Impotencija moterų akimis

Anot televizijos reklamos, viskas labai paprasta: erekcijos problemos? Išgėrei tabletę, ir viskas praėjo. Kitame kadre laimingas moters veidas ant vyro peties. Filmo pabaiga. Suprantama, kad realiame gyvenime toli gražu viskas ne taip paprasta. Reklamos niekada neparodys to skausmingo nusivylimo ir streso, kuriuos patiria moteris, partneriui kenčiant dėl erekcijos disfunkcijos (t.y. impotencijos).
 

Realus gyvenimas kitoks


Moterys dažnai slepia savo tikruosius jausmus ir giliai išgyvena nemalonias situacijas – jos arba kaltina dėl visko save, įžvelgdamos seksualinių nesklandumų priežastis savo elgesyje, arba mano, kad nebėra patrauklios savo partneriui. „Tai mano kaltė“, – dažniausia mintis susijaudinusios moters galvoje, kai jos partneris nepasiekia erekcijos. O iš tikro visa tai neturi nieko bendro su realybe!
 

Erekcijos sutrikimas ir impotencija


Medicinoje erekcijos sutrikimo terminas vartojamas, kai vyras nesugeba pasiekti erekcijos ar išlaikyti ją viso lytinio akto metu. Praktiškai visi vyrai anksčiau ar vėliau bent jau kartą gyvenime susiduria su šia problema. Erekcijos sutrikimus gali sukelti stresas, depresija, padidėjęs kraujospūdis, o kartais tai gali atsirasti visai be aiškios priežasties. Kai kuriems vyrams erekcijos problemos tampa nuolatinės. Tokiais atvejais ir diagnozuojama impotencija.
Nors dauguma moterų, kaip ir vyrų, impotenciją priskiria prie seksualinių problemų, iš tikrųjų dažniausios šio reiškinio priežastys būna nediagnozuoti fiziniai (somatiniai) sutrikimai, tokie kaip cukrinis diabetas, padidėjęs cholesterolio kiekis ar net ankstyvos širdies ligų stadijos. Neretai impotencija vystosi ir dėl šalutinio kai kurių medikamentų poveikio, vartojamų minėtoms ligoms gydyti, taip pat ir vartojant kai kuriuos antihipertenzinius preparatus.
Gaila, bet realių impotencijos priežasčių neišmanymas dažnai priverčia moteris jausti kaltę, sukelia pasimetimą ir paniką, o kai kada net susierzinimą ir pyktį.
 

Mintys ir realybė


Paprastai, susidūrusi su vyro impotencija, moteris jaučiasi pažeminta ir įžeista, užduoda partneriui gausybę klausimų. Moteris gali įtarti, kad atsirado kita ar kad vyras nebejaučia jai seksualinio potraukio, taip dar pasunkindama jau ir be to nepavydėtiną vyro padėtį įžeidžiomis užuominomis. Tokioje situacijoje vyras užduodamus klausimus ir toną interpretuoja kaip užpuolimą ir nesąmoningai nusišalina.
Galiausiai šis nesusipratimas gali peraugti į tikrą konfliktą, o pora nutraukti visavertį bendravimą – ir ne tik lovoje. Natūralu, kad tai nelabai padeda spręsti impotencijos problemą ir gali sukelti santykių krizę.


 

Kaipgi elgtis?


Vienintelis dalykas, kurio turi vengti moteris, tai nutylėti ir apsimesti, kad nieko neįvyko. Problemos nutylėjimas – tiesiausias kelias į santykių griuvimą. Vieno nusišalinimas sukelia ir kito nusišalinimą, o tai gali nuvesti iki katastrofos – iš pradžių pora nustoja kalbėti apie seksą, po to nustoja kalbėtis apskritai ir, patys to nepastebėdami atsiduria, savo pačių atsargumo ar delikatumo spąstuose.
Kaip ir niekam tikusi nutylėjimo ir šalinimosi taktika, taip ir pernelyg didelis atkaklumas kažin ar gali duoti pageidaujamų rezultatų. Reikia vengti kraštutinumų. Tuo metu, kai dalis moterų bėga iš skęstančio laivo, kitos mėgina paimti šturvalą į savo rankas. Jos įsitikinusios, jog viską galima pataisyti, tereikia tik joms padėti daugiau pastangų partnerio sujaudinimui. Ši taktika ne tik neveiksminga, bet ir pavojinga, nes gali pasunkinti padėtį.
Ekspertų nuomonė: ką daryti moteriai, jei vyras nepateisina jos lūkesčių?
· Ekspertų nuomone, svarbiausia atsiminti, kad vyrų impotencija dažniausiai nesusijusi su moterimi. Ir jokiu būdu nereikia prisiimti sau kaltės dėl vyro nesėkmių.
· Nesijauskite atstumtomis ir išduotomis. Įveikusios šią psichologinę kliūtį, pripažinkite, kad egzistuoja problema, ir atvirai apsvarstykite ją su partneriu.
· Psichiatrė iš JAV Jennifer Downey pataria seksualines problemas aptarinėti ne miegamajame ir ne iš karto po nesėkmingo suartėjimo, bet praėjus kelioms dienoms ar savaitėms.
· Taip pat patartina aptarti su partneriu ir galimas impotenciją sukeliančias ligas, ir neįkyriai pasiūlyti pasikonsultuoti su gydytoju. Kuo rimčiau moteris žiūrės į šį pokalbį, tuo daugiau turės šansų teigiamai paveikti savo vyrą ir įsigyti jo pasitikėjimą.
· Impotencijos problemos nereikia išskirti iš kitų tarpusavio santykių problemų, todėl, atitinkamai, ją reikia ramiai ir atvirai apsvarstyti.· Svarbiausia – jokiu būdu nesakykite vyrui, kad jo impotencija jums nerūpi ir kad jūs „mylite jį ir tokį“. Vietoje to ekspertai rekomenduoja panaudoti susidariusią padėtį seksualiniams eksperimentams ir artumo išsaugojimo priemonių paieškai, net jei erekcija kol kas ir negalima.
 

Tarpusavio santykiai ir gydymas


Atsižvelgiant į impotenciją sukėlusią priežastį, jos gydymas gali būti trumpas (pvz., tabletė erekcijai sužadinti) ar ilgas (pvz., hipertenzijos gydymas). Neatmestina, kad nemažai laiko reikės skirti įtikinti vyrą, kad jis kreiptųsi į gydytojus.
Dauguma moterų pripratusios, kad seksualinė iniciatyva priklauso vyrui. Gal laikas pasikeisti vaidmenimis? Taigi jokiu būdu nenutraukite emocinio bendravimo su partneriu, net jei jums ir teks kuriam laikui nutraukti seksualinius santykius.
Ir svarbiausia – nepamirškite įsiklausyti į savąją širdį.

 

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Jurgis
2015-07-01 20:52
kam idomu apie spedra pasiskaityt placiau, ta galima padaryt cia www .goo. gl/NKPhbP ir cia www .goo. gl/j5JG2H
Jurgis
2015-07-01 20:51
aisku, kad sie vaistai stebuklu nedaro - nereikia buti per daug naiviems. Stimuliacija butina, vaistai uz jus viso darbo nepadarys. Ir gyvenimo greiciausiai nepakeis, jei patys ne pirsto nepajudinsit. Tiesa, maza pastabele: bukit atsargus, jeigu perkat internete - pilna sukciu. Nera reikalo rizikuot - vaistinese recepto nereikalauja
Jurgis
2015-07-01 20:51
taip, spedra pagelbejo ir man. Daugiau jos nebevartoju - nebera reikalo, viskas susitvarke. Aisku, as I problema ziurejau kompleksiskai - pradejau sveikiau maitintis, daugiau judet. Vaistai irgi prisidejo prie pokyciu mano gyvenime. Apie spedra suzinojau is savo urologo
Artis
2015-01-03 21:32
erekcijos sutrikimai gali būti susiję su profesija: nenormuota darbo diena, nesubalansuota mityba, perkaitimas arba peršalimas, ilgas sėdėjimas, vibracija [ dažnai tai liečia ir vairuotojus].
mečislovas
2015-01-03 13:43
pastebiu, kad mano pajėgumas, vis mažėja.Ar gali būti kaltas ilgas susilaikymas, nes esu tolimų reisų vairuotojas?
Raimundas
2014-12-28 17:49
vartojau ir aš viagrą, bet tikrai nebenorėčiau prie jos sugrįžti.Dabar vartoju spedra ir jau atpratau planuoti lytinius santykius ir per tas daugiau nei 6 val galiu jaustis ir atrodyti visiškai sveikas, be to į mūsų santykius grįžo spontaniškumas.
Vaidas
2014-12-27 23:16
man urologas skyrė 100 mg dozę, bet liepė stebėti, jeigu vaistas veiks per stipriai ar per silpnai, dozę bus galima pakoreguoti.
D.
2014-11-05 15:39
o kokiomis dozėmis jūs tą Spedrą naudojat? Tarkim, man užtenka mažiausios, t.y. 50 mg., maksimali leistina - 200 mg. Suprantu, kad dozę nustato gydytojas, bet vis dėlto?
beje
2014-11-05 15:35
receptas nėra būtinas - daugelyje vaistinių šį vaistą galima įsigyti ir be jo, kaip ir tą pačią viagrą (taip pat receptinis vaistas) ir visus jos analogus.
Dariukas
2014-11-05 15:33
spedra suveikia per 15-30 minučių. Sildenafilis (viagra), nuo kurio, beje, galima apakti ir susirgti odos vėžiu - per valandą :) jūsų teisė rinktis :D
patyrusi
2014-11-03 16:43
Spedra reikėtų išgerti likus maždaug pusvalandžiui iki lytinių santykių.
Loreta
2014-11-03 11:35
prieš kiek laiko iki lytinių santykių reikia išgert tabletę?
viltė
2014-10-22 19:23
šie vaistai nesukelia pripratimo, o jų vartojimo trukmė priklauso nuo erekcijos sutrikimo sunkumo. Individualiai parenkamos ir dozės.
Ramunė
2014-10-22 19:03
ar prie šių vaistų priprantama? ar ilgai [o gal nuolat] vyrui reikės juos vartot ?
patyrusi
2014-10-13 14:35
tyrimus gydytojas turi parinkti kiekvienam pacientui pagal jo būklę ir rizikos veiksnius. Visų pirma tiriama prostata, hormonų lygis.
Loreta
2014-10-13 10:02
o kokius tyrimus atlieka, kad išsiaiškintų erekcijos sutrikimų priežastis?
viltė
2014-10-06 09:26
nerekomenduojama vartoti daugiau kaip vienos šio vaisto dozės per parą.
Ramunė
2014-10-05 12:00
o kiek kartų vaistą galima vartot per parą?
viltė
2014-09-09 12:02
žinoma, kad nesuderinami, nes tuo pat metu vartojant vaistą ir geriant alkoholį gali padidėti širdies plakimo dažnis ir sumažėti kraujospūdis. Be to ir erekciją gali nepavykti pasiekti.
Loreta
2014-09-09 10:35
niekada nebūčiau pagalvojus, kad vaistai su sultimis kartu netinka vartot, o kaip tada su alkoholiu turbūt irgi nesuderinami?
viltė
2014-09-05 17:33
o dėl gėrimų tai greipfrutų sulčių reiktų vengt 24 val iki vartojant vaistą.
viltė
2014-09-05 17:30
Spedra galima vartoti ir nevalgius, ir valgio metu, bet jei vartojamas valgant, tada jo poveikis gali pasireikšti šiek tiek vėliau.
gabi
2014-09-05 10:23
ar maistas ir gėrimai turi įtakos vaisto veiksmingumui?
viltė
2014-08-29 19:40
ne tai reiškia, kad vaistas tiek valandų yra veiksmingas ir pora turi galimybę spontaniškai ir natūraliai pasirinkti, kada ir kiek kartų mylėtis.(super)
Loreta
2014-08-29 18:22
ar tai reiškia, kad vyrui tiek laiko trunka erekcija?
viltė
2014-08-21 15:21
vaistas jau po 15 min pradeda veikt ir veikia ilgiau nei 6 valandas.
Loreta
2014-08-21 09:32
kiek valandų po tabletės išgėrimo vaistas būna veiksmingas?
patyrusi
2014-08-18 20:31
Spedra veikia tik esant seksualinei stimuliacijai. Vis tiek reikės pradėt nuo glamonių lygiai taip pat, kaip elgtumėtės, vaisto nevartojant.
vilija
2014-08-18 19:57
ar būtina seksualinė stimuliacija, kad vaistas būtų veiksmingas?
viltė
2014-08-13 15:22
psichologija arba ligos:cukrinis diabetas, širdies ir kraujagyslių ligos, aterosklerozė ir t. t. Be to alkoholis, narkotikai, vaistai, pervargimas, rūkymas gali turėti neigiamą įtaką.
Gabija
2014-08-13 10:36
kokios šio sutrikimo priežastys? kalta psichologija?
viltė
2014-07-31 10:34
kreipėsi pas terapeutą, kuris išrašė siuntimą pas urologą.
viltė
2014-07-31 10:31
receptinis, juk gydytojas turi nustatyti priežastį ir paskirti gydymą.
Gabija
2014-07-30 12:28
vaistas receptinis? pas kokį gydytoją vyras kreipėsi?
viltė
2014-07-29 13:05
mano vyrui gydytojas išrašė spedra dabar naudoja ir poveikiu abu labai patenkinti.(super)
patyrusi
2014-07-26 22:14
aišku, kad gali visi, nesvarbu kokio amžiaus, svarbu suaktyvinti kraujotaką.
Monika
2014-07-23 11:46
ar gali erekciją gerinančių preparatų vartoti ir jauni vyrai, ar jie skirti tik vyresniems?
patyrusi
2014-07-20 16:50
moterys nesijauskite atstumtomis ir išduotomis. Įveikusios šią psichologinę kliūtį, pripažinkite, kad egzistuoja problema ir atvirai apsvarstykite ją su partneriu.
Vida
2014-07-20 13:55
daugiau būtų tokių straipsnių, o kai nežinai elgiesi kaip atrodo, kad bus geriau.Dažnai sakydavau, kad "myliu ir tokį" ir nesvarbi jo liga.
Joana
2014-07-18 13:15
labai paaiškėjo, kaip elgtis su vyru turinčiu tokią problemą ir iš tikrųjų buvo laikotarpis, kai jausdavausi kalta dėl vyro problemų.
nachui
2011-07-12 20:30
ciulpkit byby visi jus duhai suka.
Onutė
2010-11-23 11:20
Mes su savo vyru kunilingo pagalba išsprendžiam visas problemas.
vilija
2010-02-02 16:16
Man 55 metai. Kai vyras susidūrė su šiomis problemomis buvau labai tolerantiška, supratau jį.Juk kartu pragyvenom 31 metus.O jam visai stogas pavažiavo.Ieškojo kažkokių stimuliatorių, psichologų.Na ir rado psichologę, ganėtinai pigią, prieinamą. Dabar jokių psichologinių problemų nėra, kaip ir vyro.Gal norit tokios pagalbos, nurodysiu į ką kreiptis.
sunerimes
2010-01-03 19:19
man 24 draugauju su panele,jau kuris laikas mum nieko nesigauna..jinai man pasiule kreiptis i gydytojus,o gal yra kokia kita iseitis?vaistu pagalba?
sunerimes
2010-01-03 19:18
man 24 draugauju su panele,jau kuris laikas mum nieko nesigauna..jinai man pasiule kreiptis i gydytojus,o gal yra kokia kita iseitis?vaistu pagalba?
Romas
2009-11-23 17:03
As irgi del erekcijos gerinimo naudoju Muse vaista ,tikrai labai gerai padeda :)
Algimanta
2009-10-08 11:23
Tai is ties opi problema, mano vyras taip pat susidure su sia beda, bet mes ememes medikamentiniu priemoniu, ir vaistineje isigyjom tokias slaples lazdeles Muse, kuriu deka vyras pasijuto gerai nes erekcija atsirado panaudojus si preparata ir buvo viskas gerai.
virginija
2009-10-02 13:02
laba,tikrai teko susidurt su sia problema turinciais vyrais jusu deka informacijos padejo suprasti kad cia ne mano problema,veliau paskaicius radom iseiti kartu.aciu uz suteikta informacija.
mečislovas
2009-05-23 10:45
Yra toks stresas susijęs su ekonomika-taip ir vadinamas<baimė prieš ekonomines problemas,prieš ūkininkavimą...>Baimė-visada spazmas)))Baimė kad nepasiseks,kad nepavyks patenkinti šeimos ir mylimos moters poreikius verčia skubėti,keisti sprendimus,kol galiausiai pridaroma klaidų,kas sukelia pyktčio,įniršio neigiamas energijas. tai sukelia ligas . Lokalizuojasi nuo 12-o juosmens slankstelio iki pat pėdų organizmo zonoje,spazmuoja organizmo motorikos centrus esančius stuburo smegenyse,dubens srities organus,kaulų valdymo raumenis (jų valdymo nervus),,,,toks žmogus patiriantis tokį streso poveikį ilgai ,tampa suvaržytas savo judesiuose,moterys pradeda sirgti savo lyties sistemos ligomis,vyrai netenka libido ,o vėliau ir impotentais tampa...Nereikia iliuzijos ,kad kažkokie vaistai gali padėti-jei vaistai padeda,tada tai buvo ne nuo streso dėl ekonomikos
Aldona
2009-04-20 01:45
mano vyras grizdavo is darbo labai pavarges, griudavo miegoti ir nieko daugiau nenoredavo. bet as viska kuo puikiausiai suprantu ir niekada jo del to nesmerkiau. taciau dabar reikalai pagerejo, nes tonussan maisto papildo nusipirkom. visai nebrangus ir skrandziui nekenkia, nes jis zolinis ir naturalus. as pastebejau, kad imunitetas sustiprejo ir energijos daugiau turiu, o vyras grizes po darbo isgeria, organizmas tonizuojamai sureaguoja ir lytine potencija padideja
Patyrusi
2009-04-19 22:05
Tai vyrai dažniausiai kaltina moteris dėl savo &rdquo;draugužio&rdquo; nesėkmių. Gydytoja pamiršo paminėti su amžiumi susijusį natūralų vyrų pajėgumo mažėjimą ir išnykimą - vat kas tada su jais darosi ir kaip jie kankina savo moteris! Tema būtų verta tyrimo ir pagalba abiem pusėm labai praverstų.
extra
2009-03-23 21:14
Moterys palaiko savuosius vyrus, kad ir kokios bėdos bebūtų, manau..
Manau, kad priemonių pagerinti seksualinei energijai, lytinei sveikatai ir erekcijai, tikrai yra ir ne tokių brangių.. Na, nežinau, bet mano vyrui tai puikia padėjo Tonussa - jis lyg ir paprastas maisto papildas, bet gerai ir seksualinę energiją didina ir visus su tuo susijusius reikalėlius. Pliusas jam, nes tikrai nesitikėjom tokio gero poveikio :)
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai