Sugrąžinkime jėgas

Ar būna, kad, įpusėjus darbo dienai, pagalvojate - kaip gerai būtų prigulti, pailsėti, atgauti jėgų ir tęsti tai, ką pradėjote? Ar pasitaiko momentų, kai nuolatinis skubėjimas, noras pasiekti nusibrėžtą tikslą tiesiog išmuša iš pusiausvyros, ir nuleidžiate rankas? Ar būna, kad darbas pasidaro nebeįdomus vien dėl to, kad jam atlikti nebesurandate jėgų? Jeigu į bent vieną klausimą atsakėte TAIP, jus užvaldė nuovargis arba kamuoja stresas.
 

Kas yra nuovargis?


Nuovargis yra fiziologinis, laikinasis darbingumo ir organizmo funkcinių galimybių sumažėjimas po sunkaus ar įtempto darbo. Jis apima visas organizmo sistemas, bet labiausiai - centrinę nervų sistemą. Dėl to blogėja bendra savijauta, atmintis, dėmesys, pasidaro sunkiau susikoncentruoti. Pavargus mažėja raumenų jėga ir jų ištvermė, sutrinka judesių koordinacija ir tikslumas, sulėtėja reakcijos į išorinį dirgiklį greitis.
Nuovargis sumuojasi. Tada pasireiškia nauja funkcinė arba patologinė organizmo būklė - pervargimas. Jam būdingas didelis darbingumo mažėjimas. Nukenčia centrinė nervų sistema: skauda galvą, juntamas bendras silpnumas, silpnėja atmintis, sutrinka miegas, blogėja apetitas, sumažėja organizmo atsparumas įvairiems žalingiems aplinkos veiksniams. Pervargimas dažnai sukelia širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus - gali padidėti cholesterolio koncentracija kraujyje, pakilti arterinis kraujospūdis, ilgainiui kraujagyslėse gali atsirasti aterosklerozės sukeltų pakitimų.
 

Stresas - kas tai?


Stresas - tai organizmo reakcija į aplinkos veiksnius (stresorius), keliančius grėsmę žmogaus gerovei, sveikatai ar gyvybei.
Stresoriai gali būti fiziniai (šaltis, karštis, alkis, trauma, liga ir kt.) ir psichosocialiniai (nesėkmė, nelaimė, konfliktas ar problemos šeimoje, darbe, netikrumas dėl ateities ir kt.).
Stresine organizmo reakcija gamta apsaugo žmogų iškilus pavojui. Be to, ši reakcija padeda susidoroti su sunkiu uždaviniu ir pasiekti užsibrėžtą tikslą. Tačiau per stiprus, dažnai pasikartojantis arba lėtinis stresas gali būti ir įvairių ligų priežastis.


 

Atsakymas - šalia jūsų


Visi žinome, kad tik gerai pailsėjus, praeina nuovargis, pagerėja savijauta ir sugrįžta darbingumas. Kad praeitų pervargimas, reikia dar ilgesnio poilsio, kartais net atitinkamo gydymo bei reabilitacijos. Kartais poilsiui nėra laiko, o atostogos dar tolokai. Tada į pagalbą pasitelkiamas medicinos mokslas. Daugelis jau įprato vartoti vitaminų bei mineralų. Tačiau, be jų, dar reikalingas energijos šaltinis - jaunystės eliksyras, kuris neleistų organizmo baterijoms ,,nusėsti”.
Jau nuo senų senovės žmonės žinojo, kad organizmui energijos gali suteikti tam tikri augalai. Vienas jų - gerai žinomas ženšenis. Tačiau pasaulyje yra ir dar didesnį energetinį poveikį turinčių augalų, pavyzdžiui, Tribulus terrestris. Tai vijoklinių šeimos augalas, kuris dar senovės Kinijoje bei Indijoje buvo žinomas ir vartojamas kaip vyriškumą stiprinanti priemonė. Tobulėjant mokslui ir besivystant technologijoms, dar prieš 50 metų buvo išgauta šio augalo veiklioji medžiaga - protodioscinas, o po 20 metų pradėtas gaminti augalinis preparatas Tribestan. Lietuvoje šis preparatas yra žinomas kaip specialiosios medicininės paskirties maisto papildas.
Tribestan natūraliu būdu skatina vyrų lytinių liaukų veiklą, t.y. stimuliuoja vyriško lytinio hormono testosterono sintezę. Dėl padidėjusio testosterono kiekio didėja raumens jėga ir atsparumas fiziniam krūviui.
Dėl suintensyvėjusios testosterono sintezės kraujyje pradeda mažėti cholesterolio koncentracija. Taigi pagerėja kraujo reologinės savybės, ir organai bei jų sistemos geriau aprūpinami deguonimi ir maisto medžiagomis. Taigi Tribestan gerina bendrą organizmo būklę.
Pradėjus vartoti Tribestan, poveikis jaučiamas jau po 7-10 dienų: padidėja organizmo atsparumas nuovargiui, stresui, sustiprėja imunitetas, padidėja darbingumas.
Pats preparatas yra unikalus tuo, kad nėra jokių vartojimo apribojimų, t.y. dienos dozė gali būti išgerta per kelis kartus arba iš karto. Be to, maistas Tribestan vartojimui įtakos neturi. Tai saugus, gerai toleruojamas preparatas.
Tik Tribestan sugrąžins jums žvalumą, jaunatvišką energiją ir gyvenimo džiaugsmą!

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai