Kovą su celiulitu galima laimėti

Viena gražų šeštadienį, skubėdama į estetikos centro „Kosmedija“ seminarą celiulito gydymo tema, galvojau, kad greičiausiai nieko labai naujo neišgirsiu. Problema – sena kaip pasaulis. Yra moteris, bus ir celiulitas. Tai priklauso nuo fiziologijos, ir jei kam pavyksta išvengti problemos, – padėka genams. Tačiau išklausiusi viešnios iš Prancūzijos dermakosmetologės Tiinos Orasmae-Meder, likau maloniai nustebinta ir sudominta – kovą su celiulitu, patikėjau, laimėti galima.
 

Išsamiai, remiantis naujausiais tyrimais, išnagrinėtos celiulito atsiradimo priežastys buvo puikus įvadas į pagrindinę dalį - sprendimo galimybes. Kaip viena svarbiausių paminėtas sveikas gyvenimo būdas. Nutukimas, kurį išprovokuoja nuolatinis persivalgymas, permaitinimas vaikystėje, nejudrumas, nėštumo periodas, yra pagrindinės celiulito priežastys, ir jas galima kontroliuoti. Tam buvo sukurta Meder Beuty SPA programa - Kelionė aplink pasaulį. Aštuonių vojažų-procedūrų metu ne tik gydomas celiulitas, maitinama, stangrinama ir detoksikuojama oda, bet vyksta ir aktyvus lieknėjimo bei jauninimo procesas. Programos autorė Meder Beauty Science kompanijos įkūrėja Tiina Orasmae-Meder, savo dvidešimties metų patirtį panaudojusi kurdama produktą, mūsų skaitytojams sutiko paaiškinti pagrindinius šios programos veikimo principus.

 Aštuoni vojažai apilink pasaulį grožio link

„Mes turime 8 keliones, kurių metu galima atlikti 24 procedūras.Tai 8 skirtingi kūno detoksikacijos būdai, 8 skirtingi masažai ir 8 kūno priežiūros procedūros. Juos kurdami, panaudojome tradicinius grožio ir sveikatos receptus iš 8 pasaulio regionų. Jie yra patikrinti laiko", - pasakojo specialistė.

Skandinaviškojoje kelionėje pritaikėme tradicinį norvegų vikingų įvyniojimą į spanguoles. Žodiniai ir rašytiniai šaltiniai teigia, kad po pirties silpnesnius ar sergančiuosius ištrindavo spanguolių tyre, įvyniodavo į kailius ir taip palikdavo pirtyje per naktį. Mes šiuo pavyzdžiu sukūrėme antioksidacinę atjauninimo procedūrą, nes spanguolėse išties daug efektą duodančių medžiagų, - pasakojo Tiina Orasmae-Meder. - Naudojamos ne paprastos, o daug didesnės, tik Norvegijoje ir Kanadoje augančios uogos. Tai puiki priemonė ir kovojant su senėjimu."

Dar viena įdomi kelionė - kiniškoji. Ji siūlomas norint greičiau atgauti odos elastingumą po gimdymo. Kinijoje yra tokia tradicija, kai pagimdžiusios moters anyta suplaka kivio ir ličio vaisius, užpila citrinų sultimis ir palieka savaitei saulėje. Po 7 dienų gimdyvė šia mase tepa odą. Ji puikiai balina, gydo odos strijas, atlieka stangrinamąją, patempiamąją funkciją. Patobulinus šį receptą, gauta puiki pigmentines dėmes naikinanti ir standinanti procedūrą po gimdymo.

Japoniškoji kelionė pasižymi detoksikuojamosiomis ir valomosiomis savybėmis, jo sudėtyje yra žaliosios arbatos - mačios. Ji surenkama pavasarį, gaminama ryškiai žalia pudra, kurioje gausu antioksidantų ir natūralių antibiotikų. Labai naudinga gydant aknę, taip pat patiriantiems nuolatinį stresą ir turintiems žalingų įpročių.

{banner-25}

Pagrindinis prancūziškosios kelionės produktas - raudonosios vynuogės. Jas naudojant, poliruojama oda ir atkuriamas elastingumas, stiprinamos kraujagyslės ir aktyviai drenažuojama.

Jamaikietikajai kelionei naudojama daug imbiero, ciberžolė ir kava. Tai stipri energiją suteikianti procedūra ir kartu puiki svorio mažinimo pradžia.

Meksikietiškoji procedūra skirta celiulitui gydyti ir lieknėti. Jai paruošti naudojamas šokoladas, guarana ir apelsinai.

Viduržemio jūros vojažas skirtas norintiesiems sulieknėti. Į jo sudėtį įeina jūros dumbliai, Provanso žolės ir prieskoniai.

Labai prabangi rusiškoji procedūra skirta senėjimo procesui stabdyti. Jis atliekamas naudojant ikrus, perlus, šampaną ir auksą. Tiesa, auksas čia atlieka daugiau dekoratyvinę funkciją, nes lieka ant odos ir gražiai švyti, bet ikrai atlieka labai stiprią biostimuliuojamąją funkciją. Upių perluose esančios medžiagos naudingos atkuriant ląstelės membraną, maitinant ir stimuliuojant odą. Procedūrai sukurta ir speciali kvapų kompozicija.

 Priemonės, kurios TIKRAI naudojamos

Iš šios plačios pasiūlos kiekvienai klientei sukuriama individuali programa pagal poreikius.

Kursas užtrunka pusantro mėnesio, jei yra galimybė pas kosmetologą apsilankyti du kartus per savaitę. „Noriu pabrėžti, kad labai svarbu, kokio amžiaus ir būklės klientė atėjo pas kosmetologą, - teigia dermokosmetologė Tiina Orasmae-Meder. - Atsižvelgiant į tai, laikas, kada pasiekiama norimo efekto, gali užtrukti nuo 1,5 mėn., jei ateina 40-45 metų klientė, iki pusės metų, jei ateina vyresnio amžiaus moteris. Tuomet rekomenduojame procedūras kartą per savaitę su intensyvia priežiūra namuose. Jas kartoti galima po metų."

„Aš seniai svajojau sukurti preparatą, kurį moterys TIKRAI naudotų, o ne pastatytų ant lentynėlės vonioje, ir, manau, man pavyko, - sako Tiina Orasmae-Meder pasakodama apie šveicarišką Meder Beauty Spa priemonę, skirtą kūno priežiūrai namuose - į mūsų priemonę įeina natūrali jūros druska ir cukranendrių cukrus, kurie nuvalo negyvas, suragėjusias ląsteles. O kelių rūšių kosmetiniai sviestai ir kitos sudedamosios dalys tiksliai imituoja natūralų odos drėkinimą, ją pamaitina ir padengia „mantija", primenančia jaunos odos apsauginį sluoksnį. Ir visą šį svarbų poveikį odai gauname panaudoję vieną priemonę", - šypsosi pašnekovė.

 Neinjekcinis būdas laiko paliekamiems ženklams pristabdyti

Estetikos centras „Kosmedija" siūlo ne tik kūno priežiūrą, bet ir pačias įvairiausias procedūras veidui. Labai įdomi ir atverianti naujas galimybes grožio procedūra - Meder Beauty Science neinvazinė mimikos raukšlių korekcija. Iki tam tikro amžiaus mimikos raukšlės nesukelia nei estetinių, nei psichologinio pobūdžio problemų. Tačiau po kurio laiko jos darosi vis ryškesnės, užima didesnį plotą. Yra tokių, kurie ramiai su tuo susitaiko. Tačiau yra ir kitokių žmonių. Jie ima vengti fotoaparato blykstės ar kameros objektyvo vakarėlio metu, kas rytą žvelgdami į veidrodį, dieną pradeda visai ne su teigiamomis emocijomis. Išbando visas dekoratyvinės kosmetikos galimybes ir nusivilia. Bet pristabdyti ir sulėtinti laiko tėkmę įmanoma. Ne injekcijomis, ne botulinu ar operacijomis. Tai atliekama kosmetologinės procedūros, kuri panaši į lengvą masažą, metu.

„Idėja sukurti šią procedūrą ir gimė norint neinjekciniu būdu pristabdyti laiko paliekamus ženklus žmogaus veide, - pasakoja specialistė - Mūsų gyvenimo tempas, užterštumas, deja, dažnam šiuos ženklus įrašo per anksti. O botulino  toksino preparatų daugelis dėl įvairių priežasčių naudot negali. 2003 m. japonų mokslininkai pristatė priemonę, kuriai nereikia injekcijų. Ji patenka per odą. Patekęs šis šešių aminorūgščių derinys paralyžiuoja paviršinius mimikos raumenų sluoksnius, o giluminių- ne. Žmogaus veidas išlieka gyvybingas ir judrus. Tai labai efektyvus, bet daug švelnesnis poveikis nei botulino toksino injekcijos. „Šio preparato dozė į koreguojamąją vietą suleidžiama visa vienu kartu, o neinvazinė procedūra vyksta penkiais etapais, todėl tolygiai ir po truputį pasisavinama. Atliekant procedūrą, galimos korekcijos.

Meder Beauty neinvazinė mimikos raukšlių korekcija labai gerai stimuliuoja veido odos kraujotaką, todėl labai tinka papilkėjusiai, gyvybingumą praradusiai odai. Atlikus penkių procedūrų kursą, rezultatas lieka 8-12 mėn.

Korekcija atliekama 5 kartus, po 1 procedūrą kas savaitę. Ją sudaro 6 etapai: stimuliuojamasis valymas, gilus valymas, antioksidantinių medžiagų įterpimas, miorelaksuojamasis veikimas, fiksacija ir gilus drėkinimas, apsauga ir stiprinimas. Poveikis matomas jau po pirmos procedūros, todėl galima atlikti ir kaip vienkartinę grožio procedūrą prieš svarbų susitikimą ar šventę. Klientė gauna priežiūrai namuose skirtą kaukę ir pieštuką, preparatus su heksapeptidais kasdien naudoti namuose. Ši priemonė sustiprina procedūros efektą.

 Senėjimas neišvengiamas, bet pristabdyti - galima

„Gerontologai sako, kad genetika mums leidžia senėti lėčiau ir gyventi ilgiau nei gyvename. Yra net hipotezių, kad vaikai, kurie gimė Amerikoje ar Prancūzijoje po 2005 metų, gyvens ilgiau nei 100 metų. Senėjimo procesas vyks lėčiau, - pasakojo pašnekovė. -Aišku, kad kosmetiškai jam pristabdyti neužtenka valyti veido odą ir dėti kaukes. Reikalingas kompleksinis požiūris. Bet, kad ir kaip būtų keista, dar pavojingesnis perdėm aktyvus rūpinimasis oda. Profesionalus kosmetologas žino, kad klientes iki 35 metų reikia išmokyti saugoti odą nuo kenksmingų veiksnių: saulės, rūkymo, užteršto oro ir vandens. Nuo 35 iki 45 atsiranda preparatų su tam tikrais ingredientais poreikis. Tai riebalų rūgštys, vitaminai ir mineralai. Ir tik po 45-ties jau galima veikti odą drastiškesnėmis priemonėmis. Viskam savas laikas.

Bet nepamirškite, kad grožiui didelę įtaką turi streso valdymas ir laimės pojūtis. Kuo žmogus laimingesnis, harmoningesnis, tuo jis ilgiau gyvena ir tuo yra gražesnis. Aišku, sveikas maistas, švari aplinka, fizinis aktyvumas, tinkama mityba taip pat labai svarbu."

 Įdomybės:

 „Moteris pirmuosius dvidešimt metų gyvena turėdama tokį veidą, kokį jai davė dievas ar gamta, o likusius gyvenimo metus turi tokį, kokio nusipelnė."

Coco Chanel

 Tiinos Orasmae-Meder sukurtas anticeliulitinis masažas 2001 metais įtrauktas į rinkinį „Pasaulio masažai

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai