Lytinio pajėgumo susigrąžinimas pagal Tibeto mediciną

Tibete giminystė nustatoma pagal tėvą. Vyras duoda sėklą, ir, jei ji nevaisinga, jokia moteris nepastos.  Kai vyras negali atlikti lytinio akto, nutrūksta giminė. Todėl lytinio pajėgumo sugrąžinimo priemonėms skiriamas didelis dėmesys. Normalizuojama lytinė funkcija, pagyvinama lytinė veikla ir sustiprinami malonumo pojūčiai.

Impotencijos diagnozavimas

Pirmiausia gydytojas turi nustatyti, dėl ko sutriko paciento lytinis gyvenimas, diagnozuoti impotenciją ar kitą negalavimą. Todėl ištiria pulsą, šlapimą ir nustato vieną iš penkių sutrikimų - vėjo, tulžies, gleivių, kraujo arba jų kombinaciją. Mat sveikame kūne trys energetinės sistemos, vadinamos skysčiais- vėjas, tulžis ir gleivės- sudaro pusiausvyrą. Kai pusiausvyra sutrinka, skysčiai sukelia ligas.

Vėjo pažeista sėkla yra juosva, grubi, aitraus kvapo. Jei sutrikimų priežastis yra tulžis- sėkla gelsva, rūgštaus pūvančio kvapo. Sutrikus gleivėms, sėkla pilkšvai balta, saldaus kvapo, lipni ir vėsi. Jei sutrikimų priežastis kraujas, sėkla pūvanti ir dvokianti. Kai vėjas ir gleivės, sėkla lengvai skyla į daleles. Jei sutrikimų priežastis kraujas ir tulžis, sėkla panaši į pūlius. Dėl tulžies ir gleivių sutrikimų sėkla tiršta, nesidriekia. Dėl vėjo ir tulžies- sėkla išdžiuvusi, mažai joje skysčio. Jei sutrikę visi trys skysčiai, sėkla drumsta lyg supuvusi.

Pagrindinis gydytojo tikslas, gydant tokį ligonį, yra pašalinti visas šias priežastis ir sugrąžinti sėklos vaisingumą. Žinoma, kad vaisinga sėkla yra balta, sunki, saldaus kvapo. Vaisinga sėkla lengvai nuplaunama nuo medžiagos, o nevaisinga palieka sunkiai nuplaunamų dėmių.

Impotencijos gydymas

Tibeto gydytojai lytinius sutrikimus gydo vaistais ir vietinėmis aplikacijomis lytinių organų srityje. Lytinio pajėgumo sugrąžinimo pagrindinė vaistų dalis yra Tibeto baltoji varlė, kurios mėsa yra galingas seksualinis stimuliatorius. Labai svarbu pašalinti iš šios varlės mėsos toksinus, palikti tik tą mėsą, kuri nekenkia. Tam reikalingas įgudimas. Kiti ingredientai- žolės.

Tibetiškuose medicinos tekstuose rašoma, kad, be vaistų, dar lytinį pasitenkinimą didina malonūs vaizdai, garsai, kvapai, skonis. Taip pat svarbu partnerio amžius, išvaizda. Tokie malonūs dalykai kelia lytinį pajėgumą ir tuo būdu palaiko giminės liniją.

Atjauninimas

Pagal Keturias tantras žmogaus amžius nuo gimimo iki šešiolikos metų yra vaikystė, nuo šešiolikos iki septyniasdešimt - suaugusio žmogaus ir nuo septyniasdešimt - senatvė. Senatvėje vyrauja vėjo skystis. Todėl, sulaukus šešiasdešimties, reikia imtis priemonių vėjui šalinti. Patariama valgyti tam tikrą maistą: mėsos ir kaulų sultinius, šviežią sviestą, jogurtą, gerti pieną.

Būtini religiniai ritualai. Juos reikia atlikti nuošalioje vietoje, kuri turi būti švari ir rami, maloni ir patogi. Tai darant, nereikia perkaisti prie ugnies ir saulėje, nereikia turėti per didelių norų, sunkiai dirbti fiziškai ar protiškai. Negalima valgyti sugedusio, rūgštaus ir nevirto maisto. Kai planetos ir žvaigždės patogiai išsidėsto, privaloma nusiprausti su lęšių milteliais ar muilu, įtrinti kūną aliejumi. Tai išorinis apsivalymas. Vidinis išsivalymas atliekamasis devynių dalių, sumaišytų su karvės šlapimu, vaistais. Karvės šlapimas valo kraują ir limfą. Vaistai verdami ypatingu būdu. Iš pradžių pilama pieno, verdama, kol visai išvirs, po to dedama sviesto. Jis irgi visiškai išvirinamas. Galų gale ši mikstūra tampa tokia, kad į ją verdančią įkišus pirštą nedegina, o užlašinta ant ugnies ji nešnypščia. Po to pridedama sauso medaus, cukraus pudros ir padaromos piliulės.

Jei vaistai pagaminti gerai, jei meditacija atliekama teisingai, netrukus atsiranda jaunėjimo požymių- atjaunėja kūnas, patamsėja pražilę plaukai, netgi išauga nauji dantys. Potencija tampa kaip jaunuolio.

Tibete yra daug žmonių, sėkmingai atsinaujinusių. Jie atjaunėjo ir gyveno šimtą trisdešimt ar šimtą penkiasdešimt metų.

Vakarietiškos priemonės

Vakarų šalių gyventojams nėra įprasta gerti vaistus su nuodingų varlių mėsa ar karvės šlapimu. Laimei, Lietuvos rinkoje yra antros kartos vaistas erekcijai gerinti, sudėtyje turintis  veikliosios medžiagos avanafilio. Avanafilio dėka atpalaiduojamos varpoje esančios kraujagyslės, dėl to padidėja kraujo srautas į varpą, o tai padeda seksualiai susijaudinus išlaikyti varpos standumą ir erekciją.  Kad būtumėte pasirengęs lytiniams santykiams, Jums ir Jūsų partneriui (-ei) vis tiek reikės pradėti nuo glamonių - lygiai taip pat, kaip elgtumėtės įprastai. Vaisto veikimą pajusite po 15 minučių- taip greitai  jis pradeda veikti.

Norėdami pastiprinti seksualinę galią, turite galimybę rinktis, kokiais metodais tai darysite.

L.Varanavičienė

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai