33
NORIU JUSU PAKLAUSTI KAIP NAUDOTIS LYTINIU AKTU KAD NEBUTU NETYCIUKU VAIKIUKU KA VYRUI REIKIA DARYTI JEI ABU NENORIM VAIKU KRSTINA KAIP SENAIS LAIKAIS SAUGODAVOSI NUO NESTUMO BE PRIEMONIU KLAUSIU PAGYVENUSIU ZMONIU :)(think)(
Povilas
2012-12-28 13:25
Šią problemą turėjau nuo paauglystės, kai pradėjau lytinį gyvenimą. Psichologiškai irgi buvo ne pyragai. Perskaičiau knygą Buliaus Galia, tai nustebau ir nesitikėjau, kad knygoje surašyti pratimai veikia. Padėjo tiek psichologiškai atsigauti, tiek fiziologškai patenkinti moterį.
xoMbkuel
2012-09-08 01:28
jconqf
Maksimas
2012-07-22 22:21
Perskaiciau cia lb kieto vyrukok komentara,Viskos ar kaip ji ten vadinti,kuris sako tokie jus ir vyrai jei paleidziat mergina uz 5 min,tamsta Vicka,jeigu tu turetum tokia problema taip mandrai nebazarintum,suprastum kas tas yra,su tuo dalyku nera taip paprasta gyventi,tiek merginom tiek vaikinam!
jNGlgYUl
2012-07-03 19:47
qpkewjue
furistas
2012-05-21 15:38
Vyrai jei memokat moteru patenkinti ir sujaudinti jas kad kartu baigtumet tai kazka netaip darot
aaaasssssss
2012-05-20 15:39
man pasiseke,turiu toke zmone-ar po 1 min.ar po h. as baigiu,ji taip pat baigia,nuo minties kad as sausiu :D
david
2012-05-05 10:49
Pikus seni klasikiniai patarimai, manau kiekvienas vyras juos privalo zinoti ir naudoti. Bet ziurint giliau..
Man atrodo laikas pradeti sneketi ir apie tai o kaip gi paspartinti moteru orgazma ir kokias technikas turetu jos naudoti kad lytiniu santykiu trukme harmonizuotusi. Vyrai kurie turi greitai orgazma pasiekiancias moteris zino kad tai jokia "dovana" ir moteris negalincias ilgai pasiekti orgazmao paprastai traktuoja kaip problematiskas. Man gaila tu vyru kurie aklai stengiasi itikti savo moteriai kai ji sitoje vietoje tinginiauja ir uzmirsta jog pati irgi turetu ieskoti techniku ir "dirbti" su savo emociniais - psicho fiziniais procesais. As suprantu kad vyrai yra geresni jogai. Bet stengtis ir dometis turi abu. Ir atskaitos taskas turetu buti nuo to KAS YRA NATURALU. Spaudoje - internete as matau globalia tendencija kad vyrai yra spaudziami sitoje vietoje stengtis ir perzengti gamtos desnius, tuo tarpu emancipuotos moterys uzima "lytiskai nepatenkintu" arba "pasiaukojusiu" vaidmeni kuris veda i santykiu destrukcija. As noreciau dar karta pabrezti- normali (ty palyginus greita ) vyru ejakuliacija nera liga o norma. Todel pacioms moterims patarciau maziau fantazuoti o daugiau dometis, eksperimentuoti su savimi ir tikrai kartu su parneriu rasite atsakymus i visus klausimus.
mergina
2012-04-25 17:01
vyrai,gal but alkoholis ir prailgina lytini akta,taciau isgerusio vyro daikciukas yra ne toks tvirtas kaip visiskai negerusio.Pastebejau tai seniai is savo patirties.Taip kad jums atrodo kad problema isspresta,bet taip nera.
julija
2012-03-22 10:10
Štai šiuo adresu rasite natūralių preparatų šiai problemai spręsti. http://www.intymu.com/geresniam-seksui/solid.html
Anonimas
2012-03-05 13:39
Cia kasnors patarimus dalina ar tik skundziasi visi savo skirtingom bedom?!
ROBERTA
2012-02-26 22:04
JeI aš būčiau vyras perskaityčiau tūkstančius knygų bet vistiek išmokčiau patenkint savo moterį.vyrai tinginiai ir egoistai ,galvoja tik apie save.
Anonim
2012-02-25 00:04
Reikia pagalbos, ir skubios!
Ką siūlitumet, kokius būdųs, ka vartot ar panašiai dėl per ankstyvo "nuleidimo". Paskutini karta su partnere vos kystelius, ir staiga tego ištraukt nes smarkus išsiliejimas atejo. O dar neseniai su kita partnere oralini seksa atlaikau 10-15min. Padėkit
Neziniukas
2012-02-23 10:54
Kdl as kai masturbuojuosi man bega pastoviai pries spermis ar kaip cia pasakius. Toks permatomas... Bet paskui isbega sperma tikra.
Vakare
2012-01-30 16:50
Vat kokia cia rimtai nerimta beda nutiko man, nezinau ka daryti, susidaro toks jausmas lyg savo mylimojo daugiau netraukciau, ka daryti siuo atyveju?
Audrius
2012-01-27 00:22
Pirmas klausimas būtų toks: Ar galiu tikėti mergina,kad jai begalinį malonumą teikia pats mylėjimasis,ir jai baigti tada net nėra būtina?? Iškart po to norėčiau paklausti: Ar tą įtakoja mano varpos ilgis? Ar užtenka 13cm?
to mergaičiuke, 2011-11-22 11:
2012-01-21 01:18
Jei dar nepastojai bandykite su vyru prezervatyvus koki menesi panaudoti. Jusu organizmas sukure antikunius tai tokie baltymai kurie apsaugpo organizma jie kovoja su svetimkuniais (sperma). Yra net anekdotai sukurti, kai bando moteris pastoti su vyru daug laiko ir tik vyras isvaziuoja i komondiruote tai ir pastojas, bet ne nuo jo o nuo kaimyno. Taip yra del to kad kito vyro spermai nera organizmas sukures antikuniu. Sekmes planuojant seima.
Mode
2012-01-18 20:12
sveikas pauliau gal gali man ta knyga persiust?
Marijus
2012-01-18 01:43
as galiu jums padeti
http://www.skelbiu.lt/13024574.html
Paulius
2012-01-06 18:59
sveiki, gal galit kas padeti siuo klausimu?? as per greit nuleidziu minute dvi ir viskas , ka reiktu daryti kad uztruktu viskas ilgiau gal kokiu vasitu yra? ar priemoniu kokiu??
padekit
2012-01-04 17:27
mano vaiknas su preziku ilgiau trunka nuleisdamas negu su ranka ar tai normalu?
KairysisKiausis
2011-12-28 21:14
zmogas, pasmaukyk pora h pries santykius jei taip ilgai nenuleidi :DDDDD
mergaičiuke
2011-11-22 11:47
kaip galeciau greiciau pastoti? Vaikinas man nuleidžia kiek wiena diena ir taip visa menesi bet kazkodel nepastojau ka tada reikha daryti kada buna vaisingos dienos
ji/jis
2011-08-21 01:25
sveiki, norejau paklausti... sugulu su mergina ir ji pradeda na netgi greiciau noreti sekso nei as, pradeda ciupineti varpa ir panasiai tada ateina atsakas kai vyras tai daro atgal. (bent as taip darau) ar yra tam tikri moters makstyje taskai kurie padidintu susijaudinimo lygi ar greiti? ir dar norejau paklausti, na panelei dreksta ir panasiai (atsiprasau paneles jei izeidziu taip sakydamas) na ir tada kad ji butu labiau patenkinta ka daryti pradziai ja glamoneti, isbuciuoti kuna ir erogenines zonas, lysti i maksti pirstais, liezuviu, daryti erotini masaza ar tiesiog pradeti lytini akta ? kaip reiketu sudelioti tuos zingsnius ?
Bijantis 18m.
2011-08-15 10:59
Dar nesimylėjau. Bijau nes mastrubuodamasis ranka nuleidžiu per 10s maždaug jeigu pradedu mastrubuotis jau susijaudinęs per +-5s yra buvę keli atvejai kai nuleidau nors man nespėjo nė normaliai pasistot toks pusiau suglebęs buvo. Todėl bijau mylėtis su mergina bijau jog man viskas bus dar blogiau nei šitam straipsnį aprašo blogiausią atvejį kai rašo jog nuleidžia glamonėdamasis ar pan. bijau jog išvis nuogą ją pamatęs kelnių nusimaut nespėsiu... Labai prašau pagalbos ar patarimų. Man 18m.
To vaikinas.
2011-08-13 08:15
Jeigu tau patiks visa gyvenima naudoti alura, tai gali bandyti, gal ir patiks.

As apsistojau knygos "Buliaus Galia" skaitymu ir praktika. Nei man dabar reikia papildomu priemoniu, tepalu, tinkamu prezervatyvu nei ka. Viskas paprasciau nei gali atrodyti.

Pagarbiai Paulius
bernas
2011-07-12 10:47
Priešlaikinė ejakuliacija tampa liga tada, kai sperma išsilieja vos tik prisilietus prie moters (glamonėjant ar vos tik varpa prilietus lytines lūpas)

Pas mane tas pats, kaip tai gydyt ?
vaikinas
2011-07-07 00:25
turiu ta pacia beda, per greit susijaudinu po keliu sekundziu. ar kas esat bande ALURA? idomu ar verta pabandyt.
To slykstukas
2011-06-10 12:56
Ta pati problema pas mane buvo, ir pastebėjau, kad ji tikrai su laiku nesusitvarko. Prieš mėnesį teko įsigyti knygą iš BuliausGalia.lt tai esu ganėtinai patenkintas, nes ten aprašomos praktikos visiškai padėjo susitvarkyti su problema, kas savo ruoštu ne tik man suteikė pasimėgavimą, bet ir merginos teigiami komentarai, bei nuolatinė šypsena. Rekomenduoju vyrai. Pradėkit mėgautis lytiniu gyvenimu, o ne kankintis.
Alex
2011-05-22 22:10
Jeigu turejau lytini akta su prezervatyvu ir viskas ejos iki pabaigos, o po 3-4 val turejau akta be prezervatyvo , bet jis truko apie 1min ir ne iki galo ar yra sansu pastoti? ka daryti?
Naujokas
2011-01-14 23:20
O kaip ikisti varpa i maksti? Tipo taip ir sulenda?
Naujokas
2011-01-14 23:20
O kaip ikisti varpa i maksti? Tipo taip ir sulenda?
protinguole
2011-01-14 19:29
Geriausias sexsas su zmogumi, kuriuo Tu pasitiki, kuris Tau demesingas, svelnus, kantrus ir rupestingas. Su vienadieniu partneriu niekas nepavyks. po 20 kartu pragyventu metu suprantu, kad sexsas tik gereja, as atrandu save, geriau pazystu savo vyra. Ar tai imanoma? Taip. Gal technika ir svarbu, bet svarbiausia kito zmogas supratimas. Neskubekit gyventi.
as
2010-12-19 23:42
Mielos moterys . Jei jusu vyras greit baigia ir jau viska isbandet . Yra dar vienas budas . Isleiskit vyra pasiganyti . pasimyles su viena ,kita mergina grys namo ir darys jus 20 - 30 minuciu .
Kodel , o todel kad jis mintyse lygins jus su kita . Jus jam busite seksuali bet naujas kunas ji trauks labiau . tadel lytinio akto metu nesijaudins taip . Kai po kiek laiko vel prades trumpeti aktas iki 5 sekundziu vel isleiskite pasiganyt . Faktiskai jis jums liks istikimas nes jai su jumis istempia 5 sekundes su kita istemps 1 . O gryzes tikrai jus patenkins ilgiau negu iprastai . GARANTUOJU .
zinantis
2010-12-17 16:22
Man iš pradžių irgi tokia pati problema buvo, baigdavau per kokias 3-4 min. ir žmona niekada nepatirdavo orgazmo tai dažniausiai ją patenkindavau pirštais. Ilgiau kartu pagyvenus paaiškėjo, kad jai iki pirmo orgazmo reikia nemažiau 20-30 min. gryno lyt. akto ir tai beveik nepriklauso nuo jos sujaudinimo prieš tai. Pradėjau domėtis kaip tą procesą galima prailginti ir per kokius 3 metus pavyko išmokti jį prailginti. Dabar paprastai mes mylimės nuo 30 min. iki 2 val., nes sperma išsilieja ne tada kada ji nori, o kada aš noriu, ir žmonai paprastai buna 3-4 orgazmai. Norint išmokti kontroliuoti spermos išsiliejimą pirmiausia reikia išmokti jausti momentą kada išsilies sperma. To reikia mokintis masturbuojantis, kai priartėja spermos išsiliejimas reikia nustot jaudint varpą, kai susijaudinimas praeina reikia vėl smaukyti, kai priartės spermos išsliejimas vėl palaukti ir t. t., tik nereikia laukti kol varpa nulėps. Pradžioj taip viską tęsti pavyks 5-10 min., bet po ilgesnio laiko nesunkiai bus galima taip tęsti 30 min. arba dar ilgiau. Pabaigoj tokio treniruotės reikėtų leiti spermai išsilieti. Mylilintis irgi analogiškai, kai pajunti, kad artėja spermos išsiliejimas reikia sustoti ir neišraukus palaukti kol praeis susijaudinimas, po to vėl viską tęsti, po to vėl palaukti ir t. t. Papratai pirmą kartą sustoti reikia po kokių 3-5 min. antras kartas jau gaunasi ilgesnis, trečią kartą jau be sustojimo galima ir 20 min. ištempti, nes ilgai mylintis pradedi mažiau jaudintis.
žmogas
2010-12-01 10:37
Sveiki, ką daryti, kad baigčiau greičiau, kad aktas netruktų ilgaiii ir bent kad jis baigtųsi, nes trunka ilgai ir mergina nuvargsta, ir pats jautiesi truputį nejaukiai, kai nepabaigi, na bent jau mergina būna patenkinta, kol nepavargsta :) Tad kaip pagreitinti išsiveržimą, kad nereiktų brūžintis labai ilgai ir be rezultato iš vyro pusės??
:}
2010-11-18 17:13
Kažkokia nesamonė,nemanao kad ilgesnis lytinis aktas duoda rezultatų{ orgazma}, merginai vaikinai negailėkit merginoms glamonių pirštukiais ir liežuviu,pamatytsit sienomis lips ir negalvos apoe svetimos...
nana
2010-11-05 06:46
pazvelkime i susilaikymus :) ka raso cia, ir ka tenka kartais realei pamatyti, merginoms patinka prailgejantys aktai be istraukimo, tarsi porno filmuose kur susilaikoma iki 20-30min :) bet ka daryti jei pati galvute yra tokia jautri, jog stipriau suspausta iskart baigia? :P
Ricardas
2010-10-21 11:25
Manau kad tie lovos ereliai turetu labiau suprasti savo kolegas (vyrus) duoti konkrecius patarimus , o ne girti save kokie jie pajegus ir kieti. Jiems cia ne vieta siame straipsnyje. O mano patarimas kolegoms toks: Pats gyvenu santokoj 5 metai pirmais metais besirengent baigdavau tai dabar jau turiu pasiekes net iki 10min. as manau kad matote skirtuma kas met po pora minuciu. O tai pasiekiau nesunkei be jokiu pratimu ir spaudinejimu o kuo maziau galvodamas apie seksa ir besimylint neapkrauk galvos mintimis kokia ji grazi nei kaip tau gera su ja dabar . nes viskas uzsibaigs akimirka . tokias mintis pasilik velesniam laikui po lytinio akto. (Mano trumpas patarimas : NEGALVOK PRIES SEKSA KAIP JA DARYSI NEI KUR DARYSI VYK MINTIS NUO SAVES IR SEKSO METU GALVOK KAIP PRALEIDAI DIENA IR KA VEIKSI RYTOJ.) Man padejo ir keletui draugu kurie turejo ta beda kaip ir as. O straipsnis labai geras tikrai pades ne vienam VYRUI.
Anonimas
2010-10-08 18:07
Na ta tariama prieslaikine ejakuliacija pastebejau kazkur nuo 17, dabar 24 ir vis dar tas pats. Kartais buna kad nu maximaliai puse min pajegiu ir po to ragas buna.. beja ejakuliacija man dar ivyksta miegant nakti, ir kas baisiausia, neti ten kad kazka pries miega galvociau ar zeciau, tai tiesiog ivyksta miegant, ir manau kad cia liga o ne kokia psichologine problema teisingai ? o jei panele paliecia mano daikciuka tuo ir baigias...
Shinobi
2010-10-05 22:08
Mano panelė yra frigidė, nežinau kaip ją sujaudinti, męs mylimės, bet suprantu, kad tai ji daro tik dėl manęs, jai pačiai malonumo tai neteikia, gal patartumėte ką daryti, nes jokios glamonės jos neveikia, dėkingas.
andre
2010-09-17 16:12
sveiki,masturbuojuosi daznai,greit patiriu orgazma,ar tai del to jog per daznai masturbuojuosi?
zodiakas
2010-08-25 07:37
kurmi!!! kur rast sito preparato PENIS EJACULATION DELAY SPRAY FOR MEN AID PROLONGED SEX kur jis parsiduoda?
kurmis..
2010-08-24 14:39
PENIS EJACULATION DELAY SPRAY FOR MEN AID PROLONGED SEX
geras dalikelis,atsibos dulkint!!!!
Vaikinukas5555
2010-07-29 09:15
Turiu ta pacia beda kaip ir jus,tikrai yra geda,kai baigi greitai,geda pries panele ir tiesiog norisi begti lauk is kambario,net negali paziureti jai i akis...
vaikinukai, isbandziau atrodo viska, seksologai,urologai, vaistai,tepaliukai, prezervatyvai kitokie tie vadinami "uzspaudimai" niekas nepdadeda,tai visikos nesamones. Vienintelis dalykas, kuris padejo man,bent jau siek tiek,tai masturbacija, jauti,akd pareina,nustok, tai labai sunku padaryti,bet su laiku ismokstama, praktikuokites 2,3 savaites,paskui bandykite mastrubuotis ir jauciate,akd jau greit baigsit, pakeiskite ritma, jei jauciate, kad nesigauna,tada nustokite isvis ir palaukite,kol nusiraminsit, tada vel is naujo. Po 3,4 kartu leiskite baigti...Tai vienintelis,budas,kuris man padejo. Bet tai padejo,kai turi patovius santykius, o kai nera pastoviu,vel viskas sugryzta i savas vietas, jei norit,kad nesugryztu,reikia dirbti ranka,kad butu tipo pastovus santykiai.
__
Kitas dalykas,jei turite panele,ir greitai baigiate, patarsiu taip, jauciate,kad pareina,traukit lauk ir glamonekit ja burna,arba pirstais, kai jausite,kad nusiraminai, tai vel pratesk akta, tada kai vel pajusi, keisk ritma ir poza... Keisti ritma ir poza.. toks dalykas neisgydomas per 2 savaites, prireiks gero 1,5 menesio. Bet rezultatas bus, mokesite kontroliuoti save,tiek jum bus gerai tiek panelei...
___
Dar vienas dalykas,kuris man padejo,tai apypjaustimas, istiesu prailgina lytini akta,labai...daugelis vaikinuku galvoja,kad tai yra nesamone ir t.t... pasakysiu is patirties,kad panelem labiau patinka apypjaustyti negu ne.... ir siaip yra dar daugiau pliusus sitam, bet cia jum spresti... Norit daugiau info apie tai klauskit.
pagalba (:
2010-06-23 09:59
galiu pasiuliti vyrukams pagalba,esu kelis kart bandes dar anksciau,nadokite sargius kurie yra specelei tam kad uzlaikytu seklos issiverzima ir prailgina gan neblogai ((((: siuliciau naudoti sargius Durex Performa,jie yra istepti su spec.skisciu kad jum padetu,megaukites ((((:
gabi
2010-06-14 20:32
mes su vyru turime sia problema ir isbandeme daug ka pradedant nuo urologu,kurie priskyre rudotelio jaii esat girdeje tai yra raminantieji vaistai ir pasalinis poveikis suletejusi ejakuliacija,taippat baindem tepaliukais ir lietuvoj pirkom ir is usa uzsisake buvom,nieko nepadejo pratimais ir viskas niekam tike...dabar galvoja vyras pabandyti akupunktura,hipnose...jai kas esat apie tai girdeje ar bande pasisakykit savo nuomone???nes tokiu kiek matau lb daug cia.oapie tuos istraukinejimus tai kai mano vyras pradedavo traukinet tada noras pradedavo praeit nes tada pradedi galvot apie vel kartojanciasia problema ir vel tai ir seksas ne iseksa pan lieka
nuliudusi
2010-05-03 15:01
kodl taip nutinka, as negaliu patirt orgazmo naturalei niekada, net budama jauna,istekejau 19 metu,pries vestuves neturejau sexo,gime 2 vaikai,vyras nesuprato apie tai.as jam to neaskiua, bandziau viska, nieko,issiskyriau, buvo sunku vienai vaikai mazi, sutikau kita vyra, ir orgazmo nera, jis dabar jaun ta supranta kad as salta,jis nori sexo as negaliu pakest, kazkas parare pabandyt i sona, padariau,mano partneris po...leke pro duris kaip kulka, nesupratau kodel,todel kad jis suprato og nepatyriau orgazmo ir jis pasiuto ne kaip?
sypsenele
2010-04-17 13:39
Daugeliui vyru padejo naturali priemone su L-argininu ispresti sita problema. Pasiskaityti galima cia - http://alura.blogas.lt
Neesme
2010-03-25 16:12
Man istikruju labai geda kai reikia su mergina pasimylet su nepazystama ar su ta kur senai jau bendrauju nera jokio skirtumo.. geda del to kad sexo ilgai as neistempiu netgi gal tik keleta sekundziu ir viskas man jau bega viskas, tad stengiuosi pries myledamasis normaliai isgerti alkoholio tada tik galiu pasijusti tikru vyru ir sexas tikrai uztrunka gan ilgai... tad kox butu jusu patarimas kad blaivas jusciau toky malonuma kaip isgeres :) aciu uz patarimus :)
virgis
2010-02-11 20:07
kaip jau ir minejau praejusiame laiske, turiu tokia problemyte. lytinio akto metu nesugebu susilaikyti, ir kad ir kiek besistengciau, tai yvyksta mazdaug po 3-5 sekundziu. zmona kartais sako: geriau jau butum ir nepradejes :(. labai ja myliu, ir maziausiai ko noreciau, tai skyrybu. meginau uzspaudimo metoda .ir t.t.t. niekas negereja. ka man daryti??? please help.
virginijus69
2010-02-10 18:23
mes su partnere gyvename jau penki metai, mano probblema ta kad sekla issiverzia per greitai, gal po keliu sekundziu:(, mano drauge niekada negali atsipalaiduoti, jai orgazmas normaliu budu, tai kazkas neimanoma, ar yra kokie tai budai (ar priemones)kad ji jaustu malonuma lytinio akto metu???? kaip ji sako kad negali atsipalaiduoti. ka galima padaryti ??? PLEASE HELP
virginijus69
2010-02-10 18:17

Man istikruju labai geda kai reikia su mergina pasimylet su nepazystama ar su ta kur senai jau bendrauju nera jokio skirtumo.. geda del to kad sexo ilgai as neistempiu netgi gal tik keleta sekundziu ir viskas man jau bega viskas per krastus :D tad stengiuosi pries meledamasis normaliai isgerti alkoholio tada tik galiu pasijusti tikru vyru ir sexas tikrai uztrunka gan ilgai... tad kox butu jusu patarimas kad blaivas jusciau toky malonuma kaip isgerias :) aciu uz patarimus :) PLEASE HELP
mustang69
2010-02-10 18:13

Man istikruju labai geda kai reikia su mergina pasimylet su nepazystama ar su ta kur senai jau bendrauju nera jokio skirtumo.. geda del to kad sexo ilgai as neistempiu netgi gal tik keleta sekundziu ir viskas man jau bega viskas per krastus :D tad stengiuosi pries meledamasis normaliai isgerti alkoholio tada tik galiu pasijusti tikru vyru ir sexas tikrai uztrunka gan ilgai... tad kox butu jusu patarimas kad blaivas jusciau toky malonuma kaip isgerias :) aciu uz patarimus :)
DurexBerniukas
2010-01-21 14:39
Man istikruju labai geda kai reikia su mergina pasimylet su nepazystama ar su ta kur senai jau bendrauju nera jokio skirtumo.. geda del to kad sexo ilgai as neistempiu netgi gal iki 1-min ir viskas man jau bega viskas per krastus :D tad stengiuosi pries meledamasis normaliai isgerti alkoholio tada tik galiu pasijusti tikru vyru ir sexas tikrai uztrunka gan ilgai... tad kox butu jusu patarimas kad blaivas jusciau toky malonuma kaip isgerias :) aciu uz patarimus :)
maratalapakalapas
2010-01-17 14:45
o tai negalima paciam uzspaust,butinai mergina turi uzspaust.nesamone
blablablai
2010-01-04 20:11
P.S. viska turi gautis naturaliai! turiu omeny, "laikas myletis", ar "pasimylim" ? Iskart tai kelia itampa, jauduli.. Visi vyrai net neabejoju, kad nori.. Bet tai tikrai jaudina blogaja prasme.. Ispradziu, kol nesuarteji, tol turi viskas gautis tikrai naturaliai ir is leto..
blablablai
2010-01-04 20:07
Turiu patarima visoms! Nuraminkit savo partneri, nes jie jauciasi blogai, kai negali patenkinti jusu.. O dar atsiprasant dristate "knist prota", jus dar labiau viska sugadinsite, taip elgdamosis! Pasikalbekite ramei, nesakykite, kad tu nieko vertas.. As pats turiu tokia problema ir jauciu nemalonu spaudima.. Kai nesijaudinu, kad kazka blogai padarysiu, seksu megaujuosi tikrai ilgai.. O kai jauciu itampa viskas buna tik blogai ir aisku savaime per greitai.. Terks perkst ir einam miegot.. O miegot negaliu, nes atsiprasant nafik geda.. Taigi tenka apsimetinet, kad miegu ramus.. Kiekvienas vyras isizeidzia, kai jam pasako, kad tu levas lovoje ir kita karta bus dar blogiau.. Pasikalbekit graziai, paaiskinkite situacija, vyras supras. Pries seksa isgerkite vyno, neskubekite, slopinkite itampa, nerima! Ir vyras tada tobules ir galbut net atsiskleis visu grazumu.. O tie sekso "ereliai", kurie neturi sazines jausmo, yra visiski (atsiprasau) pochuistai, jie ir isdarineja lovose beleka.. Nesijaudina del nieko.. O tokiu yra tikrai nedaug.. Aciu, kad isklausete mano nuomone!
marius
2009-12-15 21:05
mane ir uzknisa kartais normaliai bet buna kai zmona ant virsaus greit nuleidziu gal del rukymo nezinau
bbz
2009-12-09 08:32
nu ka as galiu pasakyt ...taip pat budavo kad tekdavo greit nuleist,mat labai jaudindavo mano ex drauges kunas :) bet pabandykit pasimasturbuot pries sexa arba apsvaikit lengvai nuo alkocholio ,beja girdejau jei valgysi riesutus pries sexa taip pat varysi ilgiau (to nebandziau pac tad tiksliai nezinau)...
brazilas
2009-12-05 20:00
o va mano tokia beda jei tempas mano tai yra galiu ir greiciau ir leciau tai galiu nors ir valanda, bet jei bunu ant virsau ir mergina sako varyk tada jau sakes 5 s pabaiga :(
dodo
2009-10-15 13:11
su zmona gyvename jau 4metai viskas buvo super tikrai.taciau jau gal 2men kaip "sexas"(jei galima ji taip pavadinti tetrunka vos 2min,:(
jau atrodo viska isbandziau -niekas nepadea:(net nebezinau ka daryti:(jau net pradet myletis nebesinori
gytė
2009-10-09 14:57
turėjau trumpų snakykių su vaikinu, kuris iš kart baigdavo, nekreipdamas dėmesio į mane. BAigėsi viskas greitom skyrybom, tai nebuvo pagr. priežastis, bet viską sudėjus į vieną, puiki mintis sprukti:)
db turiu draugą, kuris vyriškai dėmesingas ir stengiasi save kontroliuoti mano malonumo labui, esu 9 danguje.
TAigi, vyrai, daugiau dėmesio skirkit moterims, kai kurios net mano, kad frigidiškos tik todėl, kad nepajuto tikro vyro seksualinio dėmesio.
Vyrai, tobulėkit;)
Justinas
2009-09-21 16:13
Erekcija stiprina ir gerina slaples lazdeles MUSE,tikrai gerai veikia, esu bandes, nes kazkada buvo susilpnejusi erekcija.
mergyte
2009-09-03 23:29
na ka,mudu su vaikinu kartu 6 metai.is pradziu kiekvienas prisilietimas visa kuna siurpu pereidavo:)
begant laikui kaip visi zinom prie visko priprantama,abu esam pakankamai isradingi, taciau to nepakakdavo. jis greit baigia sexo malonuma,o man aisku truksta,net kuna pradeda maust is geidulio, nors jau vaikino draugelis buna pavarges. tada ememes priemoniu:nereikia jokiu vaistu ar tepaliuku kaip kiti rase:}jei du zmones myli vienas kita, tarp ju yra supratimas abipusis,viskas yveikiama!reikia netylet ir negalvot kas negerai, kad mum nera taip gera kaip turetu but,reikia pasidalint savo troskimais,surast vienas kito kune pacias jautriausias vietas,pasitelkti zaidimus,tada ir vaikinas taip greit nepabaigia malonumo,pakeiskit pozas,jauciat kad jau tuoj baigs vaikinas,keiskit poza:)mes su vaikinu padarom taip,apsikeiciam vietom,as virsui,jis apacioj,tada jau as galiu kontroliuot abieju malonuma ir vaikinuo neleidziu per daug ysiaudrint:)kuo ilgiau zaidi su juo,tuo ilgiau abu galit megautis sexu:)pavargo mergina-vel apsikeiskit,o va tada jau vaikinas parodys kiek mergina sugebejo jy sujaudint:)seip netinginiaukit lovoj ir viskas bus gerai:)pasitelkit abipuse fantazija,patikrintas varijantas:)!sekmes_
percie
2009-04-17 10:05
Mano lytiniu aktu trukme gana nepastovi: kartais galiu myletis 30 min ir nieko, kartais net visa valanda istraukiu, o mano mergina jau daugiau nepajegia ir praso kad baigciau kuo greiciau, nes jau visa virpa nuo orgazmu skaiciaus ir daugiau nebegali... O man net baigti nepavyksta ir lieku nepatenkintas, na bet aisq smagu savo meile matyti patenkinta.:) Del to mergina net kartais jaucia diskomforta ir mano, kad ji yra bloga meiluze, nes nevisada mane jai patenkinti pavyksta. Bet moterys juk irgi nevisada patiria orgazma (kai kurios is viso ziuriu net nezino kas tai yra), tai manau nereiktu del to sukti sau galvos.
Kitais kartais viskas trunka kelias minutes, o jei po kokios ilgos pertraukos, tai net minutes kartais uztenka (bet cia normalu). Nenaudoju jokiu techniku, nebent ta varpos traukinejimo raumeni ar kaip ten jis. Viskas yra super tik va tie kartai, kai ”traukiu” po 30 min - issekina. Tiesa, po tokiu kartu po 30 min., kita kart kai jauciu kad baigsiu po keliu sueities minuciu, o noriu ir toliau myletis - bandau prailginti akto trukme, tai buna taip, kad mergina praso kad baigciau jeigu jau buna patyrusi bent viena orgazma, nes po to vel viskas gali uzsitesti iki 30 min ar daugiau. Arba buna taip, kad mylimes daugiau kaip pusvalandi, ”nukankinu” mergina ir nebaigiu del ko noriu myletis po pertraukos, o merginai to jau buna per daug ir dar visa vidu nuo trinties skauda, tai po to reikia laukti kokia diena ar visas dvi. Va tokia ir bedele :) Nzn ka reiktu daryti, kad tie aktai netruktu po 30 minuciu, o ji mane tikrai stipriai jaudina.
Be to, budamas 18, kad prailginti akto trukmo nukreipdavau mintis kita linkme ir galvodavau paie ka nors kita. Rezultatas tiesiog nuostabus - lytinis akto trukme gali pailgeti net iki keliu kartu ;) bet yra vienas minusas - varpa gali nulinkti del ko gali kilti kivircu su merginomis, bet cia jau viskas priklauso nuo jusu sugebejimo issivartyti :) Taigi sekmes ir lauksiu patarimu, kaip pagreitinti, kad viskas netruktu po 30 minuciu.
Taskas.
2009-04-08 03:14
Labas, kartais, po geru glamoniu su mergina, grizes namo jauciu skausma zemiau varpos. Jis praeina uz 1-2h, taciau baiminuos ar tai neliga.
P.S. Labai aciu uz gera teksta.
Sexiokas
2009-03-07 17:21
Sveiki...
Man tai lytinio akto ilgis priklauso zaidimu ilgio...
Patarimas: tam tikras kiekis alkocholio vyruj ir tikrai istempsite daugiau nei 10min. nebent turite problemu su ”sustangrejimu”
Paslaptis
2009-01-23 10:16
Ot jus jei turite karsta ir aistringa antra puse taj tiesiog ykaitinkite ja ir be lytinio akto galima suteikti orgazma svarbu ja labai sujaudinti o po to ji tiesiog gali uzlipti ant jusu pradet trintis ta vieta o jei jus papildomaj pastimuliuosite ja neidami zemiau juosmens tada ji patirs daug geresny orgazma. Bet cia jau reikia labaj daug kantrybes ir fantazijos. Jei jau neiskesit tai malonumas tikrai geras jei nepasieks orgazmo tai liezuviuku ir pirstukais baigit. Taip pat pabandykit myletis tokiom pozom kad kartu ir pirstais zaisti galetumete. Ir nebijokite fantazuoti.
xxx
2009-01-03 01:01
man su žmona viskas gerai bet va su meiluže turiu bėdu,kažin kada baigsis tos bėdos ir ar išvis baigsis ji mano kad praeis palei mane jau kaip ir turėjau priprasti bet dar nieko gero
xxx
2009-01-03 00:56
čia visiems tiems sekso ,,ereliams’’jei jūs taip ilgai varytumėt kaip čia giriatės tai nebūtumėt net užėje i šia svetaine gaudot mintį pagirūnai
rrr
2009-01-03 00:44
as tai temdavau minute ar dvi bet isbandziau uzspaudimo technika dabar istraukiu apie 15-20m.man padejo
KNUTIKAS
2008-12-17 15:49
as tai sia problema su zmona sprendziu taip; savo zmona ykaitinu iki raudonumo glamonemis, trumpais pabruzinimais, liezuviu, kai ateina laikas per tas 5 sek. abu kartu baigiame. tai darom jau 3metus. nu ka galiu pasakyti, esam laimingi abu..
greituolis
2008-12-16 19:42
as tai minute kokia tik teistrukiu tikiuosi darydamas tuos pratimus mankstos bus rezultatai kazkoki
tomas
2008-12-10 02:46
panele nera kalta del trupo sekso tiesiog vyras nemoka konroliuot saves savo veiksmu sekso metu niekada nereikia jaudintis reikia jaust panele paneles virpciojimus ir savo draugo veiksmu greiti jei jau jauti kad arti pabaiga istraik ir svelnei pataskyk jy ant moters klitoriaus seksas geras tik tada kada yra patirimas
sypsenele
2008-12-02 22:23
Kadangi, lytinio akto kokybe, erekcija ir t.t. priklauso nuo vyro (aisku ir moters, jei problema is moteriskos puses) nuo mazojo dubens kraujotakos. Kraujotako sutrinka del 1001 priezasties. Todel, visu pirma reikia atstatyti kraujotaka. Rasykite grozioperlai@gmail.com, atsiusiu informacijos.
vicka
2008-11-02 17:59
tai jus tokie ir vyrai jei nuleidzet per 5 min asnepaleidziu drauges kol ji nebaige 5 kartus
neesme
2008-10-09 19:50
Skaitau ir gaila kai kuriu merginu, kurios cia rase jei taip teisybe pakolei mergina nepasiekia orgazmo as visais imanomais budais stengiuos nepasiekti, beja padeda istraukimas sexo metu , o tuo metu kai istrauktas galima kitaip jaudinti savo mergina ir reikia daugiau glamoniu kazko isradingo, seip dazniausiai 2-3 orgazmus mergina pasiekia pakolei as baigiu, o man ta pati problema su baigimu. Ir cia ne su 1 panele taip. Tik reik noro , o panelem kurios nepatenkintos siulau duoti paskaityti sita straipsni arba pasakyti ir spresti problemas nei visa gyvenima kenteti be orgazmo. Aciu uz demesi ir sekmes :)
rita
2008-10-01 13:00
mano brangusis nuleidzia per kokia 10-15 sek. ka mums daryti ir tabletes ir tepaliuka bandem o palikt nesinori labai gerai sutarem mes abu
vitiokas
2008-09-01 16:07
|Yra toks tepaliukas vadinas longlove, jis kazakiek tai padeda, gal 3 kartus prailgina,
Viciucha
2008-08-05 18:57
Na nezinau man tai aktas trukdavo kaip kada nuo 3iki 10min.Taciau ta suspaudimo technika kai pabandziau tai tikrai padejo ir kuo toliau tuo geriau vos per kelis aktus savo ejakuliacija sekmingai prailginau iki 3 kartu.Sia problemele issprendziau lengvai tik vat manoji orgazmo vis tiek nepatiria nors ir laiko uztenka ir metodus turbut isbandziau visus.Daikciukas 16cm kiek skaiciau tai normalus tad speju kad problema ne manyje...Nors sako kad jai ir taip gera bet vistiek nejauku kazkaip:(((
ajot
2008-08-03 00:58
Nesamone ta uzspaudimo technika.na gerai,vyrui gal ir uzsites kiek procesas,bet moteriai toks sustojimas yra peilis.Jai reikia,kad varytum ilgai ir nesustodamas.
nusiviles
2008-07-12 18:38
nu man tas pats buvo 2min 3min bet kiek zinau jei mastrubuojiestai tavo pajegumas mazeja ir greit baigi reike atsipalaiduoti nebuti isitempusem tada bus daugiau galimibes pasimilet
moteriske
2008-06-29 17:01
sesis metus gyvenu santuokoj,bet buvo geda kam sakyt,kad gyvenu,galim sakyt,be sekso...tos 2-3min malonumo neteikia.jau ir netikiu,kad vyras pasikeis.bandziau jam apie tai prabilt,bet tik be galo izeidziau.net galvoju apie meiluzi.bet ar tai pagerins,ar galutinai suzlugdys santuoka...
berniukas
2008-05-22 19:33
Labas idomus labai straipsnis as taip pat turiu problema baigti per anksti ir mergina mano nepatiria orgazmo kaip padaryti kad ji tai patirtu?
as jau nzn
2008-05-07 00:19
su panele kaskart per sueity viskas normalei del erekcijos nbiekada nebuna problemu su grazia panele , buna kai panele tokia tik an to nu sako b.. i veida neziuri nu man buna nestovi an tokiu , o vat su sava panele nzn as baigiu jau per pirma minute jei ir bandau nuraminti laikau nekisu tai vistiek 3 -4 karati po pertraukeles i fsio , mane tai jau nervinsa paskutiny kart paklausiau ar ji kada baige pasirodo nea, kaskaip buvo vienas aktas uzsiteses apie 15-20 minuciu bet ir to nepakako , KA DARYT masturbuotis bandziau , nepadeda ???
Vaikinas
2008-05-02 00:37
jei zinai kad snd mylesies su mergina, pries pat pasymatyma , yra gerai 2-3 kart, nuleisti ”gara” :) tada is tu 30-60 sec, bus 4-7 min :) gl
Ledine
2008-04-07 13:05
dar zinau kad uzdejus ant vaikino drauguzio ranksluosti ir ji kelnojant be ranku pagalbos ilgeja lytinis aktas. be to parode si pratima savo panelei jus galite net ja pralinksminti. arba dazniau smaukykit kaip sako :)
ugne
2008-04-06 17:42
Draugauju su vaikinu 3 men. Jis man labai patinka, noriu but su juo kiekviena min, bet mylintis irgi nepatyriu orgazmo, nors pats mylejimosi procesas patinka. Matau, kad jis labai pergyvena del to, bet kaip man jam paaiskint, kad tai nera tragedija, kad nera to orgazmo is mano puses?? Juk ir tai, kad pats procesas labai patinka, labai sverbu. Kaip tai isaiskinti vaikinui? Bijau ji prarasti, nes jis gali pasijusti nevykeliu:((((
pop
2008-04-06 17:29
O as galvojau,kad as kazkokia nenormali:( Nepatyriu orgazmo, ir mano vaikinas manes klausia ”Kodel??”. Net nezinau, ka jam ir atsakyti:( Pats procesas man labai patinka, bet galu gale orgazmo nera...:(
Ratamane
2008-03-13 10:49
Na as ir turiu pastowu waikina, bet labai retai patiriu orgazma. neswarbu ar lytinis aktas trunka penkias minutes, ar walanda.. ;-)
vienisa
2008-02-18 14:13
Gerai butu,jeigu vyrai dazniau paskaitinetu tokius straipsnius!
Modestas
2008-02-14 13:34
Sveiki. Kodel man sunku susijaudinti kai noriu pasimyleti su panele? Anksciau daug masturbuodavasi, gal tai turejo itakos?
dvidesimt metis ;)
2008-02-08 13:33
Na as manu, kad svarbiausia yra priprasti prie tos merginos, kai su ja kuri laika myliesi tai ir tas seksas geresnis bei ilgesnis tampa. As net kai 16 m buvau galedavau uztest visa ta reikala iki pusvalandzio, o kartais ir ilgiau pavygdavo, todel manu, kad nuo metu nepriklauso kiek ilgai galima ”varyt” svarbu ikirst technika, ir turet pastovia partnere su kure seksas laikui begant tik gereja ;)
lover
2008-01-17 16:29
Idomu cia paskaitineti buvo lb apie viska ..is esmes ir man taip yra .. vos tik ”ieini” pas panele i vidu ir nebgegali varpos sulaikyti ..tuoj ir baigta bus ...o be sargio dar labiau jaudina ir galima baigti vos ne is kart ...
Bandziau ir ramintis, nesujaudinti taip kaip cia rase...bet ar gi toks kuitimasisi ir nutraukinejimas rimtmingu judesiu patinka kitai pusei ?..o gal tai kokios ligos pasekmes kurios net neitariu ?
Kantrybe
2008-01-05 23:44
Sakot 10 minuciu :)), as jau santuokoje 11 metu ir tas intymumas tesiasi mano brangiausiam 3-10 sekundziu, zinot nemanau kad cia normalu, daug ka isbandem ir tas technikas ir tableciu (beje maciau klausimeli kur ju rasti, ju yra klaipedos Akropoli sex parduotuveje kazkaip Max vadinasi, beje mums jos ne ka tepadejo :()Nuo tokio pastovio sexo as jau ir myletis net nebenoriu, kta syk per sueiti jau ir sekancios dienos darbus apgalvoju, stengiuosi nebesijaudinti nes zinau kad ir vel eilini karta nieko gero nebus.....
meile
2007-12-05 15:45
manau si technika yra gera.
zzz
2007-11-26 16:32
nu nzn ar pades sis straipsnis...kad ir kaip aiskinau vyrui kad nespeju taip greit kaip jis,ka besakyciau visvien niekas nesikeicia:(pirma maniau kad su manim kaskas ne taip kad negaliu su juo patirt orgazmo,bet db isitikinau kad ne manija problema.bet kaip vyrui dar pasakyt kad man neustenka ”ikisau,istraukiau”???
vaikinas
2007-11-18 16:52
o nera jokiu tableciu kad prailgintu akta? juk daug paprasciau isgerej tableciuke ir po kiek laiko gali ramei myletis ir abu bus patenkinti. jej yra taj koks pavadinimas? ir kur ju galima nusipirkt?
Nusivyles
2007-10-11 23:17
Priešlaikinė ejakuliacija tampa liga tada, kai sperma išsilieja vos tik prisilietus prie moters (glamonėjant ar vos tik varpa prilietus lytines lūpas) - varpa suglemba, jos neįmanoma įstumti į makštį, ir moteris lieka nepatenkinta. Ejakuliaciją gali sukelti vien tik mintis apie lytinius santykius.

Man yra butent tajp tj kajp ja gydyti shia liga ?
Dikis
2007-08-06 12:28
Nu as taipat dazniausiai patiriu orgazma per 10min kazi ar sitie patarimai pades,reix pamegint;)
maklaudas
2007-07-30 10:09
patarimai gana idomus tik neaisku ar veiksmingi.
noriukas
2007-07-09 18:28
ziauriaj noriu sexo!! paneles padekit!
Sexiuke
2007-06-14 13:13
Noriu sexo :(
Andrej
2007-05-25 00:29
na manau gera straipsnis pirmin i treniruote
greitukas
2007-04-14 17:25
tai vat as greit baigiu iejes po keleto minuciu ir mano drauge tuo nepatenkinta ir nezinau kaip tai istaisyt
lina
2007-01-28 18:17
manau kad tikrai moteriai butu maloniau jei lytinis aktas netruktu taip trumpai
slykstukas
2007-01-28 18:09
gerai o tai ka man daryt?man jau 30metu o baigiu vos pradejas.turiu pastove mergina labai faina,graze.o bent jau man su ja kiekvienas kartas kaip pirmas kartas.tai gal kas turit rimtesniu pasiulymu?
panelyte
2007-01-11 09:42
na jau nz, kiek ten tu moteru yra kuriom nepatinka ”pernelyg istestas” lytinis aktas, bet zinau, kad daugumai moteru nepatinka lytinis aktas trunkantis vos kelias min, na, kad ir 10min...
2006-11-15 14:13
Gooooooogi, tu tuo didžiuojiesi:) ar žinai, kad daugumai moterų nepatinka pernelyg ištęstas lytinis aktas, kai vyras negali baigti. Tai vadinama brūžinimu:))))
Gooooooogis
2006-09-11 19:11
Nu ka as galiu pasakyt tai man kelia nuostaba tokie trumpi akto laikai :-) man didesne beda pajusti orgazma anksciau nei po 30 min :-DDD bet smagu kai pana kaifuoja nuo mano bedos... :-DDD
pAULIAKAS
2006-08-01 01:55
nU BLYN SEX TECHNOLOGIJOS, -KAZIN CIA UZPATENTUOTAS REIKALAS :?)
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai