Kaip sutikti šventes su laimingesne širdimi ir stipresne sveikata?

Šventės – susikaupimo, atsinaujinimo ir nuoširdžių linksmybių su pačiais brangiausiais metas. Ką reikėtų padaryti, kad jų sulauktume laimingesni, atviresni ir sveikesni? Žemiau rasite ne vieną paprastą, bet veiksmingą patarimą. Pasistenkime šiemet šventes sutikti būdami geresni ir labiau mylėdami ne tik artimuosius, bet ir save. 

 

 

 • Atsakingai išvalykime visų namų kampus 

 

Tvarkytis mėgstame tikrai ne visi, tačiau dauguma mūsų vertina švarą ir tvarką. Tvarkykimės linksmai su visa šeima arba duokime darbo tiems, kas gyvena iš tvarkymo paslaugų gaunamų pajamų. Taip ne tik sutiksime šventes švariuose ir gaivumu tviskančiuose namuose, bet padėsime kažkam užsidirbti vienam kitam šventinio stalo skanėstui. Kelis gerus darbus suderinti visai nesunku! 

 

 

 • Atiduokime labdarai tai, kas nereikalinga mums patiems 

 

Taip ne tik pasidalinsime su stokojančiais, bet ir suteiksime savo namams daugiau erdvės. Žinoma, dovanoti reikėtų tik kokybiškus ir dar naudoti tinkamus daiktus. Pasaulyje vis labiau populiarėja sąmoningo vartojimo sąvoka, tad galime visai nesunkiai tapti tokio atsakingo ir naudingo pasauliui ir vargingiau gyvenantiems asmenims judėjimo dalimi. Beje, jei pamatėme pagalbos prašymą visai atsitiktinai, neskubėkime jo nuo savęs paslėpti ir teigti, kad padėti negalime. O gal galime prisidėti bent maža dalelyte ir taip gerumu užkrėsti visus aplinkinius.

 

  

 • Padarykime bent vieną gerą darbą 

 

Apsvarstykime, ką padarėme per šiuos metus, kad pasaulis taptų geresne vieta gyventi. Niekas neateina į galvą? Metas veikti ir padaryti kažką gero – prisidėti prie paaukojimo tiems, kuriems to reikia, aplankyti vaikus ar senelius jų globos namuose, nuvežti skanėstų į gyvūnų prieglaudą, prisidėti prie įvairių ne pelno siekiančių organizacijų veiklos. Tai tikrai nesunku, o gero darbo naudą pajaus ne tik gaunantysis, bet ir mes patys. Dauguma teigia, kad duoti daug smagiau, nei gauti. 

 

 

 • Atsiprašykime tų, kuriuos įskaudinome ir patys atleiskime tiems, kurie nuskriaudė mus 

 

Tik nuoširdus atsiprašymas atneš ramybę. Jei nedrįstame to padaryti tiesiogiai, atsiprašykime atviruku, laišku, trumpąja žinute arba bent jau mintyse. Atleiskime ir tiems, kurie, galbūt visai to nenorėdami, mus nuskriaudė. Pasikalbėkime atvirai su tais, kurie mums brangiausi, pasakykime jiems, kad labai juos branginame ir mylime, nuoširdžiai apkabinkime ir parodykime artimiausiems, kad esame jiems atviri. Daugybė žmonių jaučia pyktį ir nuoskaudas per klaidą, tačiau šie jausmai atneša didelę žalą ir jų turėtume atsisakyti kuo greičiau. Nusikratykime ir visų blogų emocijų – jos skandina žmogų ir maskuoja visus gerus jo būdo bruožus. Taip šventes sutiksime jausdamiesi laisvesni ir laimingesni. 

 

 

 • Atiduokime visas skolas ir atlikime visus atidėliojamus darbus 

 

Pasvarstykime, kam vis dar esame skolingi. Skolos išraiška nėra būtinai piniginė arba daiktinė. Kai kam galime būti skolingi prieš tai minėtąjį atsiprašymą, padėką ar seniai žadėtą pasimatymą. Pagalvokime, gal jau seniai nelankėme savo senelių ar tėvų, artimų draugų? Vertinkime tuos, kurie mus supa. Kad tai laikina galime suprasti per vėlai, tad imkimės veiksmų dabar. Nuolat kažką svarbaus atidėliojame? Prieššventinis laikas yra puikus metas atlikti visus tolyn stumiamus darbus – taip šventes sutiksime ramiau. 

 

 

 • Pradėkime sveikiau maitintis ir daugiau judėti bei mylėti save 

 

Vis žadame ir žadame sau, kad sveikiau maitintis pradėsime nuo rytojaus, nuo pirmadienio ar nuo Naujųjų metų. Būtent naujai prasidedantys kalendoriniai metai minimi daugelyje įvairiausių pažadų. Vis dėlto rūpintis savo sveikata galime pradėti jau dabar – ir laukdami, ir jau sulaukę švenčių. Pasistenkime nepersivalgyti, daugiau judėti, kokybiškiau pailsėti, maloniai pabendrauti su sau artimiausiais, rūpintis ne tik savo fizine, bet ir dvasine sveikata. Taigi susiplakime vaisių ir daržovių kokteilį ir švenčių laukime dar labiau mylėdami save! 

 

 

Parengė: farmacininkė Rūtelė Foktienė

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Katty Sonya
2020-05-10 02:26
Aš esu Katty Soyan, norėdamas, kad šis pagarba tau ir tavo burtams būtų visiems žinoma. Aš buvau pas kitus rašytojus, nemačiau jokio rezultato. Aš tik norėjau, kad atvažiuotų pas tave anksčiau, ir aš iš tavęs pasielgiau geriausiai. Mano buvęs vyras dingo metams ir aš visur ėjau į pagalbą pas kitus burtų taksatorius, tačiau jokio rezultato nepateikiau, kol mano draugas mane supažindino su dr. Ilekhojie. Po to, kai buvo sutaikytas Burtas, aš pagaliau sulaukiau iš jo skambučio. Jo burtai padarė stebuklus, o mano vyras vėl su meile. Tai stebuklas! Staiga jis grįžo su gėlėmis sakydamas, kad turėčiau jam atleisti, aš buvau tikrai sukrėstas, kai mano vyras atsiklaupė maldaudamas atleidimo ir man, kad aš jį priimčiau. Man tikrai trūksta žodžių ir džiaugsmo, tu esi Dievas aš ir visa mano šeima. Ir dabar aš vėl esu linksma moteris. Didelis ačiū dr. Ilehojie. Kiekvienas, ieškantis tikro burtininko, turėtų susisiekti su gydytoju Ilehojie el. Paštu gethelp05@gmail.com arba galite susisiekti su juo
Ruth Donatas
2020-05-08 23:21
Aš noriu paliudyti apie puikų ir galingą rašytoją, kuris mano vyrui palikęs mane ir vaikus 2 savaitėms, kai aš jam paskambinau, jis nesirinko, kai grįžo namo trečią savaitę. Jis man pasakė, kad nori skyrybų, man buvo taip liūdna Aš verkiau visą naktį, kai jis vėl išvyko, kitą dieną buvau toks vienišas, ieškodamas ko nors internete, kai radau burtininką, vadinamą dr. Ilekhojie, kuris padėjo daugybei žmonių susidoroti su jų problemomis, todėl aš susisiekiau su juo dėl savo problemų, jis man pasakė, kad bus Priimk 24 valandas, o mano vyras grįš pas mane. Aš padariau viską, ką jis liepė man padaryti. Kitą dieną mano vyras grįžo atsiklaupęs ir maldavo, kad atšauktų skyrybas, kuriomis dabar džiaugiamės kartu. susisiekite su juo „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 arba el. paštu gethelp05@gmail.com

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Mūsų draugai

Mūsų draugai