Kai maistas virsta sveikatos, o ne ligų šaltiniu

Kenčiate nuo galvos skausmų ar migrenos? Kankina odos liga, kuri neleidžia užmigti kiekvieną naktį, tarsi braižydama jūsų paraudusią odą? Pavalgę jaučiate sunkumą skrandyje? Diabetas atima gyvenimo malonumą? Skaitykite toliau ir sužinosite, ką visos šios ligos ir negalavimai turi bendro bei kaip pagerinti savijautą atlikus tik vieną tyrimą!
 
Tikriausiai ir jums pažįstama situacija, kai atsikėlę ryte jaučiate, jog suvalgėte kažką, kas jums pakenkė, nors žmonės, su kuriais vakarieniavote, jaučiasi gerai. Nusprendžiate, kad turite virškinimo problemų, todėl einate pas gydytojus. Medikamentai, kuriuos jums paskiria, kurį laiką padeda, pradedate jaustis geriau, tačiau, juos nustojus vartoti, savijauta vėl prastėja. Tuomet ir vėl grįžtate prie klausimo: kas man yra?
Atskleista tikroji jūsų negalavimo priežastis būtų raktas, kuris padėtų išspręsti šį amžinąjį galvosūkį. Ar žinojote, kad dažnai pakanka vieno tyrimo, kuriuo galima nustatyti maisto produktus, kenkiančius jūsų imuninei sistemai ir sukeliančius lėtines ligas?
Tokį naują kraujo testą sukūrė Vokietijos mokslininkai. Moksliniais tyrimais buvo įrodyta, jog daugiau nei 90 proc. pacientų, kurie laikėsi programos, negalavimai sumažėjo arba visiškai išnyko!
Grįžkime prie minėto pusryčių stalo. Manydami, kad negalavimų priežastis gali būti maistas, neklystate, tačiau bloga savijauta gali būti susijusi su maistu, kurį valgėte ne vakar, o net prieš kelias dienas. Mokslininkai šį reiškinį vadina maisto netoleravimu. Nereikėtų jo painioti su alergija. Tai du visiškai skirtingi dalykai! Alergija maistui pasireiškia po kelių minučių, todėl daug lengviau suprasti, kas galėjo pakenkti. O maisto netoleravimas yra slaptas, jį gali sukelti net, jūsų nuomone, sveikiausi produktai! Organizmo reakcija į tam tikrus maisto produktus gali pasireikšti net po 8–72 valandų!
Kaip galima išaiškinti ir nustatyti konkrečią problemą? Atsakymas – naujas kraujo tyrimas ImuPro (imu reiškia „imunitetas“, pro – „profilis“). Imunofermentine analize kraujyje nustatomas visų keturių IgG antikūnų kiekis 273 maisto produktų ir pramoninių maisto priedų alergenams. Pagal testo rezultatus pacientui sudaromas mitybos planas, kuriame nurodytos individualios rekomendacijos. Plane pateikiamas sąrašas maisto produktų ir pramoninių maisto priedų, kuriuos pacientas gali vartoti ir kurių rekomenduojama atsisakyti, taip pat taisyklingos mitybos principai, individualios mitybos sistemos schema ir jos laikymosi terminai. Po šio tyrimo atliekama metinė gydytojo konsultacija, kurios metu koreguojamas mitybos planas bei stebima jūsų savijauta.
Pratęsiant pasakojimą
Praėjusiame žurnalo „Sveikas Žmogus“ numeryje jau pasakojome apie tris Natūralios medicinos centro „Gera sveikata“ pacientes, kurias alergijos sukeliami kūno bėrimai vargina nuo pat vaikystės, ir jos net nelabai įsivaizduoja, ką reiškia visavertis gyvenimas. Medicinos centre joms buvo atliktas maisto netoleravimo testas Imupro 300. O šio centro gydytoja Marija Dudnik sako, kad visas ligas pirmiausia reikia pradėti gydyti protu, o ne vaistais. „Tai mūsų centro „Gera Sveikata“ filosofija. Visame pasaulyje, ypač Europoje, mes ieškome naujų gydymo būdų ir programų, kurios gali padėti žmonėms išspręsti savo problemas, išvengiant vaistų ar smarkiai sumažinant jų kiekį. Į mus kreipiasi pacientai, išbandę ne vieną gydymo metodą, susitepę daugybę tepaliukų ir išgėrę nesuskaičiuojamą kiekį tablečių. Dabar yra labai paplitusios odos ligos, tokios kaip neurodermatitas, spuogai ir t.t. Tai yra didelė problema ne tik Lietuvoje. Ir šiuo specialiu Imupro 300 tyrimu mes galime nustatyti maisto produktus, kurie neigiamai veikia mūsų imuninę sistemą. Šis tyrimas yra vienintelis, po kurio galima nustatyti, kokie maisto produktai kenkia žmogaus sveikatai. Kito būdo nėra. Tai SLAPTA. Jums reikia specialaus tyrimo. Mums labai malonu pranešti, kad mes esame vienintelis centras Lietuvoje, kuris turi išimtines teises atlikti testą ImuPro 300. Jį galima atlikti jau dabar! Juk liaudies patarlė byloja: „Kuo susirgai, tuo ir gydykis“, – sako natūralios medicinos centro „Gera sveikata“ gydytoja.
Pirmos dienos sudėtingos, bet noras pasveikti stipresnis
Natūralios medicinos centre „Gera Sveikata“ apsilankiusios pacientės, kurios jau pradėjo gydymą, mielai sutiko pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais.
Lijana (mergaitės mama)

„Tyrimas Imupro 300 parodė, kad mano dukra netoleruoja 25 maisto produktų. Labiausiai jai netinka medus. To mes nežinojom, nes, darant ankstesnius tyrimus, medus nebuvo tiriamas.
Taip pat dukra negali valgyti kiaušinių, mielių, visų javų su gliuteinu. Todėl tenka atsisakyti duonos, bandelių, sausainių, blynų, makaronų, picų ir t.t. Šie produktai sudarė nemažą maisto dalį, kuriuos Danielė valgė ”, – pasakoja mergaitės, nuo vienerių metukų besikamuojančios nuo nuolatinės alergijos ir bėrimų, mama. Pati Ūla Danielė prisipažįsta, jog kartais labai nori picos, tačiau tikina, kad, jei tai tikrai alergijos priežastis, ji išgyvens be picos.
„Dabar stengiamės jų atsisakyti. Vietoj duonos valgo ryžių trapučius, makaronus be gliuteino, vietoje įprastų naudoju ryžių miltus.
Atsisakyti šių produktų ir buvo sunkiausia, bet, manau, po truputį mes tą padarysim. Stengiamės daugiau valgyti žuvies, mėsos, paukštienos su daržovėmis. Turbūt dar ankstoka kalbėti apie rezultatus, bet jau dabar matyti, kad išbėrimų ant rankyčių sumažėjo“, – džiaugiasi mama, kurios dukrai buvo atliktas Imupro 300 testas.

Marija
„Jaučiuos normaliai, daug geriau negu anksčiau. Valgau viską, išskyrus tuos 42 produktus, kurie buvo uždrausti. Imupro 300 testas parodė, kad man jie tiesiog netinka. Nustatė, kad negalima valgyti kvapniųjų pipirų, krapų, pieno produktų, kiaušinių bei miltinių produktų. Labiausiai mano alergija tikriausiai paūmėdavo nuo kiaušinių, nes valgiau maždaug po du kiaušinius per savaitę. Taip pat mana labai netinka pienas, o gėriau aš jį naminį ir beveik kasdien. Atsisakiau visų produktų, kurie buvo nustatyti tyrimo metu kaip alergenai. Sunkiausia buvo suvokti, kad negalima vienu metu gerti ir valgyti. Viso kito lengvai atsisakiau, nes buvau nustačius, kad tai ko negalima valgyti yra neskanu, be to turiu stipria valia. Pagerėjimas pasijuto labai greitai, sumažėjo bėrimai, tapau energingesnė ir pagerėjo nuotaika. Tikiu, kad gydymas man padės atsikratyti siaubingos alergijos ir bėrimai išnyks.“
Natūralios medicinos centras „Gera sveikata" – moderni gydymo įstaiga visai šeimai, besiremianti naujausiais natūralios medicinos pasiekimais. Čia dirbančių žmonių tikslas – padėti rasti naują kelią į ilgą, sveiką ir visavertį gyvenimą. Viskas kur kas paprasčiau nei atrodo! Reikia šalinti ligų priežastis, o ne jas gydyti. Nors centras Lietuvoje įsikūrė visai neseniai, tačiau daugybė žmonių spėjo atsikratyti savo negalavimų paprasčiausiai atsisakę netinkamų maisto produktų.
Norite būti sveiki ir puikiai jaustis? Paskambinkite mums jau dabar tel. (8 5) 247 0643. Viskas, ko mums reikia, yra jūsų kraujo lašas. Ir, kaip sako filosofai: jūsų maistas tegul būna jūsų vaistas!

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai