Tobulumo link

Jeigu jūsų paklaustų, kiek pažįstate moterų, kurios savo figūrą laiko tobula, vargu ar tas skaičius būtų labai didelis. Tačiau norinčiųjų padailinti kūno linijas išties gausu. Puikiai tą žino ir visai neseniai Vilniuje atsidariusios kūno linijų tobulinimo studijos „Figurella“ treneris. „Figurella“ – tai visiškai natūralus, moksliškai įrodytas ir užsienyje išbandytas ir specialiai moters kūnui pritaikytas kūno linijų tobulinimo metodas. Užsienyje tai jau tapo tūkstančio moterų gyvenimo būdu.
 
„Figurella" metodas. Kas tai?

Metodas yra sukurtas 1960 metais Šveicarijoje, tačiau vėliau perpirktas Italijos, kuri jį supaprastino ir patobulino. Italijoje šis metodas yra labai aktyviai naudojamas jau 30 metų. Jo efektyvumas - moksliškai įrodytas ir patvirtintas. Pratimai atliekami specialiuose termokupoluose - prie konkrečios temperatūros -36,8 laipsnių. Olandų chemikas Jacobus Henricus van 't Hoffas pagrindė teoriją, kad enzimatinė reakcija (t.y. riebalų metabolizmas) įvyksta prie 36,8° temperatūros. „Mūsų metodas sukuria idealią temperatūrą specialiose kapsulėse, - sako „Figurella" kūno dizaino studijos vadovė Aušra  Stonytė, - jose raumuo, susitraukdamas nuo kiekvieno judesio, mechaniškai trinasi į riebalų ląsteles, naudoja riebalus kaip energijos šaltinį ir taip priverčia riebalų daleles atsiskirti nuo riebalų ląstelių, kurias palaipsniui atakuoja judesio suaktyvinti enzimai. Dėl to daug efektyviau ir greičiau yra deginami riebalai ir pasiekiama norimo rezultato pagal kiekvienos asmeninius poreikius."

„Figurella" kiekvienai moteriai suteikia realią galimybę sumažinti apimtį tose vietose, kurias moterys laiko kritinėmis. Metodo principas toks, kad jis padeda atkurti teisingą metabolizmą tuose audiniuose, kurie buvo ar yra pažeisti dėl per didelio susikaupusio riebalų kiekio, dėl celiulito, sumažėjus kraujo apytakai ir vietinei temperatūrai. Atliekant programą, mažėja kūno apimtys ir gerėja kraujotaka, o dėl to pakyla temperatūra. Ne tik nukrenta svoris, bet ir sustangrėja raumenys. O kuri nesvajoja apie stangrų pilvuką ar šlaunis?

Metodo principai

Pasak „Figurella" kūno dizaino studijos vadovės Aušros  Stonytės, labai svarbu judesius atlikti tiksliai taip, kaip reikalauja taisyklės. „Užtenka tik ne taip pasisukti, neteisingai priglausti nugarą, ir dirbs jau nebe tas raumuo, kuris turėtų dirbti. Tad vietoj trokštamo gero rezultatas gali būti atvirkštinis, - sako studijos vadovė. -  Todėl šalia jūsų visada bus asistentė, ji labai prižiūrės, kad judesiai būtų atliekami taisyklingai, kad nenusigadintumėte nei nugaros, nei kitų kūno vietų."

Atliekami judesiai kartojami daug kartų, kad kūnas būtų stangrinamas tiek, kiek to norisi. Kad būtų pasiektas norimas rezultatas, studiją reikia lankyti mažiausiai du kartus per savaitę. Vėliau, norint rezultatą išlaikyti - užtenka lankyti vieną kartą per savaitę.

Programa trunka apie akademinę valandą: 30 minučių atliekami judesiai, o paskui 15 minučių atsipalaiduojama sėdint technologinio ozono kapsulėje. Ozonas padeda suaktyvinti toksinų šalinimą ir pašalinti tuos, kurie buvo išlaisvinti sportuojant. Ozonas taip pat neleidžia susidaryti pieno rūgščiai, o tai reiškia, kad po treniruočių kitą dieną raumenų neskaudės, net jei prieš tai buvote ilgai nesportavę.

Tai - ne vieninteliai ozono pliusai. Per ilgesnį laiką jis lygina odą, ją stangrina ir švelnina. Ozonas turi ir šveitimo, antibakterinių ir uždegimą slopinančių savybių. Pavyzdžiui, jei būsite įsipjovę, pamatysite, kaip greitai užsitrauks žaizda.

„Figurella" centro tikslas

Kūno linijų tobulinimo studija „Figurella" yra skirta toms, kurių užrašų knygelės pilnos suplanuotų darbų. Kitaip tariant, užimtoms moterims, kadangi programa trunka apie vieną valandą, jai prieš tai nereikia jokio apšilimo - jau nuo pirmos sekundės raumenys pradeda dribti. Taip pat tai toms, kurioms ne prie širdies sambrūzdis, kai vienoje vietoje susirenka daug žmonių, ar labai aktyvus sportas. „Figurella" centre jus visada pasitiks jauki ir privati aplinka.

Manoma, kad lietuvės moterys pilnos kompleksų, nedrąsios, tačiau „Figurella" treneriai nesutinka su tokia nuomone ir teigia, kad jokių panašių problemų nėra buvę. Taip yra todėl, kad „Figurella" treneriai kiekvienai moteriai stengiasi padėti pasijusti gerai, pasiekti norimų rezultatų, suprasti, kad ji nėra kritikuojama ir kad kolektyvas yra tam, kad suteiktų daugiau pasitikėjimo savimi ir kiekvieną apsilankymą paverstu itin maloniu.

Pasak „Figurella" studijos vadovės Aušros Stonytės, „Figurella" komandos tikslas yra ne porą mėnesių trunkanti treniruočių seka, o tai, kad tokia sporto forma taptų jūsų gyvenimo stiliumi, nes fizinis aktyvumas - visada sveikata. „Labai svarbu, kad, pasiekusi norimą rezultatą, moteris ir toliau sportuotų bent kartą per savaitę ir neleistų buvusioms kūno linijoms sugrįžti", - sako grožio specialistė.

„Figurella" jums nori dovanoti gerą nuotaiką ne tik todėl, kad čia galite prarasti nereikalingus centimetrus liemens ir šlaunų zonoje, bet ir todėl, kad jūs pačios sugebėsite pasirūpinti savo kūnu. Išmokite pasitikėti savimi! Lauksime jūsų mūsų studijoje Žukausko g. 1, Vilnius. Išankstinė registracija - būtina. Jei nėra kam palikti savo vaikučių, - atsiveskite juos drauge. Čia jiems yra puikus žaidimų kambarys. Pirma konsultacija ir užsiėmimas yra nemokami.


Studijos adresas: Žukausko g.1, Vilnius
tel.: 8 698 26181

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai