Pavergti kitą

Žinoma, universalių būdų kito širdžiai užkariauti nėra, kaip nėra universalių moterų ir vyrų. Pats žodis "pavergti" tarsi nurodo galimybę padaryti kitą žmogų priklausomu jam nežinant, nepastebint pačio proceso. Dažnas filosofas "laužo" galvą: kodėl gi taip stengiamės įpareigoti sau kitus žmones ir patys įsipareigoti tikėdami, kad šis žmogus yra būtent mums skirtas? Juo labiau jog visi žinome, kad didelė dalis santuokų baigiasi skyrybomis? Deja, visa paaiškinančio atsakymo kol kas dar nėra. Renkantis telieka pasikliauti savo intuicija, o siekiant pavilioti - savo išradingumu ir atkaklumu...
 

IEVAI
Kaip pavergti vyrą?
Pavergimas pavergimui nelygu
Nors paguldyti vyrą į lovą gali beveik bet kuri moteris, ypač jei jis dar šiek tiek išgėręs ar vartojęs narkotikų, ar tai galima vadinti pavergimu? Tik žiūrint paviršutiniškai gali pasirodyti, kad pavergti vyrą yra lengva.
Seniau moterys vengdavo aktyviai siekti vyro palankumo, jos tik laukdavo, kada vyrai teiksis atkreipti į jas dėmesį. Situacija nuolatos keičiasi, daugėja merginų, siekiančių užkariauti konkretų vyrą. Vis tiktai didelė dalis moterų nesiima aktyvių žingsnių vyrų atžvilgiu net ir ilgą laiką būdamos vienišos.
Moterų seksualumas
Mechaninis požiūris į seksą verčia kovoti dėl patrauklaus, vyriškai gražaus vyro dėmesio. Moters noras mylėtis labai imponuoja vyrui visų pirma dėl to, kad vyras skiria seksui didelį dėmesį. Taip pat jam malonu, kai moteris įvertina jo seksualinius sugebėjimus. Bet vyrai dažnai yra įsitikinę, jog moters seksualumas yra jos jausmų pasekmė, ir nesugeba suvokti, jog moteriai seksualiniai santykiai taip pat gali būti pirmoje vietoje. Dažniausiai moters seksualinis poreikis sustiprėja, kai ilgą laiką mylėdamasi ji patiria malonumą nepasiekdama orgazmo (iškrovos). Taip pat padidėjusį potraukį jaus moteris bijanti, kad bus palikta.
Ji gali labai daug...
Turėdama konkretų tikslą, moteris gali pasiekti labai daug. Puikiai žinodama, kaip vyrams patinka seksas, ji panaudoja visą savo žavesį ir seksualinę patirtį. Vyrai labai mėgsta pataikavimą, nuolankumą, visišką emocinį ir fizinį atsidavimą. Čia tinka ir pilvo šokis, ir sekso įvairovė, ypač vyrų mėgstamas oralinis seksas. Nesibaigiančios orgijos, subtilus ir atviras seksualumo demonstravimas veikia teigiamai.
Moters aktyvumas siekiant pavergti vyrą gali būti gerokai daugiau nei seksas. Tai daugkartinis skambinimas telefonu, kvietimas į pasimatymus, įvairių formų laiškų rašymas, kvietimas į svečius, vaišinimas pačios pagamintais valgiais, alkoholiu. Kartais padeda sąmoningas nesinaudojimas kontracepcinėmis priemonėmis ir kaip pasekmė - nėštumas arba melagingas pranešimas apie pastojimą. Ne visos šitos priemonės visuomet padeda pavergti vyrą, bet ištekėt už jo - tikrai. Todėl kai kurios moterys supranta pavergimą kaip vedybas.
Burtininkių pagalba
Neretai moterys, norėdamos užkariauti vyrą, griebiasi burtų, užkalbėjimų. Tai senos liaudies priemonės atsakomajai meilei sukelti. Moterys labiau nei vyrai linkusios tikėti šiuo metodo naudingumu. O jei tikėsi, tai labiau ir padės...


Kai jausmai vienpusiai
Jei moteris vyrą myli, visai natūralu siekti jo palankumo. Tiek daug amžių moterys buvo priverstos slėpti savo jausmus, tegul nors dabar jos būna apdovanotos už kantrybę. Moters vienpusė meilė yra ypač žeminanti, nes jai yra sunkiau užslopinti savo jausmus. Nesąžiningas vyras gali pasinaudoti jos jausmais, išnaudoti jos kūną nieko jai neduodamas. Vyrai neretai priima vienpusius moters jausmus kaip jos silpnumą, netgi kvailiojimą. Tikras vyras turėtų pasistengti sukurti savyje atsakomąją meilę mylinčios moters atžvilgiu arba kuo greičiau ryžtingai atsisakyti bendrauti su ja.
Grubi konkurencija - ne išeitis
Kartais tenka išgirsti apie grubią konkurencinę kovą tarp moterų dėl vieno vyro. Būtent silpnosios lyties atstovės pasižymi atkaklumu siekdamos savų tikslų. Kartais prieš žmoną griebiamasi telefoninio terorizmo, atvirų grasinimų, net prievartos. Kovoti su žmona ir vaikais yra sunku, tokia kova sėkminga būna paprastai tik pradžioje. Jei kova užsitęsia, tai rodo vyro neryžtingumą. Taip pat pravartu žinoti, jog vyrus gąsdina perdėta moters agresija, nes tai yra tarsi vyro, o ne moters bruožas. Protingesnis vyras, pamatęs draugės agresiją prieš žmoną, susimąstytų dėl savo ateities su ta drauge.
Sugundyti vyrą, kuris augina vaiką
Jeigu vyras yra našlys arba išsiskyręs ir pats augina vaiką, sugundyti jį labai paprasta. Mat vyrai kratosi "moteriškų" darbų ir labai apsidžiaugia, kai atsiranda moteris, sugebanti vaikui atstoti motiną. Šiuo atveju net moters išvaizda ir seksualumas yra ne tiek svarbūs kaip darbštumas ir meilė vaikui.
ADOMUI
Kaip pavergti moterį?
"Pavergimo" priežastys
Lytinis potraukis.
Viena iš priežasčių - pavergti, kad su moterimi būtų įmanomas lytinis gyvenimas. Nuo seniausių laikų moteris saugodavosi lytinių santykių su svetimais vyrais, seksas iki vedybų draudžiamas visų religinių konfesijų. Gal todėl kad ir kiek stipriai norėtų vyras lytiškai santykiauti, dėl sekso pradžios sprendžia moteris. Tas sprendimas gali būti neišsakomas garsiai arba būna nesąmoningas, tiesiog "pajuntamas".
Meilė.
Kita svarbi priežastis siekiant moters - meilės jausmas. Vienpusiai jausmai yra labai paplitę, jie sukelia žmonėms daug kančių. Mylintis ir nesulaukiantis atsako vyras patiria ypač didelį pažeminimą. Tuomet gyvenimas virsta nuolatiniu bangavimu: šalia susižavėjimo ir vilties atsiranda nusivylimas, atstūmimo nuojauta. Toks bangavimas gali tęstis keletą metų: jis ima griauti žmogaus gyvenimą, mažina jo darbingumą, tiesiog "susargdina". Kuo gilesni jausmai, kuo žmogus prieraišesnis, tuo sunkiau save įveikti. Nugalėjęs save "išsivaduoja" iš savo lūkesčių, vilties bendrauti, sujungti gyvenimą su mylimąja. Todėl pavergti mylimąją, sukelti jai atsakomuosius jausmus yra daug geriau negu viską prarasti.
Praktiniai sumetimai.
Norą pavergti gali skatinti materialūs, praktiniai sumetimai. Taip atsitinka, kai moteris yra vyresnė už vyrą daugiau nei penkeriais metais, yra vieniša, turi gerą darbą, užima išskirtinę padėtį visuomenėje. Pasitaiko du situacijos variantai: 1) vyras yra įsimylėjęs; 2) vyras siekia karjeros, galbūt praturtėti moters sąskaita. Vyresnei moteriai labai imponuoja galimybė bendrauti su jaunesniu už ją vyru, tai glosto jos savimeilę. Deja, abu šie variantai dažniausiai baigiasi išsiskyrimu.
Auklėjimo pasekmė.
Daliai vyrų, patyrusių nusižeminimą vaikystėje (griežta vyriško tipo motina), nepilnavertiškumo kompleksas išlieka ir suaugus. Vieni iš jų įnirtingai atakuoja, "kolekcionuoja" moteris, taip siekdami jų palankumo, meilės, sekso. Kiti įsimylėdami, tačiau nesusimąstydami iš esmės eina tuo pačiu keliu, nors jų jausmai ir yra nuoširdūs. Jie veda, po to išsiskiria, ir taip ne vieną kartą. Visiems šiems vyrams būdinga tai, jog ir bendraudami su moterimi kaip lygūs su lygiomis, jie nesugeba gerai jaustis. Vienintelis būdas jausti komfortą - siekiant moters palankumo bei meilės žemintis ir tuo pačiu atkakliai kovoti. Pati moteris (jos asmenybė) nėra svarbi. Jos grožis lemia sprendimą ją atakuoti. Kartais kova gali tęstis net keletą metų. Toks ilgas puolimas beveik visada pavyksta, tačiau tuomet ir kyla problemų. Kai moteris įsimyli, prisiriša prie šio vyro, galbūt ir pastoja, pagimdo kūdikį, ji su juo susilygina, vėliau tampa priklausoma. Būtent tada vyras nustoja ja žavėtis, palieka tą, kurią visai nesenai laikė savo karaliene.
Siekis "turėti modelį".
Noras pasiekti, pavergti gražią moterį ("Miss modelį") būdingesnis turtingesniems vyrams. Čia graži žmona yra interjero dalis, vienas iš daiktų, įrodančių šeimininko turtą. Moteris nejaučia jokių jausmų savo vyrui, yra tik apskaičiavimas, patogaus, prabangaus gyvenimo siekimas. Vieni turtingi vyrai siekdami moters ciniškai apskaičiuoja savo žingsnius, išlaidas. Kiti prisiriša, neturėdami tikslo pavergti. Jiems vis nedingsta abejonės, kodėl mylima moteris draugauja su juo, kuo čia dėtas turtas. Solidūs vyrai paprastai žino, jog moterį įveikti nesudėtinga, ilgos kovos neprireiks. Tarp kitko, vienas iš dažniausių vyrų motyvų praturtėti yra galimybė laisvai manipuliuoti moterų jausmais ir kūnais. Šie vyrai mokėjimą bendrauti pakeičia stora pinigine.
Pinigai suteikia vyro ir moters bendravimui malonų blizgesį, padidina komfortą. Tuomet susitikimai būna ypač malonūs -skanūs valgiai, gėrimai, tolimos kelionės, brangios dovanos, gražūs rūbai... Su tokiu vyru maloniau bendrauti, gera už jo tekėti. Tokios poros retai išsiskiria. Dauguma ištekančių už solidžių vyrų įvertina savo simpatiją. Tiesiog iš kelių gerų kandidatų pasirenka turtingesnį.
Efektyviausias būdas - dėmesys...
Vienas geriausių būdų užkariauti moterį yra dėmesys. Turbūt nerasi moters, kuri pasakytų, jog jai per daug dėmesio. Moteris dėmesį priima kaip natūralų, savaime aiškų reiškinį. Jei dėmesys yra tinkamos kokybės ir trukmės, silpnosios lyties atstovėms labai sunku atsilaikyti - tokiu atveju moters pavergimas garantuotas.
Paprastai moterims norisi girdėti malonius žodžius, komplimentus, teigiamai vertinančius jų pasiekimus, nuveiktus darbus, ir priešingai - vyrų taip pamėgtas grožio liaupsinimas yra labai "slidi" tema. Kai vyras komentuoja kitų moterų grožį, pašnekovei gali susidaryti įspūdis, jog jis domisi kitomis moterimis, o ne ja. Jeigu jis nutarė žodžiais išsamiau įvertinti jos grožio, rūbų privalumus, ji gali nutarti, kad jis nėra atviras, meluoja. Tik ir lieka pasakyti kažką panašaus kaip: "tu labai žavi", "tu puikiai atrodai". Tačiau ir tai pavojinga, nes įtari moteris pagalvos, jog ji graži būtent šiandien, o vakar ji atrodė blogai. Jokiu būdu negalima neigiamai komentuoti moters išvaizdos.
Vyriško tipo moteris dėmesys erzina. Jos žino, kas bus toliau, ir nepasiduoda žavesiui. Jos prisileidžia tik tokius vyrus, kuriuos pasirenka pačios. Vienas geriausių būdų pavergti tokias moteris yra neigiamas dėmesys. Turbūt daug kas prisimena, kaip besimokant mokykloje kuris nors klasiokas "nugalėjo" draugę, tampydamas ją už kasų, ištepdamas rašalu jos sąsiuvinius. "Vyriškos" merginos konkuruoja su vaikinais, paprastai yra fiziškai stiprios. Jos pripažįsta atkaklumą ir jėgą. Joms taip pat patinka pretenduojančių į ją vaikinų muštynės, kasdienė kova. Jos netiki žodžiais, vertindamos vyrus privalumą teikia jų darbams, realiems pasiekimams.
... arba priešingai - ignoravimas
Kai kada gana efektyvus metodas moteriai pasiekti yra pabrėžtinas jos ignoravimas. Nesant antipatijos iš jos pusės ir vyrui turint pakankamai kantrybės, toks ignoravimas suveikia. Šiuo atveju reikia nuolatos rodytis siekimų objektui, bet dėmesio neskirti. Būnant bendroje kompanijoje galima užimti kitą merginą, bet saikingai.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

marie lauriane
2023-01-12 11:45
Mano vardas Marie. Esu čia tam, kad paliudyčiau apie puikų ir galingą burtininką, vardu Dr.Ozalogbo. Buvau tokia sutrikusi ir sugniuždyta, kai mano vyras paliko mane dėl kitos merginos. Man jo labai reikėjo, nes aš jį labai mylėjau. Taigi aš susisiekiau su šiuo puikiu burtininku, kad padėtų internete. Jis padėjo man užkalbėti jį meilės kerais ir vos per 48 valandas mano vyras grįžo namo, verkdamas ir maldaudamas atleidimo, kad niekada nematytų jokios kitos moters, išskyrus mane, Dr. . Ir Jis taip pat atvėrė akis, kad įsivaizduotų, kiek daug meilės mes dalijamės kartu. Rašydamas šį liudijimą dabar esu pats laimingiausias žmogus. Noriu rekomenduoti šį puikų burtų ratuką visiems, kuriems tikrai reikia skubaus sprendimo dėl meilės išsiskyrimo, narcisistinio išnaudojimo, meilės ir meilės grąžinimo, skyrybų ar šeimos problemų, galite susisiekti su juo asmeniniu el. ozalogboshrine@gmail.com arba whatsapp jam adresu +2348162562991 jo Facebook puslapyje; https://www.facebook.com/Drozalogbo/
wendyjones
2023-01-10 11:07
Šiandien jaučiuosi toks laimingas dėl pagalbos, kurią man suteikė daktaras Ozalogbo, kad sugrąžinau savo vyrą savo burtais. Esu ištekėjusi 3 metus ir tai buvo taip baisu, nes mano vyras mane apgaudinėjo ir siekė skyrybų. Bet kai internete aptikau daktaro Ozalogbo elektroninį laišką, kurį paskelbė ponia, nusprendžiau su juo susisiekti, paaiškinau jam savo situaciją, tada kreipiausi pagalbos, bet mano didžiausiai nuostabai jis man pasakė, kad padės mano atvejis, nes nėra problemos be sprendimo. Čia aš švenčiu, nes mano Vyras grįžo namo ir labai džiaugiuosi savo santuoka, kokia puiki šventė. Aš ir toliau liudysiu internete, nes daktaras Ozalogbo yra tikras burtininkas. Kodėl nesusisiekite su daktaru Ozalogbo dabar, jei susiduriate su kokiais nors iššūkiais santykiuose su psichinės sveikatos problemomis arba išgyvenate skyrybas, el. paštu ozalogboshrine@gmail.com arba WhatsApp jam adresu +2348162562991 jo Facebook puslapyje; https://www.facebook.com/Drozalogbo/
SANDRA
2011-10-07 03:16
NEZINAU AR CIA TIESA TIESIOK MAN REIKIA PATARIMO....iklimpau i nemalonia padeti ...draugavau su vaikinu pradzioj buvo viskas idealu taciau laikuj begant pastebejau kad jis tolsta nuo manes.meginau su juo kalbeti taciau viskas buvo veltuj.po savaites nuo mano pastebejimo jok jis tolsta jis jau buvo su kita ...su ja jis isbuvo menesi laiko tuomet ja paliko ir vel sugryzo pas mane taciau as niekaip nesuvokiu ka man daryti jis kviecia mane kartu pas ji gyventi bet tuo pat metu yra saltas visiskai man neskire demesio,neskambina o kai paskambinu as jis sako kad myli mane;ir visgi vel tuo pat metu skambineja savo buvusei nori ja susigrazinti... nebeismastau ka man daryti tuo pat metu seubingai ji myliu negaliu be jo gyventi ir tuo pat metu labai nervinuosi, nes bijau jo netekti antra karta...labai prasau jai kas turite minciu ar patarimu rasykite i mano el pasta...buciau labai dekinga ... MANO EL PASTAS(sandra.kemeziene@gmail.com) ACIU ....
tds
2010-07-27 14:07
man atsitiko tokia beda, liepos 3d mane paliko mergina tiesiog isdave mane su juo... visa sita menesi bandziau ja susigrazinti labai daug kalbejau... ji dabar su kitu, kuris ja tik isnaudoja ir kas svarbiausia kad ji to nesupranta ir galvoja kad tai rimti santykiai. as is jos akiu matau kad ji vis dar mane myli, ir as ja myliu... bet pas mane ji nebenori gristi nes nesupranta kad ja tik isnaudoja kaip prostitute... zmones gal zinot kokiu keru ar uzkalbejimu kaip susigrazinti mylima moteri. galbut pazistam kokiu bobuciu kurios galetu ja uzkalbeti...prasau jei ka nors zinot, duokit ju kontaktus man i el pasta tdss@draugas.lt isanksto dekoju...
Luka
2010-01-20 20:18
Bjaurus dalykas ta meilė be atsako.Straipsnis geras, tačiau, kai kvailai įsimyli, niekas nepadeda...
Carina
2009-12-10 22:51
ačiū, daktare, geras, išsamus straipsnis. Toks kartą per metus virtualybėje pasitaiko. :*
Lina
2008-03-11 23:41
Tikrai šį straipsną galiu pritaikyti sau,nes žiauriai nemėgstų kai man pataikauja vyrai,o vat siekti jų dėmesio pačiai ir užkariauti meilę žymiai įdomiau ir maloniau kai pagaliau pavyksta.
Zvake
2007-10-22 00:02
Tiesos yra tiek, kiek atpazistame save ivardintuose stereotipuose. Jie istiesu egzistuoja. Ir Gyd. psichoterapeutas-seksopatologas Viktoras ŠAPUROVAS juos nesusapnavo, tai jo studiju,darbo vaisius.
Lolita
2007-05-06 01:50
Matosi stereotipai tebegyvi, bet tiesos yra... tik nesuprantu, kam tie pataikavimai...Nemyli- nereikia, gi ne tragedija.Kam listi kazkam i sikna? Kvailos priezastis vilioti vienas kita, bet kad daugelis, deja, jomis vadovaujasi. Ignoravimas kaip metodas is vis neefektyvus,jeigu kitas tavim nesidomi, juo labiau neprades zavetis , jeigu tu pradesi ignoravimo programa. Juo labiau atgraso.
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai