Ar verta kovoti su plikumu?

KODĖL PLINKAMA?


Vyrų plikimo priežastys jau nėra paslaptis. Tyrimai parodė, kad kai per didelis vyriško hormono testosterono kiekis susiduria su 5 - alfa - reduktaze, plauko folikulo fermentai gamina kitą hormoną - dihidrotestosteroną (DHT), kuris skatina nuolatinį plaukų slinkimą. Šis hormonas (DHT) verčia plauko folikulą mažėti, jis išaugina vis plonesnį plauką, plaukas tampa šviesesnis, trumpesnis ir ne taip giliai įaugęs. Dažniausiai plinkančiame plote plaukai auga vis lėčiau, kol plaukas visai iškrenta ir nebeatauga. Paveldimumas - nepagydoma plikimo priežastis.
 

STRESAS TAIP PAT GALI BŪTI PLIKIMO PRIEŽASTIMI


Nors nuplikimas ir negresia gyvybei, žinome, kad emocinės nuplikimo pasekmės gali būti didžiulės. Tai labai gali paveikti vyrų pasitikėjimą savimi, nuomonę apie save ir tai, kaip jie vertinami kitų. Nenuostabu, kad išleidžiamos milžiniškos pinigų sumos priemonėms nuo plikimo.
Be reikalo dauguma tiki, kad plikimą lemia genai. Genetika tik nulemia polinkį, kuris gali pasitvirtinti arba ne. Buvo atliktas tyrimas su dvyniais, turinčiais tuos pačius genus ir pasirodė, kad vienas gali nuplikti, o kitas ne. Taigi įtarinėjimas, jog dėl paveldėjimo gresia nuplikimas, daro labai didelį poveikį žmogaus psichikai, o tai gali būti viena iš nuplikimo priežasčių. Tokią priežastį galima įveikti tais pačiais, t.y. psichologiniais metodais.
Psichologinis gydymo būdas jau išbandytas reguliuojant temperatūrą, širdies ritmą, kraujo spaudimą jis paveikia ir visą mūsų fiziologiją. Tai užtrunka, bet yra veiksminga. Moksliškai pagrįstas procesas saviįtaiga - tai tam tikrų vaizdinių įsivaizdavimas, tarsi “akys mintyse”. Jis paveikia smegenis, tuo pačiu paveikia ir organizmo fiziologines funkcijas. Yra sukurtos specialios šio gydymo programos, tačiau vargu ar jos jau taikomos Lietuvoje. Tačiau kiekvienas jaunuolis, kurio giminėje daug nuplikusių, pirmiausia neturėtų prisiimti išankstinio “nuplikimo” nuosprendžio, ir galbūt dalis problemos jau bus išspręsta.
 

PLAUKAI IR VYRIŠKUMAS


Kas pasakė, kad jei plikas - nepatrauklus? Kodėl visi beplaukiai kūdikiai gražūs? Negražu dėl to, kad ne taip, kaip turi būti? Bet juk dabar taip populiaru išsiskirti iš kitų. Gal tai tik kvailas grožio stereotipas? Plikimo problemos nebūtų, jei ji būtų priimama natūraliai, kaip pavyzdžiui, žili plaukai.
Prisiminkite, kad yra vyrų, kurie, kaip jie patys sako, nuplikę tapo patrauklesni. Praplikę vyrai giriasi esą “vyriškesni” nei kiti jų lyties atstovai. Tiesa yra ir tai, kad pliki vyrai, nepaisant hormonų pranašumo, stengiasi “pasitempti” kitose srityse ir gali pranokti “plaukuotuosius”. Tačiau tyrimai rodo, kad plinkantys vyrai vertina save blogiau nei aplinkiniai. Per šimtmečius išsivystė nesuskaičiuojama daugybė plaukų atauginimo receptų. Vaistai “nuo plikimo” leido greitai susikrauti turtus lengvatikių sąskaita.


 

SAUGOKITĖS KLAIDINGŲ TEORIJŲ


Nuo gilios senovės apie plikes sugalvota daugybė mitų ir nepaliaujamai plinta klaidinga informacija. Net ir šiuo metu dauguma reklamuojamų “stebuklingų” atradimų gali vyrus stipriai nuvilti. Pavyzdžiui, įtartino tikrumo nuotraukos “prieš tai” ir “po to”. Reklamos standartų prižiūrėtojai mano, kad tam žmogui arba plaukai persodinami, arba tai ne tas pats žmogus.
 

ATEITIES VAISTAS NUO PLIKIMO


Naujausi moksliniai tyrimai rodo, kad visiškai plaukų galima netekti dėl genų mutacijos. Galbūt ateityje, atradus plaukų augimo genetinę spiralę, galima bus sukurti tikrus vaistus nuo plikimo.
 

IŠSKLAIDYKITE ILIUZIJAS


Primename, kad iki šiol dar nėra išrasta absoliutaus vaisto genetiniam plikimui gydyti, jį galima tik pristabdyti. Be to, jūsų plikimas gali būti ne paveldėtas, o dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, įvairių galvos odos ligų. Pradedant gydytis ar stabdyti plikimą būtina išsiaiškinti plikimo priežastį, todėl būtinai pasikonsultuokite su patikimu dermatologu. Jis ne tik ištirs plikimo priežastį, bet ir patars, kokių priemonių imtis.
Pateikiame keletą užsienyje naudojamų plikimo gydymo būdų. Jei kokiu nors būdu į jūsų rankas pateko šie “vaistai nuo plikimo”, pirmiausia susipažinkite su jų veikimu ir šalutiniu poveikiu.
1. Yra toks preparatas Kerastase. Kerastase sudėtyje yra amineksilo. Jis, pasirodo, trukdo aplink plauko folikulą susikaupti kolagenui, kuris, kaip manoma, dusina plauką, neleidžia patekti maisto medžiagoms. Gamintojai (L’Oreal) teigia, kad rezultatai gali būti pastebėti po 6 savaičių. Nuomonės dėl jo efektyvumo skiriasi, bet vienas vyras pareiškė, kad tikrai plaukai tapo tankesni. Tačiau 400 litų per savaitę - ne itin pigu, ir poveikis abejotinas. (Šios priemonės L’Oreal atstovybė į Lietuvą neįsiveža.)
2. Minoksidilas - tai vaistas nuo aukšto kraujo spaudimo. Bet prieš keletą metų pastebėta, kad kai kurie plinkantys pacientai sulaukė siurprizo - anksčiau iškritusių plaukų vietoje suvešėjo plaukų “veja”. Kuo jaunesnis amžius, kuo trumpesnis plikimo laikas, tuo didesnės galimybės gydyti plikimą minoksidilu. Net jei prarasti plaukai ir neatauga, jis gali pristabdyti tolimesnį plikimą. Tačiau, kaip vienas vyras sakė: “Nė vienas save gerbiantis ūkininkas, tikėdamasis užsiauginti derlių, nekrauna trąšų į betoninį kiemą”.
3. JAV yra gaminamas vaistas Propecija. Propecijoje esanti medžiaga Finasteridas yra antiandrogenas, vartojamas gydant prostatos padidėjimą. Jis taip pat skatina plaukų augimą. Finasteridas blokuoja 5-alfa-reductazės fermentą ir neleidžia testosteronui virsti į mums jau pažįstamą DHT. Gamintojai tvirtina, kad tiems, kurie vartojo šį vaistą, plaukų slinkimas sumažėjo 80 proc. Ištyrę 1800 vyrų jie tvirtino, kad per tris mėnesius dviem trečdaliams plaukų padaugėjo. Tačiau pastebėtas ir nepageidaujamas vaisto poveikis. Plaukai nekrenta kelerius metus, tačiau staiga nustojus vaistą vartoti, nuplinkama per keletą savaičių. Be to, antiandrogenai turi įtakos erekcijai ir, vartojant didesnes dozes, gali pasireikšti impotencija, padidėti krūtys ir t.t. Tad kas svarbiau - reikia spręsti patiems. Vyriškesnė išvaizda ar vyriškumas tiesiogine žodžio prasme? Kadangi Propecija buvo išrasta neseniai ir vartojama neilgai, niekas nežino, kokios gali būti ilgalaikio šio vaisto vartojimo pasekmės. Vartojant Propeciją ir mylintis su nėščia moterimi labai svarbu naudotis prezervatyvu, nes tam tikros medžiagos gali pakenkti kūdikiui.
 

PLAUKŲ PERSODINIMAS


Tik tie, kurie dėl nuplikimo jaučiasi ypač nelaimingi, gali leistis pjaustomi ir pasidaryti plaukų persodinimo operaciją. Nė viena chirurginė procedūra nėra lengva, net jei ir naudojama vietinė nejautra. Vyrų plikimo greičio, kiekio ir formos pobūdis priklauso nuo genų, hormonų ir amžiaus. Būdingiausia nuplikimo forma - kai viršugalvis nuplinka, o plaukų dalis arklio pasagos formos lieka augti iki gyvenimo pabaigos. Šiuos plaukus galima transplantuoti į nuplikusią vietą, ir plikimas dėl ankstesnių priežasčių nepasikartos. (Tačiau vėl galima nuplikti, jei persodinti plaukai ilgai neprigyja ir miršta.) Naudodamasis naujausia technika, chirurgas gali persodinti plaukus, kurie atrodys natūraliai, augs, bus galima keisti šukuoseną, spalvą. Kad operacija pasisektų, ji turi būti atlikta ypač kruopščiai, o pats procesas užtrunka labai ilgai. Laikas, kiekis ir kaina priklauso nuo to, koks plotas persodinamas, kiek plaukų yra likę, kiek iš jų dar gali iškristi, kokio tankumo plaukų norima. Kyla klausimas, ar toje galvos vietoje, iš kurios paimami plaukai, nelieka žymės. Galvos oda yra labai tampri. Paėmus plaukus oda sutraukiama ir susiuvama. Vienintelis operacijos įrodymas - plona linija, paslėpta po plaukais. Po operacijos galima nešioti peruką, tačiau tik griežtai laikantis tam tikrų higienos reikalavimų. Problema ta, kad tik labai nedaug chirurgų šį siaubingą darbą atlieka gerai. Net ir užsienyje yra daugybė godžių “šundaktarių”, kurie labiau rūpinasi kaina. Jei tvirtai apsisprendėte daryti plaukų persodinimo operaciją, įsitikinkite gydytojo profesionalumu. Pareikalaukite iš jo buvusių pacientų “prieš” ir “po to” ryškių, geros kokybės nuotraukų, kuriose galva būtų matyti iš visų pusių. Pasidomėkite, ar jus operuosiantis gydytojas konsultuoja kitus gydytojus, ar skaito užsienietiškus žurnalus šia tema, žino naujoves, ar jis galėtų duoti ankstesnių pacientų telefonus, kurie pasidalintų patirtimi, rezultatais. Tą patyrę pasakys tikrai daug. Pasidomėkite, ar dažnai gydytojas atlieka šias operacijas, ar yra “eilės”, ar jis dirba tik tokį darbą. Lietuvoje rinktis tokio pobūdžio chirurgą per daug utopiška - reikia džiaugtis, kad apskritai vienas kitas yra. Taigi reikėtų susimąstyti, ar verta būti pjaustomam. Nepasisekusi operacija - dar blogiau. Iš jūsų gali pasišaipyti net laikraščiuose. Tai panašu į rožių auginimą dykumoje - ar tikrai to reikia?

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Birute
2018-07-31 03:02
Nuo sifilio plunksna!!!!
kas
2015-01-07 23:09
matyt nepadejo tie tavo vaistai, kad neparasei daugaiu
yra vaistas nuo plikimo
2014-01-08 21:15
visu pirma tai gan pigus,kita-naturalus gamtoje besigaminantis(aisku jis pagamintas labaratorijoje),sis vaistas nuo plikimo nedaro jokio salutinio poveikio!!!jis visiskai praplikusia galva atgaivina ir plaukai pradeda augti.reikia laiko ji ismeginti ant daugiau pliku galvu,bet garantija kad nesukels jokiu elergiju ir salutiniu poveikiu,nes ten nera jokiu kenksmingu cheminiu elementu...bonkute kainuoja apie 30 lt,uztenka men,bet 2 ir tereikes kad ataugtu plaukai.,bet bus pardavinejama tik kai bus isbandyta nors ant 100 plykiu,cia ne del poveikio salutinio,bet del visiskai nuplikusiu vietu ataugimo...tai uztruks apie 4 men..ar ilgam jie bus atauge ir sveiki,ar ta preparata reikes naudoti kas kazkuri laika?...esme tame kad jau 5 visiskai plikiems zmonems iskaitant ir mane plaukai ataugo..jie dar mazi ir vis kas karta jie lenda is plykes.,jausmas pasakiskas..tiek daug sampunu,vaistu,serumu naudojau ir nieko nedave...sekite naujienas sitame ir kituose forumuose
florida
2013-10-11 20:11

kaip nuplikau.merginos pradejau ziureti ,kaip i pabaisa.

Jei reiketi ieskoti gerai apmokamo darbo .Su dabartine isvaizda nieko nelaimeciau.
As susitaikiau ,kad esi pabaisa .Jaunystei nesuradau merginos ,bet dabar neimanoma
Serge
2012-02-09 21:10
Man 19 metų ir jau plinku. Padovanojo man teta gimtadienio proga toki daikciuka kurio deka vel pradejo augti plaukai. Nenoriu nieko reklamint, bet jei idomu galit paziureti. Galiu duoti kontaktus to zmogaus is kurio pirko. Kiek zinau jis jais prekiauja.... cia ne joks sampunas. Tai specialus ratelis kur daug adatyciu ir jos praduria oda. Ir tuomet skatina atsinaujinimo proceus. Suaktyvina kraujotaka taigi plaukai automatiskai is naujo pradeda augti. Siaip netikejau kol pats neisbandziau... Tikrai patiko.
Jei ka domina rasykit, padesiu bendraminciams ;)
serge_as@post.skynet.lt
867646807
patarejas
2012-01-26 01:40
mano vienas draugas pries metus pasidare plauku transplantacija aiku tai kainavo su lektuvo bilietu 3500euru 4dalis plauku buvo nuslinke po persodinimo po metu jis turi visus sveikus plaukus ir jie daugiau neslenka patariu pasitaupyt ir pasidaryt ta paty!!!
vardas
2011-04-09 20:29
Buvau gkklinikoj. Vieta i kuria neverta eiti ir moketi 200 lietuvisku pinigu, jei zinai kad sergi androgenine alopecija, nes pasiziures su padidinimo stiklu ir pasakys taip tu sergi. reikalo daryt tyrimu nera nes ir taip aisq. Patare naudoti minoxsidili, puse metu valgyti vitaminus su didele koncentracija biotino ir įsigyti pantostin kuri gamina tik vokieciai ir neeksportuoja i lietuva. produktas ne is pigiausiu, o vokieciu forume radau atliktus tyrimus, kad tai ne itin veiksminga priemone. Zodziu, vizitas truko 10 min. per juos nieko naujo nepasake, nes minoxsidili vartojau ir pries tai. Pinigai ismesti i bala...
Trumpi plaukai
2011-03-19 16:25
Kodėl neplinka daug geriantys ne vandens.
Djjaba
2011-03-09 20:35
garbe plikiams !
nera
2010-10-09 20:29
Kiek www narsiau apie Kamiwaza - neradau nieko, kas sietu si produkta su Japonija. Tai grynai lenkiskas produktas, visos nuorodos yra tik leniskos, net vertimo nera i kitas kalbas. Man cia kvepia sarlatanizmu - uzsenienyje yra pilna produktu nuo plauku slinkimo, kur ten zada stebuklus, o realiai rezultatu jokiu.
DM to Tomas, 2008-10-06 10:29:
2010-10-09 20:17
Pirma, ta FDA gali susikist ten kur neuseina. Antra, propecia, yra irodyta, kad ilgainiui vartojant turi salutiniu poveikiu - vyru potencijai, t.y. yra tikimybe, kad vyras taps nevaisingas, bei sio vaisto poveiksi ilgainiui silpneja. O apie minoxidil is viso patyliu, nes tai ne VAISTAS - ji nustojus naudoti, visi iki tol isauge plaukai iskrenta 3 menesiu begyje. Taigi, ji turetu vartoti visa laika, be jokiu pertrauku. Vyras, turetu buti beprotis, kad iek kompleksuotu gyvenime del iskrentanciu plauku, kad tai naudotu. Uzuojauta tokiems vyrams. Kai man tiek iskris plauku, as nusiskusiu plikai, uzsidesiu stilinga kepure, isiversiu auskara, ir desiu skresa ant plikumo, nes vyriskas seksualumas nesisieja su plaukais.
VIVA
2010-09-25 00:49
TAS PREPARATAS KUR REKLAMUOJA STRAIPSNYJE NE VELNIO NEPADEDA! PLAUKAI LIKO KAIP SIAUDAI IR KAIP SLINKO TAIP SLENKA
Reikia
2010-09-10 18:48
Kaip ir iš kur butu galima įsigyti Propecia (finasteride) jei kas padėtu jo įsigyti bučiau dėkingas
TOMAS
2010-07-08 17:40
MAN 29 METAI.PAS MANE BUVO STORI IR VESLUS PLAUKAI.IS GIMINIU NERA NIEKAM KAD PLIKTU.PER SIUOS VIENERIUS METUS MAN PRADEJO STIPRIAI SLINKTI PLAUKAI,SUPLONEJO.JAU MATOSI IS PRIEKIO KAD SVIECIA PLIKE.
PATARKITE>>>>>>
KOKIUS REIKIA NAUDOTI PRIEDUS AR PAPILDUS KAD SUSTABDYCIAU PLAUKU SLINKIMA???
IR AR IMANOMA SUSIGRAZINTI PLAUKU STOVI KOKSAI BUVO ANKSCIAU??
vejas
2010-04-18 21:32
kur galima isigyti,ar uzsisakyti internete siu vaistu,REGAINE 5% IR PR0PECIA TABLECIU.PARASYKIT I PASTA pumpa7@gmail.com.gal kas isbandet ir zinot kaip veikia.aciu
Odorex - issivadavimas is varg
2010-03-21 15:25
ODOREX Extra Dry Lotion 50 ml
Priemonė nuo gausaus prakaitavimo ir nemalonaus prakaito kvapo.

Daug žmonių kenčia nuo pernelyg gausaus prakaitavimo. Bet ne visi
žinome šios problemos sprendimo būdą – ODOREX. ODOREX tai apsauga
nuo prakaitavimo ir nemalonaus prakaito kvapo darbo ar interviu metu,
naktimis ar papraščiausiai karštą dieną..
Unikali ODOREX formulė – kad prakaitas Jūsų niekada nebevargintų.

Norėdami įsigyti šio losjono, skambinkite telefonu:
+370 607 33897.
El. paštas:losijonas@gmail.com

Prekės originalios ir vežamos tiesiogiai iš gamintojo!


1 buteliukas - 50 Lt
2 buteliukai - 2x40 Lt
3 buteliukai - 3x35 LtGaliu atsiusti i bet kuri miesta. Pasto islaidos i kaina iskaiciuotos.

Virukas
2010-02-13 15:23
Internetu uzsisakiau Propecia gavau tokios pacias formos tabletes su FISCOM-5. tik pradejau gerti nezinau ar pades reikia tiketis.
at
2009-12-07 08:48
shauma q10 sampunas, super, plaukai sustiprejo jau po antro plovimo, naudosiu ir toliau, kaina maziau nei 10 lt, pabandykit
Nesigilink...
2009-12-04 13:51
Zmones jus dar dziaukites kad nors nuo 20pradejot plikt , o as pats nuo 15!... Dar nelabai matos bet jau matau pradejo slinkt plaukai dideliais kiekiais... Buvau visur... ir kolkas niekas nepadejo..dbr kolkas naudoju Regaine ir Propecia, bet sitie produktai nuo 18metu tai nezinau kaip gali atsiliept.
STT
2009-11-23 13:16
Edita uzknisai su tuo savo aliejum, eik kitus lochu ieskot. mano mociute taippat nenori paslapties izduoti nors ir kaip kankintum :)))) Uzsuka kur kalba vyrai ir sveikos paneles :)))
Edita
2009-11-23 12:45


Gydomasis mociutes aliejukas!!!
Kaina 25 LtMielos paneles , noriu su jumis pasidalinti neitiketinu atradimu, kuris dabar vissikai pakeite mano problematiskos veido bei nusiurusiu plauku struktura.Tai gydomasis mociutes aliejus, kuri ji pati gamina, kaip as net nezinau, nes neisduoda paslapciu, bet turi ten visokiu misinuku labia geru prisigaminus,kuriu poveikis super..Skamba labia keistai, bet tik sis naturalus preparatelis man pagelbejo, nes, kad ir kiek bandziau tu priemoniu naudoti, tai atrasti tinkama prilygtu kaip kokioj loterijoj laimeti.Si alieju mano mociute vartoja jau labai ilgai ir tai puikiai matosi paziurejus I jos skaiscia oda bei standzius tvirtus blizgius plaukus.Pati ji vartoju tik menesi laiko ir negaliu patiketi, koki poveiki jis daro.Visu pirma labai patiko, kad ji uztepus pries einant gult ant veido jis nepalieka tokio riebalo poveikio, kuris uzkemsa poras.Ypac tinka sausai bei jautriai veido odai, aisku tinka ir riebesniai , tik tada jo maziau vartoti reikia.Kaip minejo mociute , tai jis regeneruoja lasteles, sutraukia visus odos itrukimus, naikina bakterijas, turi pries uzdegimini poveiki, o plaukams suteikia ypatinga tvirtuma bei blizguma, o imasazavus galvos oda puikiai tinka kaip augimo skatinimo priemone.Dar man asmeniskai labai patiko, kad per nakti ji laikant jis labai graziai susigeria, ryte oda kaip kudikelio, tada galima labai puikiai bei lygiai padengti veida pudra, odo issilaiko labia skaisti visa diena bei makiazas nenubega.O dar jis puikiai tinka kaip balzamas po galvos isplovimo, jei plaukai elektrinasi, tereikia issiplaunant pora lasu dregnus plaukus suvilgyti ir jie ramut ramuteliai bei nesulipe.Dar sis aliejus tinka ir visam kunui , tik reikia poros lasu besiprausiant ir oda labai sveika atrodo ;) isties labia dziaugiuosi gavusi si aliejuka .Rasau ne todel, kad pasigirt, koks jis super, bet tiesiog noriu pagelbeti jums, ypac kaip minejau jis tinka sausesnei tipo odai, bet plaukams naudojant tai visoms idealiai tinka , akivaizdus pokytis matyti iskart panaudojus ryte , tai vat , noriu ir galiu siek tiek jo parupinti ir jums , jei susidomejote;) Kaina tikrai nedidele, manau 100ml.-25 lt. cia mazdaug , o uztektu geram pusmeciui,aisku dar galetume tartis, jei didesni kieki imtumete ir panasiai… Nenoriu jums pasirodyti kaip kokia pardavimu agente, bet tiesiog labia dziaugiuosi jo poveikiu, o uz dyka dalinant siek tiek pati I nuostoli nueisiu :D tad labai lauksiu susidomejusiu merginu laiskuciu, rasykit I gmail : lululu.edita@gmail.com ;)
mindaugas
2009-11-22 19:43
radau tokia svetaine kurioje aprasytas su neblogas budas plikimui sustabdyti - svarbiausia kad nemokamas :D http://www.hairloss-reversible.com/my_approach.htm
egis
2009-10-10 00:11
patinka plykiai,bet kad yra zmones nuplyksta su galvos formom netinkamom ir atrodo kaip ateiviai,ar kokie buozgalviai, kaip mano galvos forma netinkama nusiskust :( va cia jau reikia susimastyt
;(
2009-07-31 19:45
kas galit pasakyi kaip 150% sustabdyti plikima neidomu kiek kainuos
mindaugasJ
2009-06-14 01:39
P.S. dar norejau pridurti Finasteridas blokuoja apie 65% 5-alfa-reductazės fermento neleidžiaincio testosteronui virsti į DHT o Dutesaridas net 95%, jis siek tieke brangesnis ,bet naudojant generini (DUTAS ar Dutagen ar duprost) kaina pakenciama , tik pasizvalgyti reikia pries perkant aisku.
mindaugasJ
2009-06-14 01:29
Ir man buvo plaukai pradeje slinkti suejus 24m, bet kadangi gyvenau jav ten nuejau pas specialista jis parekomendavo propecija(finestaride), o po poros metu pakeiciau i avodarta(dutesaride) - teisingiau generiniu jo variantu ” DUTAS” (nes pigesnis). Kodel pakeiciau - nes jis daug efektyvesnis Ir iki sios dienos vartoju man jau 30 metu ir tikrai plauku slinkima labai suletejo(net nepastebiu), dalis ir ataugo esu visai patenkintas. Tik cia Lietuvoje gali buti sudetinga jo parsisiusti, dar nebandziau,vis dar naudoju senas atsargas is JAV
Va taip
2009-03-22 14:42
o man 17metų ir jau taip nuplikes, kaip mano brolis 24 :/ ir ka man siuloydaryt ?? :S
MATAS
2009-01-19 22:17
jai tau jau septiniolikos is juodu plauku praswieseja i rudus ir jie kretnta bei buna suluze ir trumpi tai plikimas ar vitaminu trukumas?
aidas
2008-12-29 01:39
gal kas zinote kur lt daro sias plauku transplantacijas ir kiek tai kainuoja aciu.
Vaclovas
2008-12-13 12:14
Plaukai slenka dazniausiai del androgenines alopecijos kuri yra igymta, pagal motinos linija. Jeigu jusu motynos tevas plikas, tuomte Jums irgi tai gresia. Cia parasyta medicininei literaturoj. Galima tai pristabdyti bet kad isgyditi jokioje literaturoje neparasyta.
Tomas
2008-10-06 10:29
Vienintele iseitis norint sustabdyti androgenini plikima tai tik blokuojant ”5-alpha reductase” fermenta kuris butent ir yra atsakingas Testoasterono virtima i DHT (Dehidrotestasterone). Vaistai stabdantys tai (Propecia, Proscar, Finpecia, Fincar) antras vaistas tai Rogaine arba europietiska Regaine tai tas pats daiktas tik Regaine yra europietiska vaisto versije ir kaip visi europietiski produktai brangesne (125Lt. Uz buteliuka kurio uztenka menesiui). Sis vaistas atlieka vienintele funkcija, sustiprina kraujotaka skalpo srityje kas yra begalo svarbu plauku augimui, nes plaukam isretejus kraujotaka susilpneja toje srityje. Man 25 metai ir pirma karta pastebejau plikima kai buvau 21 metu. ir nieko nedariau gal tris metus, po kuriu galejau po viena atskirai plaukus skaiciuoti... Isties jau galvojau apie galvos skutima visiem laikam, nes su plaukais pradejau atrodyti tragishkai.... Pries daugiau nei puse metu pradejau vartoti Propecia ir rogaine, pradejau skusti galva, kad butu lengviau tepti rogaine ir va po puses metu rezultatai akivaizdus, gaila nefotografavau ir isties negaliu parodyti tu rezultatu, bet jie akivaizdus... Kiek skaitau tai supratau, kad lengviausia atgaivinti plaukus kurie pradejo kristi pries 36 ir maziau menesiu. Tokiu atveju rezultatai isties turetu buti geri naudojant siuos produktus, ir kiek zinau nizoralis padeda pagerinti rogaines pasisavinima. Taigi jei nori sustabdyti plikima ir atgauti iskritusius plaukus naudok ”BIG THREE”:
1. Propecia (finasteride)
2. Rogaine (minoxidil)
3. Nizoral
Mano kainos:
Finpecia (finasteride 1mg) - 1.50Lt. uz tablete
Rogaine (Minoxidil 5%) - 65Lt. uz buteliuka
Siaip as tikrai nesu biznio zmogus ir siu vaistu nesiulyciau, bet per pastaruosius 3 metus labai labai daug perskaiciau ir tai faktas, kad sie du vaistai yra FDA patvirtinti (Federal Food and Drug Administration) ir jie tikrai veikia. As esu pavizdys, ir esu begalo laimingas, kad mano plaukai nustojo kristi ir jie tikrai atauga begalo sparciai. Dziaugiuosi, kad nenusiskutau plauku ir nenuleidau ranku, nes jau buvau prie susitaikymo ribos.
http://en.wikipedia.org/wiki/Finasteride
http://en.wikipedia.org/wiki/Minoxidil
Rasykite man at: ltfinpecia@yahoo.com
Duke
2008-02-24 19:11
kamiwaza tai PS2 žaidimo pavadinimas :))
Vyrukas
2008-01-18 01:44
Ar tikrai tie KAMIWAZA yra japoniski. Kazkaip kiek ieskojau internete, tai tik Lenkijoje randa apie juos. Turbut - Made in Poland :) Kas naudojo, pasidalinkit ispudziais.....
kevinas
2007-10-25 00:30
gerb.dr.D.Mikstiene,bukit maloni,parsykit kur galima nusipirkti losjona(vaistus)plaukams-KAMIWAZA!
ACIU!
foksas
2007-10-11 17:21
Pantera, aciu! 2006m.tie vaistai,ivertinti aukso medaliu.Vis ieskojau kur ju isigyti.
ACIU!
foksas
2007-08-31 00:27
atsilikusi musu medicina.amerikoje,ypac pietu amer.,
seniai persodina plaukus,be jokiu pjaustimu,su perforatorium ”perkelia”.deja,med.iranga brangi,todel ir pjausto lietuvaicius.
pantera
2007-08-02 19:07
siulau pabandyti japoniskus vaistus KAMIWAZA. Juos parduoda grozio salone Beza (www.beza.lt) Vilniuje.
Man 40 metu ir buvo pradeje smarkiai slinkti plaukai. dabar didzioji dalis ataugo. Sako padeda ir vyrams
dadada
2007-07-12 22:23
aha... cia i vienus vartus autore kai ispyre.. O ka man pvz daryt kai pradedu plikt o man tik 19 metu?!
samanta
2007-07-08 16:18
sveki noreciau suzinot jai kas daresi kiek kainuoja plauku persodinimas aciu
TOMUKAS
2007-03-12 04:24
daug nekomentusiu,tai tikrai priklauso nuo kiekvieno zmogaus atskirai,kam svarbu tas,visai nesvarbu anas,bet tikrai su plika galva tenka raudonuot ar tekdavo situacijose ne vienose,nezinau,kuri mergina nesusilaiko ir istaria,kad jei patinka plika galva esantys vyrai,tai ne taip,juk gal ir normalu praplike vyrai,bet ne jaunuoliui,kuriam dar tik 20-tis pries akis,o jis jau neturintis plauku.Daktarai juk tai jums suprasti,kaip svarbu ir padeti atrodyt zmogui kaip visi,tarp savu ir zmoniu brangiu,jaustis savimi.Uzbaigiant savo fraze,juk cia tas pats kaip namas,ar atsiras kas nors,kuriam patiks be stogo namas ar su sulopytais kampais,ne manau.Ir dar,nesuprantu kodel minimos plauku slinkimo ligos,genai cia visa ne tai,gal moterims,bet vyrams lemia ju veiksmai,tai juk viskas susije lytinio akto metu,jei vyras ypatingai seksualus,akto metu kraujo spaudimas isvysto pati auksciausia lygi virsugalvio srity,ir palaipsniui sutrinka lasteliu mityba,ir nepades nei zeles nei losjonai,juk kaip medis,laistyk kiek nori,juk jau saknys pazeistos,gyvybes nera.Tai taip ir yra dovanojam moterim save,kol jauni jas glamonejam savo aistra,o po to pasiziurime i veidrodi,kazkas ne taip,o gi plikis ziuri,jau negerai,o jus dar vis sakot OK.CIAU
egle to Gabriele
2007-01-10 13:01
As taip pat turejau problemu del sumazejusiu plauku, nes labai jau juos (plaukus) nemylejau varginau su visokiais dziovinimais ir cheminiais sukavimais. Man vaistineje pries 2 men. pasiule toki recapeen gel ir zinai jis tikrai efektyvus, po 1 men. pagerejo plauku bukle ir net mano mielasis pastebejo, kad padidejo plauku apimtis. Tik kaip man rekomendavo pradejus vartoti ta geli negalima sustoti 8 men. taigi sekmes
gabriele
2007-01-04 23:33
praradau begalo daug plauku ir noreciau suzinoti kokiu nors preparatu kuriais palaipsniui gali atauginti plaukus.man salone isimant priaugintus plaukus ispese begalo daug plauku ju kiekis sumazejo daugiau nei per puse as visiskoj depresijoj nezinau ka daryti ir kur kreiptis pinigai man nesvarbu kad tik galeciau vel dziaugtis graziais ir sveikais savo plaukais.aciu uz pagalba kas ka zinot padekit patarkit mano adresas guguce_v@yahoo.com
Byte
2006-11-03 20:05
taj jajgu tie plaukai taip jau slenka tai pasitikrinkite ar vezio kokio nera
as ir plikis tuoj busiu
2006-10-07 01:17
krenta plaukai :((((((( dar tik 20 o jau tuoj plikute svies... kaip i mane paneles zes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tiek gerai kad teti gera turiu ... tai operacija bus uz ka psidaryt plauku persodinimo neuzilgo !!! :(((
:(((((((
2006-09-27 22:25
man 21m o jau plikt pradejau neblogai......zeureu negali buti.... jai buceu 40m ir plikas tai nieko tokio juk zmona myletu ir toky o dabar 21m kokios paneles gali ziureti i jauna ir plika....:(((
Nesvarbu
2006-09-14 22:44
O man patinka plikis. Vat. Jis laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai simpatiskas. Ir dar:visai nesvarbu, kas ant kaulo, svarbiau - kas po kaulu. Jei ten nėra smegenu, niekas nepagelbes, net ir didziule seveliura. Taigi: tegyvuoja plikiai ir tarp ju mano plikiukas.
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai