Merkinės piramidė: dvasinė realybė,

Merkinės piramidę Česukų kaime nuolat lanko daug žmonių. Pasveikimo atvejus ar gerėjančią joje apsilankančiųjų fizinę ir dvasinę sveikatą sodybos šeimininkas Povilas Žėkas vadina energiškai ypatingos vietovės, kurioje veikia dvasiniai ir bendrieji fizikiniai reiškiniai bei principai, poveikiu. Povilas neakivaizdžiai studijuoja gamtos mokslus universitete, rašo knygas apie dvasinę patirtį bei dalijasi ja su sodybos lankytojais. “Čia stiprinamas žmonių tikėjimas. Tai, kas vyksta šioje aplinkoje, nesiejama ir nebus siejama su materialios naudos gavimu, - sako Povilas. - Kitaip yra su dvasine nauda. Visuomet, duodamas kitam, gauni atgal. Būdamas tokiame informacijos mainų rate gali tobulėti.“

 

Kaip tai vyksta?Povilas aiškino, kad šioje sodyboje vyksta dvasiniai procesai. Neretai pabuvojusieji piramidėje jaučiasi geriau, randa vidinių problemų sprendimus arba jos išsisprendžia savaime. Yra daug pasveikimo atvejų. Vartojantieji vaistų pastebi, kad jie veikia geriau, mažesnis šalutinis jų poveikis. “Tai - kaip įrodymas, kad dvasinė sfera yra be galo svarbi ir fizinį kūną reikėtų pradėti gydyti nuo tinkamo dvasinio pasirengimo. Ši vieta aktyvi energiškai. Tai nėra tiesioginė geros fizinės ar dvasinės savijautos priežastis, o tik sąlyga vykti įvairioms transformacijoms. Dažniausiai pirmą kartą čia atvykstama “patikrinti vietą”, bet iš tiesų žmonės tikrina save. Ypatingas energinis vietovės modelis sustiprina atvykstančių žmonių tikėjimą, atsiskleidžia žmogiškosios dvasinės savybės.

Čia derėtų atvykti nusiteikus patirti ryšį su Dievu. Geriau ne užsukti važiuojant pakeliui ar kaimynui patarus, o atvykti pasirengus giliems procesams, suformulavus klausimus ir esminius vizito tikslus.

Ypatingą energiją galima pajusti kaip šilumą ar dilgčiojimą viršugalvyje, delnuose ar kt. kūno srityse. Tai galima vadinti savigyda. Pabuvusiųjų piramidėje akys spindi ir šviečia, kinta veido išraiška. Yra ir nieko ypatinga nepatiriančių - kiekvienas pabundame savo laiku”.


 

Neignoruoti tradicinės medicinos“Šioje aplinkoje pagrindinis veikėjas, t.y. ir gydytojas, ir pacientas vienu metu, yra pats Dievo veikimui atviras žmogus.

Vyresnio amžiaus žmonės, ypač - lankęsi pas bioenergetikus, kaip jie patys save vadina, mano, kad nereikia gydytis tradicinės medicinos būdais. Aš tam nepritariu. Pastaruoju metu lankėsi keletas žmonių, kuriuos įtikinėjau, kad jie nepasikliautų klaidinga nuomone, neva medicina yra bejėgė, ir kad būtinai kreiptųsi į medikus. Norint, kad Dievas padėtų, reikia tam sudaryti sąlygas, taikyti ir tradicinę mediciną. Dažnai organizmui stiprinti kartu su pačiomis stipriausioms dvasinėmis jėgomis reikia ir vitaminų bei vaistų - šios priemonės skatina sveikimą. Juk statant namą reikia ir plytų, ir cemento, t.y. jungiamosios medžiagos. Patirtis liudija, kad bendradarbiavimas su medikais ir dvasinė praktika duoda pačius geriausius rezultatus.

Be to, patartina mintyse modeliuoti, kaip sveikatos problemos bus išspręstos. Suvokto, sąmoningo tikslo siekimas teikia gilesnių ir ilgalaikių rezultatų, o malda ir prašymas gali spartinti sveikimo procesą.

Dažnai atvykstantieji klausia, ar jie galės, kaip anksčiau, lankytis ir pas žolininkus ar žiniuonis. Šie klausimai rodo, kad daugelis tokių žmonių siekia “prisirišti” savo klientus. Šioje sodyboje to nėra. Nėra įpareigojimo ar būtinybės čia ir tik čia siekti sveikatos ar kitų dalykų. Galima atvykti ir pabūti jaučiantis visiškai laisvai, išbandyti savo galimybes šioje aplinkoje.”


 

“Mano“ ar ”mūsų“?“Yra žmonių, kurie, čia atvykę, jaučiasi tarsi nusidėję tradiciniam tikėjimui. Jiems atsakau, kad buvimas šioje sodyboje tam neprieštarauja. Čia tik stiprinamas jau išpažįstamas žmogaus tikėjimas. Procesai, kurie čia vyksta, yra universalūs. Čia gerai jaučiasi įvairių tikėjimų žmonės. Tikėjimas ir religija - nevisiškai tapatūs dalykai. Esmė yra tikėjimas - tikėjimas Dievu, kuris tikrai yra. Kai sąvoka “Dievas” tapo žmonių proto objektu, Jis priimamas kaip konkretus asmuo: “mano”, “tavo”, “rytiečių” ar kt. Iš tiesų Dievas yra visų. Skiriasi tik žmonių gebėjimas Jį suvokti.

Ne tik šioje vietoje galima siekti savo tikslų. Žmonės, kurie čia atvyksta, man taip pat atneša naujų žinių ir patirties. Yra daug pavyzdžių, kai susivienijus (bet ne revoliucijoms ar kitokiems fiziniams veiksmams) galima padaryti labai daug. Tikiu, kad ateityje bendra malda ir meditacija padės siekti ne tik asmeninių, bet ir bendrųjų tikslų: ramybės ir gerbūvio mūsų šaliai, taikos Žemei.”

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

nojus
2018-04-15 14:30
Velnio apgaulė, masalas.Dievui gerai miške, visur Jo dvasia sklando. Velnias bando nutraukti nuo V.J. Kristaus dvasios.
Mokėsi velnizmo meno
2018-03-20 19:47

IP: 82.12.8.63 Cesuku- zeku piramide, igyvendintas 3d metodas, kaip issikviest demona. Demonai isskvieciami apskritime nubrezus trikampi su atitinkamais zenklais- simboliais kampuose, ir kalbant atitinkamus zodzius. Kas tingi biblija ir knygas skaityt, paziurekit seriala ‘supernatural’ apie demonu, vampyru ir kt butybiu egzistavima ir ju naikinima, apie sielos pardavima, norint sekmes ar ka isgelbeti is artimuju. Vercia apie daug ka pamastyti, o kam idomu ir giliau pakapstyti, pasidometi ar tikra ar ne. Tai kaip minejau, ta piramide demonu issaukimo vieta, o ne kazkas tauraus, nors atrodo labai graziai.Kazkaip nebuvau nusistacius nei uz, nei pries, tiesiog mano pastebejimas formoje, kad zmones gali gauti kazka blogiau, kartu su pagerejimu ar trumpalaiku pagerejimu.

“Povilas » Ket Sau 07, 2010 8:36 pm Esu skaitęs Satja Sai Babos pranešimų, matęs Sai Baba Sirdi nuotraukų…Su Ošo susipažinau dar vaikystėje, kai mamai teko dalyvauti keliuose Ošo seminaruose. Po to seminare buvo rodomi vai
Je
2017-09-11 21:55
Apie tai skaitykite: Česukų piramidė - klauskunigo.Egzorcisto psl. - okultizmo spąstai.
nikulas
2017-09-11 21:37
Velnio šėlionė, ne kitaip.
Butrimas
2017-01-02 23:12
Koks ten stebuklas mulkinti žmones su titanais velniais, o sakyti, kad dievai jie.Pasirašė žmonės, atidavė savo dūšią tam demonui .Kaip dabar atsiims.A. Valkauskas perspėja, kad lb blogai, jei išduodame Dievą tenj vykdami.
netykuntis
2016-11-24 23:02
Eina sau.Skelbė svieto galą, bet nievydat ano. Pinigus renka, žmonas ded, nrdirb ans, o gyven iš durnelių.
Titas
2016-11-18 23:16

POVILAS MOKĖSI MAGIJOS ALYTUJE, KAUNE,OŠO.


IP: 82.12.8.63 Cesuku- zeku piramide, igyvendintas 3d metodas, kaip issikviest demona. Demonai isskvieciami apskritime nubrezus trikampi su atitinkamais zenklais- simboliais kampuose, ir kalbant atitinkamus zodzius. Kas tingi biblija ir knygas skaityt, paziurekit seriala ‘supernatural’ apie demonu, vampyru ir kt butybiu egzistavima ir ju naikinima, apie sielos pardavima, norint sekmes ar ka isgelbeti is artimuju. Vercia apie daug ka pamastyti, o kam idomu ir giliau pakapstyti, pasidometi ar tikra ar ne. Tai kaip minejau, ta piramide demonu issaukimo vieta, o ne kazkas tauraus, nors atrodo labai graziai.Kazkaip nebuvau nusistacius nei uz, nei pries, tiesiog mano pastebejimas formoje, kad zmones gali gauti kazka blogiau, kartu su pagerejimu ar trumpalaiku pagerejimu.

“Povilas » Ket Sau 07, 2010 8:36 pm Esu skaitęs Satja Sai Babos pranešimų, matęs Sai Baba Sirdi nuotraukų…Su Ošo susipažinau dar vaikystėje, kai mamai teko dalyvauti kel
Vytis
2016-09-30 21:58
Bet koks okultizmas yra velnio darbai. Ne išimtis šioji Povilo sukurpta piramide vadinama titanų ratuose esanti būstinė.Paskaičiau Žėkų raštus, aišku, kad ten DEMONAS tas TITANAS. Dievui nėra jokia vieta išskirtinė.Tik velnias skelbiasi, kad rinktųsi žmonės, kuriuos ans galėt vampyruoti ...
Gita
2015-09-19 13:26
Buvau onko ligonė, bet išgyjau su medikų ir Dievo Tikrojo pagalba. Piramidėj energinis vanduo gali paskatinti negerų ląstelių dauginimąsį. Be to ten tie titanai, kaip ir demonai pagal Žėko raštus.Vadinasi, kad pavojinga iš ten ką nors valgyti ar kitaip energetizuotis.
NARKOMANUS ,PIJOKUS GYDO???
2015-09-18 12:48
Cik netykeket tun pyramyde ..reikia.Moną kaimynku savo pagerantį diedą veža kožną nedel... sakus, kad kolei te būva, tai nė lašo ...kai sugryžt numo, vė pradeda ragauc...Kita kaimynka savo sūnų nuo narkotikų čia atpratino.tai geras dalykas, kaip pas valerijų te panaroj...visi pasveiktų, galmėtų te nakvot,grybauti ir nevelniauti arba daugiau susidraugaut su anas.
Eina sau - ten velniui suruošt
2015-09-17 13:42
Visks te padabnai matosi, kad velniams, jei ans mėtosi: nežino, kas angelas.Pastatė prizmę, saKO - PIRAMIDĖ.Parašė raštus priš Bibliją, prieš Kristų...Kur matyta, kad dar plotkas kepa tam raguotam, kur raudonam apskritime vaizduotas...Kryžiuj vienam akis, kaip iliuminati piramidėj, tik ana atskirai nukryžiavota...Kiti kryžiai visi išjuokti...neša mirties info.Kas te prisregistruja, tai jau AMEN ANT UMŽINŲJŲ,jei negrįš per KUNIGUS ATGALIOS.
NEBIJO ŽMONĖS TOKIO BREDO
2015-09-16 19:41„ Povilas Žėkas knygoj rašo:Aš esu Dievas, tasai asmuo, kuriuo jūs, žmonės, nuolatos didžiavotės ir Tėvu vadinote. Dabar turėsite suprasti, kad esate ir teisūs ir neteisūs: TEISŪS, nes Aš esu Dievas, pats aukščiausias jums, žmonėms, kurį jūs girdėjote, girdite ir kada nors girdėsite. Esu valdovas galingojo darinio, vadinamo pasauliu, turintis teisę kurti ir valdyti. NETEISŪS esate vadindami mane Tėvu, nes Aš, kaip Dievas, turiu dar ir Savo Kūrėją – Didįjį visų mūsų Tėvą, sukūrusį ir Mus, Dievus, valdyti Savo kūrinijai. Taigi Didžiojo Tėvo akyse Aš esu gerojo pasaulio Dievas, didysis angelas, Tėvo įgaliotas valdyti šį pasaulį, jį sudarančias galaktikas, sistemas, Žemę ir visa, kas joje." aiškus tipelis raudonam rate tupi ."
OBABA
2015-09-06 12:30
Povilas iš prizmės prieigų:"Nekantraudamas laukiu Jūsų. Trokštu pasidalinti džiaugsmu, kurį mums visiems dovanos šią erdvę aplankysiantis angelas - dieviškosios tiesos, šviesos ir meilės nešėjas." Manau, tai Liucifer pagal aprašymą.Nešventintas kunigo yra tik įvaizdis , stabas ir nieko nereiškia.Kieno tai angelas? Yra du: juodas ir baltas .Vienas Dievo, o kitas DEmonų.Tai tarpininkas tarp kažkurio.Prizm4j titanas arba Liucifer tarpininkas.
Griekas
2015-08-29 19:48
Įrašykite google: Burtininkavimas Albinas Bartelis. Ten jotubėje paklausykite to Albino. Dėkui, kurie perspėja apie tai, kad astrologija, piramidė, burtai yra nuo demonų . Velnio tarnai yra jų raganiai, ištvirkėliai, kaip taisyklė PIRMOJI IR DIDŽIAUSIA NUODĖMĖ,KURI GALIOJA IKI ŠIŲ DIENŲ: Dievo Tėvo perspėjimas dar iki Kristaus, kuris galioja dabar : Šventajame rašte rašoma Dievas sako: „O bailiams, neištikimiesiems, nešvankėliams, žudikams, ištvirkėliams, burtininkams, stabmeldžiams ir visiems melagiams skirta dalis ežere, kuris dega ugnimi ir siera; tai yra antroji mirtis“. (Apr 21, 8 ) Žmonės visais laikais siekė sužinoti ateitį. Retas kuris ir šiais laikais nėra įsipainiojęs į kokią nors spiritizmo formą. Gal tai paprasčiausias „žaidimas“ adata, staliuko kilnojimas, lėkštės sukimas, horoskopų skaitymas ir tikėjimas jais, būrimas pes Sekmines, Jonines ar Kalėdų naktį, gal kortavimas ar būrimas iš delno. Gal kas nuėjo tiek toli, kad susigundė kreiptis į ekstrasensus - ezoterikus.:P
APSIMELAVO IR DAR VARTUS SUKON
2015-08-27 20:13

DĖL APOKALIPSĖS TAIP MELAVO: “Povilo nuomone, labai svarbu sukaupti informaciją apie galimas bėdas ir jau dabar pradėti kaupti atsargas. Jis pataria vadovautis principu – kaupti tik tai, kas reikalingiausia kasdieniam gyvenimui, ir sukauptas atsargas nuolat atnaujinti. Tai gali būti šaldytas, konservuotas, džiovintas maistas, reikėtų neužmiršti ir grūdinių kultūrų, medikamentų, dezinfekcijos priemonių, vandens, būtiniausių buities reikmenų, ypač baterijų apšvietimui, nes elektra esą bus dingusi. Visas sukauptas atsargas Povilas ragina saugiai laikyti slėptuvėse, nes, kilus sumaiščiai, gali atsirasti piktavalių. Būtina susikurti ir saugią erdvę, kurioje būtų galima praleisti sudėtingą laiką. “Nebūtina dėl to kasti bunkerį po žeme. Slėptuve gali tapti ir butas, svarbiausia, kad tai būtų saugi erdvė tau ir tavo šeimai bei būtiniausiems funkciniams reikalams”, – perspėjo Povilas. (hooray)
rašo
2015-08-24 19:20
Joa

sveiki,buvau piramidėje kelis kartus.Jokio jausmo nepatyriau,man tiesiog gražu,ramu tenai,bet mano vaikai jautėsi keistai,sūnui linko kojos,dukrą pradėjo viskas erzinti,po to ji ėmė verkti,kai apkabinau ją,ji pasijuto labai gerai. Mano pažįstamos pasakoja,kad po apsilankimo,jautėsi labai blogai,vos grįžo namo,labai skaudėjo galvą,vėmė.kita sekančia dieną atsidūrė ligoninėje.KAS TAI? KODĖL TOKIE POJŪČIAI?Aš juk nejutau nieko
TEN LĮSTI PRAŽŪTINGA TO NA
2015-08-02 20:11
JOKI DIEVO NĖRA,KURIS MUS SUKŪRĖ TEN POŽEMYJE.PIRAMIDĖS VIDUJE OZIO GALVA PO MEDINUKAIS ARBA ŽVĖRIES.TAI UŽMEZGAMAS RYŠYS SU DEMONAIS.BĖKIT TO NA GREIT SOAVIEDOTIS,ATSIIMKIT PARAŠUS DEMONAMS.KRIKŠTO METU ŽADĖJOTE NETARNAUTI JIEMS.PIRAMIDĖ YRA MIRTIES NAMAI PO JA.
Na
2015-07-29 21:00
Vietos gyventojas paklaustas kaip nuvykti iki piramidės papasakojo, kad niekam nelinki te vykti, nes jo giminės kartą ten apsilankę tarpusavyje labai susipyko ir labai pykstasi iki šiol; jo nuomone, dėl to kalta piramidė, jis niekam nelinki ten vykti. Bet aš nuvykau. Povilas kažką tipo "aleliuja" garsiai dainavo, akustika buvo nereali. Mano 5 metų mažylis kažkodėl užsikimšo ausis. Atgal bevažiuojant užkaito mano garantinio automobilio stabdžių diskas, ėmė bildėti. DARAU IŠVADĄ: piramidė pati savaime turi tą energetiką, tačiau tas Povilas savo veiksmais griauna darną, galbūt tiesiog yra paprastas NEMOKŠA. Siūlyčiau visiems vengti tokių apsilankymų, turėkit savo piramidę ar pan. nes tas trikampis ar keturkampis visur skleidžia savo energetiką (jei skleidžia). Sėkmės visiems!
Merkinės vadinamą
2015-06-09 14:07

Atitinka Čiasukų piramidę


Biblija sako 2 Kor15; 14 "Ir nenuostabu. Juk pats šėtonas apsimeta šviesos angelu". Liuteris sakydavo, kad šėtonas yra Dievo bezdžionė, todėl nesugalvoja nieko naujo, tik kartoja tuos pačius veiksmus. Reikia stebėti dangų? Jonas žiūrėjo ir pamatė:"štai milžiniškas ugniaspalvis slibinas su septyniomis galvomis, su dešimčia ragų ir su septyniomis diademomis ant galvų.Jo uodega nušlavė trečdalį dangaus žvaigždžių ir nužėrė jas žemėnApreiškimo 12;34 Sutikite, tokio ženklo bus sunku nepastebėti:) Skirtingai nuo Jono mes nematysim fizinėm akim, šėtono esmės. Norėtume, kad pranašystės Biblijoje būtų viennmatės,trimatės bet jos yra daugiamatės, todėl neužtenka paviršutinių žinių. Svarbu atsiminti, kad šėtonas visada apsimeta Dievu, apsimeta šviesa, imituoja Dievo darbą. Taigi, antikristas, kūne atėjęs šėtonas, turės savo karalystę, tačiau veiks ne vienas, jam padės žmogus, kuris vadinamas netikru pranašu.Jo dievų daug, vadinasi titanai.
AR SVEIKAS TAIP RAŠYTŲ?
2015-05-03 11:38

AR JIS NESERGA?
Šiandien 11:33
Povilas Čėkas "Man buvo leista žinoti, kad egzistuoja ne viena visata. Dievas Tėvas yra visatų sistemos kūrėjas bei valdovas. Tačiau viskas tuo tikrai nesibaigia. Dievas Tėvas turi savo kūrėjus, o šie savo ir t.t. Kita vertus, mums aktualus tik ryšys su mūsų Kūrėju. Jo gimdytojai, kurie simboliškai vadinami titanais, mums yra absoliuti paslaptis. Apie titanus suž inojau dėl to, kad domėjausi paties mūsų Dievo Tėvo prigimtimi. Titanai sukūrė būsimąjį visatų sistemos kūrėją – mūsų visų Dievą Tėvą – ir suteikė jam laisvės kūrybai. "

KIEKVIENA PRAMOGA,PIRAMIDĖS IR
2015-05-01 22:33
TURI BŪTI LICENZIJUOTA,O NE PAGAL VERSO LIŪDIJIMĄ.Gydytojai turi turėti licenziją, psichoterapeutai, psichologai taip pat.Čia gi veikiami žmonės, o net nežinoma, ar tie šamanai pramogų rašinėtojai patys yra sveiki.Iš jų rašymų atrodo, kad jiems reikia patiems psichiatrų pagalbos. PRIETARŲ SKALIDA PER SAPNŲ AIŠKINIMUS YRA ŽALINGA ŽMOGAUS PROTAMS.TAI KODAS ŽODŽIU,KURIO NIEKAS NETIKRINA,NORS JIS VEIKIA NET GENONĄ.TITANAI VELNIAI PIRAMIDĖJE.:)(hooray)(red)
TIKRAI TAIP,TIESA
2015-04-24 14:36

Gilė
2015-04-18 09:59
Niekada neturėjau noro nei apsilankyti, nei domėtis povilo piramide. Bet atsitiktinai paskaičiau jo motinos rašinėlį pavadintą knyga. Parašyta motiniškai šiltai, romantiškai. Tada pasidomėjau pačiu povilo mokymu. Nei cituosiu nei aiškinsiu, bet man aišku: tai puolusių angelų tarnas, medžiojantis mažatikius, kenčiančius, kad per apsilankymą piramidėje ir šiokius tokius trumpalaikius poveikius pririštų žmonių sielas prie puolusių angelų ir amžiams pražudytų jų sielas - paaukotų nelabiesiems. Jei pastebėjote povilas vengia žodžio Dievas jis sako"mano dvasinis šaltinis", dar gražiau jis drįsta teigti , kad Dievo pradai yra du gėris ir blogis!!!!!!!Išvada - povilas, naivuoliu apsimetęs piktųjų dvasių tarnas. Saugokitės ir kitus saugokie.
ŽĖKAI NEŠVENTI???
2015-03-19 15:12
Įrašykite google JURGIS PURLYS STEBUKLADARYS,DARYLAS MEDIUMAS , ALBINAS BARTELIS . POVILAS ŽĖKAS – TITANAI. PAKLAUSYKITE,PASKAITYKITE, KĄ JIE SIŪLO. TIESIOG ŽEMĖS STEBUKLAI TIE ŽMOGELIAI . TIK TURĖKIT EURŲ – BŪSITE MYLIMI .
as
2015-03-17 22:58
Gal ten ir sventa vieta,gal ten ir graži aplinka bet tik nevisi ten esantys žmonės šventi ir geri (bad)(bad)
jonė
2015-03-13 21:02

KARTU LENGVIAU SUPRAST ŠĖTONO KLASTĄ: Apie ją A. VEBERIS MERKINĖ,Piramidė Vaidas iš Sirijaus perspėja : "Paprastai mes meldžiamės,kad angelai suvaldytų katastrofas, kad jos būtų kuo ramesnės...Kviečiu gyventi ramybe, ryšyje su Tikruoju Dvasiniu Tėvu. Ne su kokiu nors Tėvu, kuris turi Tėvą...Vaidas" Na taip, tikrai Povilas Ž. rašo kažką ne taip. Puikuojas: " Povilas Ž. rašo pats apie save Česukų piramidės svetainės skaitiniuose: "Povilas gauna aukščiausiojo lygmens informaciją, kurios įkvėpti žmonės priims teisingus sprendimus. Neverta šios informacijos lyginti su kitų šaltinių informacija." Nuo kada titanų informacija tokia aukšto lygio? "Povilas apie piramidės dievą:“ mums nežinomos esybės – titanai, susiliedamos pagimdė asmenį, kuris tapo visatų sistemos kūrėju ir valdovu. Kurdami mūsų Aukščiausiąjį – Dievą Tėvą, jie įterpė į Jį ne tik kuriantįjį (gėrio), bet ir griaunantįjį (blogio) pradą." TITANAI PIRAMIDĖJ ATLIEKA DVASIOS GRIAUNANTĮ DARBĄ.
Vilma
2015-03-11 20:30
tegul aina dirbc tas pavylas , o tai si u žmonike ir vaku gyvena sau , kaip inksts nuon žmonių durnizmą, velnių ravdonam rate ragų...(hooray)
Linartas
2015-03-06 22:09

Jooo


TIKINTIEMS DIEVU YRA NUODĖMĖ LANKYTIS MERKINĖS( ČESUKŲ) PIRAMIDĖJE. :)Jei nedirba- aišku visks
2015-02-04 13:03

VISI STEBUKLADARIAI OKULTISTAI VIENODAI MĖGSTA EURUS.


APIE JUOS SUŽINOSITE ĮRAŠĘ: JURGIS PURLYS TELEFONINĖ PROVOKACIJA. . "Įrašykite google: Burtininkavimas Albinas Bartelis. Žmogus Albinas papasakos apie Jūs."
Įrašykite
2014-12-17 22:39
Jurgis Purlys.Telefoninė provokacija.Išgirsite panašų sukčių, kaip povylasas.
liukas
2014-12-17 22:37
ANTIKRISTAS ATEINA PER SATANISTUS, ANTIKRISTUS HOROSKOPŲ PRIEDANGA. MERKINĖS PIRAMIDĖ TIESIOGIAI BENDRAUJA SU LIUCIFERIU.KALBASI SU JUO,IŠŠAUKIA TUO 3 D metodu per tuos tris metalinius .(hooray)
PIRAMIDĖS OKULTIZMAS
2014-12-08 22:28
Jei religija, pasak šv. Augustino, yra žmogaus santykis su Dievu, tai okultizmas ir magija yra „sugedęs religingumas“ - užuot kūręs dialogo santykį su Dievu, žmogus bando jam įsakyti. C. Jungo gyvenimas yra geriausia iliustracija to, ką su žmogumi gali padaryti okultizmas. Tikėjęs, jog magija, okultizmas ir kt. gali būti panaudoti geram sielos pertvarkymui, Jungas eksperimentavo su įvairiu dvasingumu. Tai privedė prie to, jog 40-ies metų jis girdėjo kaukiant sirenas (graikų mitologinės būtybės), regėjo demonus ir kitaip ėjo iš proto. Jei religija yra psichinės tikrovės dalis, tai „eksperimentavimas“ gali paprasčiausiai privesti prie beprotybės. Krikščionišku požiūriu žinome, jog iš tiesų magas niekada nėra tikrasis įvykių kontroliuotojas. Buriantysis turi reikalo su nematomomis būtybėmis - demonais, kurios yra gerokai galingesnės už „kvietėją“. Maginiai seansai - tai tam tikras spektaklis, kurių metu demonai vedžioja burtininką už nosies, apsimesdami klusniais. (hooray)
Apie povyliuką piramidėj
2014-12-03 22:51
Įveskite google: Burtininkavimas Albinas Bartelis. Dėkui, kurie perspėja apie tai.
Šėtonas šėlsta
2014-07-15 12:06

" TA IP: 212.117.24.104 BURIMINE VEIKLA,ZLUGDO TUKSTANCIU ZMONIU GYVENIMUS,ISSKIRIA SEIMAS,PRAZUDO GYVUOSIUS,SUSARGDINA LIGOMIS,SUJAUKIA LIKIMUS,ATITOLINA NUO TIKRO DIEVO IR VELIAU PRAZUDO SIELAS,BUREJAI BUNA APSUPTI VELNIU,VELNIAS TURI EFYRINI KUNA,DELKO PAPRASTA AKIM YRA NEMATOMAS,VELNIAI LABAI NEKENCIA ZMONIU,LABIAUSIAI VEIKIA,PER BUREJUS,JUODOS IR KITOKIOS MAGIJOS ATSTOVUS...... KAI PARASYTA,KAD PABAIGOJE IS PRAGARO DAUG VELNIU SULYS I ZMONES,PRAGARE ESANTIEMS PALENGVES,NES NEBUS KAM TAIP KANKINTI,DAUGUMA VELNIUKU,BUS PAS ZEMES GYVENTOJUS,BUREJAS,JUODOS,BALTOS MAGIJOS ATSTOVUS,EZOTRIKUS,AKSTRASENCUS,DAUGEDIENIUS ALKOHOLIKUS,VIESNAMIU DARBUOTOJUS,GEJUS,LESBIJIETES,PEDOFILUS IR DAR DAUG KITU.....
koks skirtumas ?
2014-01-11 21:08
Didesnio š nemačiau. Absurdas nuo pradžios viskas pagal taisykles. Kur atsistoti kur atsiprašant nusipersti maldos minutėm skaičiuojamos.Pripirkta paprastų vaflių maximoj ir komunija tai šventvagiška. Vandens kažkokio pripilama aukso kasykla. Gaila kad mūsuose dar esama tokių tamsuolių. Niekur neteko matyti, kad normalioj katalikų bažnyčioj būtų laikas normuotas. Būk kiek tik širdis geidžia o čia. Na taip paskaičiuota kiek maždaug gali užtrukti vienas žmogus kad nestabdytų eismo ir kiti nepabėgtų nepalikę pinigų už nesąmones. Jo čia gudrus ėjimas bet tik komercinis. Siaubas. Paprastoj bažnyčioj katalikų kaip noriu taip įeinu pro kurias duris noriu centrines ar šonines čia vis taisyklės skaičiai. O kada besimelsti jei reik į laiką vėpsot. Sekta eilinė pinigų pasipelnymo šaltinis nereikia dirbti o jie patys į namus visokios gėrybės.Gėda.
Malija
2013-12-15 08:59
Tai nesąmonių nesąmonė. Kvailas išmislas ir tiek. Teko pabuvoti toje vietoje, bet tik kaip lankant kultūrinį objektą. Joks Poviliukas su savo išmislais Dievo nei pralenks, nei pakeis. Juokas tik ima, kaip šiais laikais yra kvailinami žmonės.
Titanai yra demonai
2013-11-29 17:46Žmonės geriau renkasi velnių titanyčią nei Bažnyčią.Būriasi horais,užuot likę Dievo vaikais. Raganiai visus veda pragaran- filmą pažiūrėt verta Cesuku- zeku piramide, igyvendintas 3d metodas, kaip issikviest demona. Demonai isskvieciami apskritime nubrezus trikampi su atitinkamais zenklais- simboliais kampuose, ir kalbant atitinkamus zodzius. Kas tingi biblija ir knygas skaityt, paziurekit seriala ’supernatural’ apie demonu, vampyru ir kt butybiu egzistavima ir ju naikinima, apie sielos pardavima, norint sekmes ar ka isgelbeti is artimuju. Vercia apie daug ka pamastyti, o kam idomu ir giliau pakapstyti, pasidometi ar tikra ar ne. Tai kaip minejau, ta piramide demonu issaukimo vieta, o ne kazkas tauraus, nors atrodo labai graziai.Kazkaip nebuvau nusistacius nei uz, nei pries, tiesiog mano pastebejimas formoje, kad zmones gali gauti kazka blogiau, kartu su pagerejimu .Parašais užsigarantavo ryšį su titanais demonais.
taip
2013-09-19 23:50
garbina titanus nė negalvodami žmonės, nes neskaito raganiaus povilio raštukų.(hooray)
Steb4tojas liudija
2013-08-01 20:28
Iš Povilo biblijos- kas yra devas(ištrauka)

: Povilas Žėkas rašo:”Tėvo egzistencija jūsų žemišku supratimu apibrėžiama kaip liepsnojančioji. Dievas Tėvas jums atrodytų, jeigu jūs jį pamatytumėte, kaip liepsningasis ugnies kamuolys….” :” “Kurdami mūsų Aukščiausiąjį – Dievą Tėvą, jie įterpė į Jį ne tik kuriantįjį (gėrio), bet ir griaunantįjį (blogio) pradą. Griaunančiojo prado tikslas – užgniaužti kuriantįjį pradą bei sugražinti mūsų Kūrėją atgal į titanų priklausomybę.” „Apie titanus sužinojau dėl to, kad domėjausi paties mūsų Dievo Tėvo prigimtimi. Titanai sukūrė būsimąjį visatų sistemos kūrėją – mūsų visų Dievą Tėvą – ir suteikė jam laisvės kūrybai. Kaip jau minėta, mums nežinomos esybės – titanai, susiliedamos pagimdė asmenį, kuris tapo visatų sistemos kūrėju ir valdovu..“ TITANAI YRA KRIKŠČIONIŠKAI KALBANT DEMONAI ARBA ANTIKRISTAI. Titanai iš istorijos: Atsiradimas: iš infointerneto •Titanai yra gimę iš pirmosios vampyrės – Titanės, Lilith. •Titanų tėvai dažniausiai būna Demonai. •
Apie raganavimą( Česukų pirami
2013-04-18 23:26
PIRMOJI IR DIDŽIAUSIA NUODĖMĖ,KURI GALIOJA IKI ŠIŲ DIENŲ: Dievo Tėvo perspėjimas dar iki Kristaus, kuris galioja dabar : Šventajame rašte rašoma Dievas sako: „O bailiams, neištikimiesiems, nešvankėliams, žudikams, ištvirkėliams, burtininkams, stabmeldžiams ir visiems melagiams skirta dalis ežere, kuris dega ugnimi ir siera; tai yra antroji mirtis“. (Apr 21, 8 ) Žmonės visais laikais siekė sužinoti ateitį. Retas kuris ir šiais laikais nėra įsipainiojęs į kokią nors spiritizmo formą. Gal tai paprasčiausias „žaidimas“ adata, staliuko kilnojimas, lėkštės sukimas, horoskopų skaitymas ir tikėjimas jais, būrimas pes Sekmines, Jonines ar Kalėdų naktį, gal kortavimas ar būrimas iš delno. Gal kas nuėjo tiek toli, kad susigundė kreiptis į ekstrasensus ar mirusiųjų iššaukėjus. Jei taip įvyko, dar galime atsisakyti viso to ir prašyti Dievo atleidimo.TAI ASTROLOGIJA, RAGANAVIMAS PIRAMIDĖSE.(red)
RAKTAS IŠGYVENIMUI
2013-02-01 15:24

APŠVIETA: A.VEBERIS ’"ŠVENTOVIŲ IR NELAIMIŲ DAUGĖJA".
INTERNETE: PIRAMIDŽIŲ STEBUKLAI DRAUGAUKIME KOMENTARAI : MERKINĖS< PANAROS< PANEVĖŽIO< KAUNO BAŽNYČIŲ PUSLAPIUOSE apie Merkinės( Česukų) piramidę.

Lietuvoje gerai žinomi trys New age "adeptai" - raganiai: Besiskelbianti vyriausiąja ragana Vilija Lobačiuvienė, kuri bando "narpliot" tryliktus metus daugžodžiavimu . Yra dar daug nežymių personų - tik užburimais arba užkeikimais( vandens, drusko užkalbėjimais), Liuciferio " sakramento" dalijimu užsiimančių . Tokie, kurie nori užvaldyti visą pasaulį: RAŠTUOSE " DVASINĖ INFORMACIJA" Povilas Ž. rašo pats apie save Česukų piramidės svetainės skaitiniuose: " Povilas gauna aukščiausiojo lygmens informaciją, kurios įkvėpti žmonės priims teisingus sprendimus. Neverta šios informacijos lyginti su kitų šaltinių informacija." NEVERTA, NES TOKIA KOLKAS , IŠSKYRUS SIRIJŲAUS TIK VIENA. VIRŠŪNĖ. LYGIS...??? (hooray)(red):P
NEBŪKIME AKLIEJI
2013-01-24 12:25

LIUDIJA KUNIGAS A> K>

" Būna, ateina žmonės, nukentėję nuo įvairių raganų, užkalbėtojų, tada mes jiems duodame visiškai kitokio „dvasinio maisto“. Kaip maisto pasiūla parduotuvėse labai didelė, taip ir dvasinio maisto yra labai daug – žmonėms reikia atsirinkti. Kad žmogus iš vidaus jaustųsi sveikas, t.y. sveikame kūne būtų sveika siela, reikia ir sveiko dvasinio maisto.
[klausimas]Paminėjote burtininkus, užkalbėtojus. Ką pats apie juos manote?[/klausimas]
Dabar visuomenė iš modernizmo pereina į postmodernizmą, vis judame į priekį. Ir katalikybė iš senosios dabar pereina į naująją. Dėl šio pereinamojo laikotarpio žmogaus sąmonė, ypač Lietuvoje, yra apkrauta visais tais dalykais: auromis, energetiniais laukais, karmomis. Žmogus gyvenime visada ieško būdų paaiškinti, suprasti save, įvykius, kurie jam atsitinka, tačiau, gyvendamas tokioje sistemoje, jis niekada neišeis į laisvę." NEW AGE PAVOJINGI BŪNANT PIRAMIDĖJE IR NAMUOSE .
DRAUGAUKIME --- DALINKIMES
2013-01-22 23:45
Veltui aušino burną Povilas Žiakus, rašė, kad išimti lėšas dar pernai, prisipirko kruopų , laukė atvykstančių švęsti virsmo- neįvyko.Panaikino , kad povilas .visiems.... ir gal atsistatydins.

Užkalbėjimas, būrimai, pranašavimai, kerėjimai, spėjimai visokių virsmų yra raganavimo magija... magija. Dar iki Kristaus laikų tai nebuvo laiminama Dievo: Taip pat ir Įstatymo knyga radikaliai pasmerkia ir kaltina stabų kultą ir magines praktikas – du mirties šaltinius, nes jie įkvėpti demonų - prieš Dievą, kuris jas sukūrė, sukilusių dvasių. “Neužsiimkite būrimu ar kerėjimu”. “Nesikreipkite į dvasias ar kerėtojus; jų patarimo neieškokite, kad nebūtumėte suteršti; aš esu Viešpats, jūsų Dievas”. Po eilučių, smerkiančių tuos, kurie aukoja žmones kaip aukas dievui Molechui ir ištvirkauja su juo, Įstatymas priduria: “Jei kas kreiptųsi į dvasias ir kerėtojus, ištvirkaudamas su jais, aš atgręšiu į jį savo veidą ir pašalinsiu iš tautos. Taigi pašventinkite save ir būkite šventi, nes aš esu Viešpats.
Kas žino
2013-01-18 14:45
Šešėlis: Pasirašė Poviliukas sutartį su šėtonu ir kvailina žmones. Arba jį patį kvailina šėtonas, o Poviliukas svaiguliuoja. ” Tą rodo visi ženklai Česukų komplekso titanams būstinėje, aplink ją, Žėko knyga,kiti visi jo raštai, Lietuvos Bažnyčių vyskupijų perspėjimas dėl Newage ten, regimi šėtono darbai: maginiai ratai po trim strypais su dvasiomis susisiekti,”Liuciferio komunija”, vanduo, kryžiai, kuriuose nukryžiuota Dievas Tėvas, Dievas Šventoji Dvasia,tiesiog širdis . Tinklas ant strypų taip pat iš parverstų kryželių. Ši Česukų būstinė tikrai ne Dievui Sutverėjui, o Antikristui ir jo agentams. Pagrinde titanai aprašomi raštuose, kad jie sukūrė dievuką Povilo: Povilas Žėkas rašo: „Apie titanus sužinojau dėl to, kad domėjausi paties mūsų Dievo Tėvo prigimtimi. Titanai sukūrė būsimąjį visatų sistemos kūrėją – mūsų visų Dievą Tėvą – ir suteikė jam laisvės kūrybai.” • Titanai yra gimę iš pirmosios vampyrės – Titanės, Lilith. • Titanų tėvai dažniausiai būna Demonai. •
Povilo darbai , ra6tai pasako
2013-01-16 17:43
Piramidės tinklas iš nuverstų kryželių
te knygoj rašo Česukų pyramydės šeiminykai Žykai, kad dievs tievs tur savą dievą tievą...blogai nusirašiė nuon sirijaus?????
Povilas

tiki šytonais - apsimeteliais. kaipgi taip. pats tai rašo net knygojjjjjjj.
Česukų piramidėje

normalių kryžių demonijai titanai bijotų, o dabar tokiuose antikristiniuose tik šėlioja...
TITANAS POVILUI MELAVO:

Ištrauka

Žėkų knygoje aprašo Povilas :"O angelu sargu tavo, Povilai, buvau teisėtai pasivadinęs."Taip pudrino smegenis Povilui titanas. Arba Povilas visiškai nučiuožė... nuo Dievo stogo, tinklan Česukų piramidės.

žmonės pasirinko Antikristą piramidės lazdose su dvasiomis kalbėtis, kundalino raudoną( gyvuliškos energijos) ratą...kad tik nereiktų Dievo įsakymų laikytis.Titanas lengvai garbinamas: prašymais, ko nori, tą gauni... bet serga visi vistiek. Daug ten pabuvojusių , vistiek sergančių teko sutikti.Neišgydo.
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai