Kaip įkrauti savo motoriuką

Kai perskaičiau, ką rodo naujausi mokslo tyrimai, pasijutau priblokšta: net tiems iš mūsų, kurie valgo organiškai išaugintas daržoves ir šviežiai paruoštą maistą, pasirodo, nepakanka vitaminų, mineralų ir kitų reikalingų dalykų, kad organizmas jaustųsi gerai. Lyg to būtų maža, kasdien murkdomės streso jūroje, dirbame neskaičiuodami valandų, žodžiu, su kaupu gauname modernaus gyvenimo „gerumų“, kurie mus alina ir sendina.
 

Kaip įkraunate savo vidinį motoriuką? Ar mėginate kaip nors neutralizuoti tai, kas jam kenkia? Gal turite ypatingą receptą?
Leiskite supažindinti Jus su idėja, kurią įgyvendino keletas talentingų žmonių. Vienas iš jų – Scottas Strachanas, fizikas, chemikas, inžinierius, iš Didžiosios Britanijos princo Charles rankų gavęs apdovanojimą už itin tikslaus lazerinio prietaiso sukūrimą. Šis prietaisas buvo reikalingas įgyvendinti tai, ką atrado kitas labai protingas vyras – lietuvių kilmės daktaras Toddas Ovokaitys, daug metų ieškojęs būdų, kurie padėtų ŽIV infekuotų žmonių organizmui kovoti su virusu. Jis sukūrė produktus, kurie neturi analogų visame pasaulyje ir yra skirti visiems, branginantiems savo sveikatą.
Tai lazeriu apdoroti maisto papildai „Gematria“, kuriuos žmogaus organizmas pasisavina nepalyginti geriau nei tradicinius maisto papildus. Šiuo metu kompanija „Gematria Products“, kurios gaminiai jau pasklido po visą pasaulį, yra sukūrusi 49 įvairiausio poveikio produktus.
Gematria Products, Inc. įregistruota Kalifornijoje 1996 metais. Nuo to laiko plečia ir tobulina maisto papildų, kurių sudėtyje yra pagrindinių vitaminų, aminorūgščių ir nuklidų paveikimą lazeriais. Šiuo metu yra gaminami 49 produktai. Lazerinė technologija buvo kuriama aštuonerius metus. Darbo grupę sudarė Dr.Todd Ovokaitys, Džon Hopkins (Džordžtauno universitetas) ir kiti bendradarbiai.
Eksperiomentais buvo parenkami dažniai, intensyvumai, impulsų trukmė ir pluošto storiai. Lazerio impulsu veikiama gana ilgą laiką, tačiau ne per ilgai, norint stabilizuoti atitinkamą molekulių judėjimą, bet neperkaitinant molekulių struktūros. Sukurta lazerinės energijos forma yra tokia stipri, kad keičia molekulių formą. Medžiagos maisto aktyvuotuojuose yra išskirtos iš ląstelienos, tačiau, vartojant juos kaip papildus, dauguma vitaminų ir kitų naudingų dalių organizmas nepasisavina, ir šios ląstelės, tartum naudingų medžiagų kapsulės, paprasčiausiai pašalinamos. Lazeriais susilpninus pastarųjų ląstelių membranas, naudingosios medžiagos lengviau patenka į žmogaus organizmą, papildomai gavusios energijos, lyg sudaiginti grūdai. Neįprastą bioaktyvumą maisto papildams suteikia apdirbimas lazeriu, o žmogus efektyviau juos pasisavina negu įprastinius be apdirbimo.
Gematria“ produktai stiprina bendrą sveikatos būklę, imuninę sistemą, vaikų sveikatą veikia kaip antioksidantai, valo organizmą, gerina smegenų, sąnarių veiklą, slopina uždegimus, taip pat padeda mest antsvorį, palaikyti aktyvų gyvenimo būdą, normalizuoja virškinamąją sistemą, talkina bendrai organizmo kosmetinei išvaizdai.


Daktaras Todd Ovokaitys
Lietuvių kilmės daktaras gyvena Kalifornijos valstijoje. Todd Ovokaitys daktaro disertaciją apsigynė Džono Hopkinso universitete(Johns Hopkins University). Besimokydamas Džordžtauno universiteto (Georgetawn Universitety) klinikiniame centre, specializavosi vidaus ligų bei plaučių ligų ir intensyvios slaugos srityje. Ankstyvaisiais veiklos etapais jis domėjosi ir ieškojo naujų būdų, kaip surasti priemonių, kurios užkirstų kelią tokioms ligoms, kaip vėžys, AIDS ir kitos sunkiai gydomos ligos. Ieškodamas jis aptiko, kad šviesa, veikdama įvairias biologines medžiagas, turi gydomąjį ir regeneruojamąjį poveikį. Tai ir turėjo pagrindinį lemiamą sprendimą lazerinei technologijai atsirasti. Šis atradimas paskatino įkurti „Gematrijos“ kompaniją, kuri vykdo mokslinius tyrimus ir kuria naujus produktus. „Gematrijos“ išleidžiami maisto papildai – tai naujos kartos produktai.
Daktaras Todd Ovokaitys šiuo metu dirba organizmo sveikatinimo srityje, tiria, kaip atnaujinti ir atkurti pažeistą DNR. Jis yra Luizianos valstybinio universiteto Klinikinės medicinos fakulteto docentas. Be to, jis dalyvauja tyrimuose, kurie vyksta Pietų Afrikos Respublikoje, Kenijoje.Tyrimai vykdomi su užsikrėtusiais AIDS žmonėmis ir pasiekta daug žadančių rezultatų, kurie suteikia vilties milijonams užsikrėtusiųjų AIDS.
Užpatentuota lazerinė technologija naudojama maisto papildų (JAV patentas Nr.6064500 ir tarptautinis patentas Nr.WO09722022A1) ingredientams paveikti, siekiant stabilizuoti optimalų energijos lygį, esantį molekulinėse formulėse. Tyrimai rodo, kad maisto papildai, paveikti lazerio, pasisavinami daug kartų efektyviau, dėl šios priežasties kiekvienas ingredientas yra skiriamas tam tikram tikslui pasiekti. Tai vyksta daug greičiau, negu būtų pasisavinama įprastiniu būdu be apdirbimo lazeriniu. Kiekviena molekulinė formulė aktyvuojama skirtingais lazeriniais impulsais –skirtingo dažnio ir energijos kiekio, kad sustiprintų reikalingas ingrediento savybes. Visos formulės skiriasi viena nuo kitos ingredientų sudėtimi, taip pat lazeriniu poveikiu, kad aktyvuotų skirtingas savybes ir funkcijas. Tai pagreitina žmogaus organizmo funkcijų atkūrimą.
Naudojant šią lazerinę ingredientų aktyvaciją, preparatai, pagaminti „Gematrijoje“ yra patys efektyviausi ir technologiškai naujausi šiandieninėje rinkoje.
Daktaras Toddas Ovokaitys atvyksta į Vilnių, kad visi besidomintieji iš pirmų lūpų galėtume išgirsti apie „Gematriją“[url="http://www.gematria.com"url]www.gematria.com[/a].
Susitikimas su juo įvyks „Žinijos“ draugijos salėje, Vilniaus g. 22, Vilniuje Pradžia – 17 val.
Laukiame visų, kurie mano, kad ne kas kitas, o jie patys turi pasirūpinti savo sveikata. Tų, kuriems rūpi, ką sako jų kūnas...

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

AINIS
2011-04-29 23:58
TAI DAR VIENA NESAMONĖ ,MAISTO PAPILDŲ GAMINTOJŲ UŽSAKYTA REKLAMA. KAD TIE PAPILDAI NESENTŲ YRA PRIFARŠIRUOTI KONSERVANTŲ,O APIE JŲ KENKSMINGUMĄ NET KALBĖTI NEREIKIA.
darius
2011-04-26 12:24
girdejau apie sio mokslininko tyrimus. Rimtai atrodo.
piene
2011-04-26 11:47
tikrai susidomejau. naujoves domina visuomet.
aina
2011-04-20 10:13
Lietuvoje visos naujovės labai sunkiai primamos,
tačiau nežinojimas negali buti grindžiamas neigimu.
Šių papildų veiksmingumu įsitikinau pati,kai panau- dojus juos po poros savaičių atsistatė harmonų vei-
kla.Džiaugiuosi,kad šie maisto papildai bus ir Lie- tuvoje.
jore
2011-04-19 13:12
kad butu tokiu stebuklu,tai visi butume sveiki ir laimingi.nemanykit,kad tai panaceja,nelabai itiketina.

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai