Ką moterys turėtų žinoti apie vyrus?

Kiek jis uždirba? Kokia yra jo šeima? Ar jis turi nesantuokinių vaikų? O gal jis serga kažkokia liga ir nepasako? – milijonas klausimų sukasi moters galvoje jau per pirmą pasimatymą. Kai kurie iš šių klausimų pasiekia adresatą – vyro ausį, tačiau jo atsakymai į šiuos klausimus ne visuomet būna džiuginantys. Tai ką gi daryti, kad pirmasis pasimatymas nesubyrėtų, ir Jūsų santykiai vystytųsi toliau...

Ar verta domėtis apie vyro praeitį?

Yra temų, kurių geriau neklausti nei per pirmą pasimatymą, nei santykių eigoje. Pavyzdžiui, klausimas apie ankstesnius vyro santykius su buvusia partnere gali ne juokais jį įsiutinti. Vyras pats turėtų norėti Jums išsipasakoti.

Jei jis turi vaiką, jis Jums pasakys, gal ne santykių pradžioje, bet po keleto savaičių ar net mėnesių.  Jei jis serga kokia nors liga ir jam yra svarbūs santykiai su Jumis – jis taip pat anksčiau ar vėliau apie tai praneš. Moterys tik turėtų apsišarvuoti kantrybe ir palaukti, kuomet vyras pats prabils.

Vyrai – tarsi dideli vaikai, tik jų žaislai daug brangiau kainuoja

Tikriausiai ne vienai moteriai yra tekę susidurti su ta akimirka, kuomet vyras pasako: „Brangioji, pirksiu automobilį, žinau, kad būsi prieš, bet mano automobilis jau senas,  aš noriu naujesnės, man jos reikia“. Į tokius vyro žodžius moteris dažniausiai atsako neigiamai, ne visuomet pritaria idėjai pirkti gerą, naują automobilį, kurio taip trokšta vyras. Jos akimis automobilis – tai tik metalo gabalas, kuris skirtas susisiekimui, nuvykti iš taško a į tašką b. Jo akimis automobilis – tai ne tik susisiekimo priemonė, tai – savo statuso parodymas visuomenei, saugumas, komfortas, kuris yra būtinas vyro gyvenime. 

Dauguma vyrų yra uždaro būdo, tačiau teisingi klausimai gali priversti vyrą išsikalbėti

Dažnai moterys teigia, jog jų vyrai yra uždari. Natūralu, taip jau yra sutverta, kad moterys – pleputės, o vyrai – santūrūs ir nereikia „pūsti prieš vėją“, nors kartais labai norisi. Pavyzdžiui, vyras grįžo po sunkios darbo dienos. Įsijungė televizorių, pasiėmė vakarienę. Matote, kad jis liūdnas, dėl kažko nerimauja. Klausimas „Kas atsitiko?“ šiuo atveju neduos teigiamo atsakymo, nes atsakymas bus „Nieko“. Vyrai mėgsta savo problemas pasilikti sau, neapkrauti savo šeimos, tad dėl šios priežasties atsakymas, tikėtina, jog bus trumpas ir nieko nepasakantis. Tačiau, jei užbėgsite už akių trumpam atsakymui „Nieko“, Jūs imsite ir pasakysite: „Šiandien atrodai pavargęs, aš ir tokia vakar buvau – krūvos darbų ir problemų darbe, bet kai su tavimi apie tai pasikalbėjau, iškart pagerėjo. Jei nori – gali pasikalbėti su manimi, rasime sprendimą dviese greičiau“. Po tokio ar panašaus pasakymo didelė tikimybė, kad vyras atsivers, pradės kalbėtis. Jis supras, kad Jūs esate empatiška – galite jį suprasti ir užjausti, o ne priekaištauti ir mokyti, kaip gyventi ir ką daryti...

Vyrai savo sveikata rūpinasi mažiau, nei moterys

Stipriosios lyties atstovai pas gydytojus apsilankys tik tuomet, kai vizitas bus tikrai reikalingas. Apie profilaktinius apsilankymus pas gydytojus vyrai retai kada galvoja. Negerai, nes sulig bėgančiais metais gali prastėti ir vyrų sveikata. Tad kiekviena moteris turėtų stebėti savo vyro sveikatą.

Pavyzdžiui, jei vyras naktį eina itin dažnai šlapintis, jam yra pradingęs lytinis potraukis, vargina nugaros apačios, strėnų ar viršutinės šlaunų dalies skausmas bei sąstingis – tai jau gali būti vieni iš simptomų, jog Jūsų vyrą kamuoja prostatos ligos. Moteris turėtų nelikti abejinga savo vyro sveikatai ir būtinai jį užregistruos vizitui pas urologą.

Vyrų mityba turėtų būti visavertė ir subalansuota

Ne paslaptis, kad vyrams, kaip ir moterims, reikėtų maitintis sveikatai: subalansuota mityba bei fizinė veikla gali užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių ligoms, diabetui, nutukimui ir kitoms ligoms.

Vyrų mityba labai dažnai priklauso nuo moteris – juk ji dažniausiai gamina visai šeimai, todėl labai svarbu, kad maistas būtų kokybiškas ir naudingas sveikatai. Juk maistas reikalingas ne tik tam, kad žmogus turėtų energijos, bet ir tam, kad organizmas galėtų normaliai funkcionuoti.

Patarimas: rytais vyrui duokite atsigerti vandens, kuriame yra išmirkytos ispaninio šalavijo (Čija) sėklos. Toks rytinis kokteilis ne tik duos vyrui daug vitaminų ir mineralų: kalcio, magnio, vitamino E, B, omega - 3 rūgšties, kalio, geležies, fosforo, bet ir prisotins organizmą vandens, mat šios mažos sėklytės puikiai sugeria vandenį.

Parengė: L. Rimgailė

 

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai