Sveiksime visi kartu

Ligas reikia, netgi būtina gydyti ir jų neapleisti. O ką daryti, kai kasmet kankina negalavimas, kurio niekaip negalima atsikratyti. Čia negelbsti nei medikai, nei burtininkai ar užkalbėtojai, o gydymo būdai jau, rodos, išbandyti visi.
 

Į natūralios medicinos centrą „Gera sveikata“ kreipėsi trys pacientės, kurias kankina slapta maisto alergija. Šįkart pateikiame savo skaitytojams jų išpažintis. Medicinos centro medikai pažada, kad pacientės atsikratys negalavimų, o jūs, mielieji skaitytojai, pirmieji kiekviename žurnalo numeryje ir televizijos laidose „Sveikas Žmogus“ galėsite sekti, kaip šios pacientės sveiksta.
Natūralios medicinos centras „Gera sveikata“ į Lietuvos rinką įveda unikalų kraujo testą ImuPro. Juo diagnozuojami maisto produktai ir maisto priedai (konservantai, dažikliai, tirštikliai, skonio ir kvapo stiprikliai ir kt.), kurių žmogaus organizmas netoleruoja.
Jeigu Jūs kenčiate dėl migrenos, virškinimo problemų, sąnarių skausmo, egzemos, diabeto, žvynelinės, galvos skausmo, viduriavimo, lėtinio nuovargio, pykinimo ImuPro testas kaip tik tai, ko jums reikia!

 

Marija


„Viskas prasidėjo daugiau nei prieš dvidešimt metų. Iš pradžių bėrimai atsirasdavo tik ant rankų ir kojų. Gydytojai diagnozavo diatezę – organizmo polinkį į alergiją. Išbandžiau įvairiausius tepalus ir antihistaminines tabletes. Jei toks gydymas tikdavo, tai kurį laiką būklė pagerėdavo. Tėvai kiekvieną vasarą veždavo mane į Krymą. Sugrįžusi jausdavausi geriau, tačiau bėrimai kartodavosi ir kaskart vis stipriau. 1998 m. man pagaliau diagnozavo odos ligą – atopinį dermatitą, tačiau gydymas nepasikeitė. Alergologai, atlikę tyrimą nustatė, kokiems maisto produktams alergiškas mano organizmas.
Gulėjau sostinės Antakalnio vaikų alergologijos klinikoje, o grįžusi namo atrodžiau baisiau nei prieš tai. Nuo 16 metų viskas savaime dingo. Penkerius metus gyvenau be bėrimų. Tačiau studijų metais vėl viskas prasidėjo iš naujo. Jokie vaistai nebepadėdavo. Gulėjau Odos ir venorologijos ligoninėje. Ten buvo taikoma fototerapija, buvo atliktas plazmoferezės kursas, tačiau liga nesitraukė. Taip ir gyvenau, bandžiau skirtingus kremus ir tepalus, gėriau antihistaminines ir raminamąsias tabletes. Ir nieko... Gegužės mėnesį man pašalino blužnį, birželį buvo širdies operacija, pakeitė AoV vožtuvą. Rugsėjo mėnesį man pašalino tonziles, o lapkritį vėl buvo širdies operacija, užsiuvinėjo fistulę.“

 

Ilona


„Odos problemos kamuoja 25 metus. Pirmą kartą medikų pagalbos tėvai ėmė ieškoti, kai man tebuvo vos aštuoneri. Diagnozė buvo atopinis dermatitas bei neurodermatitas, kuris dažniausiai siejamas su alergija maisto produktams.
Ligą bandžiau gydyti bioptronine šviesos terapija, perlinėmis voniomis su Negyvosios jūros druska, įvairiausiais neva gelbstinčiais nuo alergijos tepalais. Nepadėjo. Kas mėnesį gydymui skiriu maždaug po šimtą litų. Tiesą sakant, nebežinau, kokių priemonių dar galėčiau imtis. Todėl nutariau išbandyti, kaip veikia natūralios medicinos centro „Gera sveikata“ siūlomas maisto produktų netoleravimo testas Imupro.


 

Ūla Danielė


Bėrimai prasidėjo, kai Ūlai Danielei dar nebuvo suėję vieneri, kai kartu su motinos pienu mergaitė pradėjo valgyti papildomą maistą: košytes, duona, mėsytę ir pan. Pirmiausia atsirado dėmių ant veiduko, ausyčių. Tėvai suskubo pagalbos ieškoti Respublikiniame alergologijos centre. Buvo atlikti tyrimai, paskirti vaistai, įvairiausi tepaliukai. „Po metų, kai Ūlai Danielei buvo 2 metukai, buvome Rygos Homeopatijos klinikoje, o medikai paskyrė gerti įvairių lašiukų ir žirniukų. Gana sudėtinga juos buvo vartoti, nes vienus reikėjo gerti valandą prieš valgi, kitus dvi valandas po valgio, ir taip visą dieną. Kai pradėjo lankyti vaikų darželį, Ūlai Danielei buvo 2,5 metai, pasidarė nebeįmanoma jų vartoti”, – pasakoja mergaitės mama. Tada prasidėjo homeopatinių vaistų paieška. Kai kuriuos iš jų mergaitė vartoja ir dabar. „Prieš dvejus metus padarėme kraujo tyrimą, kurio metu buvo sudarytas 36 maisto alergenų panelis. Darėme maisto produktų lopo tyrimus, kurių metu buvo tiriama, ar mergaitė alergiška tam tikriems maisto produktams. Pvz.: dešrelėms, jogurtams ir kitiems produktams, kuriuos ji labiausiai valgė. Stengiamės nenaudoti alergiškų produktų, tačiau problemų su oda vis dar yra, ypač rankyčių sulenkimo vietose, vidinėje pusėje, kartais atsiranda ir ant kojyčių, dažniausiai šaltuoju metų laiku. Vasarą viskas būna gerai”, – pasakoja Ūlos Danielės mama.
Tai, kad jūsų organizmas netoleruoja tam tikrų maisto produktų, gali būti pagrindinė sveikatos problemų priežastis. Nustatyta, kad maisto netoleravimas yra viena iš svarbiausių ūminių ir lėtinių ligų, susijusių su medžiagų apykaitos sutrikimais, virškinamojo trakto, imuniteto, nervų ir endokrininės sistemų disfunkcijos priežasčių. Kad ir kaip liūdna, statistika yra kraupi – nuo maisto netoleravimo kenčia net 45 proc. žmonių! Ir, žinoma, nesusiedami savo negalavimų su savo lėkštės turiniu, varsto medikų bei vaistinių duris, vis nerasdami negalavimo priežasties, o tik gydydami pasekmes. ImuPro testas leidžia pagerinti savijautą ir atrasti tai, kas, rodos, neįmanoma – maisto produktą, kurį suvalgius, antradienį jums galėjo suskausti galvą ar išberti veidą ketvirtadienį! Dabar mes turime visus mums reikalingus įrankius, kuriais galime gintis nuo ateityje mums gresiančių ligų – tai maisto netoleravimo testas ImuPro! Juk ne veltui filosofas Liudvikas Fojerbachas sakė: „Žmogus yra tai, ką jis valgo". Viskas yra mūsų pačių rankose.
O mes laukiame rezultatų.

 

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Pastebėjau
2013-01-24 11:25
kuo vienodesnį maistą žmogus valgo, tuo daugiau serga...kad ir alergija. Priprasti reikia prie įvairaus maisto nuo mažens, tai vėliau organizmas fermentų pagalba susidoros su viskuo. :)

P.s. depresija nesergama, jei maistas įvairus. E.Tulčinos pacientai kartais pasijunta daug blogiau negu iki to...Testas visiems vienodas...tas pat...

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai