Ko iš fizinės meilės tikisi vyrai ir ko - moterys?

Sekso biologinė paskirtis, kaip visi žinome, yra giminės pratęsimas, vaikų atsiradimas. Poreikį turėti palikuonių jaučia daugelis žmonių, tačiau ne visi vienodai. Kai kas tariasi visai nenorintys turėti vaikų. Mat lytinį instinktą didžia dalimi lemia galvos smegenų žievės veikla, t.y. žmogaus protas. Be jo žmogus, kaip ir visi gyvūnai, rūpintųsi vaikų atsiradimu tik instinktyviai. Tačiau sekso funkcija vaikais neapsiriboja. Žmonės, kaip ir dalis laukinių gyvūnų (pvz., liūtai) lytiškai santykiauja daug dažniau nei reikia giminei pratęsti. Tokį elgesį lemia lytinio instinkto savybės: periodiškai kyla specifinė fiziologinė įtampa, kai instinktas patenkinamas, įtampa atslūgsta, atsiranda malonumo pojūtis, po tam tikro laiko įtampa vėl atsiranda... Šis "užburtas ratas", jei nėra sutrikimų ar nukrypimų, sukasi beveik visą gyvenimą. Intelektas, išgyvenimai, seksualinės nesėkmės gali visiškai ar ilgesniam laikui "užblokuoti" lytinį potraukį. Pasitaiko ir kitų lytinių santykių nukrypimų, pvz., keršto tikslais, siekiant patirti ypatingų pojūčių, imami "kolekcionuoti" priešingos lyties atstovai ir kt. Tuomet žmogus sąmoningai suaktyvina savo seksualinę veiklą ir padidina patį lytinį potraukį.
 

IEVAI
Dauguma moterų puikiai žino, jog vyrai savo gyvenimo be sekso negali net įsivaizduoti. Tik nedidelė vyrų dalis nesidomi seksu arba nustumia jį antrą ar trečią vietą savo vertybių sistemoje. Kartais dėl sekso jie pamiršta visus savo reikalus, ypač tai būdinga jauniems, neseniai pradėjusiems šeimyninį gyvenimą vyrams.
Kai po draugystės laikotarpio, neturėdami kito būdo legalizuoti savo seksualinio gyvenimo, mergina ir vaikinas susituokia (kartais to reikalauja tėvai), prasideda tikrasis "medaus mėnuo", kuris gali užtrukti ir visus metus. Dažnai vyrui netgi sunku atsikelti ir palikti žmoną vieną lovoje. Pamirštama apie mokslus, buitinius reikalus, vėluojama į darbą. Tai nuostabus, laimės kupinas gyvenimo laikotarpis.
Seksas - vyro silpnoji vieta. Neturėdamas lytinių santykių, vyras jaučia fiziologinę įtampą, nuo kurios išgelbėti gali tik moteris. Taigi vyras tampa nuo jos priklausomas, o pačiai moteriai atsiranda galimybė juo manipuliuoti. Neretai vyrai tenkinasi masturbacija, bet tikras seksas daug geriau. Fiziologinį diskomfortą gali jausti dar nesuradę partnerės jauni vyrai arba tie, kuriems prasidėjęs priverstinis susilaikymo laikotarpis - partnerės nėštumas, pogimdyminis laikotarpis arba vieno kurio išvyka, liga ir pan. Ypač sunku gyventi su žmona kartu, miegoti vienoje lovoje ir nesimylėti.
Daugelis urologų teigia, jog reguliarus lytinis gyvenimas naudingas vyro organizmui, jo priešinės liaukos (prostatos) funkcijai, o susilaikymas - kenksmingas. Tačiau pastebėta, jog vyras daug blogiau fiziškai ir psichologiškai jaučiasi, kai nusiteikia aktui, bet aktas neįvyksta. Tai gali sukelti didžiulį pasipiktinimą, tiesiog agresiją moters atžvilgiu. Retkarčiais šie jausmai netgi perauga į fizinę prievartą.


Lytiškai santykiaudamas su mylima moterimi vyras trokšte trokšta atsako. Dauguma jų mano, jog tai, kas patinka jam, patinka ir jai. Šia mintimi paremtas vienas iš vyriškų mitų apie moteris. Jis skamba taip: "Moteris labai mėgsta lytinius santykius, bet kai vyras juos pasiūlo, nesutinka arba apsimesdama priešinasi".
Šiuolaikiniam vyrui moters atsakas akto metu labai svarbus, jis patvirtina moters jausmus vyro atžvilgiu. Moters teigiama reakcija sustiprina jo pasitikėjimą, padidina seksualinį pasitenkinimą. Deja, po ilgesnio bendro gyvenimo moters reakcija paprastai sumažėja ar net išnyksta, ypač kai atsiranda buitinių ar kitokių nesutarimų. Ignoruodami dvasinio artumo būtinumą, vyrai visas pastangas sudeda į sekso technikos tobulinimą. Tuomet tikimasi, jog moterys pamirš apie nesutarimus, pajutusios stebuklingas glamones. Žmonos neretai įsitraukia į tokį "žaidimą" ir pradeda vaidinti seksualinį susijaudinimą, orgazmą, tuo tarpu toliau kaupia nuoskaudas. Kad ir kaip vyras tikėtųsi malonios reakcijos į savo intymias pastangas, moteris neturėtų apsimetinėti. Vieną kartą pradėjusi vaidinti, moteris priversta tai tęsti. Tai galutinai sužlugdo jos pasitenkinimą seksu, ilgainiui pradeda trukdyti ir vyro pasitenkinimui.
Dauguma vyrų mėgsta sekso įvairovę, ypač kelias sueities pozicijas to paties akto metu, kiti jas keičia po truputį. Bendro gyvenimo pradžioje labiau mėgstamos aktyvios pozicijos. Vyrui svarbu pajusti savo pergalę, viršenybę prieš moterį. Be to, tokia pozicija suteikia veiksmų, judesių laisvę.
Vėliau vyrai pradeda vertinti ir kitas suartėjimo pozicijas. Pasyvios pozicijos daugiau tinka vyrams, kurie greitai patiria ejakuliaciją. Kuo labiau nusitęsia ejakuliacijos momentas, tuo vyrai įgauna daugiau pasitikėjimo savimi. Tokiems vyrams taip pat patinka, kai moteris, būdama viršuje, greičiau pasiekia orgazmą. Plačiai paplitusi nuomonė apie ilgai galinčio atlikti frikcijas vyro stiprumą yra iš esmės klaidinga.
Demokratiškiems vyrams patinka tokios sueities pozicijos, kai abu partneriai gali būti vienodai aktyvūs. Vienoje iš tokių pozicijų, kai abu sėdi "veidas į veidą", vyrui patogu matyti moters kūną. Tai sukelia didelį malonumą, nors ejakuliacijos ir nepagreitina.
Retas vyras abejingas oraliniam seksui. Vyrai paprastai skubina nuolatines partneres jį išbandyti. Jie ypač mėgsta moters oralinį kontaktą su jo lyties organais, nes šioje pozicijoje įžvelgia visišką moters nuolankumą ir atsidavimą. Kai vyras bučiuoja moters intymias vietas, jis jaučia ypatingą jos atvirumą.
Žinoma, vyrų pomėgiai sekse yra labai individualūs ir bėgant metams gali kisti. Jauni vyrai mėgsta intensyvų lytinį gyvenimą, vėliau poreikis po truputį mažėja, o penkiasdešimties metų amžiuje, kad atsirastų visavertė erekcija, neretai prireikia moters rankų pagalbos. Labai svarbus ir moters dvasinis palaikymas.
Moters parama ypač svarbi, jei vyras susirgo lytinių organų liga, pavyzdžiui prostatitu. Ši liga erekcijai tiesioginės įtakos neturi, bet gali atsirasti nemalonių pojūčių ejakuliacijos metu. Tokiems vyrams svarbus lytinio gyvenimo reguliarumas. Jis svarbus ir vyresnio amžiaus vyrams, kenčiantiems nuo prostatos adenomos. Dabar šiai ligai pristabdyti yra efektyvių vaistų.
Nuolatinis noras prievartauti moteris, nors ir pasitaiko, nėra paplitęs tarp vyrų. Šeimoje tokie vyrai elgiasi sadistiškai, linkę suteikti skausmą akto metu. Tai toleruoja mazochistinį poreikį turinčios moterys, mėgstančios jausti skausmą lytinių santykių metu.
Moterį reikia mylėti - ir jos kūną, ir jos sielą, ir ją visą... Kitaip vyrai gali, patys to nežinodami, labai daug prarasti...
ADOMUI
Dabar moterys daug dažniau galvoja apie seksą nei anksčiau. Dauguma jų vertina seksą būtent su konkrečiu, jai patinkančiu arba, dar geriau, mylimu vyru. Joms seksas ir dvasinis bendravimas yra neatsiejami dalykai. Kol neatsirado pasitikėjimo atmosfera, visavertis pasitenkinimas sunkiai įmanomas.
Kai kurios merginos, norėdamos atitikti seksualinės revoliucijos reikalavimus, linkusios eksperimentuoti. Nejausdamos jokių jausmų vyro atžvilgiu, jos stengiasi būti aktyvesnės, kaitalioja sueities pozicijas, dažnai keičia partnerius. Tai yra jaunystės "liga", po kurios arba pasveikstama, arba ji lieka "neišgydyta". Pirmuoju atveju tokia moteris pradeda jausti įprastą dvasingumo ir seksualumo poreikį, antruoju - visiškai atšąla seksui.
Vyrai visuomet turi prisiminti, jog moterys nemėgsta skubotumo, skuba jas labai žemina. Skubėti versti santykiauti - reiškia negerbti moters norų. Žinoma, galima ją įkalbėti ar padaryti spaudimą, tačiau lytiškai santykiauti ji sutiks visiškai tam nepasiruošusi. Tokiu atveju gero sekso nebus niekada. Daug geriau sulaukti jos aktyvaus domėjimosi seksu.
Idealus variantas - pora lytiškai santykiauja tik tuomet, kai to nori moteris. Būtent tada vyras turi galimybę pajusti partnerės aistrą. Kartais bijoma, kad tuomet šie santykiai bus labai retai, bet poreikį visiškai nesunku "pažadinti" - tereikia atsižvelgti į jos dvasinius poreikius. Jei diena bus bloga, tai bus bloga ir naktis. Patarimas paprastas - vadinasi, vyras turi siekti, kad tos dienos būtų geros.
Labai svarbu palaikyti ir neseksualų fizinį kontaktą. Daugumai moterų toks kontaktas, pvz., lengvas apsikabinimas, prisilietimas, yra įprastas. Vyrai gi, kai lytinis gyvenimas su partnere tampa reguliarus, jį pradeda visiškai ignoruoti ir... daug praranda. Atšaldamos seksui moterys tiesiog streikuoja prieš vyrų nedėmesingumą, abejingumą jų, moterų, norams.
Nors moterų pagrindinės erogeninės zonos skiriasi, nė vienai iš jų nepatinka, kai vyras glamones pradeda nuo lytinių organų. Juos suprasti galima - būtent lytiniai organai ir domina labiausiai. Tačiau reikia atminti - lytinių organų glamonės svarbios, bet tik po to, kai moteris yra sujaudinta.
Šiuolaikinis visavertis seksas įmanomas tik naudojantis efektyvia kontracepcija. Deja, dauguma priemonių yra moterims. Moterys dažnai nereikalauja, kad vyrai perimtų atsakomybę už kontracepciją, tačiau jie turi žinoti, jog jų dėmesys šioje srityje yra labai svarbus. Moteriai svarbu jausti, kad vyras rūpinasi ja, kad neskuba pradėti lytinių santykių, kol dar nenutarta dėl kontracepcijos. Natūralu, kai vyras moka už kontracepcijos priemones. Pradiniame bendravimo etape dažnai naudojami vyriški prezervatyvai. Tai taip pat rodo rūpinimąsi moters sveikata.
Kai kurie vyrai klaidingai mano, jog tik moterims reikia praustis intymiąsias vietas. Ir iš tiesų, išskyros iš moters lytinių organų daug gausesnės. Tačiau be jokių abejonių ir moteriai yra daug maloniau lytiškai santykiauti su tvarkingu, švariai nusipraususiu visą kūną ir lyties organus, pasikirpusiu rankų ir kojų pirštų nagus vyru.
Išgėrus vyrą pradeda labai "traukti" prie moterų. Retai moteriai tai patinka. O jeigu vyras tampa priklausomas nuo alkoholio, žmonai seksas sukelia pasibjaurėjimą. Vienintelis variantas - abu partneriai yra saikingai išgėrę ir yra praleidę malonų vakarą kartu.
Skirtingai nuo vyrų, dauguma moterų yra gana konservatyvios sueities pozicijų kaitaliojimo atžvilgiu. Tai yra visai suprantama, kadangi pradėjus lytinį gyvenimą visavertis pasitenkinimas ir orgazmas atsiranda ne iš karto. Moteriai sujaudinti ir orgazmui sukelti reikia gana sudėtingos procedūros. Todėl pereinant prie kitos sueities pozicijos reikia daug ką "perkonstruoti" iš naujo. Ši problema išnyksta tik tada, kai partneriai įgyja daugiau patirties, taip pat moterims peržengus trisdešimties metų ribą.
Sueities pozicijos, kai moterys pasyvi, yra priimtinos daugeliui. Būdama tokioje pozicijoje moteris nejaučia jokio pažeminimo. Bet vyras, jei tik moteris pageidauja, turi leisti jai būti aktyviai tiek, kiek ji to norės. Lytinių santykių srityje būtina toleruoti bet kuriuos moters pageidavimus, nes tai leis jai iki galo išreikšti savo aistrą. Ogi būtent aistringos moterys ir patinka vyrams...

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Vitoldas
2014-12-15 18:18
buvo manoma, kad tai sukelia vien psichologinės priežastys, bet jau žinoma, kad per greitam baigimui įtakos turi ir biologiniai veiksniai: hormonų kiekio kraujyje pakitimai,tam tikros skydliaukės ligos, priešinės liaukos ir šlaplės uždegimai ar infekcijos ir t.t.
W
2014-12-15 14:04
man - 32 metai, o lovoje jaučiuosi kaip jaunuolis. Vos tik pradedu mylėtis, jau po kelių sekundžių baigiu.Ar tai normalu? Gal tai koks sveikatos sutrikimas?
Žilvinas
2014-12-07 13:53
Mano antroji pusė sakyčiau netgi labiau suinteresuota, kad viskas vyktų ilgiau,todėl planavimas kada gerti tabletę, mums nekelia jokių nepatogumų- juk viskas yra suderinama.(super)
Jonas
2014-11-28 11:14
išeitų, kad intymiems malonumams reikės pasiruošti iš anksto? o jeigu toks noras kiltų spontaniškai?
Žilvinas
2014-11-20 16:30
kasdien vartot nereikia tik pagal poreikį, na kai reikalai pakryps "ta linkme" arba susitari tada ir geri prieš 1-3 val iki sexo.
Simas
2014-11-20 12:30
o kaip vaistą reikia vartot? kiekvieną dieną?
Žilvinas
2014-11-13 11:22
Priligy pailgina laiką iki sėklos išmetimo ir gali pagerinti ejakuliacijos kontroliavimą.Taip kad galiu nebesijaudint, kad baigsiu per greit tai prideda pasitikėjimo.
Vaidas
2014-11-08 11:30
turiu tokią problemą nuo lytinio gyvenimo pradžios. Prezikus bandžiau, kremai netiko partnerei, įvairios technikos mažai ką tepadėjo. Kaip vaistas veikia? ar jis kažkiek prailgina lytinį aktą?
Žilvinas
2014-11-06 09:10
gali pabandyti naudot kremus, purškalus, storesnius prezervatyvus ar įvairias technikas. Jei nepadės šios priemonės, jau ir Lietuvoje galima įsigyti vienintelį šiai problemai spręsti skirtą vaistą Priligy.(super)
Simas
2014-11-04 15:11
man tai būna, kad kartais baigiu po pusės min, kartais dar prieš seksą. Draugė nepatenkinta ir aš baigiu įsivaryt kompleksą: bijau mylėtis, nes ir vėl nesigaus. Gal turit kokių patarimų iš asmeninės patirties?
julija
2012-03-22 10:24
moteriški žaisliukai, kai vyras nepadeda :)
http://www.intymu.com/zaislai-sekso-prekes-moterims.html

Nukopijuokite šią nuorodą į nuorodų laukelį: http://www.intymu.com/zaislai-sekso-prekes-moterims.html
RmWkkuAetLONrPsbw
2011-09-02 16:26
IJWTS wow! Why can’t I think of tinhgs like that?
Sandrėki
2010-04-15 20:00
Straipsnis , kurį įdomu skaityti, puikus.
liova
2009-09-13 22:29
visa tai mano senai zinoma ir izbanduta,1000%pritariu visam straipsniui,deje ne visi vyrai tai supranta o tik dazniausiai giresi kas ir kiek bei kaip patvarke o kai pas draugelius paklausiu o moterei tai patiko tai isgirstu ,tipo kam tai rupi,man geda del ju
Kora
2009-05-06 15:37
Labai vertingas straipsnis, tuo labiau, kai jau gali palyginti, ka pats esi isgyvenes, ir kas parasyta, ir nerandi, kas neteisinga ar sukeltu nors siek tiek abejoniu. Siulyciau itraukti i vidurines mokyklos svietimo programos kursa. ACIU:)
snieguole
2009-01-26 15:24
Si tem turi buti sistemingai gvildenama, nes labai aktuali.Vyro ir moters santykiai labai sudetingas procesas.Daugiau tokiu straipsniu.Aciu
zyga
2008-11-27 11:22
labai man patiko sis straipsnis toks issamus, valio autoriui:)
Aiste
2008-04-09 22:18
Ismintingas ir teisingas straipsnis. Respect
Motris
2008-03-09 10:08
Verta paskaityti ir 50 peržengus
hmmm
2008-02-07 15:55
tai db as pasimeciau, moteris jaucia didesni orgazma su pvz kokiu tai daigtu,vibratoriu ar pan ,ar su wyru ???
Vyras
2007-12-14 01:59
Puikus straipsnis. Bet yra ir netiklumu...
del to isgerusio vyro ne visai taip. kalbama apie igerusi o ne apie girta. isgeres vyras dar geresnis meiluzis vien del to kad yra kiek labiau savim pasitikintis. isgeres vyras gali daug ilgiau myletis nei paprastai, turbut alkoholis kraujyje atitolina ”baigti”. truputi perdeda autorius sakydamas apie tai jog sulaukus penkiasdesimties vyrui norint pasiekt erekcija GALI prireikt moters ranku pagalbos. tiesa ta kad tos pagalbos prireikia ir po keleriu metu reguliaraus sekso su ta pacia mergina. labiausiai jaudina tai kas nauja, taciau kaskart kazkuom nustebint labai sunku. o siaip keik man teko patirt, vyrai tik is pradziu labiau nori sekso nei moterys. veliau tai apsivercia. daugeliui vyrui pakanka 2 ”kartu” per savaite, tuo tarpu moterys to nori dvigubai dazniau (aisku jei seksas yra geras).
bet siaip labai geras straipsnis.
MERGINA
2007-12-04 18:18
O kad visi vaikinai pasidometu tokiais straipsniais. Labai teisingai suformuluota ir issakyta mintis apie moters aistros isreiskima, kai ji jauciasi globojama, saugoma, mylima. LABAI SVARBU JAUSTI RUPESTI IR VYRO ATIDUMA.
Fainuoliux
2007-07-01 03:10
Geras straipsnis ir lengvai skaitosi...Na, apie moteris tai 100 % pataikyta;-)
Bubis
2007-07-01 02:11
Piskimes !!!! maziau kalbu daugiau darbu
@uuug
2007-06-17 02:01
Labai teisingai parašyta api moteris.Galėtu visi vyrai paskaityti.Ypač apie atsakomybę už kontrocepsiją.Mano vyras baigia ant manes ir tai manę jaudina,ir nereikia saugotis.
Lolita
2007-05-06 02:11
Ja ja.. daug ko nori tie vyrai... (o ciulpima porno gerai ispopuliarino)Nezinau, man meile- tai ne seksas.Bet jis toks sureiksmintas...gal net per daug... ka gi zmones grizta prie gamtos...
ir as
2007-03-30 23:46
Dainora, ar tu cia apie Veronikoss laikus?
as
2007-03-22 22:28
Puiku!
Galimybe skaityti tokius straipsnius radikaliai praplecia akirati. Kuo daugiau tokiu straipsniu, tuo geriau. Jauciasi, kad ne Veronikos laikai.
pantera
2007-02-11 15:04
ka cia ir bepridursi. bet biski del to gerimo ten vienoje vietoje nelabai sutinku nes tada kai vaikinas viras isgeria kazkiek biski tai daugumai merginu tas patinka ir kazkodel buna taip kad abu ir vaikinas ir mergina uzsimano uzsinori miletis. kas nori tas gali ir gincytis su manimi bet tiesa yra akivaizdi ir netgi nesvarbu ar mergina buna biski isgerusi ar ne tas noras vistiek yra tik va buna ir taip kad mergina zino pasekmes ir galbut nenori rizikuoti todel dazniausiai buna taip kad mergina nepasiduoda pagundai.
madeina
2007-01-22 13:45
super, pritariu
N
2007-01-18 18:24
Gerai parasyta. Specialistas.
panelyte
2007-01-11 09:10
puiku, gryna tiesa apie moteris :) ir zinoma apie vyrus :) saunu
w
2006-11-06 12:20
tikrai geras straipsnis/. puiku
z
2006-09-12 21:35
bravo
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai