Kai plaukai ne puošmena, o vargas

Kaip būtų puiku, jei plaukai augtų tik ten, kur mes norėtume, ir suteiktų džiaugsmą mums ir malonumą aplinkinių akims. Deja, kartais jie ima želti nepageidaujamose veido ir kūno vietose, ir visai nejuokais ima mums trukdyti.
 

Gyvaplaukių ilgai nenuslėpsi


Įsivaizduokite moterį ar merginą, kuri ryte tik pabudusi skuba prie veidrodžio, nes žino atrasianti ant smakro ar viršutinės lūpos keliolika per naktį įsitaisiusių nekenčiamų įkyruolių – tamsių, storų gyvaplaukių. Procedūra įprasta – pincetas, įgudę judesiai, kelios minutės, ir vėl – tai tik jos vienos griežčiausiai saugoma paslaptis. Pradžioje, kol jų tik keliolika, tai dar pakenčiama, tačiau jų daugėja, ir jie tamsėja. Kai jų skaičius persirita per šimtą, procedūra trunka per pusvalandį, o nuo kasdieninių pešiojimų atsiradę pūlinėliai dėmėmis išmargina veido odą... Kaip to išvengti?
 

Priemonės gyvaplaukiams šalinti


Skustukas? Kas rytą skusti, kaip tai daro vyrai? Moteriai tai sunku psichologiškai. Be to, nereikia pamiršti, kad moterų oda plonesnė ir jautresnė nei vyrų. Skutant ji sudirginama, atsiranda pūlinėlių, o atsiradęs odos švelnumas jau po kelių valandų dingsta.
Grimas? Storu sluoksniu tepamas grimas šiuo atveju menkai tegelbsti.
Cheminiai depiliatoriai? Tačiau ir jie ima dirginti odą, o ir storus plaukus šalina prastai.
Vaškas? Vašku šalinti storus, tankius plaukus nuo veido - sudėtinga, o kartais net neįmanoma.
Elektroepiliacija? Tai labiau panašu į inkviziciją. Be to, ilgainiui ji gali palikti randelius. Apima neviltis...


 

Gyvaplaukių vietose augantys plaukai


Panašiai gali atsitikti ir tuomet, kai ten, kur turėtų būti tik gyvaplaukiai, ima augti tikri plaukai. Pradžioje juos sėkmingai galima pašalinti vašku ar paskusti. Tačiau dažnai skutant odą nusėja pūlinėliai, o po depiliacijos vašku plaukai ima “įaugti”. Sutikite, kad neestetiškai atrodo ir apžėlusi plaukais, ir nuberta pūlinėliais, ir išmarginta dėmėmis pažastų, bikini ar blauzdų oda. Galima guostis mintimi, kad mūsų kūną mažiausiai šešis mėnesius per metus dengia drabužiai. Na, o atėjusi vasara stumia mus į neviltį. Ir vėl iškyla klausimas – ką daryti?
 

Išsigelbėjimas – lazeris


Štai todėl, kai jau išmėginote visas minėtas priemones, o rezultatas netenkina, kai estetinių ir psichologinių problemų ne tik neišsprendėte, bet jaučiate, kad jos didėja, pats laikas griebtis lazerio.
 

Lazerio veikimas ir poveikis


Lazerio spindulį sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas, todėl “sudega” ne tik plauko stiebas, bet ir plauko šaknies spenelis. Oda traumuojama mažai - ji tik šiek tiek parausta ir pabrinksta. Po keleto valandų ar 1-2 dienų paraudimas išnyksta. Procedūra mažai skausminga. Po pirmosios procedūros dalis plaukų atauga nepakitę, kadangi lazerio spindulys pasiekia plauko šaknies spenelį tik tada, kai plaukas yra aktyvaus augimo fazėje. Todėl vienos procedūros neužtenka - būtinas jų kursas.
Po kiekvienos procedūros situacija keičiasi - plaukų skaičius mažėja, ataugantys plaukai plonėja, silpnėja, lėtėja jų augimo greitis, o tuo pačiu - ilgėja intervalai tarp procedūrų. Po truputį išnyksta pūlinėliai, dėmelės; oda darosi švelni, lygi, ir pagaliau problema traukiasi.
 

Padidėjusio plaukuotumo gydymas


Padidėjusio plaukuotumo priežasčių gali būti ne taip mažai, todėl svarbu pamėginti jas atrasti ir pradėti gydyti. Dažnai pasirodo, kad kalti genai, ir tuomet nieko kito nebelieka, kaip tik šalinti plaukus. Šiandien efektyviausia plaukus šalinti lazeriu.
Iki šiol – rubino lazeris. Rubino lazeris jau pažįstamas daugeliui Lietuvos gyventojų, tačiau kelerių metų darbo patirtis parodė kai kurias silpnas šio lazerio puses: šviesius plaukus lazeris šalina silpniau; vasarą, kai oda įdegusi, didėja nepageidaujamų poveikių pavojus; šalinant plaukus nuo didelių odos plotų procedūra trunka labai ilgai, vargina ir pacientą, ir gydytoją.
Nuo šiol – “MeDioStar”. Kadangi naujovės lazerių rinkoje atsiranda ne lėčiau nei kompiuterių pasaulyje, jau nuo vasario mėnesio Vilniuje, Grožio terapijos ir kosmetologijos centre, ėmė veikti šiuo metu efektyviausias naujo tipo puslaidininkinis lazeris “MeDioStar” (“Asclepion”). Juo atliekama plaukų pašalinimo procedūra daug greitesnė, saugesnė (net vasarą galima išvengti nepageidaujamų poveikių), dar mažiau skausminga ir efektyvesnė.
Padidėjęs plaukuotumas – rimta estetinė ir psichologinė problema. Kreipkitės į Grožio terapijos ir kosmetologijos centro specialistą, ir mes kartu spręsime jūsų problemas.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Susidomejas :)
2012-04-04 12:53
As labai noreciau suzinoti kaip veikia ELEKTROEPILIACIJA ar ji yra efektivesne uz visus lazeriu,kas bande gal galik pasakyti man?arba patarti,as nezinau ka daryti su tais isaugusiais plaukais ant raumen :((((
Epil
2011-11-20 13:51
Mielos moterys, siūlau išbandyti elektoepiliacija. Šiuolaikiniais aparatais elektroepiliacija daroma neskausmingai ir galima ją daryti dideliuose plotuose. Elektroepiliacija- vienintelis pasaulyje būdas pašalinti nepageidaujamus plaukus visam gyvenimui. Daugiau info elektoepiliacija.lt Maloniai Jūsų laukiame :)
uogele
2011-05-13 22:31
Man nepadejo nei fotoepiliacija nei lazeris. Siek tie pasilpnino plaukelius, kai kur iskrito.Bet po pusmecio vel atauga.Po lazerio proceduru vietomis oda pabalo ir nenudega sauleje.O pasidariau su fotoepiliacija 10 kartu.Po metu su lazeriu 10 kartu.Jei norit nors menkucio rezultato turit darytis pastoviai.
fotoepiliacija
2010-12-14 16:13
Už 48 litus parduodu 119 litų vertės kuponą fotoepiliacijos procedūrai (pažastų arba bikini zonai) Jaunatvės Namuose Kaune ir Vilniuje. Kreipkitės e-mailu fotoepiliacija111@gmail.com
ale
2010-09-27 15:39
Salinau plaukus nuo veido fotoepiliacija 10 kartu.Nepadejo.Dabar bandau lazeri.Is tikruju nepigu, o plaukai atauga ir ju nemazeja, o daugeja.Guodzia tai, kad po proceduru kelis menesius oda buna grazi, neberia, plaukeliai atauga silpnesni.Bet po pusmecio viskas grista i savas vietas.Ir netikekite, kai kosmetologai ar gydytojai sako, kad sios proceduros panaikina plaukus.
Alina
2009-08-21 19:26
Sudominote mane, irgi noreciau izbandyti, bet idomu kokios yra kainos ir kiek kartu reikia tai daryti?
Lina
2009-03-13 12:46
Ula ir kaip dabar?as taip pat jau po dvieju proceduru,taciau vis dar nieko nesumazejo..lauksiu kitu.
Ūla
2007-11-29 21:07
Šiaip buvau jau 2 proceduras kol kas rezultatu tikrai neizvelgiu, matysiu kaip toliau bus su tuo lazeriu.
audinga
2007-08-24 12:39
apsidziaugiau perskaiciusi sia informacija, jeigu tai tikrai veiksminga, nes neesu ne karto bandziusi siuo budu atsikratyti savo problemu,noreciau suzinoti kainas ir adresa
ausra
2007-05-19 12:14
na tikrai noreciau isbandyti taciau noreciau suzinoti kainas ir kiek kartu reikia atlikti proceduras ir kiek laiko plaukuotumas buna sumazejes? labai noreciau gauti atsakyma..
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai