Ekologiški produktai sveikai mąstantiems

Šiandieninis žmogus rūpinasi savo sveikata, todėl ir mitybai, maisto produktų kokybei ir jų sudėčiai teikia daug dėmesio. Sveikiau gyventi nėra taip sudėtinga, o ekologiški produktai – ne tik elitui skirta prabanga. Netgi atvirkščiai – sveikai maitintis kartais netgi pigiau. Nors ir nenorit keisti savo gyvenimo iš esmės, vis dėlto reikėtų žengti bent keletą žingsnelių savo ir savo vaikų labui. Paprasčiausias būdas įsitikinti frazės „Esame tokie, ką valgome ” teisingumu ir pasirūpinti sveikata ir savijauta – rinktis tik ekologiškus produktus. Vieni iš tokių – „Dobilas”.
 

Griežta kontrolė – kokybės garantija
Ekologiški produktai „Dobilas” – tai aukščiausios kokybes produktai, pasižymintys natūraliu iš Žemės gautu maistingumu. Jie yra griežtai kontroliuojami, ženklinami ir sertifikuojami pagal žemės ūkio taisykles ir ES Tarybos reglamentą. Produktų gamyba nuolat kontroliuojama kompetentingos VĮ „Ekoagros“ ekspertų, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT ) specialistų. Gamybos ir parduodamų produktų kokybės kontrolę vykdo Nepriklausoma tyrimų laboratorija, sertifikuota Vokietijos akreditavimo tarnybos ir kiti maisto saugos bei kokybės sistemų užtikrinimą kontroliuojantys auditoriai.
Atlikus kontrolę, įvertinus reikalavimų ekologiškų produktų gamybai užtikrinimą, suteikiamas sertifikatas ir teisė ženklinti specialias ženklais ekologinius ūkius ir ekologinius produktus. Nuolatinė kontrolė įpareigoja disciplinuotai laikytis reglamentų reikalavimų, todėl ekologiški produktai yra tik aukščiausios kokybės. Aišku, jie kainuoja brangiau, bet geriau valgyti sveikus, kokybiškus produktus, nes anksčiau ar vėliau sutaupytus pinigus išleisime tyrimams, alergiškiems vaikams gydyti ar, pasijutę blogiau, papildams.
Ekologiški produktai „Dobilas” padės jums ir jūsų vaikams gyventi sveikiau ir pajusti gyvenimo džiaugsmą be ligų. Mūsų vaikų ateitis – mūsų rankose.
Produktai „Dobilas”
AB „Žemaitijos pienas”, griežtai laikydamasis įteisintų gamybos būdų, gamina ekologiškus produktus „Dobilas“. Jų sudėtyje nėra sintetinių maisto priedų ir genetiškai modifikuotų produktų, jie neužteršti cheminėmis medžiagomis. Jogurtų ir sūrelių sudėtyje esantys vaisiai, uogos – be cheminių trąšų ir sintetinių pesticidų. Tik užtikrinant laisvai pievose besiganančiam gyvuliui harmoniją su švaria, neužteršta aplinka ir laikantis visų reikalavimų, yra galimybė pagaminti aukštos kokybės ekologišką pieną, o iš jo – ir produktus. Ekologiški „Dobilo“ produktai yra gerai vertinami vartotojų, o ekspertai – žinovai įvertino aukščiausiu apdovanojimu – aukso medaliu!
„Dobilas“ – tai įvairių skonių jogurtai, varškės sūreliai, varškė, pienas, fermentinis sūris.
Pienas „Dobilas“ gaminamas taikant pažangiausią Europoje Bactocatch technologiją, kurios dėka produktui suteikiamos išskirtinės maistinės savybės, leidžiančios ilgai išlaikyti pieno šviežumą ir jo kokybę.


Ekologiškas fermentinis sūris „Dobilas“ ypač vertinamas dėl jame esančio kalcio ir baltymų, reikalingų žmogaus organizmui. Šiam sūriui gaminti nenaudojami nitratai, kiti konservantai ar dažikliai.
Platus ir originalus jogurtų „Dobilas” pasirinkimas leidžia vartotojui pasirinkti ne tik sveiką, bet ir skanų jogurtą, tinkamą visiems – ir mažiems, ir dideliems. Jogurto „Dobilas“ gamyboje nenaudojami tirštikliai, želatina, o kreminis tirštumas pasiekiamas pridedant ypač aukštos kokybės pieno baltymų, kuriuos žmogaus organizmas lengvai pasisavina. Tyrimai parodė, kad, kasdien valgant jogurtų su gyvosiomis kultūromis, organizme daugėja gerųjų bakterijų, stiprinančių organizmo imunitetą ir gerinančių visų jo sistemų veiklą. Valgydami natūralų ekologišką jogurtą „Dobilas“, pajusite gyvų aktyvių jogurto bakterijų Streptococus thermophilus ir Lactobacilus bulgaricus, padedančių užtikrinti tinkamą virškinimą, naudą. Sveika virškinamoji sistema yra visų funkcijų gyvybė.
Naujausias „Dobilo“ produktas – jogurtas su obuoliais ir grūdais. Kruopščiai atrinktas jogurte esančių priedų derinys ne tik suteikia jogurtui originalų skonį, bet dar ir padidina jo maistinę vertę.
Paragaukite „Dobilo“ su obuoliais ir grūdais, ir jis taps jūsų mėgstamais pusryčiais, greitu užkandžiu išalkus, o gal desertu po pietų.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai