Geriausia organizmo apsauga – stiprus imunitetas

Ankstyvas pavasaris – sunkus išbandymas organizmui, nusilpusiam po ilgalaikio saulės ir šviesos trūkumo, šviežių vaisių ir daržovių stokos. Be to, lauke drėgna, šalta ir vėjuota. O tai – labai palankios sąlygos virusams ir mikroorganizmams, puolantiems mūsų organizmą, plisti. Todėl labai svarbu, kad mūsų imuninė sistema būtų stipri ir galėtų apsiginti nuo infekcijų sukėlėjų. Kokios priemonės gali padėti palaikyti tvirtą imuninę sistemą?

 

Imuninė sistema – kas tai?

 

Norint geriau suprasti, kokių imuniteto palaikymo priemonių reikėtų imtis ir kodėl, pirmiausia reikia išsiaiškinti, kas yra ta mūsų imuninė sistema. Tai – organizmo apsaugos sistema, kuri saugo genetinį nekintamumą, atskiria tai, kas organizmui yra „sava“, nuo to, kas „svetima“, ir neutralizuoja kenksmingus, galinčius sukelti ligas mikroorganizmus, svetimus baltymus ir kitokius svetimkūnius.

Imuninės sistemos struktūra ir veikimas yra sudėtingas, tačiau esminis principas yra paprastas:

atpažinti „priešą“,

sutelkti organizmo pajėgas gynybai,

nukenksminti „priešą“.

Sveika imuninė sistema reaguoja iš karto, kai tik imuninis atsakas reikalingas. Tačiau yra daugybė sąlygų, kurios silpnina imuninę sistemą, tai – nevisavertė mityba ir ilgalaikės infekcijos, metabolinės ligos, aplinkos tarša, kraujo ir onkologinės ligos, imunitetą slopinantis ligų gydymas, amžius ir, be abejo, laisvieji radikalai.

 

Kas yra tie laisvieji radikalai?

 

Apie juos vertėtų žinoti kiek išsamiau. Laisvieji radikalai – tai nestabilios reaktyviojo deguonies molekulės, kurių išoriniame apvalkale trūksta vieno elektrono. Jos nuolat ieško trūkstamo elektrono, todėl tampa agresyvesnės ir mėgina jį atimti iš nepažeistų molekulių. Taip yra pažeidžiamas sveikos ląstelės genetinis kodas (DNR). Kai laisvųjų radikalų kiekis viršija antioksidacinės apsaugos galimybes, kyla oksidacinis stresas, kuris pažeidžia organizmo lą steles ir audinius ir sukelia daugybę ligų.

Yra pripažinta, kad laisvieji radikalai yra vienas svarbiausių veiksnių, silpninančių imuninę sistemą, ir viena pagrindinių daugybės ligų priežasčių.

Medžiagos, mažinančios ląstelių oksidacinį pažeidimą, vadinamos antioksidantais. Visi antioksidantai yra tarpusavyje susiję ir veikia kaip tinklas, tad antioksidacinė sistema visavertiškai dirba tik tuomet, kai suderintai veikia visi antioksidantai. Svarbu, kad organizmo audinių galimybės kaupti antioksidantus yra ribotos, tad antioksidacinių medžiagų vartojimas didelėmis dozėmis yra bevertis.

Norint, kad imuninė sistema veiktų efektyviai, būtina antioksidantų įvairovė ir nuolatiniai pakankami, tačiau ne per dideli jų kiekiai. Papildomai antioksidantų žmogus gauna su maistu, vieni dažniausių – vitaminai C, E, cinkas, manganas, riboflavinas, selenas, varis.

 

Ką daryti, kai su maistu nepakanka?

 

Deja, su maistu gaunamų medžiagų ne visuomet pakanka – daugelio mūsų mityba yra nevisavertė, ir su maistu toli gražu negauname visų organizmui

reikalingų medžiagų, taip pat ir tų, kurios būtinos organizmo apsaugai, t.y. stipriam imunitetui palaikyti. Kyla natūralus klausimas – ką daryti? Kaip aprūpinti savo organizmą reikalingu medžiagų kiekiu? Vienas iš galimų sprendimų – vartoti tam skirtus maisto papildus. Ir kaip vieną iš tokių galima paminėti Immunace.

Immunace – tai maksimaliai išbaigtas antioksidantų, ežiuolės ir kitų imunitetą palaikančių medžiagų kompleksas. Jo sudėtyje yra elementų, svarbių normaliai imuninės sistemos veiklai: geležies, folio rūgšties, seleno, cinko, vario, vitaminų A, B12, B6, C, D. Taip pat antioksidantų, apie kurių svarbą jau minėjome: cinko, mangano, riboflavino, seleno, vario, vitaminų C ir E. Palaikyti natūralią organizmo apsaugą padeda sudėtyje esantis ežiuolės ekstraktas. 

 

Kodėl vertėtų rinktis būtent šį papildą?

 

Atsakymas į šį klausimą labai konkretus. Pasitikėti Immunace verta todėl, kad:

sukurta Jungtinėje Karalystėje,

gaminama laikantis aukščiausių farmacinės kokybės standartų,

plati veikliųjų medžiagų įvairovė,

optimali kiekvienos medžiagos dozė,

sinerginis sudėtinių medžiagų poveikis,

efektyvumas įrodytas tyrimais,

pakanka vienos tabletės per dieną, nereikia papildomai vartoti bendrųjų multivitaminų papildų.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

  • :)
  • (happy)
  • :D
  • (super)
  • (hi)
  • (red)
  • (fu)
  • (fool)
  • (weird)
  • :P
  • :(
  • (hooray)
  • (bad)
  • (think)
  • 8|
  • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai