Neigiamo slėgio kapsulė „Vacumed“ – ligų profilaktikai ir joms gydyti

Ilgėjant žmonių gyvenimo trukmei ir didėjant jo intensyvumui, vis aktualesni darosi ir kraujotakos, ypač kojų, sutrikimai. Sutelkdama dėmesį į šį negalavimą, vokiečių kompanija „Weyergans High Care“, vadovaujama dr. Rudolf Weyergans, sukūrė modernų aparatą „Vacumed“, kurio veikimo principas – tam tikrais intervalais kintantis normalus ir neigiamas ( iki -70 mbar ) atmosferos slėgis.
Max-Planck eksperimentinės medicinos institute, Giotingeno universitete, Vokietijos astronautų asociacijos Kosminės medicinos institute, Amerikos NASA laboratorijoje du dešimtmečius buvo atliekami tyrimai. Eksperimentai įrodė teigiamą aparato poveikį širdies ir kraujagyslių, limfinei, raumenų sistemoms.
Aparato kokybę patvirtina tarptautinius ISO 9001 ir ISO 46001 standartus atitinkantys sertifikatai.
Ligoniui gulint cilindro formos aparate, ties liemeniu sandariai, kad nepatektų oro iš aplinkos, uždaroma diafragma. Valdymo pultu, atsižvelgiant į negalavimą, nustatomas reikalingas režimas.
Iš kapsulės tam tikrais laiko intervalais išsiurbiamas oras, pauzių metu slėgis normalizuojasi.
Esant vakuumui, išsiplečia susiaurėjusios kraujagyslės ir limfagyslės, į apatinę kūno dalį didele jėga įsiurbiamas deguonies ir naudingųjų medžiagų prisotintas kraujas, pagerėja raumenų ir kitų audinių oksigenacija bei aprūpinimas maisto medžiagomis. Dėl susidariusio slėgių tarpląsteliniame skystyje bei ląstelės viduje skirtumo pastarosios „išsipučia“, padidėja jų membranų pralaidumas. Maisto medžiagos ir deguonis lengviau patenka į ląstelės vidų, anglies dioksidas ir stambiamolekuliniai apykaitos produktai išeina iš ląstelių į audinių skystį, kuris toliau apvalomas ir transportuojamas limfine sistema.
Tad „Vacumed“ aktyvina ląstelinį kvėpavimo procesą, kūnas apvalomas iš vidaus, į šarminę pusę padidėja audinių pH, dėl to aktyviau veikia fermentai (ir kolagenazė), sutvirtėja jungiamasis audinys – tampa elastingesni raiščiai, kraujagyslių sienelės, stangresnė oda.


Klinikinių tyrimų metu buvo vertinamas pulsas galūnėse, matuojamas parcialinis slėgis. Pacientams, sergantiems obliteraciniu endarteritu, pirmine limfoedema, lipedema, pagerėjo ar net normalizavosi pulsas, kraujo įsotinimas deguonimi padidėjo iki 14 proc. procedūros metu ir išliko 8 proc. didesnis, praėjus daugiau nei valandai po procedūros.
Kadangi neigiamo slėgio kapsulė „Vacumed“ pagerina mikrocirkuliaciją, limfos nutekėjimą, pagreitina riebalų metabolizmą, atnaujina jungiamąjį audinį, ji puikiai tinka kraujagyslėms treniruoti, trombozių profilaktikai, diabetinei pėdai, pregangrenai, obliteraciniam endarteritui, Raynaud sindromui, trofinėms opoms, potromboziniam sindromui, veninėms ir limfostazėms gydyti. Indikacijų sąraše ir lėtinės sąnarių ligos, neuralgijos, stuburo skausmai, išsėtinė sklerozė, sulėtėjusi žarnyno motorika, lytinės potencijos sutrikimai, kiaušidžių cistos.
Naujausias kompanijos produktas – analogiškas patobulintas aparatas „Vacustyler III“. Tai neigiamo slėgio kapsulė su integruotu jonizuoto deguonies ir ozono generatoriumi ir pulsinio magnetinio lauko prietaisu. Jonizuoto deguonies inhaliacija procedūros metu audinių įsotinimą deguonimi padidina iki 20 proc., pulsinis magnetinis laukas stiprina imunitetą, gerina kraujotaką, padidina insulino gamybą, kremzlinio ir kaulų audinio regeneraciją, mažina odos alergines reakcijas, periferinės nervų sistemos sutrikimus, veikia raminamai ir t.t.
„High Care“ grožio ir sveikatos centre (Naujoji Uosto g. 12a, Klaipėda) „Vacumed“ procedūros labai pagerino pacientų, sergančių neaiškios kilmės polineuropatija, kuriems išsivystė sunkūs motorinės bei sensorinės funkcijų sutrikimai, taip pat išsėtine skleroze, Churg Straus sindromu (granuliomatoziniu endovaskulitu su galūnių pareze), būklę. Sergantiesiems diabetu sumažėjo gliukozės kiekis ir insulino poreikis.
Tai nesudėtingas ir labai perspektyvus metodas, todėl tikiuosi, kad juo susidomės vis daugiau pacientų ir kolegų medikų.
Gyd. Genovaitė Ramanauskienė, oficialioji „Weyergans High Care“ atstovė Lietuvoje,
Klaipėda, tel.: (8 ~ 46) 49 37 67,
info@high-care.lt, genovaite@high-care.lt, www.high-care.lt

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai