Mezoterapija grąžina jaunystę

Mažai, retai ir ir reikiamoje vietoje – taip būtų galima apibūdinti vieną efektyviausių grožio ir jaunystės grąžinimo būdų – mezoterapiją. Moteris Lietuvoje pradėję lepinti mezoterapijos procedūromis prieš gerą dešimtmetį, šiandien patyrę kosmetologai siūlo didesnes jos taikymo galimybes. Tuo galima įsitikinti estetinės medicinos klinikoje „Jaunatvės namai“ (www.jaunatvesnamai.lt).
 

Kuo ypatinga mezoterapija?


Mezoterapija – tai procedūra, kurios metu į odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/veido-proceduros/invazineskorekcines_proceduros/mezoterapija-ir-biorevitalizacija"url]įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai[/a]. Paprastai injekcijos daromos tiesiai į problemines vietas, pavyzdžiui, jei kamuoja celiulitas, tai injekuojama į jo pažeistas kūno vietas. Tačiau pirmiausiai mezoterapija yra puikus būdas atgaivinti veido odą, naikinti raukšles, gydyti spuoguotą, porėtą ar kuperozės pažeistą odą, naikinti tamsius ratilus po akimis, formuoti veido ovalą ar mažinti pagurklį. Mezoterapija galima gydyti įvairios kilmės plaukų slinkimą, nuplikimą.
„Po mezoterapijos procedūrų kurso oda tampa gaivesnė, stangresnė, lygesnė, išnyksta įvairaus gylio raukšlės, nes suleisti preparatai skatina kraujo cirkuliaciją, limfos tekėjimą, aktyvuoja fibroblastų veiklą, „tirpdo” riebalų sankaupas, stiprina kraujagyslių tonusą“, – pasakoja „Jaunatvės namų“ gydytoja dermatologė-kosmetologė Audronė Majerienė, mezoterapijos procedūras daranti jau penkerius metus. Svarbiausia, kad aktyvioms medžiagoms nereikia keliauti per vidaus organus – kraujotaka yra apeinama. Be to, stambioms molekulėms nereikia skverbtis ir per odą.
Pasak A.Majerienės, mezoterapija išties verta kiekvienos moters geros savijautos – kuri nesidžiaugtų kai išnyksta raukšlelės apie akis, o suglebusi, elastingumą praradusi oda tampa gyvybinga ir gaivi! Be to, procedūrų metu oda drėkinama daug giliau nei užtepus kremo – sausa oda kankina ne vieną vidutinio ar vyresnio amžiaus moterį.
Mezoterapija – puikus būdas atitolinti senatvę. Profilaktiškai atliekamos procedūros padeda išsaugoti jaunatvišką, elastingą odą ir vyresniame amžiuje.
Kiek reikia procedūrų, kad sulauktume gerų rezultatų? „Veikliosios medžiagos rezorbuojasi palaipsniui, todėl poveikis ilgas, ir procedūros kartojamos retai – 1 kartą per savaitę ar dar rečiau. Nors efektas matosi ir po vienos procedūris, rezultatai bus geriausi atlikus visą kursą, t.y. reikia penkių apsilankymų kartą per savaitę.Vėliau efekto palaikymui tikslinga daryti vieną procedūrą per mėnesį“, – aiškina patyrusi kosmetologė.
Procedūros lengvai atliekamos, mažai skausmingos, jas galima derinti su kitais gydymo metodais.
Tačiau reikia žinoti, kad mezoterapijos procedūras gali atlikti tik patyręs specialistas. Įvertinęs odos būklę ir poreikius jis parenka individualų medžiagų kiekį ir sudėtį, tinkamiausią injekcijų techniką.

 

Ilgas jaunos odos gyvenimas


Mezoterapijos procedūras galima puikiai derinti su kitomis kosmetinėmis procedūromis, pavydžiui, cheminiu ar mechaniniu odos šveitimu bei su kitomis injekcinėmis procedūromis – [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/veido-proceduros/invazineskorekcines_proceduros/veido-formos-korekcija-uzpildu-injekcijomis"url]botulino toksino ar raukšlių užpildų injekcijomis[/a] (pavyzdžiui, hialurono rūgšties užpildais (fileriais), kurie leidžiami į konkrečias raukšles).
Viena su mezoterapija derinamų odos gaivinimo procedūrų rūšių – biorevitalizacija (angl.bio – biologinis, vita – gyvenimas). Tai gilesnės ir didesnės koncentracijos hialurono rūgšties injekcijos į odą, atliekamos įvairia technika. [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/veido-proceduros/invazineskorekcines_proceduros/mezoterapija-ir-biorevitalizacija"url]Biorevitalizacija[/a] – itin efektyvi metodika, kurios pagalba panaikinamas odoje esantis hialurono rūgšties deficitas. Ši rūgštis padeda atstatyti tonusą, elastingumą ir spalvą, būdingus jaunai ir sveikai odai, ilgam apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio, sulėtina odos senėjimą.
„Didelė hialurono rūgšties koncentracija leidžia preparatui ilgai išlikti odoje – nuo 6 iki 12 mėnesių. Tiesa, užpildų laikymosi laikas odos audiniuose gali priklausyti ir nuo klientės odos tipo, amžiaus ir gyvenimo būdo, taip pat nuo suleidimo vietos ir leidimo technikos“, – apie „Jaunatvės namuose“ atliekamas procedūras pasakoja dermatologė-kosmetologė A.Majerienė. Tačiau, nepaisant minėtų išlygų, rezultatai būna puikūs. Pasak specialistės, užpildų, skirtų įvairioms veido raukšlėms lyginti, yra daug rūšių – svarbu kiekvienai klientei pritaikyti jai geriausiai tinkantį variantą.
Rezultatai skirstomi į greitus ir negreitus. Iškart po procedūros klientės pastebėsi, kad išsilygino raukšlės – taip yra todėl, kad hialurono rūgštis pateko ten, kur jos labiausiai trūko. Šis poveikis trunka tik savaitę dvi – mat įšvirkštą hialurono rūgštį „suvalgo“ aplink esančios ląstelės. Tačiau jos suaktyvėja ir pačios ima gaminti hialurono rūgštį, sintetinti elastino ir kolageno pluoštus – taip atkuriama odos struktūra. Po keletos kitų injekcijų tolygiai mažėja raukšlių kiekis, jų gylis, oda tampa atsparesnė aplinkos poveikiui – ryškėja ilgalaikis procedūrų poveikis. O prasidėjus sveikiems procesams mūsų organizme belieka džiaugtis sveika, gražia ir jauna oda!
 

Gera naujiena bijančioms adatų!


Mezoterapija jums gali būti atlikta su specialiu prietaisu – [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/veido-proceduros/invazineskorekcines_proceduros/mesomagic-metodika"url]dermavoleliu[/a], kuris odoje padarydamas tūkstančius mikro įdūrimų ypač aktyviai ir natūraliai stimuliuoja odos atsinaujinimą, kolageno ir elastino susidarymą.
Dermavolelis į odą įveda veikliąsias medžiagas, stimuliuoja odos atsinaujinimą, o to pasekoje jūsų oda tampa elastingesnė, skaistesnė ir jaunatviškesnė. Procedūra „Jaunatvės namuose“ pavadinta [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/veido-proceduros/invazineskorekcines_proceduros/mesomagic-metodika"url]„MesoMagic“[/a].
 

Pagrindinės MesoMagic procedūrų indikacijos:


• Glembanti, stangrumą praradusi ar negyvybinga oda
• Likę po aknės ir kitokie randai
• Veido ir dekoltė srities raukšlės
• Aknė, išsiplėtusios poros
• Strijos, celiuito prevencija
 

REZULTATAS JUS TIKRAI MALONIAI NUSTEBINS!

 

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai