Išvargintiems bergždžių dietų

Badas, dietologų patarimai, ką valgyti, o ko ne, amžini susilaikymai nuo gardesnio kąsnelio... Kiekvienas, nors kartą bandęs sustabdyti kilogramų augimą, žino ką tai reiškia. Itin apmaudu, kai tiek pastangų pareikalavęs lieknėjimas nueina perniek, o prarasti kilogramai sugrįžta ir dar su kaupu. Kur slypi lieknėjimo stebuklas? Ar jis prieinamas kiekvienam? Ieškodami veiksmingiausio lieknėjimo būdo, užsukome į Natūralios medicinos centrą „Gera sveikata“.
 

Esame tai, ką valgome


Dažniausiai pirmieji nereikalingi kilogramai moterims susikaupia po gimdymo. O jeigu gimdymas buvo ne vienas, o du – dvigubėja ir slegiančių kilogramų našta. Kitai daliai moterų svoris intensyviau ima augti premenopauzės laikotarpiu. Dalį gražiosios lyties nutukimas ar antsvoris vargina nuo vaikystės.
Išbandyti lieknėjimo receptai ir bergždžios pastangos daugelį priverčia atsigręžti į natūralią mediciną, o apsilankiusieji Natūralios medicinos centre „Gera sveikata“ išgirsta auksinę taisyklę – žmogus yra tai, ką jis valgo.
 

Padės maisto toleravimo testas


Pasirodo nėra vienintelio lieknėjimo recepto – galima valgyti sveikiausią maistą, skaičiuoti kalorijas, tačiau kilogramai vis tiek augs. Kaip lengvai atsikratyti nereikalingo svorio? Padės maisto netoleravimo testas – ImuPro.
„Ligi šiol neatsistebiu, kaip mažai žmonės kreipia dėmesį tai, ką valgo. Dar mažiau žmonių mitybą susieja su savo negalavimais ir ligomis, – sako Natūralios medicinos centro „Gera sveikata“ gydytoja Asta Keturkienė. – Todėl išties pradžiuginame savo pacientus suteikdami jiems paslaugą ir ištirdami imuninę sistemą pačiu giliausiu lygiu, t.y. ištiriame imunoglobulino G (IgG) 4-rių poklasių reakciją į maisto produktus“.
Išsityręs kraują imunofermentinės analizės metodu pacientas pakviečiamas į konsultaciją. Vizito metu sudaromas specialus valgiaraštis, iš kurio išbraukiami organizmo netoleruojami produktai. „Visada pabrėžiame, kad naujas valgiaraštis – tai mitybos įpročių kitimo programa“, – pabrėžia A.Keturkienė.
 

Sėkmė lydi ištvermingiausius


Sėkmė, žinoma, priklauso nuo ryžto ir valios, tačiau ištvermingiausieji pasiekia puikių rezultatų. „Paaiškėjo labai įdomūs faktai, pvz., kad mano organizmas laikinai netoleruoja duonos su grūdais, o kruopas pageidautina valgyti tik grikių, ryžių ir sorų. Dietos apribojimai buvo nedideli, todėl nesunkiai galėjau jų laikytis“, – sako viena iš Natūralios medicinos centro klienčių.
„Išsiaiškinau, kad mano organizmas absoliučiai netoleruoja jokių pieno produktų, tai reiškia, kad privalėjau atsisakyti varškės, jogurtų, sūrių, taip pat duonos gaminių. Galėsiu prie jų grįžti po tam tikro laiko.Vadinasi, anksčiau maitinausi visai netinkamai“, – stebisi kita moteris.
„Valgau praktiškai viską, kaip ir anksčiau, tik mažesnėmis porcijomis ir 3–4 kartus per dieną. Ligi šiol daugiausia prisivalgydavau vakarais. Laikydamasi gydytojos patarimų, per mėnesį jau numečiau 6 kg“, – pasiekimais dalijasi kita pašnekovė.
Taigi viskas kur kas parasčiau negu atrodo – reikia šalinti ligų priežastis, o ne vaistais jų pasekmes. Nors šis centras Lietuvoje įsikūrė visai neseniai, tačiau daugybė žmonių jau spėjo atsikratyti savo negalavimų, tiesiog atsisakydami netinkamų maisto produktų. Atspėti, kokio maisto organizmas netoleruoja, neįmanoma, tai diagnozuoti galima tik atliktus specialų kraujo tyrimą, kuris aiškiai parodo, koks maisto produktas tinka, ir koks ne.
 

Naujiena– dar vienas genetinis tyrimas


„Karščiausia mūsų centro naujiena – papildomas genetinis tyrimas, kuriuo metu tiriamas genas, atsakingas už lipidų apykaitą ir kartu už aterosklerozės vystymąsi“, – pabrėžia gydytoja.
Kiekvieną žmogų dieta paveikia skirtingai. Todėl, nustačius genų polimorfizmus, kiekvienu atskiru atveju atliekant LipidGen kraujo tyrimą, galima individualiai parinkti geriausią pavojingo cholesterolio kiekio mažinimo terapiją.
„Dalis pacientų nustoja maitintis pagal mūsų patarimus, nes jiems pradeda skaudėti galvą, jaučia silpnumą. Tačiau visi šie nusiskundimai yra laikini ir praeina per kelias savaites. Juk mūsų organizmui reikia laiko persitvarkyti“, – pabrėžia medikė.
Atlikite testą ir kiekvienas asmeniškai sužinokite mitybos rekomendacijas. Centro specialistai pasirengę rasti naują kelią į ilgą sveiką ir visavertį gyvenimą.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Mūsų draugai