4 nuostabios šventinio stalo dekoro idėjos

Dažna šeima prieš žiemos šventes papuošia eglutę, langus, net laiptus, tačiau... pamiršta stalą. Stalo dekoravimas tampa vis populiaresnis ir populiaresnis. Galbūt ir Jūs šiemet savo šventes norėtumėte sutikti dar jaukiau ir stilingiau?

 

Stalą paserviruoti galima stilingai ir vienam valgytojui – tereikia kalėdinės puokštelės, nuostabaus servetėlių išlankstymo ir šventė taps daug jaukesnė. Pateikiame Jums keturias nuostabias stalo dekoravimo idėjas ir tikime, kad vieną iš jų pasirinksite savo šiųmetinėms šventėms!

 

Gamtos ir miško įkvėptas stalo dekoras – puikiai tiks lininės servetėlės, staltiesės ir stalo takeliai. Ant lėkščių galima padėti obuolių, kankorėžių, cinamono lazdelių. Servetėles galima surišti lininiu siūlu. Galima rinktis ir miško tematiką – spygliuočiai ant stalo sukuria jaukumą ir šventinę nuotaiką, be to, jie skleidžia gaivų ir raminantį kvapą. Galite prieš tai pasidžiovinti citrinų ar apelsinų riekelių ir papuošti jomis surištas servetėles ar per visą stalą ištiestą spygliuočių girliandą. Šiam dekorui puikiai tiks žemės spalvų indai ir audiniai. Galbūt turite močiučių dekoruotų medvilninių staltiesių ar molinių indų? Jie čia puikiai derės.

 

Anise, Star Anise, Schisandraceae, Cinnamon

 

Raudonų Kalėdų įkvėptas stalo dekoras – juk raudona spalva asocijuojasi su žiemos šventėmis, ar ne? Puikiai tiks raudona stalo tekstilė, raudoni indai, raudonos žvakės, raudoni eglutės burbulai, žvakės bei įvairi kalėdinė atributika. Tai puiki proga panaudoti ir žiemos švenčių sezonui pritaikytus indus. Kuo daugiau raudonos spalvos, tuo geriau. Raudona puikiai derinama su auksine ir su balta spalvomis, o jei norisi kontrastų, tuomet galima „įpinti“ ir gaivios žalios spalvos. Puikiai kambarys atrodys tuomet, kai raudonai bus papuošta ir eglutė, ir stalas. Servetėles galima perrišti raudonomis uogomis, kuriomis galima papuošti ir per visą stalą ištiestą kalėdinę girliandą ar padėtus kalėdinius vainikus. Tokiu būdu galima išgauti „natūralesnį“ raudoną dekorą. Jei indai raudoni, tuomet rinkitės baltą staltiesę, o stalo įrankius galite įmauti į raudonas kalėdines kojines.

 

Christmas Table, Christmas Dinner

 

Baltos žiemos įkvėptas dekoras – rinkitės krištolinius, baltos keramikos arba permatomo stiklo indus. Jei turite žydros ar mėlynos spalvos stalo tekstilės, tuomet ji čia puikiai derės. Įpinkite sidabrinių detalių – eglės burbulų, žvakių, LED lempučių, spindinčių žvaigždžių, šaltos spalvos žvakių ir t.t. Puikiai atrodys šaltų atspalvių LED lempučių girliandos, iš kurių susukti kamuoliukai, apgaubti stiklinėmis taurėmis ar stikliniais gaubtais.

 

Christmas Party, Meal, Napkin, Bokeh, Set Table

 

Imbieru kvepiančiais skanėstais įkvėptas dekoras – panaudokite stalo dekorui savo imbierinius kepinius. Stalo centre ant iškelto padėklo pastatykite imbierinį namelį, o kiekvieną servetėlę perriškite lininiu siūlu ir įverkite po imbierinę širdelę su skylute. Puikiai tiks raudona ir žalia stalo tekstilė, avikailis ant kėdžių ir į vazeles pamerktos pušies šakelės. Beje, ant jų taip pat galima pakabinti imbierinių skanėstų. Puikiai tiks šiltos spalvos lempučių girliandos.

 

Christmas, Gingerbread, Holiday, Sweet, Cookies

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Vinciane Dubuisson
2021-12-04 22:33
Io, la sottoscritta, Madame Vinciane Danielle DUBUISSON di nazionalità belga, nata il 07/12/1965 a Liegi. Ti invio questo messaggio per chiedere il tuo consenso a realizzare un progetto di donazione. Avendo perso mio marito in un tragico e mortale incidente qualche anno fa, non ho famiglia né figli, purtroppo soffro di cancro al cervello, ed è proprio questo cancro che mi ha impedito di concepire un bambino. Quindi non ho più una famiglia, un fratello o un parente che possa beneficiare della mia fortuna, attualmente ricoverata in Francia per cancro terminale, decido di donare la mia fortuna affinché tu possa svolgere le opere di beneficenza che preferisci. .
Per questo ti lascio in dono. Una somma di cinquecentomila euro (500.000 euro) che attualmente sono nella mia cassaforte
Per favore rispondimi per maggiori dettagli.
grazie per avermi collegato al mio indirizzo email: hchanpionavado@gmail.com

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Mūsų draugai

Mūsų draugai