Mokykimės būti sveiki kartu

Pirmą kartą sveikatos laidų istorijoje laidos „Sveikas žmogus“ kūrėjai siūlo unikalų dalyką – mes suteiksime kiekvienam reikiamą informaciją! Norime būti naudingi kiekvienam asmeniškai. Vadiname tai asmeniniu požiūriu į jūsų sveikatą.
 

Ar lengva būti sveiku?


Vis greitėjantis gyvenimo tempas koreguoja mūsų įpročius, mitybą, dienotvarkę ir net visą gyvenimo būdą. Jus norėtumėte ilgiau pamiegoti, tačiau tenka anksti keltis ir dar visai nesinori pusryčiauti, tad neišvengiamai vakare persivalgote. To pasekmė – didėjantis svoris. Mėgstate ramiai užmigti su knyga rankose, tačiau tenka iki vėlumos sėdėti darbe. To pasekmė – vis pilkėjanti veido oda, neaiškūs skausmai ir padidėjęs irzlumas. O gal jūsų diena primena mažą karo frontą? Kur reikia nuolat kurti strategijas, mąstyti, planuoti, jausti atsakomybę už kiekvieną savo sprendimą ir poelgį… Mes dažnai gyvename ne taip, kaip norėtume, todėl vis dažniau mus puola ligos. O ir šiaip ligos kartais ateina pas, atrodytų, sveikiausius…
Kai sušlubuoja sveikata, visos problemos pasitraukia ir lieka tik vienas troškimas – vėl būti sveikam. Tikime, kad būtent toks žmogus yra mūsų laidos žiūrovas: jis neabejingas sau, jis girdi savo kūno siunčiamus signalus, jis domisi sveikatos naujovėmis, galbūt kartais neišvengia ligų, tačiau visuomet nori būti sveiku žmogumi. Galbūt tik kartais jam būna sunku nepasiklysti informacijos sraute ir atsirinkti, kas yra teisingiausia ir tinkamiausia būtent jam. Suvokdami tai, jog dabar informacijos yra daugiau nei galime patikrinti ir viską išbandyti, laidos kūrėjai ieško naujų ir patrauklių informacijos pateikimo formų. Naująjį sezoną TV3 laidos „Sveikas žmogus“ žiūrovų laukia staigmenos!


 

Asmeniškai jums


Nežinote, į kokį specialistą kreiptis? Nesuprantate, kodėl jums skauda šoną? Norite apsilankyti pas geriausią specialistą mieste? Norite konsultuotis su per televiziją matytais medikais? Klausimų ir pageidavimų daug, todėl „Sveiko žmogaus“ projektų komanda pasiruošusi jums padėti!
 

Ko galite tikėtis?


· Pirma. Gausite visą Jus dominančią informaciją apie sveiką gyvenseną, profilaktiką, mitybą bei ligas.
· Antra. Patarsime, kaip surasti norimą mediką.
· Trečia. Jei tik norėsite, pas norimą specialistą jus palydės mūsų filmavimo grupė. Tikimės, kad jūsų pavyzdys paskatins į medikus kreiptis tuos, kuriuos vargina panašūs sveikatos sutrikimai, tačiau kažko bijo ir nedrįsta.
Jeigu jus tai sudomino, parašykite apie savo problemas mums adresu: J.Matulaičio al. 11-80, Vilnius, elektroniniu paštu info@sveikaszmogus.lt arba paskambinkite telefonu (8 5) 240 22 22.
Taip pat primename, kad galite būti dar kelių TV3 laidos „Sveikas žmogus“ projektų dalyviais.
 

„Lieknėkime kartu“


Šiais laikais, kai maisto nereikia ieškoti kelias savaites ar lakstyti paskui žvėris, turime mokėti už galimybę valgyti kada norime. Vis dažnesne visų ligų priežastimi tampa antsvoris ir nutukimas. Kai peržengiama tam tikra riba, belieka guostis: „be galo mėgstu pavalgyti“, „nesiruošiu badauti“, „gero žmogaus turi būti daug“, „stambesni žmonės linksmesni“... Vėliau kažkas netaktiškai pajuokauja dėl jūsų proporcijų, ir jūs nusprendžiate lieknėti. Prasideda lieknėjimo epopėja...
Žinome, kad lieknėjant nesunku pridaryti klaidų ir netgi pakenkti sveikatai. Tad norime kartu su jumis siekti geresnę savijautą ir gražesnę išvaizdą. Pasidalykite su mumis savo patirtimi, o mes pasirūpinsime, kad jums lieknėti padėtų profesionalūs sporto treneriai, dietologai ir mitybos specialistai.
Mums nesvarbu, kiek jums metų, kiek sveriate ir kiek kartų bandėte sulieknėti. Svarbiausia, kad turėtumėte ryžto daugiau judėti, sveikiau maitintis ir būti atkaklūs.
 

„Stebuklo belaukiant“


Manome, kad pastoti ir susilaukti vaikučio nėra taip paprasta. Tad naujo žmogaus atėjimas į pasaulį visada yra stebuklas. Norime, kad kiekvienoje šeimoje toks stebuklas įvyktų. Siūlome pasidalyti kūdikio laukimo, auginimo ir priežiūros rūpesčiais. O laidos „Sveikas žmogus“ kūrėjai pažada padėti jums laukti stebuklo.
Lauksime jūsų laiškų adresu: J.Matulaičio al. 11-80, Vilnius, elektroniniu paštu: info@sveikaszmogus.lt arba telefonu Vilniuje: (8 5) 240 22 22.

· TV3 laida „Sveikas žmogus“ nebijo apie ligas kalbėti su humoru. Juk juokiantis organizme gaminasi vitaminas C, todėl siūlome pasijuokti kartu ir paieškoti būdų, kaip sau padėti.
· TV3 laida „Sveikas žmogus“ teikia labai naudingus ir praktiškus patarimus. Tik mūsų laidoje jus sužinosite, kodėl naudinga valgyti pomidorus, kokiame patiekale daugiausia druskos, kaip dažnai plauti virtuvinius rankšluosčius ir dar daugiau.
· TV3 laida „Sveikas žmogus“ griauna mitus. Yra šimtai klaidingų įsitikinimų, kurie gyvuoja per amžius. Pavyzdžiui, tikima, kad lieknėjančios moterys vengia bulvių, nes mano, kad jos tukina. Tai mitas!
· TV3 laida „Sveikas žmogus“ kviečia mokytis kartu būti sveikais. Specialiai jums kuriame įvairius projektus, kad galėtumėte gauti reikiamą informaciją ir netgi konkrečią pagalbą. Jums tereikia su mumis susisiekti tel. (8 5) 240 22 22, parašyti elektroniniu paštu info@sveikaszmogus.lt arba adresu: J.Matulaičio al. 11-80, Vilnius. Pasikalbėkite su mumis apie savo sveikatą.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai