Romanas su vedusiu vyru, arba kodėl meilužė retai tampa žmona

Gyvenimas lieka gyvenimu, ir norime to ar ne, kartais atsiduriame meilės trikampyje. Gana dažnai moterys draugauja su vedusiais vyrais. Kartais tai tęsiasi ne metus ar dvejus, o dešimtmečius. Kodėl tai vyksta? Mūsų pašnekovė gydytoja ginekologė Ingrida Kravčenkienė sako: „Esu moteris, sukaupusi nemažą gyvenimo patirtį. Bėgant metams jaunatvišką maksimalizmą iškeičiau į maksimalią toleranciją.“ Taigi laisvos moters ir vedusio vyro santykių peripetijos ir perspektyvos moterų gydytojos akimis.

 

„Manau, kad taip buvo visada, ir dabartis nėra išskirtinė. Tai vyksta dėl to, kad žmonės kartais ieško, ko nepametę, neįvertina to, ką turi, ir trokšta to, ko neturi, net nesusimąstydami rizikuoja prarasti žvirblį rankoje, dėl gervės danguje,“ – mintimis dalijasi Ingrida Kravčrenkienė.

 

O jeigu moteris neturi nei „žvirblio“, nei „gervės“? Kaip tada? Juk vieniša moteris nenori būti viena, trokšta save realizuoti seksualiai, emocionaliai...

 

Moteris – emocinga būtybė. Jei ji flirtuoja, tai nereiškia, kad ieško draugo, jai tiesiog patinka vyrų dėmesys. Išsiskyrusi ar vieniša moteris santykius su svetimu vyru dažniausiai užmezga dėl azarto, sportinio intereso, o ne tam, kad realizuotų save. Mano sutiktos vienišos moterys draugauja su vedusiais vyrais, nes nenori susisaistyti nuolatiniais įsipareigojimais. Tokia padėtis joms patogi, tai jų pasirinkimas.

Kai vieniša moteris nori realizuoti save, ji tai ir daro: pastoja ir augina vaiką, turi draugių, draugų. Vyrų jos gyvenime tai yra, tai nėra, bet jai nepriimtinas slidus antraeilės meilužės vaidmuo. Su vedusiais vyrais ilgą laiką dažnai draugauja ištekėjusios moterys, bet tai jau kita tema.

 

Paklausiu Jūsų kaip gydytojos ir kaip moters. Ką reiškia būti vedusio vyro meiluže?

 

Į šį klausimą geriau atsakytų pati meilužė (šypsosi). Esu mačiusi labai laimingų ir labai nelaimingų meilužių. Laimingos džiaugiasi gyvendamos taip, kaip nori. O nelaimingosios neretai vaidina joms primestą vaidmenį. Jos neturi jėgų ar drąsos sau to pripažinti ir tapti padėties šeimininkėmis. O gal jų toks būdas, nuolat skųstis ir reikšti nepasitenkinimą, nors aplinkiniams ji atrodo vargšelė, kuriai nepasisekė.

Nebūsiu originali, bet pasakysiu, kad ir meilužės statuse galima įžvelgti daug teigiamų dalykų. Pavyzdžiui, meilužei kiekvienas susitikimas yra šventė: dovanos, švelnūs žodžiai, karštas nenuobodus seksas. Neretai mylimasis nudirba ir vyriškus darbus namuose, ir produktų nuperka, ir valgį pagamina, ir t.t. Jeigu moteriai tai priimtina, kodėl gi ne?

 

Kad ši padėtis patogi vyrui – aišku daugeliui. Tačiau kodėl šiems santykiams pritaria vienišos moterys? Tai gyvenimo būdas, iššūkis?

 

Nesu tikra, kad ši padėtis patogi vyrui. Nereikėtų įsivaizduoti vyro seksualiniu gigantu ar nepasotinamu meilužiu. Vyrai, kaip ir moterys, nori tikrų ir nuolatinių santykių, pagarbos ir meilės šeimoje, dėl ko jie šeimą ir sukuria. O papildomų emocijų ieško, kai negali iki galo savęs realizuoti šeimyniniame gyvenime; kai negerai jaučiasi dėl žemos savivertės, perdėto kuklumo arba kitų psichologinių priežasčių.

Vienišos moterys pritaria tokiems santykiams, nes nenori būti vienos, nori turėti šalia vyrą ir bent kokį seksualinį gyvenimą. Kaip sakoma, jei Dievas neskyrė nuolatinio, tai turėti nors retkarčiais ateinantį.

 

Angelina Zalatorienė savo knygoje „100 laipsnių“ rašo: „Tikras vyras savo švelnumu gali moteriai išauginti sparnus ir suteikti pasitikėjimo, kuris atlaikys visas gyvenimo negandas, ir ji iki šimto metų jausis visavertė. Jei meilužis ar vyras yra netaktiškas, nemokša ir grubus, jis išugdys nevisavertiškumo jausmą, neurozes, depresijas, frigidiškumą, pagiežą visai vyrų padermei, taip pat daug ligų: cistas, miomas, mastopatijas, neurozes, vėžį“. Kokia Jūsų nuomonė apie tai?

 

Didžiai gerbiu ir vertinu p. A. Zalatorienės nuomonę ir poetišką polėkį, bet esu praktikuojanti šiuolaikinė ginekologė, todėl savo nuomonę grindžiu gyvenimo proza – medicinos faktais. O mokslinėje literatūroje vėžio, cistų ir miomų atsiradimo priežasčių sąraše netikęs vyras nefigūruoja. Aišku, jei moteris nuolat patiria stresą dėl nevisaverčių santykių su vyru, tai gali paskatinti įvairių psichosomatinių ligų atsiradimą. Lytiniu gyvenimu ir bendravimu nepatenkinta moteris negali jaustis laiminga. Jeigu prieš 100 metų dailiosios lyties atstovės buvo labai priklausomos nuo vyrų, tai dabar – jau kiti laikai.

 

Kas gi pasikeitė?

 

Šiandien moterys valdo valstybę, vadovauja karinėms pajėgoms. Jos pačios pasirenka, su kokiu vyru miegoti, sutikti šventes, gimdyti, auginti vaikus. Jeigu moteris pasirinko netinkamą vyrą ar meilužį, tai jos bėda, bet tikrai ne tragedija. Jei vyras netenkina, ar verta kankintis? Paskenduolės Veronikos laikai praeity. Klausimas „būti ar nebūti?“ išspręstas „būti“ naudai. Šiuolaikinė moteris privalo aiškiai ir vienareikšmiškai suvokti, kad ji pati kuria savo laimę. Joks vyras ar meilužis to padaryti negali. Baikime dejuoti priskirdamos vyrams antgamtinių galių – mus susargdinti ar išgydyti. Vyrai taip pat turi silpnybių, nori būti suprasti ir mylimi. Jie kankinasi ir jaučiasi nelaimingi, tik gal geriau nei moterys moka tai nuslėpti po agresijos ar savidestrukcijos kauke.

 

Ką turėjote omenyje pokalbio pradžioje sakydama: „bėgant metams jaunatvišką maksimalizmą iškeičiau į maksimalią toleranciją“?

 

Jaunatviškas maksimalizmas tuo ir žavus, kad žinai atsakymus į visus klausimus, gali pamokyti, ką, kaip reikia daryti. Dalini gyvenimo tiesas, atklydusias iš vaikystės svajonių, pasakų ar meilės romanų. Jaunatviškas maksimalizmas nėra tiesiogiai susijęs su amžiumi, tai daugiau gyvenimo išminties stoka. Ir jeigu jaunystėje tai sukelia nuoširdžią šypseną ar net susižavėjimą, tai vyresniame amžiuje – užuojautą.

25-erius metus dirbdama gydytoja sutikau daug vyrų ir moterų, kurių istorijos vėrė ir tebeveria mano išminties pynę, kurių dėka į pacienčių klausimą: „daktare, ką darytumėte mano vietoje?“ nuoširdžiai atsakau:„nežinau“.

Būdama brandžiame amžiuje nebijau nežinoti, nes labai sunku įsijausti į kito žmogaus situaciją, būnant saugiame patarėjos vaidmenyje. Pagaliau tai, kas tinka man, netiks kitai – vyro, gyvenimo stiliaus pasirinkimu, ar tolerancija šalia esančiam.

Manau, išmintingiausia, kai moteris pati priima jai atrodantį teisingiausią sprendimą ir prisiima už jį atsakomybę.

 

O jeigu meilužė pastoja?

 

Moteris visuomet turi du variantus: gimdyti arba ne. Patariant, kaip elgtis konkrečiu atveju, reikėtų žinoti visas gyvenimo aplinkybes, esamą situaciją, visus „už“ ir „prieš“; įvertinti vyro ir moters tarpusavio santykius, jų norus ir galimybes. Jeigu vyras iš tiesų myli, žada ja rūpintis, padėti materialiai ir dvasiškai, kodėl gi nepagimdžius jam kūdikio?

O gal moteris nusprendžia vaikutį auginti pati? Visais atvejais geriausias patarėjas yra protas ir širdis.

 

Kokios, Jūsų manymu, turėtų būti bendravimo su vedusiu vyru taisyklės?

 

Labai svarbu turint artimus santykius su vedusiu vyru jaustis gerai ir saugiai. Patarčiau kiekvienai moteriai, prieš įsisukant į santykių verpetą su vedusias (ar nevedusiais) vyrais, sau pačiai aiškiai ir nuoširdžiai atsakyti: „ar esu tikra, kad šito man reikia? ar iš tiesų aš jo trokštu?“. Jeigu „taip“,– pirmyn, klausimų daugiau neiškyla. Jeigu „ne“– jūsų laukia dideli nusivylimai. Jei abejojate ir dar nesate tikra, kad šių santykių jums reikia, geriau jų nė nepradėti.

 

Kodėl meilužė retai tampa žmona?

 

Dėl to, kad žmoną jis jau turi. Pakeisti žmoną meilužei sunku, nes ji ir žavi vedusį vyrą, būdama jam „proginė“, o ne „kasdieninė“. Išmintinga ir mylinti žmona eliminuos meilužę nesunkiai. Net įsitaisydamas meilužę vyras nesąmoningai trokšta atkreipti žmonos dėmesį į save. Ir jeigu jis dar reikalingas, žmona pasinaudos savo išskirtiniais ginklais: švelnumu, paslaugumu ir pan. Patikėkite, kiekviena iš mūsų esame savo vyro ekspertė.

Vyro, ieškančio žmonos, ir vyro, ieškančio meilužės, motyvacija – skirtinga. Ieškantis meilužės trokšta nuotykių, naujų seksualinių potyrių, rizikos, adrenalino, nori sau ir kitiems įrodyti, kad dar yra fiziškai pajėgus. O žmona vyrui – „patogi“, sava, nes vaikų motina, nes ją pažįsta (ir pripažįsta) jo mama, draugai, bendradarbiai; nes sėdi prie lovos, kai jis karščiuoja, ar guli ligoninėje, supranta, kad jis šiandien pavargo darbe, todėl sekso nebus, ir t.t. Aišku, būna įvairių situacijų. Vis dėlto meilužė gana retai tampa laiminga žmona...

 

Žvilgtelėjus į užsienio šalių statistiką, matyti, kad daugėja skyrybų sulaukus 60-ties metų. Atrodo, ir vyresniame amžiuje vis labiau norima būti laimingam gyvenant su mylimu.

 

Būti laimingam yra prigimtinis žmogaus noras, todėl geriau pajusti laimę vėliau nei niekada. Ir sutikus sau tinkamą žmogų tik brandžiame amžiuje, kodėl gi nebūti drauge? Tikiu, kad laiminga gali pasijausti tik mylėdama ir dalindamasi meile, supratimu, pagarba, o ne įskaudindama šalia esantį. Todėl sunkiai įsivaizduoju laimingą meilužę, kai kitoje barikados pusėje lieka nelaiminga žmona; jau nekalbant apie besiblaškantį įsibaiminusį vyrą – „dviejų ponių tarną“.

Belieka moterims palinkėti labiau įsiklausyti į save ir nebijoti priimti gerų sprendimų.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Kate Gintare
2023-03-20 13:15
Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters. Atrodė, tarsi ji būtų jį užkeikusi, per naktį jis atsisuko prieš mane be jokio įspėjimo. Tai atsitiko praėjusiais metais, buvau beviltiška, todėl pasinaudojau kiekviena burtų liejimo svetaine, kurią galėjau rasti be rezultatų. Draugas man atsiuntė daktaro Ilekhojie kontaktą ir aš susisiekiau su juo. Jis pradėjo dirbti su manimi vasario mėnesį ir dėl viso jo nuostabaus darbo aš ir mano vyras vėl esame kartu. Esu labai laiminga ir privilegijuota, kad mano pusėje yra toks puikus žmogus kaip jūs. Ačiū! Daktaras Ilechojie. Reikia pagalbos, WhatsApp Dr Ilekhojie telefonu +2348147400259 arba el. paštu gethelp05@gmail.com
Alora Rivas
2023-03-16 21:27
Mano 2 metų vaikinas su manimi išsiskyrė praėjusią savaitę. Aš nevalgiau ir su niekuo nesikalbėjau, daug verkiau, buvau tokia prislėgta ir streso, kad dėl visų streso ir depresijos atsidūriau ligoninėje. Vieną dieną, kai internete ieškojau meilės patarimų, nes aš giliai jį myliu ir rūpinuosi ir noriu, kad mes vėl būtume kartu kaip pora. Radau galingą vyrą, vadinamą Ilekhojie, kad jis išsprendė tiek daug santykių problemų ... Taigi, aš susisiekiau su juo ir paaiškinau jam viską, tada dr. Ilekhojie man pasakė, kad jis grįš pas mane per 48 valandas po to, kai jis padės man susitaikyti. Tai puikiai veikė, kaip jis pažadėjo, ir Davidas atgaivino ir pradėjo prašyti manęs priimti jį atgal. Dabar esu tokia laiminga, kad dr. Ilekhojie padarė, kaip pažadėjo. Kreipkitės į dr. Ilekhojie kaip 100% garantuotą ir veiksmingą. Siųskite jam el. Laišką el. Paštu (gethelp05@gmail.com Whatsapp +2348147400259
marielauriane007@gmail.com
2023-03-16 20:22
Mano vardas Marie. Esu čia tam, kad paliudyčiau apie puikų ir galingą burtininką, vardu Dr.Ozalogbo. Buvau tokia sutrikusi ir sugniuždyta, kai mano vyras paliko mane dėl kitos merginos. Man jo labai reikėjo, nes aš jį labai mylėjau. Taigi aš susisiekiau su šiuo puikiu burtininku, kad padėtų internete. Jis padėjo man užkalbėti jį meilės kerais ir vos per 48 valandas mano vyras grįžo namo pas mane verkdamas ir maldaudamas atleidimo, kad niekada nematytų jokios kitos moters, išskyrus mane, Dr. . Ir Jis taip pat atvėrė akis, kad įsivaizduotų, kiek daug meilės mes dalijamės kartu. Rašydamas šį liudijimą dabar esu pats laimingiausias žmogus. Noriu rekomenduoti šį puikų burtų ratuką visiems, kuriems tikrai reikia skubaus meilės išsiskyrimo ar šeimos problemų sprendimo. Galite susisiekti su juo asmeniniu el. pašto adresu; ozalogboshrine@gmail.com arba whatsapp jam adresu +2348162562991
marie lauriane
2023-03-16 20:21
Mano vardas Marie. Esu čia tam, kad paliudyčiau apie puikų ir galingą burtininką, vardu Dr.Ozalogbo. Buvau tokia sutrikusi ir sugniuždyta, kai mano vyras paliko mane dėl kitos merginos. Man jo labai reikėjo, nes aš jį labai mylėjau. Taigi aš susisiekiau su šiuo puikiu burtininku, kad padėtų internete. Jis padėjo man užkalbėti jį meilės kerais ir vos per 48 valandas mano vyras grįžo namo pas mane verkdamas ir maldaudamas atleidimo, kad niekada nematytų jokios kitos moters, išskyrus mane, Dr. . Ir Jis taip pat atvėrė akis, kad įsivaizduotų, kiek daug meilės mes dalijamės kartu. Rašydamas šį liudijimą dabar esu pats laimingiausias žmogus. Noriu rekomenduoti šį puikų burtų ratuką visiems, kuriems tikrai reikia skubaus meilės išsiskyrimo ar šeimos problemų sprendimo. Galite susisiekti su juo asmeniniu el. pašto adresu; ozalogboshrine@gmail.com arba whatsapp jam adresu +2348162562991
Aurelia Daiva
2023-03-14 14:00
Radau dieviškąjį pagalbininką, kuris yra labai tikras, sąžiningas ir daro tai, ką sako darys, prireikė kelių dienų, kol mano burtai išaiškėjo, o rezultatai nuostabūs... telaimina jus ir, kad Dievas jus saugo ir gerai . Su daktaro Ilekhojie pagalba susigrąžinau savo buvusįjį. Visą gyvenimą nesu matęs nieko panašaus, jaučiuosi labai laimingas ir patenkintas, priėmiau teisingą sprendimą. Tai taip tikra ir galinga!! Whatsapp jam tiesiogiai +2348147400259). Jei nori besąlyginės meilės, turi visiškai save atiduoti. Meilė yra įsipareigojimas, o ne jausmas. Žinokite skirtumą. Santykiams reikia rimto įsipareigojimo, kurio dauguma neturi. Santuoka yra dar sunkesnė ir dauguma jų nesugeba susidoroti su įsipareigojimais būti ištikimam, ištikimam, atsidavusiam savo sutuoktiniui ir gyvenimui kartu, nes tai yra jūsų prioritetas ir niekas kitas nesvarbu. Susisiekite su daktaru Ilekhojie ir raskite savo santuokos ar santykių problemų sprendimus El. paštas: gethelp05@gmail.com
Aurelia Daiva
2023-03-14 13:27
Radau dieviškąjį pagalbininką, kuris yra labai tikras, sąžiningas ir daro tai, ką sako darys, prireikė kelių dienų, kol mano burtai išaiškėjo, o rezultatai nuostabūs... telaimina jus ir, kad Dievas jus saugo ir gerai . Su daktaro Ilekhojie pagalba susigrąžinau savo buvusįjį. Visą gyvenimą nesu matęs nieko panašaus, jaučiuosi labai laimingas ir patenkintas, priėmiau teisingą sprendimą. Tai taip tikra ir galinga!! Whatsapp jam tiesiogiai +2348147400259). Jei nori besąlyginės meilės, turi visiškai save atiduoti. Meilė yra įsipareigojimas, o ne jausmas. Žinokite skirtumą. Santykiams reikia rimto įsipareigojimo, kurio dauguma neturi. Santuoka yra dar sunkesnė ir dauguma jų nesugeba susidoroti su įsipareigojimais būti ištikimam, ištikimam, atsidavusiam savo sutuoktiniui ir gyvenimui kartu, nes tai yra jūsų prioritetas ir niekas kitas nesvarbu. Susisiekite su daktaru Ilekhojie ir raskite savo santuokos ar santykių problemų sprendimus El. paštas: gethelp05@gmail.com
Rosita Kupčiūnienė
2023-03-14 10:20
Mano vardas Rosita Kupčiūnienė. Vedybinės bėdos įvedė mane į didelę netvarką, dėl kurios, deja, išsiskyriau su vyru. Beveik metus išgyvenau labai daug. Bandžiau judėti toliau, bet negalėjau, nes likau sudaužyta ir sudužusi širdis ir turėjau du vaikus, kuriais galėčiau pasirūpinti viena. Visa tai aš niekada nenustojau mylėti savo buvusio vyro ir vėl bandžiau sutvarkyti mūsų sąjungą, kol sužinojau apie DR ISIKOLO, kuris internete buvo plačiai žinomas dėl pagalbos žmonėms. Turėjau su juo susisiekti ir sužinojau, kad jis taip pat gali man padėti, ką jis padarė, kai aš jo laikiausi. Jis atkūrė ryšį tarp manęs ir mano vyro, o skyrybos buvo anuliuotos, o mes kartu esame laimingesni net labiau nei aš kada nors įsivaizdavau. Jis yra patikimas ir patikimas, o vos per 2 dienas jo darbo rezultatas pasireikš be jokių abejonių. arba taip pat galite parašyti jam el. laišką adresu isikolosolutionhome@gmail.com
Silvija Pridotkienė
2023-03-13 14:29
laba diena visiems. Man buvo labai sunku, kai mano vaikinas paliko mane dėl kitos moters. Aš buvau emociškai sužlugdytas ir nežinojau, ką daryti, kad jį susigrąžinčiau. Mėnesius išgyvenau bėdą ir visur ieškojau pagalbos, kol sužinojau apie DR ISIKOLO. Susisiekiau su juo ir paaiškinau savo problemas. Jis norėjo man padėti ir paraginti laikytis procedūrų, kad galėtų atkurti meilę tarp manęs ir mano vyro ir taip pat užtikrinti, kad mes abu vėl sugrįžtume vienas į kitą. Aš įvykdžiau visus reikalavimus ir jis atliko savo darbą. Po 48 valandų gavau žinutę iš savo vaikino, prašydama pasimatymo, kad galėtume išmesti daiktus. Dabar mes vėl kartu ir viskas dėka DR ISIKOLO. Jis taip pat gali jums padėti, jei esate pasirengęs tikėti ir išlikti viltingas. Tiesiog parašykite jam el. paštu: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite naudoti WhatsApp telefonu +2348133261196.
Camila Acuna
2023-03-13 11:33
Prieš kelias savaites pradėjau pastebėti keistą savo vyro elgesį ir sužinojau, kad mano vyras su kuo nors susitikinėja. Pradėjo vėlai grįžti iš darbo, beveik nebesirūpina nei manimi, nei vaikais, Kartais išeina ir net negrįžta namo apie 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad išspręsčiau šią problemą, bet nesėkmingai. Labai jaudinuosi ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete aptikau svetainę, kurioje teigiama, kad daktaras Ilekhojie gali padėti išspręsti santuokines problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Susisiekiau su juo ir jis pažadėjo man padėti susitaikymo burtu. Aš padariau viską, ko jis manęs prašė, ir, kaip ir Rodiko atveju, turiu rezultatų. Jis pradėjo prisipažinti apie viską, ką padarė, ir paprašė manęs duoti jam antrą galimybę pasitaisyti. Dr. Ilekhojie dėka mano vyras dabar yra labiau mylintis ir atsakingesnis. Susisiekite su dr Ilekhojie šiais kontaktais Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Florence Hooper
2023-03-11 00:16
PRIVALOMA PERSKAITYTI DĖKINIMO ĮRAŠAS.
Mano vardas Florence Hooper, esu gero daktaro Ogundele darbo ir sąžiningumo liudininkas. Jei jums reikia pagalbos susigrąžinti savo meilužį, atkurti nutrūkusius santykius? Susisiekite su gydytoju Ogundele. Šis žmogus yra sąžiningas ir galingas. Jo „WhatsApp“ pokalbis, „Viber“ pokalbis arba telegrama: +27638836445. Galite jam padėkoti ir už mane, šis vyras atnešė ramybę mano santuokoje ir jo burtai nekenksmingi.
Ieva Šumauskas
2023-03-10 11:00
Esu Ieva Šumauskas ir esu čia, kad be galo daug pasakočiau apie tai, kaip man padėjo meilės specialistas. DR ISIKOLO su savo didžiosiomis galiomis atkūrė mano namus ir laimę, kuria dalinausi su savo vyru, ir tai tikrai kažkas, už ką esu amžinai dėkingas. Taip atsitiko, kad beveik metus buvau bejėgė ir prislėgta, kai vyras paliko mane dėl santuokinių problemų, su kuriomis susidūrėme. Dariau viską, ką galėjau, kad išgelbėčiau savo santuoką ir niekas nepasiteisino, kol DR ISIKOLO neatėjo į pagalbą. Jis man padėjo, o meilė ir laimė, kuria dalinausi su savo vyru, sugrįžo ir dar nuostabiau. Žinau, kad skamba keistai, jei jis tikrai gali kam nors padėti, bet 100% garantuoja, kad jis jūsų nenuvils, kai tikina, kad po dviejų dienų pasieksite norimų rezultatų. Jis taip pat gali jums padėti, jei norite suteikti jam galimybę tai padaryti. parašykite jam dabar šiuo adresu: isikolosolutionhome@gmail.com arba rašykite jam per WhatsApp arba Viber telefonu +2348133261196
Florence Hooper
2023-03-10 09:36
PRIVALOMA PERSKAITYTI DĖKINIMO ĮRAŠAS.
Mano vardas Florence Hooper, esu gero daktaro Ogundele darbo ir sąžiningumo liudininkas. Jei jums reikia pagalbos susigrąžinti savo meilužį, atkurti nutrūkusius santykius? Susisiekite su gydytoju Ogundele. Šis žmogus yra sąžiningas ir galingas. Jo „WhatsApp“ pokalbis, „Viber“ pokalbis arba telegrama: +27638836445. El. paštas: ogundeletempleofsolution@gmail.com Galite jam padėkoti ir už mane, šis vyras atnešė ramybę mano santuokoje ir jo kerai yra nekenksmingi.
Pamela Hugo
2023-03-09 22:04
Noriu pasidalinti savo nuostabia patirtimi su daktaru Ilekhojie. Mano vyras 5 metus mane apgaudinėjo ir aš susidūriau su juo, dėl ko kilo muštynės, dėl kurių jis paprašė skyrybų. Aš verkiau ir iškart susirgau. Kai internete ieškojau atsitiktinių istorijų apie žmones, kurių situacija panaši į mano, pamačiau kažkieno liudijimą ir kaip daktaras Ilekhojie sudarė taiką tarp porų. Susisiekiau su juo ir jis man paaiškino, kaip įmanoma susitaikyti su vyru ir po kelių dienų jis atšauks skyrybas, kurių aš norėjau. Padariau viską, ko jis prašė, ir lygiai po trijų naktų po darbo mano vyras paskambino atsiprašyti už sukčiavimą ir paprašė grįžti namo su tiek daug pažadų. Dėkoju už jūsų pagalbą, daktare, jūs tikrai esate palaima. Jei esate tokioje pačioje situacijoje, kaip ir aš, susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir paprašykite pagalbos. El. paštas: gethelp05@gmail.com arba skambinkite / Whatsapp +2348147400259
Gabija Viltrakiene
2023-03-09 13:21
Kai buvo prarasta viltis, kad mano ir mano vaikino santykiai vėl pradės veikti, DR ISIKOLO atėjo ir viską sutvarkė, ir jis liks mano vertinamas visą likusį gyvenimą. Per daug kartų patyriau emocinę traumą dėl nesibaigiančių problemų, kurias turėjau su savo vyru, ir tai privedė prie mūsų išsiskyrimo, o aš ieškojau pagalbos ir sužinojau apie DR ISIKOLO, kuris man atėjo į pagalbą. Jis man papasakojo procedūras ir paragino jų laikytis, ką aš mielai padariau ir jis neatidėliojo mano problemų sprendimo proceso, o rezultatą gavau vos per 2 dienas, kaip tikino jis. Nesivaržykite ieškoti pagalbos kitur, nes jam per daug sekasi padėti žmonėms ir jam niekada nepasiseka, kad gautumėte ieškomą sprendimą. Rašykite jam dabar per WhatsApp/Viber: +234-8133261196 arba el. paštu per: isikolosolutionhome@gmail.com
Melody
2023-03-08 13:10
DĖMESIO, MANO VARDAS MELODY WALKER:
Ar ieškote būdo, kaip susigrąžinti santykius arba susigrąžinti buvusį meilužį? Jei taip, jums pasisekė. Internete mačiau liudijimą apie daktarą Ogundele, kaip jis padėjo kažkam susigrąžinti žmoną, ir susisiekiau su juo dėl pagalbos. Esu tokia laiminga, kad mano vyras grįžo su manimi. Daktaras Ogundele per 24 valandas sugrąžino mano vyrą su savo burtais, o jo galios yra nekenksmingos. Jei jums reikia pagalbos susigrąžinant buvusįjį ar santykius, galite susisiekti su juo WhatsApp, Viber arba telegrama: +27638836445. Jis tau padės, jis sugrąžino mano vyrą po 9 metų išsiskyrimo, susisiekite su juo šiandien ir vėl būkite laimingi savo santuoka ar santykiais.

FYI: Šis įrašas yra mano įvertinimas, padėk man padėkoti dr. Ogundele už pagalbą.
Erika Viltrakiene
2023-03-08 11:45
DR ISIKOLO YRA VIENINTELIS PATIKIMAS IR PAKANKAMAI SĄŽININGAS, KAD SUGRĄŽINTI JŪSŲ BUVO PARTNERIS
Niekada nežinojau, kad turiu didelę galimybę susigrąžinti savo vyrą, kol nesutikau DR ISIKOLO. Man buvo labai sunku, kai mano vaikinas paliko mane dėl kitos moters. Buvau sugniuždyta ir negalėjau susigrąžinti. Jo draugai ir šeima padarė viską, ką galėjo, kad mus suvienytų, bet tai nepasiteisino. Keletą mėnesių buvau viena ir nemačiau savęs mylinčios kitą. Taigi turėjau kreiptis pagalbos į DR ISIKOLO, kuris suteikė man privilegiją užtikrinti, kad mano širdies troškimai būtų patenkinti. Jis mus suvienijo, meilė ir laimė buvo atkurta. Jo žodžiai yra jo įpareigoti ir jis niekada nepasiduoda, kai niekam pažada 48 valandas pasiekti rezultatą, kuris mane nustebino, kai pasirodžiau mano paties rezultatas. Nesivaržykite ieškoti pagalbos kitur. Susisiekite su juo dabar. Jo el. paštas: isikolosolutionhome@gmail.com arba rašykite jam per WhatsApp: +234-8133261196.
Elena
2018-06-19 13:01
Tai yra mėgėjams ir poroms, kenčiančioms jų santykiuose, nes aš nenoriu, kad nė vienas iš jūsų netenka mirties, kai yra sprendimas.
Mano vyras daugelį metų paliko mane ir vaikus už kitą moterį. Aš bandžiau būti stipri tik vaikams, bet negalėjau valdyti skausmų, kurie kankina mano širdį. Man buvo skauda ir supainioti. Man reikėjo pagalbos, todėl nusprendžiau ieškoti internete ir susipažinome su svetainės puslapiu, kur aš pamačiau, kad Dr. Azim gali padėti sugrįžti mėgėjams. Aš kreipėsi į jį. Jis man pasakė, ką daryti, o tada jis man užpildė meilės rašybą. Mano nustebimas, po kelių dienų aš gavau telefono skambutį iš savo vyro, kuris sakė, kad jis manęs ir vaikai praleido. Mes suvienijome su daug meilės ir džiaugsmo.
Aš labai vertinu dr. Azimą, nes nėra jokių problemų, kurių jis negalės išspręsti.
Jei kyla problemų jūsų santykiuose arba esate rimtai serga, pvz., Insultas, ŽIV ir tt, nedvejodami kreipkitės į jį el. Paštu: Azimsacredshul@gmail.com
kimmy
2016-01-30 10:19
Sveiki visi, esu visiškai dėkinga galingas voodoo kunigas, kuris išgelbėjo mano santuoka. Aš ieškoti pagalbos iš įvairių žmonių, nes aš myliu tiek daug mano vyras ir aš nenoriu mesti ką mes sukūrėme iki 19 metų. Mano draugas įvedė mane į jį, likusi dalis buvo istorija, ir aš negalėjau patikėti, kaip efektyviai jo darbas buvo. Aš žinau daug žmonių, kuriems reikia yra padėti beviltiškai, jei norite pasiekti jam yra elektroninio pašto adresą yra nakodako@gmail.com jei norite užduoti klausimus jūs galite susisiekti su manimi kaip gerai pricekimmy3@gmail.com man bus daugiau nei laimingi galėdami padėti.
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai