Dažniausiai užduodami klausimai apie hialurono rūgšties injekcijas

Kiekviena moteris nori kuo ilgiau išlaikyti skaisčią ir lygią veido odą. Dažniausiai tam nepakanka kasdienės priežiūros ir net profesionalios kosmetikos. Su metais oda tampa ne tokia lygi ir elastinga. Todėl geriausia išeitis, Lietuvoje ypač populiarėjanti pastaraisiais metais – hialurono rūgšties injekcijos. Tai sprendimas toms, kurios svajoja pamiršti atsiradusias raukšleles ir mėgautis elastinga veido oda. Visgi, kaip ir daugelis estetinės dermatologijos procedūrų, hialurono injekcijos apipintos gandais ir legendomis. Todėl šį kartą pateikiame populiariausius klausimus, kuriuos specialistams tenka išgirsti apie šią procedūrą bei atsakymus į juos.

 

Hialuronas ir botulinas – vienas ir tas pats?

Tai kone dažniausias klausimas, kurį išgirsta specialistai. Taip jau yra, jog su šiomis procedūromis nesusidūrusios moterys dažnai maišo hialurono ir botulino medžiagas. Daugelis mano, jog tai visiškai vienodos injekcijos raukšlių korekcijai. Tačiau tai netiesa. Todėl prieš nusprendžiant, kokios injekcijos Jums reikalingos, reikėtų pasidomėti, kaip veikia šios procedūros.

 

Svarbiausias skirtumas yra tas, jog hialuronas yra odos užpildas, kuris suteikia odai prarasto tūrio  ir padeda pritraukti daugiau drėgmės. Tokio tipo injekcijos dažniausiai naudojamos gilioms nosies-lūpų raukšlelėms, dar kitaip vadinamoms nosolabialinėmis. Taip šios hialurono rūgšties injekcijos pat naudingos  skruostų kontūrams pabrėžti, lūpų apimties didinimui. Mažesnio klampumo hialurono rūgšties užpildai naudojami giluminiam drėkinimui. Taip  suteikiama elastingumo veido, kaklo odai. Dažniausiai tai efektas, išliekantis metus ar netgi ilgiau. Tuo tarpu botulino toksinas veikia kitu principu – jis kuriam laikui užblokuoja raumens nervinį impulsą. Todėl jis yra efektyviausias preparatas norint atsikratyti nuo intensyvios mimikos atsiradusių pykčio, rūpesčio raukšlių kaktos srityje. Botulino injekcijos taip pat efektyvios norint atsikratyti smulkių raukšlių aplink akis, kitaip vadinamos “žąsų kojelėmis”. Norinčioms geriausio efekto, profesionalai pataria rinktis abiejų procedūrų derinį. Svarbu prieš tai pasikonsultuoti su gydytoju specialistu.

 

Kur atliekama procedūra?

Kasmet vis labiau populiarėjant grožio procedūroms, jų paklausa sparčiai didėja. Natūralu, jog atsiranda specialistų, ne itin kokybiškai atliekančių šias procedūras. Tačiau tokius atskirti labai paprasta. Jeigu norite, kad procedūra būtų atlikta profesionaliai ir be komplikacijų, rinkitės gydytojų specialistų paslaugas. Hialurono ir botulino injekcijos gali būti atliekamos tik kvalifikuotų gydytojų, turinčių veiklos licencijas ir tik licencijuotose sveikos priežiūros įstaigose. Dažniausiai tokias injekcijas atlieka gydytojai dermatologai bei plastikos chirurgai. Tačiau jokiu būdu intervencinių procedūrų, tokių kaip grožio injekcijos, neturėtų atlikti tam išsilavinimo ir žinių neturinčios visažistės, kosmetikės ar kosmetologės grožio salonuose.

 

Kiek laiko trunka procedūra?

Populiarėjančios hialurono rūgšties injekcijos atliekamos prieš tai išsamiai pasikonsultavus su procedūrą atliksiančiu gydytoju. Priklausomai nuo procedūros apimties, dažniausiai injekcijos užtrunka 30-60 minučių. Jų metu suleidžiamas hialuronas kartu su nuskausminamaisiais, tad procedūra nėra skausminga. Rezultatas matomas iškart po procedūros, todėl galite džiaugtis gerokai atjaunėjusia ir sveikesne savo oda.

 

Ar tai kenksminga procedūra?

Kaip ir daugelis grožio procedūrų, taip ir hialurono rūgšties injekcijos kartais kelia pacientėms nerimą ir įvairių nepagrįstų baimių. Specialistai dažnai išgirsta klausimą, ar tai nėra kenksminga sveikatai. Tačiau atsakymas – ne. Hialurono rūgštis natūraliai veikia Jūsų odą. Ji suleidžiama į paodį ir veikia itin efektyviai. Rūgštis sujungia vandenį, iš vidaus drėkina odą, tonizuoja odą ir apsaugo ją nuo išorės kenksmingo poveikio. Todėl nereikia baimintis dėl pašalinių efektų ar neigiamo poveikio Jūsų sveikatai.

 

 

Hialurono injekcijos – tik moterims?

Grožis ir sveika išvaizda tampa vis svarbesniu mūsų gyvenimo siekiu. Todėl jau seniai grožio procedūros nebėra siejamos tik su moterimis. Hialurono rūgšties injekcijos – taip pat. Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje, vyrai taip pat nori išlaikyti elastingą ir jaunatvišką veido odą. Juos taip pat erzina mažos ar didesnės raukšlelės veidrodyje, todėl specialistai vis dažniau kabinetuose sulaukia ir vyrų. Hialurono rūgštis veikia tiek moterų, tiek vyrų veido odą, todėl šios injekcijos yra tiek pat efektyvios abejoms lytims.

Paruošė

Sapiegos klinika

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA
Tel.: +370 655 50200 
El. paštas: info@sapiegosklinika.lt
V. Grybo g. 17,  LT 10318, Vilnius

DARBO LAIKAS
I - V    10:00 - 19:00
VI       10:00 - 15:00
VII       nedirbame

 

ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGA
Licencijos Nr. 3670, UAB Sapiegos klinika
303433522, PVM LT100008979019

 

 

 

 

 

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Mūsų draugai

Mūsų draugai