Neleiskime grožiui išsisklaidyti

„Kosmedija“ – tai modernus ir kosmetologijos pasaulio naujoves sekantis estetikos centras, siūlantis tik tai, kas patikima ir efektyvu. Jis dažnai kviečia savo kolegas iš visos Lietuvos į seminarus ir konferencijas, kuriose specialistai supažindinami su naujausiomis grožio tobulinimo ir sveikatos stiprinimo metodikomis. Neseniai „Kosmedija“ organizavo seminarą, skirtą cheminio odos šveitimo procedūrų analizei. Jame buvo akcentuojamas vienos tokių – Skintech Easy TCA – saugumas ir pažangumas. Kas gi tas cheminis odos šveitimas ir kam jis skirtas? Atsakyti į šį klausimą padėjo medicinos mokslo daktarė Jevgenija Raneva.
 

Kas yra cheminis šveitimas?


Cheminis odos šveitimas – tai specialių gerai patikrintų medžiagų įterpimas į odą. Procedūra atliekama norint pašalinti mirusias ląsteles ir pastimuliuoti gyvybingas, jas atnaujinti. Rezultatas – geresnės kokybės, tekstūros, spalvos oda. Easy TCA odos šveitimo metodika labai plati – ji gali būti profilaktinė, jauninamoji, net gydomoji. Naudojama odai pakelti, aknei, strijoms, pigmentacijai gydyti, senėjimo procesui stabdyti. Profesionaliai pritaikomas metodas duoda puikių estetinių rezultatų.
Universalus Easy TCA odos šveitimo būdas visame pasaulyje laikomas labai sėkmingu projektu. Jį naudojant, jei specialistas dirba teisingai, visuomet pasiekiamas norimas rezultatas. Dr. Jevgenija Raneva pasakoja, kokie pokyčiai vyksta odoje jo metu: „Pirmiausia, procedūra sukelia odos reakciją į kažką, ko šiaip ji nepatiria. Tada oda mobilizuoja savo gyvybinius resursus, ir prasideda atsinaujinimo procesas. Speciali priemonė – kaukė, kuri uždedama po odos šveitimo, užbaigia procesą, nuramindama ir atgaivindama odą. Ši kaukė Post Peel Mask – esminis Easy TCA ir Unideep cheminius šveitimus lydintis elementas, suteikiantis jiems didelį saugumą. Kaukė kontroliuoja po šveitimo prasidedančią uždegimo reakciją ir smarkiai sumažina šalutinių poveikių riziką. Kita pagrindinė Post Peel Mask funkcija – akimirksniu stabdyti deginimo pojūtį neneutralizuojant šveitimo veikimą.
Kas Skin Tech procedūros taptų dar saugesnės, Skin Tech laboratorijos Post Peel kaukę papildė dar dviem svarbiais ingredientais:
1) SOD (natūrali superoksiddismutazė) – viena svarbiausių organizmo apsaugos sistemų. Tai fermentas, apsaugantis ląsteles nuo peroksidacijos, o jose esančią DNR – nuo laisvųjų radikalų, atsiradusių dėl uždegimo reakcijos po šveitimo.
2) SPF 15 (apsaugos nuo saulės faktorius) užtikrina stiprią apsaugą nuo saulės, kuri yra būtina po šveitimo procedūrų.

 

Atlikimo eiga


Visą cheminio šveitimo procesą specialistas aptaria kartu su klientu: išsiaiškina, ko tikimasi, kokie gali būti rezultatai ir kokia procedūros eiga. Pati Easy TCA procedūra susideda iš trijų dalių ir ilgai netrunka: iš pradžių oda nuvaloma, tada švelniais judesiais užtepama šveičiamojo priemonė ir galiausiai uždedama kaukė.
Procedūrą odai jauninti reikia atlikti kartą per savaitę keturias savaites iš eilės. Atsižvelgiant į odos būklę, kartoti reikia po 1-2 metų. Jei klientas vyresnio amžiaus, gali reikėti pakartoti po šešių mėnesių. Po procedūros priežiūrai namuose parenkami kremai, pritaikyti odos tipui, metų laikui ir oro sąlygoms.


 

Cheminis šveitimas + mezoterapija = tobula oda


Šiuolaikinės kosmetologijos tendencijos – derinti procedūras. Todėl „Kosmedijoje“ Easy TCA odos šveitimas gali būti puikiai derinamas su lazerinėmis procedūromis, botulino toksino injekcijomis ar mezoterapija. Pastaroji gali būti baigiamoji didelio odą koreguojančio projekto dalis.
Mezoterapija – labai įdomi medicinos ir kosmetologijos sritis, leidžianti pasiekti stulbinamų rezultatų. Jos metu labai plona adatėle į odą mažomis dozėmis įterpiami veiklieji preparatai. Jie suaktyvina medžiagų apykaitą, normalizuoja kraujotaką, lipidų koncentraciją ir naikina fibrozinį audinį. Veido, kaklo, dekolte srityje naudojamos įvairios mezoterapijos technikos: derminis ir epiderminis napažas (paviršinio sluoksnio badymas), mikropapulės.
Dr. J. Raneva teigia, kad mezoterapija yra labai populiari procedūra, kadangi šiais laikais ji yra labai ištobulinta: „Injekcijų metu įterpiami daugiafunkciniais komponentais praturinti reikalingų medžiagų kokteiliai, kurie, kompleksiškai veikdami odą, ją labai pagerina.“
Procedūros pradžioje oda nuvaloma, tada į ją įterpiami kokteiliai. Jei naudojamas mezoterapinis volelis, ant odos užtepamas reikiamas preparatas ir volelyje esančiomis adatėlėmis įterpiamas į odą. Jei procedūra atliekama injekcijomis, reikalingas kokteilis sušvirkščiamas adatėle. Kokteiliai stimuliuoja odos atsinaujinimą.
„Kosmedijoje“ mezoterapijos procedūroms naudojami Aesthetic Dermal produktai, kuriuose suderinta apie 60 įvairių komponentų, kurie stimuliuoja odos atsinaujinimą ir taip pat naudojami kaip resursai.
Mezoterapija gali būti taikoma visam kūnui ir turi kelias kryptis. Gali būti skirta zonai aplink akis, veidui, pigmentinėms dėmėms naikinti, celiulitui, strijoms gydyti, plaukų slinkimui stabdyti. Tiesa, procedūra reikalinga ne viena, be to, namuose naudojamos specialios priemonės, tačiau rezultatas iš tiesų itin džiugina.
Mezoterapija – patikrintas ir vis tobulinamas grožio išsaugojimo būdas, kurį rekomenduoja ir estetikos centras „Kosmedija“.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai