Kasdieniai įklotai - kad vienu rūpesčiu būtų mažiau

Per vasarą įsibėgėjusi akcija jau finišavo, duomenys susumuoti bei apdoroti ir galime paskelbti tyrimo rezultatus. Surengti šią akciją paskatino medikų pasibėdojimai, kad moterys nesilaiko elementarių higienos reikalavimų, kad žinodamos apie natūralių medžiagų naudą, moterys vis viena renkasi sintetinius produktus, kad neigiamą poveikį daro klaidinančios produktų reklaminės kampanijos... Siekėme kelių tikslų - išsiaiškinti, kokius kasdieninius įklotus moterys labiausiai vertina, ar tinkamai jie naudojami, apskritai - atkreipti dėmesį į kasdieninių įklotų naudojimo higieną. Šimtui paštu ar internete užsiregistravusių akcijos dalyvių buvo išsiųsi numeruoti kasdieninių įklotų paketėliai ir anoniminės anketos. Testuodamos produktus akcijos dalyvės pildė anketas ir vėliau jas grąžino į redakciją. Gauti 84 anketų komplektai, taigi akciją galima laikyti puikiausiai pavykusia. Dėkojame visoms akcijos dalyvėms! Visoms, grąžinusioms užpildytas anketas, dovanojame 2004 m. sausio-kovo (3 mėn.) prenumeratą, o dar 10 burtų keliu išrinktoms laimėtojoms (iki lapkričio 20 d. informuosime paštu ar telefonu) - asmens higienos priemonių rinkinius.
 

Malonūs liesti


Švelniausi - “Carefree” kasdieniniai įklotai “Fresh”, “Discreet” kasdieniniai įklotai “Normal”, “Libresse” kasdieniniai įklotai “22 micro”.
Atrodo, ne per labiausiai aktuali produkto savybė, tačiau iš tiesų daug reiškianti. Jei įklotai nebus švelnūs, dirgins odą, ji įjautrės, alergizuosis. Tada apie jokį komfortą nebus net kalbos. Taigi prieš pradedant naudoti nežinomus įklotus, pravartu juos “ištestuoti” bent liečiant - pažiūrėti, ar nėra per šiurkštūs ar kieti.


 

Formos tinkamumas


Labiausiai patiko - “Discreet” kasdieniniai įklotai “Normal”, “Carefree” kasdieniniai įklotai “Fresh”, “Alldays” kasdieniniai įklotai “Normal”.
Kaip parodė tyrimas, vyresni žmonės labiau vertina paprastesnius, “klasikinio” stiliaus įklotus, jaunimas - “modernesnius”. Vėlgi galima pasakyti, kad įklotų formą reikia rinktis atsižvelgiant į jų suteikiamą komforto jausmą, geresnį higienos laikymąsi, o ne į madų diktuojamas sąlygas.
 

Plonumas ir lengvumas


Šias savybes geriausiai atstovauja - “Discreet” kasdieniniai įklotai “Normal”, “Carefree” kasdieniniai įklotai “Fresh”, “Alldays” kasdieniniai įklotai “Normal”, “Libresse” kasdieniniai įklotai “Normal”.
Ploni įklotai ypač tinka vasarą, kai dėvimos plonos medžiagos kelnaitės, storesni - esant gausesnėms išskyroms. Jei įklotas plonas ir naudojant susiglamžė ar susisuko, tai nereiškia, kad “nieko čia nepadarysi”, vadinasi, reikia pasiieškoti tokio pat storio, bet standesnių įklotų.
 

Suderinamumas su odos tipu


“Carefree” kasdieniniai įklotai “Fresh”, “Libresse” kasdieniniai įklotai “Normal”, “Libresse” kasdieniniai įklotai “22 micro”, “Discreet” kasdieniniai įklotai “Normal”.
Jeigu nejaučiate diskomforto odai liečiantis su medžiaga, vadinasi viskas tvarkoje. Įklotų suderinamumas su odos tipu paprastai paaiškėja ne iš karto. Kad įklotas jums netinka, gali paaiškėti ir vėliau, pavyzdžiui susidarius tam tikroms aplinkybėms (tarkim, ilgiau nepakeičiant kasdieninio įkloto).
 

Sugeriamumas


“Alldays” kasdieniniai įklotai “Normal”, “Carefree” kasdieniniai įklotai “Fresh”, “Libresse” kasdieniniai įklotai “Normal”, “Kotex” higieniniai įklotai kiekvienai dienai “Brevia”.
Labai svarbi savybė, daugelis moterų ją laiko pagrindine. Svarbu, kad įklotas sugertų pakankamą drėgmės ar skysčių kiekį, kad krašteliai sandariai prisispaustų prie kelnaičių.
 

Nealergizuotumas


“Carefree” kasdieniniai įklotai “Fresh”, “Libresse” kasdieniniai įklotai “Normal”, “Libresse” kasdieniniai įklotai “22 micro”, “Kotex” higieniniai įklotai kiekvienai dienai “Brevia”.
Kita labai svarbi savybė. Kartais ir pats kokybiškiausias produktas gali alergizuoti, odą niežėti ir perštėti. Tai nereiškia, kad įklotas yra prastas, tiesiog kai kurios sudėtinės jo dalys “nepatiko” jūsų organizmui. Tokiu atveju pats laikas imtis paieškų...
 

Pralaidumas orui


“Carefree” kasdieniniai įklotai “Fresh”, “Alldays” kasdieniniai įklotai “Normal”, “Discreet” kasdieniniai įklotai “Normal”, “Kotex” higieniniai įklotai kiekvienai dienai “Brevia”.
Įklotas turi netrukdyti odai “kvėpuoti”, bet tuo pačiu ir sulaikytų galimas išskyras.
 

Nedirgina odos


“Carefree” kasdieniniai įklotai “Fresh”, “Libresse”
kasdieniniai įklotai “Normal”, “Libresse” kasdieniniai įklotai “22 micro”, “Kotex” higieniniai įklotai kiekvienai dienai “Brevia”.
Jeigu jūs nemėgstate ištisomis dienomis sėdėti, vadinasi, jums, naudojantiems kasdieninius įklotus, gali iškilti ir dirglumo problema. Mat čia ne paskutinį vaidmenį vaidina mechaninis poveikis - jam esant oda paprasčiausiai gali susierzinti. Reiktų pasiieškoti kitų įklotų - gal jų forma leis judėti laisviau...

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai