Magnio oksidas sveikatai palaikyti

Ko gero, daugelis žmonių žino, kad kai traukia blauzdas mėšlungis arba trūkčioja akių vokai - organizme trūksta magnio. Tačiau dar yra ir daugybė kitų požymių, rodančių, kad trūksta magnio ir jau reikėtų susirūpinti. Tai padidėjęs nervingumas, dirglumas, greitas nuovargis, atsirandantis dirbant įprastą darbą, blogas miegas, pilvo spazmai, užkietėję viduriai, padidėjęs kraujo spaudimas, širdies plakimai, dažni galvos skausmai.
 

Taigi pavasarį magnio trūkumą pajaučiame kone kiekvienas, ypač studentai, moksleiviai, emocinę įtampą patiriantys žmonės, dirbantys sunkų fizinį darbą ar pradėję aktyviai sportuoti bei laikytis dietų žmonės. Taip pat nėščioms moterims, žmonėms, sergantiems lėtinėmis širdies ligomis, hipertenzija, diabetu, svarbu organizmą papildyti magniu.
Šiuo metu daugelis žmonių, ypač sergančiųjų lėtinėmis ligomis, susirūpinę, kad vaistai brangsta, vis daugiau tenka primokėti ir už kompensuojamuosius vaistus. Todėl ne visada gali įsigyti ir vartoti papildų. Magnis saugo nuo aterosklerozės, mažina blogojo cholesterolio ir trombų susidarymo tikimybę, plečia kraujagysles, reguliuoja širdies ritmą, kraujo spaudimą, nervų ląstelių mitybą, todėl padeda išvengti insulto, infarkto, diabeto komplikacijų. Taigi, kai pakanka magnio, ir savijauta geresnė, ir vaistų gali reikėti mažiau. Todėl savo pacientams visada rekomenduoju suomišką Magnex 350 mg + B6 vitaminas magnio papildą. Iš vaistinėse esančių magnio preparatų šis yra ne tik pigiausias - jo tabletėje didžiausia gryno magnio dozė. Todėl vartojant Magnex 350 mg + B6 vitaminas gryno magnio dienos dozė kainuoja tik apie 20-40 centų, pvz., kitokių magnio druskų, tokių kaip laktato ar citrato, net iki 5-10 kartų daugiau. Todėl ir visame pasaulyje gydytojai dažniausiai rekomenduoja efektyvius, bet nebrangius magnio papildus su magnio oksidu.


Magnex 350 mg + B6 vitaminas - šiuolaikinis, efektyvus magnio papildas
Svarbiausia šio papildo ypatybė, kad čia magnis yra magnio oksido junginyje. Tai ilgiausiai medicinos praktikoje vartojama magnio druska, kurios veiksmingumą ir saugumą įrodė klinikinių tyrimų rezultatai. Pastaruoju metu magnio oksidas vartojamas ne tik kaip magnio papildas, bet ir didesnėmis nei dienos norma dozėmis širdies ir kraujagyslių ligoms, aterosklerozei gydyti ir profilaktikai. Naujausi klinikiniai tyrimai parodė, kad vartojant ilgiau nei 6 mėnesius magnio oksido, kraujagyslių sienelėse sumažėja aterosklerozinės plokštelės. Magnio oksidas - natūrali, daugiausiai magnio turinti druska. Palyginti su kitomis magnio druskomis laktatu ar citratu, magnio oksidas yra geriausiai toleruojamas, nedirgina skrandžio ir žarnyno, pasisavinamas labai fiziologiškai, t.y. kaip ir iš maisto. Patekęs į skrandį, magnio oksidas susijungia su skrandžio druskos rūgštimi, taip sumažindamas rūgštingumą ir rėmenį. Iš tiesų daugumai nervuotų žmonių rūgštingumas yra padidėjęs. Todėl tokio magnio papildo jie gali vartoti ilgai, papildomai gaudami naudingą rūgštingumą mažinantį poveikį.
Magnio oksidas - natūralus junginys, susidedantis iš magnio ir deguonies. Vartojant magnio oksido nedengtas tabletes nesunaikinama geroji žarnyno mikroflora, nesukeliamas viduriavimas ar alergija. Ilgiau vartojant dėl fiziologiškai susidarančio vandens paminkštėja viduriai. Taip susireguliuoja tuštinimasis, žarnyne ir visame organizme nesikaupia toksinai, kurie labai dažnai būna ir pilvo spazmų, ir galvos skausmo, ir netgi lėtinių ligų priežastis. Taigi Magnex 350 mg + B6 vitaminas šiuo metu iš man žinomų magnio preparatų pasižymi ne tik didžiausiu magnio kiekiu tabletėje, bet ir turi daugiausiai privalumų, naudingų visam organizmui.
 

Pavasarį įprasta vartoti multivitaminų preparatų. Ar reikia magnio papildomai?


Multvitaminuose magnio būna labai maža dozė arba visai nebūna, todėl jaučiantiesiems magnio trūkumo požymius, moksleiviams ir studentams, sergantiesiems širdies ligomis būtinai patariu vartoti ir magnio. Jei vartojate multivitaminų, tai šiuo atveju geriau rinktis gryno magnio Magnex 350 mg. Toks magnio papildas puikiai tiks ir tiems žmonėms, kurie yra alergiški B grupės vitaminams. Beje, nemėgstantiems gerti tablečių yra ir kramtomųjų juodųjų serbentų skonio magnio tablečių. Jose nėra cukraus, todėl puikiai tinka ir sportuojantiems, lieknėjantiems žmonėms, taip pat sergantiesiems diabetu. Reikėtų paminėti, kad visuose Magnex 350 mg papilduose yra tik kelios pagalbinės medžiagos. Gaminant tabletes nevartojami nei dažikliai, nei konservantai. Tai ypač svarbu, nes paparastai magnio reikia vartoti ilgesnį laiką. Todėl vartodami Magnex 350 mg papildų aprūpiname organizmą magniu, bet ne nereikalingomis medžiagomis.
Magnex 350 mg papildai sukurti pagal naujausius medicinos ir farmacijos reikalavimus, gaminami Suomijos farmacijos gamykloje, gaminančioje vaistus ir papildus pagal aukščiausius geros gamybos praktikos reikalavimus. Todėl Magnex 350 mg papildai yra ir kokybiški ir saugūs, tinkami tiek ligoniui, tiek ir sveikam žmogui vartoti profilaktiškai.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai