Gamtos produktai – tinkamas požiūris į sveikatą

Japonija seniai garsėja kaip valstybė, kurioje žmonės gyvena ilgiausiai, čia moterų vidutinė gyvenimo trukmė pasiekė 86,05 metų, o vyrų – 79,29 metų. Šioje šalyje taip pat gana daug sulaukusių šimto ir daugiau metų. Kas tai lemia?
 

Pagal japonus, yra keli sveikatą lemiantys veiksniai. Pirmasis iš jų – žmogaus kūno konstitucija, tai yra genetinė informacija, paveldėta iš tėvų. Tačiau geros sveikatos priežastis slypi ne tik genuose. Didelės reikšmės turi gyvenimo būdas. Be to, yra ir pagalbininkų, kurių dovanoja pati gamta.

 

Stipriausias natūralus antioksidantas


Svarbiausias Rytų medicinos principas: profilaktika visada geriau nei gydymas. Rytų medicina primena mums, kad sveikata didele dalimi priklauso nuo mūsų pačių. Tai raktas išlikti sveikiems. Daugėja žmonių, kurie ima sekti senąja Rytų medicinos išmintimi, nes supranta, kad sveikatą išsaugoti paprasčiau nei susirgus gydytis. Taigi daugelis stengiasi vadovautis sveiko gyvenimo taisyklėmis, daugiau judėti, sveikiau valgyti. Bet ar visada to pakanka?
Deja, kartais tinkamo maisto, sveikos gyvensenos nepakanka užkirsti kelią negalavimams ir ilgaamžiškumui užtikrinti. Kas dar galėtų padėti?
Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad puikus pagalbininkas yra natūraliai atsirandantis augalinės kilmės produktas resveratrolis. Jis yra gaminamas pačių augalų kaip apsauginė reakcija į stresinę aplinką (pvz., grybelinę ar virusinę infekciją, kitų patogenų ataką, augalo pažeidimą ultravioletiniais ar radioaktyviais spinduliais). Resveratrolis laikomas pačiu stipriausiu gamtoje randamu antioksidantu. Jo aktyvumas 5 kartus viršija beta karotino antioksidacinį aktyvumą, 20 kartų – vitamino C, 17 kartų – kofermento Q10.
Resveratrolis kinų ir japonų medicinoje organizmui valyti, imunitetui stiprinti, profilaktikai ir gydymo tikslais vartojamas daugiau kaip 2000 metų.
 

Pagelbsti daugeliu atvejų


Resveratrolis organizme neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie žmogui yra žalingi, o jų kaupimasis greitina organizmo senėjimo procesą ir sukuria palankias sąlygas atsirasti įvairioms ligoms.
Pasaulyje atlikta daugiau nei 2000 tyrimų su resveratroliu. Jų metu įrodyta, kad ši medžiaga dėl stiprių antioksidacinių ir fitoestrogeninių savybių pasižymi įvairiais teigiamais poveikiais žmogaus organizmui, slopina uždegimą, lėtina senėjimo procesą. Šis unikali medžiaga padeda atsiradus daugeliui negalavimų.
Nustatyta, kad resveratrolis padeda sumažinti galimybę susirgti širdies kraujagyslių ligomis esant hipertoninei ligai, insultui, infarktui, aterosklerozei, taip pat stiprinti kraujagyslių sieneles, reguliuoti riebalų sintezę, mažinti mažo molekulinio tankio lipoproteinų oksidaciją (todėl mažėja ,,blogojo“ cholesterolio susidarymas), jis tinka aterosklerozės profilaktikai.

 
Be to, resveratrolis, gali pagerinti kraujo mikrocirkuliaciją organuose ir audiniuose, esant venų varikozei, tromboflebitams, padeda reguliuoti kapiliarų pralaidumą, gerina jų elastingumą, sustiprina kraujagyslių sieneles, tad gali būti vartojamas siekiant užkirsti kelią trombų susidarymui kraujagyslėse.
Kadangi yra stiprus antioksidantas, resveratrolis padeda normalizuoti įvairių organizmo ląstelių darbą, padidinti organizmo atsparumą stresui, ekologiškai nepalankiai aplinkai ir padidėjusiai radiacijai aplinkoje, tinka streso sukeltiems padariniams likviduoti.
Nustatyta, kad ši medžiaga aktyvuoja ilgaamžiškumo geną, veiksmingai padeda apsaugoti kepenis ir plaučius nuo toksinų kaupimosi, tinkama kataraktos profilaktikai.
Įrodyta, kad resveratrolis – geras pagalbininkas esant įvairios kilmės alergijoms ir uždegimo procesams. Jis padeda stiprinti ląstelių apsaugines funkcijas, apsisaugoti nuo virusinių (gripo, ŽIV, herpes), bakterinių (H. pylori) ir grybelinių ligų.
 

Natūrali priemonė iš gamtos žiemą


Siaučiantys virusai ir nesibaigianti žiema – tikras stresas mūsų organizmui. O, kaip žinoma, stresas sukelia didelį laisvųjų radikalų susidarymą organizme. Kaip tai paveikia mūsų sveikatą?
Prof. Arvydas Laiškonis aiškina: „Laisvieji radikalai sutrikdo homeostazę organizme. Jai sutrikus, ląstelės tampa pralaidesnės virusams, bakterijoms ir kitiems mikroorganizmams. O minėtoji medžiaga resveratrolis kaip tik slopina oksidacinius, vadinamuosius laisvuosius radikalus.“
Resveratrolis Rytų medicinoje jau ilgus metus naudojamas imunitetui stiprinti, gripo ir kitų peršalimo ligų profilaktikai. Siaučiant peršalimo ligoms, ir mes patirties galėtume semtis iš ilgaamžių rytiečių.
Kokiu būdu veikia resveratrolis? „Jis slopina viruso DNR (dezoksiribonukleino rūgšties), gamybą. Per pirmąsias užsikrėtimo valandas skatina makrofagų, t.y. ląstelių, kurios kovoja su infekcija, atsiradimą ir lyg sudaro barjerą virusui plisti. Todėl prieš gripo epidemiją ir epidemijos metu ši medžiaga tikrai efektyvi ir padeda mūsų organizmui kovoti su virusine infekcija“, – aiškina medžiagos veikimo mechanizmą profesorius.
Nė vienas nenorime pasiligoti ir gulti į patalą, todėl kiekvienam derėtų susimąstyti apie imuniteto stiprinimą. „Resveratrolis yra ta gyvosios gamtos pagaminta medžiaga, kuri galėti padėti mums tai daryt, –vardija teigiamas natūralaus produkto savybes profesorius A. Laiškonis. – Tik, savaime aišku, tai nėra vienos dienos akcija.
Resveratrolio reikėtų vartoti nuolat. Nemanykime, kad, išgėrus vieną tabletę šiandien, imunitetas jau rytoj sustiprės. Dėl to Evelor, kurio pagrindas yra resveratrolis, rekomenduojama vartoti trijų mėnesių kursu, po kapsulę per dieną“. Vienoje Evelor pakuotėje kaip tik yra 3 mėn. kursas. Profesorius pataria preparato vartoti visiems suaugusiems šeimos nariams

 


****

 

Antioksidantui Evelor gaminti resveratrolis ekstrahuojamas iš japoninės plačialapės rūgties (lot. Polygonum cuspidatum, kinų k. – Hu Zhang) šaknų. Jas kinų liaudies medicinos praktikai naudoja jau kelis tūkstantmečius.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

qetaNZqdqq
2012-06-16 14:55
i. Balandis 16 d, 2011Mane sis straipsnis,kaip ir damuuga siame bloge,vercia susimastyti,bei taip pat skaityti daugiau =) Gerbiama visu nuomone, o tokie komentarai kaip kad Karves tik patvirtina kad vis dardaug skaitytoju (ne sio blogo,aplamai ziniasklaidos etc) aklai tiki tuo ka mato laikrasti ar per tv,ir agresyviai atsisako priimti skirtingas idejas.Kodel? .Siaip ar taip,straipsniai nuostabus o ir komentarai verti sypsenos=))))P.S.: Lietuva OPEN YOUR MIND!!!
Jurgita29
2011-07-08 20:19
ANION PRODUKCIJA, tik 8 LT

DĖMESIO MOTERYS IR MERGINOS!!!

ANION PRODUKCIJA ŽEMIAUSIOMIS KAINOMIS LIETUVOJE tik8LT
Lygiai tokios pat kokybės, kaip "love moon" Galite įsitikinti nusipirkę
vos
1 ar 2 pakuotes, ir tikrai pamatysite, kad jums nereikia mokėti nei už
reklamą, nei už distributorių darbą.Dauguma kliančių, sako kad jie
identiški. Kaune ir Kėdainiuose galite pasiimti. Į kitus miestus siunciu
pastu.
DĖMESIO!!! TIK LIEPOS MĖNESĮ TAIKOMA AKCIJA PERKANT KOMPLEKTĄ!!!
KOMPLEKTO KAINA TIK 140LT,JĮ SUDARO 20 JŪSŲ PASIRINKTŲ PAKUOČIŲ!!!
TAI PAT PERKANT KOMPLEKTĄ SIUNTIMAS NEMOKAMAS VISOJE LIETUVOJE, TIK LIEPOS
MĖNESĮ !!!


Septyni Anion įklotų sluoksniai leidžiantys patogiai ir saugiai jaustis:
1.Minkštas, medvilninis, greitai sugeriantis paviršius, suteikia komforto
jausmą
2. anijonų juostelė, šalina blogą kvapą, normalizuoja makšties Ph,
stabdo mikrobinių infekcijų plitimą
3. Sterilus popierius greitai sugeriantis skystį
4. Ypatingai gerai sugerianti medžiaga, paverčia skystį žėle
5. Sterilus popierius geresniam oro pralaidumui
6. Unikalus, orui pralaidus pagrindas neleidžiantis odai šusti ir kaisti
7. Nekenksmingi klijai, sukurti gerai prilipti ir praleisti orui
Anijonų higieninių paketų penkių funkcijų unikali sistema
Artima odai sistema: minkšta medvilninė medžiaga, kaip švelnios motinos
rankos pasirūpins jumis.
Sistema, apsauganti nuo pratekėjimo: unikalus nuo pratekėjimo apsaugotas
gizainas, sukurtas, kad trimis būdais apsaugotų nuo pratekėjimo bet
kurioje vietoje.
Kvėpuojantis sistema: įmonė naudoja unikalią kvėpuojančią drėgmės
nepraleidžiančia plėvelę ir jūs galėsite jaustis atsipalaidavusi ir
sausa.
Drėgmę sulaikanti sistema: produkto gamybai naudojama sugerianti
medžiaga, importuojama iš Japonijos, kuri leis jums būti
atsipalaidavusiai..
Anijonų sistema: grynai fizinis poveikis, be jokio šalutinio poveikio,
veikia prieš uždegimus, yra antiseptinė, panaikina kvapą. gali
pagerinti žmogaus medžiagų apykaitą ir mikrocirkuliaciją, aktyvina
ląsteles ir stiprina imuninę sistemą.
Įmonė pasiryžusi gaminti sveikatos apsaugai skirtus produktus pagal
griežtus kokybės kontrolės standartus ir didžiuojasi gavusi
Tarptautinės standartų organizacijos ISO9001: 2008 akreditaciją.
PRIPAZINTI IR PATIKRINTI, GAVE SVEIKATINGUMO SERTIFIKATA.
Išsamesnę informaciją, produkcijos aprašymus, pristatymo sąlygas ir
visą kitą dominančią informaciją mielai suteiksiu el. paštu.
anioniklotai@gmail.com, tel 864805105
Įklotų ir paketų kaina - žymiai mažesnė nei rinkoje.Taikomos ivairios
nuolaidos!!!!!!!!!
Kiekvienoje pakuoteje PH testukas!!!
Siunčiame į visus Lietuvos miestus
jonas
2011-06-13 11:40
tai puikus vaistas

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai