Paprasta, patikima, patogu ir populiaru

Taip būtų galima apibūdinti mūsų interneto www.sveikaszmogus.lt svetainės darbo tikslus, kuriuos jau baigiame įgyvendinti, pasinaudodami sukaupta patirtimi bei jūsų, lankytojai, išreikštomis mintimis ir pageidavimais.
 

Paprasta

– visa svetainės struktūra aiškiai suskirstyta į pagrindinius skyrius, o šie į dar smulkesnius skyrelius, temas ir potemius, kur be jokio vargo galima rasti jus dominančią temą, tiesiai iš jos keliauti į straipsnius, naudingas nuorodas, statistiką ir vėl grįžti atgal ar pasirinti kitą temą. Informacija interneto svetainėje pateikiama aiškiai ir suprantamai, vengiant sudėtingų lotyniškų pavadinimų, terminų, apibūdinimų, taip pat moksliškų ir angliškų trumpinių, nes jie dažniausiai skirti vartoti tik medicininį išsilavinimą turintiems žmonėms.
 

Patogu

– beveik visą su sveikata, ligomis ir sveikatinimo priemonėmis susijusią informaciją galima rasti vienoje svetainėje! Stengiamės, kad su jus dominančia tema būtų susietos visos naujausios užsienio spaudoje skelbiamos publikacijos, nauji tyrimo metodai ar naujai sukurti vaistai, ligos ar kito sveikatos sutrikimo epidemiologijos ir sergamumo statistika. Taip pat pateikiami tiek klinikinėje praktikoje taikomi, tiek ir alternatyvūs gydymo metodai, kiti gydymo būdai. Prie daugelio sveikatos sutrikimų pateikiami atitinkami mitybos režimo principai. Be to, prie kiekvienos temos stengiamės pateikti bent po vieną įdomų faktą, nuorodą į kitus šaltinius, kur galima plačiau ir dar išsamiau pasiskaityti jus dominančia tema. Greitu laiku planuojama prie daugelio temų pateikti ir vaizdo siužetus, rodytus TV sveikatinimo laidoje „Sveikas žmogus“. Prie kai kurių temų anksčiau pateiktą filmuotą medžiagą mūsų lankytojai priėmė ir įvertino labai gerai, daugeliui patiko siužetas apie skausmą.


 

Patikima

– visa interneto svetainėje esanti medžiaga straipsnių, naujienų, įdomybių pavidalu yra parengta įvairių sričių medicinos specialistų – gydytojų, gydytojų – rezidentų, psichologų, kosmetologų ir vaistininkų. Be to, nuolatiniai mūsų lankytojai žino, kad interneto svetainėje www.sveikaszmogus.lt dirba gydytojai konsultantai, jie atsako į internautų užduodamus klausimus apie sveikatą, ligas. Tai vienas iš populiariausių svetainės skyrių. Klausimų gydytojams konsultantams pateikiama tiek daug, kad fiziškai buvo sunku į juos visus atsakyti. Todėl šiuo metu svetainėje dirba nebe trys, o penki gydytojai konsultantai. Iš pateikiamų klausimų srauto bene didžiausia dalis buvo apie moters sveikatą, ginekologinius sutrikimus ir pan. Esant tokiam poreikiui, prie konsultantų prisijungė gydytojas ginekologas. Be šios srities specialisto, internautus konsultuoja šeimos, bendrosios praktikos ir skausmo medicinos gydytojai.
 

Populiaru

– vis dar didėjantis www.sveikaszmogus.lt interneto svetainės lankytojų skaičius (per mėnesį mūsų svetainę aplanko beveik vienas milijonas lankytojų) – tai geriausias populiarumo žymuo. Pamažu tampa populiaru kiekvieną savaitę laukti naujos savaitės temos ir aktyviai išreikšti savo nuomonę diskusijoje, atsakyti į klausimėlio užduotą klausimą, peržvelgti naujienas, perskaityti naujus straipsnius ar apsilankyti forume. O kiekvieną mėnesį dar būtina paskaityti populiarų, naują ir vienintelį elektroninį žurnalą „Sveikas žmogus“.
 

Prisijunk ir tu

– tai juk taip paprasta, patogu, patikima, populiaru, o svarbiausia – įdomu!
 

Svetainėje konsultuojantys gydytojai


Šeimos gydytoja
Rasilda BUJAUSKAITĖ
(Vilniaus Šeškinės poliklinika)
Konsultuoja įvairiais klausimais.
Gydytoja Rūta KALKYTĖ
(Marijampolės apskrities ligoninė)
Konsultuoja psichinės sveikatos klausimais
Gydytojas Raimondas LUBNINAS („Neuromeda“ institutas)
Konsultuoja įvairiais klausimais.
Gydytojas ginekologas
Heraldas STANKEVIČIUS
(Kauno medicinos universiteto
Akušerijos ir ginekologijos klinika)
Atsako į klausimus, susijusius su moters sveikata ir ginekologinėmis ligomis
Gydytojas Alfredas VAITKUS
(Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Skausmo gydymo dienos stacionaras)
Konsultuoja skausmo medicinos klausimais

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai