Gražios odos ilgaamžiškumo paslaptys

Šiandien mus veikia tarša, stresas. Mūsų mityba nevisavertė, mėgaujamės soliariumais ar besaikiu buvimu saulėje – visa tai neigiamai veikia mūsų odą, skatina piktybinius procesus, nes ji – pirmasis barjeras, susiduriantis su žalingu aplinkos poveikiu. Tačiau kad ir kas veiktų mūsų odą, kiekviena moteris nori, kad ji būtų graži ir lygi. Ar tai įmanoma? Taip, tai įmanoma, tik reikia žinoti, kur slypi gražios ir lygios odos paslaptis.
 

Gražios ir lygios odos paslaptis. Kokia ji?Norint atsakyti į šį klausimą, pirmiausia reikėtų pažvelgti, kas sudaro odą ir kodėl bėgant metams ji praranda lygumą.
Odą bei poodį sudaro ląstelės ir tarpląstelinė medžiaga. Odos ląstelės yra išsidėsčiusios keliais sluoksniais, jos nuolat auga, bręsta, dalijasi ir atsinaujina. Norint suprasti odos grožio bei lygumo paslaptį, neužtenka vien pažvelgti į ląsteles – svarbu atkreipti dėmesį į tarpląstelinę medžiagą, dėl kurios sudėties pokyčių formuojasi amžiaus raukšlės.
Kūdikių odelė yra švelni ir lygi todėl, kad jų odos tarpląstelinėje medžiagoje yra daug komponentų, gebančių prijungti ir išlaikyti vandenį. Moksliškai šie komponentai vadinami gliukozaminoglikanais. Pats svarbiausias jų – hialurono rūgštis. Pirmą kartą ji buvo išskirta iš bakterijos 1943 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Deja, bėgant metams, taip pat dėl tam tikrų medikamentų poveikio šios medžiagos nuolat mažėja, oda ir poodis vis blogiau geba prijungti ir išlaikyti vandenį. Todėl oda suglemba, greitai praranda elastingumą ir pradeda ryškėti raukšlės.
Gražios ir lygios odos paslaptis – gebėjimas tarpląstelinėje medžiagoje išlaikyti vandenį.
Hialurono rūgštis ir yra pats svarbiausias komponentas, padedantis pritraukti ir sulaikyti vandenį. Hialurono rūgšties efektyvumas lyginant raukšles yra moksliškai įrodytas atliekant klinikinius tyrimus.
Vitaminas E yra stiprus antioksidantas, saugantis odą nuo laisvųjų radikalų, kurie pažeidžia ląsteles bei jų riebalų rūgštis, taip greitindami senėjimo procesus bei skatindami nepageidaujamus odos pakitimus, navikinius procesus. Vitaminas E taip pat yra puiki apsauga nuo ultravioletinių spindulių. Tai ypač aktualu, jei jūs mėgaujatės saulės ar soliariumų teikiamais malonumais, kurie ne tik sendina jūsų odą, bet ir skatina vėžio vystymąsi. Kita vertus, vitaminas E plečia kraujagysles, kurios dažnai būna refleksiškai susitraukusios (ypač rūkančių žmonių), todėl gerėja odos aprūpinimas mitybinėmis medžiagomis, deguoniu bei kartu gerėja įvairių metabolitų šalinimas.
Vitaminas C (natūrali forma) taip pat yra antioksidantas, kartu veikiantis su vitaminu E. Be to, jis būtinas jungiamojo audinio (kolageno) formavimuisi ir tiesiogiai prisidedantis prie sveikos odos išlaikymo, nes kolagenas odai suteikia stangrumą, lygumą, o elastinas (formuojamas iš preparate esančių komponentų) – odos elastingumą.


Cinkas svarbus apsaugai nuo ultravioletinių spindulių, būtinas jūsų plaukams, nagams, nes tai yra greitai besiformuojančios struktūros, kurioms itin svarbi tinkama fermentų funkcija, užtikrinanti ląstelių ilgaamžiškumą. Naudojamas kolageno sintezėje.
Silicis – cheminis elementas, kurio itin sumažėja žmogui senstant, dalyvauja kolageno ir elastino sintezėje (svarbiausios jungiamojo audinio sudėtinės dalys). Todėl labai pagerina odos, nagų, plaukų, dantenų būklę – tinkamas, elastingas jungiamasis audinys formuoja lygią, gražią odą.
Norint, kad oda ilgai būtų jauna ir be raukšlių, jai reikalingi specialūs žuvų baltymai.
Atsižvelgiant į tyrimų duomenis pastebėta, kad metams bėgant ypač mažėja angliavandenių, sujungtų su baltymais. Trumpėja grandinių ilgis, jos tampa plonesnės, kinta kitos jų cheminės charakteristikos. Tai nulemia odos pakitimus: formuojasi įvairūs nelygumai (raukšlės), oda tampa sausa, mažiau elastinga, pradeda šerpetoti. Baltymai reikalingi ir tinkamai odos ląstelių veiklai.
 

Hialurono rūgšties efektyvumas


Hialurono rūgšties efektyvumas lyginant raukšles yra moksliškai įrodytas atliekant klinikinius tyrimus. Hialurono rūgštis į poodį gali pasiekti dviem būdais: vienas iš jų – suleisti hialurono rūgšties tiesiai į odą. Deja, ši procedūra nėra labai maloni ir brangiai kainuoja. Kitas, daug paprastesnis, būdas gauti šios medžiagos – vartoti preparatus, kuriuose gausu hialurono rūgšties. Pirmieji hialurono rūgšties preparatai pasaulyje atsirado 1980 metais, tačiau iki dabar jie sparčiai tobulėjo.
Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad hialurono rūgštis yra veiksminga, kai dozė siekia ne mažiau kaip 50 mg per parą. Reikia pripažinti, kad šiuo metu daugelyje preparatų, esančių Lietuvoje, hialurono rūgšties yra labai mažai, todėl ne visada įmanoma pasiekti gerų rezultatų.
 

Jūsų pasirinkimui – natūralūs preparatai odai


„Vivania Skin beauty & anti-wrinkle“ rekomenduojama vartoti po 1 tabletę du kartus per dieną. Tuomet jūs gausite net 100 mg hialurono rūgšties kiekvieną dieną, o 60 tablečių pakuotės užteks visam mėnesiui. Tai yra racionaliausias (pigiausias) būdas pasiekti efektą – šio preparato 1 dozės kaina siekia 1,49 Lt.
Femidan Skin Beauty – tai novatoriškas produktas ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio rinkoje, sukurtas Hankintatukku Oy kompanijos mokslininkų. Jo pagrindinė sudedamoji dalis – žuvų baltymo ekstraktas, gaunamas iš Oreochromis mossambicus, padedantis išlaikyti odos elastingumą, gyvybingumą ir jaunystę. Preparatas dar papildomai praturtintas būtiniausiais odai vitaminais bei mineralais (vitaminais E ir C, mineralais – siliciu, cinku). Šis produktas visiškai natūralus, jame gamtos teikiamos dovanos derinamos su naujausiais mokslo pasiekimais. Femidan Skin Beauty poveikis turėtų išryškėti jau po 30–60 dienų vartojimo.
Preparato rekomenduojama vartoti po 1 tabletę du kartus per dieną, 2 mėnesius. Pakuotėje būna 60 tablečių. Femidan Skin Beauty vartoti negalima žmonėms, sergantiems inkstų ir kepenų ligomis, taip pat jei jums planuojama inksto ar kepenų transplantacija.
Šiandien Lietuvoje jau yra ir vienas preparatas, turintis ypač daug hialurono rūgšties vienoje tabletėje. Tai „Vivania Skin beauty & anti-wrinkle“. Tai yra preparatas, kurio vienoje tabletėje yra net 50 mg hialurono rūgšties (būtent tokia ir yra veiksminga dienos dozė).
Tai puikus hialurono rūgšties šaltinis moterims, kurios nori, kad oda būtų graži ir lygi it kūdikio. Galima drąsiai teigti, kad šie du minėti preparatai prisideda prie paslapties, kaip tai padaryti.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Odorex - issivadavimas is varg
2010-03-21 14:06
ODOREX Extra Dry Lotion 50 ml
Priemonė nuo gausaus prakaitavimo ir nemalonaus prakaito kvapo.

Daug žmonių kenčia nuo pernelyg gausaus prakaitavimo. Bet ne visi
žinome šios problemos sprendimo būdą – ODOREX. ODOREX tai apsauga
nuo prakaitavimo ir nemalonaus prakaito kvapo darbo ar interviu metu,
naktimis ar papraščiausiai karštą dieną..
Unikali ODOREX formulė – kad prakaitas Jūsų niekada nebevargintų.

Norėdami įsigyti šio losjono, skambinkite telefonu:
+370 607 33897.
El. paštas:losijonas@gmail.com

Prekės originalios ir vežamos tiesiogiai iš gamintojo!


1 buteliukas - 50 Lt
2 buteliukai - 2x40 Lt
3 buteliukai - 3x35 LtGaliu atsiusti i bet kuri miesta. Pasto islaidos i kaina iskaiciuotos.
virginija
2009-03-28 17:33
hialurono rugštis padeda ir esant sanarių susirgimams bei psoriazei

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai