Kas yra erekcijos funkcijos sutrikimas?


Erekcijos funkcijos sutrikimas – kai vyras negali pasiekti ir (arba) išlaikyti erekcijos, kuri leistų atlikti lytinį aktą su įsiskverbimu. Tai nėra liga, o kitos problemos, fizinės ar psichologinės ar abiejų iš karto, simptomas.
Ar erekcijos funkcijos sutrikimai pasitaiko dažnai?
Erekcijos funkcijos sutrikimai yra labai dažni, ypač vyresniems vyrams. Australų tyrimas parodė, kad mažiausiai vienas iš penkių vyresnių kaip 40 metų amžiaus vyrų turi erekcijos problemų ir maždaug vienas iš dešimties vyrų visiškai negali pasiekti erekcijos. Su kiekvienu amžiaus dešimtmečiu šansai turėti erekcijos problemų didėja.


Kaip įvyksta erekcija?
Erekcijos atsiradimas yra sudėtingas procesas. Yra du akytkūnio vamzdeliai, einantys išilgai varpos. Šią akytą medžiagą supa kietas pluoštinis, dalinai elastinis išorinis dangalas.
Kai stimuliuojami nervai, akytkūnis persitvarko, kad varpoje galėtų susikaupti daugiau kraujo. Venos, einančios išoriniu varpos dangalu, susispaudžia, kad sustabdytų kraujo ištekėjimą iš varpos. Kai sustoja kraujo ištekėjimas, varpa prisipildo kraujo ir pailgėja išorinis dangalas – įvyksta erekcija.
Tiek akytkūnyje, tiek kraujagyslėse raumenų ląstelės reaguoja į chemines medžiagas organizme; kai kurios sukelia erekciją, o kai kurios varpą padaro glebią (minkštą). Šių cheminių medžiagų pusiausvyra kontroliuoja, ar varpa bus kieta, ar minkšta.


Kas sukelia erekcijos funkcijos sutrikimus?
Daug veiksnių gali daryti įtaką vyro gebėjimui pasiekti ir išlaikyti erekciją. Vienu metu dažnai būna du ar trys veiksniai – fiziniai ir psichologiniai. Dažnai erekcijos funkcijos sutrikimas yra kitos sunkios nediagnozuotos sveikatos problemos požymis. Kartais nebūna aiškios erekcijos funkcijos sutrikimo priežasties.
Žinomos erekcijos funkcijos sutrikimo priežastys
Psichologinės problemos
Našumo nerimas
Seksualinės nuostatos ir auklėjimas
Santykių problemos
Užimtumas ir finansinis spaudimas
Depresija
Psichikos sutrikimai

Trikdžiai dėl nervų funkcijos

 

Ar erekcijos funkcijos sutrikimai yra senėjimo proceso dalis?
Neabejotina, kad raumenų ląstelės senėjančioje varpoje prasčiau reaguoja ir trukdo pasiekti bei išlaikyti gerą erekciją. Kaip ir visas senėjantis kūnas, raumenų tonusas varpoje su amžiumi mažėja, taip pat prastėja daugybė kitų lytinės funkcijos aspektų. Gali ilgiau užtrukti, kol vyras visiškai susijaudins. Gali reikėti daugiau laiko iki antros erekcijos nei jaunesniam vyrui, ir paprastai erekcija nėra tvirta.
 

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Ricka
2015-08-20 10:17
Galiu patikslinti- apsinuodijimas net nelabai tiketinas del itin greito vaistu pasisalinimo is organizmo. Tai didelis pliusas norintiems islikti sveikais ir nekaupti visko, ko nereikia, savo kune :)
Ricka
2015-08-20 10:17
Man, asmeniskai, geriausiai tinka 30mg doze, kuria ir naudoju esant reikalui. Zinoma, turint rimtesniu bedu ji gali kisti, buti padvigubinta iki 60mg, bet zalos bijoti nereikia- tikrai ne apsinuodijama nuo tiek.
Ricka
2015-08-20 10:16
Priligy vartoju tik pries mylintis, veiksmingiausia praejus 1-3 val nuo reikiamos dozes isgerimo. Zinoma, tuo laikotarpiu galima ir ne karta suspeti pasimegauti intymiais malonumais :)
Ricka
2015-08-20 10:15
Pas mane kiek kita problema. Labai greit ejakuliuoju, tenka Priligy vartoti. Su erekcija kaip ir viskas gerai, bet jau istvermingumas tai ne toks, kokio noreciau... Gerai, kad bent yra padedanciu tai pamirsti vaistu. Priligy prailgina lytinio akto trukme tiek, kad pakanka pilnam abipusiam musu pasitenkinimui. Bandziau ir visokius tepaliukus, uzdelsejus, bet efekto tokio su jais nepasiekiau.
Augustas
2015-08-03 17:18
Beje, Spedra suveikia labai greitai (per keliolika minučių), todėl nereikia intymių santykių planuoti iš anksto. Labai patogu, jei intymusis gyvenimas nėra tiesiog rutina... Vyrams ir jų rūpestingoms antrosioms pusėms galiu pasiūlyti kur ieškoti platesnės informacijos: www. goo. gl/j5JG2H ir www .goo. gl/NKPhbP Tik tarpus reikia ištrinti.
Augustas
2015-08-03 17:18
Kiek vartoti, be abejonės, visada geriausiai patars specialistai, bet įprastinė Spedros dozė- 100mg. Žinoma, ji gali skirtis. Skiriama nuo 50 iki 200mg įvertinus poreikį ir visą bendrą sveikatos būklę.
Augustas
2015-08-03 17:17
Teko išgirsti daug nelabai maloniai skambėjusių atsiliepimų apie tokios paskirties vaistus, esą sukelia labai daug šalutinių poveikių, nesuderinami su įvairių ligų gydymu. Su Spedra situacija žymiai geresnė. Tą pastebėjau tiek aš, nepajutęs jokio nepageidaujamo poveikio, nei pažįstamas, kuris taip pat vartoja šiuos vaistus jau ne pirmą mėnesį, nors turi nemažai problemų su sveikata.
Augustas
2015-08-03 17:06
Man jau 45-eri ir turiu nenorom pripažinti, jog amžius išties po truputėlį keičia lytinį gyvenimą. Dėl šios priežasties, rekomendavus gydytojui, ėmiau vartoti Spedrą (avanafilį). Kol kas manau, kad tai, ko gero, geriausias pasirinkimas. Veiksmingai pagerina erekciją- lengviau pasiekti ir išlaikyti. O ir pats šio vaisto patikimumas man turi labai didelę reikšmę, kai dabar rinkoje tiek daug per mažai ištirtų preparatų.
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai