Maisto papildai moters sveikatai, grožiui ir gerai savijautai

 

 

Kiekviena moteris turi savo nedidelių paslapčių, padedančių puikiai atrodyti ir gerai jaustis net įtemptu gyvenimo etapu. Vienas iš būdų tinkamai pasirūpinti savimi gali būti dėmesingai pasirinkti maisto papildai, kurie atitinka organizmo poreikius. Sveikai žvilgantys plaukai, tvirti nagai, jaunatviška oda, o taip pat giedra nuotaika gali būti puoselėjami ir iš vidaus! Renkantis maisto papildus moterims derėtų įsivardinti, kokio rezultato tikimasi bei kuo tiksliau žinoti, kokių medžiagų gali stokoti organizmas.

Plaukų ir odos grožiui skirti kompleksiniai papildai

Grožio ritualų dalimi turėtų būti ir maisto papildų vartojimas, mat puiki sveikata yra neatsiejama patrauklios išvaizdos dalis. Užtikrintas pasirinkimas – specialiai odos, plaukų bei nagų puoselėjimui skirti kompleksiniai maisto papildai, pagaminti iš aukštos kokybės natūralių sudedamųjų dalių.

Moters grožio puoselėjimui skirtų papildų sudėtyje yra medžiagų, kurios svarbios geros plaukų bei odos būklės palaikymui bei saugo nuo oksidacinės pažaidos. Viena iš tokių medžiagų yra selenas, kuris svarbus ne tik plaukų ir nagų gerai išvaizdai, bet ir imuninės sistemos bei skydliaukės veiklos palaikymui. Odos ir plaukų stiprinimui skirtuose papilduose bus ir kitų vitaminų, mineralų ir mikroelementų, kurių poveikis bus kompleksiškas ir turės teigiamą poveikį ne tik išvaizdai, bet ir bendrai savijautai.

Kolagenas ir hialuronas – jaunatviškos odos paslaptis

Kolageno bei hialurono rūgšties gali būti ir maisto papildų kompleksuose, tačiau šios medžiagos tokios reikšmingos sveikai odai, kad esant poreikiui verta išbandyti ir vien tik jų papildus. Kolageno baltymo ypač daug yra odoje, naguose, plaukuose bei kremzlėse. Jis itin svarbus užtikrinant odos elastingumą, o taip pat palaikant plaukų gyvybingumą bei nagų tvirtumą. Žmogaus organizmas pats gamina kolageno baltymą, tačiau nuo maždaug 25 metų natūrali kolageno gamyba ima lėtėti. Kaip tik todėl kolageno papildų vartojimas dažnai yra aktualesnis vyresnio amžiaus moterims.

Hialurono rūgštis daugeliui geriau žinoma kaip intervencinėse grožio procedūrose plačiai naudojama medžiaga. Išskirtinė šios medžiagos savybė yra gebėjimas pritraukti ir išlaikyti vandenį – viena hialurono molekulė gali išlaikyti net 100 kartų už ją didesnį vandens kiekį. Sutrikus hialurono rūgšties balansui pagreitėja odos senėjimo procesai, ji netenka elastingumo, gali atsirasti odos sausėjimo tendencija. Maisto papildų su hialurono rūgštimi vartojimas gali tapti dar vienu efektyviu būdu puoselėti odą iš vidaus, mat be intervencijų bus pasiekti gilesni odos sluoksniai.

Žinant savo odos poreikius galima rinktis 100% gryną kolageną arba hialurono rūgšties papildus, arba ieškoti platesnės sudėties grožio puoselėjimui skirtų papildų su šiomis medžiagomis.

Sėkminga svorio kontrolė pasitelkus skaidulas

Siekiant kontroliuoti svorį ir išlaikyti norimas kūno linijas svarbus labai platus veiksnių ratas – nuo mitybos iki fizinės veiklos. Natūralūs maisto papildai gali tapti dar vienu elementu, kuris palengvina užsibrėžto tikslo siekimą.

Maistinių skaidulų produktai, o taip pat žolelių ir sėklų mišiniai bei kiti natūralios sudėties maisto papildai gali palengvinti svorio kontrolę, o taip pat padėti palaikyti normalias žarnyno funkcijas. Idealiai subalansuoti tirpių ir netirpių skaidulų produktai padeda kontroliuoti suvartojamo maisto kiekį, nes slopina alkio jausmą. Laikytis sumažintos energinės vertės dietos padeda ir specialiai žarnynui bei lieknėjimui sukurti žolelių ir sėklų mišiniai. Apdairu pirmenybę teikti papildams su su probiotikais ir prebiotikais, kurie itin vertingi palaikant sklandžią virškinimo trakto veiklą.

Subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas

Verta nepamiršti, kad maisto papildai gali tapti vienu iš šaltinių, kuris užtikrina organizmui svarbių vitaminų, mineralų bei kitų mikroelementų reikiamą kiekį, vis tik jie niekada nepakeis subalansuotos mitybos. Moterims siekiant nepriekaištingai atrodyti bei puikiai jaustis svarbu skirti pakankamai dėmesio pilnavertei mitybai, užtikrinti pakankamą fizinį aktyvumą bei laikytis kitų sveiko gyvenimo principų, o taip pat rasti laiko atsipalaidavimui. Verta nepamiršti, kad išorinis grožis gimsta iš vidinės harmonijos.

 

 

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Mūsų draugai

Mūsų draugai