Sveikatos priežiūra namuose – paprastai ir veiksmingai

Nieko nėra svarbiau už sveikatą. Toks požiūris Vokietijos kompaniją „Medisana“, vieną iš pasaulio sveikatos priežiūros priemonių kūrimo lyderių pasaulyje, į priekį veda jau apie 30 metų. Kompanija kuria paprastai ir veiksmingai namuose naudojamus sveikatos kontrolės ir gerinimo produktus ir taip suteikia galimybę kiekvienam žmogui savarankiškai rūpintis savo sveikata, savijauta ir grožiu.
 
Vokiška kokybė, stipri specialistų komanda, ilgametė patirtis, entuziazmas, kūrybiškumas, inovacijos ir nuolatos kuriamos naujos technologijos - visa tai leido kompanijai „Medisana" tapti tarptautiniu mastu pripažintu savo srities specialistu. Specialistu, kurio kuriamais produktais galima tikėti ir pasitikėti. Lengvai naudojami, ergonomiški, patrauklūs ir jokių šalutinių poveikių nesukeliantys aukštos kokybės prietaisai - kraujospūdžio, gliukozės matuokliai, termometrai, inhaliatoriai, masažuokliai, oro drėkikliai ir kiti - patenkina net reikliausią vartotoją.

Kokybė ir patikimumas 

 Gaminių kokybė „Medisana" veikloje - svarbiausias kriterijus, todėl kuriant ir gaminant visus produktus vadovaujamasi aukščiausiais standartais. Kompanija nuolatos atlieka įvairius klinikinius tyrimus. Jos produktai atitinka Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) kriterijus, jie yra sertifikuoti pagal ISO ir kitus tarptautinius standartus. 

 Itin kruopščiai apgalvotas visų produktų funkcionalus ir modernus dizainas. Prietaisai paprastai naudojami.

  „Medisana" savo vartotojams kartu su produktais pateikia ir papildomą medicininę informaciją. Patvirtindama kokybę, visiems kompanijos gaminiams suteikia 3-10 metų garantiją. „Medisana" produktai suskirstyti į tris grupes - sveikatos kontrolės, gydymosi namuose ir asmeninės priežiūros.

  Sveikatos kontrolė 

  Kraujospūdžio kontrolės prietaisai 

Normalus kraujospūdis reiškia ilgesnį gyvenimą, o turint nuosavą aparatą jį bet kada galima išsimatuoti patiems namuose. „Medisana" yra sukūrusi aukštos kokybės itin tikslius ir paprastai naudojamus žasto ir riešo kraujospūdžio matavimo prietaisus. Kai kurie jų ne tik matuoja kraujospūdį ir pulsą, bet ir nustato širdies aritmiją. 

  „Medisana" specialistai sukūrė specialias programas, skirtas išmaniesiems telefonams iPhone, planšetiniams kompiuteriams iPad ir tam tikroms muzikos grotuvų iPod versijoms. Programa iHealth šiuos prietaisus pavers kraujospūdžio matavimo aparatais. Juose įdiegiamas CardioDock® modulis atmintyje kaups jūsų duomenis, juos pateiks grafiškai, suteiks galimybę siųsti el.paštu ir daugelį kitų funkcijų. Ši programa yra sertifikuotas medicinos prietaisas. 

  Termometrai 

Matuojant kūno temperatūrą svarbu turėti kokybišką ir patikimą termometrą. Tokie yra „Medisana" termometrai. Jais temperatūrą matuoti galima visais - rektaliniu, oraliniu, pažastyje, ausyje - būdais. Skaitmeniniai infraraudonųjų spindulių termometrai ją išmatuoja per sekundę. Jais galima matuoti oro, skysčių, paviršių temperatūrą. Vaikų temperatūrai matuoti itin parankus lankstus skaitmeninis termometras, prisitaikantis prie kūno formos. O klinikiniu termometru temperatūrą greitai ir tiksliai išmatuoti galima be jokio kontakto su kūnu.

Išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams „Medisana" yra sukūrusi ThermoDock® infraraudonųjų spindulių modulį. 

  Asmeninės svarstyklės 

Svertis reikia ne dėl mados, o dėl sveikatos - svorio pokyčiai nėra sveika. „Medisana" yra sukūrusi net keletą protingų ir patogių modernaus dizaino svarstyklių. Jos ne tik sveria, jomis galima išmatuoti kūno riebalų, skysčių, raumenų, kaulų masę, suskaičiuoti kūno masės indekso. Duomenys pateikiami ryškiuose net ir tamsoje matomuose ekranuose. Svarstyklių paviršius yra iš specialios neslidžios medžiagos, tad svertis saugu net išlipus iš vonios. Galima rinktis ekonomiškas svarstykles, kurioms nereikalingos baterijos - jos naudoja saulės energiją. 

 Norintiesiems ne tik pasisverti, bet ir kontroliuoti savo kūno pokyčius, „Medisana" siūlo programą VitaDock® išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. 

  Kraujo gliukozės kontroliavimas 

Sergantiesiems cukriniu diabetu svarbu išmokti ligą valdyti - tik taip galima veiksmingiausiai gydyti. „Medisana" gliukozės kontrolės prietaisai padės tai padaryti teisingai. MediTouch veikia gretai - matavimui pakaks vos penkių sekundžių, o kaupia net 360 matavimų duomenis. 

 Gliukozei matuoti sukurta ir programa GlucoDock® išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. 

  Gydymas namuose 

Naujausios technologijos vis didesniam žmonių skaičiui suteikia galimybę palengvinti įvairių negalavimų gydymą patiems namuose. „Medisana" kompanijos gaminiai procesą padeda paversti paprastu ir maloniu.

  Šildymo prietaisai - pagalvėlės, antklodės, paklodės - padeda mažinti įtampą, šaltą dieną ar vakarą sušilti. Aukščiausios technologijos leidžia pasirinkti norimą temperatūrą, prietaisus lengva prižiūrėti, po tam tikro laiko jie automatiškai išsijungia, todėl yra visiškai saugūs. Gražus dizainas suteikia procedūroms jaukumo.

  Masažo prietaisai, skirti pėdoms, pečiams, nugarai, naudojami atskirai arba kaip kėdžių uždangalai, vonios kilimėliai padeda stimuliuoti kraujotaką, atsipalaiduoti. Yra galimybė pasirinkti masažo stiprumą, valdyti nuotoliniu būdu. 

  Oro drėkikliai padeda išvalyti, dezinfekuoti ir suminkštinti patalpų orą, joms suteikti malonų kvapą. Prietaisai taupūs, tyliai veikia. 

  Ultragarsiniai  inhaliatoriai ypač naudingi dažnai peršąlantiems, sergantiems kvėpavimo takų ligomis. 

  „Medisana" skausmą malšinančios priemonės - infraraudonųjų spindulių lempa, specialus skaitmeninis prietaisas, akupunktūros priemonės ar pilvo raumenų stimuliatorius, integruojamas į diržą, skausmą sumažina ar visai numalšina be jokių nepageidaujamų poveikių. 

  Gyvenimui suteikti harmonijos gali suteikti fototerapijos prietaisas, sukuriantis dienos šviesą ar ypatingas „žadintuvas", rytą prabudinantis natūralia šviesa ir gamtos garsais, o gal terapijos karštais akmenimis prietaisas. 

  Asmeninė priežiūra 

  „Medisana" kuria ir produktus grožiui puoselėti. Naujausios technologijos daug grožio ir higienos procedūrų leidžia atlikti patiems namuose. Kompanija specializuojasi rankų, pėdų, plaukų šalinimo ir veido priežiūros prietaisų kūrimo ir gamybos srityje. Tai - manikiūro ir pedikiūro įrankiai, epiliacijos prietaisas, šalinantis nepageidaujamus plaukus ir paliekantis odą gražią ir lygią, ir veido sauna, atverianti poras, išvalanti odą ir atpalaiduojanti veidą.   

Patogiam naudojimui namuose šių produktų galima įsigyti čia: http://www.hiperfarma.lt/ecat/index/string/medisana

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai