Ozono terapija grožiui, gerai savijautai ir energijai

Nuolat skubančiame pasaulyje net nepastebime, kaip neberandame laiko sau. Nesibaigiantis stresas darbe ir asmeniniame gyvenime, užterštas oras, įtemptas gyvenimo būdas bei daugelis kitų veiksnių daro įtaką mūsų bendrai savijautai, skatina depresines nuotaikas, trikdo miegą, greičiau senėja oda, krenta darbingumas, tampame pikti ir irzlūs. Viso to rezultatas – pablogėjusi gyvenimo kokybė ir sumažėjęs džiaugsmas. Taip pat ima ryškėti kitos su sveikata susijusios problemos: padidėjęs jautrumas alergenams, dažnesni peršalimai, silpsta imuninė bei periferinės kraujotakos sistemos, padidėja lėtinių ligų rizika. Laikas užkirsti tam kelią ir kiekvieną dieną jausti pasitenkinimą savimi ir gyvenimu!
 
Ozono terapija grožiui, gerai savijautai ir energijai – naujas požiūris į save, savo išvaizdą ir kasdienį gyvenimą. Yra daug įvairiausių metodų, skirtų gyvenimo kokybei palaikyti, pradedant vaistais, kosmetika ir baigiant sudėtingomis ir ne visada maloniomis procedūromis. Tačiau nė vienas iš šių metodų nėra toks natūralus ir dažniausiai tik bando pašalinti streso, užteršto oro, chaotiško gyvenimo būdo padarinius. Ozono terapija – puikios savijautos, energingo gyvenimo bei sveikos išvaizdos priežastis. Ji tarsi paskatina organizmą veikti ir natūraliu būdu aktyvina apsaugines organizmo savybes, dėl to gerėja žmogaus išvaizda, savijauta, darbingumas, nuotaika. Kitaip tariant – gerėja gyvenimo kokybė. Ozono terapija – pažangiausia ir veiksmingiausia šiuolaikinė priemonė, užtikrinanti visavertį, kupiną jėgų ir pasitikėjimo savimi gyvenimą. Ozonas – aktyvintas deguonis, esantis natūralioje aplinkoje, dar kitaip vadinamas gyvybės eliksyru.
Ši gamtos dovana nuo šiol tarnauja ir kiekvienam žmogui – individualiai taikoma, ji garantuoja nuolatinį darbingumą, gražesnę išvaizdą, žvalumą ir neišblėstančią energiją. Teigiamos ozono savybės buvo pastebėtos jau seniai. Ozonas beveik šimtmetį taikomas žmonių labui, kai niekaip negyjančios žaizdos buvo pagydomos tik viena priemone – ozonu. Ši, galima sakyti, stebuklinga priemonė naudojama itin plačiai ir sparčiai populiarėja. Ozonas, kurio naudingąsias savybes pradėta visiškai išnaudoti tik dabar, yra viena efektyviausiu priemonių jaunatvišką išvaizdai, puikią savijautai, aštriam protui, darbingumui ir nuolatinei šypsenai išlaikyti. Kol nebus sukurtas amžinos jaunystės eliksyras, jo vietą dar ilgai užims ozonas.
Šiais laikais yra daug įvairiausių kosmetinių priemonių, grožio procedūrų, tačiau jos dažnai būna neveiksmingos arba nepakankamai veiksmingos. Ozono terapija nuo visų jų skiriasi tuo, jog senėjimo, raukšlių, nesveikos ar nepatrauklios odos priežastis šalina iš vidaus, natūralios imuninės sistemos, kraujotakos, audinių maitinimo deguonimi dėka, be to, ši terapija padeda pašalinti toksinus iš organizmo, kurie dažnai paveikia odą, organizmo gyvybines funkcijas. Aktyvintas deguonis – ozonas grožį kuria iš jūsų vidaus. Be to, ozono terapija padeda įveikti stresą, kelia nuotaiką, o juk besišypsantis ir nuolat pakilus žmogus gražus ir pats sau, ir aplinkiniams.
Ozono terapija yra maloni ir neskausminga priemonė gyvenimo kokybei pagerinti. Kiekvienas ozono terapijos kursas yra individualus ir parenkamas konkrečiam asmeniui. Visų pirma – konsultuojantis su patyrusiais ozono terapeutais, išsiaiškinami ir nustatomi kiekvieno apsilankiusiojo poreikiai, lūkesčiai, ištiriama bendra organizmo būklė. Galiausiai pagal kiekvieno žmogaus savijautą nustatomas seansų kiekis ir intensyvumas, leidžiantis efektyviausiai pritaikyti terapiją. Ozono terapeutas nustato individualią terapijos programą, dažniausiai sudarančią 8–10 apsilankymus, kurių metu žmogaus kraujas prisotinamas aktyvintu deguonimi – ozonu, dėl to atjaunėja audiniai, vyksta geresnė medžiagų apykaita organizme, o išsiskyrę endorfinai garantuoja nuolatinę gerą nuotaiką ir savijautą bei puikų darbingumą. Kiekvieną apsilankymą palydi gaivaus ozonuoto vandens stiklinė, o jau po pirmosios procedūros iš karto jaučiamas nenuginčijamas poveikis.
Užsiregistruokite ozono terapijos kursui iki spalio 30 dienos medicinos klinikose „Mirameda“ ir gaukite nemokamą grožio specialisto konsultaciją.
Ozono terapiją galite išbandyti „Mirameda“ klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
Daugiau informacijos telefonu +370 678 41021 bei www.mirameda.lt

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai