Nosis: plastikos chirurgo pamąstymai ir patarimai

Nosis – centrinė veido figūra. Jos neįmanoma paslėpti kaip akių (akiniais ar „šešėliais“) ar taisyti kontūrus kaip lūpų (dažais). Kartu nosis yra veido bruožas, kuriuo vienas asmuo skiriasi nuo kito. Pastebėta, kad nosies forma dažnai atspindi netgi žmogaus charakterio bruožus. Taip, pvz., sangviniko, choleriko, flegmatiko ir melancholiko veidas, ypač nosis kartais labai skiriasi .Šiuolaikinė kompiuterinė technologija leidžia nosį modeliuoti. Į Cezario veidą „implantavus“ naują nosį – mažą ir riestą – nejučiomis kilo klausimas, ar tokio veido karvedys galėtų patraukti paskui save minią narsių kovotojų (ir Kleopatrą). Minėtos aplinkybės sudaro pagrindą kiekvienam individui kritiškai vertinti savo nosį ir prisiminti apie plastinės chirurgijos galimybes, nes kosmetologinės priemonės čia mažai gelbsti.
 

Nosies plastika gali labai pakeisti veidą


Tačiau ši operacija (rinoplastika) sudaro didelę problemą ir chirurgams. Tai operacija, kur bene dažniausiai patiriama nesėkmė, palyginti su kitomis estetinėmis chirurginėmis intervencijomis. Šį teiginį patvirtina ir toks populiarus pavadinimas, kaip „antrinė rinoplastika“, kuriuo įvardinama daugybė publikacijų medicinos žurnaluose, knygų skyriuose ar netgi vien tai problemai skirtose knygose. Tai yra dėl to, kad chirurgui tenka koreguoti net 3 priklausomas viena nuo kitos dimencijas – nosies ilgį, aukštį ir plotį. Ir tai atliekama keičiant 3 rūšių audinių būklę – odos, kremzlės ir kaulo, kurie dar labiau susiję vienas su kitu. Štai dėl ko, aptariant paciento pageidavimus ir išaiškinant galimybes patenkinti jo lūkesčius, chirurgui tenka kartais teikti net tris konsultacijas prieš operaciją.
 

Funkcinės ir estetinės nosies plastikos operacijos


Funkcinė rinoplastika atliekama esant potrauminėms ar įgimtoms nosies deformacijoms, kurios trukdo laisvai orui praeiti viršutiniuose kvėpavimo takuose ar provokuoja nosies daubų uždegimus, dažnas slogas, galvos skausmus.
Estetines indikacijas dažnai nurodo patys pacientai. Estetinė rinoplastika retai atliekama asmenims, jaunesniems nei 18 metų. Aptariant šiuo atveju indikacijas, būtinas tėvų ar globėjų dalyvavimas. Reikia juos informuoti, kad tokiame amžiuje nosis dar auga ir dėl to jos forma gali keistis ir po operacijos. Be to, operacijos rezultatus gali pabloginti ir palyginti plonos kremzlės bei kaulai.


Kiek sunkiau nustatyti estetinio pobūdžio indikacijas rinoplastikai senyvo amžiaus pacientams. Pagyvenusiems pacientams būdingi kai kurie nosies anatomijos ypatumai – kremzlė yra gruoblėta, kaulas trapus (atliekant osteotomiją gali sutrupėti į smulkias skeveldras), nosies ir lūpos kampas užaštrėjęs. Be to, tokie asmenys neretai serga padidėjusio kraujospūdžio ar išemine širdies ligomis.
Tenka išklausyti ir įvairių pacientų motyvų: kad jie visada pageidavo tokios operacijos, bet nebuvo laiko ar pinigų. Arba galų gale įgavo laisvę nuo negatyvios sutuoktinio ar artimųjų pažiūros į tokią operaciją. Juos baugina ir atsirandantys senatviniai nosies pakitimai – išsišovusi nosies viršūnė, padidėjęs kaulinis-kremzlinis nugarėlės masyvas, progresuojantis nosies ilgėjimas, viršūnės ir kolumelos pakritimas. Juos skatina ir suvokimas, kad jie sensta, ir vėliau jau „nebus kada“. Tenka išgirsti ir tokį motyvą: „jai nepatinka mano nosis“... Šie pacientai nenoriai priima informaciją apie galimą „antrinės rinoplastikos“ būtinybę – jie stato aukštesnius reikalavimus chirurgo darbui. Yra priimta plastikos chirurgų nuomonė, kad įvairios gyvenimo krizės, tokios kaip skyrybos ar tapimas našle (našliu), nėra indikacija plastinei operacijai. Tačiau šiems senyvo amžiaus „nelaimėliams“ chirurgai turėtų būti atlaidesni. Pagyvenusiems pacientams rinoplastika gali būti atliekama kartu su veido pakėlimu, o kartais apsiribojama tik daline rinoplastika, pvz.: nugarėlės palyginimu ar nedideliu nosies viršūnės pakėlimu.
 

Operacijų būna įvairių


Dažniausiai atliekama estetinė nosies operacija – tai vadinamoji „klasikinė rinoplastika“ – kai ištaisoma „kaukazietiško“ tipo nosies deformacija. Šiuo atveju šalinama nosies nugarėlės kremzlinė ir kaulinė kuprelės, sutrumpinama nosies pertvara, susiaurinama nosis jos šoninių kremzlinių lankelių sąskaita ir galiausiai atskiriami nosies kaulai nuo viršutinio žandikaulio, kad jie netrukdytų harmoniškai sujungti audinius. Visi veiksmai dažniausiai atliekami per vidinius nosies pjūvius, nepaliekant išorėje randų. Taip „sumontavus“ nosį, ji dvi savaites fiksuojama specialiu išoriniu įtvaru. Per šį laikotarpį suauga kaulai ir visiškai pranyksta susidariusios mėlynės apie akis, atslūgsta audinių patinimas. Tokia operacija iš esmės pakeičia paciento veidą, nors galutinai audiniai „nusėda“ tik praėjus 3–6 mėn. po operacijos. Esant poreikiui, tada sprendžiamas klausimas dėl papildomos korekcijos – antrinės rinoplastikos.
Daug paprastesnė yra nosies sutrumpinimo operacija. Šiuo atveju apsiribojama nosies pertvaros ir šoninių kremzlinių lankelių redukcija.
Ilgą laiką dominavo estetinės nosies sumažinimo operacijos, tačiau paskutiniais dešimtmečiais vis dažniau atliekamos chirurginės intervencijos turint tikslą nosį padidinti. Nosies padidinimo operacijos – tai dažniausiai įdubusios nugarėlės išlyginimas, taip pat trumpos nosies prailginimas bei nosies galiuko padidinimas. „Balno formos“ nosies įdubimas užpildomas poodiniais, paimtais iš ausies ar šonkaulių, kremzlės transplantatais (3 pav.). Sakoma, kad veide svarbiausia figūra yra nosis, o nosyje – nosies galiukas. Dažniausia problema su juo– tai „nepakankamos projekcijos nosies viršūnė“. Ši viršūnė taip pat didinama kremzlės transplantatais, o kad tiksliau tai atlikti, kremzlė prieš tai susmulkinama į gabalėlius.
Nosies pailginimas dažniausiai atliekamas transponuotos pačios nosies kremzlės ir gleivinės sąskaita, o oda paprastai pati pakankamai išsitempia

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

JB
2015-08-31 12:11
Man rekomendavo D.Jauniski, operuoja Santariskese, tai bus jau mano 3-ioji operacija, tikiuosi vargai baigsis. Gal kas jau operavotes pas ji? Pakomentuokit prasau.
Vaida
2015-07-09 02:15
As planuoju darytis pas VITKU Ka manote ? Ar Kas bande man au jis geras
;/
2015-05-13 13:06
Dariausi pas Sauliu Viksraiti nosies operacija, bendrai sudejus gavosi kokios 7-10 jo padarytu klaidu (dabar geda net i gatve iseiti, o ka jau kalbeti apie nuotraukas), kvepuoti viena puse isvis beveik neiseina.
Po viso gyjimo laikotarpio per konsultacija pasake, kad reikes antros operacijos, nes atseit ne taip sugijo. Nesutikus, isvare is kabineto.

Nerekomenduoju kreiptis i Sauliu Viksraiti (Plastinės chirurgijos centras), prisidarysit bedos, kainuos daug laiko ir pinigu istaisyti jo klaidas, ir dar klausimas ar kuriam gydytojui pavyks istaisyti.

gitana
2014-12-26 11:42
paskaicius komentarus...galiu parasyt viena...VISIEMS NEITIKSI.
laiminga
2014-07-19 19:53
Rekomenduoju nosies korekcija darytis pas Ryti Norku ir Dovyda Gutmana.Patys paciausi.Puikiai atlieka savo darba.(hooray)
gigi
2014-05-12 00:05
As dariausi pas Sauliu Viksraiti,pirma karta tai siaubingai atrode,antra karta labai nepatenkintas,nemokamai,bet tik su vietine nejautra nors ir maldavau ,dare,verkiau uzsikukciojus kaip bijojau,vistiek narkozes nedave "nachaliavai",ir ,irgi nevykusiai,kreiva ,nevienoda..,depresija man..,nostalgija tik liko buvusiam atvaizdui..,nebesifotografuoju,bijau sutikti senus pazystamus..,jauciuosi praradusi save..
as
2014-04-27 23:10
as dariausi nosies operacija pas daktara G.Gyli(bad) jau atra karta ir ja tik subjaurojo.Tikrai pas ji neoperuokite. Seniau nieks nepastebejo kad pertvara kreiva,nes vos matesi,bet dabar jau visi gali matyti:(
didele depresija
simona
2014-03-06 23:36
prieš 3sav.dariausi pilna nosies plastika+pertvara,gražus profilis..išskyrus vieną puse tinimas nenusileido,ir nosis atrodo kreivai nuo viršaus (think)jeigu taip liks..kažkoks įdomus patamsejimas kur buvo.kuprele(think)tikiuosi iki 2 mėn susitvarkys :(
oNe
2013-10-08 19:13
as dariausi nosies operacija,ir viskas man labaj gerai ir graziai gavosi esu ziaurei patenkinta.Gyd.Dariui Radzeviciui esu dekinga (hooray)
nosiukas
2013-08-29 00:23
niekam nepatariu nosies operacijos.tik subjauroja ir viskas .man taip ir atsitiko.nosis paliko bulve baisi.o buvo riesta,tik ilgoka,o kai patrumpino paliko kaip bulve! Klaipedos chirurgas pasidarbavo...
patyrusi
2013-08-28 02:24
Pas S.Viksraiti dariausi nosies galiuka.Kam idomu galiu papasakoti.skorp12one@gmail.com
Tokios operacijos 50 ant 50 procentu.Kam patinka rizika,rekomenduoju,kam ne,tai neverta...Savitaiga geriesnis sperndimas.kaip uzprogramuosi save,taip ir bus...Nejau nepastebejote,ko labiausiai nenori ar bijai,tai kaip, tik taip ir nutinka.Tai jei isikalsit i galva,kad as tokia ir tokia su neigiamu jausmu,tai taip ir bus.O,jei
priesingai,su susitaikimu ir kartosit,ar rasysit,pries miega ir tik pabudus(tada smegenys mieguistos,geriau isisavina) kiekviena diena,tada viskas pasikeis...Esam kokie esam,visi vienodi nebusim!
jolituks
2013-08-01 00:27
saule gal galetum pasakyti pas ka dareisi nosies operacija po viksraicio, nes man ta pati situacia atsitiko jis man dare kokius 3 kartus ir nesekmingai ir as vel noriu pasidaryti bet pas ji tikrai neisiu??????
Sofi
2013-07-23 15:50
Mano pastebejimas butu toks:Nesivadovaukit komentarais ir ivairiais forumais!!be to,graziu atsiliepimu gali prirasyti tie patys VEIKEJAI kad pakeltu sau uodegas,be to,vieniem sekmingas rezultatas negarantuoja sekmes kito atveju. Nosies plastika dariausi pas Papecki,chirurga pasirinkau is teigiamu atsiliepimu,kuriu,mano manymu,buvo daugiau negu neigiamu..Dabar pritariu simtu procentu tiems neigiamiems!!
noseee
2013-07-02 18:19
o tai jai daraisi pakartotine plastine operacija pas ta pati daktara jam reikia pinigus vel moketi ?
aaaa
2013-06-08 17:10
as tai skaitau ir matau ,kad neverta dayrtis operacijos jokios.!
daugiau nei puse napavykusiu operaciju!
atrodo,kad joks chirrurgas ir pats nezino,kas bus kai isoperuos.
Po to dar operuotis simta kartu reikia,kazkokia nesmone!
ziauru siaip,tik situos komentaruys perskaicius pagalvojau,kad tai visiskas briedas tos operacijos,ne spo to gali labai gailetis,beveik 80 procentu pagal kometarus taip ir bus...
taip gal tipo ismoksiu daiaugtis avop nosyte:D:D
saule
2013-06-03 22:11
2007 metais pas viksraiti dariausi pilna nosies korekcija, tai nosis liko vistiek ilga sugadino kvepavima, ne kvepavau, o snopavau, antra oreracija 2011 m.nuejau kad dar pamazintu tik galiuka, tai tada taip subjaurojo kad nosies gala nuleke i papacia padare kumpa nosi pries metus itraukiau siula nesuprasi kaip jo galiukas galejo islysti, tai tarukiau neissitrauke nes mazgas iauges liko, , 2013 m dariau trecia operacija bet jau pas kita
gydytoja-lorista, atstate kvepavima,ir pakele gala nosies , sutvirtino pakelima nes ji viksraitis buvo isvis sunaikines, vat tokia ta pasaka .viksraiti gerbemas nelyskit priemoteru nosiu vien del to kad pinigai, jei nesusigaudote nosies visuose reikaluose, tai tiek. moterys bukit atsargios nejuokai ten pakliuti. (hi)
Laiminga
2013-05-07 12:39
Daugiau nei pries metus dariausi nosies plastika kaune. Operavo T. Astrauskas. Po pirmu keliu savaiciu, buvau issigandus, nes tikejausi tikrai ne to. Taciau kai viskas pilnai atslugo, rezultatu likau begalo patenkinta (super).
Aptarnavimas superinis nuo pirmo skambucio, konsultacijos iki paskutiniu patikrinimu, tiek is personalo puses, tiek is pacio chirurgo :)
Daiva
2013-04-29 01:03
Man nosies operacija buvo atlikta daugiau nei prieš 10 metų. Nesėkmingai atlikta operacija visiškai man sugadino gyvenimą. Drąsiai galiu teigti, kad pašlijo mano psichinė sveikata - tapiau labiau nervinga ir pan. Pirmus metus, kai supratau (praėjus visiems patinimams ir pan.), kad mane daktaras visiškai subjaurojo, tai nebuvo nė dienos, kad neverkčiau. Ėjau pas chir.pakartotinai, bet jis nepripažino savo kaltės. Rodė foto iš profilio, sakydamas, "Juk pažiūrėkite, kokia nosis buvo kuprota, o kokia dabar tiesi". Anksčiau negalėdavau žiūrėti į save iš profilio, o dabar atvirkščiai - iš priekio. Gyd. ją pasiaurino ir kažkodėl sumažino, nors ji ir taip nebuvo didelė, tik tokia kaip vanagiuko. Dabar turiu ne nosį, o kažkokį beformį darinį - vienos šnervės kontūrų nesimato, be to šnervės ne vienodo dydžio, išryškėjo kreivumas, kuris net iki oper. nebuvo toks ryškus. Jaučiuosi daug labiau kompleksuota nei iki tos nelemtingos oper. Gyd.Balaišis (bad)
nusivylusi
2013-03-27 20:54
As taip pat dariausi nosies operacija.Ir jokiu budu nepatariu niekada niekam jos daryti. Nezinau kodiel sugalwojau tokia nesamone.Niekada niekas nesisaipe is mano nosies buwau grazi ir panasiai.Turejau riesta nosyte su kiek apwalesniu galiuku,jinai tikrai man tiko.Padare kazkokia su kuprele ja,galiuka sussiaurino,jauciuosi kaip varna!!!! Po pakartotines operacijos dar blogiau,pasalino ta kuprele,bet dabar vienas sonas didesnis kitas mazesnis,galiukas taip pat nesimetriskas,meta i kaire puse.Zodziu pasitikejimas visiskai sunaikintas,o juk norejosi tiek nedaug.Dabar domiuosi ar imanoma atkurti nosi i pradine.Depresija didziule,vengiu veidrodziu ir panasiai.Gyvenu kosmare kazkokiam!!
Katyte
2013-01-25 14:34
Sveiki! Noriu darytis pilna nosies korekcija. Ar galima uz nosies plastika atsiskaityti issimoketinai? Ir per kiek laiko vidutiniskai galima susimoketi. Aciu:)
qwerty
2013-01-06 19:34
O butent ka dareisi ? :) pilna nosies plastika ? :)
as
2013-01-05 14:02
Rekomenduoju,S.Viksraiti!!!Pries men.dare nosies plastika,esu labai patenkinta,nauja isvaizda,jau db.matosi pasikeitus nosyte,dar tik men.praejus,o ,po 6men.,po metu patinimas pilnai praeis,nosyte dar sumazes,bus visai grazu:)Daktaras,gydytojai,slaugytojai,visas personalas,NUOSTABUS,DARBSTUS,KULTURINGAS!!!Viskuo esu patenkinta!10 balu.!!!!!
Savas
2012-12-28 02:40
Sveiki pas daktara Papecki galima issimoketinai darytis nosies plastine operacija ?
Karolina
2012-11-04 00:50
Sveiki, kaip ir visi cia turiu problema, del nosies, kiek domejausi manoji yra "mesingoji" :D panasi kaip pas Barbra Streisand.(Didele,ilga, su kuprele, kreiva ir nosies galiukas kaip bulve). Baisiai del to kompleksuoju, bijau kazkur iseiti, kad zmones kazka pasakys, pauglysteje buvau uzgauliojama del to.(weird)
Pas kuri gyd. keliauti jau domiuosi daugiau kaip puse metu.Atsizvelgiant i finansine padeti planuoju operacija daryti issimoketinai.Iki siandien buvau apsisprendusi keliauti pas gyd. Tautrimas Astrauska, bet perskaicius jusu komentarus pradejau dvejoti...(think) Gal kas daretes pas ji? O gal pas gyd.Sauliu Viksraiti geriau?
2013m.pradzioja svajoju apie nauja nosyte, daugiau negaliu kenteti(weird)(fool)(weird)
as
2012-11-01 20:53
Tiek prisiskaiciau,kad baisu(weird)Mano operacija uz 3-ju savaiciu...pas S.Viksr.darys pilna nosies korekcija(think)
chepka
2012-10-19 23:12
Bandau surasti informacijos, kaip zmones jauciasi butent po sios operacijos, bet visur randu tik burnojimus, kaip viskas blogai arba isvis nieko konkretaus.
Zmogus gali ir i depresija lengva sokti tuo pooperaciniu laikotarpiu.
Pati esu 2 dienos po operacijos. Is pradziu stipriai dziugavau, kadangi jauciausi gerai ir nebuvo jokiu kraujavimu, kaip kai kurie cia rase. Nei skausmo, nei kraujo, nieko, isskyrus nemalonu jausma, nes nosis pilna sasiuku, sukresejusio kraujo ir dar bala zino ko. O pusti negalima, valyti irgi nenoriu, nes nezinau kuriose vietose pjuviai. Is tiesu tikejausi baisesnio jausmo, skausmu ir t.t. Bet viskas, ka jauciu, tai tik sunkumas ant nosies ir nemalonus, nekomfortiskas jausmas. Nerima kelia tik rytai, nes niekada nezinau, kokia nubusiu. Pirma ryta sakyciau labai grazios busenos atsikeliau, na su melynemis, bet jokiu patinimu. Chirurgas net sake, kaip stebuklingai gyjame. :) bet stai antrasis rytas nebuvo toks malonus. Akytes patine. Busena vis dar erzinanti.
Estela
2012-09-28 00:54
Dariausi operacija pas Dr.Viksraiti. Subjaurotas veidas tikra tam zodzio praisme. Niekam nelinkeciau papult I sio menininko rankas.
grazuolytes klaida
2012-05-24 05:16
Atsiprasau man ne 25 metai ,0 45metai, soriukas
grazuolyte
2012-05-24 05:13
cia kiek perskaiciau komentaru,tai didziausia problema -,,erelio nosys" , mano atvirksciai -,, bulve".Niekas manes gyvenime neizeidinejo ir nesijuoke,bet sita savo kompleksa jauciau visuomet.dabar kai vaiaki jau dideli ,galiu sau demesio skirti,pinigu igi nesiskundziu ,vis pradeu galvoti ,kad reikia taisyti si mano ,,nesmaguma".Man 25,vaikai tai juokiasi,,sako mama butumet 25...o vyras sako,jog priprato prie mano nosies.Dar su drayugem,savaitgali apie tai padiskutavom , jos uz tai kad pasigrazinciau.dabar mastau.kaip Jus mielieji apibudintumes mano situacija?Laukiu komentaru..
susirūpinusi
2012-04-11 22:36
Kažin, jei nepavyko nosies pertvaros operacija (nosis nuo oro permainos tinsta, dažni uždegimai,liko nemažas randas, kremzlės kažkokios), ar po metų jau galima daryti kitą. Daug čia visko perskaičiau, bet taip sunku nuspręsti, kur ir pas ką... Rimdeika R., Radzevičius D., Papečkys?.. Dar radau Lesinskas E., Šaulys K. O ir pakliūti pas juos gal sunku... Gal net neapsiims taisyti. Kas man gali padėti... Kartais jau mane visai juodos mintys aplanko...
nene
2012-04-06 23:19
sveiki.as ir turejau ilga kuprota nosyte...bet pries puse metu ryzausi operacijai pas D.Radzeviciu Vilniuje...ir esu labai patenkinta nosyte ir sypsausi kiekwiena diena esu labaj laiminga negaliu atsiziuret:) tad tikrai nebijokit eikit ir darykites ir nebijokit,esu ir prisiklausiusi nesamoniu wisokiu is zmoniu kad ten tas buna tai dar kazkas tikrai nieko blogo ir skausmyngo nera po sawaites jau y lauka vaiksciojau galva iskelus ir dziaugiausi:) sakau is sirdies tiesa nes pati esu ta iskentejiusi del negraziu nosyciu..tik kad brangu tai tikrai brangu.kaina priklauso nuo to ka reik daryt pasakys konsultacijoi gydytojas..tad gyd.D.Radzevicius tikrai geras
w
2012-03-06 17:20
Kokie atsiliepimai apie Kaikari???
romkis
2012-02-16 21:57
sveiki.Buvau pas LOR gyd.Reikia operuot kreiva pertvara.Labai prigasdino.gal kas gali atsakyti ar plastikos chirurgai daro nosies pertvaros operacijas tik del to ,kad sunku kvepuot,o ne del grozio.ar butina i LOR specialistus kreiptis Gal kas pas Zizliauska Siauliuose operavotes
Nosiukas
2012-02-13 16:40
Maniske nosis labai trumpa, riesta ir primena tarsi kiaulytes. Matau aplinkiniu zvligsnius, kaip jie tyciojasi ir kriuksi. Labai isgyvenu del tos nelemtingos nosies ir nebezinau ka daryt. Ar galima darytis nosies operacijas 15-etei? Labai prasau, atrasykit.
Angel
2012-01-27 23:58
sveiki. as irgi turiu ta pacia problema, noreciau pakoreaguot savo nosyte. kol kas apsistojau ties profesorium Vitkum. gal kas dare pas ji nosies operacija? pasidalinkit ispudziais :)
HELP!
2012-01-14 23:22
Turiu labai didele kuprele ant nosies. labai kompleksuoju. visada bandau pries kitus stoveti tiesiai, kad niekas nematytu mano nosies. labai noreciau pasidaryti operacija, bet bijau pasekmiu, o be to mano mama neleidzia ir nera pas mus pinigu. man 14 metu. labai prasau patarkit ka daryti, nes man labai negera turet tokia nosi. kiek kainuoja operacija ir koks geriausias specialistas?
Kara
2012-01-06 12:46
Sveiki, labai noriu pasikoreguoti nosyte. Tik bėda ta, jog neina apsispresti koks chirurgas atlieka darbą puikiai. Gal galite parekomenduoti? Ačiū.
to laimute
2011-11-09 20:43
Si beda sprendziama lazeriu.
laimute.
2011-11-07 22:00
sveiki. daug skaiciau bet neradau savos panasios problemos. man ant veido ziauriai issiplete kapiliarai. o ypatingai ant nosies, kadangi atsalo orai tai ta mano vargse nosele tampa raudona. gal kas turit ar turejot ta problema ir gal yra laimingu kurie jos jau nebeturit.
mergina
2011-10-21 12:14
Sveiki,neskubekit galvot apie operacijas. Siais laiskais galima pasigrazinti nosi injekcijomis. Gali suleisti i panose, kad galiukas pakiltu arba virs kupreles, taip ji tampa maziau pastebima, o nedidele - gali visai nebesimatyti. Dziaugiuos, kad apie jas suzinojau. Kainos prieinamos, skausmas nedidelis ir trunka keleta sekundziu, po injekciju tik nedaug patino.
krissste
2011-09-18 14:31
Sveiki :) na va as po nosies operacijos, guliu ligonineje ir rasau si komentara. Mano situacija siek tiek kitokia, po avarijos luzo nosis, pertvarai irgi kazkas buvo. nuvaziavau i lazdynu ligonine, kur man pasake lauk kol praeis patynima. As nusprendziau nieko nelaukus nuvykti i Baltijos Amerikos klinika. Sumokejau uz konsultacija, profesorius Vitkus mane apziurejo ir pasake, kad reikia operuot. Operavo mane sis gydytojas, bet ne BAK, oVilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų centro filialo poliklinikoje. Atvaziavau ryte, sake nieko nevalgyt ir negert, apziurejo, nuvede i operacine, i kateteri suleido vaistuku ir valandelei as uzmigau, kai prabudau baisiai issigandau, nes negalejau kvepuot pro nosi. Atveze i palata, nei gert ne valgyt negalejau. Maniau, kad ta pacia diena, ar bent jau kita vyksiu namo, bet ne, uztruksiu cia 5-6 dienas... Guliu veltui, niekas neprieina, elgiasi slyksciai, tua, db turiu omeny seseles. Apie daktarus nieko blogo pasakyt negaliu, rytais paklasia kaip savijauta... Tai va, db laukiu galutinio rezultato, kada pagaliau nuims ta ziauria kauke, kada pagaliau galesiu kvepuot, valgyt, ir svarbiausia ar ta nosis atrodys gerai :(
meske
2011-08-27 23:14
As operavausi nosi pries 27metus,pas gyd Balaisi Vilniuje,buvo kuprota,bet siaura,o kai isoperavo,pasidare platesne,ir kreiva,tai nezinau,ar pirma buvo geriau,ar dabar?O,taip buciau nebjauri,tik ta nosike viska gadina.Prisimenu,tada mokejau 500lt.Iskentet,po operacijos galima,bet mane baugina,jeigu nepasiseka.Nors esu jau metuose,bet visada gedijosi savo nosikes.
>>>>>
2011-07-17 01:26
labuka visiems,rasot jus cia kazkokias nesamones jei jums pasiseke operacija pas viena ar kita daktara tai saunu bet netinkinkit kitu zmoniu eiti pas ju,vieniem atlikta gerai operacija o kitiem pas ta paty daktara nepavyko!!tas pats p[apeckys giria cia ji o mano draugei jis taip sudarke nosi kad net gaila ziureti i panele,dare pakatotinai vistiek nieko gero,pasikaitykite,paieskokite info patys o ne intikuose ieksokite,as jau puse metu ieskau geriausio lt chirurgo ir vis dar negaliu apsipresti,ir i kaina tikrai nekreipsiu demesio,o tai kaip sakoma skupas visada moka dvigubai:)tikiuosi surasti gera daktara ir operacija pavyks,linkiu ir jums to paties,sekmes beieskant geriausio!!
neziniukas
2011-07-10 21:44
sveiki dariausi nosies pilna korekcija pas Karaleviciu Siauliuose,nuemus tvarsti rezultatas buvo nekoks,nes nosis susiaurejo kaip ir norejau (nes placia turejau)taciau pats nosies galas tai siaubingas kaip "bulve" tai teks daryti pakartotinai,siaurinti nes baisu net i miesta iseiti.pas ji didinausi ir krutine,o krutine padare super esu labai patenkinta jokiu nusiskundimu.Na siaip kaip gydytojas labai malonus ir greitas :) kiek zinau retai kada pavyksta pilna nosies rekonstrukcija is vieno karto tai kazkaip nelabai pykstu :)
Ana
2011-07-05 22:30
Siulyciau darytis pas gyd. Jankuna arba Astrauska.
sara
2011-06-27 21:38
na patariu darytis pas gyd papecki tokia veido dali kaip nosyte, labai meistriskai atlieka ir pinigai nedideli tik 4500lt. Super atrodau, esu modelis:)
nepatenkinta 2
2011-06-12 20:07
as irgi nepatenkinta rezulratu po nosies operacijos. Turejau placia su maza kuprele nosi, biski kreivoka. Pasigrazinau pas Radzeviciu, dabar turiu siaura kreiva ilga nosi kaip pas buratina... is priekio dar pakenciamai atrodo, bet is sono atrodo juokingai, o dar galiukas paliginus su visa nosim atrodo riebus ir stambus. Bijau dabar korekcija daryti, ar verta.. koks chiriurgas sutvarko graziai nosies galiuka? pas radzeviciu neisiu
nepatenkinta
2011-06-10 21:11
sveiki. Tei vot, kazkada turejau didoka ir kreiva nosi, del kurios ilgai kompleksavau, todel pasitaikius progai nusprendziau pagrazinti ja :) ir atsitiko taip, kad dabar atrodau 2igubai blogiau nei pries tai, vietoj kupreles liko iduba ir didelis nosies galiuka, nosis visiskai netinka prie veido, atodau labai juokingai, daktaras tepasake, kad viskas cia grazu ir nieko nereikia keisti, gal dadeti atgal biuka kupreles, kai pamate kad esu nepatenkinta, galvoju nu jau ne pas tave as daugiau po peiliu nesigulsiu:) nuvaziavau tada i vilniu pas Vitku ir jis pakomentavo mano nosi po operacijos, kad visiskai nugremstas nosies antkaulis, viskas kas liko po oda tik isikisusi pertvara, ir dabar pataisyt vaizda nors kazkiek kainuotu ne maziau 18000, tai vot dabar taupau :) Pirma operacija dariausi pas Viksraiti.
noriu paklausti
2011-06-02 13:00
Sveiki, gal kas zino kur vilniuje daro plastines nosies operacijas issimoketinai?o gal kas daresi santariskese?kokios ten kainos?
savazmogis
2011-05-19 19:38
smilte kox tavo skypas ?
smiltė
2011-05-19 12:37
Karoli, parašyk savo emailą. Aš po operacijos, nosis buvo kreiva ir ilgoka. Tada ją ir patrumpino, ir ištiesino. Praėjo pusė metų, labai džiaugiuosi savo naująja nosyte. Jei nori daugiau informacijos, kreipkis.
karolis
2011-05-03 11:57
butu gerai jei parasytu kasnors gera gydytoja kuris daro operacijas nosies plastines kai nosis yra didele ir kreiva labai nesmagu nesinori rodytis kurnors viesumoje isviso gyvenimas kitoks taigi prasau kas galit parasykit man i emila
paukste
2011-04-18 18:02
o kiek kainuoje nosies galiuko kremzles pasalinimas? kas esate sita dalyka daresi? prasau parasykit man i emaila atsakyma. nes labai reikia. ACIU! laurutte@laura.lt
smiltė
2011-03-09 20:38
Deimante, norėjau paklausti kur darei nosies operaciją ir pas kokį gydytoją?
duck
2011-03-07 20:59
Deimante, gal galima būtų sužinoti tavo skype, facebook ar emailo kontaktus?:) labai norėčiau privačiai paklausinėti apie operaciją. Ačiū iš anksto.
Deimante
2011-02-24 22:45
Sveiki. Radau labai daug ivairiu komentaru del nosies operaciju ir dauguma is ju yra neteisingi, o perdeti vien del baimes. Man yra 17 metu, pries 4 dienas 2011 02 21 padare nosies operacija. Daug domejausi ir suzinojau, kad nosies operacija galima darytis 14-15 metu kada nosis visiskai susiformuoja, todel nieko nelaukiau ir paitarusi su tevais nuvykau i pirmaja konsultacija. Kazkur cia skaiciau apie narkoze, tai galiu pasakyti kaip ja dare. Atejusi sesele dave kazkokia puse tabletes, nusivede mane i operacine, pamatavo spaudima prie krutines prisege kazkokius prietaisus trbt sirdziai stebeti, tuomet ikiso kateteri i vena ir pradejo lasinti kazka, as siek tiek nerimavau, todel pareiskiau seselei, kad man svaigsta galva, po siu zodziu daugiau nieko nebeatsiminiau:D tai ir buvo narkoze. pooperacine busena labai gera, tik zinoma veidelis kiek patines ir melynes po akimis vis nenyksta :) bet jau pirmadieni vaziuosiu pas daktara nuimti to itvaro ar kaip jis. Labai idomu ar jau pamatysiu kazkoki rezultata ir bijau, kad skaudes kai siulus ims. Nelabai moku sklandziai destyti savo minis, todel tuom ir uzbaigsiu, jei kas domina ar pacios noretumet papasakoti kokiu greiciu ta nosis gyja tai lauksiu parasant :)
as
2011-02-22 00:34
o as norejau paklasut va ko - kaip reaguoja draugai ir pan po operaciju? labai matos? nes as noreciau pakoreguot, is priekio man net lb patinka, bet problema kaip pas dauguma profilis(raganiskas). Taigi nenorecciau labai pasikeist kad visi artimieji pamate iskart ziuretu i nosi :))))
smiltė
2011-02-19 18:18
Jau praėjo du mėnesiai, kai man išoperavo nosį, kuri buvo kreiva, iškrypusi ir nosies pertvara. Pooperacinis laikas nėra malonus, savaitė buvo labai sunku kvėpuoti, man labai ilgai laikėsi patinimai ir mėlynės (gerą mėnesį), bet viską galima iškentėti. Labai džiaugiuosi naująja nosyte ir tikrai nesigailiu, kad po 20 metų kankynės ryžausi operacijai. Operavausi Kaune Plastinės chirurgijos centre.
jana
2011-01-28 18:39
4500lt-konkoreziuk
Just
2011-01-17 20:48
Sveiki!!! Pas mane labai ilga nosite ir be abejo man labai skaudu , kodel dievas toks neteisingas? vieniems dave mazas ir grazias nosites, o kitems ilgas. Man skaudu kaip mokykloje vadina ,,buratina" man labai skaudu as jau norejau pasikorti. Bet pamaniau kokja esu tokja ir busiu!!
konkorėžiukas
2011-01-17 12:26
o kiek kainuoja kuprelės koregavimas?
Jana
2011-01-15 22:19
O as dariausi pas papecki sis zmogus turi dievo dovana su veido plastinemis operacijomis, nei skausmu nei streso nejauciau,ir sumazino zymiai nosyte ir pakele ir kuprele nueme likau be galo patenkinta ir nebrangu.WWW.ESTETIK.LT
OZAS
2011-01-11 17:02
Sweikuciai as noriu jau labaj senaj atlikti nosies operacija ji man buvo sulauzyta nse vjena ir ne du kartus taj bucjau lbj dekingas kas galetu patarti koki Gera plastines chirurgijos specelistas man 20m. ACJU...
sky
2011-01-09 15:53
o ką daryti jeigu tos operacijos tikrai niekad nebus (taip pasakė tėvai) ir tiesiog jau nebegali niekaip susitaikyti su tuo kad ir kaip norėtum? :)
to Sky
2011-01-06 11:48
Dėl nosies tikrai nereikia žudytis,tokius dalykus gi galima pataisyti (plastine operacija,šiuo atveju). Pas mane irgi nosis su didele kuprele,taipogi susilaukiu patyčių, bet gyvenu toliau.(:
sky
2011-01-02 01:03
Sveiki, man 14 metų. Kompleksuoju dėl nosies nuo tada kai išgirdau pirmasias pašaipas dėl jos dydžio. O tai prasidejo 3 klasėje. Taigi, manau kad eisiu greit pas psichologus, nes rimtai, stogas važiuoja. :) Viskas tik juoda, juoda. Jokių spalvų gyvenime nematau. Ir žudytis bandžius ne kartą, vien todėl, kad visą mano išvaizdą gadina NOSIS. Tėvai žinoma laiko mane durnele, ir tik ir kartoja "kada ta paauglystė jai praeis.." Patarkit, kaip man elgtis. Nes nebežinau ką daryti. Kiekvieną dieną beveik verkiu ir niekur nesirodau viešumoje vien dėl to.
ahsdasd
2010-12-28 11:06
Gal kas dare aperacija pas Radeviciu ir gali ka pasakyt apie ji ? Ir dar gal kas zn ar Vitkus grj daro ?
arta
2010-12-27 21:16
Laba diena, gal kas dare operacija GKLINIKOJE ?
arta
2010-12-27 21:16
Laba diena, gal kas dare operacija GKLINIKOJE ?
Sandra
2010-12-27 19:06
Nekenčiu savo nosies tai baisiausia mano kūno dalis! Jaučiuosi klaikiai, kompleksuoju dėl jos, nes ji tokia DIDELĖ ir plati dar su kuprele ir juokingu alvaliu galiuku. Zyziu mamai, kad užaugus pasidarysiu plastinę operaciją, o ji iš manęs šaiposi - man man reikia ne nosies, o smegenų operacijos! Ta siaubinga nosis gadina visą mano veidą! Net nervas paima kai pamatau gatvėje mokykloje ar per televizorių gražias merginas su mažomis, dailiomis, truputį riestomis nosytėmis. Manau man tuoj stogas nuvažiuos dėl tos nosies. Beje, man 14 m.
astra
2010-12-18 11:55
Tik neikit pas Darių Radzevičių. Mane apgavo-liepė nusifotografuoti profiliu ir pasipaišyti ant nuotraukos kaip nori kad būtų. Pasipiešiau,matau - nieko gero, pasakiau jam kad taip nenoriu, sako - padarysiu geriau. Dar gulint po operacijos pranešė-operacija pavyko, padariau kaip norėjai nuotraukoje.Bet kol ta nosis sutvarstyta nieko nesimato. Jau nuimant tvarstį pono baigėsi visi gražbyliavimai kas buvo iki operacijos - pats pamatė kad nieko gero. Dar kvailė laukiau tuos metus ir tikėjausi, kad gal atlėgs tinimas, bet viskas matėsi po tvarsčio nuėmimo. Buvo nosis ilga, dabar toks riebus galas, kad baisu, man važiuoja stogas. Būkit žmonės patarkit kas gerai operuoja riebius galus.
Aššš..
2010-12-05 16:32
Sveiki, begalo noriu plastinės operacijos, nes mano nosis yra su gumbeliu kaip ir mano tėvų bet man asmeniškai ir draugai taip sako atrodo tragiškai, o aš nepilnametė man 13 metų mama beveik jau sutinka mane nusivesti pas daktarus bet ar sutiks operuoti jei esu dar tik trylikametė...greitai 14 ;)
Hatta
2010-11-25 20:03
as taipat kenciu dėl savo nosies ir kas yra blogiausia,tai.,mano senelė,mama,brolis dėdė na taip pat pas juos didelės nosys,mano taipat ir šonai nevienodai eina viena šnervė gera okita pailgejus na tikrai lbj komplexuoju djel to..*)*(p.stjpat tykiuosi uzaugusj pasydarytj operacija)o man dar tk 13
Gabi
2010-11-12 23:37
Sveiki, na ka aš viena iš jūsų, taip pat nepatenkinta savo nosimi :( Kadangi dabar studentavimo metai susipažįsti su gražiais žmonėmis ir taip liūdna pasidaro kai pasižiūri į savo nosį iš profilio... Maža turėjau trumpą, dailią nosytę, tačiau augant ji įgavo kuprelę, kurios nekenčiu visą savo gyvenimą. Būkit geri, nuoširdžiai pasidalykit savo operaciniais potyriais. Koks plastikos chirurgas geriausias? Kaina, miestas nesvarbu - svarbu, kad būtų kokybiška ir be pasekmių bei geras personalas.Ačiū !
Pagarbiai, Gabi.
Jurate
2010-10-28 18:35
As jau 8 dienos po nosies plastines operacijos. Mano nosis po traumos buvo stiprei deformuota idubusi ir islinkusi. Vakar nueme tvarsti ir siaube nano nosis liko kreiva ir vienas sonas idubes, nezinau ka daryti, nes siais metai jau turejau 3 operacijas zinoma ne nosies ir bijau kad,narkozes salutinis poveikis nekirstu per smegenis.
laura_
2010-10-25 18:17
Gal kas darėte nosies operaciją Vilniuje pas DARIŲ RADZEVIČIŲ??? papasakokite, ar gerai atlieką savo darbą, kai rezultatai?
Inga
2010-09-20 20:48
Sveikos, gal galite parašyti, kaip ten po operacijos viskas? Normaliai kvėpuojat? Kokie gal sunkumai?
jurgita
2010-09-08 20:50
laba vakara, na as va dabar sedziu sau ramiai prie kompo, vakar man daryta nosies palstine operacija, dariaus ir pertvaros, ir kupreles nuemima..skaudet mergaites visai neskauda, i vertinti ar gerai atliktas darbas taip pat negaliu, tai padarysiu tik kita penktadieni, kai nuioms tvarsti...dariausi GROZIO KLINIKOJE kaune, pas gydytoja KAIKARI! geras chirurgas...ir salygos pacientams sudarytos geros..nju liuks..man patiko:)

asss
2010-08-16 22:07
operavausi nosį pas Martyną Norkų ir Dovydą Gutmaną, dar tik kelios dienos po operacijos, tad rezultato dar negaliu įvertinti, bet operacija praėjo sklandžiai ir aš sparčiai gyju, džiaugiuosi:))
smilte
2010-07-25 14:44
ziurint kokia dali operuosies?Kiekvienas daktaras turi savo vadinama arkliuka,veido srities norkui nepatikeciau.
18
2010-07-21 17:48
Iki mano operacijos liko maziau nei menuo:) operuosiuos pas Martyna Norku, gal kas operavotes pas ji?
lilia
2010-06-30 11:22
cia kazkokias vaikams pasakas rasineji reikejo eiti is kart pas gera plastikos chirurga o ne pigiako ieskotis
Asta
2010-06-07 13:50
Nieko gero plastines operacijos. Mano nosis buvo ilgoka, bet siaura. Kai man tik suejo 18 pasidariau operacija, ko pasekoje turejau maza, kuprota nosi. Pripratau, nes ilga nosis buvo uzknisusi negyvai. Taciau, po keleriu metu, kai naujieji pazystami butinai pamanydavo, kad as zyde, pasiryzau operuotis. Kadangi mano pertvara buvo labai iskripusi,bei daznai sirgau sloga, tai pasiryzau operuotis klinikoje.Pasirodo, kad net ligoniu kasos finansuoja tokias operacijas, reikia tik gauti seimos gyd. siuntima. Operacija padare,is pradziu nosis buvo l.istinusi tai ir nieko nesimate. Sumazino kriaukles, islygino pertvaras, ir tariamai, nueme kuprele. Kai atslugo tinimas viena nosies snerve likovisiskai uzburkusi, net kvepuoti pro ja negalejau. Tas chirurgas sutiko sutvarkyti ir as jau beveik guliausi papildomai operacijai. Taciau viena fraze mane isvare is veziu. Vaje, kokia tavo nosis ilga...Tai jau maciau ir pati. Tada, nepaisydama, kad neteksiu daug pinigu nudroziau pas plastikos chirurgus. Jie buvo pasibaiseje santarisk. sedevru ir padare operacija.Nosyte grazute, butent tokia apie kokia svajojau, taciau... Praejo jau trys metai, bet ji kazkokia kreiva, ir sloga nuolatine. Dabar chirurgu bijau, kaip velnias kryziaus. Atsiprasau uz rasybos klaidas, tingiu taisyti. Noriu pasakyti, kad operacijos nedaryciau niekuomet. Taciau jau po laiko
mano
2010-06-01 21:21
O gal kas nors daretes pas Karaleviciu siauliuose, kokie atsiliepimai?
;/
2010-05-30 09:51
Man netik nosies gala pakeist bet ir forma i truputi riesta..
simona
2010-05-29 19:27
Na komplikaciju jokiu kaip ir rimtu nebuna,o skausmo kaip po tokio stipraus ir nejauciau.Sutrumpina nosies gala ir buna viskas tvarkoj,man kuprele nueme ir sutrimpino nosies gala.
;/
2010-05-27 21:20
Aciu bet man tikrai gan ilgoka nosyte :) Ir gal kas zinot kokios gali but komplikacijos rimtos ?
simona
2010-05-26 22:11
Imanoma ir paskubek.Pvz pas Papecki gydytoja apsieisi ir nuo 3500 iki 4500lt.Jo internetinis psl www.estetik.lt ir ten i kainorasti paziurek.SEKMES
;/
2010-05-26 11:33
Tai va turiu irgi nekoki nosiuka ir noreciau ji pakoreguoti .. man ji reiktu su trumpini ir gal pakoreguoti galiuka .. ir noreciau paklaust ar su 10000lt imanoma apsieiti tam reikale ?
simona
2010-05-15 16:28
Sveiki,as dariausi pas gydytoja papecki pries 2metus. Super gydytojas, nerealiai graziai nosi sutvarko,ir kainos prieinamos irsiaip klinika nuostabi.Kolektyvas taip pat. Tik geri prisiminimai lydi mane.
wakare
2010-05-05 12:25
sveiki!noreciau suzinoti ar kas dares kaune operacija nosies, kur? kiek? kaip? koks yra kaune geras gyd. vieni sako Vikraistis kiti PAPECKI?ACIU
Shanejnej
2010-04-11 17:50
Aš dėl savo nosies esu pasiryžus viskam. Man nerūpi skaudės man ar ne, aš kentėsiu. Negaliu gyvent su savo nosimi, esu žiauriai didelį kompleksą.. Man net baisu kam nors pasirodyt iš šono. Gaila, bet man dar tik 13 metų... Net neįsivaizduoju kas sutiktų operuoti tokį mažą vaiką, bet iš tikrųjų juk viltis miršta paskutinė.
O dėl tos baimės ir skausmo, o koks skirtumas? Pakentėsi ir galėsi džiaugtis gražia nosimi. Tai visiškai negąsdina manęs.
Aina
2010-04-03 16:33
Gal kas atsilieptu kas dariesi pas G.Papecky?
Aina
2010-03-29 18:02
GAL ATSIRAS TOKIU KAS DARESI PAS DARIU RADZEVICIU? Siandien uzsirasiau i konsultacija, laukiu nesulaukiu.. Labai noriu naujos nosytes
Asta
2010-03-25 19:55
Mano labai riesta,maža ir su čiūt čiūt kuprele,užtat bumbulo galiuke Dievas nepagailėjo,o ir kreiva nuotraukose atrodo.Mama sako graži,bet turbūt,visos mamos taip sako,jaučiu kompleksą ir jaučiuos negraži.Žodžu,šššš.Bijočiau,kad po pirmo karto nepavyktų,tada nusivilčiau..
rami
2010-03-20 08:01
pries 2sav pasidariau pas papecki. suklure nauja nosyte, nes buvo ne dailinama bet performuojama apskritai. esu labai patenkinta.
nosiuke
2010-02-26 23:34
turejau grazia nosyte, bet kuo toliau ji man tuo labiau i desine puse nosies galiukas krypsta ir nezinau ka daryt, kompleksas ziaurus. gal kas gali patar ka nors, kur kreiptis,ir ka daryt, kad ji atgautu normaliai forma, operacijosbijau, ir tam reiketu nemazai pinigeliau korekcijai. Esu is siauliu.
elin
2010-02-26 16:19
as asmeniskai siulyciau pas viksraiti, o jokiu budu neiti pas papecki.
Berniukas
2010-02-22 02:09
Ar luzus nosej ja labai skauda?nes jauciu man luzo
oksiukas
2010-02-20 21:01
labas paneles,gal galite pasakyti kur galeciau ydeti savo nosyte parodyti jums
gabi
2010-02-16 11:44
ar rimtai pas Viksraiti galima issimoketinai? jei taip tai labai gerai,as labai noreciau pasalinti kuprele o pinigu nelabai yra kad tiek sumoketi is karto.
Jurga
2010-02-07 12:42
Galvoju o gal vis tik kas nors gales atsiusti fotkes i jurguteb@gmail.com
Aciu
Jurga
2010-02-07 12:38
Tai taip niekas ir neparekomendavo specialistu pas ka butinai darytis pas ka nesidaryti.
Mano nosis baisi. Is priekio dar puse velnio is sono kaip ragana atrodau.
Kaip suprantu kaina butu apie 6000 Lt.
O ar tiksliai isgyja per 2 sav? Kad pasiimi atostogu, issioperuoji ir uz 2 sav grizti i darba kt zmogus?
O kas nors gali parodyti nuotraukas pries ir po?
Jei kas nors gales tai parasysiu e maila tada.
takz
2010-01-23 13:27
mano nosies dydis mano nuožiūra geras , tik vat kas labai didelį kompleksą sukelia, tai kuprelė . Įgavau ją kai per nelaimingą incidentą , gavau iš kelio į nosį . Iškart po to porą metų buvo labai sunku kvėpuoti , dabar jau netaip . Esu nepilnametė ir labai norėčiau pasidaryti plastinę operaciją . Tačiau labai bijau viso proceso , kiek pačios operacijos tiek ir šalutinio poveikio . Paskaičius komentarus , ir šeip procesą , tai sukelia didelią baimę , tačiau noras stipresnis . Kažin , nuo kelių metų atliekama plastinė nosies operacija , ir kur būtų geriausia ...
to nosis
2010-01-07 22:18
tai susitaupyk bent dalele sumos, pas viksraiti galima issimoketinai :)
Nosis
2009-12-25 22:29
eina sau kaip nervina mane mano nosis .... ir nezinau ka daryt tiek litu neturiu ant operacijos....
to k
2009-12-18 20:46
as taip pat labai tau buciau dekinga, jei parasytum man pas ka kaune operavaisi ir kokia kaina :) sigitarimkute5@gmail.com
Liu
2009-12-12 16:20
sveiki , man kita savaite daro nosies plastine operacija - salins kuprele :) labiausiai baiminuosi del to pooperacinio laikotarpio :) girdejau , kad deda i nosyte kazkokius tamponus , ir juos laaaaabai nemaloniai isima :O prigasdino cia mane :O kaip yra is tikruju ? :))) buciau dekinga , kas galetu papasakot apie sia operacija daugiau :)
Viktorija
2009-12-12 14:48
To K.
Labai prasau,jei nesunku,parasyk man i emeila,kokia kaina buvo tavo operacijos ir kurioj klinikoj dareisi?Buciau labai dekinga
c.vikute.c@gmail.com
k
2009-12-12 01:05
Darant bet kokia operacija yra didele tikimybe kad kas nors nepasiseks,ypac kai kalbama apie plastine chirurgija...Visiems kas bijot pooperacines bukles,galiu pasakyti,kad nieko baisaus.Tik reike nusiteikti bent 10 dienu niekur neiti is namu,kol nedings melynes!Sedziu namie jau 5 diena,jauciuosiu gerai,tik nelabai ziuriu i veidrodi :),patinimai ir melynes mazeja.Laukiu nesulaukiu rezultatu!Dariausi Kaune,personalas labai geras,zodziu viskas po kol kas gerai,dziaugiuosiu kad ryzaus,nors ir bijau kad rezultatsa nebus idealus.Tikiuosiu,kad nereikes antros operacijos.Negalejau susidraugauti su savo nosyte,todel dabar turiu nauja,trumpesne,tiesesne ir siauresne.Visiems linkiu sekmes!Parasysiu dar kai nuims gipsa nuo noses:)))
keo
2009-12-02 15:07
as darysiuosi nosies plastika pas KAIKARI
Rim
2009-11-25 18:11
mano nosis kreiva.jauciu labai dideli kompleksa.mama aisku juokauja kad cia viskas gerai ir labai grazu bet as noriu apsibliaut kai pamatau savo foto kurioj ziuriu tiesiai i objektyva.atrodo kad ji nzn net nezinau kaip pasakyt.man tik reik pertvaros korekcijos.as is kauno,prasau parožekomenduokit kanors ar pasidalinkit patirtimi
dva
2009-11-24 19:58
man dare nosies pertvaros operacija,bet nesu tuom patenkinta.Daug teko skausmo iskesti ypatingai kaip isiminejo tamponus oi ir alpti teko,nepatarciau darytis paprastoi ligoninej kur mane mano daktare nusiunte,geriau jau nepagailet pinigu ir darytis klinikoi pas tikrus specialistus.kvepavimas neatsistate nosis normalei neatslugo po sutinimo,deformavosi viena nosies puse galas nosies lyk visada sutines nu vnz kaskas baisaus.
nikita
2009-11-19 21:42
as seniai planuoju pasidaryt nosies plastine operacija, bet anksciau pinigu nebuvo, o dabar lyg ir bijau salutiniu poveikiu..kazi per kiek laiko nosis visiskai uzgyja ir galima eit i darba be jokiu ten aztvaru? dar gal zinot koki gera chirurga vilniuj arba klaipedoj?
Sandrute ;D*
2009-11-10 19:24
Na, mano nosis irgy manęs netenkita... Nes ji klaiki ;( Norėčiau plastinės operacijos... Nieko aš ten nebijau. Bet, esu nepilnametė, ir tėvai nieku gyvu neleistų ;(
juste
2009-11-09 19:42
Jura, as irgi noriu darytis pas viksraiti. Gal galeciau pasitikslinit, tai pries kiek tiksliai laiko tave operavo?
jura
2009-10-29 16:08
noriu klaudijai atsakyt.as kaune susiplanavau pries dvi savaites.viena karta nuvaziavau konsultacijai,uzsirasiau operacijai ir viskas.tikrai neskauda,daro su pilna narkoze.po operacijos net neskaudejo,aisku leido vaistus,bet sekancia diena kai isleido,net vaistu nebegeriau nuo skausmo.as manau geriau nepagaileti pinigu ir darytis normalioj klinikoj
jura
2009-10-29 15:56
as dariausi kaune,privacioj klinikoj nosies operacija.pas gyd.s.viksraiti.labai geras gyd.,rekomenduoju.salino kuprele,siaurino galiuka.mokejau 6000lt.dar ji yra kreiva,tik labai gaila negalejo istiesinti,nes pasirodo yra nepilna pertvara.sake retas atvejas.taip tai tikrai nesigailiu,daryciau ir dar karta,nieko baisaus.pirma para tik sunkiau kvepuot per burna,o kai isima siulus,tai gyvent noris.tikrai kam reikia darykit,patariu is dusios.
virgis
2009-08-16 16:52
kiek kainuotu nosies istiesinimas?
to nosis arba kam reikis siuo
2009-08-09 19:33
esu tokioje pacioje situacijoje, buvau jau net keliose konsultacijose, jei nori, jog padiskutuociau su tavimi sia tema, gali man parasyt privaciai :) sigitarimkute5@gmail.com
Nosis
2009-08-06 00:43
Sveiki.Aš taip pat labai noriu padailinti nosytę.Ji lygi be kuprelės,bet ilga ir labai noriu patrumpinti galiuką.Gal kas galėtumėt pasakyti kiek maždauk kainuotų tokia operacija jei tik patrumpinti galiuką.Beje man dar yra nosies pertvara.Man 17 metų,bet operuočiaus 18.Prašau atsakykit kas žinot.Ačiū.
nesvarbu
2009-07-31 09:55
as irgi lb noriu operacijos. mano nosis nuvo grazi, kol pries kokius desimt metu mano mazas broliukas is zaislo man i ja nepataike. tai kad issoko kupra!!!lb svajoju pasidailint, bet lb bijau operacijos. niekada nesu gulejus ligoninej, ar ka operavusis. noreciau pasalint tik kuprele, idomu kiek kainuotu, ir kaip ten tas procesas po operacijos.vienas draugas studentas, kuris mokosi plastines chirurgijos sake, kad kuprele pasalina ikisant ten kazka i snerve ir nuskuta kaula. sake ta pacia diena namo paleidzia, na aisku po narkozes. kaip jus, gal ka zinot daugiau?
G
2009-07-27 00:59
as ir turiu kuprele. ir labai delto kompleksuoju, na stengiuosi kuo maziau kompleksuoti nes isvaizda mano normali isskyrus nosis. Man niekas nera nieko sake ne tyciojasi nieko, bet paciai negraziai atrodo is sono, bet kaip paskaitau kokios operaciju kainos.. ;/
as
2009-06-20 14:25
Sveika ilona, mane tas pats domina patrumpinimas, as taip pat nerandu kolkas niekur info kiek mazdaug kainuotu toks patrumpinimas. Buk gerute, jei ka suzinosi pasidalink cia savo informacija su manim :)
to E
2009-06-20 10:34
Man tik 18, todel labai jaudinuos, jog gydytojas gali nesutikti operuoti, tuo tarpu tau tik 14, todel manau, jog tavo galimybes dar mazesnes.Beje nzn kaip su kitais chirurgais, bet pvzd radzevicius nosis operuoja tik nuo 16-17 metu klientams ( retas atvejis), nes tik tokiam amziuje nosis buna pilnai susiformavus.
to ji
2009-06-20 10:30
As tokioje pacioje situacijoje, taupau pinigus plastinej operacijai ir nekantriai laukiu savo 18 gimtadienio, jog galeciau issioperuoti. O ka tu butent galvoji daryti su nosimi?Pas ka zadi kreiptis?
Ilona
2009-06-15 18:06
Sveiki. ir aš turiu tokią problemėlę su nosimi. Ir norėčiau ją patrumpinti apie 6 mm. Įdomu, ar tai būtų tokia pat sudėtinga operacija kaip čia aprašyta, kažkaip baisoka...? Gal kas žino kiek nors maždaug kainuotų nosies patrumpinimo operacija?
Karolina
2009-06-12 22:03
Sveiki. Man 13 metų ir turiu didelį kompleksą - nosytę. Ji būtų visai graži - trumpa, riesta, bet visa problema - galiukas. Net nežinau kaip pavadintį šitą nosies formą. Pas visus žmones nosis užsibaigia vienu ”kalniuku”, o mano nosytėje tas ”kalniukas” tarsi padalintas į dvi dalis. Vizualiai atrodo labai vaikiška nosis,šiek tiek panaši į paršiuko šnipą. Taigi nuo vaikystės kenčiu pašaipas. Noriu pasidaryti plastinę operaciją ir mano tėvai sutinka. Gal yra žinančių, kiek maždaug gali kainuoti galiuko korekcija? Gal žinot gerų plastikos chirurgų?
Parašykit man carolytee@gmail.com
E
2009-06-10 23:11
Kartais pagalvoju, kodel mano nosis tokia negrazi. Galejau ja is mamos gauti, nes jos nosis tokia daili ir maza! :(
E.
2009-06-10 23:10
Sveiki. Kas paskaitysite mano laiska, labai prasau jei galite atsakykite.
Man tik 14m. taciau mano nosis turi tokia kuprele. Ja paveldejau is tecio.
Seniau neatkreipiau demesio, nes nosis buvo maza, grazi. Bet jauciu, kad su metais ta kuprele dideja, is sono labai negraziai atrodo. Labai del to kompleksuoju. Noreciau plastines operacijos. Ar ymanoma nepilnameciams ja pasidaryti? Kiek mazdaug kainuoja? Noreciau, bet labai bijau, ar neskauda :) nuosirdziai aciu uz atsakyma :))
ji
2009-06-10 21:11
B8siu tuoj pilnametė ir jau labai svajoju kuo greičiau užsidirbti ir susitaupyti pinigų operacijai,nes mano nosikė siaubinga,esu gražios figūros,pavydėtinai ilgų kojų,bet vat manęs gražios nelaiko tik dėl nosies ;( ką kankina negražios nosytes bėda,parašykit,padiskutuosim..
slapta 15m.
2009-05-28 21:43
Mna tai pat su nosim yra bėda na aš esu paveldėjusi pas mano pusesere buvo lygei toke pati ilga,kyprota kol ji nepasidare operacijos .Bet ji mokėjo kažkur tais apie 4000lt :) manau ir aš pasidarysiu kai sukaks tam tikras mažius ir pati uzsidirbsiu pinigus :)
slapta 15m.
2009-05-28 21:37
Mna tai pat su nosim yra bėda na aš esu paveldėjusi pas mano pusesere buvo lygei toke pati ilga,kyprota kol ji nepasidare operacijos .Bet ji mokėjo kažkur tais apie 4000lt :) manau ir aš pasidarysiu kai sukaks tam tikras mažius ir pati uzsidirbsiu pinigus :)
as
2009-05-26 18:23
nepilnameciams taip pat atlieka, o kuo ji tau neitinka? Kaip nepilnamete turiu panasia beda
***
2009-03-27 18:54
ar galima nosies operasija darytis nepilnameciui?ir kiek tai kainuoja?prasau,atsakykit ;]]
klaudija
2009-03-07 23:56
mielieji parasykit, kas daret nosies plastine operacija, kur patariat darytis operacija kaune ir pas koki gydytoja:)kaina nera lb svarbi, svarbu, kad butu gera kokybe.Ir dar norejau paklaust per kiek laiko galima jau susiplanuot operacija?
Agotas
2009-02-25 21:58
Laba diena :) noreciau jusu visu paklausti gal kas zino nuo keliu metu yra daromos nosies operacijos?ar jos atliekamos nepilnameciams?labai busiu dekingas :)
Aurimas
2009-02-23 01:49
mano nosis yra gan didele, ir nuo kokios 12 metu kaip buvau sumustas, ar gaudavau is kamuolio y nosy, veliau pradejo deforuomtis, ygavau kuprele, po to dar buvau sumustas pora kartu, mokedavau prisisneketi, arba tiesiog nepatikdavo vadinamiems forsams mano isvaizda, nes esu vadinamas ’metalistas’. tai teko susimusti, ir kaip visada mano nosis likdavo kalciause. man patinka kad mano nosis yra siektiek na papustos snerves, tai man gan tinka, bet ygavau nezmoniska kuprele, kuria noreciau pasalinti, ir tik ja, aisku dar kad sutvarkytu man pertvara, nes yra siektiek sunkoka kvepuoti, ydomu kiek tai gali kainuoti? dabar jau esu perkopes 18 metu slengsti, gyvenu Anglijoi, Londone, gal jeigu susitapyciau pinigeliu per vasara, galeciau pasidaryti ta operacija, man tik ydomu kiek gali kainuoti uz pertvaros sutwarkyma ir kalniuko pasalinima :) aciu uz informacija
LT
2009-01-08 21:14
bl pjaunat jus cia grybus konkreciai :))))0
ash
2008-12-30 11:11
mano nosies snerve viena mazesne kita normali pas mane kremzle kreiva nuo 5 operaciju kiek kainuotu pasidaryt operacija ir jau no keliu metu ja galima?
PANCYTA
2008-12-25 18:24
Mano nosis siaubinga...man 15 metu visi mokykloje juokiasi is mano dideles.ilgos ir bjaurios nosies...tai siaubinga...ir ziauru... tikiuosi,kad pasidarysiu nosies operacija kai susitaupysiu tam tikra pinigu suma...na tik nosies galiuko ,nes visos nosies daug brangiau... gal kada nors busiu patenkinta savo nosimi ,kai pasidaysiu nosies operacija ,tikiuosi,kad mano si svajone isispildys :)
olka
2008-10-27 21:19
mano nosyte gan ilga ir kuprota. Irgi noreciau pasidaryt operacija,bet paskaicius komentarus baisu pasidare :D kraujas ir tamponai nosyje,tai tikrai nedziugintu mane :D ir plius nosies istinimas iki 6men??? ziauru :D ir ne wisada werta..
Darius
2008-10-23 14:33
sveikas man buvo irgi taip kaip ir tau slogos puldavo bei negaledavau normaliai kvepuoti :( padare cia neperseniausiai ta operacija jau kaip ir dvi savaites praejusios bet man tas pats nieko nepagerejo :( tai nutariau isvis kremze is nosies issimti :(
Raimis
2008-10-20 15:53
Laba, norejau pasiklausti.del nosies pertvatros iskrypimo,ar kam yra daznai slogos ir ausu uzdegimai? Ir padejo ar ne po operacijos! Jau pavargau istysai snargliuoti ir su ausu uzdegimu kovoti! Ir gal kas Gali paviesini kur blogai ar kur labai gerai daro plastines nosies operacijas! Aciu....
Donce
2008-10-17 19:10
beja kas darysites tas operacijas nebijokit baisiause bei skaudziausia tai tas kai tamponus istraukia is nosytes va tada tai tyliu asaru pakalne kraujo upes ir t.t nekas buna :(( reik nusipirkt tamponus normalius tada ph dar buna o man nepasake tai as ju nepirkau tai kentejau belenkaip kaip istraukinejo tos levus tamponus:(( vienas pliuas operacijos sios buvo kad kaip atsikeliau po narkozes buvo labai gera atrode lyg ratu privalges :))))
Donce
2008-10-17 19:04
bl cia jusu pasiskaicius gruzas apeme :(( debilai jus nh vapse tokias nesamones rasinejat nejaugi visiem taip buna blogai :(( mane vakar paleido is kliniku operavo ta suvaryta pertvara nosyte liktais atrodo tvarkinga nekreiva bet pasiziurint i vidu pertvara mano akimis visvien dar kreiva bei gleivines sutinusios vapse nekvepuoju :( tikiosi po keliu menesiu bus viskas gerai ne taip kaip jus cia rasot nes tokiu pasiskaitymu pasiskaicius apima gyli depresuha nh baikit stumt taip ziauriai :)))
As
2008-09-14 22:14
pries 4 dienas pasidariau nosies operacija (klinikose) kaune. na savijauta nekokia sunkiai labai kvepuojasi, bega kraujas dar ir pan. o nosis buvo kreiva ir kuprele turejau, buvo sunku labai kvepuoti. po operacijos kuprele nepriekaistingai pasalinta :) dar pakele paty nosies galiuka tik kazkaip atrodo kad per dauk tai padare nors sake viskas turetu susitvarkyti nes dar tik 4 dienos po operacijos. kreivumas vos pastebimas jau (nes paciu kreimzliu netrupino ir nelauze kazkaip apslifavo) narkoze buvo pilna, po operacijos nosies ir veido sutinimas buvo minimalus :) kas darysis patariu nusipirkti tamponus (apie 45lt vienas) nes kai man istrauke (as nepirkau) tai kraujas apie 15-25 min tekejo nesustodamas :/ jausmas kai traukia labai nemalonus.pats atsigavimas po operacijos sunkiausiais negali kvepuoti per nosy naktimis pabundi miegi labai prastai. iskart nusipirkit vaistu (juros vandens ir rinopantein) kad istraukus tamponus galetumete skalauti nosyte nes man pranese velokai tai kresuliu yra kas trugdo kvepuoti labai..na jei tik snerves nusileis kai nebus patinimo tai operacija manau bus padaryta nepriekaistingai :) bent man asmeniskai tiap atrodo
Mrs. X
2008-08-11 12:51
Gal galetumete pasakyti kiek kainavo nosies koregavimo operacija ir ar labai skausminga?
Dziude
2008-07-27 13:45
Labutis,asjau trecia diena po operacijos.Esu siauliete,bet operavausi Kaune plastikos chirurgijos centre.Busena mano ne kokia,istisai bega isskyros su krauju is nosies,sunku kvepuoti.Bet vis laukiu,kada isaus ta diena kai viskas praeis.Noreciau visiems siaulieciams patarti,niekuomet siauliuose nesikreipti pas plastikos chirurgus,nes man pertvara operavo pries 2 m.,nosis mano atrode kaip po dideles traumos tik subjaurojo,dabar esu isitikinusi,kad geriau nepagaileti pinigeliu ir kreiptis pas zinomus ir patyrusius specialistus.Man dabar sutvarke pertvara,pasalino kuprele,patrumpino nosies galiuka,tikiuosi busiu modelis:)))
AAA
2008-07-04 23:36
Taigi turiu kompleksa mano nosys... Mano nosys bera jau okia dydele bet deja kupruota kaip zydu :( na... galvuoju pasidaryti operacija bet bijau jos ir byski pinigu dar truksta.... paskaiskates jusu nuomones tai jau ir nenoriu daryti tos opreacijos ;D Tik ir nenoriu visa gyvenima del nosies kenteti.... :(( nzn ka daryti
kame
2008-06-18 19:43
na ka man 17m.ir as zadu sia wasara pasidaryt nosies operacija,nes pas mane yra ne maza kuprele(ir taj man didele problema nuo mazens lb kompleksuoju del to )tik wa paskaiciau tuos komentarus taj dingsta noras , baijsju bet manau gal istwersju ir wiskas man pasiseks nes juk wisiem skirtingaj buna..:)
Crt
2008-05-15 20:16
Luzo
aiste
2008-05-09 15:35
praejo metai po operacijos, o nosis kreiva nors tu ka. Bet jos isvaizda patinka, verciau kreiva negu kuprota. Gal kas turite panasiu problemu?
JauNeChiotkas
2008-05-07 07:16
pas mane buvo kreiva nosies pertvara ir pati nosyte su kuprele ir ilgoka. pasidariau pries pusantro menesio nosies pertvaros ir plastine operacija kartu. sumokejau uz operacija 4500lt, uz pertvara 1500lt ir uz plastine operacija 3000lt. dariausi operacija Kaune, privacioje klinikoje senamiesti.
Po operacijos jauciausi gerai, nieko neskaudejo, tik buvau istines,na taip turi buti.paleido namo jau sekancia diena po operacijos isemus is nosies drenaza, tamponus.
jauciausi gerai, tik po keliu dienu, neisniekur, pradejo ne varveti, o bekti kraujas, labai isigandau, bet po keliu minuciu kraujavimas sustojo, tapacia diena pranesiau savo plastines operacijos daktarui, PAPECKIUI. Jis pasake, jog jeigu nutiks dar karta taip galiu ir nukraujuoti ir liepe skambinti jei ka i greitaja.
Dar po triju dienu gulint lovoj is niekur nieko pradejo vel bekti kraujas, si karta taip lengvai jo nesustabdziau ir kveciau greitaja,ji atvaziavo tik po pusvalandzio, kraujavimas nesiliove, tik klinikose dar po 2h daktarai iskankine sustabde kraujavima, ikise i nosi pripuciamus tamponus, oj kaip skadejo, per tuos tamponus negalejau nei normaliai nuryt seiliu nei is skausmo uzmikt. miegojau tik tada kai daktarai suleidavo nuskausminamu, na apie pora valandu kol veike vaistai. atsikankinus pusantros savaites klinikose po lasaline man man iseme tos is nosies tamponus, kraujuoti nustojau, pagaliau galejau kvepuoti per nosiir po keliu dienu mane paleido is kliniku, bet per visas sitas komplikacijas mano nosyte nera tesi ir pertvara kreiva, oj kaip gailiuosi kad dariausi as sitas operacijas, daugiau niekas neprivers darytis kokias nors operacijas, nenoriu istverti to paties, o juk pagalvojus galejau ir mirti. pinigu isleidau irgi daug nes klinikose jei nedosi i kisene tai su tavim elgsis kaip su gyvuliu( maciau kaip su kitais elgesi)
siuo metu visvien man sunku kvepuoti, o nors nosyte ir be kupreles ir trumpesne, bet uztad kreiva, ko niekados pas mane nebuvo taip. Zodziu is savo patirties nepatariu daryti tu operaciju ir net nerasi kaltu, tik pinigus prarasi. jei kas nori ko paklausti rasykit man i pasta gubkauskas@yahoo.com
nosytė
2008-03-26 16:32
aš taip pat pasidariau plastinę nosies operaciją, nosis buvo nulinkusi į apačią.kol po operacijos praėjo pusė metų viskas buvo gerai. nosytė buvo riesta, graži. dabar kaip praėjo du metai nosis sukrito ir vėl tokia pasidarė palinkusi į apačią ir po operacijos iškrypo pertvara ko iki tol nebuvo. ir reikėjo pasirašyti sutartį kad gyd.V. už komplikacijas neatsako. ir dar vienas siūlas išlindo ir pradėjo pūliuoti. sumokėjau beveik aštuonis tūkstančius ir labai gaila.o operacija dariau kaune.
Shana
2008-02-11 17:05
Del savo nosies kompleksuoju jau nuo pat mazumes. Kai buvau dar vaikas pripratau prie ivairiausiu pasisaipymu, bet su laiku igavau depresija, vaiksciojau pas psichologus. Po metu man pagerejo ir as drasiau isejau i viesuma. Taciau vel sulaukiau pasaipu ir kompleksas grizo.

Dar nesu pilnamete ir negaliu darytis sios operacijos, nors apie ja svajoju visa gyvenima ;(.

mano nosies kuprele igimta ir yra labai didele.

Jau nebezinau ka daryti, man iki pilnametystes laukti dar daug....

patarkite, gal vis delto su tevu sutikimu galima operuotis...

viltis mirsta paskutine ...
Neli
2008-01-20 22:34
Mano nosis siek tiek kreiva:Slabaj bijau ja operuoti:S kiek laiko buna melynes ant veido?ar po operacijos labai skauda?sunku kvepuoti?prasau atsakykit i siuos klausimus:S Aciu;)))
aiste
2008-01-06 01:35
nu pas mane yra kuprele ir as lb noreciau pasida.nosies operacija,bet man yra 17m.ir nzn. ar nebus pawojinga taj daryt...;(
Bjaurusis ančiukas
2007-10-01 01:38
Metams bėgant, mano nosis ir veidas prarado estetinę išvaizdą. Nosis žandai ir skruostikaulis asimetriški. Ne kartą ir ne tris buvo nepasisekę. Teko būti sumuštam.
Gal sumušimai ir buvo papildomos priežastys mano deformacijose. Tačiau noriu atstatyti mano veido bruožus, tame tarpe ir gražią šypseną.

Tačiau nuo ko pirmiau, veiksmingiau ir teisingiau būtų pradėti? Kur galėtumėt patart kreiptis? Nuo kokio specialisto pradėti? Ar valstybė nors dalinai kompensuoja?

Istorija apie mane tokia...

Kažkada, dėl kvėpavimo palengvinimo, išėmė vieną nosies kremzlę. Tačiau nosis išliko kreiva, o kvėpavimas nepagerėjo. Žinoma tai nebuvo nosies plastinė operacija.

O bėgant metams, mano nosis visai deformavosi. Nosis labai kreiva, ir pasisukusi net neaišku y kurią pusę. Nosis didele ir ilga, galiukas smailėjantis ir labai išsirietęs y viršų, o nosies pradžioje (šalia kaktos) nemažas smailiakampis gumbas. Kvėpuoju pagrinde tik per vieną šnervę, arba tik per burną. Bėgant ar miegant tik per burną, nes kitaip neįmanoma.

Dabar abu skruostai nebevienodi. Vienas skruostas tiesiai po kaire akimi yra tarytum su gumbu, gerokai iššokęs y viršų, na o kitas skruostas dešinėje pusėje yra normalus.

Abiejose pusėse žandai yra gerokai įdubę į vidų.

Nors ir lūpos užčiauptos, burna praktiškai visada neužsičiaupusi, tai yra truputį pravira ir dantys kabo ore.

Netaisyklingas sukandimas, o gal ir buvo išnarintas ar lūžęs kažkada žandikaulis ar pan.

Žodžiu net nežinau kodėl tai viskas deformavosi.

Sukandimas netaisyklingas ir nepilnas, kai kuriuose dantyse yra kiek apsinuoginusios šaknys. Matyt paradontoze kuria reikia gydyti.

Ryžasusi visa tai spęsti, kadangi kuo toliau, tuo sau pac atrodau baisesnis. Na o ką ka kalbėti apie tuos kurie su manimi bendrauja?

Padėkit prašau...
darius.fil@one.lt
paslaptis
2007-08-25 17:31
aš pasidariau nosies plastinę operaciją...dabar labai tuo patenkinta esu...nes nebeturiu didžiulio komplekso, kuris mane slėgė visą tą laiką iki operacijos:D. po operacijos jaučiausi gana gerai, nieko neskaudėjo. ir labai noriu padėkoti mikrochirurgui R. Vaičiūnui už nepriekaištingai atliktą darbą:) AČIŪ!!!!!!:)
dana
2007-06-04 16:47
as pasidariau nosies operacija.Mano nosis buvo ilga ir as jauciau nepilnavertiskumo kompleksa.Dabar mano nosyte daili, mazyte ir as jauciuosi tarsi naujai gimusi.
dana
2007-06-04 16:46
as pasidariau nosies operacija.Mano nosis buvo ilga ir as jauciau nepilnavertiskumo kompleksa.Dabar mano nosyte daili, mazyte ir as jauciuosi tarsi naujai gimusi.
liuda
2007-01-27 22:56
du kartus nosis buvo sulauzyta ir del deformuotos pertvaros turiu kvepuoti tik per burna,del ko nolat sergu bronchitu,virsutiniu kvepavimo taku uzdegimu net su ausuuzdegimu ir apkurtimu.ar galima operuoti ir ar tokia operacija kompensuoja ligoniu kasa.
n
as
2007-01-19 01:02
idomu kiek kainuoja nosies kupreles nuemimas/kai buvau jauna nepastebejau to defekto.o dabar kai perkopiau per 30m.atrodo nosis bjaureja.gimineje visu nosys normalios,mano vaiku nosytes irgi tiesios.is kur man ta kuprele/gal kas daretes nosies operacija/kaip nuotaikos po visko/ar verta buvo/
slapuke
2007-01-14 22:07
Aš pati jau ilgą laiką svajoju apie šią plastinę nosies operaciją. Tačiau ir bijau ją daryti dėl šalutinių poveikių ir taip pat nėra maža pinigų suma už tokią operaciją. Būdama studentė negaliu švaistytis pinigėliais, tačiau, manau, ateityje ją pasidarysiu, nes negaliu ramiai gyventi per savo kreivą noselę.
nosiukas
2007-01-11 17:27
na mano nosis nera maza, bet ir ne labai jau didele, kazkaip dar niekam neuzkliuvo, tik man paciai.
Bet yra zmoniu, kuriems nosis - ju gyvenimo tragedija, toku atveju plastine operacija pats optimaliausias problemos sprendimo budas
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai