Kodėl vyras greitai „pabaigia“? Kaip prailginti lytinio akto trukmę?

Seksas - vienas iš galingiausių žmogaus instinktų. Ir vienas iš pagrindinių malonumo šaltinių. Todėl moteris labai nusivilia, kai  laukiamas pasitenkinimas labai greitai baigiasi, net nespėjęs tinkamai prasidėti. Kodėl vyras greitai „pabaigia“  ir ar galima tokią situaciją keisti?

Vyrui seksualinei kulminacijai patirti reikia nedaug laiko - vidutiniškai  3-5 minučių. Tai susiję su vyro kūno fiziologinėmis savybėmis. Gamta ilgai trunkančių  aktų nenumačiusi,  nes  pagrindinis tikslas – apvaisinimas, jis turi įvykti kuo greičiau. Ir jei vyras rūpinasi išimtinai savo "interesais", jo partnerę tenka  tik užjausti.

Priešlaikinis sėklos išsiveržimas gali įvykti:

-pirmos sueities metu. Gana natūrali reakcija, ypač jei vyras yra  pavargęs, nervingas ar pernelyg susijaudinęs.

-priešlaikinis sėklos išsiveržimas vyksta   dažniau ar rečiau reguliariai. Dažniausiai tai susiję su urogenitalinės sistemos ligomis. Nemalonumai  šalinami kreipiantis  pagalbos į gydytoją.

- vyras baigia per  1 minutę. Tai jau sako apie rimtas sekso problemas. Nepaisant to, laiku ir kompetentingomis priemonėmis problemą galima išspręsti.

Kaip matote,  greitos ejakuliacijos priežastys dalinasi į 2 grupes: psichologines ir fiziologines. Kai kuriais atvejais psichologinių priežasčių  kaltininkės vaidmuo tenka moteriai.  Dalis moterų pačios stumia savo vyrus į tokią padėtį, neišreikšdamos savo norų ir pojūčių. Dėl drovumo ar dėl baimės likti vienai, ji vengia šios temos ir atima  galimybę mėgautis pilnaverčiu lytiniu gyvenimu.

Vietoj atviraus pokalbio su lovos partneriu apie seksą , ji nusprendžia pasitenkinti tuo, ką „gauna." Ir daro labai didelę klaidą. „Viršūnės“ nepasiekimas sukelia masę diskomforto, įskaitant psichikos ir fizines problemas. Be to, dažnais atvejais, vyras dažnai nenumano, kad su juo  kažkas  negerai, ir jis „išsiliejo“ per anksti.

Dėl kokių faktorių įvyksta priešlaikinė ejakuliacija?

Fiziologinių:

-varpos galvutė turi labai aukštą jautrumą, todėl vyras baigia per 1-2 minutes.

-ilgalaikis susilaikymas. Jei vyras  ilgą laiką neturėjo lytinių santykių , tai tikėtina, kad jau glamonių metu patirs didžiausią susijaudinimą ir "išsikraus" per kelias sekundes.

-per didelis susijaudinimas. Klasikinis atvejis: vyras greitai baigia, o jo žmona  tik pradeda "įsijausti".

-trumpalaikė erekcija, nes paauglystėje dažnai masturbavosi .

-nepageidaujama reakcija į daugelį vaistų.

-urogenitalinių  organų ligos (cistitas, prostatitas, uretritas).

-atramos- judėjimo sistemos ligos. Stuburo pažeidimai, kai sutrikdoma  dubens organų kraujotaka.

-bloga fizinė forma, nutukimas.

-gausus alkoholio vartojimas.

-narkotikų vartojimas.

{banner-24}

 

Psichologinių:

-patirties stoka.

-depresija.

-baimė.

-panika dėl pirmojo seksualinio kontakto su nauja partnere.

- įtempti  konfliktai su partnere.

- baimė dėl ankstesnio fiasko .

-nerimas ir kaltės jausmas: nervingieji  baigia "vienas, du".

-stresas  darbe.

 

Baigia greitai, kaip elgtis?

Kalbant apie priežastis, tiesiogiai nesusijusias su sveikata, vyras turi pats pasistengti, kad partnerė atsidurtų "septintame danguje". Tam reikia:

1.Stiprinti tarpvietės raumenis. Norėdami suprasti, kuriuos iš jų, vaikinas turi įsivaizduoti, kad jis labai nori šlapintis ir bando ištverti. Būtent  raumenys, kuriuos jis tuo metu suspaudžia, ir yra "būtini". Atlikite  iš eilės bent 50 raumenų sutraukimo pratimų. Nuolatinis treniravimasis  per mėnesį žymiai pagerins situaciją.

2.Kvėpuoti giliai ir ramiai. Dažnas kvėpavimas sukelia padidėjusią kraujo apytaką ir dėl to – intensyvų  spermos sekrecijos išsiskyrimą. Jei negalite kontroliuoti kvėpavimo - reikia trumpam nutraukti seksą (1-2 minutėms), atsipalaiduoti.

3.Keisti frikcijų dažnumą. Greitas tempas turėtų būti pakeistas lėtu. Tai padės kontroliuoti procesą ir tuo pačiu praturtins partnerių seksualinę patirtį.

4.Eksperimentuoti lovoje. Kartais pakanka keisti pozą, ir visos seksualinės problemos savaime išnyksta.

5.Pašalinti iš seksualinių glamonių vyro kirkšnies, sėdmenų ir varpos glostymą. Galite glostyti ir lengvai žnaibyti nugaros, ausų ir net kojų sritį. Tai padės "išsklaidyti" seksualinę įtampą visame kūne ir  pailgins lytinius santykius.

6.Susitarti dėl žodžio "stop“ , kai vyras ištaria tai, moteris turi baigti mylėtis- tai padės jam "susiimti" ir  pratęsti malonumą.

7.Reguliarus (!) fizinis aktyvumas. Jis yra būtinas stipriosios lyties atstovo kūnui kaip oras. Sportas ne tik padidina fizinę ištvermę, bet ir daro teigiamą poveikį lytinių santykių trukmei. Pusantros valandos tris kartus per savaitę treniruoklių salėje nėra geriausias pasirinkimas. Puikus variantas - dviračių, kovos menų, futbolo sekcijos.

Sekso pailginimui naudojami prolongatoriai. Tai apima prezervatyvus, tepalus-anestetikus, kremus, gelį. Jie sumažina varpos galvutės jautrumą ir padeda išvengti greito sėklos išsiliejimo.

Ką daryti, jei šios priemonės vyrui nepadeda ?

Pirmiausia - nesijaudinti. Esant moterų ir vyrų psichologinėms problemoms, puikiai padės psichologo konsultacija . Esant depresijai ir padidėjusiam nerimui, padėtis pasikeičia po antidepresantų vartojimo. Tačiau nepamirškite, kad juos paskirti turi gydytojas. Tuo pačiu metu galima (ir būtina) naudoti pirmiau minėtus mechaninius metodus. Esant urologinėms problemoms, gydytojai skiria tinkamus vaistus ir gydymo kursą. Priešlaikinės ejakuliacijos problema yra grynai individuali. Lemiamąjį vaidmenį atlieka partnerių pasitikėjimas.

Parengė: L.Varanavičienė

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai