IEVAI
Kaip pavergti vyrą?
Pavergimas pavergimui nelygu
Nors paguldyti vyrą į lovą gali beveik bet kuri moteris, ypač jei jis dar šiek tiek išgėręs ar vartojęs narkotikų, ar tai galima vadinti pavergimu? Tik žiūrint paviršutiniškai gali pasirodyti, kad pavergti vyrą yra lengva.
Seniau moterys vengdavo aktyviai siekti vyro palankumo, jos tik laukdavo, kada vyrai teiksis atkreipti į jas dėmesį. Situacija nuolatos keičiasi, daugėja merginų, siekiančių užkariauti konkretų vyrą. Vis tiktai didelė dalis moterų nesiima aktyvių žingsnių vyrų atžvilgiu net ir ilgą laiką būdamos vienišos.
Moterų seksualumas
Mechaninis požiūris į seksą verčia kovoti dėl patrauklaus, vyriškai gražaus vyro dėmesio. Moters noras mylėtis labai imponuoja vyrui visų pirma dėl to, kad vyras skiria seksui didelį dėmesį. Taip pat jam malonu, kai moteris įvertina jo seksualinius sugebėjimus. Bet vyrai dažnai yra įsitikinę, jog moters seksualumas yra jos jausmų pasekmė, ir nesugeba suvokti, jog moteriai seksualiniai santykiai taip pat gali būti pirmoje vietoje. Dažniausiai moters seksualinis poreikis sustiprėja, kai ilgą laiką mylėdamasi ji patiria malonumą nepasiekdama orgazmo (iškrovos). Taip pat padidėjusį potraukį jaus moteris bijanti, kad bus palikta.
Ji gali labai daug...
Turėdama konkretų tikslą, moteris gali pasiekti labai daug. Puikiai žinodama, kaip vyrams patinka seksas, ji panaudoja visą savo žavesį ir seksualinę patirtį. Vyrai labai mėgsta pataikavimą, nuolankumą, visišką emocinį ir fizinį atsidavimą. Čia tinka ir pilvo šokis, ir sekso įvairovė, ypač vyrų mėgstamas oralinis seksas. Nesibaigiančios orgijos, subtilus ir atviras seksualumo demonstravimas veikia teigiamai.
Moters aktyvumas siekiant pavergti vyrą gali būti gerokai daugiau nei seksas. Tai daugkartinis skambinimas telefonu, kvietimas į pasimatymus, įvairių formų laiškų rašymas, kvietimas į svečius, vaišinimas pačios pagamintais valgiais, alkoholiu. Kartais padeda sąmoningas nesinaudojimas kontracepcinėmis priemonėmis ir kaip pasekmė - nėštumas arba melagingas pranešimas apie pastojimą. Ne visos šitos priemonės visuomet padeda pavergti vyrą, bet ištekėt už jo - tikrai. Todėl kai kurios moterys supranta pavergimą kaip vedybas.
Burtininkių pagalba
Neretai moterys, norėdamos užkariauti vyrą, griebiasi burtų, užkalbėjimų. Tai senos liaudies priemonės atsakomajai meilei sukelti. Moterys labiau nei vyrai linkusios tikėti šiuo metodo naudingumu. O jei tikėsi, tai labiau ir padės...
Kai jausmai vienpusiai
Jei moteris vyrą myli, visai natūralu siekti jo palankumo. Tiek daug amžių moterys buvo priverstos slėpti savo jausmus, tegul nors dabar jos būna apdovanotos už kantrybę. Moters vienpusė meilė yra ypač žeminanti, nes jai yra sunkiau užslopinti savo jausmus. Nesąžiningas vyras gali pasinaudoti jos jausmais, išnaudoti jos kūną nieko jai neduodamas. Vyrai neretai priima vienpusius moters jausmus kaip jos silpnumą, netgi kvailiojimą. Tikras vyras turėtų pasistengti sukurti savyje atsakomąją meilę mylinčios moters atžvilgiu arba kuo greičiau ryžtingai atsisakyti bendrauti su ja.
Grubi konkurencija - ne išeitis
Kartais tenka išgirsti apie grubią konkurencinę kovą tarp moterų dėl vieno vyro. Būtent silpnosios lyties atstovės pasižymi atkaklumu siekdamos savų tikslų. Kartais prieš žmoną griebiamasi telefoninio terorizmo, atvirų grasinimų, net prievartos. Kovoti su žmona ir vaikais yra sunku, tokia kova sėkminga būna paprastai tik pradžioje. Jei kova užsitęsia, tai rodo vyro neryžtingumą. Taip pat pravartu žinoti, jog vyrus gąsdina perdėta moters agresija, nes tai yra tarsi vyro, o ne moters bruožas. Protingesnis vyras, pamatęs draugės agresiją prieš žmoną, susimąstytų dėl savo ateities su ta drauge.
Sugundyti vyrą, kuris augina vaiką
Jeigu vyras yra našlys arba išsiskyręs ir pats augina vaiką, sugundyti jį labai paprasta. Mat vyrai kratosi "moteriškų" darbų ir labai apsidžiaugia, kai atsiranda moteris, sugebanti vaikui atstoti motiną. Šiuo atveju net moters išvaizda ir seksualumas yra ne tiek svarbūs kaip darbštumas ir meilė vaikui.
ADOMUI
Kaip pavergti moterį?
"Pavergimo" priežastys
Lytinis potraukis.
Viena iš priežasčių - pavergti, kad su moterimi būtų įmanomas lytinis gyvenimas. Nuo seniausių laikų moteris saugodavosi lytinių santykių su svetimais vyrais, seksas iki vedybų draudžiamas visų religinių konfesijų. Gal todėl kad ir kiek stipriai norėtų vyras lytiškai santykiauti, dėl sekso pradžios sprendžia moteris. Tas sprendimas gali būti neišsakomas garsiai arba būna nesąmoningas, tiesiog "pajuntamas".
Meilė.
Kita svarbi priežastis siekiant moters - meilės jausmas. Vienpusiai jausmai yra labai paplitę, jie sukelia žmonėms daug kančių. Mylintis ir nesulaukiantis atsako vyras patiria ypač didelį pažeminimą. Tuomet gyvenimas virsta nuolatiniu bangavimu: šalia susižavėjimo ir vilties atsiranda nusivylimas, atstūmimo nuojauta. Toks bangavimas gali tęstis keletą metų: jis ima griauti žmogaus gyvenimą, mažina jo darbingumą, tiesiog "susargdina". Kuo gilesni jausmai, kuo žmogus prieraišesnis, tuo sunkiau save įveikti. Nugalėjęs save "išsivaduoja" iš savo lūkesčių, vilties bendrauti, sujungti gyvenimą su mylimąja. Todėl pavergti mylimąją, sukelti jai atsakomuosius jausmus yra daug geriau negu viską prarasti.
Praktiniai sumetimai.
Norą pavergti gali skatinti materialūs, praktiniai sumetimai. Taip atsitinka, kai moteris yra vyresnė už vyrą daugiau nei penkeriais metais, yra vieniša, turi gerą darbą, užima išskirtinę padėtį visuomenėje. Pasitaiko du situacijos variantai: 1) vyras yra įsimylėjęs; 2) vyras siekia karjeros, galbūt praturtėti moters sąskaita. Vyresnei moteriai labai imponuoja galimybė bendrauti su jaunesniu už ją vyru, tai glosto jos savimeilę. Deja, abu šie variantai dažniausiai baigiasi išsiskyrimu.
Auklėjimo pasekmė.
Daliai vyrų, patyrusių nusižeminimą vaikystėje (griežta vyriško tipo motina), nepilnavertiškumo kompleksas išlieka ir suaugus. Vieni iš jų įnirtingai atakuoja, "kolekcionuoja" moteris, taip siekdami jų palankumo, meilės, sekso. Kiti įsimylėdami, tačiau nesusimąstydami iš esmės eina tuo pačiu keliu, nors jų jausmai ir yra nuoširdūs. Jie veda, po to išsiskiria, ir taip ne vieną kartą. Visiems šiems vyrams būdinga tai, jog ir bendraudami su moterimi kaip lygūs su lygiomis, jie nesugeba gerai jaustis. Vienintelis būdas jausti komfortą - siekiant moters palankumo bei meilės žemintis ir tuo pačiu atkakliai kovoti. Pati moteris (jos asmenybė) nėra svarbi. Jos grožis lemia sprendimą ją atakuoti. Kartais kova gali tęstis net keletą metų. Toks ilgas puolimas beveik visada pavyksta, tačiau tuomet ir kyla problemų. Kai moteris įsimyli, prisiriša prie šio vyro, galbūt ir pastoja, pagimdo kūdikį, ji su juo susilygina, vėliau tampa priklausoma. Būtent tada vyras nustoja ja žavėtis, palieka tą, kurią visai nesenai laikė savo karaliene.
Siekis "turėti modelį".
Noras pasiekti, pavergti gražią moterį ("Miss modelį") būdingesnis turtingesniems vyrams. Čia graži žmona yra interjero dalis, vienas iš daiktų, įrodančių šeimininko turtą. Moteris nejaučia jokių jausmų savo vyrui, yra tik apskaičiavimas, patogaus, prabangaus gyvenimo siekimas. Vieni turtingi vyrai siekdami moters ciniškai apskaičiuoja savo žingsnius, išlaidas. Kiti prisiriša, neturėdami tikslo pavergti. Jiems vis nedingsta abejonės, kodėl mylima moteris draugauja su juo, kuo čia dėtas turtas. Solidūs vyrai paprastai žino, jog moterį įveikti nesudėtinga, ilgos kovos neprireiks. Tarp kitko, vienas iš dažniausių vyrų motyvų praturtėti yra galimybė laisvai manipuliuoti moterų jausmais ir kūnais. Šie vyrai mokėjimą bendrauti pakeičia stora pinigine.
Pinigai suteikia vyro ir moters bendravimui malonų blizgesį, padidina komfortą. Tuomet susitikimai būna ypač malonūs -skanūs valgiai, gėrimai, tolimos kelionės, brangios dovanos, gražūs rūbai... Su tokiu vyru maloniau bendrauti, gera už jo tekėti. Tokios poros retai išsiskiria. Dauguma ištekančių už solidžių vyrų įvertina savo simpatiją. Tiesiog iš kelių gerų kandidatų pasirenka turtingesnį.
Efektyviausias būdas - dėmesys...
Vienas geriausių būdų užkariauti moterį yra dėmesys. Turbūt nerasi moters, kuri pasakytų, jog jai per daug dėmesio. Moteris dėmesį priima kaip natūralų, savaime aiškų reiškinį. Jei dėmesys yra tinkamos kokybės ir trukmės, silpnosios lyties atstovėms labai sunku atsilaikyti - tokiu atveju moters pavergimas garantuotas.
Paprastai moterims norisi girdėti malonius žodžius, komplimentus, teigiamai vertinančius jų pasiekimus, nuveiktus darbus, ir priešingai - vyrų taip pamėgtas grožio liaupsinimas yra labai "slidi" tema. Kai vyras komentuoja kitų moterų grožį, pašnekovei gali susidaryti įspūdis, jog jis domisi kitomis moterimis, o ne ja. Jeigu jis nutarė žodžiais išsamiau įvertinti jos grožio, rūbų privalumus, ji gali nutarti, kad jis nėra atviras, meluoja. Tik ir lieka pasakyti kažką panašaus kaip: "tu labai žavi", "tu puikiai atrodai". Tačiau ir tai pavojinga, nes įtari moteris pagalvos, jog ji graži būtent šiandien, o vakar ji atrodė blogai. Jokiu būdu negalima neigiamai komentuoti moters išvaizdos.
Vyriško tipo moteris dėmesys erzina. Jos žino, kas bus toliau, ir nepasiduoda žavesiui. Jos prisileidžia tik tokius vyrus, kuriuos pasirenka pačios. Vienas geriausių būdų pavergti tokias moteris yra neigiamas dėmesys. Turbūt daug kas prisimena, kaip besimokant mokykloje kuris nors klasiokas "nugalėjo" draugę, tampydamas ją už kasų, ištepdamas rašalu jos sąsiuvinius. "Vyriškos" merginos konkuruoja su vaikinais, paprastai yra fiziškai stiprios. Jos pripažįsta atkaklumą ir jėgą. Joms taip pat patinka pretenduojančių į ją vaikinų muštynės, kasdienė kova. Jos netiki žodžiais, vertindamos vyrus privalumą teikia jų darbams, realiems pasiekimams.
... arba priešingai - ignoravimas
Kai kada gana efektyvus metodas moteriai pasiekti yra pabrėžtinas jos ignoravimas. Nesant antipatijos iš jos pusės ir vyrui turint pakankamai kantrybės, toks ignoravimas suveikia. Šiuo atveju reikia nuolatos rodytis siekimų objektui, bet dėmesio neskirti. Būnant bendroje kompanijoje galima užimti kitą merginą, bet saikingai.
Skausmas - subjektyvus pojūtis. Jo intensyvumas priklauso nuo organų pažeidimo, skausmo slenksčio, centrinės nervų sistemos būklės. Daugybė moterų nuolat patiria nuolatinį ar epizodinį skausmą, kuris trukdo gyventi, pailsėti, užmigti. Jis yra pagrindinis daugelio ginekologinių ligų simptomas. Nukenčia asmeninis, socialinis ir seksualinis gyvenimas, moteris atrodo liguistai ir nuolat pavargusi....
Skaityti daugiauKiek turėtų trukti lytinis aktas, geriausiai žino moteris, todėl jos ir reikia pasiklausti. Bet ar verta patikėti, kai ji meilikaujančiai sako, jog jai užtenka ir tų 30 sekundžių? Greičiausiai protinga ir mylinti moteris labai nenusimins dėl kelių per greitai išsiveržusios sėklos kartų, bet jeigu taip atsitinka visada? Paguodžiant galima pasakyti, kad priešlaikinė ejakuliacija - lengviausiai išsprendžiama seksualinė problema....
Skaityti daugiauKasdien pas ginekologus apsilanko daugybė įvairaus amžiaus moterų, kurias vargina mėnesinių ciklo sutrikimai. Kartais gali užtekti tik menko streso, didelio nuovargio, ir menstruacijos sutrinka. Kiekviena moteris bent kartą patiria nedidelių ciklo nukrypimų, kurie nekelia didelio pavojaus, tačiau kartais tai gali būti prasidedančios ligos signalas. Kaip išgirsti tokį signalą ir juo pasirūpinti? Kalbamės su akušere-ginekologe Vita JAUNIŠKIENE....
Skaityti daugiauPrižiūrėti ausis ne mažiau svarbu nei reguliariai valyti dantis, plauti plaukus ar karpyti nagus. Daugiausia ausų priežiūros sunkumų sukelia joje besikaupiančios tąsios, geltonos išskyros - ausies siera. Šių išskyrų kiekis yra individualus: vieniems jos gaminasi tiek mažai, kad ji niekada nesikaupia, tuo tarpu kitų ausyse kamščiai susidaro kas du trys mėnesiai. Nepamanykite, jog ausies siera tik teikia rūpesčių - ji yra labai svarbi bei naudinga, nes apsaugo ausų landas (nuo būgnelio iki išorinės ausies) nuo dulkių, bakterijų ir kitų nešvarumų. Taigi jos ausyje turi būti, tik, žinoma, ne per daug....
Skaityti daugiauBeveik kiekvienam bent kartą gyvenime ūžė, spengė ar zvimbė ausyse. Tačiau ar visada į tokius dalykus reikia kreipti dėmesį? Viena mūsų žurnalo skaitytoja pasakoja apie savo problemą ir klausia: „Jau keleri metai man tiek dieną, tiek naktį ūžia ausyse. Ar yra kokių gydymo būdų nuo to ūžesio išsigydyti, ar teks kentėti visą gyvenimą?“ Manau, šis klausimas labai aktualus daugeliui, taigi pasistengsiu papasakoti apie šį simptomą išsamiau...
Skaityti daugiauTikrai nedaugelis vos sunegalavę skuba pas gydytoją. Visų pirma, kol užsiregistruosi ir pateksi, nesunki liga praeis savaime, o jei reikia tik konsultacijos... Gyvename XXI amžiuje, todėl daugeliui visagalis internetas yra geriausias patarėjas. Veikiausiai todėl žurnalo „Sveikas žmogus“ interneto tinklalapyje, taip pat vis populiarėjančiame „Facebook“ puslapyje ir sulaukiame daugiausia mūsų skaitytojų klausimų. Kiti savo problemas išdėsto laiške redakcijai. Apžvelgsime dalį jų. Šįkart pasirinkome ginekologiją, o į klausimus atsako Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos Moterų konsultacijos vadovė docentė Rosita Aniulienė....
Skaityti daugiauKiekvienai porai moters nėštumo metu lytiniai santykiai sukelia tam tikrų dvejonių. Vienoms poroms nėštumas seksualiniam gyvenimui teikia tik privalumų, kitoms – tai susirūpinimas ir problemos. Iškyla begalės klausimų, į kuriuos atsakymus gali pateikti tik moterį nėštumo metu prižiūrintis gydytojas. Kas atsitiks, jeigu moteris patirs orgazmą? Ar galima mylintis sužaloti kūdikį? Ar gali seksas sukelti persileidimą? Kokia yra infekcijos patekimo rizika? Į šiuos klausimus atsako Vilniaus gimdymo namų akušerė-ginekologė ALINA KITOVIENĖ....
Skaityti daugiauMoksliniai tyrimai nustatė, kad natūrali kontracepcija ne tik įmanoma, bet ir gali būti efektyvi (toms, kurių ciklas reguliarus, patikimumas – daugiau nei 90 proc.). Kiekviena moteris turi tam tikrą ciklo ritmą, todėl reikia tik išmokti stebėti savo pojūčius. Dažniausiai rekomenduojama naudotis keliomis vaisingų ir nevaisingų dienų nustatymo metodikomis. Apie kalendorinį, temperatūros ir gleivių stebėjimo metodus konsultuoja gydytojas ginekologas med.dr. Genadijus KRAVČENKA....
Skaityti daugiauGinekologė Violeta Jonaitienė jau septynerius metus nepaliauja žavėtis Suomijos mokslininkų išradimu – hormonine gimdos spirale. Šiai kontracepcijos priemonei prieš dešimtmetį pasirodžius Lietuvoje, gydytoja viena pirmųjų šalyje ėmė ją siūlyti savo pacientėms. Pasak ginekologės, per tiek metų neteko girdėti blogų atsiliepimų, o dažna moteris po kurio laiko grįžta „antram kartui“. Jonaitienė yra tokia tikra šios priemonės veiksmingumu, nes pati yra ją išbandžiusi. Gydytoja ją dažniausiai skiria nemaloniam sutrikimui, kuris kamuoja daugelį moterų, – gausioms mėnesinėms mažinti....
Skaityti daugiauVitaminai ir mikroelementai – kiekvieno žmogaus organizmui būtinos medžiagos. Norėdami išvengti organizmo išsekimo, imuninės sistemos susilpnėjimo, turėtume kasdien papildyti savo maisto racioną vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis. Šįkart apie tai, kodėl mūsų organizmui taip reikalingas magnis....
Skaityti daugiauŽmogaus kūne nuolatos vyksta įvairios cheminės reakcijos. Vykstant medžiagų apykaitai, kūno temperatūra svyruoja apie + 37°C. Tačiau žmonės ar net žmonių bendruomenės turi individualias „normalios“ kūno temperatūros variacijas. Išsamiau apie visa tai kalbamės su Kauno medicinos universiteto klinikų Infekcinių ligų klinikos prof. Alvydu Laiškoniu....
Skaityti daugiauNuo senų laikų geriamoji soda buvo patikima pagalbininkė ir pyragą kepant, ir virtuvę valant, ir ligas visokias išvaikant. Prisiminkime jos galias ir paklausykime įvairių specialistų nuomonės, kuo soda gali padėti dabar....
Skaityti daugiauMedicinos specialistai, remdamiesi pasaulio statistikos duomenimis, teigia, kad dauguma ligų prasideda nuo žarnyno veiklos sutrikimų. Norint išgydyti organizmą ar išvengti ligų, visų pirma būtina išvalyti organizmą – pašalinti jame susikaupusius šlakus bei toksinus....
Skaityti daugiauPakilusi temperatūra nėra liga, o tik ligos požymis. Net keliais laipsniais pakilusi temperatūra rodo organizmo reakciją į ligą – vadinasi, organizmas pradeda kovoti su liga. Žmogaus kūno temperatūra svyruoja – mažiausia ji yra naktį (tuomet lėčiausia medžiagų apykaita) ir ryte, o, organizmui tampant aktyvesniam (dieną), ji vertinama kaip normali, kai yra 36,4–36,7°C. Nuo neaukštos temperatūros vaistų nereikia. Tačiau ką daryti jei temperatūra nedaug pakilusi laikosi ilgesnį laiką? Ką rodo ilgalaikė pakilusi temperatūra, kokios galimos priežastys ir ką tokiu atveju daryti, konsultuoja Vilniaus sveikatos namų vaikų ligų gydytoja Lorita BUDRIENĖ....
Skaityti daugiauNe vieną šimtmetį stengiamasi padėti tiems, kuriems išsivysto priklausomybė nuo alkoholio. Kuriami vaistai, atrandamos vis naujos psichoterapinės metodikos, praktikuojama ir „bobučių medicina“. Kelyje į pergalę prieš priklausomybę visi metodai tinkami? Bent jau tokios nuomonės yra net kompetentingiausi medikai, dirbantys su priklausomais žmonėmis. Anot jų, alkoholizmo gydymas turi būti kompleksinis, tačiau kas įeina į tą kompleksą – artimųjų ir pačio žmogaus reikalas. TV laidos kūrybinė grupė pasikalbėjo su keliais specialistais, turinčiais ne vienerių metų darbo patirtį. Teiravomės apie vieną dažnai taikomą metodą, kuris kartais suteikia žmogui antrą galimybę, o kartais ir ne. Apie kodavimą. ...
Skaityti daugiauŠiame straipsnyje sužinosite, kokie yra pagrindiniai priklausomumo nuo alkoholio simptomai, kokios gali būti jo priežastys ir kokios šiandien yra alkoholizmo gydymo galimybės....
Skaityti daugiau
Lankytojų komentarai
Parašykite savo nuomonę