Grakšti figūra be skausmo

Kiekvienas žmogus savitas – figūros ypatumus atsinešame gimdami. Tačiau, bėgant metams, ir labai gražus kūnas aplimpa nepageidaujamų riebalų sluoksniu, o jo atsikratyti ne taip lengva. Laimė, plastikos chirurgai kartu su kūno modeliavimo specialistais tobulina savo darbo metodus ir šiandien jums gali padėti nenaudodami skalpelio – saugiai, greitai ir efektyviai.
 

Patikėkite specialistams


Tikriausiai ne kiekviena, net skrupulingai savo figūros linijomis besirūpinanti moteris ryždavosi tradicinei riebalų šalinimo operacijai – chirurgo skalpelis galėjo sukelti daug nemalonių pooperacinių komplikacijų. Šiandien skalpelį pakeitė moderni aparatūra, ir atsikratyti nepageidaujamų riebalų galima per valandą – saugiai ir efektyviai. Tai neinvazinė ultragarsinė riebalinio audinio korekcijos procedūra UltraShape®, po kurios nelieka jokių žaizdų, mėlynių ar skausmo. Šiandien pasaulyje tai vienintelis patvirtintas saugus medicinos įrenginys, skirtas riebaliniam audiniui koreguoti. Procedūros metu riebalinio audinio ląsteles tirpina ultragarsas, ir juntama tik maloni šiluma. Skilimo produktai – riebalai – šalinami su krauju, audinių skysčiais, limfa.
„Tai ideali riebalų šalinimo procedūra pacientams, kurie nenori ar negali daryti chirurginės operacijos – riebalinis audinys veikiamas per odą, jis tirpinamas ultragarsu, nėra jokios intervencijos į organizmą. Tai saugu, efektyvu ir nieko panašaus į tradicinę operaciją, – pasakoja Vilniuje įsikūrusios GK klinikos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Gytė Grigonytė-Babajan. – Tad kiekvienai moteriai (ir ne tik!) patariu konsultuotis su patyrusiais specialistais ir tik jiems patikėti savo figūrą. Labai svarbu pasiteirauti, ar tai būtent UltraShape® sistema, nes paskutiniu metu Lietuvoje labai padaugėjo įvairių aparatų, kurie nėra patvirtinti ir sertifikuoti kaip medicinos įrenginiai, skirti riebalų pertekliui gydyti. Dėl to galutiniai rezultatai visada skiriasi, o neretai pasitaiko ir rimtesnių komplikacijų.

 

Mažesnių apdarų prireiks iškart


UltraShape® procedūros skirtos tiek moterims, tiek vyrams ir ypač tinka, jei yra ribotos riebalinio audinio sankaupos. Neseniai atlikti klinikiniai tyrimai parodė, kad, nepraėjus nė mėnesiui, po vienos procedūros kūno apimtis sumažėja apie 2 cm ir pacientui tenka ieškoti vienu dydžiu mažesnių drabužių!
Kaip atliekama procedūra? „Ji vyksta saugiai ir tiksliai. Pacientui pažymima sritis, kurioje jis nori tirpinti riebalinį audinį, ją gydytojas mato kompiuterio ekrane. Tą sritį taip pat seka videokamera ir kompiuteris, kuris fiksuoja kiekvieną tašką, nuo kurio bus naikinami riebalai. Ant tos vietos uždedami specialūs žymenys, kurie kompiuteriui padeda geriau orientuotis ir suvokti ribas bei reljefą. Pačią procedūrą atlieka UltraShape® sistema“, – apie procedūros eigą pasakoja gydytoja G.Grigonytė-Babajan.
Kompiuteris pats geba susekti kiekvieną taškelį ir nuolat rodo, ar teisingai ir tiksliai padarytas kiekvienas impulsas, tad paklaidos padaryti neįmanoma. Kai viskas būna paruošta, kompiuteris duoda signalą, kad procedūrą galima pradėti. Jos metu ultragarsas veikia tik riebalų ląsteles, suardo jas, nepažeisdamas aplinkinių audinių, nervų ar kraujagyslių, o kaskart pasigirdęs pyptelėjimas patvirtina, kad impulsas padarytas teisingai. Pasak pašnekovės, sistema dirba tiksliai, todėl neįmanoma nieko praleisti ar padaryti per daug.
UltraShape® procedūra atliekama ambulatoriškai ir neužima daug laiko – po seanso iš karto galite grįžti į darbą – tarsi būtumėte išėję pasivaikščioti po miestą...
 

Visas figūros tobulinimo kompleksas


Dažniausiai gydymas UltraShape® atliekamas pilvo, juosmens, klubų bei kojų srityse. Tolygūs kūno kontūrai po pirmos procedūros galutinai susiformuoja praėjus 2–4 savaitėms. „Jeigu pacientai nori greičiau išvysti norimus rezultatus, mūsų kūno modeliavimo laboratorijoje yra ir daugiau procedūrų, kurios padeda per kelias dienas įgauti norimą kūno kontūrą“, – primena GK klinikos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.
GK klinika nuolat plečia savo paslaugų asortimentą. Kūno modeliavimo laboratorijoje dirbantys specialistai šiandien gali pasiūlyti visą paletę riebalinio audinio korekcijos procedūrų: nuo lazerinės lipolizės ir tradicinio riebalų nusiurbimo procedūrų iki visai neinvazinio UltraShape® riebalų skaldymo. Svarbiausia – kiekvienam žmogui parenkamas individualus planas, kuris padeda siekti trokštamo rezultato.
Europoje tėra tik keletas klinikų, kurios gali pasiūlyti visas šitas procedūras vienoje vietoje.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

lina
2012-06-17 16:47
kokiaultrashapekaina
chamka
2011-03-13 09:53
jo mane irgi domintu kaina :-)
stefa
2010-11-25 22:36
labai noreciau pasinaudoti idomu kokia kaina?

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai