Nepamirškite pasirūpinti veido oda

Panašu, kad taip ilgai laukti šilti orai tik šilti būti nežada. Kas žino, ar tai visuotinio atšilimo pasekmė, ar, kaip mano kaip kurie mokslininkai, tik meteorologinio cikliškumo žemėje rezultatas. Tačiau nedaug abejonių, kad Lietuvos vėl laukia karštis. Tiesa, pasak senolių išminties – jis kaulų nelaužo, bet štai odai, ypač veido, gali pakenkti.
 

Pirmoji pagalba odai – veido drėkinimas


Apie odos apsaugą nuo saulės čia nekalbėsime. Kiekvienas savimi besirūpinantis žmogus žino, kad apsauginiai kremai nuo saulės – būtini, tačiau vien jų nepakanka. Mažoka ir įprastai naudojamos kosmetikos. Specialistai teigia, kad odą būtina drėkinti papildomai.
Užsukę į estetinės medicinos kliniką „Jaunatvės namai“, kosmetologės ir kineziterapeutės Neringos Kieliūtės pasiteiravome, kodėl odai toks svarbus drėkinimas.
„Veido drėkinimas reikalingas kaip pirmoji pagalba odai, pirmasis etapas. Nuo jo turėtų prasidėti moters ir vyro odos priežiūros diena, – atsakė specialistė. – Oda drėkinama tonikais, kremais, losjonais, skirtais odos drėgmei sulaikyti. Tačiau reikėtų nepamiršti ir kosmetologinių procedūrų. Jos tikrai efektyvios, nes atliekamos profesionalų, naudojant specialistams skirtą kosmetiką ir pasitelkiant tam sukurtas technologijas.“

 

Populiariausia – efektyvioji limfobiozė


„Jaunatvė namai“ tikrai turi daug ką pasiūlyti, bet bene populiariausia – limfobioninė veido procedūrą. Tą populiarumą lėmė šios procedūros efektyvumas ir poveikis sveikatai.
Procedūros metu oda labai stipriai drėkinama, veido raumenys tonizuojami ultragarsu, atliekamas valymas, oda detoksikuojama specialiais žemo dažnio judesiais. Taip panaikinami odos patinimai, paburkimai, ypač po akimis. Vyresnio amžiaus moterims itin svarbu, kad procedūros metu pakeliami veido raumenukai. Ypač tai svarbu lūpų kampučiams, veido ovalui. Lazeriu paskatinama odos regeneracija, prieš tai prisotinus ją vitaminu C ir siliciu, ypač svarbiais odos atsinaujinimui. Šios procedūros metu naudojamos labai lengvos tekstūros priemonės, todėl oda neapkraunama, po procedūros atrodo skaistesnė, pailsėjusi.


 

Atpalaiduojamasis masažas – svarbus odos grožio garantas


„Jaunatvės namų“ specialistės teigia, kad atpalaiduojamasis ir mažinantis stresą masažas – taip pat svarbus gražios, sveikos ir jaunatviškos odos garantas. Šios klinikos kosmetikė Vaida Petrauskaitė papasakojo apie „Kamala“ masažą – dar naujieną Lietuvoje. Ji džiaugėsi, kad turi ką pasiūlyti užterštos miesto aplinkos nualintai odai.
„Kamala“ sanskrito kalba reiškia „lotosas“, – pasakojo specialistė. – Ši procedūra sukurta tam, kad padėtų išsaugoti odos spindesį ir gaivumą miestiečiams, kurių oda nualinama labiausiai. Pabrėžčiau, kad šis ajurvedinis masažas visų pirma yra atpalaiduojamasis, harmonizuojamasis, antistresinis masažas, o tik po to estetinis. Jo metu gerinama limfotaka. Rezultatas matomas jau po pirmo seanso, bet geriausia atlikti bent keturis kas savaitę, po to pakartojant po vieną procedūrą kas mėnesį. Po masažo pagerėja ne tik estetinė, bet ir emocinė būsena, darbingumas.“
Masažas atliekamas trimis etapais. Pirmiausia atpalaiduojama pečių juosta, rankos ir kaklas. Po to masažuojami skersaruožiai raumenys. Procedūra baigiama tam tikrų veido taškų – marmų – masažavimu. Jie harmonizuoja žmogų. Procedūra atliekama tik natūralia kosmetika, o aliejaus aromatą pasirenka pats klientas pagal savo skonį.
Išbandyti šią ajurvedinė procedūrą gali įvairaus amžiaus moterys ir vyrai. Net ir jauna oda dažnai kenčia nuo aplinkos užterštumo, streso ar per didelio saulės spindulių kiekio.
 

Norintiesiems pristabdyti laiką – hialurono rūgštis ir botulio toksinas


Vyresnio amžiaus žmonėms, norintiems pristabdyti bėgantį laiką, estetinės medicinos klinika „Jaunatvės namai“ siūlo jauninamąsias procedūras. Hialurono rūgšties injekcijomis galima atkurti vystančios odos drėgmę, užpildyti jau susidariusias stambias ar smulkias raukšleles, koreguoti veido ir lūpų kontūrus, apimtį. Klinikoje atliekamos ir botulio toksino injekcijos, jau seniai naudojamos estetinėje medicinoje. Jomis koreguojamos mimikos raukšlės tarpuakio, kaktos zonose, juoko raukšlės išoriniuose akių kampuose. Botulino produktų veikia tiksliai pasirinktoje vietoje, nepasiskirstydama į tolimesnes sritis. Tad galima išvengti komplikacijų, kurios, beje, yra nedažnos ir laikinos. Sėkmingai šia medžiaga gydomas ir padidėjęs pažastų prakaitavimas, ypač aktualus vasarą.
Apsilankius „Jaunatvės namuose“, patartina pasikonsultuoti su gydytoja dermatologe, ji padės išsiaiškinti odos tipą, nustatys problemas, patars, kokią procedūrą pasirinkti.
Estetinės medicinos klinika „Jaunatvės namai“ įsikūrusi Vilniuje ir Kaune.
Daugiau informacijos www.jaunatvesnamai.lt [url="http://www.jaunatvesnamai.lt "url]www.jaunatvesnamai.lt [/a]

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

fEVYIQEzRCHKuDC
2012-02-24 19:14
Pragmatika oi foitgrafwes einai apisteutes!!!!!!!!!!!! Oso ki an prosdokousa auto to apotelesma otan to eida entupwsiastika!!!!!!!! S’euxaristw mesa apo thn kardia mou gi’auto to omorfo dwro pou mas ekanes kai pou panta tha mas suntrofeuei!!!!!!!!H nufh.

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai