Jūsų sąnariai ir vėl sveiki

Daugybę žmonių vargina sąnarių ligos. Sąnarius maudžia arba skauda dėl įvairių priežasčių. Viena jų gali būti mechaninis sąnario kremzlės susidėvėjimas dėl uždegimo arba traumų. Sąnarių skausmais dažniausiai skundžiasi vyresni žmonės, įvairaus amžiaus sportininkai, žmonės, persirgę sąnarių uždegimais. Vartodami „Gamtos namų“ preparato Ryklių kremzlės, galite apsaugoti savuosius sąnarius.
 

Kas tai yra?


Kremzlės - tai tvirta ir elastinga medžiaga, iš kurios sudarytas ryklio skeletas. Beje, ryklys neturi kaulų audinio. Ryklių kremzlės – tai išdžiovintas ir į miltelius sutrintas ryklio kremzlinis audinys. Jose gausu kalcio ir fosforo bei mukopolisacharidų, stimuliuojančių imuninę sistemą. Taip pat jose yra daug veikliųjų medžiagų, lemiančių ypatingą preparato poveikį.
 

Gliukozaminas – išsigelbėjimas sąnariams


“Gamtos namų” preparatas Ryklių kremzlės – puikus gliukozamino šaltinis. Ši medžiaga reikalinga norint išsaugoti taisyklingą sąnarių ir kremzlių funkcionavimą, taip pat sergant artritu.
Gliukozaminas reikalingas sąnario kremzlei kaip statybinė medžiaga. Sveikas sąnarys jo pasigamina pats. Pažeisto sąnario atsinaujinimo procesas vyksta sklandžiai tik tada, kai visiškai pakanka gliukozamino. Kai po traumų, dėl uždegimų, senatvinių pakitimų šios medžiagos sumažėja, sąnario kremzlinis paviršius nyksta, kaulai ima trintis vienas į kitą ir greitai susidėvi - prasideda osteoartritas. Tada gliukozamino poreikis dar labiau padidėja, ir šios medžiagos atsargos greitai išsemiamos. Gliukozamino trūkumą galima kompensuoti vartojant Ryklių kremzlių kapsulių. Klinikinių tyrimų metu buvo pastebėtas sąnarių uždegimą ir skausmą malšinantis preparato poveikis. Gliukozaminas gali padėti ir sergantiesiems odos ligomis (psoriaze, atopiniu dermatitu), ir varginamiems alerginių odos ligų.


 

Mažina skausmą


Klinikinių tyrimų metu buvo pastebėta, kad Ryklių kremzlės malšina sąnarių uždegimą ir skausmą. Sumažėjus sąnarių skausmui, padidėja jų judrumas, be to, rečiau tenka vartoti skausmą malšinančių medikamentų.


 

Padeda kovoti su vėžiu


Kita ypatinga medžiaga, esanti Ryklių kremzlių sudėtyje, yra itin svarbus baltymas, kuris slopina naujo kraujagyslių tinklo atsiradimą. Todėl Ryklių kremzlių patartina vartoti kaip veiksmingą priemonę piktybiniams navikams gydyti, taip pat priklausantiesiems onkologinių ligų rizikos grupei. Daugelis piktybinių auglių gali sparčiai augti tik todėl, kad auglio vietoje susikuria visas naujų kraujagyslių tinklas, iš kurio piktybinis navikas gali gauti dar daugiau maisto medžiagų ir greitai augti, labai išsekindamas organizmą. Ryklių kremzlių preparatas slopina šį procesą, todėl auglys tarsi “atkertamas” nuo maitinimo šaltinių, dėl to ne tik sulėtėja jo augimas, bet ir jis pats gali sumažėti.
 

Imunitetui stiprinti ir kovai su ateroskleroze


Ryklių kremzlėse esantis mikroproteinas padeda atsinaujinti audiniams, turintiems daug kolageno: sąnariams, kremzlėms. Jis stimuliuoja imunines ląsteles - T limfocitus ir taip stiprina imuninę sistemą.
Kita labai svarbi šiame preparate esanti medžiaga - chondroitinas. Jis skatina riebalų apykaitą, mažina trombozės pavojų, stabdo aterosklerozės vystymąsi ir gerina širdies kraujotaką.
Šio preparato nerekomenduojama vartoti po širdies operacijų, patirto infarkto, nėščiosioms ir žindančioms moterims.
Rūpestinga vitaminų šeima “Gamtos namai” rekomenduoja Ryklių kremzles, jeigu sergate:
1) reumatoidiniu artritu, osteoartritu, skundžiatės sąnarių skausmais, sąstingiu,
2) piktybiniais navikais,
3) hemoragija,
4) opiniu kolitu,
5) odos ligomis,
6) ateroskleroze, jei yra padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Akvile Tamosiuniene
2009-10-25 00:18
Skaiciau knygoje apie gydyma vaistazolemis rusu kalba.Sanariu skausmui mazinti ir juos gydyti,naudojamas kopustas.Taip tai---paprastas kopustas.
Reikia ji pasildyti lygintuvu,pries tai uzdejus ant jo popieriaus lapa,kad nepriliptu,uzdeti ant sanario,laikyti kol atsals...po keliu proceduru skausmo kaip nebuta.Pati isbandziau---padejo.

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai