Kokie dažniausiai apie prezervatyvus užduodami klausimai?

Prezervatyvai - tai iš tiesų populiari kontraceptinė priemonė, kurią pasirenka labai įvairaus amžiaus žmonės, gyvenantys aktyvų lytinį gyvenimą. Vis dėlto, neretais atvejais kyla įvairių klausimų, susijusių su šia kontraceptine priemone. Taigi, kokie jų užduodami dažniausiai?


Koks yra prezervatyvų patikimumas?


Tai, žinoma, priklauso nuo to, kokius prezervatyvus pasirinksite. Vyriškų prezervatyvų patikimumas siekia 98 procentus, o moteriškų - 95 procentai. Nors statistika rodo, kad tai - iš tiesų patikima kontraceptinė priemonė, tačiau visada svarbu būti užtikrintiems, kad ji yra naudojama tinkamai.


Kaip pasirinkti tinkamiausius prezervatyvus?


Kadangi jų pagrindinė funkcija yra užtikrinti saugų lytinį aktą bei padėti išvengti lytiškai plintančių ligų bei nepageidaujamo nėštumo, visada svarbu atkreipti dėmesį, ar prezervatyvai yra tikrai saugūs. Nesuklysite pasirinkdami sargius, kurie yra pagaminti Europos sąjungos šalyse ir yra atitinkantys saugumo standartus (tokia produkcija žymima raidėmis CE). Taip pat, kiekvienas prezervatyvas turi turėti pažymėta galiojimo laiką - datą iki kada jis gali būti panaudotas.


Prezervatyvų dydis - tai taip pat svarbus kriterijus, ir šiandien tikrai galima rasti ne tik standartinio dydžio sargių. Tinkamai pasirinktas dydis visada gali garantuoti, kad lytinio akto metu prezervatyvas nenusmuks ir neįplyš.


Ar ploni sargiai yra tokie patys patikimi?


Taip, tikrai neverta nerimauti, kad plonesnis prezervatyvas bus ne toks patikimas. Paprastai storesni prezervatyvai yra skirti analiniam seksui, todėl sargių storį galima rinktis pagal paskirtį.


Ką daryti, jei pasireiškia alergija lateksui?


Tai tikrai nereiškia, kad turėtumėte atsisakyti prezervatyvų. Nors dauguma jų yra pagaminti iš latekso, tačiau visada galima pasirinkti sargius, pagamintus iš poliizipreno. Nors alergija lateksui pasireiškia iš tiesų retais atvejais, svarbu žinoti, kad tikrai yra išeitis.


Kur rasti nestandartinio dydžio prezervatyvų?


Vaistinėse ar prekybos centruose tokių sargių rasti pavyksta gana retai, tačiau visada galima apsilankyti specializuotose parduotuvėse, ir šiandien tokios produkcijos galima įsigyti tiesiog internetu.


Ką daryti, jei naudojant prezervatyvą, nejaučiamas malonumas?


Tokiu atveju galima išbandyti plonesnius prezervatyvus, ir toks pasirinkimas gali puikiai pasiteisinti. Taip pat ir moteriški prezervatyvai neretai gali būti puikiu pasirinkimu - tereikia atrasti i geriausią sprendimą.


Ar prezervatyvai gali padėti atitolinti ejakuliaciją?


Taip, šiandien tikrai galima rasti tokių prezervatyvų: paprastai jie yra sutepti benzokaino tepalu, kuris mažina jautrumą, ir tai iš tiesų gali prailginti lytinio akto trukmę. Dar kitaip paprastai jie vadinami uždelsiantys prezervatyvai.


Kadangi šiandie siūlomų prezervatyvų pasirinkimas yra tikrai didelis, galite net neabejoti, kad tikrai rasite pačius geriausius sprendimus, kurie jums leis patirti dar daugiau malonumo mėgaujantis seksu. Paprastai, perkant prezervatyvus internetu, pasirinkimas būna didžiausias ir ten galima gauti daugiausiai informacijos apie Jus dominančius sargius.

 

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

tomas
2015-11-23 02:09
visada perku prezervatyvus is prezervatyvai123.lt
R.
2015-02-02 21:08
reikėtų išgerti likus iki "reikalo" 2 valandoms. Būna po 30 ir 60 mg. Tikrai veiksminga, nors poveikis dar geresnis, jeigu vartojant priligy kartu taikoma ir psichoterapija.
mmm
2015-02-02 21:01
nors sukurti antidepresantų pagrindu, priligy neturi šiems vaistams būdingų šalutinių požymių, nesukelia pripratimo. Vartoti galimanors ir kasdien, jei galimybės leidžia - bet ne daugiau kaip po dozę per parą. Su maistu ar be jo - nesvarbu. Poveikiui tai didelės reikšmės neturi.
Marius
2015-02-02 20:51
atitolinti ejakuliciją galima ir vaistais. Tiesa, tokie šiuo metu yra tik vieni - vadinasi priligy. Yra visose vaistinėse - net receptas nėra būtinas, galima įsigyti ir taip.
Dima
2015-01-22 21:51
super, paprastai bei aiskiai
Vaida
2015-01-22 09:58
Geras straipsnis
Romas
2015-01-21 20:20
Visada perku prezervatyvus is http://www.sargiai.lt/prezervatyvai, labai gera kokybe ir pasirinkimas didelis
Gabija
2015-01-20 17:34
Uždelsiantys prezervatyvai Ą? Geras nežinojau :) idomu ...
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai