Rinkitės tik veiksmingus ir saugius magnio papildus

Nustatyta, kad su maistu ar geriamuoju vandeniu gaunant mažiau magnio, didėja rizika susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, cukriniu diabetu. Net ir sveiki žmonės dažnai jaučia magnio trūkumą, kuris pasireiškia padidėjusiu jautrumu, nervingumu, galvos skausmais, mėšlungiu.
 

Papildomai magnio naudinga vartoti žmonėms, sergantiems hipertenzija, ateroskleroze, venų tromboze, migrena, cukriniu diabetu, kai vargina mėšlungis, pilvo diegliai, širdies plakimai.
Daugiau magnio reikia mokantis, dirbant sunkų fizinį ar įtemptą protinį darbą.
Taip pat magnio daugiau reikia nėščiosioms ir maitinančioms mamoms, sportuojantiems žmonėms. Vasarą daugiau keliaujame, dirbame sode ir dėl karščio daugiau magnio netenkame su prakaitu. Todėl bet koks dirgiklis, pavyzdžiui, stresas, didesnis fizinis krūvis ar šaltas vanduo maudantis gali sukelti mėšlungį. Dėl tokio, atrodytų, menko sutrikimo kartais nuskęsta ir geri plaukikai. Dar pavojingesnis gyvybei yra širdies ritmo sutrikimas, kurį taip pat, kaip ir kojų raumenų mėšlungį, gali sukelti magnio stygius.

 

Kaip pasirinkti magnio papildus?


Norint papildyti organizmą magniu, svarbiausia kasdien gauti reikiamą jo kiekį, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį, kiek magnio yra pasirinkto preparato tabletėje. Grynojo (arba elementinio) magnio paros norma yra 300–350 mg. Geriausiai, kad reikiama dozė būtų vienoje tabletėje, nes, kai reikia išgerti net šešias ar aštuonias tabletes kasdien, dažnas pacientas visų tikrai neišgeria, todėl ir negauna pakankamo magnio kiekio.
Geriausiam poveikiui pasiekti magnio rekomenduojama vartoti ilgesnį laiką, t.y. bent 4–8 savaites. Todėl renkantis magnio papildus labai svarbu ne tik jų veiksmingumas, bet ir saugumas. Juk ilgesnį laiką vartodami magnio tablečių kartu gauname ir kitų medžiagų, sudarančių tabletę ar tabletės dangalą. Todėl labai svarbu atkreipti dėmesį, kiek tabletėje yra pagalbinių medžiagų. Kuo jų yra mažiau, tuo geriau.
Jeigu magnio negauname pakankamai su maistu ir tenka vartoti papildų, jie turi būti kuo natūralesni. Magniui organizme papildyti pasaulyje plačiausiai vartojamas magnio oksidas. Didžiausias šio junginio privalumas yra tas, kad magnis iš jo yra pasisavinamas labai natūraliai – taip pat, kaip ir iš maisto. Todėl tablečių su magnio oksidu nereikia dengti dangalu. Taip išvengiama didelio kiekio organizmui nereikalingų medžiagų.


Svarbiausia, kad neutralus magnio oksidas, skirtingai nuo organinių magnio druskų (pvz., citrato ar laktato), nedirgina skrandžio ir žarnyno, todėl tinkamas vartoti nėščiosioms, sergantiems skrandžio ligomis, kai vargina rėmuo.
Pastarųjų metų klinikinių tyrimų išvadose minima, kad magnio oksido papildai dėl gero toleravimo ir patogaus vartojimo yra labai tinkami, ypač sergantiesiems širdies ir kraujagyslių ligomis, diabetu, migrena, kai reikia ilgą laiką vartoti didesnes dozes magnio.
Mitybos specialistai taip pat pasisako už magnio oksidą, nes šis junginys ne tik nesuardo neutralios žarnyno terpės, bet dar papildomai gali aprūpinti žarnyną deguonimi, o ilgesnį laiką vartojant – paminkštinti vidurius.
 

Šiuolaikinius reikalavimus atitinkantis magnio papildas


Magnio papildas „Magnex 350 mg + B6 vitaminas“ yra gaminamas Suomijos farmacijos kompanijoje „Vitabalans oy“, todėl jo kokybė atitinka aukščiausius reikalavimus, taikomus vaistams.
Gaminant šias tabletes, taikomos naujausios gamybos technologijos ir išlaikomos geriausios magnio papildo savybės: veiksminga dozė, natūralumas ir saugumas. Lietuvoje tai vienintelis magnio preparatas su didžiausiu elementinio magnio kiekiu tabletėje ir tik trimis pagalbinėmis medžiagomis.
Reikėtų pabrėžti, kad šio magnio papildo nauda jau įsitikino dešimtys tūkstančių Lietuvos gyventojų dar ir dėl nedidelės jo kainos. 30 tablečių pakuotė, kurios užtenka visam mėnesiui, vaistinėse kainuoja apie 12 litų. O perkant didesnes pakuotes – 70 arba 180 tablečių – tabletės kaina sumažėja net perpus.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

OJlgksQTl
2012-05-09 04:51
FÄ—ja raÅo: ta stora moteris iÅ sraenmio sveria Åiek tiek mažiau. Daiva jai neprieinama, nes susimokÄ—jus mokesĨius kitoms iÅlaidoms deja lieka labai nedaug. Gal jai jos gyvenimo kokybÄ— visai gera, gal ji turi sveikatos bÄ—dų, gal negalima vilktis svetimų marÅkinių.SÄ—kmÄ—s
arina
2006-09-12 09:43
puiku

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai