Seksas ir pinigai

Pinigų reikšmė visuomenėje yra puikiai žinoma. Išgyventi be jų šiuolaikiniame pasaulyje beveik neįmanoma. Piniginiai santykiai daro įtaką visoms gyvenimo sritims, taip pat ir vyrų bei moterų santykiams. Tarpasmeniniams santykiams turi reikšmės turimų pinigų kiekis, pajamų šaltiniai. Vyrų ir moterų santykiams taip pat yra svarbus nekilnojamasis bei kitoks turtas, kurio kiekis ir kokybė dažniausiai atitinka pajamų dydį. Žodis "prekė" yra glaudžiai susijęs su žodžiu "pinigai". Tam tikromis aplinkybėmis seksas tampa piniginių santykių objektu. Tai - prostitucija. Ją galima būtų apibrėžti kaip galimybę gauti seksualines paslaugas už jas sumokėjus. Tokių paslaugų teikimo metu kitas žmogus (kitos ar tos pačios lyties) sutinka dalyvauti lytiniame akte pasyviai arba aktyviai. Bet seksas - tai dar ne meilė. Galima nusipirkti seksą, nuolankumą, bet meilės - niekados. Be to, pinigai seksą lemia ne tik ikisantuokinio bendravimo metu, bet ir šeimoje.
 


IEVAI
Prostitucija vadinama seniausia profesija. Nors bėgant amžiams buvo religinių ir kitokio pobūdžio prostitucijos rūšių, pati dažniausia yra ekonominio pobūdžio prostitucija. Senovės Graikijoje Hetros savo klientams už pinigus suteikdavo intymias ir dvasines paslaugas, panašių pavyzdžių būta ir kitose šalyse. Seniau ir dabar egzistuoja prostitučių gradacija, atitinkamai skiriasi ir kaina. Bet visuomet už prostitutės paslaugas buvo mokama (pinigais, daiktais, alkoholiu ir t.t.).
Prostitutės visuomenėje paprastai yra smerkiamos. Kai kuriose šalyse ši veikla yra įteisinta, kitur - ne, bet egzistuoja visur. Tik nedidelė dalis moterų užsiima prostitucija iš pašaukimo, siekdamos realizuoti savo seksualinį potraukį. Kitoms moterims tai yra pajamų šaltinis. Gyvenant sunkiomis finansinėmis sąlygomis šis užsiėmimas neturėtų būti smerkiamas.
Šeimose pasitaiko atvejų, kai pinigai reguliuoja seksą. Vienur sekso ryšys už pinigus yra tiesioginis - moteris tiesiog šantažuoja savo vyrą, reikalaudama pinigų, dovanų. Kitose šeimose tokio ryšio nėra, tačiau vis vien vyro pajamos turį įtakos seksui. Nesunku įsivaizduoti šeimą, kurioje vyras ilgesnį laiką yra bedarbis. Anksčiau ar vėliau finansinės problemos ims brautis į tarpusavio santykius, taip pat ir seksualinius. Vienose šeimose tai atsitinka anksčiau, kitose - vėliau.
Deja, neištikimybė mūsų visuomenėje yra populiari. Dažnai šeima be problemų išgyvena ilgesnį laiką, kol galiausiai užgyventas turtas būna pastebimas kitų moterų. Neretai ta kita moteris yra sekretorė, bendradarbė. Neturėdama kitokių galimybių siekti geresnio gyvenimo ir eidama lengviausiu keliu, ji pradeda atakuoti turtingesnį vyrą, sutikdama su visais jo dvasiniais ir seksualiniais pageidavimais. Jeigu kova būna sėkminga, naujoji draugė tampa turto šeimininke. Kai tikslas pasiektas, paprastai buvęs nuostabus seksualinis ikivedybinis gyvenimas gana greitai pasibaigia.
Beirstančioje šeimoje seksas tampa problema. Vyras, turėdamas draugę, lytinių santykių gali reikalauti ir iš savo žmonos. Jei finansinės galimybės nekokios, buvusi pora dar kurį laiką turi gyventi kartu. Tuomet vyro seksualiniai reikalavimai ir kitokie agresyvūs veiksmai tampa neturto ir blogų vyro charakterio ypatybių pasekme.


Žmonės išradingi. Be prostitucijos, sugalvotas seksas telefonu, internetu. Tai nėra tiesioginis lytinis aktas. Šiais būdais tenkinamas žmonių noras bendrauti su priešingos ir savo lyties atstovais atsižvelgiant į jų geismus. Šis užsiėmimas nepadidina pavojaus užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Šiuo atveju gašlūs žodžiai, jaudinantys nuogalių vaizdai, pornografinių filmų scenos vėl gi yra prekė, už kurią mokami pinigai.
Ekonominiai pasikeitimai visuomet lemia ir seksualinius santykius. Jeigu šeima buvo sukurta jausmų pagrindu, gražūs santykiai ne visuomet išlieka iki gyvenimo pabaigos. Tarkime, staigus vyro pajamų augimas, žmonos išėjimas iš darbo auginant vaikus sukuria nelygybės situaciją. Taip šeima, kuri iš pradžių buvo emociškai ir seksualiai harmoninga, visiškai pasikeičia. Vyras gali pradėti reikalauti sekso įvairovės, nužiūrėtos filmuose ar susitikimuose su prostitutėmis.
Dauguma moterų nesieja meilės su pinigais. Seksas yra meilės dalis. Seksualinis artumas - tai dovana mylinčiam vyrui (ir sau). Tačiau kad ir kokia stipri meilė, visoms jos formoms realizuoti reikia finansinių pamatų, ypač jeigu meilė tęsiasi ilgiau negu kelias dienas. Ilgesnį laiką gyvenant šeimoje meilės santykiai neretai silpnėja, tuomet ir seksas gali tapti ne toks spontaniškas. Nejausdama pakankamo vyro dėmesio, moteris atšąla fizinei meilei. Taip atsiranda pagrindas pavydui ir finansinėms pretenzijoms, susijusioms su seksu.
ADOMUI
Vyrams moterų prostitucija visada buvo ir yra svarbi. Kadangi vyrai labiau priklausomi nuo sekso (tai lemia stiprus fiziologinis lytinis potraukis), todėl susilaikymas, ypač priverstinis, sukelia problemų. Fiziologinis diskomfortas verčia ieškoti partnerės, dažnai net nesirūpinant jausmais. Nemaža dalis vyrų dėl moralinių principų vis tik susilaiko nuo prostitučių paslaugų, susirasdami draugių, kurioms nereikia mokėti, neretai gelbsti masturbacija.
Vyrai nusiperka prostitučių paslaugas įvairiais būdais ir progomis. Yra pageidaujančių užsisakyti moterį į namus ar kitur gimtadienio ar kita proga. Per pažinčių firmas kai kurie vyrai ieško moterų tam vakarui, nors pagrindinė šių firmų funkcija - pažindinti žmones santuokai. Moteris, ieškodama gyvenimo draugo, per tokią firmą rizikuoja susilaukti nemalonių pasiūlymų.
Deja, galimybė susipažinti per skelbimą, internetą daugelio žmonių yra vertinama skeptiškai. Atvykęs į pirmą susitikimą vyras neretai iš karto nori išsiaiškinti, ar yra greitų lytinių santykių galimybė, ir, išgirdęs neigiamą atsakymą, pasitraukia. Kitiems kantrybės užtenka dar 1-2 susitikimas. Vyro nuomone, padori moteris vis tiek turi sutikti mylėtis po susitikimo, geros vakarienės. Tai pigesnis būdas nei išsikviesti prostitutę.
Ir moterys, ir vyrai prostitutes vertina neigiamai. Prieš tai pabuvęs jos klientu, retas sugalvos ją vesti, nors ir tokių istorijų pasitaiko. Šiuo atveju vedybų motyvas - turėti išradingą sekso srityje žmoną. Deja, ši mintis klaidinga, nes prostitutė padidėjusį seksualumą demonstruoja darbo metu. O iš tiesų šie veiksmai gali jai kelti pasibjaurėjimą.
Vyrų prostitucija yra retesnė, nes daug mažesnis jos poreikis. Daugeliui moterų mintis, kad reikia mokėti už seksą, atrodo kvaila. Perkamų vyrų paslaugomis dažniausiai naudojasi seksualios, turtingesnės, nepriklausomos, vidutinio ar vyresnio amžiaus moterys. Neretai jos klaidingai jaučiasi nepatrauklios. Tarp šių moterų yra daugiau mėgėjų lytiškai santykiauti būtent su gerokai jaunesniu vyriškiu.
Ar gali vyras šeimoje naudotis žmonos poreikiu lytiškai santykiauti ir taip siekti materialinės naudos? Nebent jis būtų gerokai jaunesnis. Reta moteris kenčia nuo sekso trūkumo jo negaudama. Pats seksas moteriai nėra tokia vertybė kiek tai, ką jis simbolizuoja. Lytinis gyvenimas šeimoje yra artumo, nuosavybės teisės į sutuoktinį atspindys. Jaunesnis vyras anksčiau ar vėliau pradeda naudotis amžiaus skirtumo teikiamais privalumais, moters nerimu dėl pavojaus jį prarasti. Dar sunkiau moteriai būna gyvenant kartu nesusituokus. Tikėdamasi meilės, ji šelpia savo "alfonsą". Po jo eilinio ekskurso "į šalį" supyksta, išmeta daiktus pro duris ir po savaitės kitos verkdama prašo sugrįžti. Abi pusės iš esmės patenkintos šiuo žaidimu, nors tikslai ir skirtingi. Deja, čia nėra išeities, kurios taip trokšta moteris.
Kiek kainuoja draugystė su mergina? Draugystei visuomet reikia finansinių išteklių. Gyvenant materialiame pasaulyje viskas kainuoja. Aišku, pati meilė nevertinama pinigais. Niekas nemoka mylimajai už bučinį, glamonę, ji to neprašo. Užtat pinigai suteikia galimybių maloniai praleisti laiką, daug ką pamatyti ir patirti, pakeliauti. Reikia vietos, kur būtų galima susitikti, santykiauti. Pati karščiausia meilė, nesant sąlygų jai realizuoti, laikui bėgant išblėsta. Jei yra finansinių problemų, daug lengviau gyventi vienam ir su niekuo nesusitikti.
Iki šiol manoma, jog bendro laisvalaikio išlaidas turi apmokėti vyras. Taip manoma jau kelis šimtmečius. Bet vis daugiau atsiranda moterų, kurios jaučiasi nepriklausomos ir to paties siekia finansinėje srityje.
Viena iš naujesnių vyrų ir moterų bendravimo formų yra "sponsoriavimas". Vieni priskirtų šį reiškinį prostitucijai, kiti mano, jog tai įprastinis meilės ryšys. Mergina gali susirasti "sponsorių" per skelbimą arba atsitiktinai, pvz., kavinėje. Šioje situacijoje yra abipusė simpatija, nors ir nėra gilių jausmų. Moteris naudojasi savo draugo finansinėmis galimybėmis (nebūtinai vedusio), kad kurtų savo ateitį, baigų mokslus, taptų nepriklausoma. Tokia draugystė gali tęstis net penkerius ir daugiau metų.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Durex prezervatyvai
2012-01-25 19:20
Internetinėje parduotuvėje www.save24.lt galite įsigyti Originalių Durex, LifeStyleS prezervatyvų, prekės atveštos iš Anglijos, su visais sertifikatais, tikrai ne kinietiškas produktas, kuriais prekiauja kai kurios kitos internetinės parduotuvės:
Šiuo metu Durex: Extra safe, Elite, XL, Closefit, flavour, pleasuremax proforma prezervatyvai už 1 lt, pigiau sunkiai kur berasit.
Taip pat galite įsigyti LifeStyleS (Anglijoje vadinasi Mates) produkcijos už tokią pačią kainą. Pristatymas užtrunka 1-2 dienas.

Lojaliems klientams nuolaidos!

http://www.save24.lt/?prezervatyvai,24
virginijus70
2011-05-03 12:09
labas sa VAIKINAS jiskau mergina arba moteri kuri man duotu seksa gera.jieskau seksuale moteri kuri duotu pisti mano sunim. kuri duos pisti moteris mano sunim tai moterei duosiu iskarto 3000 litu kuri duos pisti mano SUNIM.863625243. as gyvenu vienas nuo savam name.esu nosavos imonies savininkas tartautinies turiu nama nosavava voketijoja berlino mieste .esu nosavos imonies generalinis diretorius. gvenu vienas nikam nepriklausumas .jieskau labai moteri kuri duotu pisti mano sunim .turiu du sunis vokeciu dogai .jie daug kartu ira pisen moterios .labai laukiu atsiliepimu maloniu is tokiu moteru .BUCIUKAS TOKIOM TIK MOTERIM
Lolita
2007-05-06 02:18
Pritariu Tikai.Deja, internetinemis pazintimis daznas nusivilia... ten visokiausiu kadru gi gali rasti, bet tikrai nesamone, kad ten VISI tik ir iesko sekso partnerio, nors faktas, kad tai vyksta. As su tokiais buvau susidurusi, lengva demaskuoti, o siaip internetines pazintys gali padeti susirasti antraja puse... pavyzdziui as ten radau savo vyra, nors, buvau skeptiskai nusiteikusi, kad ten tik lochai ir nevykeliai besedi. Tai netiesa. Tik nepilnameciai ar kokie kiti gaslunai siekia greitos aukos per interneta, o siaip ir normaliu nemazai...
Tika
2006-12-19 14:01
Tam daktarui reikėtų daugiau pasidomėti internetinėmis pažintimis... jei susipažinus su keliasdešimčia žmonių nei vienas iš jų iš manęs nesitiki sekso, tai kas čia - ar gydytojo patirties trūkumas, ar aš tik su tokiais žmonėm bendrauju?

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai