Laidoje “Sveikas žmogus” - nauji veikėjai

Prie gydytojos ir sveikos gyvensenos propaguotojos Irenos Pivoriūnienė ir provizorės Lijanos Veismanienės prisijungė linksmuolė ponia Hana Šumilaitė. Trys vedėjos ir toliau rūpinasi mūsų sveikata, skuba į pagalbą ir aiškinasi, kokie vaistai geriausi.
 

Trynukai - laidos simbolis


Laidos kūrybinė grupė pradėjo globoti gražią Sandros ir Valdo Žemaičių šeimyną. Vos prieš du mėnesius jie susilaukė nemažo šeimos pagausėjimo - trijų rubuilių berniukų. Kiekvienoje laidoje žiūrovai galės pamatyti, kaip sekasi auginti Viliuką, Pauliuką ir Tomuką. Laidos vedėjos net naktį laiko telefonus šalia lovos. “Jeigu paskambintų Sandra, maža kas vaikiukams gali atsitikti”, - lyg savais vaikais rūpinasi Lijana ir Irena.
Neretai “už kadro“ lieka įdomiausi vaizdai. Trumpame reportaže sunku parodyti ilgus trynukų mamos ir gydytojų pokalbius, Lijanos rūpestingumą, Irenos patarimus, gerą visų nuotaiką bei tėviškai besišypsantį operatorių. Išjungus kameras berniukų tėveliai atsipalaiduoja. Nors laidos kūrybinė grupė Žemaičių šeimoje lankėsi vos keletą kartų, tačiau vis labiau nesinori palikti tokių svetingų ir gražių namų. Laidos vedėjos jau išmoko atskirti berniukus. “Mano Viliukas toks pat ramus vaikas, kaip ir aš. Padeda galvytę man ant peties ir ramiai klausosi, ką aš jo mamai pasakoju”, - šypsosi Irena Pivoriūnienė. Švelnių Lijanos rankų užliūliuoti Tomas ir Paulius visada nurimsta. “Aš dar nepamiršau, kaip elgtis su tokiais mažiukais. Mano Augustui jau dveji, tad raminu tėvelius, kad tikrieji “džiaugsmai” dar ateityje”, - sako Lijana Veismanienė.
“Kaskart sukėlę nemažą sumaištį, su šypsenomis paliekame trynukų namus, tačiau esu įsitikinusi, kad mūsų čia jau laukia,“ - tvirtina Irena.
 

Šauni komanda – sėkmės garantas


Laidos “Sveikas žmogus“ komandoje visada gera nuotaika ir rūpinimasis vieni kitais. Irena visus vaišina keistokais desertais - obuolių, slyvų sūriais, Lijana ką nors konsultuoja dėl slogos, vitaminų, o Hana anekdotais ir gera nuotaika užkrečia visą kūrybinę grupę.
Moterys net laisvalaikiu nenustoja šnekučiuotis ir visos sutaria dėl vieno dalyko - reikia vengti “infarktogeninių“ asmenybių. Šis terminas apibūdina tokius kaimynus, draugus ar giminaičius, kurie savo elgesiu gali sukelti aplinkiniams infarktą. Gydytoja Irena patarė nuo tokių asmenybių bėgti kuo toliau. Laidos vedėjos visiems palinkėjo netapti tokiais žmonėmis, išsaugoti gerą nuotaiką ir sveikatą.
Lijana Veismanienė
„Jeigu kas nors nesiseka ir noriu užmiršti visus rūpesčius, skubu namo - pas vyrą Dainių ir du sūnelius Evaldą (8 m.) ir Augustą (2 m.). Jie neleidžia man užsisklęsti ir liūdėti, su jais pamirštu visas savo problemas. Namie visada skamba vaikų juokas; su vyru vienas kitą suprantame be žodžių.


Manau, kiekvienam reikėtų surasti tokį užsiėmimą, kuris pašalina stresą, išsklaido blogą nuotaiką. Man nuotaiką pakelia geras filmas, taip pat puikiai atsipalaiduoju dėliodama su vaikais dėliones.
Daugeliui žmonių sunkiausia mokėti mylėti save. Jeigu žmogus myli save, jis savimi rūpinasi, prisižiūri, jam rūpi jo sveikata. Manau, tai svarbiausia, nes jeigu nebus noro, niekas neprivers nei sportuoti, nei valgyti neriebų maistą.“
Irena Pivoriūnienė
“Kiekvienas žmogus turi savo geros nuotaikos paslaptį. Mano jaunatviškumo esmė - bendravimas. Man reikia ne vienatvės, o žmonių, bendravimo. Jeigu tektų ilgai mėgautis vienatve, ko gero, netgi depresiją prisišaukčiau. Reikia skubėti daryti gerus darbus - tada būsime ir sveikesni, ir jaunatviškesni. Taip pat manau, kad geros nuotaikos šaltinis - muzika. Mano namai sklidini tokios muzikos. Esu įsitikinusi, kad patinkanti muzika puikiai atpalaiduoja, suteikia jėgų ir nušviečia veidą šypsena, galiausiai galima ir paverkti, jei per daug neigiamų emocijų būna prisikaupę.
Nepamirškite, kad gerai žmogaus savijautai nepaprastai svarbu mėgstamas darbas. Nuostabu, jeigu žmogus gali dirbti jo charakterį atitinkantį darbą. Būtina susirasti gerą darbą ir sukurti jaukią aplinką namuose, kad gerai jaustumėmės visą parą.“
Ponia Hana Šumilaitė
“Atsikėlus ryte tradiciškai atlieku du veiksmus - ledas ant veido, stiklinė šilto vandens su puse citrinos į skrandį. Man sunku prisiminti dienas, kai būnu blogos nuotaikos. Stengiuosi viską kuo geriau suplanuoti, kad neapimtų irzlumas. Ir moku save paguosti, man nėra blogų dalykų. Esu įsitikinusi, kad amžinas „verkimas“ nieko neišsprendžia.
Labiausiai bijau naujos fanatikų - sveikuolių bangos atstovų. Yra daug normalių sveikuolių, kuriuos aš gerbiu, tačiau fanatikai mane gąsdina. Neseniai sutikau vieną, jis gatvėje puolė man aiškinti apie kopūstų ir riešutų dietą, dar pradėjo priekaištauti, kad aš per stora.
Manau, reikėtų džiaugtis gyvenimu, nereikia visos energijos skirti vien visoms sveikos gyvensenos taisyklėms sužinoti ir jų laikytis. Sveika gyvensena turi teikti malonumą. Štai aš laikausi dietos, ją išgirdau laidos „Sveikas žmogus“ metu. Ji man labai skani, ir rezultatai puikūs - numečiau 8 kg per dvi savaites.“

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai