Depiliacija neskausmingai? Taip!

Plaukai – moters žavesio ir sveikatos simbolis. Puoselėjame juos, rūpinamės, naudojame daugybę priemonių, skatinančių jų augimą. Tiesa, ne visur. Kai kuriose kūno vietose plaukai nepageidaujami. Ir tai ne civilizacijos pasekmė. Įvairūs plaukelių šalinimo būdai – depiliacija – naudojami nuo neatmenamų laikų. Jie skirtingi: nuo mechaniniu priemonių iki tirpalų, kremų, karšto vaško ar lazerio. O tikslas tas pats – atsikratyti neteikiančių grožio plaukelių.
 

Estetikos centre „Kosmedija“ galima išbandyti Kanados kompanijos „Alexandria Professional“ naujovę – plaukelių šalinimą... cukrumi – Body sugaring! Ši kompanija, siūlydama pasaulinio lygio sprendimus grožio ir sveikatingumo rinkoje, laikosi aplinkai draugiškų ekologiškų principų, Body sugaring neturi analogų. Tai pažangus metodas, palyginti su depiliacija vašku. Plaukelių šalinimas cukraus pasta vyksta jų augimo kryptimi. Netraumuojama oda, tai labai aktualu tiems, kam dažnai ar nuolat plaukai po depiliacijos įauga.
Estetikos centre „Kosmedija“ viešėjo „Alexandria Professional“ kompanijos prezidentė ir įkūrėja Lina Kennedy, pažangiausia ir lyderiaujanti specialistė, moteris, sukėlusi tikrą revoliuciją grožio pramonėje ir sukūrusi naują plaukelių šalinimo metodą.
Paklausta, kas paskatino šį atradimą, p. L.Kennedy pajuokavo, kad jo nesisavina. Moterys jau labai seniai norėjo turėti plaukus tik ant galvos, antakių ir blakstienų, o kitais bandė atsikratyti visais įmanomais būdais.
Jos gyvenimą pakeitusi idėja aplankė sunkiu laikotarpiu – besigydant labai rimtas traumas. Kai situacija atrodė beviltiška ir į gyvenimą kabintis skatino tik vaikas, kuriuo reikėjo pasirūpinti, p.Lina, gulėdama ligoninėje, pamatė TV laidoje demonstruojamą plaukelių depiliaciją. Noras sukurti naują, tobulesnį produktą suteikė jėgų sveikti ir imtis veiklos. Ir tai tapo realybe – po ketverių metų p.L.Kennedy patobulinta cukraus pasta buvo gaminama visu tempu.

 

Privalumai akivaizdūs


„O kuo cukrus pranašesnis už vašką, prie kurio daug kas yra pripratę?“, – paklausėme viešnios.
„Patikėkite, tikrai daug kuo, – atsakė grožio kompanijos vadovė ir produkto autorė. – Cukrus – švelnus odai, nėra karštas, nes tepamas kūno temperatūros.
Cukraus pasta pašalina ir trumpiausius plaukelius. Ja galima depiliuoti visą kūną – nuo galvos iki kojų, netgi ausis ir antakius. Ji higieniška, nes joje nesidaugina mikrobai, saugi net varikozinėms ar voratinklinėms venoms.
Procedūrą galima atlikti net jautriai odai, nes pasta pagaminta iš natūralių ingredientų ir neturi šalutinio poveikio. Tai paslauga, atitinkanti kaina ar net ją pranokstanti.
Plaukelių šalinimas cukraus pasta neskausmingas. Cukrus apgaubia plauką ir švelniai ištraukia jį. Esant reikalui, procedūrą galima atlikti net vaikui. Mano klientai procedūros metu skaito knygas, rašo žinutes ar net užmiega. To tikrai nepasakytume apie procedūrą vašku.“
„Ar populiari ši procedūra Amerikoje ar Kanadoje?“ – paklausėme p. Linos Kenedy.
„Ji labai populiari Šiaurės Amerikoje ir sparčiai populiarėja Europoje, – pasakojo specialistė. – Šiuo keliu jau eina šešiolika šalių, o dar penkiolika 2011 m. laikotarpiu prisijungs prie mūsų. Net nekyla klausimų, ar nurungs cukrus vašką, klausimas tik kada? Tai labai saldi revoliucija.“. L.Kenedy, šiuo metu rašo knygą apie plaukelių šalinimą cukraus pasta Body Sugaring. Jos pavadinimas „Saldi revoliucija“.
P.L.Kennedy kredo – suteikti aukščiausio lygio paslaugą išlaikant kokybę. Jos įkurta kompanija nuolatos rengia mokymus specialistams, kad šie gerai suprastų, ką siūlo klientams, ir darbo rezultatas būtų pats geriausias.
 

Rezultatai – jau po kelių procedūrų


Visi, kas bandė depiliaciją vašku, sutiks, kad plaukelių šalinimą cukraus pasta verta išbandyti jau vien dėl to, kad tai nesukelia diskomforto.
Cukrus neprilimpa prie gyvų odos ląstelių, nes jos yra drėgnos, o cukrus – tirpus vandenyje. Jis išrauna plaukelį, pašalina negyvas odos ląsteles ir tuo pat metu išlaisvina įaugusius plaukelius. Oda net atrodo sveikiau. Cukraus pastą saugu tepti ir ant sausos egzemos ir sausos psoriazės pažeistų odos plotų. Cukrus yra pakankamai švelnus odai, todėl jį galima tepti pakartotinai, kai reikia šalinti trumpiausius ir pačius šiurkščiausius plaukelius, nepažeidžiant odos ir nesukeliant jos sudirgimo.
Naudojant p. Kennedy sukurtą metodiką, plaukeliai nenutrūksta. Pasta apgaubia plauko kamieną, ir jis tampa lankstus. Patekusi į folikulo žiotis, pasta sudrėkina plauką ir taip palengvina bei sušvelnina plauko išrovimą natūralia jo augimo kryptimi ir neskausmingai.
Kartojant procedūras, plaukelio folikulas pradeda nykti. Kadangi cukrus gali išrauti trumpiausią plaukelį, tampa įmanoma, kad jis bus išrautas ankstyvoje anageno fazėje ir neataugs. Jau po kelių procedūrų galima džiaugtis puikiausiais rezultatas.
Tie, kurie nori išbandyti „Alexandria Professional“ sukurtą plaukelių šalinimą cukraus pasta Body sugaring, kviečiami į estetikos centrą „Kosmedija“, įsikūrusį Vilniuje, Pamėnkalnio 34 b.
Čia laukiami ir grožio specialistai iš visos Lietuvos, norintys išmokti šios procedūros subtilybių.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai