Kai lytinis aktas baigiasi per greitai

Kiek turėtų trukti lytinis aktas, geriausiai žino moteris, todėl jos ir reikia pasiklausti. Bet ar verta patikėti, kai ji meilikaujančiai sako, jog jai užtenka ir tų 30 sekundžių? Greičiausiai protinga ir mylinti moteris labai nenusimins dėl kelių per greitai išsiveržusios sėklos kartų, bet jeigu taip atsitinka visada? Paguodžiant galima pasakyti, kad priešlaikinė ejakuliacija - lengviausiai išsprendžiama seksualinė problema.
 

Tarp žinduolių, kuriems priklauso ir žmonės, paplitęs trumpas lytinis aktas. Pavyzdžiui, katinui ejakuliacija įvyksta po 5 sekundžių, drambliui - po 30 sekundžių nuo lytinio akto pradžios. Tai visiškai normalu. Reprodukcijos tikslams ir žmogui užtektų tokios trukmės. Tačiau žmonės toli gražu ne visada mylisi tik todėl, kad nori susilaukti vaikų: lytinis aktas yra ne vien giminės pratęsimo, bet ir intymaus bendravimo būdas.

 

Kada per greitas sėklos išsiveržimas tampa liga?


Priešlaikinė ejakuliacija tampa liga tada, kai sperma išsilieja vos tik prisilietus prie moters (glamonėjant ar vos tik varpa prilietus lytines lūpas) - varpa suglemba, jos neįmanoma įstumti į makštį, ir moteris lieka nepatenkinta. Ejakuliaciją gali sukelti vien tik mintis apie lytinius santykius.Tiesa, jeigu moteris reaguoja klitoriu, ji gali pajusti orgazmą stimuliuojant ranka ar burna, tačiau tai tik laikina išeitis. Kitas priešlaikinės ejakuliacijos požymis - negalėjimas susigaudyti, kada prasidės ejakuliacija ir kaip ją valdyti.
 

Kada dar galima nesijaudinti?


Priešlaikinė ejakuliacija dažniausiai yra jaunų ir aistringų vyrų problema (iki 30 metų amžiaus ji vargina net apie 65 proc. vyrų, o vyresnius nei 50 metų - tik apie 35 proc.). Tačiau jaunystėje per ankstyvas sėklos išsiveržimas dažniausiai pasitaiko dėl daugybės naujų, nepatirtų įspūdžių ar jaudinimosi, pasikeitus partnerei. Bet sveikiems vaikinams, kurie nekeičia partnerių dažnai, problema išsisprendžia savaime, kai jie pripranta prie savo išrinktosios. O jeigu po ilgo susilaikymo nuo lytinių santykių sėkla išsiveržia pernelyg anksti, tai irgi nieko nuostabaus. Bet tokiu atveju pirmiausiai reikėtų pabandyti dažniau santykiauti - problema turėtų išnykti savaime.
 

Beje, ką tai reiškia per anksti?


Paprastai ejakuliacija įvyksta po 1-3 minutes trukusių frikcijų (t.y. varpos judesių makštyje). Tačiau partnerei gali prireikti daugiau laiko, kad ji pasiektų orgazmą. Laimei, truputėlį pasipraktikavęs, vyras gali prailginti lytinį aktą, suteikdamas savo partnerei didelį malonumą.
 

EJAKULIACIJOS STADIJOS


Pirma stadija. Jūs susijaudinęs, gali pasirodyti nedidelis išskyrų kiekis, kuriose gali būti ir šiek tiek spermatozoidų (deja, kaltų dėl nepageidaujamo nėštumo).
Antra stadija. Spermatozoidai ir lytinių liaukų sekretai susikaupia šlaplės prostatinėje dalyje.
Trečia stadija. Būtent dabar prasideda visas malonumas, kai po trijų sekundžių susilaikymo susitraukinėjant tarpvietės, šlaplės ir varpos raumenims, prasiveržia sėkla. Ejakuliacijos procesas tampa nevaldomas, ir niekas negali jo sustabdyti. Susitraukimai įvyksta maždaug 0,8 sekundžių intervalu, o sėkla šauna į priekį.


Vyrai, kenčiantys nuo priešlaikinės ejakuliacijos, nejaučia skirtumo tarp pojūčio prieš orgazmą (kai ejakuliacijos dar įmanoma valingai išvengti) ir tikrojo orgazmo pradžios, kai kelio atgal nebėra. Lemiamas momentas - tai pūslės sfinkterio atsidarymas. Mes visi vaikystėje išmokome kontroliuoti šį sfinkterį, kai atpratome šlapintis į kelnes. O dabar galima dar patobulinti šį refleksą, kad prailgėtų laikas iki ejakuliacijos. Labai svarbu aiškiai pačiam suprasti, kaip susijaudinate ir pasiekiate orgazmą, kad galėtumėte jį valdyti. Juk galima treniruoti raumenis, kurie aktyvūs orgazmo metu. Šiuos svarbius raumenis surasti visai paprasta: atsisėskite ant kėdės ir pasistenkite pajudinti varpą, neliesdamas jos rankomis. Ją judinantis raumuo yra kaip tik tas, kurį jums reikia treniruoti. Šio raumens treniruotę galite daryti bet kur ir bet kada - niekas nepastebės (žinoma, tik tuo atveju, jeigu neįprasite pasitikrinti ranka, ar teisingai darote pratimą).


KAIP GYDYTI?

Dapoksetinas yra pirmasis vaistas, specifiškai sukur­tas priešlaikinei ejakuliacijai gydyti. Jis veiksmingai pailgina intravaginali­nės ejakuliacijos latencijos trukmę, gerai toleruoja­mas ir gali būti vartojamas pagal poreikį PE gydyti. Jis pasižymi greitu pasisavinimu (laikas iki mak­simalios koncentracijos kraujyje susidarymo (Tmax) 1,4–2,0 val.) ir greitu pasišalinimu bei minimaliu kaupimusi organizme (pusinės eliminacijos laikas 1,3–1,5 val.), todėl tinkamas vartoti pagal reikalą kelias valandas prieš numatomą lytinį aktą (1 pav.). Per parą dapoksetino koncentracija kraujyje suma­žėja iki 5 proc. pasiektos maksimalios koncentraci­jos. Maistas dapoksetino pasisavinimui reikšmin­gos įtakos neturi.Rekomenduojama pradinė dapoksetino dozė yra 30 mg. Vaistą reikia išgerti likus maždaug 1–3 val. iki lytinio akto. Vaisto negalima vartoti dažniau nei kas 24 val. Jei 30 mg dozės efektas nepakankamas, o vidutinio sunkumo ar sunkių nepageidaujamų re­akcijų arba galimą apalpimą rodančių simptomų nėra, dozę galima padidinti iki 60 mg.

 

SPRENDIMAS - "TECHNIKOS"


Yra gana daug technikų, tačiau, jeigu moteris vyro nemyli ar yra labai drovi, gali kilti nenumatytų sunkumų. Be to, šių technikų tikrai nepatartina išbandyti pirmojo pasimatymo metu - partnerė gali tikrai smarkiai nusivilti. Bet jeigu mylite vienas kitą, tai šios technikos jus tik dar labiau suartins, padės geriau pažinti savo ir partnerės kūną.
 

“PASIRUOŠIMAS”


Jeigu esate labai jaunas ir turite žavią, aistringą mylimąją, tai visai nenuostabu, kad negalite susilaikyti, vos tik pradėjęs su ja mylėtis. Todėl prieš eidamas į pasimatymą galite pabandyti masturbuotis, nes jauniems vyrams dažniausiai visai nesunku antrą kartą pasiekti erekciją. Visi žino, kad antrą kartą erekcija trunka daug ilgiau - taip būsite abu patenkinti.
Bet jeigu po ejakuliacijos vyrui sunku vėl greitai susijaudinti, galima praktikuoti kitą metodą (tačiau jis tinka tik tiems, kurie gali įkišti varpą į makštį). Lytinio akto metu laikinai nutraukiant frikcijas galima kuriam laikui nutolinti orgazmą. Juo labiau kad daugumai moterų patinka toks būdas - jos geriau pajaučia “susijungimą” su vyru.
 

“STOP-START” TECHNIKA


Ši technika yra labai veiksminga (apie 90 proc.), nors reikia ilgokai treniruotis. Gulėdamas lovoje šalia partnerės pabandykite masturbuotis, o pajutęs ejakuliaciją - nustokite. Kai nurimsite, vėl bandykite. Po trijų kartų leiskite sau pajausti orgazmą. Po keleto sėkmingų pratybų jau leiskite iniciatyvą perimti savo partnerei, varpos neįkišdamas į makštį. Jeigu keletas vakarų praėjo sėkmingai, įkiškite varpą į makštį (moteris - viršuje), ir stenkitės nieko nedaryti. Jeigu norite, tuo metu galite apie ką nors pasikalbėti, pavyzdžiui, apie šeimos reikalus. Jei praėjus keletui vakarų priprasite prie tokios padėties, leiskite savo partnerei švelniai judėti, tačiau pajautęs, kad artėja lemiamas momentas, duokite jai ženklą liautis, kad ji sustabdytų ejakuliaciją (čia tinka ir užspaudimo technika). Šios pratybos daugeliui vyrų padeda išmokti atsipalaiduoti lytinio akto metu ir kontroliuoti ejakuliacijos laiką.
 

UŽSPAUDIMO TECHNIKA


Užspaudimo technika yra viena iš veiksmingiausių (98 proc.) technikų, leidžiančių vyrui prailginti lytinį aktą. Kai tik jaučiate, kad ateina kritinis momentas, nutraukite lytinį aktą, o jūsų partnerė tegul ranka stipriai suspaudžia varpos galvutę toje vietoje, kur ji ribojasi su apyvarpe. Jums tikrai neskaudės, tačiau kartais net gali išnykti ar susilpnėti erekcija. Kai būsite vėl pasiruošęs, įkiškite varpą į makštį, o jeigu reikės, partnerė vėl galės suspausti. Taip praktikuokitės kelias savaites - po to jau neturėtų būti jokių problemų reguliuojant orgazmo laiką be jokių papildomų priemonių.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Gabriela Garcia
2024-03-12 19:17
Buvau labai sugniuždyta, kai mano devynerių metų vyras mane paliko ir persikėlė į Kvebeko miestą gyventi su kita moterimi. Skausmas buvo tiesiog per didelis, kad galėčiau ištverti, kad nebegalėjau jo pakęsti. Taigi turėjau kreiptis pagalbos į internetą, kol sužinojau, kad DR WALE yra tikras reikalas. Išbandžiau viską, ką žinojau, ir su tavo burtais, palaiminimais ir nepaprastomis magiškomis galiomis tu padarei visą darbą man, kurį garantavote teigiamą rezultatą, yra per savaitę, mano buvęs vyras grįžo pas mane ir gailėjosi dėl viso to, ką padarė. Ir dabar mano gyvenimas subalansuotas ir aš vėl laiminga. DR WALE jūs darote didelę paslaugą žmonėms. Draugai, jei jums prireiktų DR WALE pagalbos, maloniai susisiekite su WhatsApp: +2347054019402 arba el. paštu: drwalespellhome@gmail.com
Theo Wellsas
2024-02-20 16:03
Man skaudėjo širdį, kad mano vaikinas nusprendė palikti santykius, todėl man teko burti „Retrieve A Lover“. su DR WALE Praėjus kelioms savaitėms po burtų atlikimo, jis paskambino „tiesiog pasikalbėti“. Po malonių pokalbių ir pasivijimo jis paprašė vėl susitikti. Jaučiau, kad jis pradėjo suktis. Nusprendžiau suteikti jam galimybę tiesiog pamatyti. dabar esame laimingai susituokę ir jis yra visiškai pamišęs dėl manęs, dėkoju DR WALE, kad sugrąžino mano buvusį vyrą. Jei jums reikia jo pagalbos, galite susisiekti su juo per WhatsApp: +2347054019402 arba el. paštu: drwalespellhome@gmail.com
Elisabeth Terland
2024-02-05 07:58
Man tiesiog apmaudu, kad man taip ilgai ir daug kartų skaudėjo ir verkiau. Ačiū, DR WALE, norėjau, kad būčiau tave radęs anksčiau, tu būtum išgelbėjęs mane nuo daugybės skausmų pastaruosius penkerius metus, mano buvęs mylimasis paliko mane dėl kitos moters vos per kelias dienas aš susisiekiau su tavimi DR WALE, tu sugrąžinai mano nutrūkusius santykius Išleidau pakankamai nedidelį turtą, kad galėčiau išvykti į savo svajonių kelionę atostogauti, bet kokia prasmė leistis į svajonių kelionę be savo gyvenimo meilės. DR WALE suteikė man vilties, o jo sąžiningumas yra gaivaus oro gurkšnis, jaučiuosi tokia gera ir sunki širdyje laimė susigrąžinti buvusį meilužį. Kuris maniau, kad jis dingo amžiams. Mes dabar susituokę, nes dalinuosi su jumis savo liudijimu. Jei nutrūko santykiai ar santuoka arba norite susigrąžinti buvusį meilužį, susisiekite su DR WALE šiandien yra geriausia. jo kontaktai yra WhatsApp / Viber: +2347054019402 arba el. paštas: drwalespellhome@gmail.com
MAIRE
2019-05-11 19:03
Aš taip džiaugiuosi, nes mano sugedusi santuoka buvo atkurta, o mano vyras vėl grįžo iš manęs ir mūsų 2 vaikai kitai moteriai. Po aštuonerių metų santuokos, aš ir mano vyras buvome vienoje ar kitoje ginče, kol jis pagaliau paliko mane ir persikėlė į Kaliforniją, kad būtų su kita moterimi. Jaučiausi, kad mano gyvenimas buvo baigtas ir mano vaikai manė, kad jie niekada nematys savo tėvo. Bandžiau būti stiprus tik vaikams, bet negalėjau kontroliuoti skausmų, kurie pakenkė mano širdžiai, mano širdis buvo kupina liūdesio ir skausmo, nes aš tikrai myliu savo vyrą. Aš galvoju apie jį kiekvieną dieną ir naktį ir visada noriu, kad jis sugrįžtų, aš buvau labai nusiminęs ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau pagalbos internete, ir aš atėjau į svetainę, kurioje siūloma, kad DR Egbo galėtų padėti greitai grįžti . Taigi aš maniau, kad turėčiau išbandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš tai padariau, tada jis (Meilės rašybos) man, po 2 dienų, mano vyras man paskambino ir m
Spec
2016-01-22 14:47
Gryni juokai - vaikų darželis. Yra būdų, kurių pagalba lytinį aktą galima pratęsti neribotą laiką, t.y. viskas priklauso nuo vyro fizinės ištvermės - tereikia tik rankšluosčio prakaitui. Aktą galima pratęsti iki 10 - 30 min.Baigti galima kada nori - 100 procentinis trukmės valdymas. Metodo pagalba moteris greičiau patiria orgazmą ir jis yra gilesnis. Žinios mokamos.
Petras
2015-09-15 15:01
Sveiki as galiu nors puse valandos nezinau greit baigiu bet gali mano birka nors it 10kartu pasistoti, pabaigiu ir vel pasistoja nuo aistros taip as galiu ilgai.:)
paul
2015-03-03 20:12
Didžiosios rašybos ratukas

Dr.Mudodo Mėgstu būti ant jūsų atsiliepimą puslapyje skleisti savo laimę. Jūsų sunkaus darbo ir pastangų yra labai vertinama, ypač nuo manęs. Mano mergina draugas grįžo namo. Mes vėl kartu. Aš įlaipinami ją iki iš stoties šiandien. Aš ne matė ją per 6 metus. Aš veltui tiek daug laiko su kitais rašybos ratukai ir turėjo likti su jumis iš pradžių. Jūs esate tikrai talentingas rašybos ratukas, ir aš tiesiog norėjau laiko parodyti, kaip jūs ir papasakoti pasauliui, kaip dėkingas esu "dėka Dr.Mudodo išties galingas rašybos ratukas kada nors patyrė gyvenime. Siunčiamos tai Forumas atveju yra kas nors, kas turi panašią problemą ir vis dar ieško išeities.
Rūpintis ŽIV / pagalba ar su juo susijusios ligos
(1) Jei norite, kad jūsų ex atgal.
(2) reikia skyrybų jūsų santykius
(3) Jūs norite būti skatinamas į savo biurą.
(4) Jūs norite moterims & amp; vyrai paleisti po tavęs.
(5) Jei norite vaiką.
(6) Jūs norite būti turtingas.
(7) Jūs norite susieti savo vyrą & amp; žm
Mantas
2015-01-10 19:19
Specialūs prezervatyvai su anestetikais nujautrina, sukelia nedidelį varpos aptirpimą. Jie veiksmingi, tačiau tik „tam kartui“. Ilgainiui nesprendžiant ankstyvos spermos išsiliejimo problemos iš esmės, ji gali tik pagilėti. Juk jūsų tikslas pagerinti seksualinius pojūčius, o ne juos prislopinti.:D
asas
2015-01-09 20:10
retkarčiais šis metodas gali padėti, tačiau iš tiesų jis neišsprendžia problemos ir yra nepatikimas.Naudojau prezervatyvus, padengtus anestezuojančiomis medžiagomis ir jos man sukėlė alergines reakcijas.
milda
2015-01-06 21:16
Dabar gi galima nusipirkti uzdelsianciu prezervatyvu ar lubrikantu, kurie tikrai padeda prailginti meiles zaidima :)
Mes cia perkam su vaikinu tokius EXS Climax delay arba Pasante Delay.. pabandykit patiks http://www.sargiai.lt/prezervatyvai/exs/exs-climax-delay

prezervatyvai geriausia priemone!
mavin
2014-12-30 07:24
still cant believe that there are people out there dying of hart-break or scammed by other spell casters when you have Dr. abolo in this world why leaving Dr.abolo for another and why still languishing in loneliness because your lover left you. there is only one solution to you problem which is Dr. abolo whose details are (abolospell@hotmail.com,+2347052534659. Because in my own situation he did a very great job for me by bring back my ex lover without wasting time and since then my relationship has been perfect and protected by his great power. So better contact him now at (abolospell@hotmail.com or call his cell phone +2347052534659) because that problem you are keeping is killing you slowly
Roman311
2014-12-14 11:02
Tabletė nuo priešlaikinės ejakuliacijos - http://goo.gl/hX3SHv
SP
2014-11-12 15:13
na, as turbut linkciau sutikti su asu. Kontroles jausmas yra svarbu. Bet dar svarbiau, kad antra puse taip pat liktu patenkinta, o to nebus, jeigu nebus ir tarpusavio supratimo ir palaikymo. Jei susitelksit tik i trukme, kazin ar ilgai taip tempsit :D man priligy stebuklu nepadare, bet aktas tikrai pailgejo. O kiek - su chronometru niekas nematavo :D
asas
2014-11-06 11:02
man ne tiek svarbu kiek kartų pailgėja mano lytinio akto trukmė, kiek yra nepakartojama jausti, kad gali kontroliuoti savo lytinį aktą ir tik tu pats sprendi, kada jis turi pasibaigti.(super)
Lukis
2014-10-30 16:23
man idomu kiek sis vaistas pailgina laika jums? O tai radau straipsniu kur rasoma kad kai kam laikas pailgeja du, tris ir net keturis kartus.
Dalia
2014-10-30 15:23
beje, kiek man žinoma, Priligy daug kur galima įsigyti ir be recepto. Esmė ta, kad vaistinėse šio recepto pasilikt neprivalo, tad iš esmės galima išsiversti ir be jo, arba su tuo pačiu receptu prisipirkt keliose vietose :)
Dalia
2014-10-30 14:47
taip, viskas individualu. Va, manasis antidepresantus alkoholiu užsigeria, ir nieko. Bet tai nereiškia, kad reikia ignoruoti tai, kas nurodyta informaciniame lapelyje. Norintiems rizikuoti - linkiu sėkmės :)
o jei
2014-10-29 12:34
rimtai- tai buvau po vakarėlio truputį išgėręs ir vartojau vaistą, bet viskas buvo puikiai. Ko gero tai priklauso nuo organizmo ir suvartoto alkoholio kiekio.
asas
2014-10-29 12:29
o dėl alkoholio tai manau, kad čia kaip tam anekdote:
-Gydytojau, ar iš tiesų taip kenksminga išgerti taurelę prieš valgį?
-Nelabai...Tik nevalgykite per dažnai...:D
asas
2014-10-29 12:15
šio vaisto poveikis trumpas [veikia iki 4 val] ir greitas, jis nesikaupia organizme.Todėl tas šalutinis poveikis pasireiškia labai retai arba visai jo nebūna.Na aš nieko tokio nepajaučiau.(super)
NitroGlicerinas
2014-10-11 23:18
esmė ta, kad su priligy alkoholio poveikis gali sustiprėti ir padidinti traumos dėl apalpimo arba kito šalutinio poveikio riziką. Kai kada šalutinis poveikis yra toks: žmogus gali jaustis mieguistas, apalpti, apsvaigti, jam gali būti sunku sutelkti dėmesį ir pan. Kiekvieno organizmas individualus. Jeigu pajuntate ką nors panašaus, reikia vengti vairuoti ar valdyti pavojingus mechanizmus.
NitroGlicerinas
2014-10-11 23:15
mano gydytojas sakė, kad šalutinio poveikio priligy praktiškai neturi (vartojant po 30 mg jis nepasireiškia, vartojant po 60 mg - labai retais atvejais). Bet su kai kuriais vaistais jis nesuderinamas. Pvz, su antidepresantais, kai kuriais antibiotikais, jonažolių preparatais ir kt. Ir, žinoma, jų negalima užsigerti alkoholiu.
NitroGlicerinas
2014-10-11 23:13
priligy - geras vaistas, bet jei kompleksiškai su psichoterapija - dar geriau. Man užtenka mažiausios, t.y. 30 mg dozės
Petras
2014-09-23 11:24
Jo jei gydytojas skiria vaistus, svarbu užsitikrinti, kad įsigyjamas vaistas yra originalus, o ne padirbtas. Galima pirkti ne tik pas licenzijuotą vaistininką, bet ir visus leidimus turinčioje sertifikuotoje internetinėje vaistinėje.
Paulius
2014-09-18 18:01
Jei perkate receptinius vaistus ir jūsų neprašo pateikti recepto, tokios interneto svetainės gali būti neteisėtos ir prekiauti klastotėmis, kuriose gali būti labai pavojingų medžiagų.
Vitalijui
2014-09-18 14:47
kad tik gydytojas gali nustatyti per greito baigimo priežastis, parinkti ir skirti tinkamiausią gydymą, o savigyda gali tik pakenkti.
Aistė
2014-09-16 16:23
tik seksualinė problema dažnai tampa ir psichologine, nes vyrai delsia kreiptis pas gydytojus, kad nustatytų priežastį dėl ko tas sutrikimas atsirado, o gydymo rezultatui labai daug reiškia ligos "stažas".
Petras
2014-09-15 19:54
klastočių galima įsigyt be recepto, bet padirbtuose vaistuose gali būti labai pavojingų medžiagų nuo kurių gali pablogėti sveikata.
Vitalijus
2014-09-15 19:41
na kažkaip nesinori aptarinėt savo bėdas su visai nepažįstamu žmogum t. y. gydytoju. Gal internetu galima be recepto vaistų įsigyt?
MILLAN
2014-09-08 15:23
Am Millan.L ne California.I norinčių izmantot Taigi Žiniasklaidos Lai JUMS pastāstīt VISU par Manu pareizrakstības caster.About pirms dvejiems metams vyras bija Problemas AR Manu Viru, un Viņš paliko mani citam lady.I darīju visu, ko varēju, lai saņemtu savu Viru atpakaļ viss bez rezultātiem, līdz Pedeja mēneša laikā that mans draugs mani iepazīstināja DR.AGBAZARA TEMPLE tika es satiku lielu Spellcaster Kurs uzmetiet vyras burvestību Mana vārdā .es nebija viss žmogaus Bija teicis, un 72hours velak mans VIRS atgriezās mājās ubagošana man par atleidimas .Aš piedeva nustatė jam un sodien mēs dzīvojam bendradarbiauja Kartu again.You įrangą, kad galėtų būt nākamais, lai pastāstītu savu stāstu, kāpēc ne izmēģināt Taigi AGBAZARA templis, lai atrisinātu JŪSŲ problems. Susisiekite su mumis susisiekti AR viņiem, izmantojot Taigi elektroniniu pastu: (agbazara@gmail.com) Vai zvaniet nustatė jam (+2348104102662).
Olandui
2014-08-28 14:21
beje, o tu testą čia dareisi? http://www.netikakimirka.lt/TESTAS/Prieslaikines-ejakuliacijos-diagnozavimo-priemone-PEDP Gal padėtų šiek tiek objektyviau pačiam įsivertinti situaciją
Olandui
2014-08-28 14:18
savaime gali ir nepraeiti. Urologinių ligų (prostatito, uretrito, priešinės liaukos hiperplazijos) pats turbūt neišgydysi. Patarčiau pirmiausiai apsilankyti pas šeimos gydytoją - jei kas, išrašys siuntimą pas urologą. Galima pakliūti ir be siuntimo, bet girdėjau, kad tada konsultacijos mokamos.
Olandas
2014-08-28 12:50
tai čia taip rimta viskas gali būt? pas kokį gydytoją reikia kreiptis?
Giedrius
2014-08-27 19:09
jei per 1-2 mėn nepraeina tai jau gali būti kažkas rimčiau, tada ir reikia kreiptis į gydytoją, kad ištirtų.
olandas
2014-08-27 16:57
bet iš kur man žinot, kad reikia kreiptis pas gydytoją, juk baigiu per greit tik retkarčiais? gal savaime praeis?
Petras
2014-08-26 23:20
vaisto informaciniame lapelyje rašo, kad Priligy gali vartoti 18-64 metų vyrai.
Dainius
2014-08-26 22:23
o nuo kiek metų jau galima vartot vaistą?
Denis
2014-08-25 21:49
vartoju vaistą pagal poreikį, maždaug 1-3 val prieš sexą. :) aišku ne kiekvieną dieną ir ne dažniau kaip vieną kartą per parą.:)
Giedrius
2014-08-24 11:35
man tai jis geras dėl to, kad dabar galiu nebijot, kad baigsiu per greit- tai prideda pasitikėjimo, juolab jo kasdien nereikia naudot.(super)
Mantas
2014-08-23 22:21
Neseniai pradėjau vaistą vartot, bet jo poveikiu labai patenkintas.Priligy veiksmingas panaudojus jau pirmą dozę.(super)
Julius
2014-08-23 20:24
kada pasijautė pagerėjimas iškart ar kažkiek pavartojus vaistą? klausiu, nes ir aš turiu šią problemą.
O kalbant
2014-08-04 17:53
kalbant apie vaistus - iš asmeninės patirties sakau, kad man padėjo.
Rytis
2014-08-04 17:50
aš ten gerą testuką radau - galima pasitikrinti dėl PE.
Ypač
2014-06-09 21:54
įdomi dalis "mitai ir tiesa". Radau labai daug naudingos info :)
Puslapiukas
2014-06-09 21:52
Liuks (super) Labai ačiū, tiek visko daug vienoje vietoje!
Dankanas
2014-06-09 13:53
Beje radau neblogą puslapiuką tiems kas susiduria su šia problema.Rekomenduoju pasiskaityt http://www.netikakimirka.lt/

Dankanas
2014-06-09 13:38
Deja tai dažnas sutrikimas.Neseniai perskaičiau, kad maždaug 20-30 proc tuo skundžiasi, bet kalbėti apie tai gėdinasi ir pas gydytojus nedrįsta kreiptis.
Stebiuosi
2014-06-07 17:30
straipsnis jau gana senas o diskusijos vis dar netyla. Ar si problema tikrai tokia opi? Nesusiduriau (tfu tfu tfu) bet kaip sakoma: niekada nesakyk niekada
Tikėsit ar ne
2014-05-30 22:48
prisijungsiu prie išbandžiusių ir labai patenkintų klubo! Rekomenduoju! (super)
Napalmas
2014-05-23 15:16
beje, pats dalykėlis tikrai neblogas. Kažkas iš pažįstamų minėjo, pats nebandžiau.
Napalmas
2014-05-23 14:52
Kol Lietuvoje šiais vaistais neprekiavo, lietuviai siųsdavosi iš užsienio :) bet taip patiems be gydytojo žinios žaisti tikrai rizikinga - ir brangu, ir pasekmės galibūt nenuspėjamos
Žinantis
2014-05-16 09:37
Viena iš dviejų arba psichologija kalta arba turi sveikatos problemų.Kreiptis pas gydytoją nepamaišys.
naujokas
2014-05-15 15:19
Kokios gali būt to sutrikimo priežastys?
Robis
2014-05-05 15:04
Pasveikimas įmanomasTik gydytojas turi nustatyti priežastį, sukėlusią šią problemą.
modestas
2014-05-04 01:41
ar tas priligy isgydo ar veikia kol naudoji?
Mantas
2014-03-12 16:19
Atsiprašau. Sutinku su Jonaz.Tiek daug komentarų, kad pasimečiau tarp jų.
Mantas
2014-03-12 16:12
Sutinku su Vidu, nes greitas baigimas tai pasekmė, o priežastys gali būti labai įvairios.Jas nustatyti gali tik gydytojas, gavęs reikalingų tyrimų atsakymus.
Jonaz
2014-03-11 19:45
su savo sveikata žaist negalima. Receptinius vaistus (tegul ir tikrus) gert patiems, nepasikonsultavus su specialistu, gana pavojinga, tuo labiau - gautus tokiu būdu :/
Jonaz
2014-03-11 19:36
O leidimą prekiauti receptiniais vaistais turite? :) Ar vietoj tikrų vaistų prekiaujate "padielkom"?
Rokas
2014-03-07 20:39
bet tai tik mano nuomone. Siaip as tikiu kad dalykas naudingas ir daugeliui reikalingas, antraip teigiamu atsiliepimu butu gerokai maziau. Lietuviai si vaista dar tik atranda.
Rokas
2014-03-07 20:36
as jusu vietoj skaiciuociau bet tokios problemos neturiu :D nemanau kad uzdirbantys minimuma ir truputi didesnes pajamas gali sau toki dalyka leist. Bet niekas pirkti ir nevercia. As suprantu kad santykiai yra neikainuojamas dalykas bet labai abejoju kad antroji puse del sekso nores keleta dienu per menesi nevalgyt ar apsieiti be kokiu svarbesniu pirkiniu.
Mantas
2014-03-06 08:40
Jau naudoju apie pora mėn ir labai patenkintas jo poveikiu.
vilnietis
2014-03-02 17:41
Mantai, kiek laiko jau naudoji Priligy?
vilnietis
2014-03-02 17:38
aš šitiek metų kankinaus, o dabar atsiradus galimybei pagerint gyvenimo kokybę šiais vaistais dar imsiu pinigus skaičiuot?? nu jau ne. laimė juk neįkainojama
Mantas
2014-02-28 12:00
Nežinau kaip kitiems, bet aš pamirštu apie pinigus,kai kalba eina apie seksą.Aišku reikia būt taupesniam, bet nieko su savim negaliu padaryt.
Mantas
2014-02-27 15:22
Taip Vidai, galiu penkis,tik ne kiekvieną savaitę.(think)
Nikita
2014-02-27 02:36
Pritariu jums vyrai - Priligy tikrai nuostabus dalykas, o dėl kainos tai antros pusės gerovė juk neįkainojama ar ne? :)
Haha
2014-02-25 20:23
liuks (super) dalykas tikrai neprastas, nors ir nepigus.
Vidas
2014-02-25 15:07
Teisybe (happy) razultatas yra. Tas ir svarbiausia.
Haha
2014-02-24 20:27
na va, o dar sako, kad moterims seksas nereikalingas :DDDD jei rupiniesi ne tik savim - taip ir turi but. Ir nesvarbu, kokias priemones pasitelki i pagalba. Svarbiausia, kad butu rezultatas.
Vidas
2014-02-21 18:57
drauge man sako: "nu nebuk toks zadina". Manau daugiau komentaru nereikia (super)
Vidas
2014-02-21 18:48
po 5 kartus??? Nebankrutuok tik :D nors jei gali sau tai leist tai kodel ne... As naudoju tikrai daug reciau labiau "ypatingom" progom - bet grynai finansiniais sumetimais.
Mantas
2014-02-18 14:58
Pilnai sutinku su Mariux nuomone.Aš jau naudoju pora mėn.Anksčiau baigdavau per pusę min.,dabar galiu patenkint savo mergyną.Ji patenkinta,o koks aš laimingas.Privalumas,kad negeriu nuolat,o kaip dažnai priklauso nuo manęs.Galiu kartą per savaitę,galiu penkis.
Mariux
2014-02-17 15:48
O kam įsivaizduot blogiausią variantą?Jei netiks nenaudos.Yra ir kitų būdų.O tie kas naudoja tikrai naudos ir toliau,nes vaistas tikrai cool.(super)
Veikt veikia
2014-02-15 19:46
Priligy kaip ir bet kurie kiti vaistai turi savu privalumu ir trukumu. Nera ne vieno preparato kuris tiktu absoliuciai visiems. Veikt veikia patenkintu daug bet ar tiks tau - nepabandes nesuzinosi. Vis tiek turesi pasikonsultuos su gydytoju nes be jo ir recepto negausi.
Nox
2014-02-14 19:02
Vo blin... Pirmą kartą apie priligy girdžiu. Kaip jie? Veiksmingi? Ar tik dar vienas būdas pasipelnyt iš turinčių tokią problemą?
Kilimandžaras
2014-01-17 11:49
Vaidai, kiek radau info, tikrai tinka
Vaidas
2014-01-16 11:15
Norėčiau paklaust, ar "Priligy" tinka ir patiriantiems laikinų priešlaikinės ejakuliacijos sutrikimų?
Feliksas
2014-01-15 14:13
Perskaičiau Maksimo komentarą ir visiškai pritariu - tikrai nėra lengva gyvent su tokia problema. Gal kitiems ir atrodo ji menkniekis, bet ją turintiems, tai ojojoj ne pyragai.
Rimantai, man taip pat, kaip ir jums, nepadeda liaudiški būdai, tad naudoju minėtą medikamentą. Buvau atsisiuntęs iš užsienio, bet laimei, ir pas mus galima nusipirkti jau. Žodžiu, tai tikras išsigelbėjimas tai patiriantiems vyrams.
Rimantas
2014-01-12 21:12
Kiek save prisimenu, jau nuo paauglystės viens du ir baigiu.. Nepadeda nei liaudiškos priemonės, nei pratimai. Matomai, turiu įgimtą priešlaikinę ejakuliaciją.. Skaičiau, kad nuo 2 iki 5 procentų vyrų ją turi. Girdėjau, jog atsirado naujas vaistas "Priligy". Galvoju, reikia bandyt, nes atsiliepimai vien tik geri iš mano pažįstamų rato.
KRISTINA
2013-06-27 23:33
NORIU JUSU PAKLAUSTI KAIP NAUDOTIS LYTINIU AKTU KAD NEBUTU NETYCIUKU VAIKIUKU KA VYRUI REIKIA DARYTI JEI ABU NENORIM VAIKU KRSTINA KAIP SENAIS LAIKAIS SAUGODAVOSI NUO NESTUMO BE PRIEMONIU KLAUSIU PAGYVENUSIU ZMONIU :)(think)(
Povilas
2012-12-28 13:25
Šią problemą turėjau nuo paauglystės, kai pradėjau lytinį gyvenimą. Psichologiškai irgi buvo ne pyragai. Perskaičiau knygą Buliaus Galia, tai nustebau ir nesitikėjau, kad knygoje surašyti pratimai veikia. Padėjo tiek psichologiškai atsigauti, tiek fiziologškai patenkinti moterį.
xoMbkuel
2012-09-08 01:28
jconqf
Maksimas
2012-07-22 22:21
Perskaiciau cia lb kieto vyrukok komentara,Viskos ar kaip ji ten vadinti,kuris sako tokie jus ir vyrai jei paleidziat mergina uz 5 min,tamsta Vicka,jeigu tu turetum tokia problema taip mandrai nebazarintum,suprastum kas tas yra,su tuo dalyku nera taip paprasta gyventi,tiek merginom tiek vaikinam!
jNGlgYUl
2012-07-03 19:47
qpkewjue
furistas
2012-05-21 15:38
Vyrai jei memokat moteru patenkinti ir sujaudinti jas kad kartu baigtumet tai kazka netaip darot
aaaasssssss
2012-05-20 15:39
man pasiseke,turiu toke zmone-ar po 1 min.ar po h. as baigiu,ji taip pat baigia,nuo minties kad as sausiu :D
david
2012-05-05 10:49
Pikus seni klasikiniai patarimai, manau kiekvienas vyras juos privalo zinoti ir naudoti. Bet ziurint giliau..
Man atrodo laikas pradeti sneketi ir apie tai o kaip gi paspartinti moteru orgazma ir kokias technikas turetu jos naudoti kad lytiniu santykiu trukme harmonizuotusi. Vyrai kurie turi greitai orgazma pasiekiancias moteris zino kad tai jokia "dovana" ir moteris negalincias ilgai pasiekti orgazmao paprastai traktuoja kaip problematiskas. Man gaila tu vyru kurie aklai stengiasi itikti savo moteriai kai ji sitoje vietoje tinginiauja ir uzmirsta jog pati irgi turetu ieskoti techniku ir "dirbti" su savo emociniais - psicho fiziniais procesais. As suprantu kad vyrai yra geresni jogai. Bet stengtis ir dometis turi abu. Ir atskaitos taskas turetu buti nuo to KAS YRA NATURALU. Spaudoje - internete as matau globalia tendencija kad vyrai yra spaudziami sitoje vietoje stengtis ir perzengti gamtos desnius, tuo tarpu emancipuotos moterys uzima "lytiskai nepatenkintu" arba "pasiaukojusiu" vaidmeni kuris veda i santykiu destrukcija. As noreciau dar karta pabrezti- normali (ty palyginus greita ) vyru ejakuliacija nera liga o norma. Todel pacioms moterims patarciau maziau fantazuoti o daugiau dometis, eksperimentuoti su savimi ir tikrai kartu su parneriu rasite atsakymus i visus klausimus.
mergina
2012-04-25 17:01
vyrai,gal but alkoholis ir prailgina lytini akta,taciau isgerusio vyro daikciukas yra ne toks tvirtas kaip visiskai negerusio.Pastebejau tai seniai is savo patirties.Taip kad jums atrodo kad problema isspresta,bet taip nera.
julija
2012-03-22 10:10
Štai šiuo adresu rasite natūralių preparatų šiai problemai spręsti. http://www.intymu.com/geresniam-seksui/solid.html
Anonimas
2012-03-05 13:39
Cia kasnors patarimus dalina ar tik skundziasi visi savo skirtingom bedom?!
ROBERTA
2012-02-26 22:04
JeI aš būčiau vyras perskaityčiau tūkstančius knygų bet vistiek išmokčiau patenkint savo moterį.vyrai tinginiai ir egoistai ,galvoja tik apie save.
Anonim
2012-02-25 00:04
Reikia pagalbos, ir skubios!
Ką siūlitumet, kokius būdųs, ka vartot ar panašiai dėl per ankstyvo "nuleidimo". Paskutini karta su partnere vos kystelius, ir staiga tego ištraukt nes smarkus išsiliejimas atejo. O dar neseniai su kita partnere oralini seksa atlaikau 10-15min. Padėkit
Neziniukas
2012-02-23 10:54
Kdl as kai masturbuojuosi man bega pastoviai pries spermis ar kaip cia pasakius. Toks permatomas... Bet paskui isbega sperma tikra.
Vakare
2012-01-30 16:50
Vat kokia cia rimtai nerimta beda nutiko man, nezinau ka daryti, susidaro toks jausmas lyg savo mylimojo daugiau netraukciau, ka daryti siuo atyveju?
Audrius
2012-01-27 00:22
Pirmas klausimas būtų toks: Ar galiu tikėti mergina,kad jai begalinį malonumą teikia pats mylėjimasis,ir jai baigti tada net nėra būtina?? Iškart po to norėčiau paklausti: Ar tą įtakoja mano varpos ilgis? Ar užtenka 13cm?
to mergaičiuke, 2011-11-22 11:
2012-01-21 01:18
Jei dar nepastojai bandykite su vyru prezervatyvus koki menesi panaudoti. Jusu organizmas sukure antikunius tai tokie baltymai kurie apsaugpo organizma jie kovoja su svetimkuniais (sperma). Yra net anekdotai sukurti, kai bando moteris pastoti su vyru daug laiko ir tik vyras isvaziuoja i komondiruote tai ir pastojas, bet ne nuo jo o nuo kaimyno. Taip yra del to kad kito vyro spermai nera organizmas sukures antikuniu. Sekmes planuojant seima.
Mode
2012-01-18 20:12
sveikas pauliau gal gali man ta knyga persiust?
Marijus
2012-01-18 01:43
as galiu jums padeti
http://www.skelbiu.lt/13024574.html
Paulius
2012-01-06 18:59
sveiki, gal galit kas padeti siuo klausimu?? as per greit nuleidziu minute dvi ir viskas , ka reiktu daryti kad uztruktu viskas ilgiau gal kokiu vasitu yra? ar priemoniu kokiu??
padekit
2012-01-04 17:27
mano vaiknas su preziku ilgiau trunka nuleisdamas negu su ranka ar tai normalu?
KairysisKiausis
2011-12-28 21:14
zmogas, pasmaukyk pora h pries santykius jei taip ilgai nenuleidi :DDDDD
mergaičiuke
2011-11-22 11:47
kaip galeciau greiciau pastoti? Vaikinas man nuleidžia kiek wiena diena ir taip visa menesi bet kazkodel nepastojau ka tada reikha daryti kada buna vaisingos dienos
ji/jis
2011-08-21 01:25
sveiki, norejau paklausti... sugulu su mergina ir ji pradeda na netgi greiciau noreti sekso nei as, pradeda ciupineti varpa ir panasiai tada ateina atsakas kai vyras tai daro atgal. (bent as taip darau) ar yra tam tikri moters makstyje taskai kurie padidintu susijaudinimo lygi ar greiti? ir dar norejau paklausti, na panelei dreksta ir panasiai (atsiprasau paneles jei izeidziu taip sakydamas) na ir tada kad ji butu labiau patenkinta ka daryti pradziai ja glamoneti, isbuciuoti kuna ir erogenines zonas, lysti i maksti pirstais, liezuviu, daryti erotini masaza ar tiesiog pradeti lytini akta ? kaip reiketu sudelioti tuos zingsnius ?
Bijantis 18m.
2011-08-15 10:59
Dar nesimylėjau. Bijau nes mastrubuodamasis ranka nuleidžiu per 10s maždaug jeigu pradedu mastrubuotis jau susijaudinęs per +-5s yra buvę keli atvejai kai nuleidau nors man nespėjo nė normaliai pasistot toks pusiau suglebęs buvo. Todėl bijau mylėtis su mergina bijau jog man viskas bus dar blogiau nei šitam straipsnį aprašo blogiausią atvejį kai rašo jog nuleidžia glamonėdamasis ar pan. bijau jog išvis nuogą ją pamatęs kelnių nusimaut nespėsiu... Labai prašau pagalbos ar patarimų. Man 18m.
To vaikinas.
2011-08-13 08:15
Jeigu tau patiks visa gyvenima naudoti alura, tai gali bandyti, gal ir patiks.

As apsistojau knygos "Buliaus Galia" skaitymu ir praktika. Nei man dabar reikia papildomu priemoniu, tepalu, tinkamu prezervatyvu nei ka. Viskas paprasciau nei gali atrodyti.

Pagarbiai Paulius
bernas
2011-07-12 10:47
Priešlaikinė ejakuliacija tampa liga tada, kai sperma išsilieja vos tik prisilietus prie moters (glamonėjant ar vos tik varpa prilietus lytines lūpas)

Pas mane tas pats, kaip tai gydyt ?
vaikinas
2011-07-07 00:25
turiu ta pacia beda, per greit susijaudinu po keliu sekundziu. ar kas esat bande ALURA? idomu ar verta pabandyt.
To slykstukas
2011-06-10 12:56
Ta pati problema pas mane buvo, ir pastebėjau, kad ji tikrai su laiku nesusitvarko. Prieš mėnesį teko įsigyti knygą iš BuliausGalia.lt tai esu ganėtinai patenkintas, nes ten aprašomos praktikos visiškai padėjo susitvarkyti su problema, kas savo ruoštu ne tik man suteikė pasimėgavimą, bet ir merginos teigiami komentarai, bei nuolatinė šypsena. Rekomenduoju vyrai. Pradėkit mėgautis lytiniu gyvenimu, o ne kankintis.
Alex
2011-05-22 22:10
Jeigu turejau lytini akta su prezervatyvu ir viskas ejos iki pabaigos, o po 3-4 val turejau akta be prezervatyvo , bet jis truko apie 1min ir ne iki galo ar yra sansu pastoti? ka daryti?
Naujokas
2011-01-14 23:20
O kaip ikisti varpa i maksti? Tipo taip ir sulenda?
Naujokas
2011-01-14 23:20
O kaip ikisti varpa i maksti? Tipo taip ir sulenda?
protinguole
2011-01-14 19:29
Geriausias sexsas su zmogumi, kuriuo Tu pasitiki, kuris Tau demesingas, svelnus, kantrus ir rupestingas. Su vienadieniu partneriu niekas nepavyks. po 20 kartu pragyventu metu suprantu, kad sexsas tik gereja, as atrandu save, geriau pazystu savo vyra. Ar tai imanoma? Taip. Gal technika ir svarbu, bet svarbiausia kito zmogas supratimas. Neskubekit gyventi.
as
2010-12-19 23:42
Mielos moterys . Jei jusu vyras greit baigia ir jau viska isbandet . Yra dar vienas budas . Isleiskit vyra pasiganyti . pasimyles su viena ,kita mergina grys namo ir darys jus 20 - 30 minuciu .
Kodel , o todel kad jis mintyse lygins jus su kita . Jus jam busite seksuali bet naujas kunas ji trauks labiau . tadel lytinio akto metu nesijaudins taip . Kai po kiek laiko vel prades trumpeti aktas iki 5 sekundziu vel isleiskite pasiganyt . Faktiskai jis jums liks istikimas nes jai su jumis istempia 5 sekundes su kita istemps 1 . O gryzes tikrai jus patenkins ilgiau negu iprastai . GARANTUOJU .
zinantis
2010-12-17 16:22
Man iš pradžių irgi tokia pati problema buvo, baigdavau per kokias 3-4 min. ir žmona niekada nepatirdavo orgazmo tai dažniausiai ją patenkindavau pirštais. Ilgiau kartu pagyvenus paaiškėjo, kad jai iki pirmo orgazmo reikia nemažiau 20-30 min. gryno lyt. akto ir tai beveik nepriklauso nuo jos sujaudinimo prieš tai. Pradėjau domėtis kaip tą procesą galima prailginti ir per kokius 3 metus pavyko išmokti jį prailginti. Dabar paprastai mes mylimės nuo 30 min. iki 2 val., nes sperma išsilieja ne tada kada ji nori, o kada aš noriu, ir žmonai paprastai buna 3-4 orgazmai. Norint išmokti kontroliuoti spermos išsiliejimą pirmiausia reikia išmokti jausti momentą kada išsilies sperma. To reikia mokintis masturbuojantis, kai priartėja spermos išsiliejimas reikia nustot jaudint varpą, kai susijaudinimas praeina reikia vėl smaukyti, kai priartės spermos išsliejimas vėl palaukti ir t. t., tik nereikia laukti kol varpa nulėps. Pradžioj taip viską tęsti pavyks 5-10 min., bet po ilgesnio laiko nesunkiai bus galima taip tęsti 30 min. arba dar ilgiau. Pabaigoj tokio treniruotės reikėtų leiti spermai išsilieti. Mylilintis irgi analogiškai, kai pajunti, kad artėja spermos išsiliejimas reikia sustoti ir neišraukus palaukti kol praeis susijaudinimas, po to vėl viską tęsti, po to vėl palaukti ir t. t. Papratai pirmą kartą sustoti reikia po kokių 3-5 min. antras kartas jau gaunasi ilgesnis, trečią kartą jau be sustojimo galima ir 20 min. ištempti, nes ilgai mylintis pradedi mažiau jaudintis.
žmogas
2010-12-01 10:37
Sveiki, ką daryti, kad baigčiau greičiau, kad aktas netruktų ilgaiii ir bent kad jis baigtųsi, nes trunka ilgai ir mergina nuvargsta, ir pats jautiesi truputį nejaukiai, kai nepabaigi, na bent jau mergina būna patenkinta, kol nepavargsta :) Tad kaip pagreitinti išsiveržimą, kad nereiktų brūžintis labai ilgai ir be rezultato iš vyro pusės??
:}
2010-11-18 17:13
Kažkokia nesamonė,nemanao kad ilgesnis lytinis aktas duoda rezultatų{ orgazma}, merginai vaikinai negailėkit merginoms glamonių pirštukiais ir liežuviu,pamatytsit sienomis lips ir negalvos apoe svetimos...
nana
2010-11-05 06:46
pazvelkime i susilaikymus :) ka raso cia, ir ka tenka kartais realei pamatyti, merginoms patinka prailgejantys aktai be istraukimo, tarsi porno filmuose kur susilaikoma iki 20-30min :) bet ka daryti jei pati galvute yra tokia jautri, jog stipriau suspausta iskart baigia? :P
Ricardas
2010-10-21 11:25
Manau kad tie lovos ereliai turetu labiau suprasti savo kolegas (vyrus) duoti konkrecius patarimus , o ne girti save kokie jie pajegus ir kieti. Jiems cia ne vieta siame straipsnyje. O mano patarimas kolegoms toks: Pats gyvenu santokoj 5 metai pirmais metais besirengent baigdavau tai dabar jau turiu pasiekes net iki 10min. as manau kad matote skirtuma kas met po pora minuciu. O tai pasiekiau nesunkei be jokiu pratimu ir spaudinejimu o kuo maziau galvodamas apie seksa ir besimylint neapkrauk galvos mintimis kokia ji grazi nei kaip tau gera su ja dabar . nes viskas uzsibaigs akimirka . tokias mintis pasilik velesniam laikui po lytinio akto. (Mano trumpas patarimas : NEGALVOK PRIES SEKSA KAIP JA DARYSI NEI KUR DARYSI VYK MINTIS NUO SAVES IR SEKSO METU GALVOK KAIP PRALEIDAI DIENA IR KA VEIKSI RYTOJ.) Man padejo ir keletui draugu kurie turejo ta beda kaip ir as. O straipsnis labai geras tikrai pades ne vienam VYRUI.
Anonimas
2010-10-08 18:07
Na ta tariama prieslaikine ejakuliacija pastebejau kazkur nuo 17, dabar 24 ir vis dar tas pats. Kartais buna kad nu maximaliai puse min pajegiu ir po to ragas buna.. beja ejakuliacija man dar ivyksta miegant nakti, ir kas baisiausia, neti ten kad kazka pries miega galvociau ar zeciau, tai tiesiog ivyksta miegant, ir manau kad cia liga o ne kokia psichologine problema teisingai ? o jei panele paliecia mano daikciuka tuo ir baigias...
Shinobi
2010-10-05 22:08
Mano panelė yra frigidė, nežinau kaip ją sujaudinti, męs mylimės, bet suprantu, kad tai ji daro tik dėl manęs, jai pačiai malonumo tai neteikia, gal patartumėte ką daryti, nes jokios glamonės jos neveikia, dėkingas.
andre
2010-09-17 16:12
sveiki,masturbuojuosi daznai,greit patiriu orgazma,ar tai del to jog per daznai masturbuojuosi?
zodiakas
2010-08-25 07:37
kurmi!!! kur rast sito preparato PENIS EJACULATION DELAY SPRAY FOR MEN AID PROLONGED SEX kur jis parsiduoda?
kurmis..
2010-08-24 14:39
PENIS EJACULATION DELAY SPRAY FOR MEN AID PROLONGED SEX
geras dalikelis,atsibos dulkint!!!!
Vaikinukas5555
2010-07-29 09:15
Turiu ta pacia beda kaip ir jus,tikrai yra geda,kai baigi greitai,geda pries panele ir tiesiog norisi begti lauk is kambario,net negali paziureti jai i akis...
vaikinukai, isbandziau atrodo viska, seksologai,urologai, vaistai,tepaliukai, prezervatyvai kitokie tie vadinami "uzspaudimai" niekas nepdadeda,tai visikos nesamones. Vienintelis dalykas, kuris padejo man,bent jau siek tiek,tai masturbacija, jauti,akd pareina,nustok, tai labai sunku padaryti,bet su laiku ismokstama, praktikuokites 2,3 savaites,paskui bandykite mastrubuotis ir jauciate,akd jau greit baigsit, pakeiskite ritma, jei jauciate, kad nesigauna,tada nustokite isvis ir palaukite,kol nusiraminsit, tada vel is naujo. Po 3,4 kartu leiskite baigti...Tai vienintelis,budas,kuris man padejo. Bet tai padejo,kai turi patovius santykius, o kai nera pastoviu,vel viskas sugryzta i savas vietas, jei norit,kad nesugryztu,reikia dirbti ranka,kad butu tipo pastovus santykiai.
__
Kitas dalykas,jei turite panele,ir greitai baigiate, patarsiu taip, jauciate,kad pareina,traukit lauk ir glamonekit ja burna,arba pirstais, kai jausite,kad nusiraminai, tai vel pratesk akta, tada kai vel pajusi, keisk ritma ir poza... Keisti ritma ir poza.. toks dalykas neisgydomas per 2 savaites, prireiks gero 1,5 menesio. Bet rezultatas bus, mokesite kontroliuoti save,tiek jum bus gerai tiek panelei...
___
Dar vienas dalykas,kuris man padejo,tai apypjaustimas, istiesu prailgina lytini akta,labai...daugelis vaikinuku galvoja,kad tai yra nesamone ir t.t... pasakysiu is patirties,kad panelem labiau patinka apypjaustyti negu ne.... ir siaip yra dar daugiau pliusus sitam, bet cia jum spresti... Norit daugiau info apie tai klauskit.
pagalba (:
2010-06-23 09:59
galiu pasiuliti vyrukams pagalba,esu kelis kart bandes dar anksciau,nadokite sargius kurie yra specelei tam kad uzlaikytu seklos issiverzima ir prailgina gan neblogai ((((: siuliciau naudoti sargius Durex Performa,jie yra istepti su spec.skisciu kad jum padetu,megaukites ((((:
gabi
2010-06-14 20:32
mes su vyru turime sia problema ir isbandeme daug ka pradedant nuo urologu,kurie priskyre rudotelio jaii esat girdeje tai yra raminantieji vaistai ir pasalinis poveikis suletejusi ejakuliacija,taippat baindem tepaliukais ir lietuvoj pirkom ir is usa uzsisake buvom,nieko nepadejo pratimais ir viskas niekam tike...dabar galvoja vyras pabandyti akupunktura,hipnose...jai kas esat apie tai girdeje ar bande pasisakykit savo nuomone???nes tokiu kiek matau lb daug cia.oapie tuos istraukinejimus tai kai mano vyras pradedavo traukinet tada noras pradedavo praeit nes tada pradedi galvot apie vel kartojanciasia problema ir vel tai ir seksas ne iseksa pan lieka
nuliudusi
2010-05-03 15:01
kodl taip nutinka, as negaliu patirt orgazmo naturalei niekada, net budama jauna,istekejau 19 metu,pries vestuves neturejau sexo,gime 2 vaikai,vyras nesuprato apie tai.as jam to neaskiua, bandziau viska, nieko,issiskyriau, buvo sunku vienai vaikai mazi, sutikau kita vyra, ir orgazmo nera, jis dabar jaun ta supranta kad as salta,jis nori sexo as negaliu pakest, kazkas parare pabandyt i sona, padariau,mano partneris po...leke pro duris kaip kulka, nesupratau kodel,todel kad jis suprato og nepatyriau orgazmo ir jis pasiuto ne kaip?
sypsenele
2010-04-17 13:39
Daugeliui vyru padejo naturali priemone su L-argininu ispresti sita problema. Pasiskaityti galima cia - http://alura.blogas.lt
Neesme
2010-03-25 16:12
Man istikruju labai geda kai reikia su mergina pasimylet su nepazystama ar su ta kur senai jau bendrauju nera jokio skirtumo.. geda del to kad sexo ilgai as neistempiu netgi gal tik keleta sekundziu ir viskas man jau bega viskas, tad stengiuosi pries myledamasis normaliai isgerti alkoholio tada tik galiu pasijusti tikru vyru ir sexas tikrai uztrunka gan ilgai... tad kox butu jusu patarimas kad blaivas jusciau toky malonuma kaip isgeres :) aciu uz patarimus :)
virgis
2010-02-11 20:07
kaip jau ir minejau praejusiame laiske, turiu tokia problemyte. lytinio akto metu nesugebu susilaikyti, ir kad ir kiek besistengciau, tai yvyksta mazdaug po 3-5 sekundziu. zmona kartais sako: geriau jau butum ir nepradejes :(. labai ja myliu, ir maziausiai ko noreciau, tai skyrybu. meginau uzspaudimo metoda .ir t.t.t. niekas negereja. ka man daryti??? please help.
virginijus69
2010-02-10 18:23
mes su partnere gyvename jau penki metai, mano probblema ta kad sekla issiverzia per greitai, gal po keliu sekundziu:(, mano drauge niekada negali atsipalaiduoti, jai orgazmas normaliu budu, tai kazkas neimanoma, ar yra kokie tai budai (ar priemones)kad ji jaustu malonuma lytinio akto metu???? kaip ji sako kad negali atsipalaiduoti. ka galima padaryti ??? PLEASE HELP
virginijus69
2010-02-10 18:17

Man istikruju labai geda kai reikia su mergina pasimylet su nepazystama ar su ta kur senai jau bendrauju nera jokio skirtumo.. geda del to kad sexo ilgai as neistempiu netgi gal tik keleta sekundziu ir viskas man jau bega viskas per krastus :D tad stengiuosi pries meledamasis normaliai isgerti alkoholio tada tik galiu pasijusti tikru vyru ir sexas tikrai uztrunka gan ilgai... tad kox butu jusu patarimas kad blaivas jusciau toky malonuma kaip isgerias :) aciu uz patarimus :) PLEASE HELP
mustang69
2010-02-10 18:13

Man istikruju labai geda kai reikia su mergina pasimylet su nepazystama ar su ta kur senai jau bendrauju nera jokio skirtumo.. geda del to kad sexo ilgai as neistempiu netgi gal tik keleta sekundziu ir viskas man jau bega viskas per krastus :D tad stengiuosi pries meledamasis normaliai isgerti alkoholio tada tik galiu pasijusti tikru vyru ir sexas tikrai uztrunka gan ilgai... tad kox butu jusu patarimas kad blaivas jusciau toky malonuma kaip isgerias :) aciu uz patarimus :)
DurexBerniukas
2010-01-21 14:39
Man istikruju labai geda kai reikia su mergina pasimylet su nepazystama ar su ta kur senai jau bendrauju nera jokio skirtumo.. geda del to kad sexo ilgai as neistempiu netgi gal iki 1-min ir viskas man jau bega viskas per krastus :D tad stengiuosi pries meledamasis normaliai isgerti alkoholio tada tik galiu pasijusti tikru vyru ir sexas tikrai uztrunka gan ilgai... tad kox butu jusu patarimas kad blaivas jusciau toky malonuma kaip isgerias :) aciu uz patarimus :)
maratalapakalapas
2010-01-17 14:45
o tai negalima paciam uzspaust,butinai mergina turi uzspaust.nesamone
blablablai
2010-01-04 20:11
P.S. viska turi gautis naturaliai! turiu omeny, "laikas myletis", ar "pasimylim" ? Iskart tai kelia itampa, jauduli.. Visi vyrai net neabejoju, kad nori.. Bet tai tikrai jaudina blogaja prasme.. Ispradziu, kol nesuarteji, tol turi viskas gautis tikrai naturaliai ir is leto..
blablablai
2010-01-04 20:07
Turiu patarima visoms! Nuraminkit savo partneri, nes jie jauciasi blogai, kai negali patenkinti jusu.. O dar atsiprasant dristate "knist prota", jus dar labiau viska sugadinsite, taip elgdamosis! Pasikalbekite ramei, nesakykite, kad tu nieko vertas.. As pats turiu tokia problema ir jauciu nemalonu spaudima.. Kai nesijaudinu, kad kazka blogai padarysiu, seksu megaujuosi tikrai ilgai.. O kai jauciu itampa viskas buna tik blogai ir aisku savaime per greitai.. Terks perkst ir einam miegot.. O miegot negaliu, nes atsiprasant nafik geda.. Taigi tenka apsimetinet, kad miegu ramus.. Kiekvienas vyras isizeidzia, kai jam pasako, kad tu levas lovoje ir kita karta bus dar blogiau.. Pasikalbekit graziai, paaiskinkite situacija, vyras supras. Pries seksa isgerkite vyno, neskubekite, slopinkite itampa, nerima! Ir vyras tada tobules ir galbut net atsiskleis visu grazumu.. O tie sekso "ereliai", kurie neturi sazines jausmo, yra visiski (atsiprasau) pochuistai, jie ir isdarineja lovose beleka.. Nesijaudina del nieko.. O tokiu yra tikrai nedaug.. Aciu, kad isklausete mano nuomone!
marius
2009-12-15 21:05
mane ir uzknisa kartais normaliai bet buna kai zmona ant virsaus greit nuleidziu gal del rukymo nezinau
bbz
2009-12-09 08:32
nu ka as galiu pasakyt ...taip pat budavo kad tekdavo greit nuleist,mat labai jaudindavo mano ex drauges kunas :) bet pabandykit pasimasturbuot pries sexa arba apsvaikit lengvai nuo alkocholio ,beja girdejau jei valgysi riesutus pries sexa taip pat varysi ilgiau (to nebandziau pac tad tiksliai nezinau)...
brazilas
2009-12-05 20:00
o va mano tokia beda jei tempas mano tai yra galiu ir greiciau ir leciau tai galiu nors ir valanda, bet jei bunu ant virsau ir mergina sako varyk tada jau sakes 5 s pabaiga :(
dodo
2009-10-15 13:11
su zmona gyvename jau 4metai viskas buvo super tikrai.taciau jau gal 2men kaip "sexas"(jei galima ji taip pavadinti tetrunka vos 2min,:(
jau atrodo viska isbandziau -niekas nepadea:(net nebezinau ka daryti:(jau net pradet myletis nebesinori
gytė
2009-10-09 14:57
turėjau trumpų snakykių su vaikinu, kuris iš kart baigdavo, nekreipdamas dėmesio į mane. BAigėsi viskas greitom skyrybom, tai nebuvo pagr. priežastis, bet viską sudėjus į vieną, puiki mintis sprukti:)
db turiu draugą, kuris vyriškai dėmesingas ir stengiasi save kontroliuoti mano malonumo labui, esu 9 danguje.
TAigi, vyrai, daugiau dėmesio skirkit moterims, kai kurios net mano, kad frigidiškos tik todėl, kad nepajuto tikro vyro seksualinio dėmesio.
Vyrai, tobulėkit;)
Justinas
2009-09-21 16:13
Erekcija stiprina ir gerina slaples lazdeles MUSE,tikrai gerai veikia, esu bandes, nes kazkada buvo susilpnejusi erekcija.
mergyte
2009-09-03 23:29
na ka,mudu su vaikinu kartu 6 metai.is pradziu kiekvienas prisilietimas visa kuna siurpu pereidavo:)
begant laikui kaip visi zinom prie visko priprantama,abu esam pakankamai isradingi, taciau to nepakakdavo. jis greit baigia sexo malonuma,o man aisku truksta,net kuna pradeda maust is geidulio, nors jau vaikino draugelis buna pavarges. tada ememes priemoniu:nereikia jokiu vaistu ar tepaliuku kaip kiti rase:}jei du zmones myli vienas kita, tarp ju yra supratimas abipusis,viskas yveikiama!reikia netylet ir negalvot kas negerai, kad mum nera taip gera kaip turetu but,reikia pasidalint savo troskimais,surast vienas kito kune pacias jautriausias vietas,pasitelkti zaidimus,tada ir vaikinas taip greit nepabaigia malonumo,pakeiskit pozas,jauciat kad jau tuoj baigs vaikinas,keiskit poza:)mes su vaikinu padarom taip,apsikeiciam vietom,as virsui,jis apacioj,tada jau as galiu kontroliuot abieju malonuma ir vaikinuo neleidziu per daug ysiaudrint:)kuo ilgiau zaidi su juo,tuo ilgiau abu galit megautis sexu:)pavargo mergina-vel apsikeiskit,o va tada jau vaikinas parodys kiek mergina sugebejo jy sujaudint:)seip netinginiaukit lovoj ir viskas bus gerai:)pasitelkit abipuse fantazija,patikrintas varijantas:)!sekmes_
percie
2009-04-17 10:05
Mano lytiniu aktu trukme gana nepastovi: kartais galiu myletis 30 min ir nieko, kartais net visa valanda istraukiu, o mano mergina jau daugiau nepajegia ir praso kad baigciau kuo greiciau, nes jau visa virpa nuo orgazmu skaiciaus ir daugiau nebegali... O man net baigti nepavyksta ir lieku nepatenkintas, na bet aisq smagu savo meile matyti patenkinta.:) Del to mergina net kartais jaucia diskomforta ir mano, kad ji yra bloga meiluze, nes nevisada mane jai patenkinti pavyksta. Bet moterys juk irgi nevisada patiria orgazma (kai kurios is viso ziuriu net nezino kas tai yra), tai manau nereiktu del to sukti sau galvos.
Kitais kartais viskas trunka kelias minutes, o jei po kokios ilgos pertraukos, tai net minutes kartais uztenka (bet cia normalu). Nenaudoju jokiu techniku, nebent ta varpos traukinejimo raumeni ar kaip ten jis. Viskas yra super tik va tie kartai, kai ”traukiu” po 30 min - issekina. Tiesa, po tokiu kartu po 30 min., kita kart kai jauciu kad baigsiu po keliu sueities minuciu, o noriu ir toliau myletis - bandau prailginti akto trukme, tai buna taip, kad mergina praso kad baigciau jeigu jau buna patyrusi bent viena orgazma, nes po to vel viskas gali uzsitesti iki 30 min ar daugiau. Arba buna taip, kad mylimes daugiau kaip pusvalandi, ”nukankinu” mergina ir nebaigiu del ko noriu myletis po pertraukos, o merginai to jau buna per daug ir dar visa vidu nuo trinties skauda, tai po to reikia laukti kokia diena ar visas dvi. Va tokia ir bedele :) Nzn ka reiktu daryti, kad tie aktai netruktu po 30 minuciu, o ji mane tikrai stipriai jaudina.
Be to, budamas 18, kad prailginti akto trukmo nukreipdavau mintis kita linkme ir galvodavau paie ka nors kita. Rezultatas tiesiog nuostabus - lytinis akto trukme gali pailgeti net iki keliu kartu ;) bet yra vienas minusas - varpa gali nulinkti del ko gali kilti kivircu su merginomis, bet cia jau viskas priklauso nuo jusu sugebejimo issivartyti :) Taigi sekmes ir lauksiu patarimu, kaip pagreitinti, kad viskas netruktu po 30 minuciu.
Taskas.
2009-04-08 03:14
Labas, kartais, po geru glamoniu su mergina, grizes namo jauciu skausma zemiau varpos. Jis praeina uz 1-2h, taciau baiminuos ar tai neliga.
P.S. Labai aciu uz gera teksta.
Sexiokas
2009-03-07 17:21
Sveiki...
Man tai lytinio akto ilgis priklauso zaidimu ilgio...
Patarimas: tam tikras kiekis alkocholio vyruj ir tikrai istempsite daugiau nei 10min. nebent turite problemu su ”sustangrejimu”
Paslaptis
2009-01-23 10:16
Ot jus jei turite karsta ir aistringa antra puse taj tiesiog ykaitinkite ja ir be lytinio akto galima suteikti orgazma svarbu ja labai sujaudinti o po to ji tiesiog gali uzlipti ant jusu pradet trintis ta vieta o jei jus papildomaj pastimuliuosite ja neidami zemiau juosmens tada ji patirs daug geresny orgazma. Bet cia jau reikia labaj daug kantrybes ir fantazijos. Jei jau neiskesit tai malonumas tikrai geras jei nepasieks orgazmo tai liezuviuku ir pirstukais baigit. Taip pat pabandykit myletis tokiom pozom kad kartu ir pirstais zaisti galetumete. Ir nebijokite fantazuoti.
xxx
2009-01-03 01:01
man su žmona viskas gerai bet va su meiluže turiu bėdu,kažin kada baigsis tos bėdos ir ar išvis baigsis ji mano kad praeis palei mane jau kaip ir turėjau priprasti bet dar nieko gero
xxx
2009-01-03 00:56
čia visiems tiems sekso ,,ereliams’’jei jūs taip ilgai varytumėt kaip čia giriatės tai nebūtumėt net užėje i šia svetaine gaudot mintį pagirūnai
rrr
2009-01-03 00:44
as tai temdavau minute ar dvi bet isbandziau uzspaudimo technika dabar istraukiu apie 15-20m.man padejo
KNUTIKAS
2008-12-17 15:49
as tai sia problema su zmona sprendziu taip; savo zmona ykaitinu iki raudonumo glamonemis, trumpais pabruzinimais, liezuviu, kai ateina laikas per tas 5 sek. abu kartu baigiame. tai darom jau 3metus. nu ka galiu pasakyti, esam laimingi abu..
greituolis
2008-12-16 19:42
as tai minute kokia tik teistrukiu tikiuosi darydamas tuos pratimus mankstos bus rezultatai kazkoki
tomas
2008-12-10 02:46
panele nera kalta del trupo sekso tiesiog vyras nemoka konroliuot saves savo veiksmu sekso metu niekada nereikia jaudintis reikia jaust panele paneles virpciojimus ir savo draugo veiksmu greiti jei jau jauti kad arti pabaiga istraik ir svelnei pataskyk jy ant moters klitoriaus seksas geras tik tada kada yra patirimas
sypsenele
2008-12-02 22:23
Kadangi, lytinio akto kokybe, erekcija ir t.t. priklauso nuo vyro (aisku ir moters, jei problema is moteriskos puses) nuo mazojo dubens kraujotakos. Kraujotako sutrinka del 1001 priezasties. Todel, visu pirma reikia atstatyti kraujotaka. Rasykite grozioperlai@gmail.com, atsiusiu informacijos.
vicka
2008-11-02 17:59
tai jus tokie ir vyrai jei nuleidzet per 5 min asnepaleidziu drauges kol ji nebaige 5 kartus
neesme
2008-10-09 19:50
Skaitau ir gaila kai kuriu merginu, kurios cia rase jei taip teisybe pakolei mergina nepasiekia orgazmo as visais imanomais budais stengiuos nepasiekti, beja padeda istraukimas sexo metu , o tuo metu kai istrauktas galima kitaip jaudinti savo mergina ir reikia daugiau glamoniu kazko isradingo, seip dazniausiai 2-3 orgazmus mergina pasiekia pakolei as baigiu, o man ta pati problema su baigimu. Ir cia ne su 1 panele taip. Tik reik noro , o panelem kurios nepatenkintos siulau duoti paskaityti sita straipsni arba pasakyti ir spresti problemas nei visa gyvenima kenteti be orgazmo. Aciu uz demesi ir sekmes :)
rita
2008-10-01 13:00
mano brangusis nuleidzia per kokia 10-15 sek. ka mums daryti ir tabletes ir tepaliuka bandem o palikt nesinori labai gerai sutarem mes abu
vitiokas
2008-09-01 16:07
|Yra toks tepaliukas vadinas longlove, jis kazakiek tai padeda, gal 3 kartus prailgina,
Viciucha
2008-08-05 18:57
Na nezinau man tai aktas trukdavo kaip kada nuo 3iki 10min.Taciau ta suspaudimo technika kai pabandziau tai tikrai padejo ir kuo toliau tuo geriau vos per kelis aktus savo ejakuliacija sekmingai prailginau iki 3 kartu.Sia problemele issprendziau lengvai tik vat manoji orgazmo vis tiek nepatiria nors ir laiko uztenka ir metodus turbut isbandziau visus.Daikciukas 16cm kiek skaiciau tai normalus tad speju kad problema ne manyje...Nors sako kad jai ir taip gera bet vistiek nejauku kazkaip:(((
ajot
2008-08-03 00:58
Nesamone ta uzspaudimo technika.na gerai,vyrui gal ir uzsites kiek procesas,bet moteriai toks sustojimas yra peilis.Jai reikia,kad varytum ilgai ir nesustodamas.
nusiviles
2008-07-12 18:38
nu man tas pats buvo 2min 3min bet kiek zinau jei mastrubuojiestai tavo pajegumas mazeja ir greit baigi reike atsipalaiduoti nebuti isitempusem tada bus daugiau galimibes pasimilet
moteriske
2008-06-29 17:01
sesis metus gyvenu santuokoj,bet buvo geda kam sakyt,kad gyvenu,galim sakyt,be sekso...tos 2-3min malonumo neteikia.jau ir netikiu,kad vyras pasikeis.bandziau jam apie tai prabilt,bet tik be galo izeidziau.net galvoju apie meiluzi.bet ar tai pagerins,ar galutinai suzlugdys santuoka...
berniukas
2008-05-22 19:33
Labas idomus labai straipsnis as taip pat turiu problema baigti per anksti ir mergina mano nepatiria orgazmo kaip padaryti kad ji tai patirtu?
as jau nzn
2008-05-07 00:19
su panele kaskart per sueity viskas normalei del erekcijos nbiekada nebuna problemu su grazia panele , buna kai panele tokia tik an to nu sako b.. i veida neziuri nu man buna nestovi an tokiu , o vat su sava panele nzn as baigiu jau per pirma minute jei ir bandau nuraminti laikau nekisu tai vistiek 3 -4 karati po pertraukeles i fsio , mane tai jau nervinsa paskutiny kart paklausiau ar ji kada baige pasirodo nea, kaskaip buvo vienas aktas uzsiteses apie 15-20 minuciu bet ir to nepakako , KA DARYT masturbuotis bandziau , nepadeda ???
Vaikinas
2008-05-02 00:37
jei zinai kad snd mylesies su mergina, pries pat pasymatyma , yra gerai 2-3 kart, nuleisti ”gara” :) tada is tu 30-60 sec, bus 4-7 min :) gl
Ledine
2008-04-07 13:05
dar zinau kad uzdejus ant vaikino drauguzio ranksluosti ir ji kelnojant be ranku pagalbos ilgeja lytinis aktas. be to parode si pratima savo panelei jus galite net ja pralinksminti. arba dazniau smaukykit kaip sako :)
ugne
2008-04-06 17:42
Draugauju su vaikinu 3 men. Jis man labai patinka, noriu but su juo kiekviena min, bet mylintis irgi nepatyriu orgazmo, nors pats mylejimosi procesas patinka. Matau, kad jis labai pergyvena del to, bet kaip man jam paaiskint, kad tai nera tragedija, kad nera to orgazmo is mano puses?? Juk ir tai, kad pats procesas labai patinka, labai sverbu. Kaip tai isaiskinti vaikinui? Bijau ji prarasti, nes jis gali pasijusti nevykeliu:((((
pop
2008-04-06 17:29
O as galvojau,kad as kazkokia nenormali:( Nepatyriu orgazmo, ir mano vaikinas manes klausia ”Kodel??”. Net nezinau, ka jam ir atsakyti:( Pats procesas man labai patinka, bet galu gale orgazmo nera...:(
Ratamane
2008-03-13 10:49
Na as ir turiu pastowu waikina, bet labai retai patiriu orgazma. neswarbu ar lytinis aktas trunka penkias minutes, ar walanda.. ;-)
vienisa
2008-02-18 14:13
Gerai butu,jeigu vyrai dazniau paskaitinetu tokius straipsnius!
Modestas
2008-02-14 13:34
Sveiki. Kodel man sunku susijaudinti kai noriu pasimyleti su panele? Anksciau daug masturbuodavasi, gal tai turejo itakos?
dvidesimt metis ;)
2008-02-08 13:33
Na as manu, kad svarbiausia yra priprasti prie tos merginos, kai su ja kuri laika myliesi tai ir tas seksas geresnis bei ilgesnis tampa. As net kai 16 m buvau galedavau uztest visa ta reikala iki pusvalandzio, o kartais ir ilgiau pavygdavo, todel manu, kad nuo metu nepriklauso kiek ilgai galima ”varyt” svarbu ikirst technika, ir turet pastovia partnere su kure seksas laikui begant tik gereja ;)
lover
2008-01-17 16:29
Idomu cia paskaitineti buvo lb apie viska ..is esmes ir man taip yra .. vos tik ”ieini” pas panele i vidu ir nebgegali varpos sulaikyti ..tuoj ir baigta bus ...o be sargio dar labiau jaudina ir galima baigti vos ne is kart ...
Bandziau ir ramintis, nesujaudinti taip kaip cia rase...bet ar gi toks kuitimasisi ir nutraukinejimas rimtmingu judesiu patinka kitai pusei ?..o gal tai kokios ligos pasekmes kurios net neitariu ?
Kantrybe
2008-01-05 23:44
Sakot 10 minuciu :)), as jau santuokoje 11 metu ir tas intymumas tesiasi mano brangiausiam 3-10 sekundziu, zinot nemanau kad cia normalu, daug ka isbandem ir tas technikas ir tableciu (beje maciau klausimeli kur ju rasti, ju yra klaipedos Akropoli sex parduotuveje kazkaip Max vadinasi, beje mums jos ne ka tepadejo :()Nuo tokio pastovio sexo as jau ir myletis net nebenoriu, kta syk per sueiti jau ir sekancios dienos darbus apgalvoju, stengiuosi nebesijaudinti nes zinau kad ir vel eilini karta nieko gero nebus.....
meile
2007-12-05 15:45
manau si technika yra gera.
zzz
2007-11-26 16:32
nu nzn ar pades sis straipsnis...kad ir kaip aiskinau vyrui kad nespeju taip greit kaip jis,ka besakyciau visvien niekas nesikeicia:(pirma maniau kad su manim kaskas ne taip kad negaliu su juo patirt orgazmo,bet db isitikinau kad ne manija problema.bet kaip vyrui dar pasakyt kad man neustenka ”ikisau,istraukiau”???
vaikinas
2007-11-18 16:52
o nera jokiu tableciu kad prailgintu akta? juk daug paprasciau isgerej tableciuke ir po kiek laiko gali ramei myletis ir abu bus patenkinti. jej yra taj koks pavadinimas? ir kur ju galima nusipirkt?
Nusivyles
2007-10-11 23:17
Priešlaikinė ejakuliacija tampa liga tada, kai sperma išsilieja vos tik prisilietus prie moters (glamonėjant ar vos tik varpa prilietus lytines lūpas) - varpa suglemba, jos neįmanoma įstumti į makštį, ir moteris lieka nepatenkinta. Ejakuliaciją gali sukelti vien tik mintis apie lytinius santykius.

Man yra butent tajp tj kajp ja gydyti shia liga ?
Dikis
2007-08-06 12:28
Nu as taipat dazniausiai patiriu orgazma per 10min kazi ar sitie patarimai pades,reix pamegint;)
maklaudas
2007-07-30 10:09
patarimai gana idomus tik neaisku ar veiksmingi.
noriukas
2007-07-09 18:28
ziauriaj noriu sexo!! paneles padekit!
Sexiuke
2007-06-14 13:13
Noriu sexo :(
Andrej
2007-05-25 00:29
na manau gera straipsnis pirmin i treniruote
greitukas
2007-04-14 17:25
tai vat as greit baigiu iejes po keleto minuciu ir mano drauge tuo nepatenkinta ir nezinau kaip tai istaisyt
lina
2007-01-28 18:17
manau kad tikrai moteriai butu maloniau jei lytinis aktas netruktu taip trumpai
slykstukas
2007-01-28 18:09
gerai o tai ka man daryt?man jau 30metu o baigiu vos pradejas.turiu pastove mergina labai faina,graze.o bent jau man su ja kiekvienas kartas kaip pirmas kartas.tai gal kas turit rimtesniu pasiulymu?
panelyte
2007-01-11 09:42
na jau nz, kiek ten tu moteru yra kuriom nepatinka ”pernelyg istestas” lytinis aktas, bet zinau, kad daugumai moteru nepatinka lytinis aktas trunkantis vos kelias min, na, kad ir 10min...
2006-11-15 14:13
Gooooooogi, tu tuo didžiuojiesi:) ar žinai, kad daugumai moterų nepatinka pernelyg ištęstas lytinis aktas, kai vyras negali baigti. Tai vadinama brūžinimu:))))
Gooooooogis
2006-09-11 19:11
Nu ka as galiu pasakyt tai man kelia nuostaba tokie trumpi akto laikai :-) man didesne beda pajusti orgazma anksciau nei po 30 min :-DDD bet smagu kai pana kaifuoja nuo mano bedos... :-DDD
pAULIAKAS
2006-08-01 01:55
nU BLYN SEX TECHNOLOGIJOS, -KAZIN CIA UZPATENTUOTAS REIKALAS :?)
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai