TV3 laida „Sveikas žmogus“ – jau penktąsezoną kartu su jumis!

Praėjusį sezoną laidos žiūrovai galėjo matyti penkių unikalių projektų siužetus: „Sveikos akys“, „Sveiki sąnariai“, „Sveika širdis“, „Sveika moteris“ ir „Visos ligos nuo nervų“. Šį sezoną tęsime šiuos projektus, nes matome, jog šie sveikatos sutrikimai išlieka aktualūs visais laikais ir visiems.
 

Šiemet laidos kūrėjai žada nemažai įdomių temų, pašnekovų ir dar keletą naujų projektų, kurių dalyviais kviečiame tapti ir laidos žiūrovus.
 

„Sveikas vyras“


Pernai juokais „pogrindiniu“ vadintas projektas „Sveikas vyras“ šiemet sulauks daugiau dėmesio. Statistika negailestinga – lietuviai vyrai gyvena trumpiau nei moterys, dažnas ignoruoja medikus ir apsiriboja vos keliais vizitais pas gydytojus per visą gyvenimą! Tokį neatsakingą vyrų požiūrį būtina pakoreguoti . Laidoje „Sveikas žmogus“ bus kalbama ir apie fizinę, ir apie psichinę, ir apie lytinę vyro sveikatą. Turbūt dar nei viena TV laida nėra skyrusi tiek dėmesio stipriajai lyčiai.
 

„Sveiko žmogaus akademija“


Tai dar vienas unikalus laidos projektas. Kviečiame visus žiūrovus tapti mūsų akademijos nariais. Kelis sezonus klausėmės įvairių ligos-pasveikimo istorijų, svarstymų apie meilę, laimę ir sveikatą. Šį sezoną norėtume prisidėti prie jūsų sveikatos gerėjimo ar bandymo pasveikti.
Parašykite mums ir papasakokite, kaip gyvenate, kokia jūsų diena, kokie negalavimai ar rimti sveikatos sutrikimai jus jaudina, neleidžia kokybiškai gyventi. Mes pasistengsime, kad jus apžiūrėtų ir ištirtų profesionalūs medikai, patartų, kaip gyventi sveikiau, ir nustatytų tikslias diagnozes. Mes norime kartu su jumis mokytis gyventi sveikiau.


Lauksime jūsų laiškų adresu: Vilnius, Matulaičio al. 11-80 arba elektroniniu paštu: info@sveikaszmogus.lt
Beje, jau pirmojoje sezono laidoje išvysite net kelis „akademikus“. Pirmąja panoro tapti laidos vedėja Andžela Labanauskienė, tiksliau, mažoji Barbora Labanauskaitė. Barbora ištvėrė matavimus, svėrimus, čiupinėjimus ir net kraujo ėmimo procedūrą. Andžela patenkinta stebėjo dukrytės tikrinimą. „Automobilį kartą per metus patikrinti skubame net nesusimąstę, juk norime, kad jis važiuotų ir nekeltų rūpesčių. Tad kodėl taip pat nepasitikriname savo sveikatos? Juk sirgti nėra smagu. Barborytė dar neina į mokyklą, bet, manau, kad verta pasitikrinti sveikatą: pažiūrėti ar vaikas gerai auga, ar neiškrypęs stuburas, ar gerai mato akytes. Tai yra svarbu“, – sakė laidos vedėja Andžela. Ji paragino laidos žiūrovus nebūti abejingus savo savijautai ir paskambinti laidos kūrėjams. „Gal neturite laiko sėdėti poliklinikoje, gal net nežinote, į kokį specialistą kreiptis, o gal niekaip negalite išgirsti konkrečios diagnozės? Mes imamės išspręsti šias bėdas, nes mums rūpi, kad laidos žiūrovai būtų sveikesni“, – šypsosi laidos „Sveikas žmogus“ vedėja.
 

„Lieknėkime kartu“


Šiais laikais, kai maisto nereikia ieškoti kelias savaites ar lakstyti paskui žvėris, turime mokėti už galimybę valgyti kada norime. Vis dažnesne visų ligų priežastimi tampa antsvoris ir nutukimas. Kai peržengiama tam tikra riba, belieka guostis: „be galo mėgstu pavalgyti“, „nesiruošiu badauti“, „gero žmogaus turi būti daug“, „stambesni žmonės linksmesni“... Vėliau kažkas netaktiškai pajuokauja dėl jūsų proporcijų, ir jūs nusprendžiate lieknėti. Prasideda lieknėjimo epopėja...
Žinome, kad lieknėjant nesunku pridaryti klaidų ir netgi pakenkti sveikatai. Tad norime kartu su jumis siekti geresnės savijautos ir gražesnės išvaizdos. Pasidalykite su mumis savo patirtimi, o mes pasirūpinsime, kad jums lieknėti padėtų profesionalūs sporto treneriai, dietologai ir mitybos specialistai.
Mums nesvarbu, kiek jums metų, kiek sveriate ir kiek kartų bandėte sulieknėti. Svarbiausia, kad turėtumėte ryžto daugiau judėti, sveikiau maitintis ir būti atkaklūs.
Lauksime jūsų laiškų adresu: Vilnius, Matulaičio al. 11-80 arba elektroniniu paštu: info@sveikaszmogus.lt
 

„Stebuklo belaukiant“


Trečiąjį laidos „Sveikas žmogus“ projektą, kuriame kviečiame jus dalyvauti, pavadinome „Stebuklo belaukiant“. Manome, kad pastoti ir susilaukti vaikučio nėra taip paprasta. Tad naujo žmogaus atėjimas į pasaulį visada yra stebuklas. Norime, kad kiekvienoje šeimoje toks stebuklas įvyktų. Siūlome pasidalyti kūdikio laukimo, auginimo ir priežiūros rūpesčiais. O laidos „Sveikas žmogus“ kūrėjai pažada padėti jums laukti stebuklo.
Lauksime jūsų laiškų adresu: Vilnius, Matulaičio al. 11-80 arba elektroniniu paštu: info@sveikaszmogus.lt

 

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai